Ostre moderowanie forum Intymnie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-29, 20:52   #31
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Cóż. Podważam decyzje administratora w tym wątku. Czy to jest jakieś inne podważanie?



"Bezustanny i wieczny" pojedynczy wyskok?

Szczerze, to taki regulamin daje "duże pole do interpretacji". Za duże.
Szczerze? Szczerze to właśnie Ty czekasz w kolejce do bana za swoje dotychczasowe osiągnięcia. Nie ma co lać wody i sobie słodzić, przecież masz naprawdę sporo za pazurkami. Uznałem to za koniecznie do wyjaśnienia na samym początku, żeby nie dziwił nikogo ewentualny kolor Twojego nicka. Ewentualny, ponieważ jeszcze nie podjąłem decyzji.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:53   #32
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Niestety zgadzam się z Liwią.
Ostatnio nie bywam często na wizazu, ale widziałam akcje dziewczyn gdzie wyrażały się w sposób dużo bardziej chamski i sa na wizazu,a Magda mimo, że moze w sposob nie calkiem przemyslany(mimo calej sympatii jaka ja daze) napisala pw, w którym nie było agresji, chamstwa czy braku kultury i dostaje od razu bana stalego.
Co do odp "tak" na pytanie czy za offtopy sie dostaje bana.
Watkow gdzie dziewczyny(mimo ze tworza jakas tam grupe i sa wsrod "swoich")tworza off topy mozna mnozyc na wizazu i jako banow jeszcze nie dostaja, wiec jaka to sprawiedliwosc? Chocby przyklad nalogowe kosmetocholiczki, gdzie sobie czasami podczytuje dziewczyny i wypowiadaja sie na tematy nie do konca zwiazane z uzaleznieniem kosmetykowym nie dostaja banow i takich watkow, jeslibym tylko miala z dwie godzinki czasu, moglabym znalezc bardzo duzo, gdzie za takie rzeczy nie sa banowe inne osoby.


Dlatego zwracam sie rowniez z prosba o mniejszy wymiar kary dla dziewczyn.

Bo wychodzi na to ze chcac dobrze dla wizazu(z calym szacunkiem dla modow ktorych jakze trudnym zadaniem jest pilnowanie porzadku na wizazu) i walac bana za takie rzeczy, zaczyna sie dopiero robic zla atmosfera na wizazu, gdzie kazdy uzytkownik widzac za co mozna oberwac po du.. tutaj w postaci bana, bedzie rezygnowal z zycia na wizazu, a szkoda bo to fajne forum i zawsze uwazalam ze mialo specyficzna atmosfere....
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:54   #33
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Na dzisiaj nikt mnie nie przekonał, że mam znieść bany stałe.
Więcej - siedzę i analizuję posty i nie wykluczam dalszych kar.

no to już jakieś straszonko jest. Czy tu już grzecznie i kulturalnie nie można się wypowiadać? Swojego zdania wyrazić? czy nie po to jest to miejsce? szok
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:55   #34
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się. Uważam, że otrzymały dobrze wymierzoną karę. Argumenty popierające moje zdanie już przytoczyłem, ale chętnie zapoznam się z Twoimi.
Nie mam czasu aby przeglądać wszystkie posty Izaluki i _Magdy odnoszę się tylko do wątku w którym zostały zbanowane.
_Magda faktycznie użyła kilku nieprzyjemnych słów w odniesieniu do autorki wątku, ale to także nie jest powód do bana stałego. Jeśli chodzi o _Izalukę to uważam że jej ban był zbyt pochopny. Nie brała udziału w ataku na inną użytkowniczkę, odważyła się napisać tylko swoje zdanie co do bana _Magdy. I to też nie był wg mnie atak na interesy redakcji.
Po prostu wszystko potoczyło się zbyt szybko, dziewczyny nie miały nawet czasu przemyśleć swoich zachowań i móc się obronić.
Wiem że tylko decyzja moderatorów i administracji jest wiążąca ale może też warto by było ją przemyśleć i spojrzeć na opinie innych użytkowniczek.
Demandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:00   #35
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
To sie nie działo na forum.
Wywlekasz zupełnie prywatną sprawę.
W dodatku sprzed dobrze ponad roku.
I mówisz o tym dopiero, kiedy Magda już nic nie może ci odpowiedzieć.

