Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-11, 11:39   #181
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Slabe i rozdwajające się pazurki

Ah, to sie razem pisze, dlatego nie przegladarka nie znalazla

dziekuje
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 11:47   #182
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Slabe i rozdwajające się pazurki

Hmm, tak sie nad nim zastanawiam, moze rzeczywiscie warto
Bo nie wiem co moge robic jeszcze... a oliwki nie bede stosowala bo nie jestem na tyle wytrwalym i cierpliwym czlwiekiem
Mam jeszcze prosbe, czy moglabys napsiac gdzie to cudo mozna kupic? czy w sklepach firmowych, przez internet czy w "zwyklych" drogeriach? choc pewnie nie, bo za droga

młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 11:57   #183
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Slabe i rozdwajające się pazurki

Z tego co wiem, wszystkie produkty NailTeku można zakupić tylko w salonach kosmetycznych. O ile dobrze pamiętam to na stronie producenta można znaleźć informacje, które salony obsługują tę firmę - http://www.nailtek.pl . Ponadto obiło mi się o uszy, że istnieje możliwość zakupy przez Internet, ale to już musiałabyś sama ustalić pisząc do producenta Jeśli interesują Cię namiary na Kraków - daj znać
Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 12:36   #184
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Slabe i rozdwajające się pazurki

Do producenta napislalam, probowalam zadzwonic do przedstawicieli handlowych, ale chyba w soboty nie proacuja. Najbardziej interesowalby mnie Rzeszow, bo do Krakowa troszke daleko, ale moze wysylaja swoje produkty poczta.
Anahstasia, sadzisz ze naprawde pomoze? 120zl to jest troche i nie chcialabym wyrzucac jakiej sumy "w bloto", jej, ale sie "napalilam"
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 12:41   #185
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Slabe i rozdwajające się pazurki

Heh, przypomnialam sobie, ze dziewczyny bardzo chwalily sibie jeszcze odzywke Alessandro, Nail Control System. Jest o polowe tansza tylko nei wiem ktora lepsza...
Nie mialas jej przypadkiem?
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 21:47   #186
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Slabe i rozdwajające się pazurki

Witam i od razu przepraszam za opóźnienie - gorący okres na uczelni i w pracy
Ze swojej strony Nail Tek mogę polecić, u mnie się naprawdę sprawdził. Teraz dokupiłam do Intensive Theraphy II, Intensive Theraphy I - do codziennego manicure i również jestem z niej zadowolona.
Odżywki Alessandro nie miałam, więc niestety się nie mogę wypowiedzieć. Miałam natomiast chyba 5 czy 6 różnych Sally Hansen i wszystkie okazały się zupełnymi bublami (jak tylko znajdę chwilę to je pooceniam
Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 13:31   #187
MarilynManson
Raczkowanie
 
Avatar MarilynManson
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 174
GG do MarilynManson
Re: Slabe i rozdwajające się pazurki

wyproboj odrzywki firmy Sally Hansen...ja mam taka zlota i musze powiedziec ze paznokcie sie wzmocnily i przestaly lamac
__________________
podpis usunięty - zawiera treści nazistowskie.
MarilynManson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-22, 17:17   #188
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Re: Slabe i rozdwajające się pazurki

ja tez mialam takie slabiutkie i rozdwajajace sie (tylko kciuki :P )i w ogole bez koloru, a kupilam sobie odzywke Rimmela, taka fioletowa, malowalam ze trzy miesiace i mam teraz takie twarde i bielutkie, jakbym sobie kredka malowala
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 10:54   #189
Martula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 17
Rozdwajające się paznokcie?????

Czy to możliwe, żeby paznokcie zaczęły się rozdwajać od żelu zmiękczającego skórki. Gdy zaczęłam używać tego specyfiku to mi "poleciały" paznokcie, a może to tylko zbieg okoliczności. Nigdy nie miałam takich problemów z paznokciami. Kochane ratujcie, co robić????????
Martula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 17:22   #190
rybcia_lola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6
Re: Rozdwajające się paznokcie?????

rozumiem Twój horrorek bo sama mam ten problem..
Z tym,ze mi sie to dzieje od zawsze , nie od kosmetyku. A co za tym idzie-pazurki wcale mi nie chcą rosnąć a jeśli już to zajmuje im 3 tyg.na 4 milimetry!
Ale znalazłam rozwiązanie.Preparat Sally Hansem (ok.50zł-złoty kolor buteleczki) pomaga pazurkom w dojściu do siebie i w dodatku naprawdę przyspiesza ich wzrost! Ja używam 6 dni i efekty są super.Cena troszkę gryzie kieszeń ale naprawdę warto!Gorąco polecam.
rybcia_lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 08:07   #191
Martula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 17
Re: Rozdwajające się paznokcie?????

