Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-01, 18:24   #2971
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Pierwiastko ogromne gratulacje Jak nazwaliście Córeńkę? Fajnie wiedzieć co słychać u kogoś ze starej gwardii
Za wszystkie Was trzymam kciuki i życzę dużo spokoju. Ja już dawno tu pisałam, moze jeszcze ktoś mnie pamięta. 15 lipca minie 2 lata od T. Nasz Synek zawsze jest i będzie w naszych sercach. Teraz tulę nasze bliźnięta. Zaraz będą miały 8 miesięcy... Ale to szybko leci. Przeszliśmy i inseminacje i in vitro, więc wiem, że może być ciężko, ale trzeba wierzyć. I takiej wiary Wam życzę. Często tu zaglądam i trzymam kciuki za wszystkie aniołkowe mamusie. Będzie jeszcze dobrze. Przytulam mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 19:23   #2972
Monka33
Raczkowanie
 
Avatar Monka33
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 131
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Oska dobrze trafilas.
Dziewczyny jutro mam wizytę i krótko rzecz ujmując chyba zwariuje. Oszaleje. Jestem wykończona. To jest silniejsze od ode mnie. Trzymajcie kciuki.
Monka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 19:39   #2973
oli1202
Raczkowanie
 
Avatar oli1202
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć dziewczyny bardzo dawno tu nie zaglądałam i nie znam historii każdej z Was, ale za każdą trzymam mocno kciuk i życzę z całego serca zdrowych dzieciaczków. Pierwiastka ogromne gratulacje Do tych z Was, które mnie jeszcze pamiętają moja Sara w sierpniu kończy już roczek, a w lutym drugi raz zostanę mamą zupełna niespodzianka i każdej z Was takiego szczęścia życzę.
Oska pisałam kiedyś do Ciebie wiadomość z gratulacjami, ale nie wiem czy ją dostałaś. Więc teraz oficjalnie gratuluję bliźniaków

Edytowane przez oli1202
Czas edycji: 2018-07-02 o 19:50
oli1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 20:16   #2974
kacona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 165
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Oska, Oli, gratuluje. Taki historii zawsze dają nadzieje,że innym też się uda.
Ja będę miała prenatalne 24,07. Nie wiem jak doczekam się. Ale za tydzień mam wizytę u mojego gina, to może już coś sprawdzi, bo inaczej zwariuje.
kacona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 20:23   #2975
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

@Monka i @Kacona ogromne kciuki za super wieści. @Oli super, że się odezwałaś. Wysłałam Ci priv, ale i tu ogromne gratulacje. Bardzo się cieszę Twoim szczesciem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 14:03   #2976
Monka33
Raczkowanie
 
Avatar Monka33
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 131
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Popłakałam się dziś na fotelu gdy zobaczyłam obraz usg a na nim kształtne dziecko z piękną główką. Kto mnie zrozumie jak nie Wy. Jeden głaz z serca mniej.
Monka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 16:07   #2977
kacona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 165
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Monka33, gratulacji ! Musi być dobrze.
kacona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-04, 20:34   #2978
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Moje gratulacje

Ja poryczalam się dopiero jak wyszłam z gabinetu a później już na każdym USG oczy jakiś same łzawiły

Teraz strasznie irytuje mnie słuchanie/czytanie narzekania kobiet jak to jest ciężko z dziećmi i że ktoś kto ich nie ma nigdy nie zrozumie tego zmęczenia... Może i mają rację ale nie zdają sobie sprawy jakie to szczęście nic się cieszyć zdrowym dzieciątkiem....
__________________
Rośnie zdrowy chłopak
Termin na lipiec

Edytowane przez kinga611
Czas edycji: 2018-07-04 o 20:36
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-04, 20:55   #2979
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Monka gratuluję !
Ja płakałam jak gin powiedział że mały ma wszystko w brzuszku cudne uczucie !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-04, 22:02   #2980
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Monka teraz głęboko oddechnij i ciesz się ciążą bo szybko zleci