Bomba 2.
To czy bomba, to oceniac innym.
Magda miała moment kiedy mogla odpowiedzieć, wolała zwiewać, kiedy miala mi wyjasnic ta sytuacje.
Uwierz mi, że osoby ktorym Magda dawala do zrozumienia że są ble, bo ciagle sa ze swoimi paskudnymi TZtami mozna mnozyc i mnozyc...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:02   #36
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Liwia26 Pokaż wiadomość
no to już jakieś straszonko jest. Czy tu już grzecznie i kulturalnie nie można się wypowiadać? Swojego zdania wyrazić? czy nie po to jest to miejsce? szok
Nie miałem zamiaru straszyć Ciebie, ale ten wątek przyciągnął parę osób opisanych w drugim poście tego wątku.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:03   #37
Lady Eileen
Zadomowienie
 
Avatar Lady Eileen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 241
GG do Lady Eileen
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Zastanowimy się w gronie moderatorów, czy nie zamienić bana stałego na tymczasowy. Ja osobiście głosować będą raczej na utrzymanie, ale może moderatorki mnie przekonają.

Odnośnie wołania Lexie... Lexie dostała dzisiaj od tych "wspaniałych" użytkowniczek tak w kość, że powinna wziąć wolne od tego wątku. Naprawdę podziwiam wszystkie moderatorki, że potrafią psychicznie wytrzymać takie naciski i chamowate odzywki - pomimo 9-letniego doświadczenia mi też czasem skacze ciśnienie jak muszę to czytać.

No przepraszam bardzo, ale to jest jednak trochę śmieszne. Wisła Kraków ma zostać zdyskwalifikowana z tegorocznych rozgrywek. Decyzję podejmie Legia Warszawa.
Uważam, że jeśli trzeba się zastanowić nad słusznością przyznania dziewczynom bana (a trzeba, bo moim zdaniem dostały je bezpodstawnie), to trzeba to zrobić na forum, podając sensowne argumenty a moderatorom pozostawić tylko kwestię rozstrzygnięcia, które argumenty były bardziej trafne i do jakiego wymiaru złagodzić karę dla dziewczyn.

Bardzo nie podoba mi się fakt, że nie można podważyć zdania moderatora. A niby dlaczego nie? Chyba mamy prawo wiedzieć za co konkretnie dostajemy bany? W tym momencie niestety jest to na zasadzie:

-Dlaczego xx dostała bana?
-Bo tak. Koniec tematu.
-No ale nie rozumiem...
-Ban, za podważanie decyzji moderatora.

Chyba zmierzasz do bycia tu jedynym i nieomylnym dyktatorem Złosiu.. Niezbyt zdrowe.
__________________
Wróciłam.

Mój flickr

Lady Eileen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 21:04   #38
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
To czy bomba, to oceniac innym.
Magda miała moment kiedy mogla odpowiedzieć, wolała zwiewać, kiedy miala mi wyjasnic ta sytuacje.
Uwierz mi, że osoby ktorym Magda dawala do zrozumienia że są ble, bo ciagle sa ze swoimi paskudnymi TZtami mozna mnozyc i mnozyc...
to dlaczego nie wciskalas ZP?
Analogicznie, Gdyby moja sisotra (udzielajaca sie na wizazu) dostala bana stalego, to argumentem w dyskusji moze byc fakt, ze np. w wieku 4 lat zbila mnie pilotem?

Takie rzeczy (ataki na inna uzytkowniczke) trzeba zglaszac od razu a nie po paru latach ( ito w dodtaku w sytuacji kiedy jedna ze stron nie moze sie wypowiedziec)
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:09   #39
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Lady Eileen Pokaż wiadomość

Chyba zmierzasz do bycia tu jedynym i nieomylnym dyktatorem Złosiu.. Niezbyt zdrowe.
Złośliwiec jest administratorem, do niego nalezy decyzja kto dostanie bana a kto nie.
On decyduje czy ktos na bana zasluzyl a nie uzytkownicy (chyba ze uprawnieni do tego czyli moderatorzy). Takie są zasady. Kazdy je akceptowal zgadzajac sie na regulamin.