Dziękuję za odpowiedż, ale po przeczytaniu opinii na KWC mam poważne wątpliwości czy warto wydać 50 zł za ten kosmetyk. Narazie 1:1, czekam na kolejne propozycje.
Martula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-05, 09:19   #192
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209
Re: Rozdwajające się paznokcie?????

ja dla mnie sally hansen to 1 wielka sciema! uzywalam b wiele produktow tej firmy i nic!! ale teraz znalazlam super odzywke naprawde si enie spodziewalam takiego efektu paznokci esi enie rozdwajaja sa twarde szybko rosna po prostu BOMBA!to jest alessandro-X-tra super odzywka
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 11:54   #193
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Re: Rozdwajające się paznokcie?????

czy ten żel ma jakiś związek z łamliwością paznokci, nie wiem. ale jeśli chodzi o rozdwajające się paznokcie, to polecam to, co mnie pomaga: utwardzacz do paznokci we flamastrze Avonu - o wiele tańszy od Sally Hansen, ale chyba już wycofany, ledwo się pojawił - może uda Ci się go jeszcze kupić na jakiejś wyprzedaży. dobra jest też odżywka Strong Results, ale tego utwardzacza nic nie pobije. druga rzecz to NNKT omega 3 - zwłaszcza jeśli jesz mało ryb - koniecznie preparat zawierający również wit. E. dla mnie są to hity, które odmieniły stan moich paznokci nie do poznania no i stare, ale jare moczenie paznokci w podgrzanej oliwie z oliwek. próbowałam też kiedyś jeść dużo galateretek, ale po tygodniu miałam dosyć i do dziś nie mogę na nie patrzeć w dodatku wyczytałam, że mimo powszechnych poglądów, żelatyna nie ma wpływu na paznokcie. czy to prawda, nie wiem.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 12:45   #194
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Rozdwajające się paznokcie?????

Ja na pewno nie kupilabym jzu wiecej zadnej odzywki SallyHansen, bo jak dla mnie wszystkie jak jedna, beznadziejne. Takze wiecej juz nie kupie lakierkow-odzywek Killys (jelsi juz to olejek pomaranczowy, choc na razie skorki mam w dobrym stanie).
Ja na Twoim miejscu kupilabym odzywke Alessandro X-tra (55zl w Douglassach), albo NailTek (125zl 2 lakierki na allegro jeden to odzywka, drugi przyspieszacz wysychania i utwardzacz). Ceny sa dosc wysokie, jednak jesli mialabys wydac 50zl na SallyHansen, to lepiej dolozyc juz 5 i miec naprawde dobra odzywke
Ja mialam taki problem jakies 2 tyg temu, ale rodzinka go rozwiazala i na swieta dostalam NailTek, ale jeszcze za wczesnie zebym oceniala.

Zarowno Alesandro jak i NailTek maja opinie w KW, warto zagladnac

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 15:15   #195
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Re: Rozdwajające się paznokcie?????

Nie jestem w 100% pewna ale paznokcie moga byc lamliwe z wielu powodow. Jesli jednak zauwazylas pogorszenie stanu paznokci wlasnie po uzywaniu removera do skorek, to mozliwe ze to on pogorszyl stan. Taki remover trzyma sie 5 - 10 minut a potem sie zmywa woda z mydlem. Duzo osob robi blad i zostawia go na skorkach a to wlasnie nie wplywa najlepiej na plytke... Pozdrawiam i polecam olejek rycynowy na paznokietki
Aaaa i jeszcze jedno... aby ocenic czy dany produkt dziala odpowiednio potrzeba okolo 3 miesiecy. Uszkodzonego paznokcia nie naprawi NIC. To co dziala - dziala dopiero na odrastajaca plytke... a zanim odrosnie...dajcie troche czasu paznokietkom
Buziaki
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 17:20   #196
Martula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 17
Re: Rozdwajające się paznokcie?????

Co to jest NNKT omega 3 ?????
Martula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 20:57   #197
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Re: Rozdwajające się paznokcie?????

NNKT to niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, niezbędne w naszym organizmie do przetwarzania lipidów. Jak jest ich za mało rany dłużej się goją, pojawia się większa skłonność do podrażnień i stanów zapalnych. Reguluja procesy rogowacenia itd. Bardzo wazne sa
Omega 3 to kwas alfa-linolenowy - jeden z nnkt Zapobiega zawalom miazdzycy naczyn zakrzepicy. I w ogole cud miod W kosmetykach wplywa na stan skory - zwlaszcza dojrzalej
Koniec elaboratu
Pozdrawiam ciepelko
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 09:30   #198
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Rozdwajające się paznokcie?????

nma moje pazurki bardzo dobrze działa odżywka Sally Hansen Maximum Growth... ale na każde paznokcie inaczej wpływają różne odżywki, dlatego ja racze Ci kupić najpierw tańszą odżywke... a później jak tamta nie pomoże dopiero droższą

ja zużyłam całą buteleczke odżywki Maximum Growth i widze efekty (miałam lekko osłabione pazurki bo zdjęłam żele) teraz poszukuje tej złotej SH ale nigdzie jej nie moge dostać w Warszawie

radze kupić sobie też witaminki (ja biore Silice od 2 tygodni)

Pozdrawiam Aga
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 10:50   #199
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Re: Rozdwajające się paznokcie?????

