Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-09, 18:57   #4051
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Memoryart Pokaż wiadomość
Julianna Ty się tu nie poddawaj! ja miałam taką wpadkę w wakacje - położyłam 7,44 na odrost i miałam mega buraka! wiem jak się czujesz.Powiem tak....mi zdziałał cuda dekoloryzator- musze przyznać że cudownie ściągnął czerwonkę i zostawił mnie z pięknymi rudymi ze złotym refleksem.

A oto recenzje tej maski koloryzującej:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lour-mask.html

Powiem wam szczerze - ten produkt mało nie kosztuje ale jest bardzo wydajny! Jest dostępny w sklepie koło mnie ( tez w necie femme shop)
Ja mam taki problem że włosy które wcześniej rozjaśniałam to szybciej gubią kolor....teraz robię tak: co 2 mycie nakładam ta odżywkę barwiącą tylko na te zniszczone włosy i kolor mam śliczny!
jeżeli chodzi o kolorek tej odżywki - to wg mnie jest taki 7,43 czyli jak włosy wypłukują się do blondu idealne! Najważniejsze dla mnie jest to że nie muszę ich tak często farbować dzięki temu i nie niszczę szamponetkami.Koszt ok 44 zł

a teraz skład:
przepisuję z opakowania:

ICE CREAM KROMASK professional RAME INTENSO intense copper

aqua,cetearyl alcohol, glycerin,cetrimonium chloride, quaternium 82,4-hydroxypropylamido-3-nitrophenol,HC yellow 2, parfum, methoxy PEG/PPG- 7/3 aminopropyl dimethicone, citric acid, benzyl alcohol, calophyllum inophyllum seed oil, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone

Czy ktoś się na tym zna? bo ja nie a dla mnie to KWC więc będę smutna jeśli jest w tym coś złego:-(
dziekuje, bylam mocno zalamana, bo cale lato oslabialam wlosy, zima przeszlam operacje i zaczelam sie martwic o nie
niemniej musze polubic sie z ciepla tonacja bo chlodniejsza i ciemniejsza mocno mnie postarza
fajnie , ze napisalas o tej masce bo wiem gdzie ja kupic

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
cześć
zobaczcie co znalazłam w necie
http://www.vpp.pl/index.php?m=catalog&t=18&pid=6

jest taki piękny rudy a jest podpis mahoń, no i w czym mogli sie pomylić? w kolorze czy podpisie? mahon inaczej wygląda a tu jest piękny rudy

a w ogóle to czy nakładacie czepek na farbę?
mój mąż jest technologiem kosmetyków (nie chwaląc się ja tez już wkrótce będę) no i mi właśnie powiedział, że sie powinno tak robić bo farba przy kontakcie w powietrzem sie utlenia i może ciemnieć
p.s właśnie mam na głowie szamponetkę Deli rudy
moze wzoruja sie na amerykanskiej kolorowce, tam czesto to co u nas okresla sie miedzia czy jasnym kasztanem oni nazywaja wlasnie mahoniem czy nawet oberzyna. moja ciotka , ktora mieszka w usa jest ruda i siwa i kupuje piekny jasnorudy kolor zwany tam mahoniem
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 19:05   #4052
Justka9206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 18
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny mam takie pytanko jaką polecacie farbę do włosów żeby wyszedł taki piękny rudy ? I ile kosztuje ?
Justka9206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 19:11   #4053
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Justka9206 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam takie pytanko jaką polecacie farbę do włosów żeby wyszedł taki piękny rudy ? I ile kosztuje ?
Justka, a jaki to jest "piękny" rudy ? Wstaw zdjęcia takiego odcienia jaki byś chciała, dla jednej piękny rudy to marchewka, dla drugiej czerwień a dla trzeciej mahoń.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 19:14   #4054
Justka9206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 18
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Właśnie chodzi mi o mahoń
Justka9206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 19:17   #4055
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Chcesz farbę drogeryjną czy profesjonalną? Jaką mniej więcej kwotę możesz/chcesz przeznaczyć? Jakie masz teraz włosy?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 19:22   #4056
Justka9206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 18
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Raczej drogeryjną bo te profesjonalne to są chyba drogie . Jeżeli chodzi o kwotę to mam 50 zł . A moje włosy wyglądają jak miałabym położony balejaż.
Justka9206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 20:10   #4057
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Justka9206 Pokaż wiadomość
Raczej drogeryjną bo te profesjonalne to są chyba drogie . Jeżeli chodzi o kwotę to mam 50 zł . A moje włosy wyglądają jak miałabym położony balejaż.
Za 50 zł to ja mam 4 farbowania profesjonalną farbą, więc wcale nie są one takie drogie
Mniej więcej 100 ml profesjonalnej farby kosztuje w granicach 25 zł (jeśli byś zamawiała przez internet to trzeba doliczyć do tego przesyłkę) a utleniacz (jeśli znalazłabyś w jakiejś drogerii z Joanny) to koszt paru złotych
Polecam profesjonalne
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 21:29   #4058
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

