Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-21, 19:27   #601
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Popijam sok multiwitamina i wam również polewam, jeżeli chcecie
Przezierność NT (to chyba to?) 1,3, kość nosowa jest, wielkie na 6,34 cm.
Dokładnie 12 tydz i 5 dni.
Zdjęcia wstawię jutro bo padam na twarz.
Wcześniej byłam z Małgosią u pediatry - zapalenie krtani. Ma mało mówić - ciekawe jak zabronić gadule gadać?
Pada u nas okrutnie i ciężko mi się jechała. Musiałam jechać sama bo mąż musiał zostać z małą w domu.
Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
I na 80% będę miała dziewczynkę!
MELA - gratulacje kobieto

Jak ja już chcę usg!!!!

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
mój to samo, od lat małego dziecka nie widział, nie mówiąc o wózkach, wanienkach, ubrankach.
chyba padnie jak pójdziemy do sklepu i go oświecę.
jeszcze go trochę potrzymam chyba w nieświadomości słodkiej, ale gdzieś za 2 miesiące, wyciągnę go do sklepu i oświecę.
jak już będę miała ogromny brzuch to mnie nie zabije co nie?:P
a jakby co, to zrobimy donos :P

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Nie powinien, w końcu jest w połowie winny


Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
roxi1980

Twój synek jest poprstu cudowny, a jaki elokwentny
dziękuję

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
Jezusie Niebieski, jak przeczytałam, że Twoja FASOLKA w zamrażalniku to wyobraziłam sobie, że dziecko tam jakoś włożyłaś na mózg mi już siada


Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
CHciałam jeszcze na chwilke nawiązać do kredytów, piszecie o kwotach, ale jak to sie ma do wielkości mieszkania (z piwnica, halą garażową, ogródkiem, garażem)? i do miasta w jakim kupione mieszkanie? bo nie wiem czy mam sie już załamywać że taką dużą ratę mam...
to ja odpowiem - u mnie (Sosnowiec - prawie 250tys. miasto), kupowane w "innych czasach" M3, 36m2, 2 pokoje, 90tys kredytu / 30 lat / 650 rata - jak dla mnie koszmarnie drogo

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Jeszcze Wam wrzucę - jestem zaszokowana dziecięcym Elmexem, którego używamy od ponad 3 lat.... http://podwojona-sroka.blogspot.com/...ieci.html#more

http://podwojona-sroka.blogspot.com/...ieci.html#more
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:30   #602
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Perse: taaak? a widzisz, w branży odzieżowej siedzę i nie słyszałam) masz jakiegoś linka do tych rękawiczek?
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:35   #603
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Wpisz sobie na allegro rękawiczki smartfon - nie wiem, czy mogę tu wkleić taki link.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:42   #604
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość

Dziewczyny podsyłam Wam linka, usmiałam się jak faceci przeszli eksperyment i doświadczyli bóli porodowych http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostk...wiadomosc.html
A ja wczoraj o tym pisałam na blogu :P
Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
I na 80% będę miała dziewczynkę!
gratulacje!
Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość

[/COLOR]co sądzicie o rzeczach tego typu
któraś kupuje?

http://www.2o2.pl/produkt,287,monito...chu-sids-.html
Jak byłam na studiach i miałam praktyki na oddziale wcześniaków, to pytałam pielęgniarki, czy jest sens kupować coś takiego dla dziecka, powiedziały, że jeżeli dziecko nie urodzi się przed terminem lub nie stwierdzono żadnych wad związanych z ukł. krążenia lub oddechowym, to nie ma sensu pakować w to pieniędzy.
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:43   #605
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;38778709]Wpisz sobie na allegro rękawiczki smartfon - nie wiem, czy mogę tu wkleić taki link.[/QUOTE]

ale bajer!!! czemu ja tego nie widziałam przedmoimi urodzinami?
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:45   #606
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
[B]
No i odwiedziłam dzisiaj mojego siostrzeńca, słodziak, że szok Ale on jest tak malutki, że jak zawiniemy go w rożek to ledwo mu głowę widać Choć na tym zdjęciu wygląda już bardzo okazale
fajniutki

ja wczoraj ze swoim tż to stwierdziliśmy, że będziemy musieli robić listę kto nam co daje bo wokół mamy bardzo dużo małych dzieci w wieku od 3,5l. do 5miesięcy
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:48   #607
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Uff tyle zaległości, chciałam nadrobić wszystko od 4 strony nowego wątku ale poddaję się :P Gaduły straszne z Was !!

