LIPCÓWKI część 5. - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-17, 15:52   #2971
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Ja własnej roboty sezamkow do słodyczy nie zaliczam, w koncu to tylko miód i sezam - zdrowe i duzo żelaza za to z lodami trzeba przystopować, wczoraj zjadłam 2/3opakowania. Muszę kupić truskawki to bede robić zdrową alternatywę dla lodów z banana i truskawek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 15:56   #2972
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Byłam w parku na spacerze, pięknie jest zielono wszędzie, słońce świeci, ptaszki śpiewają
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 16:07   #2973
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Znowu kwestia priorytetów..
Nieeee no bo walnę focha!

Mój Tż też twierdzi, że chrapię a ja uparcie twierdzę, że nie On jak zaśnie to nic go nie obudzi a ja sie często budzę w nocy więc chyba wiem lepiej?!
Jak Wasza wyprawka? Jeszcze troszkę i będzie maluszek
no ja też jak się budzę to słyszę jego chrapanie ale już nie mam siły się kłócić
Wyprawkę mam zamkniętą muszę kupić tylko ręczniki papierowe do szpitala i tantum rosa i wodę termalną.
Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy któraś z was jak ja chciała by szybciej urodzic ? Oczywiście po 37 tygodniu ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja ew. tydzień przed terminem w 39tc ale na pewno nie wcześniej boję się żółtaczki i leżenia w szpitalu później z małym już bratowa to przerabiała na wigilie jak mój chrześniak się urodził w 37 tc. i musiała wrócić do szpitala a dla niej miejsca nie było...tylko będę się modlić żeby nie przenosić myślę ,że zacznę myć okna itp itd heeh


Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja tez zaczęłam 35 tydz. Chilli podobno w tym tyg jądra schodzą do moszny. Także tego
i smółka się tworzy także tego

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Tylko do TP, potem 36


Ty masz chyba typowo ciążowe to się zmieścisz pewno i w lipcu


musi!


To i tak długo w nich chodzisz! Właśnie się zastanawiałam czy dają radę z brzuszkiem.
Obie będą pasować Ta droższa zdecydowanie ciekawsza, chociaż nie do końca mój styl.


Wywołana przez pneumokoki.
Chili 35 tydzień?! To Ty już na wylocie jesteś!
Proszę, tylko nie bierzcie się za rodzenie przed terminami bo ja tu zawału dostanę
bardzo smutne i u Anny Pauli też współczuje.

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
A to my w pasiaku dziś 30t5d

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Super, ze ruszyłas z przygotowaniami. Super brzuszek i ślicznie Ci w tym pasiaku!

Ja dzisiaj wstawiłam pierwsze prawie i wlasnie suszy sie na balkonie.

ChilliPepper - współczuje braku cieplej wody. A dzwoniłaś pytać o której ma byc włączona?
U mnie z kolei w piątek od 8do15 ma nie byc prądu - dobrze, ze TZ odczytał komunikat. Przed 8 sie umyje, zjem śniadanie, zrobię wodę w termosie zeby moc herbatę pic a co dalej to nie wiem...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na szczęście włączyli chyba po 13 więc jestem zwarta i gotowa !!telefon sobie naładuj na maksa przez noc to będziesz miała jakiś kontakt ze światem hihi

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Bebe
Pięknie wyglądaszi brawa za wyprawkę...


Ale mąż mnie dziś rozśmieszył co prawda żart głupi i to o mojej mamie ale tak to powiedział spontanicznie, że się uśmiałam no.i.mamy dystans i znamy sie na żartach wiadomo!

Mówię, że chce niedługo mamę w końcu do Zoo zabrać... a on:
Wątpię, żeby ja tam przyjeli, słyszałem że mało miejsca mają...

I w śmiech



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobry żarcik w stylu mojego tżta

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Ślicznie wyglądacie
My na tym samym etapie ciążowym, a ja nawet nie mam szafy na rzeczy dla młodego i przez to czekam z zamawianiem wyprawki bo chyba na podłodze by leżało ale już jestem na dobrej drodze bo wybrałam komodę.

Byłam w mieście i zjadłam loda , ale jest tak pięknie na dworze że aż szkoda w domu siedzieć.

Dziewczyny a jak to jest z tym serem feta? Możemy jesc czy nie? Bo ja uwielbiam ale czytałam że nie wolno w ciąży i tak unikam..

