Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-09, 13:05   #4381
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez pokolorowana_ Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się tutaj z Tobą. Bo jedno weekendowy wyskok nie powinien mieć wpływu na brak spadku wagi od dwóch miesięcy.
Nie mówiłam o jednym weekendowym wyskoku
3584
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 15:05   #4382
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Skinny_Minnie Pokaż wiadomość
U mnie z wysiłkiem fizycznym też jest różnie, bo dzięki mojej tarczycy, kiedy ćwiczę intensywnie wysiłkowo np. zumba czy TBC to tyję (do trzech dni po treningu). Moja tarczyca myśli, że tak już będzie zawsze, wpada w panikę i produkuje hormony niezbędne do magazynowania tłuszczyku. Ale dlatego mam nikczemny plan, żeby nie informować mojej dietetyczki jak prosiła, o spadku do 53 kg przed wizytą,tylko dojadę jak daleko się da (wizyta jest 26.05). Poza tym po diecie utrwalającej, która trwa pomiędzy 16 a 28 dni zaczynają się od razu wakacje. I wtedy będę samodzielnie próbować jakoś zrzucić te 2-3 kg (duuuuużo roweru, spacery, panuję kilka wyjazdów trekkingowych itp. + oczywiście regularne zdrowe jedzenie). To jest mój mroczny plan, zobaczymy co z tego wyjdzie
Czyli u Ciebie bardziej intensywne ćwiczenia fizyczne odpadają? Właśnie chciałam napisać, że zawsze możesz skupić się na modelowaniu sylwetki - można wyglądać na mniej ważąc więcej. Waga to tylko cyferka. Dużo zależy od zawartości tłuszczu i mięśni w organizmie. Osoby, które mają więcej masy mięśniowej wyglądają szczuplej, jednocześnie ważąc więcej niż "otłuszczony chudzielec".
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 15:24   #4383
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Czyli u Ciebie bardziej intensywne ćwiczenia fizyczne odpadają? Właśnie chciałam napisać, że zawsze możesz skupić się na modelowaniu sylwetki - można wyglądać na mniej ważąc więcej. Waga to tylko cyferka. Dużo zależy od zawartości tłuszczu i mięśni w organizmie. Osoby, które mają więcej masy mięśniowej wyglądają szczuplej, jednocześnie ważąc więcej niż "otłuszczony chudzielec".
A to prawda, aczkolwiek, czy przy jej problemach z tarczyca, uda jej sie znacznie obnizyc procent tkanki tluszczowej? Jak zawsze, warto postawic zarówno na cardio jak i cwiczenia silowe U nas dzisiaj znowu piekna pogoda. Slyszalam, ze w Polsce tez? Szefa dzisiaj nie ma w pracy, wiec porobilam co mialam porobic i sie troche nudze Po pracy ide prosto na spacer Wczoraj odkrylam super trase
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 15:31   #4384
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;50978503]A to prawda, aczkolwiek, czy przy jej problemach z tarczyca, uda jej sie znacznie obnizyc procent tkanki tluszczowej? Jak zawsze, warto postawic zarówno na cardio jak i cwiczenia silowe U nas dzisiaj znowu piekna pogoda. Slyszalam, ze w Polsce tez? Szefa dzisiaj nie ma w pracy, wiec porobilam co mialam porobic i sie troche nudze Po pracy ide prosto na spacer Wczoraj odkrylam super trase [/QUOTE]

A tego nie wiem, myślę że, w takim przypadku lepiej skonsultować się z dietetykiem. Chciałam tylko zauważyć, że jest jeszcze taka możliwość . Chociaż słyszałam już, że u niektórych organizm reaguje "paniką" przy wysiłku fizycznym, nie tylko u osób z tarczycą. Ciekawe.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 16:24   #4385
Skinny_Minnie
Raczkowanie
 
Avatar Skinny_Minnie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 110
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;50978503]A to prawda, aczkolwiek, czy przy jej problemach z tarczyca, uda jej sie znacznie obnizyc procent tkanki tluszczowej? Jak zawsze, warto postawic zarówno na cardio jak i cwiczenia silowe U nas dzisiaj znowu piekna pogoda. Slyszalam, ze w Polsce tez? Szefa dzisiaj nie ma w pracy, wiec porobilam co mialam porobic i sie troche nudze Po pracy ide prosto na spacer Wczoraj odkrylam super trase [/QUOTE]

A mogę spytać w jakim kraju mieszkasz?

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
A tego nie wiem, myślę że, w takim przypadku lepiej skonsultować się z dietetykiem. Chciałam tylko zauważyć, że jest jeszcze taka możliwość . Chociaż słyszałam już, że u niektórych organizm reaguje "paniką" przy wysiłku fizycznym, nie tylko u osób z tarczycą. Ciekawe.
Właśnie dlatego odchudzam się z dietetyczką Mam jadłospis tarczycowy i po wynikach badań wyszło, że właśnie cardio wysiłkowe ćwiczenia sprawiają, że tyję. To wyszło przez przypadek: w zeszłym roku dorwałam Multisporta i przez 4 miesiące ćwiczyłam codziennie (na przemian: TBC, ATC, Zumba i Joga). I po tych 4 miechach... przytyłam 3 kilo. Fizycznie też wyglądałam koszmarnie - jak baryłka z wałeczków, więc to nie były mięśnie. Poszłam najpierw do endokrynologa a potem do dietetyczki. i się okazało
Dlatego będę próbować z jogą, rowerem i marszem. I okazjonalnym trekkingiem

