Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-09, 08:35   #1621
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Igni2017 Pokaż wiadomość
Hej ciocie taki jestem sobie Fabianek 18+2
Hej Maluszku

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Japonka bardzo mi przykro
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 10:38   #1622
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej dziewczyny może mnie kojarzycie z poprzedniego wątku.
T miałam w marcu a od początku tego roku zaczęliśmy ponowne starania z mężem, i mam nadzieję że nam się uda, że to co źle już wyczerpaliśmy.
Cieszę się jak nastolatka hihi ale kto mi zabroni w końcu poprzedni rok był tragiczny dla Nas, dlatego mam nadzieję że to już za nami i Amelka będzie czuwać żeby mamusia była szczęśliwa .. :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 11:02   #1623
Japonka1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 167
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Tak, chcemy robić immunologię, może też kariotypy i myślę nad histeroskopią żeby wykluczyć endometriozę. Tak to kończą się nam pomysły dlaczego nie wychodzi i dlaczego ten raz wyszło z inseminacji (chociaż wady raczej nie wyjaśni)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Japonka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 11:09   #1624
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej Karolkowa ☺️ Owocnych starań 😉

Igni Cudny Fabianek 😊😊😍

Japonka wkońcu wszystko będzie dobrze, jeśli nie jest to jeszcze nie jest koniec...

Ja idę za pare godzin zobaczyć moją dzidzie, od kilku dni mam nie zbyt fajne sny 😒 Staram się nie zwracać na to uwagi i wyluzować.
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 11:52   #1625
MamusiaOliwierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 120
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Japonka, trzeba być dobrej myśli, po deszczu zawsze wychodzi słońce - czasem ciężko przestawić sie na pozytywne myślenie, ale warto.

Gynvael, dzis wlasnie.mialam tel z laboratorium, wczoraj doszla krew do tych Stanów, podali, ze wynik będzie w sobote albo poniedzialek. Nastawiam sie na przyszly tydzien, bo w soboty laboratorium nieczynne. A co u Ciebie? Kiedy kolejna wizyta?
MamusiaOliwierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 12:55   #1626
Igni2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 219
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Karolkowa86 powodzenia ja też wierzę że Igorek czuwa nad mamusią i braciszkiem jest wszystko ok dobrze pappa rewelacja obraz USG także i wam życzę by Amelka wam dała wsparcie.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Malachito dziękujemy bardzo.Miłego oglądania dzisiaj jest wszystko ok a te sny to pierdoły są.Ja mam 22.01 połówkowe

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Japonka a trombofilie sprawdzałaś bo wiem że któraś mutacja trombofilii odpowiada za wczesne poronienia i właśnie za brak zagnieżdżenia maleństwa w macicy.
Igni2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 13:03   #1627
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny a ja dzis dzwonilam do mojego genetyka i sa moje wyniki mthfr i trombofilii-wszystko jest w najlepszym porzadku, wyglada na to ze bezczaszkowie u mojego malucha to naprawde byl przypadek. To dobrze, ciesze się, a z drugiej strony już tak wszystko sobie wyjasniłam tą mutacją, że aż ciężko w to uwierzyć i przyjąć, że takie przypadki naprawde się zdarzają, uwierzę jak zobaczę ten wynik, może coś się pomyliło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-09, 13:18   #1628
gynvael
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 202
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Japonka w koncu sie uda, na pewno a co endometriozy to ja ją mam i u mnie nie stanowila problemu z zajsciem w ciazę drogą naturalną. Ale tez nie mialam robionej dokladnej diagnostyki ( to mialby byc kolejny ķrok) ale z tego co wiem to endo glownie jest przyczyną niedroznosci jajowodow. A to przy invitro raczej nie ma znaczenia.

