Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-31, 19:57   #1561
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

ja właśnie dzisiaj pierwszy raz w życiu jeździłam po ciemku moja 29 godzina. Nic nie widziałam oprócz znaków na jezdni Instruktor powiedział, że moja jazda nie jest płynna. Kurczę, co to znaczy w praktyce? Źle zmieniam biegi czy co
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 20:04   #1562
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Ja jeździłam trzy razy 19-21 to już po 20 było ciemno, ale nie tak jak np. W tej chwili plus raz 21-23 to już masakra :P Tak z instruktorem po ciemku jeździć ok, ale sama strasznie się boję. Hm... Może hamujesz zagwaltownie, ruszasz tak szarpiac?
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 20:09   #1563
error_error
Przyczajenie
 
Avatar error_error
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 24
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Ja teraz się boję jeździć :/ Dziś spotkałam instruktora :p Stałam na przejściu, oni na światłach i otwiera szybę, macha i krzyczy do mnie gdzie samochód zgubiłam i czy jeżdżę :p Ja tak, tak jeżdżę A na serio praktycznie wcale nie jeżdżę, boję się tym bardziej, że już tak szybko ciemno jest :/ Obiecuję sobie, że na wiosnę będę jeździła i jak przyjaciółka pójdzie na prawko to będę po nią jeździła
Jak zdałaś, a masz możliwość to nie odkładaj samodzielnej jazdy do wiosny, bo będzie Ci jeszcze trudniej wsiąść do samochodu.
error_error jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 20:13   #1564
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Niby mam... Np. Na zakupy, ale u mnie robią linię tramwajową i strasznie obok mnie rozkopane. Ciągle zwężenia, korki po prostu masakra. Mi to chyba nie robi różnicy czy teraz czy na wiosnę. Strach taki sam Raczej nie zapomnę jak się rusza, czy kreci.


A w ogóle zostały mi dwie godziny z takich co wygrałam w jednej szkole. Mogę je wyjeżdżać do końca następnego roku, więc po prostu jak coś to na wiosnę wezmę te dwie godziny
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 20:14   #1565
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Ja jeździłam trzy razy 19-21 to już po 20 było ciemno, ale nie tak jak np. W tej chwili plus raz 21-23 to już masakra :P Tak z instruktorem po ciemku jeździć ok, ale sama strasznie się boję. Hm... Może hamujesz zagwaltownie, ruszasz tak szarpiac?
Następnym razem zapytam. Miałam do niego miliard innych pytań i już nie drążyłam. Generalnie po 29 godzinach wszystkie manewry egzaminacyjne mam według oceny instruktora bardzo dobrze opanowane, ale... no właśnie ALE. Jazda jest mało płynna i niepewna. O ile prawdą jest, że jeżdżę niepewnie, to nie mam pojęcia co to znaczy mało płynna jazda. Przeciez nie stoję pod światłami mimo, że mam zielone, szybko wyjeżdżam po wykonaniu manewrów, wiec nie wieeeem Kupię sobie 5 godzin może ogarnę to w tyle czasu.
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 20:48   #1566
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez error_error Pokaż wiadomość
Jak zdałaś, a masz możliwość to nie odkładaj samodzielnej jazdy do wiosny, bo będzie Ci jeszcze trudniej wsiąść do samochodu.
Też tak uważam. Jak masz możliwość, to nie ma co odkładać, bo serio może się zdarzyć, że przez te kilka miesięcy wyjdziesz z wprawy i trudniej będzie Ci się przełamać, tym bardziej, że nie jesteś jeszcze doświadczonym kierowcą. Tak samo z tą jazdą w nocy - kiedyś i tak Cię to będzie czekać, według mnie nie ma co z tym zwlekać.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 20:59   #1567
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