Xzora to mówisz że ta torba w trójkąty będzie pasować do niebieskiego wózka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jem ser feta od początku ciąży ,pleśniowy też jadłam ale po obróbce.

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Hej!
Ja dziś rano byłam na wizycie u gina. Nawet nie miałam chwili żeby poprosić o kciuki Ale wszystko dobrze. Waga małego się potwierdza, dziś wyszło ok.2.5kg na lepszym sprzęcie. Gin mnie pocieszył że czasem dzieciaczki później zwalniają z przyrostem wagi. Odebrałam wynik posiewu i nic nie wyszło, uffff.
Ale jestem zła na mój ciążowy kalafior bo nie zapytałam go ile ma szyjka, chociaz jak nic nie mówił to na pewno ok. Nie zapytałam o receptę na paski do glukometru i czy mam dalej brać urosept jak w posiewie nic nie wyszło. No po prostu grrrr.
Jak myślicie z tym uroseptem?
gratuluję wizyty udanej ja mam we wtorek i już się boje ile ten mój klocek może ważyć ja bym już nie brała uroseptu tylko mega dużo wody pij !

Oczywiście jak to u baby w ciąży zmieniłam koncepcje obiadu i były młode ziemniaczki, fasolka, jaja sadzone i kefirek pyszneee wszystko kupiłam kilka truskawek i zapłaciłam 9zeta a ogólnie za 1kg ziemniaków młodych, trochę fasolki ,koper i te truskawki prawie 3 dychy obłęd! lece na szkołę ja od dziś zakładam sandały nogi mi się gotują w innych butach we Wro upał
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 16:13   #2974
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

A mnie chyba dopadla zgaga ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 16:21   #2975
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Ja w sumie mogę rodzić od donoszonej ciąży, czyli od rozpoczętego 38tygodnia. Wtedy tez będę mogła rodzić tam gdzie chcę
Jedynie szkoda jak się wcześniej urodzi że macierz też się wcześniej skończy
Ooo Kurde o tym nie pomyślałam
Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Ja niedawno dostałam od bratowej reklamówkę ciążowych ciuchów, w tym sporo letnich, bo ona urodziła miesiąc temu i wszystkie fajne i pasują, więc jestem szczęśliwa
Farciara! Podziel sie ja robilam przegląd letnich ubran tydzien temu. Ta sama sytuacja co z innymi w nic mi brzuch nie wchodzi i dola zlapalam bo biodra mi sie rozeszły spodenki mi nie wchodza na tyyyl jak szybko czegoś nie kupie to w upaly bede latać w bieliźnie wspolczuje sasiadom

U mnie dzis na obiad krem brokulowy z grzankami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 16:32   #2976
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

xzora
A jak je robisz?

Chilli
No i w stylu mojego
takimi tez mnie czesto rozśmiesza: kochanie ja widze, że Ty lubisz w tej kuchni siedzieć fajnie, tylko proszę nie gotuj za długo, góra 6-7 godzin ok?
Chilli a jaka fasolkę miałaś, bo szparagpwej nie widzę jeszcze?
Zrobiłaś mi smaka na kefir
I zajadam sledzie, ogorki in...kefir, średnie połączenie wiem, ale nic nie poradzę






Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 17:02   #2977
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Granatowa jest piękna! Ale też zalezy ktora będzie bardziej pasować do Waszego wnętrza.

hahahaha

Sepsa jest straszna Na warsztatach chyba "Mamo to ja" mówiła lekarka że jest tylko kilka godzin by podać dziecku leki.

Ja byłam jakoś w grudniu i zaleczylam jeden ubytek, usuwalam kamien i spokój

Koniecznie!! Ale pamiętaj o weglach! Jak cukier po tym, sprawdzałaś?
Z dzieckiem byli u lekarza i nie poznał ze to sepsa

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi na temat sera

Chyba sobie w takim razie zrobię niedługo sałatkę z fetą

Polecam arbuza z feta
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-17, 17:19   #2978
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
no ja też jak się budzę to słyszę jego chrapanie ale już nie mam siły się kłócić
Wyprawkę mam zamkniętą muszę kupić tylko ręczniki papierowe do szpitala i tantum rosa i wodę termalną.

