Moje paznokcie - początek drogi do sukcesu ;) by Anka :) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-21, 14:37   #661
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

oooooooo
Ideał! Cudo!
Jakiś czas temu strasznie podobał mi się Twoja zeberka na bodajże różowym lakierze... tak jest tak samo śliczna Kurcze, masz talent, nie da się ukryć
No i ta precyzja, jak by każda kreseczka była starannie przemyślana i rozmieszczona.. Naprawdę brawo
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 14:55   #662
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Ostatnia zeberka wyszła Ci perfekcyjnie i do tego spotkać tak zadbane stopy to już szczyt piękności
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 15:21   #663
KarinaMotylek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tarnów okolice
Wiadomości: 1 062
GG do KarinaMotylek
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Zeberkowe pazury w komplecie superowe
KarinaMotylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 07:57   #664
TheOleskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 175
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

gdzioe popdanie? no ja Cie prosze!
tak nieregularnie regularnej zebry to ja w zyciu nie widziałam
TheOleskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 12:44   #665
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Troszkę mnie tu nie było Ale po tygodniu powracam
Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
cuuuuudeńka!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Hmm jakby to ująć, może nie tyle nie umiem w sensie manualnym, ale raczej chodzi mi o "wyobraźnie" w sensie rozmieszczenia kreseczek nie każdemu wyjdzie taka fajna kompozycja nawet jeśli maluje starannie
ja robiłam zebre raz i jest całkiem inna. Może jakbym się wzorowała dokładnie na Twoim zdjęciu to bym zrobiła coś podobnego
tak samo panterka, ile osób tyle różnych panterek.

ja też swój zniszczyłam bo nie dbałam;/ muszę w końcu kupić...
Hm... to ja chyba nie widziałam ani nie pamiętam Twojej zebry
Mi to się wydaje że ta moja jest taka zbyt drobna...
A co do wyobraźni w malowaniu kreseczek to chyba nie użyłam jej zbyt dużo bo malowałąm jak popadnie

Hm a panterki nigdy nie próbowałam

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
oooooooo
Ideał! Cudo!
Jakiś czas temu strasznie podobał mi się Twoja zeberka na bodajże różowym lakierze... tak jest tak samo śliczna Kurcze, masz talent, nie da się ukryć
No i ta precyzja, jak by każda kreseczka była starannie przemyślana i rozmieszczona.. Naprawdę brawo
Dziękuję Naprawdę wg mnie to prosty wzorek Zawstydzasz mnie Naprawdę cieszę się, że Ci się aż tak podoba i jeszcze raz strasznie dziękuję

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Ostatnia zeberka wyszła Ci perfekcyjnie i do tego spotkać tak zadbane stopy to już szczyt piękności
Dziękuję
A moje stopy? hm... ja wiem czy taki szczyt piękności? Szczególnie te dwa nie do końca "rozcięte" paluchy?
Cytat:
Napisane przez KarinaMotylek Pokaż wiadomość
Zeberkowe pazury w komplecie superowe
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez TheOleskaaa Pokaż wiadomość
gdzioe popdanie? no ja Cie prosze!
tak nieregularnie regularnej zebry to ja w zyciu nie widziałam
No tak, gdzie popadnie Jeszcze raz dziękuję

NAPRAWDĘ WIELKIE DZIĘKI DZIEWCZYNY Wasze komentarze zmotywowały mnie by zmalować coś nowego Tylko cooo?
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 18:23   #666
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Piękna zeberka
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 19:26   #667
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

mnie tez sie podoba
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 00:01   #668
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

[1=bfca8d39b0c33d1e642320d 525f11dd69d86e6d3_6578f56 ebc91f;21904087]Piękna zeberka [/QUOTE]
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
mnie tez sie podoba
Dziękuję

