Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-27, 12:34   #1591
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

rzeczywiście odżywka do rzęs pięknie pachnie moja poprzednia nie miała takiego zapachu. mam nadzieję, że lepiej też działa
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 12:48   #1592
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

loluska ja też jestem za pierwsza


ale mam kaca...:/ wczoraj trochę żeglowałam a po żeglowaniu... popiwkowaliśmy w porcie.... strasznie się czuję....
a w sobotę - regaty na zakończenie sezonu- już się nie mogę doczekać
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 12:48   #1593
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
dziękuje na co dzień na pewno tej pierwszej bym nie założyła zbyt elegancka
jak jeszcze nie rozwaliłam swoj białych trampków[trampek?] to włąsnie zakładałam je do takich elegantszych rzeczy, lubię misz masz albo balerinki i tez obleci czasem mam takie dni , ze lubie ubrac sie mega elegancko a czasem jak dres


wnikliwie przejrzałam gazetkę rossmana i jutro wejdę tam i skieruję się tylko po dwie rzeczy te wode brzozowa isany [chce sprobowac co to w ogole jest] i po chusteczki do higieny intymnej. Nie chce sie niczym innym kusic, bo niedlugo weekend z instyle i chce wtedy kupic jakies jeansy, sweter i moze jeansowa koszulę

omg jeszcze z matką sie poklocilam i bede musiala jej fochy znosci przez kolejne 100 lat. dramat az mi sie plakac chce.

Edytowane przez ghana
Czas edycji: 2012-09-27 o 13:58
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:29   #1594
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
zmylam bhringraj, nalozylam balsam seboradin pod czepek na 45min, zrobie plukanke z siemiem, bo za oknem czarne chmury i cos czuje, ze mi sie wlosy napusza
ten zielony taki, tak?
Ja mam końcówkę, ale męczy mnie ten zapach i na razie sobie postoi.

A helfy coś też paczki nie wysyłają i nie wysyłają, będę musiała zadzwonić i się dowiedzieć.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość

angel, julianna, karolcia, Shadii, dianulaa, kobieto, natimielec, samara

dziękuje za opinie w takim razie pójdę w tej pierwszej a 2 założę drugiego dnia na poprawiny tylko pomóżcie mi z dodatkami, nie mam pojęcia jakie, koniecznie chcę pasek w talii ale jaki kolor? No i dodam że nie będę mieć możliwości pójścia do fryzjera, bo to jest wesele na wyjeździe, czy rozpuszczone włosy lekko podkręcone prostownicą będą pasować?
wieki fioletu nie nosiłam, ale postaram się pomyśleć
Spróbuj może w wyszukiwarce lookbooka wpisać 'plum dress' czy coś takiego, może znajdziesz jakąś inspirację.

I jaki to odcień mniej więcej?
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:34   #1595
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
wczoraj myslalam, ze sie przekrece na drugi swiat. znowu mialam takie bole brzucha, jak w czerwcu kiedy o w szpitalu wyladowalam. normalnie brakowalo mi juz tchu na oddychanie, na zniesienie tego bolu. no, ale dzis jest dobrze i oby to juz nie wrocilo.
A gdzie Cię boli, na dole czy u góry? Robiłaś usg? Mnie jak tak bolał brzuch, że wytrzymać nie mogłam, to się okazało, że mam kamienie w woreczku...
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 15:06   #1596
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość

a co do butów od chińczyków - miałam od nich takie cichobiegi w kwiatki, były mega wygodne, kupilam je specjalnie żeby chodzić pieszo do szkoły i wytrzymały 2 meichy, a pozniej rozpadły się na dwie cześći, kiedy chodziłam w nich w trakcie deszczu xD dobrze ze byłam blisko domu, bo szłam bez podeszwy xd dlatego ja buty z chinczyka [jak i inne rzezcy] omijam z daleka

idę dzisiaj na 'ejestes bogiem' i juz nie moge się doczekac
Najgorsze, że te wszelkie sklepy internetowe to też miewają buty które nie są najwyższej jakości, a do tego niewspółmierne do jakości.