Kinga ja miesiąc po t. w pracy usłyszałam od matki zdrowych kilkulatków ze jak nie mam dzieci to żebym "sobie lepiej nie robiła" bo są niegrzeczne i same kłopoty.... nie wiedziała oczywiście o tym co mnie spotkało ale mysle ze wsadzenie noża w serce by mniej bolało. Żałuje ze się nic na to nie odezwałam ale mnie zamurowało wtedy. Ludzie sobie nie zdają sprawy ze czasami milczenie jest złotem.
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 10:10   #2981
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

I takie kobiety mają dzieci :-( nie ma sprawiedliwości
__________________
Rośnie zdrowy chłopak
Termin na lipiec
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-05, 12:44   #2982
Monka33
Raczkowanie
 
Avatar Monka33
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 131
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Odetchnę po prenatalnych, a pełną piersią po porodzie
Te matki, o których piszecie myślę, że gdyby dowiedziały się, co za nami, ugryzłyby się w język i w te pędy pognały do swoich dzieci i je przytuliły. Czasem ludzie tak głupio gadają dla samego gadania. A faktycznie lepiej żeby czasem pomilczeli.
Monka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 17:34   #2983
Milla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 299
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

U mnie chyba koniec radości. mam krwiaka podkosmkówkowego z plamienia w ciągu kilku godzin zrobilo się krwawienie. Mam nadzieję że to on pękł i się oczyszcza i że fasolka jest silna i zostanie mimo trudnosci.
A na razie mam prowadzić oszczędny tryb życia i czekać co pokażę kolejne usg. Mam nadzieję jutro juz nie będzie żywa krew i los nam nie odbierze tego szybkiego cudu. Serduszko bije i walczy!
Trzymajcie kciuki za Nas.

Edytowane przez Milla22
Czas edycji: 2018-07-05 o 17:36
Milla22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 06:05   #2984
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Milla trzymamy, jak tylko będziesz wiedzieć więcej to daj znać
__________________
Rośnie zdrowy chłopak
Termin na lipiec
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 07:40   #2985
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Milla22 Pokaż wiadomość
U mnie chyba koniec radości. mam krwiaka podkosmkówkowego z plamienia w ciągu kilku godzin zrobilo się krwawienie. Mam nadzieję że to on pękł i się oczyszcza i że fasolka jest silna i zostanie mimo trudnosci.
A na razie mam prowadzić oszczędny tryb życia i czekać co pokażę kolejne usg. Mam nadzieję jutro juz nie będzie żywa krew i los nam nie odbierze tego szybkiego cudu. Serduszko bije i walczy!
Trzymajcie kciuki za Nas.
Jaki koniec radości?! nawet tak nie myśl!!!
Czekam na wieści..
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 09:13   #2986
kacona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 165
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Mila, trzymam kciuki! Co lekarz powiedział? Ja krwiaka mialam w dwóch poprzednich ciążach. I mój lekarz zawsze mówil, że w takich sytuacjach tylko placek. T.z. leżenie. Więc odpoczywaj jak najwięcej.
kacona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 09:21   #2987
Milla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 299
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziękuję dziewczyny noc przeżyliśmy bez krwawień. Jestem na duphaston. Na razie odpoczywam w miarę możliwości i rządów mojej 3latki.
Dzisiaj mam już lepsze nastawienie. Najważniejsze, że nic mnie nie boli i jeśli już nie bedzie plamienia mam za tydzień sprawdzić jak sytuacja.
Dziękuję za Wasze wsparcie
Kacona lekarz powiedział, że jest krwiak u ujścia wewnętrznego miał (mam nadzieję że wczoraj sobie poszedł )2x2x1.6 cm.
Tak naprawdę to dał skierowanie do szpitala z adnotacją poronienie zaczynające się. Ale na moje pytanie czy jest jakas nadzieją powiedział że to nie wygląda źle.
Mój lekarz jest na urlopie więc musiałam iść gdziekolwiek. A na ip to ja w ostatecznosci pojadę.
Wiele dziewczyn z gr na fb dało mi nadzieję, że krwiaki duzo wieksze się ewakuowały albo wchłoneły po kilku tyg. I było ok.
Podobno umiejscowienie ma znaczenie ale nasz chyba nie jest ani duży ani najgorszy.
Nawet mamaginekolog w swoim wpisie daje nadzieję.