A teraz będzie troszkę nudno... no ale już niedługo się poprawię Niestety żadnych nowych pazurków Najpierw z dedykacją dla Anuli lakiery Ados EXTRA LONG LASTING Miał być jeden, ale przy okazji zrobiłam fotki obu
Jeden to tai fiolet z większą ilością niebieskiego niż czerwonego(nr 551) a drugi to taki szafirowo-jasnogranatowy(nr 504)
Nie mam fotek na paznokciach niestety. Oba lakiery ostatnio wypróbowałam. Ten fioletowy przy pierwszej warstwie robi smugi i strasznie dziwnie maluje, przy drugiej warstwie da się to opanować i doprowadzić jakoś do ładnego wyglądu. Kolorek bardzo mi sie podoba, ale to ciapanie przy malowaniu zniechęciło mnie strasznie do tych lakierów. Zaraz po zmyciu fioletowego postanowiłam dać jeszcze szanse temu szafirowemu i okazało się, że ten jednak nie sprawia trudności w malowaniu, lecz również należy pomalować 2 razy, by lakier ładnie wyglądał. Dziś, przy próbach zmycia tego koloru jednak odkryłam jego dość dziwną wadę. Lakier(jak to nieraz bywa przy ciemniejszych kolorach) przy zmywaniu rozmazał się po palcach, co w skutkach ukazało efekt palców dziecka bawiącego się niebieską farbką. Ogólnie rzecz biorąc chyba żaden lakier nie rozmazywał mi się po palcach tak jak ten. Nie mówiąc już o kolorze paznokci jak u nieboszczyka mimo, że miałąm pod spodem wartswę odżywki (ale w sumie i tak myślę, że to nic nie daje) Najgorsze okazało się to, że przy próbie zmycia rozmazanego lakieru z palców, ten nie chciał się prawie wcale zmyć(co nigdy wcześniej w takich prypadkach mi się nie zdarzało). No i dalej miałam niebieskie palce... Pomogło dopiero 20minutowe moczenie dłoni w wodzie. Chociaż nie wiem jak to możliwe, że zmywacz tego nie chciał zmyć za bardzo. Kolor paznokci też troszkę się poprawił, mimo, że nadal sa siwe, ale to akurat było łatwe do przewidzenia.
Ogólnie lakiery mają super kolory, ale ich jakość niestety mnie zawiodła. Choć nigdy nie rpzepadałam za Adosem, to jednak nowe buteleczki i ładne kolory mnie skusiły. Być może kiedyś nawet kupię jakiś jaśniejszy odcień z tej serii Ogólnie takie są moje odczucia dotyczące tych lakierów, choć dam im pewnie kiedyś jeszcze szansę
Poniżej fotki ukazujące ww lakiery i porównujące je Mam tylko wrażenie, że ten niebieski wyszedł troszkę jaśniejszy niż w rzeczywistości

A teraz taki krótki OT Jagusiek, tym razem z dedykacją dla Ciebie, tak jak chciałaś, chwalę się swoim pierwszym tworem origami Tak, to Hello Kitty zajmowała ostatnio mój wolny czas, a nie malowanie paznokci Miałam tylko takie kolory kartek, więc moja nauka musiała zacząć się wraz z Kitty No, trochę niekształtne mi wyszło i niekoniecznie takie jak miało być, no ale pokazuję Następnym razem może będzie lepiej

A pazurki planuję zrobić już jutro, także mam nadzieję, że jutro zobaczycie coś nowego
Ale się rozpisałam
Buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9076581.jpg (58,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9076583.jpg (58,1 KB, 17 załadowań)
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!

Edytowane przez Anka :)
Czas edycji: 2010-12-10 o 19:16
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 06:04   #669
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Śliczny Kittynie wiem, co Ty chcesz od niego. Skąd wzięłaś wzór?
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 12:23   #670
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Śliczny Kittynie wiem, co Ty chcesz od niego. Skąd wzięłaś wzór?
A znalazłam fotkę w Internecie żadnego przepisu jak go zrobić nie znalazłam. No tylko jakieś obrazki, ale mi nic nie dało to w sumie A chcę od niego to, że na tym zdjęciu co znalazłam głowa jest taka bardziej okrągła od dołu i bardziej oddziela się od reszty i w ogóle ładniejsza A mi tak nie wyszło i w sumie nie wiem jak to zrobić A to swoje rozwalałam ze 3 razy żeby uformować jakoś bardziej okrągłą głowę ale nic nie pomagało
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 12:24   #671
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

jestem zachwycona Twoimi zdobieniami i zadbaniem rączek i stópek wielkie brawa!
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 12:50   #672
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Anka ; i tak śliczny
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 15:49   #673
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
Dziękuję

