Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-08, 12:19   #4321
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dziewczyny a jaka jest różnica pomiędzy odcieniem warm a golden? Chodzi mi dokładnie o formułę vv na poziomie light madium.
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 16:53   #4322
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
dziewczyny a jaka jest różnica pomiędzy odcieniem warm a golden? Chodzi mi dokładnie o formułę vv na poziomie light madium.
warm jest bardziej różowawy, gold - żółty.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 17:56   #4323
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Wg mnie warm to taka ciepła brzoskwinka, co do goldenów zgadzam się
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:38   #4324
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

bardzo dziękuje za odpowiedz
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 06:22   #4325
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Wg mnie warm to taka ciepła brzoskwinka, co do goldenów zgadzam się
o tak tak , w kazdym razie idzie w cieple tony
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:47   #4326
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
dziewczyny a jaka jest różnica pomiędzy odcieniem warm a golden? Chodzi mi dokładnie o formułę vv na poziomie light madium.
Może to Ci pomoże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lumiere 018a.jpg (75,7 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lumiere 017a.jpg (195,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lumiere 012a.jpg (95,4 KB, 40 załadowań)
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 14:02   #4327
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
warm jest bardziej różowawy, gold - żółty.
a ja mam znow wrazenie ze warm jest bardziej neutralny a golden zolty. warm jest jakby mieszanina neutrali i goldenow. rozowych tonow tam naewno nie ma bo sama mam oliwkowo-ziemisto-neutralna cere i wlasnie jego uzywal latem i pozna jesienia. beige za ro robi mi prosie na twarzy.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 15:01   #4328
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
a ja mam znow wrazenie ze warm jest bardziej neutralny a golden zolty. warm jest jakby mieszanina neutrali i goldenow. rozowych tonow tam naewno nie ma bo sama mam oliwkowo-ziemisto-neutralna cere i wlasnie jego uzywal latem i pozna jesienia. beige za ro robi mi prosie na twarzy.
patrz, to u mnie odwrotnie - beige jest dobry, a warm idzie dla mnie w brzoskiwniowo różowy
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:06   #4329
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja mam podobne spostrzeżenia do Olkie czyli goldeny to typowe żółtki, neutrale są trochę zbyt ziemiste a warm jest pomiędzy neutralem a goldenem.
Ja do tej pory mieszałam light neutral z light medium golden i otrzymywałam odcień podobny do light warm.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:51   #4330
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Na Lumiere jest dziś promocja, więc kliknełam sobie tak zachwalane jajko + cienie, żeby dobić do 15$
Za 10 dni będę robić testy

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-10-10 o 10:53
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 15:31   #4331
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
patrz, to u mnie odwrotnie - beige jest dobry, a warm idzie dla mnie w brzoskiwniowo różowy
poprostu ja mam twarz neutralna a Twoja jest bardziej ciepla na mnie goldeny za szalenczo zolte a na Twojej cieplej cerze neutrale i warmy zbyt "chlodne" i dlatego daja wrazenie rozu i brzoskwini
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 12:08   #4332
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
I ja sie ciesze, ze az tak nie zachorowalam

Ksenko - mialas okazje wyprobowac to cudo, czy kupujesz " w ciemno"?
Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Ale do proszków mineralnych takie coś się nadaje? Jestem nie w temacie zupełnie
Mam oryginalnego BBlendera i szczerze mówiąc jestem zawiedziona jeśli chodzi o minerały, u mnie się kompletnie nie sprawdzał (z resztą jak aplikacja na mokro).
Jeśli chodzi o podkłady niemineralne (testuję właśnie Catrice infinite matt) to jest ok, lubię ten efekt, nadaje się do ludzi
Aczkolwiek wole minerałki
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:59   #4333
madleine89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 612
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

czy warto zamówić loose corrector salmon ?

__________________
każdy dzień może być piękniejszy


preferki do wymianek
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=356
madleine89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 18:41   #4334
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczynki... ma któraś może na wydanie Lumiere Light Warm... albo sampla/swatch??