MamusiaOliwierka kolejna wizyte mam za tydzień. Teraz jestem w 22t1d. Troche sie martwię tym moim lozyskiem bo dosc slabo czuje mojego malucha. A z tego co czytalam to wlasnie przy przodujacym lozysku ruchy są slabo a nawet w ogole wyczuwalne. Zresztą nie mam porównania. Czuję takie lekkie muśnięcia tylko w samym podbrzuszu - zadnych spektakularnych kopniaków heh. W ogole jak wieciej się poruszam np. Po dlugim spacerze albo bo wiekszej ilosci schodow to czuję jakby ciężar w samym dole brzucha, trochę ciezko to opisać, ale to powoduje ze zaczynam sie zastanawiac czy wszystko jest jednak ok. Na szczescie innych nieppkokacych dolegliwosci brak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Poprawka. 21t1d se dofalam tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gynvael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 17:40   #1629
MamusiaOliwierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 120
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Gynvael - u mnie 20+3 tc.

Odnośnie łożyska- ja mam teraz z tyłu i wysoko, w pierwszej ciąży też tak mialam. Z kolei w drugiej (terminowanej) - tez mialam z przodu i nisko, ale ruchy wyczuwałam, mialam tez plamienia, ale to na początku- byc moze przez to łozysko, choc lekarz nie powiazał tych dwoch rzeczy ze sobą. Mysle, ze jeszcze troche i poczujesz je bardziej. Ja tez czuje jednego dnia bardziej, drugiego mniej i tez nie sa to konkretne kopniaki, raczej takie muśniecia, jak piszesz.

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Gynvael a z tym ciezarem w dole brzucha - ja tez tak zaczynam czuć. W pierwszej ciazy tez tak mialam, to jest normalne. Takie jakby ciążenie ku dołowi... 😊
MamusiaOliwierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 17:56   #1630
gynvael
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 202
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

MamusiaOliwierka to bedziemy rodzic niemal w tym.samym czasie
W poprzedniej ciazy nie wiem jak bylo z lozyskiem tzn tez bylo na przedniej scianie ale nie wiem czy bylo wysoko czy nisko. Bo cala sutuacja jie dawala nadziei i nikt sie bie skupial na innych szczegółach. Teraz podczas usg genetycznego lozysko bylo wysoko a na usg 2 trymestru nisko, co prawda nie zaslajia ujscia szyjki ale bylo tuz obok. Zobaczymy jak bedzie w kolejnym tygodniu.
A co do ruchow dziecka to jak naczytalam sie ze kobiety czują je juz od 17-18 tygodnia wyraznie i to w pierwszej ciazy to zaczelam sie zastanawiac czy aby u mnie wszystko jest ok. Ale od 3 dni co rano Jasiek daje mi znać ze jest co prawda to takie muśnięcia i laskotanie ale liczę ze niebawem chlopak się rozkręci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gynvael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 18:01   #1631
totylkoona
Raczkowanie
 
Avatar totylkoona
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 166
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Byłam na prenaralnych, usg wygląda bardzo prawidłowo. Kurcze, no cieszę się ale spodziewałam się większej radości ze swojej strony. Chyba nadal mam jakieś lęki... babie to jednak nie dogodzisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
totylkoona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-09, 18:08   #1632
gynvael
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 202
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez totylkoona Pokaż wiadomość
Byłam na prenaralnych, usg wygląda bardzo prawidłowo. Kurcze, no cieszę się ale spodziewałam się większej radości ze swojej strony. Chyba nadal mam jakieś lęki... babie to jednak nie dogodzisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mialam podobnie ☺ chyba kazda z nas tutaj ma podobne odczucia . Z czasem bedzie lepiej. Im ciąża bedzie starsza rym bardziej bedziesz się nia cieszyc najwaznirjsze ze wszystko jest hak nalezy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gynvael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 18:11   #1633
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Super może poprostu potrzebujesz czasu żeby przetrawić informację
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 18:34   #1634
MamusiaOliwierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 120
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Mi tez ciezko jest uwierzyc :/ chyba za duzo zlych wiadomosci z poprzedniej ciazy powoduje ten stan. Ja czekam na wynik Panoramy, niedlugo beda 2 miesiace od 1-ego pobrania. Masakra! Mysle, ze przez to - ze nie znam wyniku- ciezko mi przestawic sie na pozytywne myslenie. Niby staram sie, ale zawsze jest ta nuta niepewnosci...