Dziękuję

A teraz będzie troszkę nudno... no ale już niedługo się poprawię Niestety żadnych nowych pazurków Najpierw z dedykacją dla Anuli lakiery Ados EXTRA LONG LASTING Miał być jeden, ale przy okazji zrobiłam fotki obu
Jeden to tai fiolet z większą ilością niebieskiego niż czerwonego(nr 551) a drugi to taki szafirowo-jasnogranatowy(nr 504)
Nie mam fotek na paznokciach niestety. Oba lakiery ostatnio wypróbowałam. Ten fioletowy przy pierwszej warstwie robi smugi i strasznie dziwnie maluje, przy drugiej warstwie da się to opanować i doprowadzić jakoś do ładnego wyglądu. Kolorek bardzo mi sie podoba, ale to ciapanie przy malowaniu zniechęciło mnie strasznie do tych lakierów. Zaraz po zmyciu fioletowego postanowiłam dać jeszcze szanse temu szafirowemu i okazało się, że ten jednak nie sprawia trudności w malowaniu, lecz również należy pomalować 2 razy, by lakier ładnie wyglądał. Dziś, przy próbach zmycia tego koloru jednak odkryłam jego dość dziwną wadę. Lakier(jak to nieraz bywa przy ciemniejszych kolorach) przy zmywaniu rozmazał się po palcach, co w skutkach ukazało efekt palców dziecka bawiącego się niebieską farbką. Ogólnie rzecz biorąc chyba żaden lakier nie rozmazywał mi się po palcach tak jak ten. Nie mówiąc już o kolorze paznokci jak u nieboszczyka mimo, że miałąm pod spodem wartswę odżywki (ale w sumie i tak myślę, że to nic nie daje) Najgorsze okazało się to, że przy próbie zmycia rozmazanego lakieru z palców, ten nie chciał się prawie wcale zmyć(co nigdy wcześniej w takich prypadkach mi się nie zdarzało). No i dalej miałam niebieskie palce... Pomogło dopiero 20minutowe moczenie dłoni w wodzie. Chociaż nie wiem jak to możliwe, że zmywacz tego nie chciał zmyć za bardzo. Kolor paznokci też troszkę się poprawił, mimo, że nadal sa siwe, ale to akurat było łatwe do przewidzenia.
Ogólnie lakiery mają super kolory, ale ich jakość niestety mnie zawiodła. Choć nigdy nie rpzepadałam za Adosem, to jednak nowe buteleczki i ładne kolory mnie skusiły. Być może kiedyś nawet kupię jakiś jaśniejszy odcień z tej serii Ogólnie takie są moje odczucia dotyczące tych lakierów, choć dam im pewnie kiedyś jeszcze szansę
Poniżej fotki ukazujące ww lakiery i porównujące je Mam tylko wrażenie, że ten niebieski wyszedł troszkę jaśniejszy niż w rzeczywistości

A teraz taki krótki OT Jagusiek, tym razem z dedykacją dla Ciebie, tak jak chciałaś, chwalę się swoim pierwszym tworem origami Tak, to Hello Kitty zajmowała ostatnio mój wolny czas, a nie malowanie paznokci Miałam tylko takie kolory kartek, więc moja nauka musiała zacząć się wraz z Kitty No, trochę niekształtne mi wyszło i niekoniecznie takie jak miało być, no ale pokazuję Następnym razem może będzie lepiej

A pazurki planuję zrobić już jutro, także mam nadzieję, że jutro zobaczycie coś nowego
Ale się rozpisałam
Buziaki
łooo no to widzę że miałaś przeboje z tymi lakierami
ja póki co próbowałam 2 i w sumie było ok, ale mam jeszcze kilka to kiedyś potestuję. A może nie wymagam zbyt wiele, zwłaszcza za tą cenę.
Ale tez nie miałam takich problemów
a to że niektóre lakiery brudzą całe dłonie przy zmywaniu to raczej kwestia koloru a nie firmy ale beznadziejne to jest ;/

podoba mi się ten fiolecik, widziałam go na żywo i miałam brać, ale nie wzięłam bo myślałam że mam podobny ( a jednak jest inny) no i potem już nie było


kotek cudo!
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 17:02   #674
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Hello Kity wprost zachwyca, niejedna mała dziewczynka chciałaby żebyś jej zrobiła A paznokcie twoje są baaardzio zadbane i naturalnie piękne
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:25   #675
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
jestem zachwycona Twoimi zdobieniami i zadbaniem rączek i stópek wielkie brawa!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Anka ; i tak śliczny
Dziękuję Mam nadzieję że im więcej będę ćwiczyć ( o ile w ogóle mi się będzie chciało ) to tym lepiej mi będzie wychodzić
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
łooo no to widzę że miałaś przeboje z tymi lakierami
ja póki co próbowałam 2 i w sumie było ok, ale mam jeszcze kilka to kiedyś potestuję. A może nie wymagam zbyt wiele, zwłaszcza za tą cenę.
Ale tez nie miałam takich problemów
a to że niektóre lakiery brudzą całe dłonie przy zmywaniu to raczej kwestia koloru a nie firmy ale beznadziejne to jest ;/

podoba mi się ten fiolecik, widziałam go na żywo i miałam brać, ale nie wzięłam bo myślałam że mam podobny ( a jednak jest inny) no i potem już nie było


kotek cudo!
Dzięki
No ja wiem, że to że lakiery brudzą całe dłonie to raczej kwestia koloru ale mi chodzi o to że ja tych palców nie mogłam zmyć zmywaczem A normalnie się da Ogólnie nieraz czerwony lakier brudzi mi palce a nieraz nie więc może zależy tez od składu nie znam się