U mnie cisza i spokój, jedyne co to w nocy obudziłam się o 1:30 i do 5 nie spałam, pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło, budziłam sie w nocy częsciej ale aż tyle czasu???

Czekam na pierwsze ruchy dziecka zazdroszcze tym, które już je czują :x

Jutro dzwonie żeby umówić się na badanie to miedzy 18 a 20 tygodniem.
Odwiedziłyście dzisiaj swoje babcie? ja miałam wędrówki od jednej babci do drugiej i trzeciej od mojego TŻ- padam.
Ide coś zjeść
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 19:52   #608
Priety
Raczkowanie
 
Avatar Priety
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 343
GG do Priety
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
ja sie go dzis pytam ile on chce na wozek wydac a on mowi ze max 1000 zloty!!!!!
rece opadaja...
Domi jak macie kasę to spoko, ale do tysiaka naprawdę można już całkiem niezły wózek wychaczyć Dla wielu ludzi tak naprawdę to i tysiak za wózek to jest dużo

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
roxi1980
A ja znowu uwielbiam takie trzylatki w śpioszkach, dla mnie to słodkie Ale są gusta i guściki.
Roxi to ja Ci powiem tak - wygląda może i słodko (mnie również się podoba), ale spróbuj go z tego szybko rozebrać jak biegnie i woła siku Mój Maks ma 2 latka i nie wyobrażam go sobie w śpiochach... Czasem rajstop nie nadążaliśmy ściągać, a gdzie śpiochy
Priety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:54   #609
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
W ogóle dziewczyny, wyczytałam, że jak byłam wcześniakiem (równo miesiąc przed terminem się urodziłam) to mam 60% szans na to, że urodzę wcześniaka..więc kto wie, może ja termin to nie lipcowy, a sierpniowy będę miała, chociaż wolałabym donosić do konca
Bardzo ciekawe, ja też jestem wcześniakiem, miałam się urodzić w styczniu a urodziłam w grudniu, niestety mama nie pamięta ile dokładnie przed porodem, ale mówili, że wcześniak.
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:56   #610
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

fiazo: to fajnie, że tak dookoła dzieciaczków

mela: przepraszam ze dopiero teraz, gratki!!

perse: a sprawdze) a co!
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:58   #611
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

W końcu was nadrobiłam A prosiłam o nieplotkowanie

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Odebrałam wyniki moczu. I są ok a przede wszystkim nie mam w moczu ketonów
Są za to nieliczne bakterie ale lekarz wie o nich bo w czwartek jak robiłam wyniki tez były i mam nadal łykac Zuravit.Co za ulga,kamien mi z serducha spadł.

Byłam na herbatce u sąsiadki i okazało się ze jak odsniezała auto to jej pies bawił sie z moim.A potem przyszedł jej mąz.Mój radosny piesio pobiegł sie przywitac a jej pies poczuł mega zazdrosc o pana i stoczyli walke.Na razie niech Psiur odpocznie,poobserwuje go i zobaczymy...
Super, że już wszytsko wporządku I już wiesz co się stało pieskowi.

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ja mam powody, żeby jej nie lubić po akcjach jakie wyczyniała w stosunku do mojej osoby...
Ale to co powiedziała do mojego młodszego brata to się w pale nie mieści (to jest żona starszego)
Moi bracia mieszkali razem (rodzice kupili mieszkanie we wro bo tam studiowali) i jak starszy zaczął "chodzić" z bratową to ona się do nich wprowadziła (mieli dwa pokoje)... Nie byli narzeczeństwem ani nic z tych rzeczy jeszcze... I ona tam mieszkała wiadomo robiła jakieś zakupy żywnościowe (młodszy nie jadał jej rzeczy- miał swoją oddzielną półkę w lodówce!)i czasem gotowała, ale do rachunków się nie dokładała, za wszystko płacił mój ojciec... i kiedyś przyszła do mojego młodszego brata ze stwierdzeniem, że idzie po jedzenie i żeby dał jej stówkę, na co stwierdził, że on nie ma a ona do niego z mordą zaczęła wrzeszczeć, ze skoro u nich(![mieszkanie na ojca]) mieszka to ma się dokładać do utrzymania! sic!