Ja już po podwieczorku - budyń bezglutenowy na mleku sojowym.
Idę kupić żarcie na weekend
__________________
Start: 68,8kg
Jest: 56,0kg
Cel: 50 kg
Skinny_Minnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 16:39   #4386
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Skinny_Minnie Pokaż wiadomość
A mogę spytać w jakim kraju mieszkasz?
W Anglii jestem, a pochodze z Podkarpacia Pogoda, powiedzialabym, nietutejsza 18 stopni mamy i pelne slonce, i tak od kilku ladnych dni. A do tego co piszesz, to naprawde ciekawe to jest jak dziwnie organizm moze reagowac Ale w sumie fajnie, ze poszlas do dietetyczki i ogarnelas to jakos Moja babcia ma tarczyce. Przed diagnoza wygladala jak wrak czlowieka - nadwaga, cala popuchnieta, glos zmieniony. Po zdiagnozowaniu i lekach, zupelnie sie zmienila i wszystko wrocilo do normy.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 17:51   #4387
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie


Cytat:
Napisane przez wiola3136 Pokaż wiadomość
Nie wiem co jest ze mną nie tak... bo ćwiczę i ćwiczę i ogólnie widzę, że trochę się zmieniam, ale mój zwisający brzuch pozostał bez zmian od połowy lutego! Pomimo swojej wagi moja 'sylwetka' jest dość proporcjonalna, nie licząc właśnie tej zwisającej fałdy Jest ona zmorą, która mnie często zniechęca do dalszych ćwiczeń. Jak widzę to w lustrze to mi się płakać chce
Nie poddawaj się, tym bardziej, że widzisz zmiany. Każdy ma czasem chwile załamania, bo nie widać efektów, ale trzeba dalej robić swoje - może kiedyś w końcu ruszy
Cytat:
Napisane przez Lenik35 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki, musiałam znienic nicka, , od kilku dni wyskakiwał mi jakiś error, nie do odzyskania, wiec teraz zamiast Tika34 - Lenik35
Święta masakra, niestety prawie kg do przodu i zalatwilam się tak sernikiem, ktory na moje nieszczęście sama upiekłam .
Za to grzecznie ćwiczę codziennie, wprawdzie daje radę 30 minut, ale bedzie lepiej, codziennie dodam dwie/trzy minuty i za chwilę dojdę do 45 minut, potem do godzinki, dam radę
Już się nie mogę doczekać kiedy będę bez gipsu, ale chyba na konia szybko nie wsiądę.
Hej
Cytat:
Napisane przez _music_girl Pokaż wiadomość
Będzie ciężko oddać TŻ i dzieć nie lubią ciast i mazurków, teściowa się odchudza a teść chory więc nie je. Cóż muszę się poświęcić, albo zaniosę do pracy Może ktoś pomoże choć wszystkie dziewczyny się odchudzają

Gratuluję wszystkim dziewczynom trzymającym się w ryzach w czasie świąt i podziwiam!! Jak sobie przypomnę ile zjadłam słodyczy, ciast i mazurków (kajmakowo-chałwowy i czekoladowo-marcepanowy)
Ech, zupełnie niepotrzebnie tyle pochłonęłam
Tego trochę nie rozumiem Musisz, bo...? Wynieś do pracy, do sąsiadów albo wrzuć do zamrażalnika (będzie kiedyś dla gości) i po sprawie. Po co się zmuszać i potem mieć wyrzuty sumienia?
Cytat:
Napisane przez magdallenax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem dzisiaj nie do życia. Gardło mnie boli, że ledwo śniadanie w siebie wmusiłam, wczoraj usnełam zaraz po pracy - jak tylko wróciłam do domu i pobudkę miałam tylko na wypicie gripexu i umycie się. A wszystkie mięśnie bolą mnie niemiłosiernie - raczej z choroby a nie z zakwasów - bo to inny ból.
wieczorkiem uderzę do doktorka - coś mi się wydaje że na antybiotyku się skończy, bo to dyndandełko w gardle jest jakby pokryte ropą - więc pewnie angina (swoją drogą to teściowa miała na święta, teraz też ma syn szwagra - a angina podobno nie zaraża)
A jeszcze nawet jak mi da antybiotyk, to i tak zażyję go pewnie dopiero jutro, bo właśnie jutro mam iść na badania okresowe z pracy, a po antybiotyku to pewnie nie bardzo, ale dopytam później doktorka.
Zdrowiej szybko
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
A robiła któraś z Was kotlety z ciecierzycy ?
Ale może któregoś dnia spróbuję, bo ciecierzyca czeka na spożycie

Ja dziś po solidnym treningu nóg, tyłka i brzucha i dodatkowo po godzinnym marszu (miał być spacer... ). Jedzenie w normie, jak na taką aktywność. Ani za mało, ani za dużo.
Coś nas tu mało ostatnio, gdzie reszta dziewczyn??
bingos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 20:11   #4388
Madelaine_O
Raczkowanie
 
Avatar Madelaine_O
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 421
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Ja jesteeem, tak szybko się nie poddałam! dla Was to już miesiące, dla mnie przez własną głupotę dopiero 3 dzień ale już czuję się lepiej :P piszę mało bo wychodzę o 6, wracam o 20 albo i później, nie mam kiedy nawet niedługo powinno być lepiej