Edytowane przez Milla22
Czas edycji: 2018-07-06 o 09:29
Milla22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 10:03   #2988
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Mila22 trzymam kciuki, żeby wszystko szczęśliwie się zakończyło. Odpoczywaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 18:08   #2989
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Milla również trzymam kciuki, sama leżałam w tej ciąży na początku z poronieniem zagrażającym właśnie przez krwiaka. Nie nastawiaj się na najgorsze, dacie radę 😘
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-07, 09:30   #2990
totylkoona
Raczkowanie
 
Avatar totylkoona
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 166
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Monka dokładnie pamietam to oczekiwanie, kiedy zobaczę kształt główki. U mnie była ta sama wada. Gratuluję!

Kinga, ja znam dwie strony medalu. Syn dał mi tak w kość, że miałam wrażenie, że nie ma chyba nic bardziej męczącego niż noworodek. I faktycznie nie przyszło mi wtedy do głowy żeby cieszyć się, że jest zdrowy. Za to zalewając się łzami w dzień T i w kolejnych dniach po T w głowie kolatala mi się ciągle i natretnie mysl, że oddalabym wszystko, żeby płakać teraz z bezsilności i zmęczenia nad zdrowym noworodkiem.

Milla, u Ciebie napewno będzie wszystko ok. Trzymam kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
totylkoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 13:49   #2991
Allexxiss_al
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 4
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

30.04 przeszłam t.



Dostałam od lekarza zielone światło na starania, była owulacja z lewego jajnika a mimo to nie udało się zajsc. czy ja jeszcze będę kiedykolwiek mama ?
Allexxiss_al jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 20:23   #2992
totylkoona
Raczkowanie
 
Avatar totylkoona
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 166
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Allexxiss_al Pokaż wiadomość
30.04 przeszłam t.



Dostałam od lekarza zielone światło na starania, była owulacja z lewego jajnika a mimo to nie udało się zajsc. czy ja jeszcze będę kiedykolwiek mama ?
Powiem Ci, że nie ma nic gorszego w tej sytuacji niż nastawienie się, że uda się odrazu... Jeśli chcesz być mamą to napewno nią zostaniesz, przeczytasz tu wiele historii ze szczęśliwym zakończeniem. Przepraszam jeśli jestem zbyt bezpośrednia i szorstka ale płacz nad pierwszą niezaplodniona komórką działa na mnie jak plachta na byka. Ludzie starają się latami o dziecko i nie tracą nadzieji a to właśnie oni mają prawo wątpić.

Niemniej jednak bardzo Ci współczuję terminacji bo to prawdziwa tragedia i życzę owocnych starań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
totylkoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 20:58   #2993
allexxiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Gdyby nie choroba mojego synka to nadal byłby ze mną... już powoli pokoik bym mogła szykować. tak bardzo mi go brakuje
allexxiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 21:14   #2994
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez allexxiss Pokaż wiadomość
Gdyby nie choroba mojego synka to nadal byłby ze mną... już powoli pokoik bym mogła szykować. tak bardzo mi go brakuje
Nie możesz się zadręczać... Gdy by u mnie było wszystko ok to bym rodziła lada moment na koniec lipca... Już bym miała pokoik zrobiony i całą wyprawkę... Ale uczę się z tym żyć i uwierz z dnia na dzień jest coraz lepiej. Czas przyzwyczaja nas do tego bólu i wkoncu potrafimy z tym normalnie żyć mimo słabszych dni stamy się już drugi cykl o kolejne dziecko i po pierwszym niepowodzeniu czułam żal i smutek że nie jest mi dane zaznać szczęścia ale wierzę w to że uda się prędzej czy później i będzie dobrze tylko musimy nauczyć się żyć z tym naszym bólem.
Moją córeczkę będę kochała zawsze, jeśli ktoś pyta to mówię o niej ze była, istaniala, że mam już jedno dziecko. Nie ma dnia żebym o niej nie myślała... Ale uważam że właśnie tak musiało być i że nic nie dzieje się bez przyczyny... Nawet mimo tak krótkiego istnienia moje dziecko miało tu swoją misję którą spełniło...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 21:36   #2995
kacona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 165
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Milla, jak u ciebie ?