W takim razie kupię sobie jeszcze jakiś lakier z tej serii, zachęciłaś mnie Ale na pewno nie fioletowy ani niebieski... może jakiś łatwiejszy do zmywania kolorek
Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Hello Kity wprost zachwyca, niejedna mała dziewczynka chciałaby żebyś jej zrobiła A paznokcie twoje są baaardzio zadbane i naturalnie piękne
Dziękuję Ci bardzooo

A pazurki jednak będą jutro, bo dziś jakoś nie miałam czasu nic zrobić... Zresztą jakaś ospała dziś jestem
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:35   #676
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
[COLOR=Navy]Hello Kity wprost zachwyca, niejedna mała dziewczynka chciałaby żebyś jej zrobiła/COLOR]
niejedna duża tez by chciała a na dokładkę, żeby Ania pomalowała mi pasurki
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:54   #677
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Ale musisz przyznać Kochana, że to origami wciaga Może zimą coś zacznę robić, bo teraz mi się nie chce, choć mama mnie kusi, bo dużo mi pomagała...
ale koniec OT, czekam na pazurki
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 20:35   #678
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

QUOTE=Maliniarka;21942668]niejedna duża tez by chciała a na dokładkę, żeby Ania pomalowała mi pasurki [/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Ale musisz przyznać Kochana, że to origami wciaga Może zimą coś zacznę robić, bo teraz mi się nie chce, choć mama mnie kusi, bo dużo mi pomagała...
ale koniec OT, czekam na pazurki
no troszkę wciąga, chociaż robienie trójkącików jest nuuuuuuudne Też jeszcze na pewno coś stworzę

A teraz pazurki
To moja pierwsza panterka Także idealna pewnie nie jest, a że ogólnie nie przepadam za panterką to ta jest kolorowa Troszkę mi kolorki nie chciały wyjść w sztucznym świetle. Na 2 zdjęciu widać najlepiej kolory tych ciapek, ale jednak zdjęcie wyszło rozjaśnione bo różowy lakier jest ciemniejszy, co ukazują lepiej fotki 1 i 3 Ale na nich znów nie widaćza bardzo różnicymi między kolorami tych plamek a na żywo widać... więc tak średnio mi zdjęcia wyszły niestety
81. Różowa panterka




EDIT:
Anula, chciałabym wstawić fotki z tego voila, co kiedyś mówiłaś bo strasznie mi jakość zdjęć wizaż psuje,ale nie umiem. Wczytuje ten plik no i wstawiam link poprzez "wstaw obrazek" na wizażu i wklejam tam ten link i się robi tylko ten taki czerwony X zamiast obrazka. Nie umiem
Tępa jakas jestem chyba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0269.jpg (95,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0270.jpg (50,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0271.jpg (52,4 KB, 5 załadowań)
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!

Edytowane przez Anka :)
Czas edycji: 2010-12-10 o 19:11
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 21:01   #679
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Świetna panterka i bardzo odważne kolorki
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 09:02   #680
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
Dzięki
No ja wiem, że to że lakiery brudzą całe dłonie to raczej kwestia koloru ale mi chodzi o to że ja tych palców nie mogłam zmyć zmywaczem A normalnie się da Ogólnie nieraz czerwony lakier brudzi mi palce a nieraz nie więc może zależy tez od składu nie znam się

W takim razie kupię sobie jeszcze jakiś lakier z tej serii, zachęciłaś mnie Ale na pewno nie fioletowy ani niebieski... może jakiś łatwiejszy do zmywania kolorek
żeby potem na mnie nie było

no i masz rację, na pewno zależy od składu danego lakieru


panterka świetna! odważne połączenie kolorów i fajna taka duża

co do voila. Wczytujesz zdjęcia pojedynczo prawda?
no to wybierasz zdjęcie, klikasz wczytaj plik. Jak się pojawi Twoje zdjęcie to klikasz na nie raz. I teraz powinna pojawić się cała biała pusta strona i tylko to zdjęcie. Teraz zaznaczasz adres z paska i wklejasz na wizaż "wstaw obrazek"
spróbuj jeszcze raz
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:10   #681
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Świetna panterka i bardzo odważne kolorki
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
żeby potem na mnie nie było