W stacjonarnych podobno typu balerinki z ekoskóry za 200 zł

Dawno nie byłam w kinie, jakoś mi zawsze nie po drodze.
Ostatnio byłam na 'faceci od kuchni'
Ogólnie to nie lubię filmów w językach, których nie znam i muszę tylko liczyć na napisy . Wolę zdecydowanie po angielsku z angielskimi napisami (bo jak coś niewyraźnie jest powiedziane, zawsze się doczyta)

Najlepiej jak niektórzy języka nie znają i oglądają coś z napisami niedopasowanymi to tempa mówienia w filmie.
Kiedyś tak mój tata coś oglądał, dopiero weszłam do niego i widzę, że w ogóle to co mówią a napisy to zupełnie coś innego

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
ten w złotym opakowaniu volume celebrity naprawdę spoko tusz, do dziennego makijażu jedna warstwa narawdę daję fajny efekt
ten już akurat miałam, chciałam przetestować coś nowego jeszcze
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 16:24   #1597
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
ale mam kaca...:/ wczoraj trochę żeglowałam a po żeglowaniu... popiwkowaliśmy w porcie.... strasznie się czuję....
a w sobotę - regaty na zakończenie sezonu- już się nie mogę doczekać
u mnie na szczęście niewielki

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
ten już akurat miałam, chciałam przetestować coś nowego jeszcze
ten jest teraz w Biedrze i jest polecany : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...eparation.html
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 16:27   #1598
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
[...]
Poszlam tez zobaczyc do rosska czy odzywka z babassu jest, ale nawet miejsca na polce nie bylo. Wyszlam z woda termalna z aloesem i woda rozana, plynem do soczewek i mydlem do rak. Jutro jade szkoly, wiec zerkne na promocje z nowej gazetki
Obie rzeczy kupiłaś w Rossmannie? Z jakiej to firmy? ja ostatnio myślałam nad wodą różaną, chyba sobie zamówię, albo kupię, jeśli rzeczywiście w Ross jest
Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
loluska też jestem za pierwszą

dziewczyny, słyszałam że olejki alterry wróciły na rossmanowskie półki i kilka innych nowości więcej szczegółów nie znam, przeczytałam tylko to na innym wizażowym wątku zachęcam do obejrzenia nowej gazetki, jeśli ktoś jeszcze nie widział klik
Ooo, super może w końcu się załapię na ten z brzozą i pomarańczą A nie wiesz, jakie nowości?
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
rzeczywiście odżywka do rzęs pięknie pachnie moja poprzednia nie miała takiego zapachu. mam nadzieję, że lepiej też działa
To ja mam tą starą właśnie ją powąchałam jeszcze dla pewności, ale pachnie w sumie nijak jeszcze mam zapas, więc długo nie powącham tej nowej
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
[...]
wnikliwie przejrzałam gazetkę rossmana i jutro wejdę tam i skieruję się tylko po dwie rzeczy te wode brzozowa isany [chce sprobowac co to w ogole jest] i po chusteczki do higieny intymnej. Nie chce sie niczym innym kusic, bo niedlugo weekend z instyle i chce wtedy kupic jakies jeansy, sweter i moze jeansowa koszulę
[...]
Moja pierwsza w życiu wcierka Miałam po niej całą masę małych włosków. Tylko, że to było dawno i miałam jeszcze tą wodę w tej poprzedniej butelce, w tej nowej podobno również zmienił się skład [nie pamiętam dokładnie co się zmieniło, ale gdzieś czytałam]. Ale warto chyba spróbować, na pewno jakoś drastycznie nie zmienili tej wody
__________________
!




Edytowane przez Shadii
Czas edycji: 2012-09-27 o 16:29
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 16:50   #1599
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

samara a jak z systematycznością wcierania Jantaru ?? ja już od 6 dni wcieram codziennie
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 17:15   #1600
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ekstra sprawa z tym kominkiem w całym pokoju pachnie pomarańczami kupię sobie jeszcze jakieś inne olejki może faktycznie swierk? Najlepiej chciałabym coś z cynamonem

oooo ale zakupy w sh

tym razem na długo wyjeżdżasz?
nie wiem na ile, bo dopiero w trakcie sie okaze, tam wszystko zalezy od pogody, ale chcialabym zeby to trwalo min miesiac
Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
party pokażesz zakupy???
dziewczyny niestety mam juz 2 rzeczy wyprane, susza sie, 2 jeszcze do prania sa w kolejce, mam juz spakowana torbe wiec nie mam za bardzo jak sie zabrac za zdjecia, wybaczcie ale to pakowanie nie pozwala mi na zrobienie zdjec moze pochwale sie jak wroce
Cytat:
Napisane przez la_chica Pokaż wiadomość
z godzinę jak nie myję włosów (w tym śniadanie, kawka, prysznic, ubiór, makijaż, prostowanie włosów - albo i nie), z myciem około 2-2,5

przyłączam się do prośby
Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Cześć.



Ech... skąd ja to znam, ale zobaczysz szybko Ci leci. Ja nie byłam w Pl od ponad miesiąca i czas mi szybko nawet leci. A na długo jedziesz? I pokarz zakupy.