Oczywiście jak to u baby w ciąży zmieniłam koncepcje obiadu i były młode ziemniaczki, fasolka, jaja sadzone i kefirek pyszneee wszystko kupiłam kilka truskawek i zapłaciłam 9zeta a ogólnie za 1kg ziemniaków młodych, trochę fasolki ,koper i te truskawki prawie 3 dychy obłęd! lece na szkołę ja od dziś zakładam sandały nogi mi się gotują w innych butach we Wro upał
Pokazywałaś pokój/kącik maluszka? Czy tego nie zarejestrowałam?
mmmm fasolka Robicie smaka a ja tu dalej czekam na Tż
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 17:23   #2979
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Weźcie już przestańcie z tymi truskawkami i czereśniami U nas jeszcze nie ma, nawet na bazarku Truskawki tylko takie wielkie i zbyt ładne, żeby były naturalne...
Dobrze, że mąż mi dorwał arbuza, minimalne pocieszenie
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 17:28   #2980
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Zastanawiam się nad zakupem kocyka z Le Pampuch bo do piątku maja rabat -10%.. Skład 50% bambus 50% bawełna. Podobno na wiosnę/lato idealny? Jak bedzie ciepło to wiadomo, ze będę przykrywać pieluszką ale wiadomo, że zdarzają się chłodniejsze dni i wieczory. Ile macie kocyków? I jakie? Totalnie nie wiem na co się zdecydować
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 17:44   #2981
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Ja mam 2 kocyki - jeden bardzo gruby na takie jesienne dni, a.drugi cienki na chłodne letnie wieczory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-17, 17:49   #2982
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Mówiłam już dawno, że Taedio jest feederem, sama chuda a my jej słuchamy i budyniejemy



Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
29t6d 8,5kg na plusie

Załącznik 7070836
Kolejna chudzinka! Te 8,5kg to ewidentnie tylko brzuszek, po porodzie nie będzie śladu po ciąży.

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Ależ proszę Jutro 33tc zaczynamy
U mnie w brzuch nie poszło dużo, za to w i uda owszem, nawet ręce mam budyniowe! ale od wczoraj się pocieszam tym obrazkiem:
Eee marudzisz, super wyglądasz!

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Super brzuszki ale ogólnie to strasznie Was nie lubie!

Ja dziś mam.dzień wieloryba... już nawet o tym.nie gadam :/

Załącznik 7070851
Też się czuję jak wieloryb jak widzę siebie w lustrze, albo patrzę na foty.
U Ciebie na zdjęciu wieloryba nie widać tylko sexi laska!

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Vadi, kocham Twoją koszulkę 😍
Ja dzisiaj zaczynam 34t i z tej okazji weszłam na wagę... Mogę Wam tylko powiedzieć, że nie możemy dojść z wagą do porozumienia i rozstalismy się w złości 😠 Bezczelna waga pokazuje +16kg 😈 Haha ☺
A wgl to pozdrawiam z leżakowania na balkonie 🌞
Po nogach absolutnie nie widać 16+

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
U mnie w rodzinie dzieciątko pół roczne zmarło na sepsę ja będę szczepić ️
Straszne Nawet nie chcę sobie wyobrażać co rodzice maluszka muszą przeżywać Potworna tragedia

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
wózek mam taki: http://makedpl.shoper.pl/pl/p/Wozek-...r.-04-K.B./536
więc kolorystycznie to w sumie żadna nie pasuje ale coś wymyślę
A co do noszenia torby przez tatę to właśnie dla mnie to nie ma być tylko torba do wózka, ale jak będziemy gdzieś jechać to chcę zawsze tę torbę brać ze sobą, więc będzie noszona w rękach też często
Żadna albo obydwie pasują (z tymi niebieskimi kropkami co pisałaś) Widziałam że jest też granatowa z chmurkami.
Ja chyba kupię czarną + organizer Makaszki. Ale najpierw muszę ostatecznie wybrać wózek

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Wnętrze mam bardzo proste - biało-szare i dlatego chyba juz kolejnej białej szafki nie chce i myśle, ze ta granatowa z Minko (za 1299) byłaby fajnym akcentem. Szafka byłaby pod telewizorem zamiast tego stolika. Załącznik 7070991Załącznik 7070996
Fajne mieszkanko Rzeczywiście obydwie pasują. Bierz granatową jak Ci się bardziej podoba!

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy któraś z was jak ja chciała by szybciej urodzic ? Oczywiście po 37 tygodniu ?
Ja bym chciała z tydzień przed terminem z OM czyli ok 17 lipca, ale jeszcze nie jestem przekonana.