miphuhiz, nie rozumiesz tego co pisze? ONA TO ROBI WIECZNIE, CIAGLE, BEZ PRZERWY! Klariska miala problemy z TZ wieki temu, a niedawno Magda na nia najechala za to ze Klariska ciagle z nim jest. Autentycznie czepiajac sie jej zycia.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:10   #40
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Witam. Widzę, że atmosfera robi się mocno nieprzyjemna, bo to wszystko nie służy juz moim zdaniem dobrym celom a wzajemnemu dokopywaniu sobie.
Stanowczo uważam, że ostrzezenie-ok, ban tymczasowy- powiedzmy, że ok bo daje możliwość "poprawy" i stosowania się do standardów forum- jeśli osoba w taki sposób jak Magda i Iza ukarana zdecyduje się potem w ogóle tu zostać ale BAN STAŁY, zwłaszcza w przypadku Izy tak od razu, z grubej rury? Moim zdaniem kara dla obu jest stanowczo zbyt surowa.
__________________
Nie bądź obojętny na ich los: www.toz.pl
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:11   #41
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Uważam, że _Magda słusznie dostała bana. Pisała naprawde chamskie komentarze i arogancko odzywała się do moderatorów mimo ostrzeżen. Taka pyskówka nie była na miejscu.

znam gorsze uzytkowniczki ale jakos nikt im tego nie wytyka i przymyka oko. od razu powiem, ze nie zdradze o kogo mi chodzi.
mam swoje zdanie w tej sprawie, ale jak niestety dosc czesto ostatnio bylaby to kolejna bezsensowna dyskusja....
nie jestem dlugo na wizazu ale i tak sie da zauwazyc ze forum robi sie coraz gorsze....- i to tylko delikatnie mowiac, bo jak powiem szczerze co mysle to pewnie bana dostane. ktos sie zapyta - wiec po co tu jestem? bo poznalam wspanaiale dziewczyny i tylko to mnie tu trzyma.

EOT
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 21:11   #42
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
miphuhiz, nie rozumiesz czego pisze? ONA TO ROBI WIECZNIE, CIAGLE, BEZ PRZERWY! Klariska miala problemy z TZ wieki temu, a niedawno Magda na nia najechala za to ze Klariska ciagle z nim jest. Autentycznie czepiajac sie jej zycia.
Za to od Zło dostalysmy punkty
Sprawiedliwosc musi byc.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:13   #43
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Lady Eileen Pokaż wiadomość

W tym momencie niestety jest to na zasadzie:

-Dlaczego xx dostała bana?
-Bo tak. Koniec tematu.
-No ale nie rozumiem...
-Ban, za podważanie decyzji moderatora.

Niezbyt zdrowe.
Dokladnie tak to wyglądało.
__________________
Nie bądź obojętny na ich los: www.toz.pl
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:14   #44
Lady Eileen
Zadomowienie
 
Avatar Lady Eileen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 241
GG do Lady Eileen
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Złośliwiec jest administratorem, do niego nalezy decyzja kto dostanie bana a kto nie.
On decyduje czy ktos na bana zasluzyl a nie uzytkownicy (chyba ze uprawnieni do tego czyli moderatorzy). Takie są zasady. Kazdy je akceptowal zgadzajac sie na regulamin.

miphuhiz, nie rozumiesz czego pisze? ONA TO ROBI WIECZNIE, CIAGLE, BEZ PRZERWY! Klariska miala problemy z TZ wieki temu, a niedawno Magda na nia najechala za to ze Klariska ciagle z nim jest. Autentycznie czepiajac sie jej zycia.
Cóż, więc Administrator=dyktator trzęsący całym narodem, bo nikt pod jego rządami nie ma wolności słowa??
__________________
Wróciłam.

Mój flickr

Lady Eileen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:15   #45
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Lady Eileen Pokaż wiadomość
No przepraszam bardzo, ale to jest jednak trochę śmieszne. Wisła Kraków ma zostać zdyskwalifikowana z tegorocznych rozgrywek. Decyzję podejmie Legia Warszawa.
Uważam, że jeśli trzeba się zastanowić nad słusznością przyznania dziewczynom bana (a trzeba, bo moim zdaniem dostały je bezpodstawnie), to trzeba to zrobić na forum, podając sensowne argumenty a moderatorom pozostawić tylko kwestię rozstrzygnięcia, które argumenty były bardziej trafne i do jakiego wymiaru złagodzić karę dla dziewczyn.

Bardzo nie podoba mi się fakt, że nie można podważyć zdania moderatora. A niby dlaczego nie? Chyba mamy prawo wiedzieć za co konkretnie dostajemy bany? W tym momencie niestety jest to na zasadzie:

-Dlaczego xx dostała bana?
-Bo tak. Koniec tematu.
-No ale nie rozumiem...
-Ban, za podważanie decyzji moderatora.