A miałaś film z polskimi napisami? Ja oglądałam tylko 1 cz., bo drugi film znalazłam, ale napisów już nie. Było to z 2 lata temu, więc może już są.
napisalam wyzej
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Dziewczyny 8 października mam wesele i zastanawiam się którą sukienkę wybrać. Pomożecie? Zdjęcia zapożyczone z internetu. Tą pierwszą mam w kolorze fioletu (kiedys wklejałam juz zdj)
ja bym wybrala nr 1, bo druga taka troche bardziej na disco niz na wesele jak dla mnie
Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
zapisałam Twojego posta w zakładkach, spojrzę potem co to za książki

Też sens kupuje i charaktery, ale ostatnio coś słabiej mi idzie ich czytanie. W sumie jakoś nie mam werwy i tylko przeglądam i czytać tylko najciekawsze artykuły, ale wiem że jeszcze będę je na pewno czytać, więc kupuje.
O jeszcze coaching, ale to dwumiesięcznik, też bywają ciekawe zagadnienia, polecam Czytanie jego łatwiej mi idzie.

Kiedyś miałam większą chęć do czytania o tych wszystkich rzeczach z psychologicznych gazet. Nie zmienia to faktu niestety, że otaczają nas idioci, ale chociaż możemy się łatwiej z nimi dogadać (no niestety nie da się ich wyrzucić z życia, są w pracy i wszędzie) i możemy mniej się przejmować mniej ich głupimi docinkami itd (bo wiemy, czemu są tacy nierówni pod sufitem)

No i też przydają się artykuły np dotyczące rozwiązywania konfliktów, pokłócić się wiadomo łatwo, szczególnie jak spotkają się dwie osoby z charakterkami, ale rozwiązać sprawę to już wyższa szkoła jazdy.
Gdybym jechała tylko na emocjach to wiem, że bym się dawno z tż zażarła o jakąś wymyśloną przez jedną albo drugą stronę głupotę.

A jeśli chodzi o samorozwój - hmmm, chce mi się i nie chce. Ogólnie uważam życie za bardzo przereklamowane (wpisałam kiedyś w google 'życie jest przereklamowane' oczywiście się okazało, że ktoś już wpadł na to ) ale póki jeszcze mi się istnieje to staram się coś z tego życia mieć i przeżyć je inaczej niż na odwal się.

Czytałam kiedyś jakąś książkę Osho, niestety na chwilę obecną nie pamiętam tytułu, ale niestety zbyt bełkotliwe mi się to wydało i nie dałam rady.

Maciej Benewicz też ma ciekawe pozycje, tylko no przy czytaniu musi się od razu chcieć ćwiczyć różne rzeczy.

A o przyciąganiu najpopularniejszą książką jest pewnie 'sekret', przeczytałam z ciekawości- to jest dopiero nauka lania wody, to co można by ująć na stronie a4 stało się książką

-----
party: ale przecież możesz olejować np jak tż jest w pracy
A poza tym nie trzeba siedzieć całe wieczory ze sobą, jedna osoba może robić swoje w jednym pokoju, Ty możesz siedzieć w drugim pokoju naolejowana i np sprzątać a potem czytać.

Na ile wyjeżdzasz?


--
Pisałyście też o kominkach zapachowych, ja posiadam, fajna sprawa

Ze sztucznych olejków fajne ma np aroma art (np róża czy magnolia )

Ale ostatnio używam raczej naturalnych, bo oprócz zapachu mają także inne działania, teraz sobie wypachniaj grejpfrutowym np(tutaj jego właściwości http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Ole...ATURALNY/189); można stosować także kosmetycznie- dodawać do maseczek, wcierek do skóry głowy itd.
I do tego można ich używać do kąpieli, np lawendowego do wieczornej kąpieli. Następną sprawą jest, że niektóre zapachy pomogą też odstraszać komary, mrówki itd.

Ja mam olejki kupione na zrobsobiekrem a także z dr bety. Ostatnio przy sprzątaniu ten zapodziałam: http://www.drbeta.pl/mieszanki-olejk...3449154feb8c4/

Chciałabym też zrobić świeczki samodzielne z naturalnymi olejkami
Wosk to mogę stopić ze zwykłej świeczki, formy będę mieć po starych świecach, kwestia knotów.