Madzia87 ja kotletów nie robiłam, ale jadłam ostatnio zupę z ciecierzycy, jak wszystkie zupy uwielbiam, to mi coś kompletnie nie podeszło

pokolorowana_ przy infekcji i po antybiotyku cuda na badaniach mogą wyjść, raz już to przeżyłam, byłam pewna że jestem ciężko chora jak zobaczyłam wyniki z krwi ale lekarz kazał zaczekać tydzień i powtórzyć, wyniki były już idealne


widzę, że niektóre z Was liczą kalorie, ja pierwszy raz tego nie robię zawsze liczyłam, znam to na pamięć ale popadałam w paranoję już i obsesję odchudzania więc tym razem postanowiłam jeść na oko nie myślę o tym narazie i zobaczymy czy efekty będą
__________________
"Im bliżej celu jest człowiek, tym większy wysiłek jest gotów podjąć, by cel ten osiągnąć".
Madelaine_O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 21:05   #4389
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Hej
A robiła któraś z Was kotlety z ciecierzycy ?
Ja robiłam dziś i przedwczoraj
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 21:08   #4390
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Ja robiłam dziś i przedwczoraj
To ja proszę o przepis
bingos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 22:18   #4391
_music_girl
Raczkowanie
 
Avatar _music_girl
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 297
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Music_girl, sama sobie trochę zaprzeczasz Najpierw piszesz, że pochłonęłaś tyle słodkiego, a później dziwisz się, że spadek wagi Ci się zatrzymał Nie zrozum mnie źle, bo nie chodzi tu o czepialstwo, ale wydaje mi się, że gdybyś zredukowała te grzeszki, kilogramy by jeszcze poleciały
Hej, ale to był tylko weekend świąteczny
Nie mniej jednak rozszyfrowałaś mnie oczy mi się śmieją do słodyczy… zawsze[COLOR="Silver"]



Skinny_Minnie napisała:

Ale bym zjadła mazurka kajmakowo-chałwowego albo czekoladowo-marcepanowego!!! Za rok!!

O masz! To jedziemy na tym samym wózku! Współczuję Ci, to trochę jednak masakra Dobrze, że jesteś rozsądna i nie kombinujesz już przy kaloriach Jakby ja stała bardzo długo w jednym miejscu, to pewnie zaczęłam bym coś majstrować... Jak chcesz to mogę Ci podrzucić na priv moje jadłospisy tarczycowe, może sobie coś z tego wyciągniesz? Ja mam Hashimoto.



U mnie z wysiłkiem fizycznym też jest różnie, bo dzięki mojej tarczycy, kiedy ćwiczę intensywnie wysiłkowo np. zumba czy TBC to tyję (do trzech dni po treningu). Moja tarczyca myśli, że tak już będzie zawsze, wpada w panikę i produkuje hormony niezbędne do magazynowania tłuszczyku. Ale dlatego mam nikczemny plan, żeby nie informować mojej dietetyczki jak prosiła, o spadku do 53 kg przed wizytą,tylko dojadę jak daleko się da (wizyta jest 26.05). Poza tym po diecie utrwalającej, która trwa pomiędzy 16 a 28 dni zaczynają się od razu wakacje. I wtedy będę samodzielnie próbować jakoś zrzucić te 2-3 kg (duuuuużo roweru, spacery, panuję kilka wyjazdów trekkingowych itp. + oczywiście regularne zdrowe jedzenie). To jest mój mroczny plan, zobaczymy co z tego wyjdzie

Lepiej faktycznie się zbadaj jeszcze raz. Ja teoretycznie biorę lekarstwa i jestem pod kontrolą endo a i tak tarczyca odwala różne numery

Co do bardzo szczupłych lasek, to ja nie mam akurat takiego ideału na szczęście. Podoba mi się szeroka góra (cycki!), szczupła talia, która opływowo przechodzi w zaznaczone wyraźnie biodra i szczupłe (nie chude!) nogi Także tak bardzo nie cierpię, ale nie pasuje mi mój brzuch, małe boczki i pupa jeszcze i nie wiem czy to 5 kg to wszystko rozwiąże, szczerze wątpię [/QUOTE]


Dzięki Skinny_Minnie za dobre słowa i propozycję przesłania jadłospisu, to bardzo miłe !! Mój adres izarok@wp.pl Popatrzę z przyjemnością i się zasugeruję

Co do tych wszystkich diet to zawsze w pewnym momencie tracę biust i teraz nie chcę by to się powtórzyło A w ogóle to tracę nadzieję że schudnę więcej. Jednak robię swoje, efekty i tak będą widoczne wierzę w to

Tak sobie myślę że może tak jak u ciebie mój wysiłek fizyczny wpływa na brak efektów
Nikczemny plan jest super- trzymam kciukiii
__________________
Czekamy na dziewczynkę 25 grudnia
Jest już!! Urodzona 11 listopada

Edytowane przez _music_girl
Czas edycji: 2015-04-09 o 22:28
_music_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 07:42   #4392
pokolorowana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 270
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Dzień dobry
U nas pogoda przepiękna
Nawet teraz przez mgłę przebiła jest słoneczko a na dworze przyjemnie ciepło tak ma być jeszcze przez parę dni