Bo mam Light Neutreal u siebie FF i tak jak na całej buzi mi pasuje i ładnie stapia się z kolorem szyi to na nosie po chwili przeradza się w jakiś szarawo zielonkay odcien i wygląda dziewnie... jakby zaraz miał mi odlecieć ten nos!! I to nie zaleznie od ilości nałożonych warstw...

I tak sobie pomyślałam zeby wymieszać pół na pół z Light Warm?? Co wy na to... dalo by radę i wyglądało sensownie?? Bo bardzo żółte odcienie średnio mi pasują... ale te z Lumiere neutrale to wyjątkowo dziwnie się prezentują na nosie...:P
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:19   #4335
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Kari ja mam light warm ale w formule Cashmere mogę zrobić odsypkę.
U Ciebie podoba mi się bronzer Lily Lolo waikiki
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 22:56   #4336
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Light Warm w Cashmere jest jakis bardzo ciemny. Podobny "ciemnością" do Light medium warm czy golden. Porównując z LMW jest minimalna róznica jak dla mnie. W wersji Golden (C.), Light nie jest aż tak ciemny. Zdziwilo mnie to, bo miałam light warm FF i byl dla mnie biały, a w cashmere jest duzo za ciemny. Nie mam jak sprawdzic obecnie tego Light Warm C., ale tak go zapamiętałam sprzed miesiąca. Byłam wręcz zszokowana po dostaniu probki .

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-10-14 o 22:57
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:17   #4337
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

moim zdaniem lighr warm jest jaśniejszy niż light medium golden, chociaż faktycznie jest ciemniejszy niż inne light np golden i neutral ( one były na mnie za jasne a light watr jest dobry).
Ale na pewno nie jest tak ciemny jak light medium golden bo tez mam ten odcień i on jest za ciemny
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:24   #4338
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Dziewczynki... ma któraś może na wydanie Lumiere Light Warm... albo sampla/swatch??

Bo mam Light Neutreal u siebie FF i tak jak na całej buzi mi pasuje i ładnie stapia się z kolorem szyi to na nosie po chwili przeradza się w jakiś szarawo zielonkay odcien i wygląda dziewnie... jakby zaraz miał mi odlecieć ten nos!! I to nie zaleznie od ilości nałożonych warstw...

I tak sobie pomyślałam zeby wymieszać pół na pół z Light Warm?? Co wy na to... dalo by radę i wyglądało sensownie?? Bo bardzo żółte odcienie średnio mi pasują... ale te z Lumiere neutrale to wyjątkowo dziwnie się prezentują na nosie...:P
ja tak robie. warm zrobil sie za cieply a neutral za chlodny;p
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 21:01   #4339
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a ja się chyba przeproszę z Veena Velvet w wakacje ten podkład mi nie pasował, już miałam wymieniać oba bigi (medium i light medium neutral), a tu proszę używałam cały ostatni tydzień i dobrze się spisywał, fajne krycie, po kilku godzinach po prostu znika, bez pozostawienia jakichś plam, ale ogólnie trwałość ok
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 09:32   #4340
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
a ja się chyba przeproszę z Veena Velvet w wakacje ten podkład mi nie pasował, już miałam wymieniać oba bigi (medium i light medium neutral), a tu proszę używałam cały ostatni tydzień i dobrze się spisywał, fajne krycie, po kilku godzinach po prostu znika, bez pozostawienia jakichś plam, ale ogólnie trwałość ok
Ja ostatnio polubiłam mieszanie VV z formułą FF, przedłuża się trwałość podkładu na twarzy oraz uzyskuje efekt bardzo delikatnego rozświetlenia. VV nie wydaje się przy tym taka "sucha".
Samego FF nie jestem w stanie znieść, a zostało mi kilka próbek, więc zaczęłam kombinować i jestem zadowolona z efektu mieszania obu formuł.
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 22:02   #4341
Anchesenpaaton
Przyczajenie
 