A jeśli chodzi o świeczki to najmocniej pachną chyba te malutkie podgrzewacze waniliowe z biedronki (la rissa)

I nigdy nie mogę zrozumieć ludzi, którzy kupują świeczki tylko ozdobnie, a nigdy ich nie używają.
Ja tam nie czekam na specjalne okazje ostatnio, nawet sobie wczoraj mnóstwo zapaliłam z okazji oglądania pierwszego odcinka nowego sezonu 'prywatnej praktyki', co sobie będzie żałować

--
Mam nadzieję, że załapię się dziś w lidlu na te 2 rzeczy, którę chcę czyli to urządzenie do masażu&kąpieli stóp i piłkę do ćwiczeń.

Do biedronki mi się nie spieszy, nawet te żele palmolive były teraz gdzie indziej taniej, tak to tylko ew tusz jakiś z eveline wezmę (jaki jest warty uwagi? )
---
loluska: na wesele moim zdaniem pierwsza. Ale ta 2 bardzo mi się podoba(tylko widzę ją na inny typ imprezy)- sama chciałam, ale jak się już załapałam na wyprzedaży to na zepsuty suwak
A wcześniej to nawet nie patrzałam na takie rzeczy, bo miałam jazdy z żołądkiem i wzdęcia, a takie kroje zdecydowanie do wystającego brzucha nie pasują.
tylko ze rano to ja zwykle gdzies do sklepu musze zawsze wyjsc, wiec olejowanie odpada, a nie chce tak na godz czy dwie nakladac bo moim zdaniem nei zdazy sie dobrze wchlonac, wiec wole na noc a jak TZ wraca z pracy to chce z nim spedzac troche czasu, bo wystarczajaco dlugo siedze bez niego w domu a nie lubie tez myc przed spaniem wlosow bo potrzebuje min 2 h zeby mi wyschnely, z mokrymi nie lubie sie klasc... i tak to wyglada ze sie zapuscilam z olejowaniem

nie wiem na ile jade, na ile bedzie pracy tyle bede tam pracowala

ok zmykam do sklepu jeszcze na male zkupy.

ps. w biedronce kupilam plyn micelarny Eveline, 2 maseczki mineralne, plyn do plukania ust, farbe bez amoniaku, chcialam organizer ale nie bylo u mnie jeszcze, nie doszly
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 17:19   #1601
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Obie rzeczy kupiłaś w Rossmannie? Z jakiej to firmy? ja ostatnio myślałam nad wodą różaną, chyba sobie zamówię, albo kupię, jeśli rzeczywiście w Ross jest

Ooo, super może w końcu się załapię na ten z brzozą i pomarańczą A nie wiesz, jakie nowości?

To ja mam tą starą właśnie ją powąchałam jeszcze dla pewności, ale pachnie w sumie nijak jeszcze mam zapas, więc długo nie powącham tej nowej

Moja pierwsza w życiu wcierka Miałam po niej całą masę małych włosków. Tylko, że to było dawno i miałam jeszcze tą wodę w tej poprzedniej butelce, w tej nowej podobno również zmienił się skład [nie pamiętam dokładnie co się zmieniło, ale gdzieś czytałam]. Ale warto chyba spróbować, na pewno jakoś drastycznie nie zmienili tej wody
nie wiem niestety
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 17:55   #1602
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość

omg jeszcze z matką sie poklocilam i bede musiala jej fochy znosci przez kolejne 100 lat. dramat az mi sie plakac chce.
Ja mimo, że zniżki za tydzień i tak kupiłam ostatnio rzeczy w c&a, new yorkerze itp Bo znając ich przewieszanie i braki rozmiarowe to bym tego już nie kupiła w tym czasie. Będę polować na torebkę mała w cubusie, wezmę tam może też jakieś spodnie do spania, spodnie dresowe itd.

I liczę, że upoluje jakieś kozaki, bo przy ich cenach te 20% to fajna zniżka

I może na coś ze sklepu internetowe orsay się skuszę.

Wczoraj kupiłam claudię i też zniżki, ale dużo mniej ciekawe
Chociaż są np na sklepy internetowe kosmetykomania (-10% i -20% na mememe) i -20% na farmonę, i np -20% na witcheen.

--
czekoladowa: magnez powinno się suplementować razem z wapniem i witaminami b (już nie pamiętam dokładnie dlaczego)
i zwróć uwagę jakie tabletki kupujesz, bo w niektórych to magnezu tyle co nic, a same wypełniacze

ja teraz mam ten: http://www.do z.pl/apteka/p424-Laktomag_B6_tabletki_50_s zt

Tabetki większe niż w filomagu np, ale jakieś łatwiejsze do połknięcia. I czuć bananki jak się położy na języku

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość



tylko ze rano to ja zwykle gdzies do sklepu musze zawsze wyjsc, wiec olejowanie odpada, a nie chce tak na godz czy dwie nakladac bo moim zdaniem nei zdazy sie dobrze wchlonac, wiec wole na noc a jak TZ wraca z pracy to chce z nim spedzac troche czasu, bo wystarczajaco dlugo siedze bez niego w domu a nie lubie tez myc przed spaniem wlosow bo potrzebuje min 2 h zeby mi wyschnely, z mokrymi nie lubie sie klasc... i tak to wyglada ze sie zapuscilam z olejowaniem
Może zależy od włosów, bo moim bardziej służy krótsze olejowanie.