I tak nie zacznę, bardziej ze względu na te remonty niż parę dnia. U mnie wyjechać z osiedla to masakra. Co chwilę zmiana pasa, ludzie nie patrzą na znaki i potem pchają się na siłę. Jest znak 40, a i tak jadą 70 i trąbią co chwilę jak ktoś jedzie wolniej. Moja mama zdała na zimę, nie jeździła na wiosnę zaczęła i teraz już 3 rok I super Jeszcze mam te dwie godziny to spoko
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-31, 21:09   #1568
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
I tak nie zacznę, bardziej ze względu na te remonty niż parę dnia. U mnie wyjechać z osiedla to masakra. Co chwilę zmiana pasa, ludzie nie patrzą na znaki i potem pchają się na siłę. Jest znak 40, a i tak jadą 70 i trąbią co chwilę jak ktoś jedzie wolniej. Moja mama zdała na zimę, nie jeździła na wiosnę zaczęła i teraz już 3 rok I super Jeszcze mam te dwie godziny to spoko
Ale od jazdy w remontach też nie uciekniesz. Ja wychodzę z założenia, że lepiej jeździć jak najwięcej, o ile tylko jest możliwość. I gdybym była na Twoim miejscu i miała tę możliwość, to na pewno nie wytrzymałabym bez jeżdżenia. No, ale to ja. Ja zawsze byłam niecierpliwa. xD
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 21:11   #1569
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Wiadomo, że nie ucieknie się, ale bez przesady, ze aż takie. Wszystko rozkopane, jazda po jakiś płytach. Ja miałam ten zapał na początku, tak się cieszyłam i w ogóle, a teraz mi to minęło Tylko eLka bym sobie pojezdzila Tam tak bezpiecznie :p
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 21:17   #1570
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Wiadomo, że nie ucieknie się, ale bez przesady, ze aż takie. Wszystko rozkopane, jazda po jakiś płytach. Ja miałam ten zapał na początku, tak się cieszyłam i w ogóle, a teraz mi to minęło Tylko eLka bym sobie pojezdzila Tam tak bezpiecznie :p
Masz prawko (którego na maxa Ci zazdroszczę) a nie korzystasz. Nic tylko Cię lać
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 21:23   #1571
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Wszystkie niedługo będziecie miały Tak się wydaje super jeździć samej, a to wcale nie tak hop, przynajmniej dla mnie Ja się za bardzo przejmuje wszystkim np. Ze coś się stanie, będę miała kogoś na sumieniu i w ogóle. Wiem, że powinnam myśleć pozytywnie, ale jakoś nie umiem. Kurs to była świetna zabawa, ale poszłam bo wszyscy u mnie szli na 18... Zdane, kiedyś się przyda, ale nie teraz. Więc nie ma opcji jeździć teraz nie będę Mam nadzieję, że na wiosnę jak będzie już jasno zacznę (a tu się nie poddam) i wtedy już będę miała wprawe i ciemności będą mi nie straszne, czy ruszanie co chwilę :p
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-31, 22:22   #1572
Edzia92
Raczkowanie
 
Avatar Edzia92
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 141
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Mój brat zdał, za 5 razem. Popłakał się, ale nie ze szczęścia. Facet bardzo chciał by nie zdał, i męczył go ponad godzinę specjalnie jeżdżąc koło cmentarza gdzie wiadomo ruch zmieniony, tłumy itp. Brat mówił,że chciał wysiąść, cały się trząsł, egzaminator był nieprzyjemny, ale z bratem jechał jakiś nadzorca-w aucie poza nim były dwie osoby. Więc może zdał bo ktoś patrzył na egzaminatora i nie mógł sobie czegoś od czapy wymyślić?
Super, że zdał teraz zapomniec o tej koszmarnej jeździe z egzaminatorem,bo wiecej do wordu wracac nie musi i może śmigać Jak widac dobrze mu idzie skoro radzi sobie i w stresie i w trudnych warunkach - przed świetami

A ja zapisalam sie na teorie - na czwartek
Edzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 05:30   #1573
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Najciekawsze,że mój brat powiedział,że obiektywnie rzecz ujmując to była jego najgorsza jazda przez te wszystkie egzaminy i jakby oblał nie miałby pretensji wielkich bo jechało mu się bardziej niż fatalnie i robił błąd za błędem. Więc ja nie rozumiem ich systemu zaliczania. ot, za głupia jestem.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 06:21   #1574
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Ja wczoraj zdałam praktykę we Wrocławiu - za pierwszym razem. Najbardziej bałam się łuku - niepotrzebnie - chociaż jechałam po łuku chyba 10 km/h . Do teorii podchodziłam dwa razy, ale pytania mi się będą śnić po nocach. Czułam się trochę jak dinozaur - ja 30+ i sama młodzież...