Widzę że terminy 7.07 i 17.07 są mocno oblegane

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Myślę ze nie, ale zobaczymy. Często lekarze uważają inaczej.

Mam już w domu komode i szafę, jeszcze w kartonach
Super Nasza szafa jeszcze w sklepie Była do odbioru jak byliśmy w górach, ale uprzedziliśmy że odbierzemy z opóźnieniem, mówili że nie ma problemu.

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
U mnie przygotowanie wyprawki ruszyło z kopyta. Jedno pranie się suszy na tarasie, drugie w pralce a trzecie czeka aż ktoś łaskawie wezmie się za prasowanie
Torba do szpitala spakowana
Brawo!

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
A to my w pasiaku dziś 30t5d
Ślicznie!

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Hej!
Ja dziś rano byłam na wizycie u gina. Nawet nie miałam chwili żeby poprosić o kciuki Ale wszystko dobrze. Waga małego się potwierdza, dziś wyszło ok.2.5kg na lepszym sprzęcie. Gin mnie pocieszył że czasem dzieciaczki później zwalniają z przyrostem wagi. Odebrałam wynik posiewu i nic nie wyszło, uffff.
Gratuluję wizyty! Brawa za posiew Z szyjką na pewno wszystko ok, jak nic nie powiedział

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem kocyka z Le Pampuch bo do piątku maja rabat -10%.. Skład 50% bambus 50% bawełna. Podobno na wiosnę/lato idealny? Jak bedzie ciepło to wiadomo, ze będę przykrywać pieluszką ale wiadomo, że zdarzają się chłodniejsze dni i wieczory. Ile macie kocyków? I jakie? Totalnie nie wiem na co się zdecydować
Bierz, kocyków nigdy za wiele

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Dziewczyny 8 miesiąc liczycie od 31t1d czy 32t1d??
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 17:50   #2983
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
LIPCÓWKI część 5.

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem kocyka z Le Pampuch bo do piątku maja rabat -10%.. Skład 50% bambus 50% bawełna. Podobno na wiosnę/lato idealny? Jak bedzie ciepło to wiadomo, ze będę przykrywać pieluszką ale wiadomo, że zdarzają się chłodniejsze dni i wieczory. Ile macie kocyków? I jakie? Totalnie nie wiem na co się zdecydować

Ja mam bambusowe z lullalove i texpolu fajne są

Moja siatkówka ok i mogę rodzic naturalnie

Edytowane przez AnnaPaula87
Czas edycji: 2017-05-17 o 17:51
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 18:09   #2984
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Od 31t.1d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 18:27   #2985
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Pochwal się

Sezamki

Ja muszę odpuścić słodycze do porodu, jedyne na co sobie pozwolę to lodolizak lub sorbet, bakalie i gorzka czekolada w minimalnych ilościach...
Na razie mi sie nie udaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te "słodycze" takie u mnie
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 18:28   #2986
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
xzora
A jak je robisz?

Chilli
No i w stylu mojego
takimi tez mnie czesto rozśmiesza: kochanie ja widze, że Ty lubisz w tej kuchni siedzieć fajnie, tylko proszę nie gotuj za długo, góra 6-7 godzin ok?
Chilli a jaka fasolkę miałaś, bo szparagpwej nie widzę jeszcze?
Zrobiłaś mi smaka na kefir
I zajadam sledzie, ogorki in...kefir, średnie połączenie wiem, ale nic nie poradzę






Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dołączam się do pytania o sezamki
Kefir sokulski najlepszy uwielbiam! a fasolka szparagowa droga jak cholera ale pyszna już koniecznie z zasmażaną bułką tartą hihi i ziemniaczki młode też już smakują ekstra

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Pokazywałaś pokój/kącik maluszka? Czy tego nie zarejestrowałam?
mmmm fasolka Robicie smaka a ja tu dalej czekam na Tż
nie pokazywałam bo u mnie nie będzie taki stylowy jak u Was a poza tym materacyk jeszcze w folii bo nie chcę żeby się kurzył to samo przewijak i kosmetyki pochowane w szufladzie myślę ,że w połowie czerwca już wszystko ustawie tak jak ma być


ja już po szkole Ginekolożka opowiadała o cc i naturalnym sama rodziła 2 razy naturalnie raz bez znieczulenia ,pytałam o nacinanie oczywiście mówiła ,że nie robi się rutynowo ale powiedziała ,że lepiej naciąć i zszyć ładnie niż jak ma popękać...
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 18:29   #2987
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
A mnie chyba dopadla zgaga ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
współczuję, oby jak najszybciej minęła

