Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-30, 19:57   #841
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

A ja dzisiaj Edenem, i jakos tak mi pachnie....wilgotną zielenią,zazwyczaj bardziej sucho mi pachnie. No, no .


Przeczytałam wszystkie dzisiejsze wpisy w tym wątku. Tak sobie myślę, czy my jesteśmy normalne.
Pewnie ,że normalne, pocieszam siebie i patrzę na te 7 popakowanych w bąbelki fioleczek, przygotowanych do wysyłki dla dwóch forumek, potem na te 6 które sama dostałam i testuję , potem na te 9 pustych nowych fioleczek w koszyczku i na te 2 do odpachnienia , i jeszcze na tą jedną co się zgubił koreczek ...no i czy ja wiem
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 20:13   #842
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Cytat:
Napisane przez rachela
Koniem No dobra, tym pachniałam godzinę temu. Po długim szorowaniu w wannie - smakowitymi, zielonymi oliwkami
W ogóle odechciało mi się pachnieć czymkolwiek. Najbardziej lubię zapach czekolady (Angel mi się przejadł, może Python? Tylko gdzie go można dostać??), kremu Nivea, zielonego mydła Dove i świeżo otwartych lilii. Konia ( ) z rzędem dla tej, która te zapachy zamknie w buteleczce...

P.S.
Venezia... Ukochany zapach mojej mamy...
Też kiedyś używałam Laury, nie Venezji, ale tej zielonej, w smukłej buteleczce. Moja pierwsza woda toaletowa. Chlip <ociera łezkę wzruszenia>
Kiedys w Hiszpanii trafilam na zapach Tommy Boy ( ktos zamknal cudne aromaty w buteleczce ) ))
nie moge go znalezc
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 20:20   #843
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

DZis... Ralph Lauren
polo sport woman...
mmmmm
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 21:42   #844
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Dziękuję za wszystkie miłe słowa i komplementy
Demoniku : w naszym wypadku to nie tylko pasja. To nasze życie. Mąż jest płatnerzem : robi hełmy, zbroje, tarcze i różne tego typu rzeczy, a robiłby jeszcze więcej, gdyby doba miała 48h, jak on to zwykł mówić, bo cały czas uczy sie czegos nowego, a jest szalenie zdolny (jest plastykiem). Ja z kolei na specjalizację na studiach (mój kierunek, to taka archeologia, ale tylko w teorii) wybieram średniowiecze . Zresztą dzięki tej pasji też się poznalismy. I koło się zamyka

A żeby skończyć to offtopicowanie i wrócić do tematu : nie wytrzymałam tej dzisiejszej "nijakości" w wydaniu Miracle i spryskałam się na dobry koniec dnia Madnessem. Ulwielbiam go
Zyczę miłego wieczoru!!!
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 00:01   #845
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Dziękuję za wszystkie miłe słowa i komplementy
Demoniku : w naszym wypadku to nie tylko pasja. To nasze życie. Mąż jest płatnerzem : robi hełmy, zbroje, tarcze i różne tego typu rzeczy, a robiłby jeszcze więcej, gdyby doba miała 48h, jak on to zwykł mówić, bo cały czas uczy sie czegos nowego, a jest szalenie zdolny (jest plastykiem). Ja z kolei na specjalizację na studiach (mój kierunek, to taka archeologia, ale tylko w teorii) wybieram średniowiecze . Zresztą dzięki tej pasji też się poznalismy. I koło się zamyka

Zyczę miłego wieczoru!!!
Tylko zazdrościć
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 01:51   #846
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

W imprezowy czwartek towarzyszy mi Pink Pepper Body Shop, ale właśnie urozmaiciłam go Angelem Innocentem
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 02:35   #847
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

A ja, po prysznicu , na dobry sen Just Me Paris Hilton , pachną na mnie wyrażnie zmysłowymi malinkami, nieco podobnie do Miracle, ale cieplej, bardziej kobieco
Przyśni mi się owocowe lato

hehe, mam na razie dość ciężkich, orientalnych i eleganckich, wiosna idzie drogie Panie
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-31, 07:01   #848
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Dziś było losowanie z zamknietymi oczami (czyt. bez zapalonego swiatła o 5 rano) padło na Emprio wiec dziś pachne Armanim.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 07:56   #849
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Dziękuję za wszystkie miłe słowa i komplementy
Demoniku : w naszym wypadku to nie tylko pasja. To nasze życie. Mąż jest płatnerzem : robi hełmy, zbroje, tarcze i różne tego typu rzeczy, a robiłby jeszcze więcej, gdyby doba miała 48h, jak on to zwykł mówić, bo cały czas uczy sie czegos nowego, a jest szalenie zdolny (jest plastykiem). Ja z kolei na specjalizację na studiach (mój kierunek, to taka archeologia, ale tylko w teorii) wybieram średniowiecze . Zresztą dzięki tej pasji też się poznalismy. I koło się zamyka
Piękne i tak mało... prozaiczne .