Taki głód jakiś odczuwam od paru dni a co zabieram się do jedzenia to nawet po połowie nie umiem wcisnąć. I jem tak na raty.
A Wy jakie plany na weekend?
__________________
Start 13.01.2015 - było103 kg

Jest - 62 kg
Cel I -
80 kg OSIAGNIETY
Cel II - 70 kg OSIAGNIETY
Cel III - 65 kg OSIAGNIETY!!!
pokolorowana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 08:56   #4393
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
To ja proszę o przepis
http://wegefaza.blogspot.com/2014/11...pieczarek.html korzystałam z tego
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 09:02   #4394
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez pokolorowana_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U nas pogoda przepiękna
Nawet teraz przez mgłę przebiła jest słoneczko a na dworze przyjemnie ciepło tak ma być jeszcze przez parę dni

Taki głód jakiś odczuwam od paru dni a co zabieram się do jedzenia to nawet po połowie nie umiem wcisnąć. I jem tak na raty.
A Wy jakie plany na weekend?
Super Nie wiem jak dla Ciebie, ale pogoda ma dla mnie duze znaczenie. Jestem zupelnie inna osoba jak swieci slonce i jest cieplo A co do braku apetytu, mysle, ze taki dni sie zdarzaja - maszynami nie jestesmy Czasami zje sie mniej, a czasami troszke wiecej... Ja czuje, ze u mnie ruszylo Raz, ze mi waga leci, dwa, ze czuje sie inaczej, twarz tez mi inaczej wyglada i generalnie cos tam sie dzieje Ale zaczelam chodzic duzo po pracy (wczoraj i przedwczoraj 40 minut zrobilam) + ta Cindy od jakichs 3 tygodni. Co do diety, to obnizylam lekko kalorie z 1500/1600 na jakes 1300/1400, bo sie malo ruszam. Wiem, ze wiele dziewczyn jest na 1500, ale one maja duzo ruchu w ciagu dnia i wiecej sportu niz ja. Czuje sie lepiej i skóra na twarzy sie ladnie oczyscila.

Ja kalorii jakos maniakalnie nie licze - juz sie nauczylam co ma mniej wiecej ile, a jak nie jestem pewna to ide na ilewazy.pl i mam tam jakis punkt odniesienia.

pokolorowana, na weekend wiekszych planow nie ma. Jutro wyciagam TZ-ta na spacer, bo odkrylam, ze mamy piekne jezioro zaraz obok gdzie mieszkamy, a w niedziele chyba do jego rodziców pojdziemy na jakis obiad. A Ty masz jakies plany?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 09:16   #4395
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

U mnie też piękna pogoda. Co do planów - w weekend wybieram się na dwa koncerty

A tak offtopowo - znacie może jakieś fajne blogi modowe?
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 09:26   #4396
pokolorowana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 270
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;50986565]Super Nie wiem jak dla Ciebie, ale pogoda ma dla mnie duze znaczenie. Jestem zupelnie inna osoba jak swieci slonce i jest cieplo A co do braku apetytu, mysle, ze taki dni sie zdarzaja - maszynami nie jestesmy Czasami zje sie mniej, a czasami troszke wiecej... Ja czuje, ze u mnie ruszylo Raz, ze mi waga leci, dwa, ze czuje sie inaczej, twarz tez mi inaczej wyglada i generalnie cos tam sie dzieje Ale zaczelam chodzic duzo po pracy (wczoraj i przedwczoraj 40 minut zrobilam) + ta Cindy od jakichs 3 tygodni. Co do diety, to obnizylam lekko kalorie z 1500/1600 na jakes 1300/1400, bo sie malo ruszam. Wiem, ze wiele dziewczyn jest na 1500, ale one maja duzo ruchu w ciagu dnia i wiecej sportu niz ja. Czuje sie lepiej i skóra na twarzy sie ladnie oczyscila.

Ja kalorii jakos maniakalnie nie licze - juz sie nauczylam co ma mniej wiecej ile, a jak nie jestem pewna to ide na ilewazy.pl i mam tam jakis punkt odniesienia.

pokolorowana, na weekend wiekszych planow nie ma. Jutro wyciagam TZ-ta na spacer, bo odkrylam, ze mamy piekne jezioro zaraz obok gdzie mieszkamy, a w niedziele chyba do jego rodziców pojdziemy na jakis obiad. A Ty masz jakies plany? [/QUOTE]
Ciesze się razem z Tobą że waga ruszyla no i samopoczucie się polepszylo wiec tylko tak dalej
Co do pogody to ja jestem ciepło i slonecznolubna wiec jak dla mnie taka piękna pogoda na plus
Mu jako tako planów nie mamy, na pewno spacer do lasu albo gdzieś gdzie cisza i spokój
Ja bym do fryzjera się chciała wybrać i od długiego czasu bije się z myślami czy iść i ściąć czy dalej zapuszczac. Dylemat życia
A mam pytanko, wiem że w biurze pracujesz a tak konkretniej to czym się zajmujesz? Jeśli to nie tajemnica
A co do kcal to tez staram się niby te 1500 - 1600 jeść ale często właśnie wychodzi między 1300 a 1400.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
U mnie też piękna pogoda. Co do planów - w weekend wybieram się na dwa koncerty

A tak offtopowo - znacie może jakieś fajne blogi modowe?
Niestety nie znam takowego. Z tego co kojarzę to niby Margaret jest jakaś blogrrka modowa. U mnie króluje moda niemowlęca więc pewnie nie będziesz zainteresowana tym
Co to za koncerty?
__________________
Start 13.01.2015 - było103 kg