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
xzora
A jak je robisz?
sezam prażę na patelni. Jak robi się ciemniejszy dodaję miód do uzyskania masy. Potem masę kładę na papier do pieczenia, przykrywam drugą warstwą papieru i wałkuję na płasko. Potem wstawiam na ok. 1h do lodówki i gotowe.
Dobry tekst z mamą i zoo

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Ja mam bambusowe z lullalove i texpolu fajne są

Moja siatkówka ok i mogę rodzic naturalnie
super wiadomość

Ja mam dwa kocyki cienkie bawełniane, 2 śpiworki, rożek i pieluchy. Pewnie jakiś kocyk z ociepleniem by się przydał, ale na pierwsze miesiące powinno wystarczyć to co mam.

Siilmariien - dziękuję za opinię. Rozmawiałam z TŻ i ustaliłam, że z zamówieniem szafki wstrzymuję się do soboty (czyli wizyty w Ikea). Może coś na żywo mi się spodoba, zresztą te kilka dni mnie nie zbawi.

ChilliPepper - o tak, naładowanie telefonu obowiązkowe. Tak myślałam, czy gdzieś może pojechać w piątek, ale będę jeździć w sb, nd,pn i wt, więc zrobię sobie dzień z książką - jakoś rzadko mam wenę na czytanie, a to dobra okazja.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 18:38   #2988
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem kocyka z Le Pampuch bo do piątku maja rabat -10%.. Skład 50% bambus 50% bawełna. Podobno na wiosnę/lato idealny? Jak bedzie ciepło to wiadomo, ze będę przykrywać pieluszką ale wiadomo, że zdarzają się chłodniejsze dni i wieczory. Ile macie kocyków? I jakie? Totalnie nie wiem na co się zdecydować
Ja zamowilam kocyk cienki bawelniany na aliexpress, bardzo podobny Mała kupiła w smyku. A drugi chyba wezmę z Womaru taki grubszy, bardzo mily w dotyku tylko czytam ze nie wolno go od razu prać bo traci na miekkosci wiec bedzie na pozniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 18:40   #2989
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

TAEDIO skład na lato bardzo fajny, a grubszy kocyk zawsze się przyda. Ile by kosztował?

ANNAPAULA super że możesz rodzić sn

XZORA mniam zjadlabym takie sezamki! Szkoda że nie mogę teraz miodu jeść.

Kusicie tymi truskawkami! Jeszcze u mnie nie widziałam, chyba na pocieszenie kupię sobie mrożone :P
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-17, 19:07   #2990
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Roxek tez mam i 4 rodzaje pieluszek, na poczatek wystarczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 19:27   #2991
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Polecam arbuza z feta
Kurcze nie wiem czy mi taki mix pasuje
Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem kocyka z Le Pampuch bo do piątku maja rabat -10%.. Skład 50% bambus 50% bawełna. Podobno na wiosnę/lato idealny? Jak bedzie ciepło to wiadomo, ze będę przykrywać pieluszką ale wiadomo, że zdarzają się chłodniejsze dni i wieczory. Ile macie kocyków? I jakie? Totalnie nie wiem na co się zdecydować
Ja mam 2 cienkie kocyki, 1 grubszy taki na jesień i kupię jeszcze minky z zimowym wypełnieniem

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Żadna albo obydwie pasują (z tymi niebieskimi kropkami co pisałaś) Widziałam że jest też granatowa z chmurkami.
Ja chyba kupię czarną + organizer Makaszki. Ale najpierw muszę ostatecznie wybrać wózek



Dziewczyny 8 miesiąc liczycie od 31t1d czy 32t1d??
Pokaż organizer
Też pytałam o ten 8 miesiąc! Mi bardziej pasuje od 31t1d bo mi wypada w sobotę i to będzie prawie równe dwa miesiące do tp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 19:29   #2992
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Ja mam 3-4 kocyki, + minki ale to do wózka na jesień. Do lozeczka mam 2x bawełniany gładki dwu warstwowy, ale nie za gruby. Mam też bawełniany taki tkany i on bedzie raczej na zewnątrz, mam też pieluszki bambusowe na upały... rożek też mam, tylko myślę co.by mi otulacz zastąpiło?