no właśnie, NNKT to niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe i sama nazwa wskazuje, jak ważne są dla organizmu. niestety, większość ludzi ma spore niedobory. głównym źródłem są tłuste ryby (tuńczyk, łosoś, makrela), a wiadomo, jak często je jemy... powinniśmy 2-3 razy w tygodniu. dlatego jak ktoś ma dietę ubogą w nie, pomocne są te w tabletkach. omega 3 to jeden z tych kwasów, bardzo pomocny na cerę i paznokcie. jeśli chodzi o cerę, to przynosi poprawę w wielu różnych dolegliwościach (od łuszczycy po trądzik). mi pomogły na paznokcie. zapytaj w aptece o omega 3, jest wiele różnych preparatów, są też dostępne w sprzedaży bezpośredniej Nu Skin - Pharmanex. wit. E zapobiega utlenianiu się tych kwasów. najlepsze efekty przynosi regularne stosowanie przez min. 3 miesiące, jak przy większości suplementów.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-06, 11:12   #200
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Rozdwajające się paznokcie?????

a ile kosztuje omega 3??
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 17:51   #201
Martula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 17
Re: Rozdwajające się paznokcie?????

Ja równiż zażywam Silice, ale z doświadczenia wiem, że ratowanie paznokci "od wewnątrz" jest czasochłonne, więc poszukuje dodatkowych sposobów. Czekam na kolejne propozycje kuracji zniszczonych paznokci. Piszcie Drogie Wizażanki!!!
Martula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 17:01   #202
rybcia_lola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6
Re: Rozdwajające się paznokcie?????

Dzięki dolly85 że chociaż ty sie ze mną zgadzasz co do Sally Hansen.Masz rację że nie każda odżywka działa tak samo na każde pazurki ale próbować zawsze warto. Poza tym już się naużywałam tych tańszych odżywek,np.inglot , avon , oriflame , i pieniążki poszły w błoto. Uważam więc , że lepiej kupić tę droższą , ale lepszą niż oszczędzać na tańszych , które i tak są do kitu. A propo złotej SH. Podam Ci pełną nazwę , może to ułatwi ci poszukiwania : (SALLY HANSEN , nailgrowth miracle , SALON STRENGTH) Moze poszukaj w większych sklepach? POWODZENIA!!!
rybcia_lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 21:20   #203
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Rozdwajające się paznokcie?????

hihi jak ta złota odżywka się nazyw ato wiem ale i tak dziękuje
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 13:42   #204
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
pomocy rozdwajają mi się paznokcie ;((

czesc mam prosbe do wszystkich!! od jakiegos czasu strasnzie rozdwajaja mi sie paznokcie i nic nie moge z tym zrobic uzywalam juz roznych podzywek i nic, no troche sie spisala odzywka joko aleteraz jej nigdzie nie moge dostac i paznokcie znow mi sie rozdwajaja;( pomocy co ja mama robic? chce w koncu zapuscic paznokcie a nie moge pomocy prosze!! czekam na odpowiedzi! dziekuje
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 14:06   #205
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: pomocy rozdwajają mi się paznokcie ;((

http://www.wizaz.pl/w-agora/index.ph...key=1106833771

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 16:03   #206
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: pomocy rozdwajają mi się paznokcie ;((

Wiecie co, znalazłam u mnie w szafce skrzyp polny zaczne brac, ciekawe co sie stanie szkoda tylko ze "pachnie" jak zarcie mojego kota ale czego sie nie robi dla urody?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 18:05   #207
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209
Re: pomocy rozdwajają mi się paznokcie ;((

polecam zestaw odzywke alessandro x-tra 60zl + tak profilaktycznie tran, zwykly normalny tran z apteki ;p ja uzywam tego zestawu od listopada i zaden jeszcze paznokiec mi sie nie rozdwoil nie pek itd a rozdwajaly mi sie strasznie ale ta odzywka jest naprawde superrrr!
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 18:14   #208
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: pomocy rozdwajają mi się paznokcie ;((

Ja łykałam Silicę (tabletki ze skrzypem polnym) codziennie przez pół roku i nie za wiele pomogły.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 18:23   #209
kasien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 49
Re: pomocy rozdwajają mi się paznokcie ;((

A ja jestem zdecydowana zwolenniczka tableteczek Merz Special.Opakowanie(ok 30 zl)starcza na miesiąc.Kiedys moje pzaurki to byly straszne ogryzki a teraz są piękne,długie i zdrowe.Polecam!!!
kasien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 18:25   #210
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Re: pomocy rozdwajają mi się paznokcie ;((

Mnie też ostatnio sie rozdwajały, polecam skrzyp polny (tabletki) a poza tym kupiłam ostatnio odżywkę Astor w zestawie z odżywczym kremem, naprawde działa! Wreszcie zaczełam zapuszczać paznokcie! No i to koszt tylko 20 zl w Rosmanie . Są różne rodzaje tej odżywki, ja mam 3 w jednym - odżywka, utwardzacz i baza pod lakier (taka różowa)
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 19:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.