Jest - 62 kg
Cel I -
80 kg OSIAGNIETY
Cel II - 70 kg OSIAGNIETY
Cel III - 65 kg OSIAGNIETY!!!
pokolorowana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 09:47   #4397
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez pokolorowana_ Pokaż wiadomość
Ja bym do fryzjera się chciała wybrać i od długiego czasu bije się z myślami czy iść i ściąć czy dalej zapuszczac. Dylemat życia A mam pytanko, wiem że w biurze pracujesz a tak konkretniej to czym się zajmujesz? Jeśli to nie tajemnica
A co do kcal to tez staram się niby te 1500 - 1600 jeść ale często właśnie wychodzi między 1300 a 1400.
Nie obcinaj wlosow Zapuszczaj Jakie masz teraz wlosy; kolor i dlugosc? Pracuje w sales - zajmuje sie sprzedaza na Europe - to amerykanska firma, mamy swoja gielde i aukcje i jestesmy posrednikami w sprzedazy urzadzen farmaceutycznych - nuda Jestem z wyksztalcenia nauczycielka, wiec troche zeszlam z obranej poczatkowo drogi. Pewnie sie dziwicie co to za praca, bo w polowie przesiedze na Wizazu Sek w tym, ze ja jestem dosc szybka i wpadne odpisze na e-maile, wykonam pare telefonow, a pozniej czekam az robota sama sie robi Pracuje i czytam/pisze tutaj.




---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
A tak offtopowo - znacie może jakieś fajne blogi modowe?
Z polskich blogerek lubie Jestem Kasia i Karoline Baszak - za minimalizm i prostote. A z zagranicznych lubie Kayture - ma przepiekne zdjecia.

http://www.kayture.com/

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2015-04-10 o 09:49
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:07   #4398
pokolorowana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 270
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;50987213]Nie obcinaj wlosow Zapuszczaj Jakie masz teraz wlosy; kolor i dlugosc? Pracuje w sales - zajmuje sie sprzedaza na Europe - to amerykanska firma, mamy swoja gielde i aukcje i jestesmy posrednikami w sprzedazy urzadzen farmaceutycznych - nuda Jestem z wyksztalcenia nauczycielka, wiec troche zeszlam z obranej poczatkowo drogi. Pewnie sie dziwicie co to za praca, bo w polowie przesiedze na Wizazu Sek w tym, ze ja jestem dosc szybka i wpadne odpisze na e-maile, wykonam pare telefonow, a pozniej czekam az robota sama sie robi Pracuje i czytam/pisze tutaj.




---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------


Z polskich blogerek lubie Jestem Kasia i Karoline Baszak - za minimalizm i prostote. A z zagranicznych lubie Kayture - ma przepiekne zdjecia.

http://www.kayture.com/[/QUOTE]
Ja wiem czy taka nuda może to ze szybko zadania wykonujesz i czekanie na dalszy przebieg wydaje się nudne ale tak to całkiem fajnie no z drogi zeszłas ale w końcu robisz to w języku którego uczysz wiec nadal się uczysz
A włosy mam za zapięcie od stanika, w kolorze "naturalnym" tj zawsze farbowalam na odcienie brązu zbliżone do mojego naturalnego koloru ale teraz zaprzestałam farbowac 9 miesięcy temu i o dziwo nie odznacza się odrost. A myślę żeby ściąć na boba trochę dłuższego niż linia żuchwy. I tak się bije z myślami
__________________
Start 13.01.2015 - było103 kg