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Przyśni mi się owocowe lato
Mi się śniło, że dziś poniedziałek. To był koszmar .


A pachnę Dolce Vitą .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 08:03   #850
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Dzisiaj globalnie Histoire D'eau( przypomnialam sobie o jego istnieniu po wczorajszym watku ) - a lokalnie Fidji na nadgarstku dziekuje Szumaczku
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 08:03   #851
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Dziękuję za wszystkie miłe słowa i komplementy
Demoniku : w naszym wypadku to nie tylko pasja. To nasze życie. Mąż jest płatnerzem : robi hełmy, zbroje, tarcze i różne tego typu rzeczy, a robiłby jeszcze więcej, gdyby doba miała 48h, jak on to zwykł mówić, bo cały czas uczy sie czegos nowego, a jest szalenie zdolny (jest plastykiem). Ja z kolei na specjalizację na studiach (mój kierunek, to taka archeologia, ale tylko w teorii) wybieram średniowiecze . Zresztą dzięki tej pasji też się poznalismy. I koło się zamyka
Pozazdrościć....
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 08:09   #852
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

bedzie pure poison
mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 08:23   #853
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

W tej chwili niczym Sama skórą
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 08:35   #854
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Jeszcze raz dziewczyny, dziękuję za miłe słowa
Jeszcze nie wiem, czym będę dziś pachnieć. Kusi mnie Dolce Vita, ale muszę opróżnić fiolkę z Miracle . Zaczynam podejrzeć, że ten ostatni pachnie dla mnie ciekawie tylko wieczorem. Co prawda spryskałam się wczoraj Madnessem, ale na bluzce ciągle czułam Miracle i całkiem toto ładnie pachniało . Dziwne, bo ten zapach kojarzył mi się zawsze jako perfumy na dzień, nie mają moim zdaniem nic z wieczorowych. (?)
Aaaa, jak mogłam zapomnieć! Prawdopodobnie będę dziś pachnieć In Black - wymarzonym i kupionym przez męża na pocieszenie (bo byłam chora ). Dziś już paczka powinna przyjść. Ale nie ukrywam, że po tym jak próbki w poleconym nie doszły, po rozmowach z Martyną101 i przeczytaniu wątku o poczcie na gazecie trochę się obawiam o mój tak wytęskniony skarb . Mam nadzieje, że jest cały i zdrów .
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 08:39   #855
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Jeszcze raz dziewczyny, dziękuję za miłe słowa
Jeszcze nie wiem, czym będę dziś pachnieć. Kusi mnie Dolce Vita, ale muszę opróżnić fiolkę z Miracle . Zaczynam podejrzeć, że ten ostatni pachnie dla mnie ciekawie tylko wieczorem. Co prawda spryskałam się wczoraj Madnessem, ale na bluzce ciągle czułam Miracle i całkiem toto ładnie pachniało . Dziwne, bo ten zapach kojarzył mi się zawsze jako perfumy na dzień, nie mają moim zdaniem nic z wieczorowych. (?)
Aaaa, jak mogłam zapomnieć! Prawdopodobnie będę dziś pachnieć In Black - wymarzonym i kupionym przez męża na pocieszenie (bo byłam chora ). Dziś już paczka powinna przyjść. Ale nie ukrywam, że po tym jak próbki w poleconym nie doszły, po rozmowach z Martyną101 i przeczytaniu wątku o poczcie na gazecie trochę się obawiam o mój tak wytęskniony skarb . Mam nadzieje, że jest cały i zdrów .
Ja też sobie tak ni z gruszki ni z pietruszki przeglądam ten wątek (bo jakoś nie lubię się uzewnętrzniać czym akurat pachnę ) i natknęłam sie na te zdjęcia i... no no! Jestem pełna uznania i podziwu dla Waszej pasji Rhiannon! JAk to dobrze, ze są jeszcze na świecie tacy ludzie, nie tylko "łubu-dubu". Jakoś mi się tak fajnie zrobiło!
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 09:09   #856
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