Gynvael - rzeczywiscie podobnie- ja mam termin na 26.05 😍
MamusiaOliwierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 19:17   #1635
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Tylkoona 🤗 No dokładnie ale mysle ze z czasem i radość przyjdzie 🙂

U nas po wizycie wszystko Ok, jesteśmy w 10 tc termin porodu na 19.07 ale to wyliczony z miesiączki a ciaza jest młodsza (wg mnie wyjdzie 2.08) Przedyskutowałam z lekarzem kwestie badań genetycznych dał mi skierowanie do poradni, tylko nie gwarantuje mi ze uwzględnią wadę poprzedniego dzieciątka bo nie była to wada genetyczna. Jeśli nie to i tak będę robić prywatnie.
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 19:29   #1636
Gosia0724
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 111
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dostałam 2 dawki tabletek dopochwowych, i w tym samym dniu parę godz później wzięli mnie na zabieg. Na forum trafiłam po wszystkim wiec nie bylam świadoma tego jak to zwykle wygląda. Moim lekarzem jest ordynator szpitala w którym się wszystko odbyło, tylko ze zlecił to innemu lekarzowi. Byłam już oczywiście na kontroli , na usg wszystko w porządku, powiedział żeby jeszcze odczekać chociaż do kolejnego okresu dlatego czekam.
Gosia0724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 19:59   #1637
totylkoona
Raczkowanie
 
Avatar totylkoona
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 166
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Malachite dobrze, że u Ciebie tez ok. I dzięki Wam wszystkim za miłe słowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
totylkoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 20:09   #1638
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez totylkoona Pokaż wiadomość
Byłam na prenaralnych, usg wygląda bardzo prawidłowo. Kurcze, no cieszę się ale spodziewałam się większej radości ze swojej strony. Chyba nadal mam jakieś lęki... babie to jednak nie dogodzisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciesz się, to cudowna informacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Tylkoona 🤗 No dokładnie ale mysle ze z czasem i radość przyjdzie 🙂

U nas po wizycie wszystko Ok, jesteśmy w 10 tc termin porodu na 19.07 ale to wyliczony z miesiączki a ciaza jest młodsza (wg mnie wyjdzie 2.08) Przedyskutowałam z lekarzem kwestie badań genetycznych dał mi skierowanie do poradni, tylko nie gwarantuje mi ze uwzględnią wadę poprzedniego dzieciątka bo nie była to wada genetyczna. Jeśli nie to i tak będę robić prywatnie.
U ciebie też się cieszę że wszystko jest dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 22:00   #1639
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Malachite gratuluję !
Jak ja bym chciała tak napisać że jestem w ciąży i wszystko ok z dzieckiem
Może nam się uda zobaczymy czekam do okresu choć jeszcze baaardzo długo do niego,ale może nóż widelec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-10, 11:32   #1640
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny, ja dziś mam małą radość Od 3-4 dni temperatura mi rośnie, śluz też był więc przypuszczam, że jestem już po pierwszej owulacji

Strasznie mnie to cieszy, bo to znaczy, że organizm dość szybko wraca do siebie. Po poprzedniej stracie mój pierwszy cykl był bez owulacji, a za to zrobiła się torbiel z pęcherzyka, który rósł, ale nie pękł. Liczę, że teraz będzie lepiej
Po okresie umówię się do ginekologa na kontrolę oczywiście.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 12:11   #1641
Igni2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 219
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Gynvael MamusiaOliwierka to ja jestem tuż za wami mam termin na 9.06 i Fabianek jak mało bryka też się denerwuje ale wtedy sprawdzam detektorem serduszko i jest sie uspokajam.Ja też w poniedziałek poleciałam bo mówie serduszko puka ale prawie 36 godz nie czułam Go wcale a w rzeczywistości mały tak fika że lekarz miał problem ze zrobieniem zdj buźki🤣🤣🤣.