Jest - 62 kg
Cel I -
80 kg OSIAGNIETY
Cel II - 70 kg OSIAGNIETY
Cel III - 65 kg OSIAGNIETY!!!
pokolorowana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:23   #4399
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez pokolorowana_ Pokaż wiadomość
Ja wiem czy taka nuda może to ze szybko zadania wykonujesz i czekanie na dalszy przebieg wydaje się nudne ale tak to całkiem fajnie no z drogi zeszłas ale w końcu robisz to w języku którego uczysz wiec nadal się uczysz
A włosy mam za zapięcie od stanika, w kolorze "naturalnym" tj zawsze farbowalam na odcienie brązu zbliżone do mojego naturalnego koloru ale teraz zaprzestałam farbowac 9 miesięcy temu i o dziwo nie odznacza się odrost. A myślę żeby ściąć na boba trochę dłuższego niż linia żuchwy. I tak się bije z myślami
W sumie tak, ale czasami sie zastanawiam czy jezyk mi sie poprawil czy w sumie popsul Na pewno mowie plynniej i juz nie mysle w trakcie mowienia, aczkolwiek, po studiach mowilam takim BBC English - uzywalam tych wszystkich pieknych slow i ladnie konstruowalam zdania, a teraz gadam jak wszyscy tutaj - czasami jakims slangiem pojade, co by mi sie wczesniej nie zdarzylo. Musze chyba wiecej ksiazek czytac po angielsku, zeby to zrównowazyc.
Kobieta potrzebuje zmian Sama pewnie wiesz w czym Ci najladniej, aczkolwiek mi sie podobaja u kobiet dlugie wlosy Moze w jakichs ladnych delikatnych falach by Ci bylo ladnie? A wlosy mozna odswiezyc jakimis jasnymi refleksami na lato. W sumie ciezko mi radzic, bo Cie nie widzialam. Ja w sumie wlosy mam takie same jak mialam w wieku 15 lat - do polowy plecow, ten sam kolor. Boje sie zmian, czasami wolalabym byc troche bardziej odwazna.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 10:34   #4400
pokolorowana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 270
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;50987713]W sumie tak, ale czasami sie zastanawiam czy jezyk mi sie poprawil czy w sumie popsul Na pewno mowie plynniej i juz nie mysle w trakcie mowienia, aczkolwiek, po studiach mowilam takim BBC English - uzywalam tych wszystkich pieknych slow i ladnie konstruowalam zdania, a teraz gadam jak wszyscy tutaj - czasami jakims slangiem pojade, co by mi sie wczesniej nie zdarzylo. Musze chyba wiecej ksiazek czytac po angielsku, zeby to zrównowazyc.
Kobieta potrzebuje zmian Sama pewnie wiesz w czym Ci najladniej, aczkolwiek mi sie podobaja u kobiet dlugie wlosy Moze w jakichs ladnych delikatnych falach by Ci bylo ladnie? A wlosy mozna odswiezyc jakimis jasnymi refleksami na lato. W sumie ciezko mi radzic, bo Cie nie widzialam. Ja w sumie wlosy mam takie same jak mialam w wieku 15 lat - do polowy plecow, ten sam kolor. Boje sie zmian, czasami wolalabym byc troche bardziej odwazna.[/QUOTE]
Mi się wydaje ze zaklimatyzowalas się a nie "popsulad" mowę z reszta kto potocznie używa takiej pięknej mowy? Tak uczą w szkołach tych ładnych; grzecznych zwrotów a w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Nawet tutaj jak chodziłam do szkoły na holenderski to w mowie potocznej praktycznie od nowa poznawalam ten język
A co do tego w czym mi ładnie; wiesz, ładnemu we wszystkim ładnie tez mi się podobają długie wlosy. Pomyślę jeszcze. Chociaż z drugiej strony włosy odrosna. Ale maruda ze mnie....
__________________
Start 13.01.2015 - było103 kg

Jest - 62 kg
Cel I -
80 kg OSIAGNIETY
Cel II - 70 kg OSIAGNIETY
Cel III - 65 kg OSIAGNIETY!!!
pokolorowana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 17:31   #4401
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Ja robiłam dziś i przedwczoraj
Dobre Ci wyszły ? Ja wczoraj robiłam makaron z soczewicą w sosie pomidorowym i niezbyt dobre Dziś za to ziemniaczki z duszonym mintajem i fasolką szparagową mniam

Właśnie wróciłam ze swojej pierwszej przejażdżki rowerowej w tym sezonie Zrobiłam 18 km w niecałą godzinkę i w ogóle się nie zmęczyłam Czasem tylko czułam mięśnie ud.. Nie wiem czy ja powinnam jeździć na rowerze bo mam spore mięśnie ud Oby się jeszcze bardziej nie rozrosły
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 17:55   #4402
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Dobre Ci wyszły ? Ja wczoraj robiłam makaron z soczewicą w sosie pomidorowym i niezbyt dobre Dziś za to ziemniaczki z duszonym mintajem i fasolką szparagową mniam

Właśnie wróciłam ze swojej pierwszej przejażdżki rowerowej w tym sezonie Zrobiłam 18 km w niecałą godzinkę i w ogóle się nie zmęczyłam Czasem tylko czułam mięśnie ud.. Nie wiem czy ja powinnam jeździć na rowerze bo mam spore mięśnie ud Oby się jeszcze bardziej nie rozrosły
Podobno lepiej jeździć na niższej przerzutce i szybciej pedałować na tym lekkim obciążeniu, ma to wyszczuplać uda Mój rower na razie TŻ serwisuje, mam nadzieję, że do majówki zdąży Założyłam sobie w tym roku 1000km do przejechania na rowerze
5826
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 18:02   #4403
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Podobno lepiej jeździć na niższej przerzutce i szybciej pedałować na tym lekkim obciążeniu, ma to wyszczuplać uda Mój rower na razie TŻ serwisuje, mam nadzieję, że do majówki zdąży Założyłam sobie w tym roku 1000km do przejechania na rowerze
5826
Ja lubię dość szybko jeździć więc takie pedałowanie w miejscu mnie nudzi Ambitny plan 1000 km Ja w ostatnim sezonie zrobiłam ok 500, ale ostatni raz na rowerze byłam chyba w sierpniu Mam nadzieję, że w tym roku zrobię więcej
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 18:25   #4404
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Podobno lepiej jeździć na niższej przerzutce i szybciej pedałować na tym lekkim obciążeniu, ma to wyszczuplać uda
Dokladnie Tez o tym slyszalam. Dodam jeszcze, zeby podnosic siodelko dosc wysoko, zeby te nogi byly czesciowo wyprostowane - to nam kiedys powiedziala kobieta od fitnessu na studiach. Brawo, Madzia87 18km, to ladny wynik. Ja niestety nie mam tutaj rowera. Wlasnie wrocilam do domu - 40 minut na nogach szybko zrobilam. Pozniej pocwicze troche z Cindy, jak mi sie bedzie chcialo, bo mozna powiedziec, ze tym szybkim 40-minutowym marszem juz jakas konkretniejsza aktywnosc fizyczna dzisiaj zaliczylam. Powiem wam, ze juz widze jak mi buzie wyciagnelo i jakby woda zeszla, w koncu! U nas upaly dzisiaj wrecz; widzialam pare dziewczyn w baletkach z odkrytymi nogami. Ja caly dzien pije woda z limonka, pycha Duzo przyjemniejsza w smaku niz z cytryna.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2015-04-10 o 18:26
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 07:44   #4405
mozgrrl
Rozeznanie
 