Chyba zmierzasz do bycia tu jedynym i nieomylnym dyktatorem Złosiu.. Niezbyt zdrowe.
Jeśli masz zastrzeżenia co do pracy konkretnych moderatorów, zgłoś je zgodnie z regulaminem. Dopóki zgłoszeń popartych konkretami nie widzę, zakładam, że każdy moderator wywiązuje się prawidłowo ze swoich zobowiązań.

Zakładanie, że moderatorzy społeczni są winni czegoś (czego właśnie?) i pisanie o tym otwartym tekstem na forum jest dla nas wyraźnym złamaniem regulaminu oraz zasad netykiety.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:16   #46
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Lady Eileen Pokaż wiadomość
Cóż, więc Administrator=dyktator trzęsący całym narodem, bo nikt pod jego rządami nie ma wolności słowa??
Nie życzę sobie dyskusji na tym poziomie.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:19   #47
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
znam gorsze uzytkowniczki ale jakos nikt im tego nie wytyka i przymyka oko. od razu powiem, ze nie zdradze o kogo mi chodzi.
mam swoje zdanie w tej sprawie, ale jak niestety dosc czesto ostatnio bylaby to kolejna bezsensowna dyskusja....
nie jestem dlugo na wizazu ale i tak sie da zauwazyc ze forum robi sie coraz gorsze....- i to tylko delikatnie mowiac, bo jak powiem szczerze co mysle to pewnie bana dostane. ktos sie zapyta - wiec po co tu jestem? bo poznalam wspanaiale dziewczyny i tylko to mnie tu trzyma.

EOT
Ponieważ nie masz zamiaru zgłaszać tych wypowiedzi, to nie powinnaś pisać tego, co napisałaś.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:23   #48
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Lady Eileen Pokaż wiadomość
Cóż, więc Administrator=dyktator trzęsący całym narodem, bo nikt pod jego rządami nie ma wolności słowa??
Z racji że mnie cytowałaś.

Administrator = ktoś odpowiadający za porządek na forum, komu wszyscy użyszkodnicy powinni sie zrzucic i wyslać kosz z owocami. Swoją drogą moderator/administrator = człowiek, któremu nóż w kieszeni ma prawo sie otworzyć, gdy uzyszkodnicy wiecznie nie są w stanie pojąć regulaminu, netykiety, czy zwyklych zasad dobrego wychowania. To nie są osoby posiadające władzę... a osoby które muszą sprzątać brudy i niecne zachowania innych.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:26   #49
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Ponieważ nie masz zamiaru zgłaszać tych wypowiedzi, to nie powinnaś pisać tego, co napisałaś.
czemu? czy juz nie mozna wyrazac swojego zdania?
to byl tylko dodatek do calej mojej wypowiedzi... owszem, moze i nic nie wnosi ale chyba i nie zaszkodzil nikomu> bo ktoz mogl sie po tym poczuc urazony, albo bezpodstawie oskarzony?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 21:31   #50
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
czemu? czy juz nie mozna wyrazac swojego zdania?
to byl tylko dodatek do calej mojej wypowiedzi... owszem, moze i nic nie wnosi ale chyba i nie zaszkodzil nikomu> bo ktoz mogl sie po tym poczuc urazony, albo bezpodstawie oskarzony?
Napisałaś negatywnie o bliżej nieokreślonych użytkownikach, którzy unikają domniemanej kary (sugestia pod naszym adresem), czego nie potrafisz poprzeć konkretnymi dowodami.

Zamiast używać insynuacji proponuję przejść do argumentacji.

p.s. Dodam, że taka właśnie postawa użytkowników, którzy nie chcą zgłaszać złych postów powoduje potem spiętrzenie trollowato zachowujących się osób. Trolli, którym wydaje się, że ich zachowanie jest dopuszczalne - bo nikt ich nie zgłasza. Nie zgłasza, ale zaraz potem narzeka...

Niestety o to forum możemy dbać tylko razem z użytkowniczkami. Dla mnie morał jest jasny: nie zgłosiłaś ZP złego postu, to nie masz prawa krytykować. Tak jak w wyborach powszechnych: nie mają prawa do krytyki Ci, którzy nie głosują.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:31   #51
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

przekazywanie wypowiedzi zbanowanej osoby

osoba zbanowana nie ma prawa głosu i wypowiedzi
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:36   #52
Lady Eileen
Zadomowienie
 
Avatar Lady Eileen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 241
GG do Lady Eileen
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Nie życzę sobie dyskusji na tym poziomie.
Przepraszam, na jakim? Treść mojego pytania wynikała z postu Szpiega. Tak odebrałam to, co napisała. Chciałam żeby trochę mi przybliżyła swój punkt widzenia, bo nie rozumiałam...