A jak bez suszarki sobie życia nie wyobrażam, tylko zawsze używam chłodnego nawiewu, ciepłego to tylko wtedy gdy mam na włosach maskę, nakładam ręcznik i podgrzewam.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 17:58   #1603
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej kochane
Byłam dzisiaj na szybkich zakupkach w naturze i kupiłam nową pomadkę w ciepłym, wiosennym kolorze.
Zobzczymy jutro w dziennym świetle czy przypasuje, bo dzisiaj to już nawet za ciemno na jakiekolwiek testowanie.


Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość

theoneandonly
witaj ponownie co do szykowania się to mi wystarcza do 50 min

Jak ja się dzis wkurzyłam W niedziele byłam w chińczyku i kupiłam buty. Normanie nie wydałabym tam 90 zł na obuwie ale ta para wyglądała na prawdę masywnie i urzekła mnie od razu więc stwierdziłam że zaryzykuje. Buty typowo jesienne, sznurowane, na obcasie 10 cm, z pasem ćwieków. Wyglądały super.I co? Dzisiaj idąc na przystanek odpadł mi zupełnie obcas !! Jutro spróbuje poszukać paragonu i przejdę się do sklepu, nie wiem czy coś zdziałam ale bez przesady żeby buty jednorazowe były W każdym razie nigdy więcej butów w chińczyku
Hej
Co do butków to...masakra.
Z butami ja mam tak, że wszystkie kupuję jakieś nie do zdarcia , wygodne i nigdy nie narzekałam niezależne czy kupywałam w sprawdzonych miejscach czy nie aczkolwiek chyba jednak bezpieczniej jest kupować w sprawdzonych punktach dla wszystkiego.\
Co do sukienki na wesele to ta 2 bardzo mi się podoba, świetny kolor i fason , moze i dyskotekowa sukienka ale odpowiednio zestawiona to nie bedzie się wcale tak to rzucało w oczy, 1 też ładna aczkolwiek zależy w której się lepiej czujesz, bo są np szkoły, które twierdzą, że czerni się nie powinno absolutnie zakładać na wesela ( i są ludzie, którzy tej zasady trzymają dla własnego samopoczucia), więc wybierz tą w której się lepiej czujesz.


Cytat:
Napisane przez IwonciA_1992 Pokaż wiadomość
pierwsze wrażenia po spiłowaniu kleju i wypolerowaniu zębów to myśl że mam sztuczną szczęke, wszystkie ząbki takie równiutkie po tylu latach noszenia aparatu ale niestety mam przebarwienia i ubytki ale cóż po wyleczeniu wszystkich ubytków ak uzbieram pieniążki to na bank musze zrobić odkamienianie i wybielanie, zobaczymy co mi zaproponuje tak w ogóle mój dentysta-ortodonta. Bardzo sie ciesze że na niego trafiłam choć nie jest tani to bardzo profesjonalny, zawsze wiem co w danym momencie robi i po co mi to robi, a pozatym jest bardzo szczery, bo powiedział że jakby chciał naciągnąć mnie na kase to jeszcze z rok pociągnąłby moje noszenie aparatu ale to jest tylko niedociągnięcie książkowe którego ja bym nawet nie zauważyła, a znacznej różnicy to nie robi w niczym bo to taki niuans podręcznikowy
a ile nosiłaś aparat?

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dzieki

czytam sporo ksiazek, obecnie 'toksyczni ludzie', szczegolnie lubie Osho, ale to do pewnego momentu. z takich czasopism to lubie 'sens'.
najwiecej to uczy mnie praca z dziecmi, rozmowy i zabawy z nimi. poznawanie emocji. ogolnie staram sie zyc swiadomie, ciagle daze do tego aby wyzbyc sie autodestrukcji. S. to glowny kompan 'do tego tematu', dla mnie podstawa jest akceptowac i kochac siebie, jak sie to osiagnie, to mozna przenosic gory, a w tym pomaga mi genialne Grzesiak, jego ksiazki jak i filmiki