Avatar mozgrrl
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 600
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Hej!
Pozdrawiam Was z Pragi - jest strasznie gorąco, dzisiaj ma być 20 stopni z moim jedzeniem nie ma koszmaru - na śniadanie rogalik, owoce i jogurt (wczoraj i dzisiaj), przekąski to soki i orzechy, a obiady i kolacje jem w restauracjach. Wiadomo - jem inaczej, ale to tylko parę dni i nie zaszkodzi mi to nie ćwiczę, bo nie nam czasu, ale spaceruję baaardzo dużo, jakieś 5 km dziennie nie chcę wyjeżdżać, jest cudownie, ale trochę tęsknię za domem i moim jedzeniem.
Wczoraj Zjadlam wielką gałkę lodów czekoladowych, ale czasem trzeba
Trzymajcie się dobrze i zdrowo!
mozgrrl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 08:15   #4406
pokolorowana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 270
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Dzień dobry w sobotni poranek
U nas pogoda trochę gorsza od wczorajszej ale miejmy nadzieję że się rozpogodzi albo chociaż deszczem nie lubie
mozgrrl zazdroszczę Ci tej Pragi fajnie ze tez znalazłaś chwilkę żeby zdać relacje a lody to małe rozpieszczenie pobytu w pięknym miejscu no i te spacery, to jak zastępstwo ćwiczeń. Baw się dobrze i korzystaj jak najbardziej z uroków Pragi
A Wy jak tam kobietki? Wyspane?
__________________
Start 13.01.2015 - było103 kg

Jest - 62 kg
Cel I -
80 kg OSIAGNIETY
Cel II - 70 kg OSIAGNIETY
Cel III - 65 kg OSIAGNIETY!!!
pokolorowana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 08:46   #4407
Madelaine_O
Raczkowanie
 
Avatar Madelaine_O
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 421
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Witam się i ja pięknaa pogoda dalej, chociaż dzisiaj chyba więcej chmur niż wczoraj aż się prosi żeby tyłek z domu ruszyć a ja ze swoim leniem znowu pewnie przesiedzę w domu ;/

wczoraj podrinkowałam, klasyka w weekendy, ale nie podjadałam nic do tego więc nie będzie katastrofy

Madzia87, jakie to są masywne uda? ile masz w obwodzie? ja mam całe nogi obrzydliwe, chyba bym umarła jakby mi sie jeszcze rozrosły, marzę tylko, że tłuszcz z nich zszedł :P

mozgrrl miłego pobytu może Twój organizm potraktuję te małe wyskoki jako podbicie metabolizmu i wynagrodzi spadkiem wagi ja tak zawsze miałam, gdzieś jechałam, stresowałam się że jem inaczej i więcej, wracałam a tam trochę mniej na wadze haha
__________________
"Im bliżej celu jest człowiek, tym większy wysiłek jest gotów podjąć, by cel ten osiągnąć".
Madelaine_O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 08:59   #4408
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;50993359]Dokladnie Tez o tym slyszalam. Dodam jeszcze, zeby podnosic siodelko dosc wysoko, zeby te nogi byly czesciowo wyprostowane - to nam kiedys powiedziala kobieta od fitnessu na studiach. Brawo, Madzia87 18km, to ladny wynik. Ja niestety nie mam tutaj rowera. Wlasnie wrocilam do domu - 40 minut na nogach szybko zrobilam. Pozniej pocwicze troche z Cindy, jak mi sie bedzie chcialo, bo mozna powiedziec, ze tym szybkim 40-minutowym marszem juz jakas konkretniejsza aktywnosc fizyczna dzisiaj zaliczylam. Powiem wam, ze juz widze jak mi buzie wyciagnelo i jakby woda zeszla, w koncu! U nas upaly dzisiaj wrecz; widzialam pare dziewczyn w baletkach z odkrytymi nogami. Ja caly dzien pije woda z limonka, pycha Duzo przyjemniejsza w smaku niz z cytryna.[/QUOTE]
Ja w ogóle to musiałabym zmienić rower bo ten, który mam jest trochę za duży Miałam 3 lata temu fajny damski rower górski to mi ukradli Płakałam za nim tydzień i chciałam kupić coś jak najszybciej i wyszło na to, że kupiłam męski bo mi się bardzo podobał.. Wybrałam wprawdzie najmniejszy rozmiar, ale po kilkunastu wycieczkach stwierdziłam, że się pospieszyłam z tym zakupem Tylko teraz sprzedaż roweru chyba nie bardzo ma sens bo dałam za niego 1800zł, a nikt go pewnie nie kupi nawet za 1200
U mnie dziś też fajnie cieplutko Będę musiała niedługo wyszorować podłogę na balkonie żebym mogła tam odpoczywać na fotelu z książką w ręku