hej dziewczyny dobre kilka lat jestem ruda aż do dzis,,,,,,, skusiłam sie niewiem czemu na farbe drogeryjna z joanny intensywna miedz i wyszlo mi megaa ciemny braz i jestem załamana macie jakis sposob by sie tego pozbyc ;/ czy rozjasnianie mnie czeka
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 07:05   #4059
Memoryart
Przyczajenie
 
Avatar Memoryart
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Jessiczka, jak nie chcesz zniszczyc włosów to tylko mycie mycie i jeszcze raz mycie - np szamponami przeciw łupieżowymi. A jesli nie możesz na siebie patrzeć to może kąpiel rozjaśniająza albo dekoloryzator.

Dziewczyny a co wy myślicie o tej farbie Color & Soin kolorek 8C ładnie wygląda...
Ja za tydzień muszę czymś farbnąć odrost i teraz to nie wiem czy przejść z 6.4 na 7.43 ( Alter Ego Techno Fruit ) ? Mam swoje włosy ciemny blond a chciałabym mieć miedziany blond który teraz mam po ostatnich zabiegach.
To co przeczytałam na wizażu o rudościach:
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?
"Widzę, że toczą się tutaj zacięte dyskusje na temat składu, więc może dla odmiany napiszę opinię skierowaną bardziej dla "przeciętnych zjadaczy chleba"

Color&Soin farbuję już prawie rok, przez pierwsze miesiące używałam koloru 9c, potem przeszłam na 8c - czyli cały czas - rudy, miedź.
Od 6 lat farbuje się na rudo, początkowo henną, później farbami chemicznymi, które niestety nie dawały zadowalającego "naturalnego" efektu rudości o jaki mi chodziło i jaki można było uzyskać tylko henną. Color&Soin okazało się wybawieniem jeżeli chodzi o możliwość uzyskania pięknego naturalnego odcieniu i nie wyobrażam sobie używać jakiejkolwiek innej farby.

Aplikacja jest bardzo łatwa i dosyć szybka, dzięki żelowej konsystencji farby. Farba równo pokrywa włosy, ale przez pierwszy tydzień odrosty są ciemniejsze, jednak w miarę mycia włosów kolor się wyrównuje.
Farba utrzymuje się na włosach około 3 tygodni - nie chodzi o to, że się zmywa, po prostu rudości szybko się wypłukują i po 3tygodniach dobrze jest kolor odświeżyć. Warto jedanak przy tym zaznaczyć, że nawet przy wypłukiwaniu się koloru włosy nadal wyglądają pięknie - błyszczą się, mienią wieloma pigmentami i co dla mnie najważniejsze, wygląda to nieziemsko naturalnie.

Po raz pierwszy od czasu, kiedy używałam henny, ludzie zaczepiają mnie na ulicy żeby skomplementować mój kolor włosów i właściwie wszyscy są przekonani, że jest to mój naturalny kolor! Oczywiście swoje tutaj robi, że jestem mega blada, mam piegi i szare oczy, więc rudy po prostu do mnie pasuje, ale fakt faktem, że nie widzę różnicy między swoim odcieniem, a kolorem włosów, który mają moje dwie naturalnie rude koleżanki I nie jest to bynajmniej chamska ruda marchewa. Nie mam akualnie możliwości wrzucenia foty swoich włosów, ale w załączniku daję zdjęcie dziewczyny, której włosy są w identycznym kolorze, jak moje po farbowaniu 8c Color&Soin.