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Jeśli masz zastrzeżenia co do pracy konkretnych moderatorów, zgłoś je zgodnie z regulaminem. Dopóki zgłoszeń popartych konkretami nie widzę, zakładam, że każdy moderator wywiązuje się prawidłowo ze swoich zobowiązań.

Zakładanie, że moderatorzy społeczni są winni czegoś (czego właśnie?) i pisanie o tym otwartym tekstem na forum jest dla nas wyraźnym złamaniem regulaminu oraz zasad netykiety.

Nigdzie nie napisałam że moderatorzy są nieuczciwi i czegoś winni...
I wcale tak nie uważam.

Chodziło mi tylko o to, że decyzję o tym co zrobić z banami dziewczyn, mają podjąć moderatorzy.. No nie wiem, ale Magda dostała bana za rzekomy atak na moderatora, a tak jak mówisz są oni tylko ludźmi, jak każdy z nas, więc decyzję tą podejmą raczej bardziej subiektywnie niż obiektywnie.. (patrz zdanie o Wiśle i Legii - taka metafora)



A tak, z całym szacunkiem, ale mówiąc szczerze to uważam, że trochę nadużywasz władzy. Szczególnie w tej chwili.
__________________
Wróciłam.

Mój flickr

Lady Eileen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:38   #53
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Zuzannka Pokaż wiadomość
"Klarisko ze względu na naszą dawną dobrą znajomość...wstydziłabyś się"
Dobra to ta znajomosc byla kiedy ja sie pomagalam z bagna wydostac, pozniej byly teksty do mnie skierowane typu"odejdz od niego, jaki to on jest zly itp.". Zero zrozumienia i proby dyrygowania moim zyciem Niech ona o kulturze nie mowi. Obgadala z wami cala sytuacje jak wtedy punkty dostalysmy. Oczywiscie ja na zalosna wyszlam
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:40   #54
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Lady Eileen
Chodziło mi tylko o to, że decyzję o tym co zrobić z banami dziewczyn, mają podjąć moderatorzy.. No nie wiem, ale Magda dostała bana za rzekomy atak na moderatora, a tak jak mówisz są oni tylko ludźmi, jak każdy z nas, więc decyzję tą podejmą raczej bardziej subiektywnie niż obiektywnie.. (patrz zdanie o Wiśle i Legii - taka metafora)
Wychodzisz z założenia, że forum moderowane jest zgodnie z zasadami demokracji. Nic bardziej mylnego. Zawsze pytam osoby podnoszące ten argument gdzie przeczytały, że użytkownicy współmoderują forum. Pytanie powtarzam - proszę o wskazanie takiego zapisu, możliwe, że coś przeoczyłem w morzu paragrafów...



p.s. Nie zmienia to faktu, że dobre argumenty przytoczone przez Wizażankę mogą być podnoszone w trakcie dyskusji w gronie moderatorów. Jednak uwaga odnośnie tego, że admin jest adminem nie jest argumentem. Szczególnie w świetle postu nr 2 w tym wątku.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:43   #55
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Napisałaś negatywnie o bliżej nieokreślonych użytkownikach, którzy unikają domniemanej kary (sugestia pod naszym adresem), czego nie potrafisz poprzeć konkretnymi dowodami.

Zamiast używać insynuacji proponuję przejść do argumentacji.

p.s. Dodam, że taka właśnie postawa użytkowników, którzy nie chcą zgłaszać złych postów powodują potem spiętrzenie trollowato zachowujących się osób, którym wydaje się, że ich zachowanie jest dopuszczalne.
Niestety o to forum możemy dbać tylko razem z użytkowniczkami. Dla mnie morał jest jasny: nie zgłosiłaś ZP złego postu, to nie masz prawa krytykować. Nie mają prawa do krytyki Ci, którzy nie głosują.
tak, tak wiem, ze to twoje forum i twoje zasady...
ale szkoda ze doszlo juz do takiej CENZURY

owszem jezeli chodzi o KONKRETNE posty to nie jestem w stanie ich podac, ale ja mialam na mysli caloksztalt wypowiedzi pewnych osob.