I uważam, że nigdy jej nie polubię

Współczuję

Cytat:
Napisane przez czerwony_balonik Pokaż wiadomość
że taki duży,no i nie wiem czy nie będę szukać jakiegoś sztywniejszego. Myślałam,że będzie miał wzmocnienie na plecach, a nie ma, ogólnie wygląda jak kołderka jak jest rozłożony i z miękkiego materiału jest. Może któraś z was ma rozeznanie większe w rożkach? Czy są takie z sztywniejszymi plecami?
Moja siostra ma z usztywnieiem na pleckach i jak dla mnie osoby bez doświadczenia, taki rożek jest pewniejszy

Cytat:
Napisane przez sarna405 Pokaż wiadomość
A ja Witam was po raz 2 z domciu
Maż zrobił mi pyszną niespodziankę, upiekł 2 blachy pizzy niespodzianka imieninowa JAK ja go kocham chyba muszę być częściej w ciąży
Ale super, zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez sarna405 Pokaż wiadomość
margosia ty masz taka bratową a ja szwagierkę. Zawsze docina jest chudsza o de mnie ale zawsze docinała mi że jestem szkieletor, ze nie ładnie mi w nowej fryzurze np jak grzywke zrobiłam...ale po jakimś czasie już wiedzialam czemu taka jest poprostu była i moze jest zazdrosna o mnie ponieważ jestem 1 synową chyba bardziej lubianą i mam o 100 razy lepszego męża od niej czyli brata mojego męża. I tak dużo wymieniać dziecko grzeczniejsze, mądrzejsze i w ogóle. i nawet teraz nie wytrzymala i zadzwoniła do męża ciotki i powiedziala że jestem w ciaży i po co sama bym powiedziała
Zazdrość ludzka nie zna granic.

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Popijam sok multiwitamina i wam również polewam, jeżeli chcecie
Przezierność NT (to chyba to?) 1,3, kość nosowa jest, wielkie na 6,34 cm.
Dokładnie 12 tydz i 5 dni.
Zdjęcia wstawię jutro bo padam na twarz.
Wcześniej byłam z Małgosią u pediatry - zapalenie krtani. Ma mało mówić - ciekawe jak zabronić gadule gadać?
Pada u nas okrutnie i ciężko mi się jechała. Musiałam jechać sama bo mąż musiał zostać z małą w domu.
Ale gigant

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
co sądzicie o rzeczach tego typu
któraś kupuje?

http://www.2o2.pl/produkt,287,monito...chu-sids-.html


Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Właśnie zapytałam mojego ile jego zdaniem kosztuje wózek - odpowiedź uwaga!! - 600-700 zł
A pieluchy 10 zł

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość

\Jezusie Niebieski, jak przeczytałam, że Twoja FASOLKA w zamrażalniku to wyobraziłam sobie, że dziecko tam jakoś włożyłaś na mózg mi już siada


Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
moj tz jest taki, ze na niczym by nie oszczedzal, to co musi byc kupione to bez problemu moge mu powiedziec i mi da, czy na kosmetyki, ciuchy itp nie robi mi wurzytow ze za duzo wydaje itp tak samo pewnie bedzie z dzieckiem, jak mu powiem ze to bedzie trzeba kupic to sam sie bedzie rozgladal co jest najlepsze z jakiej firmy
w sumie w zwiazku to ja bardziej jestem mniej rozrzutna, tzn lubie miec zapas gotowki i sprawia mi przyjemnosc to, ze w kazdym miesiacu uda mi sie cos zaoszczedzic
Ja mam identycznie
surka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 19:59   #612
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