No... zgadnijcie czym

Rhiannon, gratuluję hobby-życia, jest naprawdę fantastyczne
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 09:18   #857
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Ja pachnę Clinique Happy Heart i wiosennie zakochałam się w Truth Kleina I mam nowy cel do upolowania
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 09:20   #858
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Dziś jakiś kapryśny nastrój.
Chciałabym pachnieć tym czego akurat nie mam.
Ale trzeba lubić to, co sie ma więc wybrałam smutnego Aniołka Violette.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 09:24   #859
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Dziś wyczekanym Masness , ale nie jest mi dane się nim upajać, bo mam taki katar, że nie czuję zupełnie nic . Tak się naczekałam i nie mogę czuć .

Rhiannon, Safari poleci do Ciebie dziś popołudniu
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 09:24   #860
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Cytat:
Napisane przez Toccata
No... zgadnijcie czym

Rhiannon, gratuluję hobby-życia, jest naprawdę fantastyczne
Toccato, a to nam zabiłaś ćwieka No w życiu nie zgadnę

A ja wciąż się zastanawiam jak to Kyoto pachnie, skoro jesteś skłonna do tak częstego używania


Rhiannon, podziwiam ludzi z pasją A jeśli do tego jeszcze potrafią się zniej utrzymać, to naprawdę wspaniale
Moją "dietę" pominę milczeniem - za wyjtkiem 1 spódnicy i 1 spodni nie mam już co na tyłek włożyć I jakieś 20 par spodni kogoś ucieszy bo na moje 4 litery to one już na pewno się nie wepchną No, ale wciąż nie palę
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 09:26   #861
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Szaja, mi też ten Aniołek kojarzy sie smutno, chociaż jest piękny. A przeicież fiołki dla mnie to radosne kwiatuszki. Mimo to ciagnie mnie cały czas do fiołkowego Aniołka.

Dziewczyny, muszę mieć dziś miły dzień. No po prostu inna opcja jest nierealna! Po tylu ciepłych słowach od Was, które przeczytałam wczoraj i dziś. Aż się rumienię .
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 09:28   #862
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Cytat:
Napisane przez Toccata
No... zgadnijcie czym
Czyżby... Kyoto?

Cytat:
Napisane przez E
A ja wciąż się zastanawiam jak to Kyoto pachnie, skoro jesteś skłonna do tak częstego używania
Ja też jestem straszliwie ciekawa tego zapachu . Toccato, a może użyjesz go w przyszły czwartek?

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 09:32   #863
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

E, gratulacje! To wstrętny nałóg. Próbuję oduczyć mojego męża od tego świństwa, ale narazie chyba nie ma szans na całkowite rzucenie. Cieszę się, że przynajmniej ograniczył. A z odchudzaniem będzie lepiej, jak tylko zrobi sie ciepło. Zobaczysz. Ja tak mam przynajmniej. Od razu chce się iść na spacer, wsiąść na rower, albo nawet poruszać się w ogródku . I będzie znów tyle warzyw, "prawdziwych" i smacznych, nie to, co te pomidoru bez smaku w zimie, które są w supermarketach. Tak mi sie tęskni za warzywkami chodowanymi przez mojego Tatę, zwłaszcfz za pomodorami : żadne tak nie pachną
W sumie, to byłoby świetnie, gdyby w zimie mozna było jeść takie warzywa, jakie są w lecie. Mogłabym pachnieć sobie moimi ulubionymi cięzkimi zapachami i zajadać się zdrowymi warzywkami Byłabym w siódmym nienie .
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 09:45   #864
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Cytat:
Napisane przez demonik
Czyżby... Kyoto?



Ja też jestem straszliwie ciekawa tego zapachu . Toccato, a może użyjesz go w przyszły czwartek?

A ja poproszę chociaż o opis

Demoniku, coś mi się widzi, że Toccata użyje
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 09:47   #865
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Cytat:
Napisane przez E
Moją "dietę" pominę milczeniem - za wyjtkiem 1 spódnicy i 1 spodni nie mam już co na tyłek włożyć I jakieś 20 par spodni kogoś ucieszy bo na moje 4 litery to one już na pewno się nie wepchną No, ale wciąż nie palę
E zmien kobieto proszek do prania bo za chwile wszystko Ci sie zbiegnie i nawet te 1 spodnie
Z kolezanka doszlysmi do teori ,ze wszystkiemu winne proszki do prania..niszcza ubrania i one sie potem kurcza albo rozciagaja ,,a my sie potem zamartwiamy ,ze przybylo badz ubylo