przykladowe:
Myśli stają się rzeczami - Mike Dooley
Mateusz Grzesiak: Ego-rcyzmy. Poznaj, czym jest i jak działa ego, TyMyśl. Inaczej zrobią to za Ciebie..., (niebawem wpadnie w moje rece AlphaHuman)
Osho: Ksiega ego. Wolnosc od iluzji, Milosc. Wolnosc. Samotnosc, Odwaga-radosc niebezpiecznego zycia.
Aktywuj pelna moc mozgu (autora nie pamietam)

jak sobie przypomne to dopisze teraz padam na twarz, dobranoc
też kiedyś dużo czytałam osho i polecam, bo ja dla siebie znalazłam tam dużo odkrywczych rzeczy swego czasu.
'Sens' też bardzo dobry magazyn-co miesiąc sporo ciekawych artykułów można tam znaleźć.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:09   #1604
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Tak, przestałam je obrażać przed lustrem
Też już unikam butów chińskich, ostatnie na zimę wytrzymały dwa miesiące - potem zaczęły pękać trzymam kciuki, żeby udało Ci się coś zdziałać w tym sklepie, bo sprawa jest świeża

Podobają mi się obie, ale na wesele założyłabym pierwszą

http://www.playtube.pl/37434-przykro...usa-ma-ti.html - właśnie odkopałam, miałam w zakładkach
dziękuje bardzo. Zaraz biorę się za oglądanie.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:15   #1605
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

angel: 5 gwiazdek ode mnie


Wyciągnęłam babeczki cytrynowe właśnie z piekarnika. To mój 3 wypiek w ciągu tygodnia Normalnie zaraz będę jak Bree z gotowych na wszytko- koszyczek perfekcyjnych muffinek, wszystko wypucowane, ale pod sufitem nierówno

Wsmarowałam capitavit w skalp (kupiłam strzykawki i od razu prościej)
Na razie kuracja mi idzie dobrze, w sobotę jedynie pominęłam, ale tak się źle czułam, że ledwo do łóżka doszłam.
Dzisiaj 8 dzień smarowania, będą łącznie 3 tygodnie, potem tydzień przerwy i kuracja saponics.

Potem dam jeszcze olej łopianowy pomieszany z kokosowym na długość, zobaczymy jak taka mieszanka zadziała.

Planuję jeszcze maseczkę peelingująca z avy (uwielbiam ją) oraz piłowanie paznokci, zmiękczenie skórek, jakaś odżywka i malowanie (jakiś jasny kolor będzie)

A teraz popijam pyszną herbatę 'magie des orients' (dostępną w rossmanie)
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:32   #1606
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

angel ja wczoraj zagłosowałam
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:51   #1607
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
samara a jak z systematycznością wcierania Jantaru ?? ja już od 6 dni wcieram codziennie
haha, już jestem systematyczna najciężej było zacząć, potem postawiłam koło kremu do mycia twarzy i co wieczór i ranek go widzę
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:57   #1608
natimielec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 303
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Ja własnie pomalowałam paznokcie tą odżywką z eveline. Kurcze kusicie ta odżywka do rzęs. Jutro chyba oblecę pozostałe biedronku w mieście, bo nie wytrzymam jak jej nie będę mieć (no tak tylko gdzie moje oszczedzanie). Zaraz spadam wetrzeć Jantar. Dziś dzień nr 12. Jak narazie nieżle mi idzie
natimielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:58   #1609
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej
Dziewczyny w Super Pharm promocja na tusz MF 2000 Cal za 10zł może Wam się przyda u mnie SP niestety brak
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 19:26   #1610
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

u mnie o 16 tez juz nie bylo...

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Pisałyście też o kominkach zapachowych, ja posiadam, fajna sprawa

Ze sztucznych olejków fajne ma np aroma art (np róża czy magnolia )

Ale ostatnio używam raczej naturalnych, bo oprócz zapachu mają także inne działania, teraz sobie wypachniaj grejpfrutowym np(tutaj jego właściwości http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Ole...ATURALNY/189); można stosować także kosmetycznie- dodawać do maseczek, wcierek do skóry głowy itd.
I do tego można ich używać do kąpieli, np lawendowego do wieczornej kąpieli. Następną sprawą jest, że niektóre zapachy pomogą też odstraszać komary, mrówki itd.

Ja mam olejki kupione na zrobsobiekrem a także z dr bety. Ostatnio przy sprzątaniu ten zapodziałam: http://www.drbeta.pl/mieszanki-olejk...3449154feb8c4/

Chciałabym też zrobić świeczki samodzielne z naturalnymi olejkami
Wosk to mogę stopić ze zwykłej świeczki, formy będę mieć po starych świecach, kwestia knotów.