A ja jestem przeterminowana, bo urodziłam się 3 tygodnie po terminie Mam nadzieję, że to nie oznacza, że też urodzę po terminie Moja mama twierdzi, że jeszcze będąc w szpitalu potrafiłam wodzić oczami za przedmiotami, a taką umiejętnośc nabywają dzieci w 2gim miesiącu życia. Albo jej się coś pomieszało albo byłam superdzieckiem
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:02   #613
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

ja byłam urodzona przez cesarskie cięcie, troszkę po terminie
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:06   #614
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Cytat:
Napisane przez Priety Pokaż wiadomość
Roxi to ja Ci powiem tak - wygląda może i słodko (mnie również się podoba), ale spróbuj go z tego szybko rozebrać jak biegnie i woła siku Mój Maks ma 2 latka i nie wyobrażam go sobie w śpiochach... Czasem rajstop nie nadążaliśmy ściągać, a gdzie śpiochy
Póki co nie sprawdzałam w praktyce

Wszystkie Agnieszki, wszytskiego najlepszego
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:07   #615
katarzynkajg
Zadomowienie
 
Avatar katarzynkajg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 628
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Podczytuje was dziś dziewczyny ale nie mam siły pisać, dopadły mnie okropne bóle pleców, ledwo się ruszam i jęczę z bólu.
I do tego mam schizę bo od wczoraj nie poczułam ani jednego ruchu, smyrania, bąbelkowania
Już się wykapałam i lecę do łóżeczka. Dobranoc
__________________
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...


10.07.2013
Szymuś

Razem od 2003 roku
katarzynkajg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:09   #616
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Jak już udało mi się was nadrobić to opadłam z sił więc uciekam, pa
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:09   #617
Priety
Raczkowanie
 
Avatar Priety
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 343
GG do Priety
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Surka przepraszam Źle spojrzałam i jakoś mi się uwidziało, że to Roxi pisała
Priety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:11   #618
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

ja bylam w terminie, tzn zawsze jest tolerancja 2tyg przed 2 poc terminie OM, wiec ja bylam przed i mam nadzieje, ze u mnie tez tak bedzie, tzn chcialabym urodzic w koncowce czerwca
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:16   #619
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Witaj w klubie
A w jakim banku masz?
Wzięliśmy w Deutsche banku. Rok temu miał zdecydowanie najlepszą ofertę.
Cytat:
Napisane przez Ewusia709 Pokaż wiadomość
Nas opłaty z czynszem i kredytem wynoszą miesięcznie tez ok 2tys. My płaciliśmy na początku 1200 zł kredytu, przy ratach malejących, co jakis czas troche nadpłacaliśmy i rata się zmniejszyła poniżej tysiąca, ale zrobimy sobie aneks, aby skrócić umowę z pozostałych 17 na 8 lat i znów będzie rata 1200 zł malejąca, ale przynajmniej w tej racie to prawie 800 zł kapitału, a reszta odsetki, a teraz przy tej niskiej racie to jest tak pół na pół kapitału i odsetek. Mamy mieszkanie w bloku, myślimy o budowie domu za jakiś czas, bo chcielibyśmy swobodę i ogródek. Narazie kupiliśmy ogródek działkowy niedaleko bloku, są drzewka owocowe, trawniczek - maleństwo będzie miało gdzie się bawić. Mam zamiar tam posadzić jeszcze truskawki i zioła, ale nie wiem czy w tym roku dam radę
My też docelowo planujemy zamknąć spłatę kredytu w jakichś dziesięciu latach i wziąć się za budowę domu. Na chwilę obecną niestety nie mogliśmy się zdecydować na dom, bo gdzieś trzeba mieszkać, a jak już miałabym budować coś własnego, to tak jak mi się marzy, a to pewnie zajęłoby nieco czasu. Zwłaszcza, że ja w tym roku kończę 28 lat a TŻ 30. Kiedyś trzeba tego malucha zmajstrować, a woleliśmy tego nie robić u rodziców
Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Wtrącę tylko, że ten kredyt można było też brać na singla, mój kuzyn tak kupił i teraz mieszka w narzeczoną, w tym roku ślub no ale jak ja wspomniałam i zresztą sama pisałaś, czasem bardziej opłacało się wziąć zwykły kredyt, "wszystko zależy" jak to się mówi
Szarpnęliśmy się na 3 pokoje (67 metrów), a to już było zdecydowanie ponad limit
Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Chrzestną mamy,problem z Chrzestnym....
My w ogóle nie zamierzamy chrzcić malucha, więc problem z wyborem chrzestnych u nas odpada. Wiem jednak, że będziemy pewnie musieli stoczyć walkę z rodzicami, ponieważ im się cały czas wydaje, że tak tylko gadamy i pewnie damy się przekonać i do chrztu i do ślubu kościelnego

Jeśli chodzi o imiona, to u nas stanęło na Robercie i Lidii.