Kyoto- tak...chetnie powacham na Tobie Toccato
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 09:54   #866
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
E, gratulacje! To wstrętny nałóg. Próbuję oduczyć mojego męża od tego świństwa, ale narazie chyba nie ma szans na całkowite rzucenie. Cieszę się, że przynajmniej ograniczył. A z odchudzaniem będzie lepiej, jak tylko zrobi sie ciepło. Zobaczysz. Ja tak mam przynajmniej. Od razu chce się iść na spacer, wsiąść na rower, albo nawet poruszać się w ogródku . I będzie znów tyle warzyw, "prawdziwych" i smacznych, nie to, co te pomidoru bez smaku w zimie, które są w supermarketach. Tak mi sie tęskni za warzywkami chodowanymi przez mojego Tatę, zwłaszcfz za pomodorami : żadne tak nie pachną
W sumie, to byłoby świetnie, gdyby w zimie mozna było jeść takie warzywa, jakie są w lecie. Mogłabym pachnieć sobie moimi ulubionymi cięzkimi zapachami i zajadać się zdrowymi warzywkami Byłabym w siódmym nienie .
Dzięki
A z odchudzaniem - naprawd coś muszę ze sobą zrobić, bo już przeszłam samą siebie
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 09:58   #867
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Cytat:
Napisane przez evee
E zmien kobieto proszek do prania bo za chwile wszystko Ci sie zbiegnie i nawet te 1 spodnie
Z kolezanka doszlysmi do teori ,ze wszystkiemu winne proszki do prania..niszcza ubrania i one sie potem kurcza albo rozciagaja ,,a my sie potem zamartwiamy ,ze przybylo badz ubylo

Kyoto- tak...chetnie powacham na Tobie Toccato
Taaaa.... Tylko skąd ten Michelin?
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 10:02   #868
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Dziękuję za wszystkie miłe słowa i komplementy
Demoniku : w naszym wypadku to nie tylko pasja. To nasze życie. Mąż jest płatnerzem : robi hełmy, zbroje, tarcze i różne tego typu rzeczy, a robiłby jeszcze więcej, gdyby doba miała 48h, jak on to zwykł mówić, bo cały czas uczy sie czegos nowego, a jest szalenie zdolny (jest plastykiem). Ja z kolei na specjalizację na studiach (mój kierunek, to taka archeologia, ale tylko w teorii) wybieram średniowiecze . Zresztą dzięki tej pasji też się poznalismy. I koło się zamyka
Prześliczne zdjęcia.....bajkowy, aż nierealny swiat. Też bym chciała żyć w " dwóch rzeczywistościach"
A z Ciebie Rhiannon piekna, sympatyczna dziewczyna
Ja nie wiem czy bym się odważyła zamieścić swoje fotki

A wracajac do tematu- dziś znów testuję Tentations, które na mojej skórze jest niezwykle trwałe. Pachniałam intensywnie do późnych godzin nocnych, zobaczymy jakie dziś będą wrażenia
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 10:07   #869
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Cytat:
Napisane przez E
Taaaa.... Tylko skąd ten Michelin?
hmm na to potrzebna jest druga teoria,ale jestem pewna ,ze da sie to jakos wyjasnic

A zeby nie bylo tak poza tematem zaaplikowalam sobie kropelke Krizi .. i to byl blad .Nikt nie ostrzegal ,ze to poprostu kumulacja koperku i anyzku!!
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 10:10   #870
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Cytat:
Napisane przez evee
E zmien kobieto proszek do prania bo za chwile wszystko Ci sie zbiegnie i nawet te 1 spodnie
Z kolezanka doszlysmi do teori ,ze wszystkiemu winne proszki do prania..niszcza ubrania i one sie potem kurcza albo rozciagaja ,,a my sie potem zamartwiamy ,ze przybylo badz ubylo
evee, że też ja na to nie wpadłam! ale byłam głupia : obwiniałam o to ptasie mleczko i inne pyszne smakołyki! A tu proszki! Człowiek uczy się przez całe życie

A Wy kusicie tak tym Tentations i kusicie. A z tego, co czytałam, to zapach z gatunku, który ubóstwiam. A ja nawet jeszcze Asji nie znam A tak marzę o tym. Zreszta nawet nie mogę jej zbaleźć od miesiąca na Allegro. Na wisience była, nawet niedrogo, a teraz od paru tygodni jej nie widzę . Ale może to i lepiej, bo nie kusi, żeby kupić w ciemno
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.