Zaznaczę jeszcze, że używałam wcześniej Biokap, który nie umywa się do C&S - kolory wychodzą w Biokapie brzydkie, ponure i nienaturalne.

O Sanotint się nie wypowiem, bo nie znam.

Aha - jestem alergiczką, moje włosy na wszystkie drastyczne zabiegi i zmiany w pielęgnacji reagują wypadaniem, swędzi mnie też wówczas skóra głowy - przy C&S nic się nie dzieje.

C&S nie niszczy włosów, nie osłabia ich. Ale u mnie to też kwestia właściwej pielęgnacji i używania szczotki z szczeciny dzika.
Aha - nie polecam dodawanej do farby odżywki do włosów, moim zdaniem nie regeneruje ona włosów po farbowaniu."
Memoryart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 12:28   #4060
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Memoryart Pokaż wiadomość
Jessiczka, jak nie chcesz zniszczyc włosów to tylko mycie mycie i jeszcze raz mycie - np szamponami przeciw łupieżowymi. A jesli nie możesz na siebie patrzeć to może kąpiel rozjaśniająza albo dekoloryzator.

Dziewczyny a co wy myślicie o tej farbie Color & Soin kolorek 8C ładnie wygląda...
Ja za tydzień muszę czymś farbnąć odrost i teraz to nie wiem czy przejść z 6.4 na 7.43 ( Alter Ego Techno Fruit ) ? Mam swoje włosy ciemny blond a chciałabym mieć miedziany blond który teraz mam po ostatnich zabiegach.
To co przeczytałam na wizażu o rudościach:
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?
"Widzę, że toczą się tutaj zacięte dyskusje na temat składu, więc może dla odmiany napiszę opinię skierowaną bardziej dla "przeciętnych zjadaczy chleba"

Color&Soin farbuję już prawie rok, przez pierwsze miesiące używałam koloru 9c, potem przeszłam na 8c - czyli cały czas - rudy, miedź.
Od 6 lat farbuje się na rudo, początkowo henną, później farbami chemicznymi, które niestety nie dawały zadowalającego "naturalnego" efektu rudości o jaki mi chodziło i jaki można było uzyskać tylko henną. Color&Soin okazało się wybawieniem jeżeli chodzi o możliwość uzyskania pięknego naturalnego odcieniu i nie wyobrażam sobie używać jakiejkolwiek innej farby.

Aplikacja jest bardzo łatwa i dosyć szybka, dzięki żelowej konsystencji farby. Farba równo pokrywa włosy, ale przez pierwszy tydzień odrosty są ciemniejsze, jednak w miarę mycia włosów kolor się wyrównuje.
Farba utrzymuje się na włosach około 3 tygodni - nie chodzi o to, że się zmywa, po prostu rudości szybko się wypłukują i po 3tygodniach dobrze jest kolor odświeżyć. Warto jedanak przy tym zaznaczyć, że nawet przy wypłukiwaniu się koloru włosy nadal wyglądają pięknie - błyszczą się, mienią wieloma pigmentami i co dla mnie najważniejsze, wygląda to nieziemsko naturalnie.

Po raz pierwszy od czasu, kiedy używałam henny, ludzie zaczepiają mnie na ulicy żeby skomplementować mój kolor włosów i właściwie wszyscy są przekonani, że jest to mój naturalny kolor! Oczywiście swoje tutaj robi, że jestem mega blada, mam piegi i szare oczy, więc rudy po prostu do mnie pasuje, ale fakt faktem, że nie widzę różnicy między swoim odcieniem, a kolorem włosów, który mają moje dwie naturalnie rude koleżanki I nie jest to bynajmniej chamska ruda marchewa. Nie mam akualnie możliwości wrzucenia foty swoich włosów, ale w załączniku daję zdjęcie dziewczyny, której włosy są w identycznym kolorze, jak moje po farbowaniu 8c Color&Soin.

Zaznaczę jeszcze, że używałam wcześniej Biokap, który nie umywa się do C&S - kolory wychodzą w Biokapie brzydkie, ponure i nienaturalne.