A jeśli chodzi o świeczki to najmocniej pachną chyba te malutkie podgrzewacze waniliowe z biedronki (la rissa)

I nigdy nie mogę zrozumieć ludzi, którzy kupują świeczki tylko ozdobnie, a nigdy ich nie używają.
Ja tam nie czekam na specjalne okazje ostatnio, nawet sobie wczoraj mnóstwo zapaliłam z okazji oglądania pierwszego odcinka nowego sezonu 'prywatnej praktyki', co sobie będzie żałować

--
Mam nadzieję, że załapię się dziś w lidlu na te 2 rzeczy, którę chcę czyli to urządzenie do masażu&kąpieli stóp i piłkę do ćwiczeń.

Do biedronki mi się nie spieszy, nawet te żele palmolive były teraz gdzie indziej taniej, tak to tylko ew tusz jakiś z eveline wezmę (jaki jest warty uwagi? )
---
loluska: na wesele moim zdaniem pierwsza. Ale ta 2 bardzo mi się podoba(tylko widzę ją na inny typ imprezy)- sama chciałam, ale jak się już załapałam na wyprzedaży to na zepsuty suwak
A wcześniej to nawet nie patrzałam na takie rzeczy, bo miałam jazdy z żołądkiem i wzdęcia, a takie kroje zdecydowanie do wystającego brzucha nie pasują.
oooo jak dobrze, ze piszesz o tych olejkach zamowie sobie przy okazji jak bede zamawiac cos innego
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
dziękuje za opinie w takim razie pójdę w tej pierwszej a 2 założę drugiego dnia na poprawiny tylko pomóżcie mi z dodatkami, nie mam pojęcia jakie, koniecznie chcę pasek w talii ale jaki kolor? No i dodam że nie będę mieć możliwości pójścia do fryzjera, bo to jest wesele na wyjeździe, czy rozpuszczone włosy lekko podkręcone prostownicą będą pasować?
jak najbardziej
Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
loluska też jestem za pierwszą

dziewczyny, słyszałam że olejki alterry wróciły na rossmanowskie półki i kilka innych nowości więcej szczegółów nie znam, przeczytałam tylko to na innym wizażowym wątku zachęcam do obejrzenia nowej gazetki, jeśli ktoś jeszcze nie widział klik
ooo, ja mam jeszcze w zapasie jeden
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
rzeczywiście odżywka do rzęs pięknie pachnie moja poprzednia nie miała takiego zapachu. mam nadzieję, że lepiej też działa
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:40   #1611
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
dziękuje bardzo. Zaraz biorę się za oglądanie.
Nie ma za co miłego oglądania kliknęłam 5 gwiazdek.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:54   #1612
natimielec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 303
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
dziękuje bardzo. zaraz biorę się za oglądanie. :d
5*
natimielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 20:32   #1613
la_chica
Raczkowanie
 
Avatar la_chica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 356
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Taka na szybko
i pewnie dzięki temu dzień zaczynasz zrelaxowana
u mnie byłoby dokładnie odwrotnie, żaden relaks tylko stres, że się spóźnię
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Dziewczyny 8 października mam wesele i zastanawiam się którą sukienkę wybrać. Pomożecie? Zdjęcia zapożyczone z internetu. Tą pierwszą mam w kolorze fioletu (kiedys wklejałam juz zdj)
ja bym wybrała drugą zdecydowanie 1 grzeczna, druga sexy
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
wczoraj myslalam, ze sie przekrece na drugi swiat. znowu mialam takie bole brzucha, jak w czerwcu kiedy o w szpitalu wyladowalam. normalnie brakowalo mi juz tchu na oddychanie, na zniesienie tego bolu. no, ale dzis jest dobrze i oby to juz nie wrocilo.