Myślę, że podstawą jest dobry instruktor. Mnie mój bardzo wspierał i korygowaliśmy do bólu wszystkie błędy. Jak odpowiednio wybierze szkołę nauki jazdy, to potem jest dużo prościej na egzaminie, bo nie ma czym się denerwować na mieście. Po prostu ma się manewry opanowane i jest pewność, że się je wykona. Ja jeszcze dokupiłam 1 godzinę jazdy na dzień przed egzaminem.

Uważam, że największy stres jest na placu, bo tam się liczy każdy cm - jak na mieście ciut krzywo zaparkujesz, to nikt głowy nie urwie no i orientacja po samochodach, krawężnikach, budynkach itp. jest dla mnie osobiście prostsza niż po pachołkach.

Życzę wszystkim powodzenia na egzaminach i nie zrażajcie się Oczywiście, na pewno się zgodzę, że są też różni egzaminatorzy. Ja trafiłam na miłego, starszego pana. Nie odzywał się prawie wcale prócz poleceń, ale dzięki temu mnie nie rozpraszał.
__________________

Edytowane przez AniaKW
Czas edycji: 2014-11-01 o 06:23
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 11:18   #1575
Ariene
Raczkowanie
 
Avatar Ariene
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 255
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
... ludzie nie patrzą na znaki i potem pchają się na siłę. Jest znak 40, a i tak jadą 70 i trąbią co chwilę jak ktoś jedzie wolniej.
Pewnego późnego popołudnia robiłam zdjęcia na moście świętokrzyskim, zabawa w rozmywanie świateł długim czasem, czyli statyw w użyciu, szybki ruch aut na tej drodze fajnie zagrał... Kierowcy widząc wycelowany w nich obiektyw byli pewni, że ich suszę, więc mieliśmy z grupą totalny ubaw jak zwalniali, zbliżając się do maksymalnej prędkości Nagle wszyscy jadą przepisowo

Może powinniście postawić imitację u siebie?

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Czułam się trochę jak dinozaur - ja 30+ i sama młodzież...
Wiem co czujesz

Mogę zapytać, po ilu godzinach kursu?


Gratulacje wszystkim, którzy zdali Kawał dobrej roboty, zazdraszczam
Ariene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 11:26   #1576
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Dziewczyny, we wtorek drugie podejście. Po dzisiejszych jazdach czuję się pewniej, a i instruktor też w końcu powiedział, że powinnam tym razem zdać. Ostatnio mnie załamał, jak jadąc na egz powiedział, że nie dałby mi jeszcze prawka.
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 12:14   #1577
Moniano22
Raczkowanie
 
Avatar Moniano22
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 267
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Hej Cały czas Was podczytuje i trzymam kciuki za zdających
Nie poddawajcie się, ja dla przypomnienia zdałam dopiero za 6 razem, a teraz jeżdżę codziennie autem i radzę sobie całkiem przyzwoicie.
Zaliczyłam już jazdy po zmroku, w deszczu, we mgle i to wszystko na dość ruchliwej trasie stres był i w sumie nadal lekki jest przy każdej jeździe no ale wychodze z założenia, że nie po to tyle się meczyłam, żeby teraz nie jeździć
__________________


26.09.2014 - Pani Kierowca
Moniano22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 12:19   #1578
love_wizaz
Raczkowanie
 
Avatar love_wizaz
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 282
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Moniano22 Pokaż wiadomość
Hej Cały czas Was podczytuje i trzymam kciuki za zdających
Nie poddawajcie się, ja dla przypomnienia zdałam dopiero za 6 razem, a teraz jeżdżę codziennie autem i radzę sobie całkiem przyzwoicie.
Zaliczyłam już jazdy po zmroku, w deszczu, we mgle i to wszystko na dość ruchliwej trasie stres był i w sumie nadal lekki jest przy każdej jeździe no ale wychodze z założenia, że nie po to tyle się meczyłam, żeby teraz nie jeździć
ja też juz nie zdalam 5 razy. ale wierze ze w koncu sie uda
love_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 13:11   #1579
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zdałam praktykę we Wrocławiu - za pierwszym razem. Najbardziej bałam się łuku - niepotrzebnie - chociaż jechałam po łuku chyba 10 km/h . Do teorii podchodziłam dwa razy, ale pytania mi się będą śnić po nocach. Czułam się trochę jak dinozaur - ja 30+ i sama młodzież...