A no.i.w końcu udało mi się kupić pieluszki w biedronce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2017-05-17 o 19:32
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 19:50   #2993
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętam że chyba dwie z Was myślały nad zakupem fotelika Klippan Kiss 2 plus. (Mała i Chilli? Przepraszam, mogłam pomylić). I jak kupujecie go?
My chyba w tym miesiącu po wypłatach go w końcu nabędziemy Nie ma już na co czekać.
Ja myślałam nad tym fotelikiem, ale jednak kupimy maxi cosi cabriofix. A później duży fotelik montowany tyłem.

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Minini
Co do szczepień to.planuję podobnie. Tymon znosił to ok, ale goraczkował... teraz muszę przemyśleć, też nie będę.na wszystko szczepić, no i tez nie pozwolę w szpitalu, a na krztusiec wolałabym ta łagodniejszą ( bez komurkową) wersję a chyba nie można :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
szczepilam 6w1, ale syn je ciężko odchorowywał za kazdym razem a do tego azs dostal (podobno b.czesty skutek uboczny po 6w1).
teraz chce szczepic pojedynczo i to nie na wszystkie choroby. a na te podawane w pierwszej dobie sie nie zgodze. chce sie upewnic ze dziecko zdrowe i najwczesniej po 2-4 miesiacach pierwszy raz zaszepie.
Możecie mi powiedzieć dlaczego nie zgodzicie się na szczepienie w szpitalu?
__________________
Samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.



orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 19:51   #2994
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Wczoraj wieczorem byłam na IP. Chciałam zobaczyć czy piszą się skurcze podczas tych twardnien. Weszłam a tam z 10 kobiet jak nie więcej. Babka w rejestracji powiedziała, że czas oczekiwania to kilka godzin i zrezygnowałam. Dziś nie miałam tak intensywnych więc może przejdzie.
Powiem Wam ze mój mąż pietra dostał wchodząc do szpitala. Widać było strach w jego oczach. Potem jak zrezygnowałam to myślałam że mnie na rękach do samochodu zaniesie. Lody zaproponował. Ogólnie ciąża go bardzo zmieniła, z takiego Kozaka stał się bardzo opiekuńczy. Wiem ze będzie super tata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 19:56   #2995
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Mi też się podoba termin 17.07.2017 termin według om mam na 18 więc całkiem mozliwe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 20:09   #2996
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Ja dziś świętuję wynik negatywny posiewu! Po dwóch miesiącach walki z e.coli w końcu udało mi się tą łajzę wytępić.

anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 20:12   #2997
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem byłam na IP. Chciałam zobaczyć czy piszą się skurcze podczas tych twardnien. Weszłam a tam z 10 kobiet jak nie więcej. Babka w rejestracji powiedziała, że czas oczekiwania to kilka godzin i zrezygnowałam. Dziś nie miałam tak intensywnych więc może przejdzie.
Powiem Wam ze mój mąż pietra dostał wchodząc do szpitala. Widać było strach w jego oczach. Potem jak zrezygnowałam to myślałam że mnie na rękach do samochodu zaniesie. Lody zaproponował. Ogólnie ciąża go bardzo zmieniła, z takiego Kozaka stał się bardzo opiekuńczy. Wiem ze będzie super tata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ojej to współczuję ja jak byłam to miałam twardnienia ale bez skurczów.Mój tż też się bardzo zmienił i pomyśleć ,że kilka lat temu na widok dzieci dostawał drgawek hehe

Ja chyba się biorę ze Xzorowe sezamki tak mi smaka narobiła wieki nie jadłam sezamków

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ja dziś świętuję wynik negatywny posiewu! Po dwóch miesiącach walki z e.coli w końcu udało mi się tą łajzę wytępić.

Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 20:22   #2998
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem byłam na IP. Chciałam zobaczyć czy piszą się skurcze podczas tych twardnien. Weszłam a tam z 10 kobiet jak nie więcej. Babka w rejestracji powiedziała, że czas oczekiwania to kilka godzin i zrezygnowałam. Dziś nie miałam tak intensywnych więc może przejdzie.
Powiem Wam ze mój mąż pietra dostał wchodząc do szpitala. Widać było strach w jego oczach. Potem jak zrezygnowałam to myślałam że mnie na rękach do samochodu zaniesie. Lody zaproponował. Ogólnie ciąża go bardzo zmieniła, z takiego Kozaka stał się bardzo opiekuńczy. Wiem ze będzie super tata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super karolinuuusia, że mu się tak włączył instynkt opiekuńczy