po tym jak przeczytalam ZA "CO" Izka bana dostała to sama podpisuje sie pod wszytskim co napisala...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:48   #56
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Zuzannka Pokaż wiadomość
przekazywanie wypowiedzi zbanowanej osoby

osoba zbanowana nie ma prawa głosu i wypowiedzi

o ŁAŁ!
normalnie szoki.... z tego również co pamiętam (a pamięc mam dobrą) również pisałam od siebie

wiec mogłeś usunąć tylko to co przekazałam dziewczynom....
chyba że uznałeś że jednak w tym co napisałam jest prawda.....i wstyd było się przyznać.


o proszę pisałam od siebie.
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:51   #57
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Zuzannka Pokaż wiadomość
o ŁAŁ!
normalnie szoki.... z tego również co pamiętam (a pamięc mam dobrą) również pisałam od siebie

wiec mogłeś usunąć tylko to co przekazałam dziewczynom....
chyba że uznałeś że jednak w tym co napisałam jest prawda.....i wstyd było się przyznać.


o proszę pisałam od siebie.
Proponuję oddal się od tego wątku, bo następnej takiej wypowiedzi nie zdzierżę.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:51   #58
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Niestety zgadzam się z Liwią.
Ostatnio nie bywam często na wizazu, ale widziałam akcje dziewczyn gdzie wyrażały się w sposób dużo bardziej chamski i sa na wizazu,a Magda mimo, że moze w sposob nie calkiem przemyslany(mimo calej sympatii jaka ja daze) napisala pw, w którym nie było agresji, chamstwa czy braku kultury i dostaje od razu bana stalego.
Co do odp "tak" na pytanie czy za offtopy sie dostaje bana.
Watkow gdzie dziewczyny(mimo ze tworza jakas tam grupe i sa wsrod "swoich")tworza off topy mozna mnozyc na wizazu i jako banow jeszcze nie dostaja, wiec jaka to sprawiedliwosc? Chocby przyklad nalogowe kosmetocholiczki, gdzie sobie czasami podczytuje dziewczyny i wypowiadaja sie na tematy nie do konca zwiazane z uzaleznieniem kosmetykowym nie dostaja banow i takich watkow, jeslibym tylko miala z dwie godzinki czasu, moglabym znalezc bardzo duzo, gdzie za takie rzeczy nie sa banowe inne osoby.


Dlatego zwracam sie rowniez z prosba o mniejszy wymiar kary dla dziewczyn.

Bo wychodzi na to ze chcac dobrze dla wizazu(z calym szacunkiem dla modow ktorych jakze trudnym zadaniem jest pilnowanie porzadku na wizazu) i walac bana za takie rzeczy, zaczyna sie dopiero robic zla atmosfera na wizazu, gdzie kazdy uzytkownik widzac za co mozna oberwac po du.. tutaj w postaci bana, bedzie rezygnowal z zycia na wizazu, a szkoda bo to fajne forum i zawsze uwazalam ze mialo specyficzna atmosfere....
Odnoście PW _Magdy do Lexie - często tzw. białe rękawiczki, ironizowanie, wbijanie szpil, ukryte złośliwosci są gorsze od "normalnego" agresywnego zachowania. Zupełnie inaczej brzmiałaby wypowiedź: "Lexie, nie zgadzam się z Twoją ocena sytuacji i punktami karnymi. Czy mogłabyś mi tą decyzję uzasadnić, proszę?" Zresztą, _Magda zawsze mogła zgłosić zachowianie Lexie złym postem czy bezpośrednio PW do Zło albo AgiZ...

I to co piszę nie dotyczy tylko tego PW, ale ogólnie zachowania niektórych osób na forum. Nie da sie przecież zawrzeć w regulaminie forum punktu, który dokładnie określałby zachowania niepożądane. Chociaż punkt pierwszy, drugi i czwarty są bardzo dobrze sformuowane, to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nagminne jest wbijanie sobie szpil i sączenie jadu, odbijanie piłeczki, a potem skarżenie się że rozmówca osmielił się zrobić tak samo.

Nie rób drugiemu co Tobie niemiłe...
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:52   #59
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Decyzję podjąłem - ostateczną.

Moderatorki i niektóre z wypowiedzi w tym wątku przekonały mnie do tego, aby Izaluka miała zmiękczoną karę. Zatem otrzymuje bana tymczasowego na 14 dni.

Natomiast utrzymuję w mocy swoją decyzję odnośnie _Magda.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:54   #60
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Proponuję oddal się od tego wątku, bo następnej takiej wypowiedzi nie zdzierżę.
yhm...ale jednak chciałabym abyś mi wyjaśnił dlaczego usunąłeś moją całą wiadomość.

niech żyje wolność słowa..... prawda?
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.