u mnie podstawy, na paznokciach revlon jablkowy, ta pachnaca seria mnie zniewala
współczuję, mam nadzieję, że nie będzie już powtórki
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
mam spoko tarczyce, znaczy blisko gornej granicy, ale poki mieszcze sie w normach to jest wzglednie ok
to dobrze
Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
I nigdy nie mogę zrozumieć ludzi, którzy kupują świeczki tylko ozdobnie, a nigdy ich nie używają.
Ja tam nie czekam na specjalne okazje ostatnio, nawet sobie wczoraj mnóstwo zapaliłam z okazji oglądania pierwszego odcinka nowego sezonu 'prywatnej praktyki', co sobie będzie żałować
to ja jakoś mi ich szkoda bo większość mam naprawdę łądnych albo pamiątki/prezenty, zapalam tylko te gorsze albo podgrzewacze zapachowe
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
zmylam bhringraj, nalozylam balsam seboradin pod czepek na 45min, zrobie plukanke z siemiem, bo za oknem czarne chmury i cos czuje, ze mi sie wlosy napusza
dobrze wiedziec jak sobie z tym radzic
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
ten jest teraz w Biedrze i jest polecany : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...eparation.html
kupiłam, nie pogrubia spektakularnie albo ja nieumiejętnie w pośpiechu rano się pomalowałam, ale super! wydłuża, nie skleja, fajnie rozdziela, kolor jest ładny czarny. no i opakowanie takie ekskluzywne
no i oczy nim pomalowane wyglądają, jakbym sobie namalowała delikatną kreskę linerem pierwszy raz mi się coś takiego zdarza z tuszem
Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
nie wiem na ile jade, na ile bedzie pracy tyle bede tam pracowala
to niefajnie, rozłąka z Tż czeka co?
Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Wyciągnęłam babeczki cytrynowe właśnie z piekarnika. To mój 3 wypiek w ciągu tygodnia Normalnie zaraz będę jak Bree z gotowych na wszytko- koszyczek perfekcyjnych muffinek, wszystko wypucowane, ale pod sufitem nierówno
ja też mam jakąś wenę na pieczenie, w weekend 3bit+sernik, w tygodniu ciasteczka francuskie z budyniem i wczoraj domowy kopiec kreta do tego dania obiadowe i pani domu pełną parą ale nie perfekcyjna, bo że "wszystko wypucowane" to bym powiedziała raczej przeciwnie wolę pichcić a sprzątanie to zło konieczne
__________________
Cele:
* 58,5kg
* gładka cera
* lśniące włosy
* A6W 6 /42
* 8min. ABS 6, * 8min. buns 6
Dbam o siebie z Wizażankami
la_chica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 20:46   #1614
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

dziewczyny moge prosic o klika?
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 21:02   #1615
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
dziewczyny moge prosic o klika?
Klik 5
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 21:04   #1616
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Klik 5

dzieki
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 21:27   #1617
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
angel: 5 gwiazdek ode mnie
Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
angel ja wczoraj zagłosowałam
Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Nie ma za co miłego oglądania kliknęłam 5 gwiazdek.
Cytat:
Napisane przez natimielec Pokaż wiadomość
5*
Dziękuje Wam.

Shadii film obejrzałam i świetny.
Aż mam teraz uśmiech na twarzy i napisałam Tż. sms'a romantycznego.

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
dziewczyny moge prosic o klika?
Ode mnie od razu dostałaś.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 21:31   #1618
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

bylam na jestes bogiem, jestem zawiedziona i to dosc mocno.

a i ponoc mam za wysoki poziom tsh, bo 3,45 a norma jest do 4,8 wg tego co na kartce. zatłukę się.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 22:16   #1619
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

dzis sie nie wczytam, bo mam podly nastroj i walcze z nim, dlatego odpisze na szybko.

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
ten zielony taki, tak?
Ja mam końcówkę, ale męczy mnie ten zapach i na razie sobie postoi.

A helfy coś też paczki nie wysyłają i nie wysyłają, będę musiała zadzwonić i się dowiedzieć.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------



wieki fioletu nie nosiłam, ale postaram się pomyśleć
Spróbuj może w wyszukiwarce lookbooka wpisać 'plum dress' czy coś takiego, może znajdziesz jakąś inspirację.

I jaki to odcień mniej więcej?
tak, zielony.

ja sie przyzwyczailam, ale kondycja wlosow wzrosla o 100%, a uzywam go 2/3mycia na noc.

helfy maja przeprowadzke, ale z tego co slyszalam nie maja problemem z magazynem. zadzwon i zapytaj

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
A gdzie Cię boli, na dole czy u góry? Robiłaś usg? Mnie jak tak bolał brzuch, że wytrzymać nie mogłam, to się okazało, że mam kamienie w woreczku...
od pepka w lewy bok. ja wiem co to, zapewne znowu mi 'pekl' jajnik i bede teraz kilka dni kulec z tego powodu. jak sie powtorzy to zrobie znowu serie badan.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-09-27 o 22:19
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 22:39   #1620
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

kobieto dzięki za te ifno o magnezie

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny w Super Pharm promocja na tusz MF 2000 Cal za 10zł może Wam się przyda u mnie SP niestety brak
a wiesz może do kiedy jest ta promocja?

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

dziewczyny też wam kliknęłam 5
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-24 11:45:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.