Już wiele lat temu postanowiłam sobie, że nie wybiorę dziecku imienia ze szczytów list popularności Sama mam na imię Katarzyna i dla mnie dość uciążliwe jest bycie n-tą Kaśką w niemal każdym towarzystwie, w jakim się znajdę

Gdyby któraś z Was miała podobne postanowienie, poniżej lista najpopularniejszych imion nadawanych w ubiegłym roku (najpopularniejsze imiona w 2012/):

DZIEWCZYNKI

Julia
Maja
Zuzanna
Lena
Aleksandra
Natalia
Zofia
Hanna
Wiktoria
Alicja

CHŁOPCY:

Jan
Jakub
Antoni
Aleksander
Franciszek
Kacper
Filip
Mateusz
Stanisław
Szymon
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 20:19   #620
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

ja to taka kruszynka byłam, 2400 ważyłam, a przy wyjściu ze szpitala 2200..
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:21   #621
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Vretka a w jakiej walucie macie kredyt? Też mamy w Deutche Banku - braliśmy w tamtym roku w Euro. W tym roku, by otrzymać kredyt w euro w DB trzeba mieć ok 12 000 zł netto dochopdu na rękę
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:22   #622
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
ja bylam w terminie, tzn zawsze jest tolerancja 2tyg przed 2 poc terminie OM, wiec ja bylam przed i mam nadzieje, ze u mnie tez tak bedzie, tzn chcialabym urodzic w koncowce czerwca
Ja mam termin na 4 lipca ale mam nadzieje, że dziecko bedzie chciało wyjśc 23 czerwca :P w moje urodziny no i w dzień ojca
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:22   #623
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Słuchajcie to moja mam do poczatku 9 miesiaca nie wiedział, ze będą bliźniaki!

Pozniej lekarz usłyszął dwa serca i wysłal ja do dużego miasta na USG

Urodziliśmy sie duzi bo brat 3.350 a ja 2,750
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:34   #624
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Vretka a w jakiej walucie macie kredyt? Też mamy w Deutche Banku - braliśmy w tamtym roku w Euro. W tym roku, by otrzymać kredyt w euro w DB trzeba mieć ok 12 000 zł netto dochopdu na rękę
Kredyt mamy w euro
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:43   #625
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Słuchajcie to moja mam do poczatku 9 miesiaca nie wiedział, ze będą bliźniaki!

Pozniej lekarz usłyszął dwa serca i wysłal ja do dużego miasta na USG

Urodziliśmy sie duzi bo brat 3.350 a ja 2,750

No to miała ładną niespodziankę
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:46   #626
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Właśnie się zorientowałam, że kredyt braliśmy w 2011 roku Ja dalej jestem w 2012 roku

Doczytałam, że braliście po świetnym kursie. My braliśmy po 3,7 zł, więc teraz za każdą ratą "dopłacamy". A jak płacicie ratę?
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:48   #627
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Średnio wychodzi nam ok. 1200 zł (niecałe 300 euro).
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 21:12   #628
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

To podobnie - my 220 euro, ale płacicie przez bank czy macie konto walutowe?

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Dopero nadrobiłam to co napisałyście przez weekednd Jeszcze tyle czytania na raz nie miałam
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 21:23   #629
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

jak wieczorem jestem i czytam to jak na złość nie piszecie a jak w pracy jestem i potem wracam to 10 stron do nadrabiania... ojj niedobre jesteście


A mnie tak te krzyże bolą i do tego jedna pachwina..ajj
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 21:36   #630
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3

Dziewczyny jesteście już na L4? 4 lutego mam lekarza i zastanawiam się czy mogę go już poprosić będę wtedy w 16-17tyg jestem przedstawicielem handlowym pozatym swędzi was tez skora na brzuchu?? mnie strasznie niemoge wytrzymać chociaż smaruje oliwka i kremem
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.