Allexxiss, wszyscy dobrze ci rozumiemy. Moja córeczka moglaby mieć już miesiąc. U ciebie minelo bardzo malo czasu po t. Na pewno jeszcze się uda. Ty się nie gniewaj, ale może potrzebujesz trochę więcej czasu, żeby dojść do siebie psychicznie? Nic na silę. Chociaż bardzo dobrze ci rozumiem.[COLOR="Silver"]

Edytowane przez kacona
Czas edycji: 2018-07-11 o 11:02
kacona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 10:02   #2996
Milla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 299
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Allexxiss ja miałam termin na 5 lipca. też mam mieszane uczucia. Tęsknię za moim synkiem i myślę codziennie.
Mam nadzieję, że mój aniołek nad nami czuwa.

Ja czuję się dobrze, nic mnie nie boli, nie mam już krwawień ani plamienia.. jesli juz to sporadycznie i brązowe (czyli stara krew). Może duphaston pamaga
Odpoczywam, leżę , siedzę cały dzień jak leń. Czytam książki z córeczka.

Dom jak się zabrudzi to chyba kogoś zatrudnimy do sprzatania w końcu sa ważniejsze rzeczy na świecie.
I czekam do czwartku- piatku żeby sprawdzić czy krwiak poszedł czy jest gorzej. :/
Ale dzisiaj myślę pozytywnie. Bo gdyby to było poronienie to pewnie krwawienie by trwało dłużej i było tego więcej. Nie mam doświadczenia bo nawet moja t była pod narkozą i później krótko się oczyszczało.

Dziękuję za wsparcie Kochane Wojowniczki !
Mam nadzieję że za kilka dni będę miała Wam do przekazania dobre wiadomości. Wasze Kciuki i pozytywne wpisy już dały mi siłę i wiarę
Milla22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 19:48   #2997
Allexxiss_al
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 4
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziękuję wam dziewczyny za wsparcie. To bardzo dużo daje. Nigdy nie sadzilam że będę musiała podjąć najtrudniejsza decyzje w moim życiu. Nie ma dnia bym nie myślała o moim synku. Ale wiem że tam gdzie teraz jest to jest spokojny i bezpieczny bez bólu i cierpienia. Mój własny prywatny anioł stróż. Tak bardzo chciałabym by miał rodzeństwo. Nigdy nie zapomnę o moim synku choć byl ze mną tak krótko
Allexxiss_al jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 21:27   #2998
kacona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 165
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Allexxiss, na pewno jeszcze będziesz mieć dzieciątko. Może organizm jeszcze nie jest gotowy. Ja po t. bardzo szybko zaszłam w ciąży. I niestety ciąża zatrzymana. Lekarz stwierdzil,że to było za wcześnie. Więc trzymam za ciebie kciuki.
kacona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 17:16   #2999
kacona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 165
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny, byłam u lekarza. Wszystko wygląda dobrze. I będą bliźniaki! Za dwa tygodnia prenatalne. Nie mogę się doczekać.
kacona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 20:07   #3000
AleAleAle90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 83
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Kacona, gratulacje! Wspaniale że bliźniaki!!
AleAleAle90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.