Orangemisia
Ja nie chcę szczepić z kilku powodów, tych oczywistych...jak brak 100% pewności o stanie zdrowia dziecka, brak wykształconego systemu immunologicznego aby to wszystko przetrawił i brak logicznego zagrożenia na tamten moment. Nie rozumiem po co w pierwszej dobie życia chcą szczepić zdrowe dziecko od zdrowych rodziców? To po pierwsze... my nie byłyśmy szczepione w 1 dobie b weszło to bodajże w 1996 roku dopiero, chyba jesteśmy jednym z nielicznych krajów w Europie wschodniej, który to robi.
Dwa to nie mam pewności czy dziecko będzie w 100% zdrowe... Zwłaszcza, że początkowo zdrowe dziecko może mieć ukryte choroby, np. rozwijający się stan zapalny, infekcje i dopiero przy okazji różnych badań w kolejnych dniach życia wychodzą np infekcje układu moczowego ZUM, zapalenie ucha etc. czy chociażby żółtaczka. Więc odpada. No i mam w domu przedszkolaka, chcę być pewna, że otoczenie dziecka podczas szczepień także ie ma żadnych wirusów. Więc chcę to odwlec do 2-3 miesiąca życia.
Przy tak małym i nie do końca wykształconym systemie obronnym, trochę strach mam przed szczepieniem. Niektóre szczepienia powodują na kilka tygodni osłabienie odporności dziecka, ryzyko infekcji, stanów zapalnych i seps wtedy znacznie wzrasta. W końcu wstrzykują małemu chorobę/wirusa, który rozwija się bezobjawowo, ale walczyć z nim musi... nie wiem czym walczy skoro nie ma czym ? więc więcej ta szczepionka niesie spustoszenia niż ochrony. Można sporo napisać Na pneumokoki też zamierzam dopiero po 4-6 miesiącu najwcześniej.
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2017-05-17 o 20:23
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 20:29   #2999
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Miałam coś komuś odpisać i nie pamiętam co

Anusia gratulacje


Byłam na gongach Mały prawie cały czas się kręcił, zjadłam loda i byłam na długim spacerze i od razu lepiej
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 20:32   #3000
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: LIPCÓWKI część 5.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
[CENTER]Ja dziś świętuję wynik negatywny posiewu! Po dwóch miesiącach walki z e.coli w końcu udało mi się tą łajzę wytępić.

super!!!




Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Super karolinuuusia, że mu się tak włączył instynkt opiekuńczy


Orangemisia
Ja nie chcę szczepić z kilku powodów, tych oczywistych...jak brak 100% pewności o stanie zdrowia dziecka, brak wykształconego systemu immunologicznego aby to wszystko przetrawił i brak logicznego zagrożenia na tamten moment. Nie rozumiem po co w pierwszej dobie życia chcą szczepić zdrowe dziecko od zdrowych rodziców? To po pierwsze... my nie byłyśmy szczepione w 1 dobie b weszło to bodajże w 1996 roku dopiero, chyba jesteśmy jednym z nielicznych krajów w Europie wschodniej, który to robi.
Dwa to nie mam pewności czy dziecko będzie w 100% zdrowe... Zwłaszcza, że początkowo zdrowe dziecko może mieć ukryte choroby, np. rozwijający się stan zapalny, infekcje i dopiero przy okazji różnych badań w kolejnych dniach życia wychodzą np infekcje układu moczowego ZUM, zapalenie ucha etc. czy chociażby żółtaczka. Więc odpada. No i mam w domu przedszkolaka, chcę być pewna, że otoczenie dziecka podczas szczepień także ie ma żadnych wirusów. Więc chcę to odwlec do 2-3 miesiąca życia.
Przy tak małym i nie do końca wykształconym systemie obronnym, trochę strach mam przed szczepieniem. Niektóre szczepienia powodują na kilka tygodni osłabienie odporności dziecka, ryzyko infekcji, stanów zapalnych i seps wtedy znacznie wzrasta. W końcu wstrzykują małemu chorobę/wirusa, który rozwija się bezobjawowo, ale walczyć z nim musi... nie wiem czym walczy skoro nie ma czym ? więc więcej ta szczepionka niesie spustoszenia niż ochrony. Można sporo napisać Na pneumokoki też zamierzam dopiero po 4-6 miesiącu najwcześniej.
Dobrze gadasz
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-30 09:13:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.