Mallachito a dlaczego mieliby ci nie uwzględnic skierowania?Ja dostałam skierowanie na Poznań z adnotacją OWP i nawet nie pytali za dużo dlaczego robili mi USG i krew na PAPPE dopiero teraz jak na połówkowe sie zapisywałam to zapytała z jakiego powodu i jak powiedziałam to zapisała bez problemu.Dodam że Igorek tez nie mial wad genetycznych tylko mnogie wady letalne rozwojowe powstałe de-nowo.Będzie dobrze zobaczysz😁😁😁
Igni2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 16:32   #1642
MamusiaOliwierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 120
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Igni, Gynvael rzeczywiście mamy zbliżone terminy. Ja jak przez jakiś czas nie czuje ruchów (choć rzadko sie to zdarza, nad wyraz ruchliwa jest), jem coś słodkiego i odrazu jest odzew 😁
MamusiaOliwierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 18:32   #1643
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Kochane a ja dziś byłam na kontroli u ginekologa po 3 mc -wszystko w porzadku mam zielone swiatlo do staran i...na usg byl pecherzyk ale nie wiem czy jestem gotowa, mam lekkie zapalenie zatok i chyba wolę to doleczyc, wprawdzie leczenie bez antybiotyku i lekarz powiedzial ze nie ma przeciwskazan, ale nie chce ryzykowac. Z drugiej strony ten pecherzyk az krzyczal z tego ekranu 'do dzieła!'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 18:33   #1644
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Wynn super wieści! A co do starań, to zróbcie tak jak uważacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 19:07   #1645
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Wynn 👍 Nawet jeśli się teraz nie zdecydujecie to kolejny pęcherzyk tez będzie krzyczeć 😁
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 19:11   #1646
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Igni to ja chwilkę za wami 22.06 ! A ja zaczęłam czuć Mieszka chyba - tylko że mnie to boli nie pamiętam takiego uczucia z pierwszej ciąży - a teraz jak zaczyna się ruszać to ro jest tak nisko strasznie (chyba z 5 cm pod pępkiem) i nieprzyjemnie i jeszcze tuż przy bliźnie po operowanym w dzieciństwie wyrostku, która boli wtedy... czy on naprawdę powinien być tak nisko?



Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 20:30   #1647
Igni2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 219
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Pollyhana ja też tak mam mi lekarz powiedział że jak intensywnie sie rusza to naciąga więzadła macicy i stad ten ból tyle ze nie jest on dla mnie taki zły czuje ale bólu nie sprawia.

Wynn ja czekałam pół roku term miałam w 22 tyg a pozatym miałam d-dimery bardzo wysokie i musiałam to unormować.
Igni2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 14:31   #1648
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Rycze jak bóbr 😢 Moje sny jednak coś znaczyły... śniło mi się tydzień temu ze krwawię i zgadnijcie co się dzisiaj stało 😥 Poleciała plama różowej krwi pózniej brązowe plamienia, pędem do szpitala. Trafiłam akurat na dziada nie lekarza jedyne co wymruczał krwiak pozałożyskowy więc leżę... jestem załamana...
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 16:14   #1649
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Rycze jak bóbr 😢 Moje sny jednak coś znaczyły... śniło mi się tydzień temu ze krwawię i zgadnijcie co się dzisiaj stało 😥 Poleciała plama różowej krwi pózniej brązowe plamienia, pędem do szpitala. Trafiłam akurat na dziada nie lekarza jedyne co wymruczał krwiak pozałożyskowy więc leżę... jestem załamana...
Hej, hej!! proszę się nie załamywać... Najważniejsze, że szybko zareagowałaś i pojechałaś do szpitala. Sytuacja jest opanowana, krwiak wcale nie musi oznaczać najgorszego. Pewnie dostaniesz leki no i będziesz musiała prowadzić oszczędny tryb życia. Głowa do góry!
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 17:14   #1650
gynvael
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 202
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Malachite, ja mialam krwiaka i to dosc sporego. Plamilam w 9 i w 12 tygodniu. Za drugim razem to naprawde sporo tego bylo, przez prawie 2 tygodnie plamilam. Ale z Jasiem bylo ok i teraz jestem w 22tc. Brązowe plamienia to dobry znak znaczy ze nie ma swiezego krwawienia. Krwiaki dość dlugo sie wchlaniają ale jak sa daleko od lozyska to nie są takie groźne. Wszystko bedzie dobrze, zobaczysz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gynvael jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.