PYTANKO o puder ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-14, 18:13   #1
nadja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 157

PYTANKO o puder !


Postanowiłam kupić puder Eris z serii poniżej 20 i zastanawiam się czy muszę jeszcze użyć drugiego pudru, by zatuszować przejście między pudrem Erisa a skórą np. szyi? Oczywiście staram się być oszczędna a zarazem kupywać dobre kosmetyki. Nie mam zamiaru dokonać kupna pudru sypkiego wolę w kamieniu, który mogę mieć zawsze w kieszeni a z KW dowiedziałam się, że dobry jest firmy Celia . Może macie inne propozycje?
nadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-14, 18:55   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: PYTANKO o puder !

Nadjo, puder eris z serii poniżej 20 nie jest sypki ni w kamieniu a jak to się wyraził producent po prostu w kremie tj jest to fluid. Jaką masz karnację? Bo ogólnie mówiąc to jest ten puder jak krem tonujący jak to Lejka zauważyła, i można go traktować jako naprawdę punktowy korektor do buzi i nie będzie widać że użyłaś czegoś, tzn prawie. Są trzy odcienie, jasny (jest naprawdę jaśniutki i przyjemny, możesz go testować w sklepie), naturel – tj w odcieniu w miarę naturalnym do trochę opalonej karnacji i ciemniejszej niż jaśniejsza i w jeszcze jednym, pewnie w ciemnym do sporo opalonej twarzy. Uważam że jest dobrej jakości choć oczywiście cudów nie czyni – W MIARĘ wyrównuje kolor skóry, odrobinę ale nie do końca kryje zaczerwienienia i dość dobrze wypryski ale oczywiście nie do końca. Chodzi Ci o puder sypki czy w kompakcie Celia, czy podkład bo sama już nie wiem? Oogólnie mówiąc Celia jest dość dobvrą firmą, ja nie próbowałam jej kosmetyków ale ogólnie jest w porządku podobno, w ogóle notabene szminki ma ponoć fajne. Ponoć, bo ciężko je dostać i nie wiem...W ogóle u nas w mieście widzialam tylko fluid i samoopalacz Celii. Buzia.
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-15, 12:06   #3
nadja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 157
Re: PYTANKO o puder !

Mam jasną karnację i ten Erisa o odcieniu jasnym będzie dobry. Chodzi mi o puder w kompakcie Celii i myślałam czyby na początku nałożyć na twarz Erisa a później przypudrować Celią tylko nie wiem czy z tej firmy Celii będzie miał dobry odcień no i czy mi się jakieś pryszcze nie pojawią po nim? Mam nadzieję, że twarz nie będzie wyglądać jak maska !
nadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.