Myślę, że podstawą jest dobry instruktor. Mnie mój bardzo wspierał i korygowaliśmy do bólu wszystkie błędy. Jak odpowiednio wybierze szkołę nauki jazdy, to potem jest dużo prościej na egzaminie, bo nie ma czym się denerwować na mieście. Po prostu ma się manewry opanowane i jest pewność, że się je wykona. Ja jeszcze dokupiłam 1 godzinę jazdy na dzień przed egzaminem.

Uważam, że największy stres jest na placu, bo tam się liczy każdy cm - jak na mieście ciut krzywo zaparkujesz, to nikt głowy nie urwie no i orientacja po samochodach, krawężnikach, budynkach itp. jest dla mnie osobiście prostsza niż po pachołkach.

Życzę wszystkim powodzenia na egzaminach i nie zrażajcie się Oczywiście, na pewno się zgodzę, że są też różni egzaminatorzy. Ja trafiłam na miłego, starszego pana. Nie odzywał się prawie wcale prócz poleceń, ale dzięki temu mnie nie rozpraszał.
Tak, o tym, że liczy się każdy cm też zdążyłam się już przekonać na własnej skórze. Zresztą, od samego początku najbardziej bałam się łuku iii... dalej się boję. Wystarczy, że minimalnie za późno, za wcześnie albo trochę za mocno się skręci i już po egzaminie. No i to, tak jak piszesz, jest takie 'sztuczne', bo co innego, jak się jedzie drogą, są domu, drzewa, chodniki, inne samochody itp, a co innego na placu, gdzie się tylko pachołki.
A w ogóle to gratuluję zdanego egzaminu!

Cytat:
Napisane przez Ariene Pokaż wiadomość
Pewnego późnego popołudnia robiłam zdjęcia na moście świętokrzyskim, zabawa w rozmywanie świateł długim czasem, czyli statyw w użyciu, szybki ruch aut na tej drodze fajnie zagrał... Kierowcy widząc wycelowany w nich obiektyw byli pewni, że ich suszę, więc mieliśmy z grupą totalny ubaw jak zwalniali, zbliżając się do maksymalnej prędkości Nagle wszyscy jadą przepisowo

Może powinniście postawić imitację u siebie?
Haha, nieźle. To musiało śmieszne wyglądać.

Btw. robisz zdjęcia?

Cytat:
Napisane przez akot80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, we wtorek drugie podejście. Po dzisiejszych jazdach czuję się pewniej, a i instruktor też w końcu powiedział, że powinnam tym razem zdać. Ostatnio mnie załamał, jak jadąc na egz powiedział, że nie dałby mi jeszcze prawka.
Ja też mam we wtorek! Z tą różnicą, że nie drugie.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 13:14   #1580
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
Ja też mam we wtorek! Z tą różnicą, że nie drugie.
Trzymam mocno kciuki, teraz się uda






Cytat:
Napisane przez akot80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, we wtorek drugie podejście. Po dzisiejszych jazdach czuję się pewniej, a i instruktor też w końcu powiedział, że powinnam tym razem zdać. Ostatnio mnie załamał, jak jadąc na egz powiedział, że nie dałby mi jeszcze prawka.
No to super, trzymam kciuki Wtorek będzie szczęśliwy i obie zdacie
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 16:58   #1581
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

No i zaczynam panikować i chrzanić łuk w myślach :'(
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 20:05   #1582
serialomaniaczka
Rozeznanie
 
Avatar serialomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 899
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
No to super, trzymam kciuki Wtorek będzie szczęśliwy i obie zdacie
to jeszcze niech środa będzie szczęśliwa
Cytat:
Napisane przez akot80 Pokaż wiadomość
No i zaczynam panikować i chrzanić łuk w myślach :'(
kurcze, też już zaczynam się denerwować egzaminem i to właśnie tym łukiem. dziś aż mi się śniło, jak jeździłam po łuku i byłam tak sparaliżowana, że nóg nie czułam a sam łuk ukończyłam jak sławna kursantka z Częstochowy
__________________
28.11.2014 kierowca
serialomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 20:06   #1583
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez serialomaniaczka Pokaż wiadomość
to jeszcze niech środa będzie szczęśliwa

kurcze, też już zaczynam się denerwować egzaminem i to właśnie tym łukiem. dziś aż mi się śniło, jak jeździłam po łuku i byłam tak sparaliżowana, że nóg nie czułam a sam łuk ukończyłam jak sławna kursantka z Częstochowy
Środa też Mi się jakoś przed egzaminem (2) snila sosna... Miałam egzamin i w nią walnelam :P Jadę i nagle egzaminator proszę rozpędzić się i zatrzymać obok tej sosny, myślałam, że padne
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 20:13   #1584
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Mi wczoraj śniło się parkowanie. Ale nie był to ani egzamin, ani jazdy z instruktorem, jechałam z siostrą, ja prowadziłam i siostra mówi do mnie, że mogę już wyjeżdżać, bo nic nie jedzie, no to ja jadę do tyłu i jadę i jadę .... aż się obudziłam, bo nie mogłam się w tym śnie zatrzymać
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 23:37   #1585
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ariene Pokaż wiadomość