Cytat:
Napisane przez pokolorowana_ Pokaż wiadomość
A Wy jak tam kobietki? Wyspane?
Wyspane, wyspane obudziłam się o 7..zdążyłam już posprzątać, zjeść śniadanie i zrobić pranie Niedługo jadę do sklepu, a na obiad leczo z kiełbaską i bagietką
Cytat:
Napisane przez Madelaine_O Pokaż wiadomość

Madzia87, jakie to są masywne uda? ile masz w obwodzie? ja mam całe nogi obrzydliwe, chyba bym umarła jakby mi sie jeszcze rozrosły, marzę tylko, że tłuszcz z nich zszedł :P
Mam w udzie ok. 58 cm w najszerszej części u samej góry... Niby na początku stycznia miałam 63 cm, ale ciągle mi się wydaje, że te uda są tak samo wielkie
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 09:21   #4409
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie


Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Dziękuję, spróbuję kiedyś zrobić
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;50987213]Pewnie sie dziwicie co to za praca, bo w polowie przesiedze na Wizazu Sek w tym, ze ja jestem dosc szybka i wpadne odpisze na e-maile, wykonam pare telefonow, a pozniej czekam az robota sama sie robi Pracuje i czytam/pisze tutaj.[/QUOTE]
Fajna praca, chciałabym tak
Cytat:
Napisane przez pokolorowana_ Pokaż wiadomość
A włosy mam za zapięcie od stanika, w kolorze "naturalnym" tj zawsze farbowalam na odcienie brązu zbliżone do mojego naturalnego koloru ale teraz zaprzestałam farbowac 9 miesięcy temu i o dziwo nie odznacza się odrost. A myślę żeby ściąć na boba trochę dłuższego niż linia żuchwy. I tak się bije z myślami
Miałam takiej długości jak Ty obecnie albo i dłuższe i obcięłam jakiś czas temu na "boba". Powiem tak: lubię długie włosy i znów teraz zapuszczam, ale kobieta potrzebuje zmian i ja nie żałuję, że ścięłam. Przecież odrosną A tak to trochę mi się wzmocniły, trochę zmieniłam wygląd, więc wyszło na plus.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam ze swojej pierwszej przejażdżki rowerowej w tym sezonie Zrobiłam 18 km w niecałą godzinkę i w ogóle się nie zmęczyłam Czasem tylko czułam mięśnie ud.. Nie wiem czy ja powinnam jeździć na rowerze bo mam spore mięśnie ud Oby się jeszcze bardziej nie rozrosły
może ja wreszcie dziś odkurzę rower, ale nie wiem czy wyrobię się z jakąś przejażdżką. Jeżeli chodzi o rozrost mięśni to raczej nie powinny, chyba że jeździsz po jakichś górzystych terenach. Na zwykłej, prostej trasie nie ma takich obciążeń.
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Podobno lepiej jeździć na niższej przerzutce i szybciej pedałować na tym lekkim obciążeniu, ma to wyszczuplać uda Mój rower na razie TŻ serwisuje, mam nadzieję, że do majówki zdąży Założyłam sobie w tym roku 1000km do przejechania na rowerze
5826
Wow, ambitnie!
Cytat:
Napisane przez mozgrrl Pokaż wiadomość
Hej!
Pozdrawiam Was z Pragi - jest strasznie gorąco, dzisiaj ma być 20 stopni z moim jedzeniem nie ma koszmaru - na śniadanie rogalik, owoce i jogurt (wczoraj i dzisiaj), przekąski to soki i orzechy, a obiady i kolacje jem w restauracjach. Wiadomo - jem inaczej, ale to tylko parę dni i nie zaszkodzi mi to nie ćwiczę, bo nie nam czasu, ale spaceruję baaardzo dużo, jakieś 5 km dziennie nie chcę wyjeżdżać, jest cudownie, ale trochę tęsknię za domem i moim jedzeniem.
Wczoraj Zjadlam wielką gałkę lodów czekoladowych, ale czasem trzeba
Trzymajcie się dobrze i zdrowo!
Ale Ci fajnie... Odpoczywaj, zwiedzaj i nie martw się jedzeniem ani ćwiczeniami. Pełny relax
Cytat:
Napisane przez pokolorowana_ Pokaż wiadomość
A Wy jak tam kobietki? Wyspane?
Ooo, i to bardzo! Wstałam o 9... Właśnie skończyłam kawę i trzeba się brać za pranie, gotowanie i inne weekendowe przyjemności
Cytat:
Napisane przez Madelaine_O Pokaż wiadomość
wczoraj podrinkowałam, klasyka w weekendy, ale nie podjadałam nic do tego więc nie będzie katastrofy
O, to tak jak ja Ale trening był, po nim jeszcze 15 min szybkiego pedałowania, więc choć trochę czuję się rozgrzeszona

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Jaki ten wizaż jest teraz brzydki!!! Kompletnie nieczytelny Mam nadzieję, że te zmiany nie wejdą na stałe
bingos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 11:10   #4410
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Hey dziewczyny Wstalam, zjadlam jajecznice z zielona cebulka i papryka, wysprzatalam kuchnie, wypilam herbate i ide pod prysznic. U nas rano padalo, myslalam, ze pogoda sie zepsula, ale wlasnie slonce wyszlo i mocno swieci. Ide sie ogarnac i pewnie na jakis spacer.

p.s. czy ktoras z was ma problemy ze wzdetym brzuchem? jakies porady?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-06 20:50:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.