no i masz rację, na pewno zależy od składu danego lakieru


panterka świetna! odważne połączenie kolorów i fajna taka duża

co do voila. Wczytujesz zdjęcia pojedynczo prawda?
no to wybierasz zdjęcie, klikasz wczytaj plik. Jak się pojawi Twoje zdjęcie to klikasz na nie raz. I teraz powinna pojawić się cała biała pusta strona i tylko to zdjęcie. Teraz zaznaczasz adres z paska i wklejasz na wizaż "wstaw obrazek"
spróbuj jeszcze raz
Dziękuję jak to duża Następnym razem zrobię może zgrabniejszą w takich typowo panterkowych kolorkach? oj zobaczymy
A no i dziękuję za pomoc Ja wczoraj robiłam tak bez klikania na fotkę, tylko kopiowałam ten adres co pisało niżej 'link do pliku' czy jakoś tak A po kliknięciu na fotkę rzeczywiście się to trochę zmienia. No i wyszło
Dzięki wielkieee
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:23   #682
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Wow! Jakie idealne cętki...
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:01   #683
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
Dziękuję

Dziękuję jak to duża Następnym razem zrobię może zgrabniejszą w takich typowo panterkowych kolorkach? oj zobaczymy
A no i dziękuję za pomoc Ja wczoraj robiłam tak bez klikania na fotkę, tylko kopiowałam ten adres co pisało niżej 'link do pliku' czy jakoś tak A po kliknięciu na fotkę rzeczywiście się to trochę zmienia. No i wyszło
Dzięki wielkieee
ja nie mówię że nie jest zgrabna tylko cętki są w porównaniu do większości duże i właśnie to mi się spodobało

tak właśnie myślałam że w tym miejscu był błąd ale już ok to fajnie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:53   #684
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Wow! Jakie idealne cętki...
Dziękować
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja nie mówię że nie jest zgrabna tylko cętki są w porównaniu do większości duże i właśnie to mi się spodobało

tak właśnie myślałam że w tym miejscu był błąd ale już ok to fajnie
Ja się nie znam na panterkach. W ogóle nie przepadam za wzorem panterki, tym bardziej węża na jakichś ubraniach... ble

No widzisz dobra kobieto, dzięki Tobie już umiem fotki wstawiać
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 07:01   #685
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Bardzo fajna, kolorowa panterka wyszła super!
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 07:27   #686
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Kochana mam pytanie odnośnie zeberki na naturalkach, czym zabezpieczylas farbkę? Bezbarwnym lakierem? Nie zmyje sie pod wodą?
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 09:44   #687
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

piękna panterka
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 10:14   #688
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Bardzo fajna, kolorowa panterka wyszła super!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Kochana mam pytanie odnośnie zeberki na naturalkach, czym zabezpieczylas farbkę? Bezbarwnym lakierem? Nie zmyje sie pod wodą?
Tzn ja używam utwardzacza QUICK DRY z Golden Rose, bo szybko lakier po nim jest suchy i w miarę szybko można powrócić do normalnych czynności po chwili Tzn wsyztsko jeszcze zalezy od lakieru pod spodem, bo niektóre są takie,że bez utwardzacza to by się chyba 2 dni na nich wgniecenia robiły... Ale Quick Dry daje rade, tylko trzeba być trochę bardziej ostrożnym bo początkowo łatwiej się robią wgniecenia przy takich kiepskich lakierach Ogólnie możesz pomalować też lakierem bezbarwnym, tu chyba nie ma różnicy Ja po prostu jestem przyzwyczajona do Quick Dry , bo po nim pazokcie są szybciej suche, a na taki zwykły lakier to jednak trzeba bardziej uważać Nie lubię już malowac paznokci bez tego utwardzacza No ale jeśli chodzi o farbkę, to nie ma różnicy czym ją pomalujesz, może być bezbarwny lakier AnulaPPP zazwyczaj używa bezbarwnych lakierów na wierzch swoich pazurków i widzisz jakie ma cudne Ale ogólnie farbkę trzeba raczej czymś pokryć. Niby po wyschnięciu nie da się jej łatwo zmyć, ale na pewno przy wykonywaniu jakichś czynności zdrapałaby Ci się lub może i trochę zmyła pod wpływem wody. Ogólnie pokryć czymś trzeba
Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
piękna panterka
Dziękuję
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 12:38   #689
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

cudowna taka równiutka

jak nie lubisz klasycznej to może zrobisz jeszcze śnieżną? biało czarną z jakimś sreberkiem może?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 17:34   #690
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

czy Ty te wzorki robisz od linijki? suuper precyzja, podziwiam i pokłony biję
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-13 11:02:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.