Avatar Anchesenpaaton
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Właśnie pierwsze dni testów kosmetyków Lumiere za mną - na początek podkłady. Zamówiłam przez Allegro kilka próbek aby porównać formuły, nie skupiałam się jeszcze na odcieniach, choć zupełnie przypadkowo i dzięki uprzejmości dystrybutorki trafiłam na odcień idealny Na początek formuły:

* Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do zapychania, w dodatku wrażliwą i atopową - suche skórki to norma, mam także rozszerzone naczynka

* Odcień mojej skóry to typowa oliwka, średnio- jasna, odpowiednik Pixie Tinkerbell 3

* Zamówiłam wszystkie 4 formuły - Cashmere Light Medium Warm, Luminesse Light Medium Warm, Flawless Face Medium Warm oraz Veena Velvet Medium Neutral (niezły rozstrzał, ale brakło próbek na aukcji) + otrzymałam gratis próbkę VV Light Medium Golden.

* Formuła Cashmere wypadła najgorzej - niestety była widoczna w strefie T, lekko się zważyła po całym dniu, ale efekt i krycie ok. Odcień - mimo, iż Warm - dla mnie zbyt ciemny i hmm... różowawy?!

* Luminesse zarówno odcień jak i formuła bez zastrzeżeń, całkiem dobrze się stapia i daje ładny efekt, odcień LM Warm delikatnie za jasny i zbyt beżowy, ale po chwili się wtapia. Niestety zaczerwienień nie przykrył, prędko się ściera.

* Flawless Face doskonale kryje, pielęgnuje skórę, odcień oczywiście o wiele za ciemny, po całym dniu lekko się błyszczę ale do przeżycia - ogólnie formuła bardzo dobra, lekko ciężkawa i klejąca, ale także w granicach normy. Nałożony ostrożnie będzie idealny.

* I wreszcie Veena Velvet - ta formuła jest zdecydowanie najlepsza dla mnie - cały dzień bez zarzutu, krycie wystarczające, efekt naturalny, lekka w odczuciu i trwała - odcień Neutral zdecydowanie zbyt jasny i szarawy, ale gratisowy LM Golden to ideał! Mam nawet wrażenie, że lepiej by się stopił, gdyby był jeszcze bardziej żółty...


Podsumowując - tak naprawdę zawiodła mnie tylko formuła Cashmere. Wiem, że odcieniem dla mnie jest LM Golden, waham się między FF a VV. Prawdopodobnie zamówię sobie obie formuły do zamiennego stosowania, po 4g każdej - zatem Large Jar. Z Pixie się powoli żegnam.
Anchesenpaaton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 12:51   #4342
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Uważaj, FF ma zawsze jaśniejsze odcienie, VV LMG jest ciemniejsza od FF LMG!
Musiałabyś z FF zamówić odcień o ton ciemniejszy.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 00:07   #4343
Anchesenpaaton
Przyczajenie
 
Avatar Anchesenpaaton
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Zgadza się - czytałam już nieco na ten temat i dlatego napisałam z zapytaniem do Pani Małgosi - otrzymałam odpowiedź że we FF odcień Medium Golden jest już znacznie ciemniejszy i byłby zbyt żółty, LMG natomiast jest akurat dość zbliżony do odpowiednika w VV. A może ktoś miał te odcienie i skłonny jest potwierdzić / zaprzeczyć?
Anchesenpaaton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 16:29   #4344
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anchesenpaaton Pokaż wiadomość
Zgadza się - czytałam już nieco na ten temat i dlatego napisałam z zapytaniem do Pani Małgosi - otrzymałam odpowiedź że we FF odcień Medium Golden jest już znacznie ciemniejszy i byłby zbyt żółty, LMG natomiast jest akurat dość zbliżony do odpowiednika w VV. A może ktoś miał te odcienie i skłonny jest potwierdzić / zaprzeczyć?
Wydaje mi się, że miałam MG i LMG w FF (dużo odcieni się przewinęło przez moje ręce) i LMG był jaśniejszy od VV.
Identycznego nie dobierzesz, najwyżej zamów 2 próbki FF i ewentualnie sobie domieszasz.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:16   #4345
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a co bardziej kryje ? FF czy Vv?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:39   #4346
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
a co bardziej kryje ? FF czy Vv?
Ponoć FF (VV nie miałam).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 21:37   #4347
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczynki
Testuję od kilku dni Lumiere, z zamówionych próbek najbardziej podpasowała mi formuła vv i kolorki light neutral i fair golden - z tym, że ten ostatni jest zbyt jasny.
Light neutral po nałożeniu i w pierwszych godzinach wygląda idealnie, jednak po jakimś czasie jest hm...odrobinkę zbyt zielonkawy, jak to jedna z Was określiła. Chciałabym kupić biga i zastanawiam się, czy nie pójść w stronę goldenów. Czy może któraś zdradzić mi jak bardzo różni się (najlepiej w formule vv):