Wiem co czujesz

Mogę zapytać, po ilu godzinach kursu?

Gratulacje wszystkim, którzy zdali Kawał dobrej roboty, zazdraszczam
Po 31 dokupiłam jedną godzinkę, bo nie stać mnie było na więcej. Plus jeszcze jakieś 2-3 godziny ćwiczyłam męża autem na wynajętym placu 3 dni przed egzaminem. To ćwiczenie dało mi tyle, że pewnie wjeżdżałam w kopertę potem, bo nasze auto jest dużo większe od tego z nauki jazdy. Poza tym już np. na łuku było inaczej, więc trochę bez sensu.

Wiem, że wrocławski Word umożliwia wjechanie za jakąś opłatą na ich plac manewrowy. Mnie nie było na to stać, bo na razie utrzymujemy się z jednej pensji, ale jak ktoś może to polecam. Niby te łuki takie same wszędzie, jednak fajnie się móc oswoić.

Polecam też testy z grupy image - wiele pytań mi się powtórzyło, aż szkoda, że nie miałam ich wcześniej (zdałam teorię za drugim razem).

Ogólnie jest taki plus zdawania po trzydziestce, że - przynajmniej ja - mam większe opanowanie w aucie.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 15:46   #1586
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

A ja może w piątek będę miała już prawko do odbioru, minie 7 dni roboczych więc mam nadzieje że będzie gotowe. Dzisiaj jeździłam koło domu naszą Hondą Civic z 1998 r. (sedan) i jest spooora różnica między nią a Skodą Fabią siedzi się tak nisko że prawie szoruje się doopą po ziemi przez co pole widzenia jest zawężone, do tego szkło prawego lusterka jest wzięte ze... zwykłego lusterka. Koniecznie musze przymusić dziadka żeby zrobił coś z tym bo nic w nim nie widać Ogólnie podczas tej jazdy po raz pierwszy doświadczyłam telepawki nóg na sprzęgle i pedale gazu, nawet podczas egzaminu tak nie miałam no, ale wiadomo że zupełnie inny samochód więc trzeba się przyzwyczaić. Najgorsze jest to że sprzęgło łapie dopiero przy samym końcu a pedały chodzą bardzo opornie w związku z czym zgasł mi dzisiaj jeden raz. Kurde, jak nie zapałamy do siebie sympatią to trzeba będzie go opchąć i kupić coś mniejszego na początek. Chociaż jeździłam już Toyotą Corollą Verso po jakichś wiejskich drogach (a normalnie jeździły tam samochody, rowerzyści i chodzili piesi) i czułam się pewnie, bardzo dobrze się prowadziło a miałam wyjeżdzone wtedy jakoś 10 godzin? Ale już zapowiedzieli mi że nie dadzą mi prowadzić auta za 40 tysięcy po normalnych drogach bo większe straty
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 17:44   #1587
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez serialomaniaczka Pokaż wiadomość
to jeszcze niech środa będzie szczęśliwa
I piątek
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:17   #1588
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Wtorek, środa, piątek mają być szczęśliwe, koniec kropka Jeszcze jakieś dni? :p
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:22   #1589
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Wtorek, środa, piątek mają być szczęśliwe, koniec kropka Jeszcze jakieś dni? :p
Jutro. Bo mam jazdy i jak mi źle pójdzie, to przed wtorkiem będę się jeszcze bardziej stresować.
Co prawda, we wtorek przed egzaminem też mam jazdy, ale wtorek już jest zarezerwowany jako szczęśliwy dzień, to nie ma co dublować.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:37   #1590
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Carousel- jazdy w dzień przed/w egzamin są różne... Podobno to co się zrobi źle na jazdach wtedy wychodzi dobrze na egzaminie...
Więc nie ma się czym stresować.
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-10 10:00:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.