Nagrywanie wlasnych piosenek :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 23:19   #1
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986

Nagrywanie wlasnych piosenek :)


Nie wiem, czy w dobrze zamieszczam watek, ale wydaje mi sie, ze tutaj pasuje najbardziej, bo w koncu jest to jakies hobby Czy sa tu moze jakies dziewczyny, ktore nagrywaja wlasne piosenki, i np umieszczajaje na youtube lub innych tego typu stronach? Przeszukalam forum, ale zadnych takich tematow nie znalazlam. Ja sama chcialabym zaczac nagrywac, ale jak narazie nie mam porzadnego sprzetu, ktory by mi to umozliwil. Zamierzam sie do kupna, ja narazie nie czegos bardzo profesjonalnego, ale mikrofonu ktory by w miare dobrze nagrywal, ale kompletnie nie znam sie na takich rzeczach. Probowlam wczesniej umieszczac filmiki na yt, ale sa tak zlej jakosci, ze az wstyd sie przyznawac do nich Mam nadzieje, ze znajdzie sie tu wiecej dziewczyn, ktore tez kochaja spiewac, i nagrwaja swoje utwory (jesli watek jest w zlym dziale, to prosze o przeniesienie )
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013

Edytowane przez spaghettii
Czas edycji: 2012-08-13 o 23:21
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 10:43   #2
przewrotka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 158
Dot.: Nagrywanie wlasnych piosenek :)

dogrywałam się kiedyś do rapowego zespołu z osiedla (a`la chórki) wesoło było, ale wszystko zostało na kasetach, chociaż może któryś z mc ma jakieś mp3...to było dobrych kilka lat temu. teraz można wrzucać na tubę i jest to ogólnie najlepsze medium, jeżeli ma się coś do zaoferowania. chyba najbardziej popularnym jest teraz nagrywanie coverów, ale nie tylko. powodzenia w własnej twórczości.
przewrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 22:00   #3
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Nagrywanie wlasnych piosenek :)

Cytat:
Napisane przez przewrotka Pokaż wiadomość
dogrywałam się kiedyś do rapowego zespołu z osiedla (a`la chórki) wesoło było, ale wszystko zostało na kasetach, chociaż może któryś z mc ma jakieś mp3...to było dobrych kilka lat temu. teraz można wrzucać na tubę i jest to ogólnie najlepsze medium, jeżeli ma się coś do zaoferowania. chyba najbardziej popularnym jest teraz nagrywanie coverów, ale nie tylko. powodzenia w własnej twórczości.
Dziekuje

Szkoda, ze tak malo osob tu odpisuje.. Moze dalo by sie przeniesc watek na plotkowe forum? Nie wiem gdzie bardzej pasuje
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.