fair golden od light golden (czy ten drugi jest tylko ciemniejszy? dużo ciemniejszy? nie jest bardziej żółty?)
light golden od light neutral (golden wypada dużo bardziej żółto?)

Swatche swatchami, ale jednak oko doświadczonych Wizażanek jest niezawodne. W podkładach szukam mieszanki żółtka i ziemistości. Light neutral jest tak blisko ideału, ale jednak... eh, nie wiem sama.
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 21:46   #4348
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Light Golden nie jest na pewno ziemisty...Jest wyraźnie złocisty. Co prawda mam formułę Cashmere.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 21:53   #4349
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Dziewczynki
Testuję od kilku dni Lumiere, z zamówionych próbek najbardziej podpasowała mi formuła vv i kolorki light neutral i fair golden - z tym, że ten ostatni jest zbyt jasny.
Light neutral po nałożeniu i w pierwszych godzinach wygląda idealnie, jednak po jakimś czasie jest hm...odrobinkę zbyt zielonkawy, jak to jedna z Was określiła. Chciałabym kupić biga i zastanawiam się, czy nie pójść w stronę goldenów. Czy może któraś zdradzić mi jak bardzo różni się (najlepiej w formule vv):

fair golden od light golden (czy ten drugi jest tylko ciemniejszy? dużo ciemniejszy? nie jest bardziej żółty?)
light golden od light neutral (golden wypada dużo bardziej żółto?)

Swatche swatchami, ale jednak oko doświadczonych Wizażanek jest niezawodne. W podkładach szukam mieszanki żółtka i ziemistości. Light neutral jest tak blisko ideału, ale jednak... eh, nie wiem sama.
Widzę, że chyba mamy podobny kolor skóry. Ja wkrótce mam zamiar zamówić pierwsze próbki Lumiere i zamówię Golden, Warm i Neutral - 3 Fair + 2 Light. Zdecydowałam się na Warm, ponieważ niedawno dziewczyny pisały, że Warm jest jakby pomiędzy Goldenami a Neutralami - zerknij parę postów wyżej.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 22:50   #4350
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

@capuccino Na mojej buzi fair golden wcale nie wypada żółto-złociście. Jest właśnie taki oliwkowo-rozświetlającym kolorem. Coś jakby neutral pozbawiony szarości. Dlatego pytam o light golden - martwię się tylko, czy wyższy kolor nie będzie bardziej żółty niż golden fair.

@Melya
O Koniecznie mi zdradź w związku z tym jakich minerałów i kolorów używałaś już! Mi najbardziej do tej pory pasował odcień Ayperi 1 z Pixie - oprócz tego miałam do czynienia z Lucy, EDM, ale w obu przypadkach pudło.
Czytałam wcześniejsze posty, ale pojawiają się sprzeczne głosy :P Ja warmy odrzuciłam z miejsca, sugerując się opisem ze strony producenta. Grrr, że też zamówiłam kolory na poziomie light ze wszystkich grup oprócz warm....
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.