O Sanotint się nie wypowiem, bo nie znam.

Aha - jestem alergiczką, moje włosy na wszystkie drastyczne zabiegi i zmiany w pielęgnacji reagują wypadaniem, swędzi mnie też wówczas skóra głowy - przy C&S nic się nie dzieje.

C&S nie niszczy włosów, nie osłabia ich. Ale u mnie to też kwestia właściwej pielęgnacji i używania szczotki z szczeciny dzika.
Aha - nie polecam dodawanej do farby odżywki do włosów, moim zdaniem nie regeneruje ona włosów po farbowaniu."
odrostu ciemnego nie złapie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...olor-soin.html
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 22:53   #4061
imogene
Raczkowanie
 
Avatar imogene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 64
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, czy któraś z Was farbowała może kiedyś Artego it`s color 7.4 ? Czy wychodzi ciemny?
imogene jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 15:27   #4062
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

ja dzisiaj kupiłam artego 7.40 .Sprzedawczyni poleciła mi utleniacz w kremie 6% firmy Mila.może taki być czy zdecydowanie lepiej używać oryginalny artego???
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 15:30   #4063
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
ja dzisiaj kupiłam artego 7.40 .Sprzedawczyni poleciła mi utleniacz w kremie 6% firmy Mila.może taki być czy zdecydowanie lepiej używać oryginalny artego???
może być

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 15:40   #4064
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

dzięki za odpowiedź
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 07:19   #4065
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
ja dzisiaj kupiłam artego 7.40 .Sprzedawczyni poleciła mi utleniacz w kremie 6% firmy Mila.może taki być czy zdecydowanie lepiej używać oryginalny artego???
Daj znać jak Ci wyszło. Też się nad nim zastanawiałam.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 11:34   #4066
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

ok pewnie w tygodniu zrobię to wkleję zdjęcie
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 18:54   #4067
joaś905
Raczkowanie
 
Avatar joaś905
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 144
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, kiedyś obiecałam, że podzielę się zdjęciami efektów i w końcu się za to zabrałam
Na pierwszym jest mieszanka Matrixa 9G+8CC z wodą 6% (na moich wyszedł, jak widac, chłodny rudoblond) natomiast na drugim efekt moich ostatnich działań - Vitality's 8/44 z wodą 3%. Jestem całkiem zadowolona, nigdy nie miałam takiej typowej marchewki na głowie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg matrix.jpg (89,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vit.jpg (57,5 KB, 96 załadowań)
__________________
i can dream with my eyes opened.


joaś905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 22:33   #4068
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez joaś905 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, kiedyś obiecałam, że podzielę się zdjęciami efektów i w końcu się za to zabrałam
Na pierwszym jest mieszanka Matrixa 9G+8CC z wodą 6% (na moich wyszedł, jak widac, chłodny rudoblond) natomiast na drugim efekt moich ostatnich działań - Vitality's 8/44 z wodą 3%. Jestem całkiem zadowolona, nigdy nie miałam takiej typowej marchewki na głowie
Ten drugi śliczny Kładłaś na jasne włosy? Bo bardzo jasno wyszedł ten 8.44+3%
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 08:52   #4069
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez joaś905 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, kiedyś obiecałam, że podzielę się zdjęciami efektów i w końcu się za to zabrałam
Na pierwszym jest mieszanka Matrixa 9G+8CC z wodą 6% (na moich wyszedł, jak widac, chłodny rudoblond) natomiast na drugim efekt moich ostatnich działań - Vitality's 8/44 z wodą 3%. Jestem całkiem zadowolona, nigdy nie miałam takiej typowej marchewki na głowie
2 bardzo ładny
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 13:02   #4070
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Hejka
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy jaka farba żeby uzyskać taki kolor jak am ashley simson na tych włosach (zdjęcia niżej) może najpierw zrobić kąpiel rozjaśniającą a nastepnie położyć farbę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (9,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 229064_459014337466483_64112353_n.jpg (113,0 KB, 39 załadowań)
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 15:12   #4071
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Hejka
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy jaka farba żeby uzyskać taki kolor jak am ashley simson na tych włosach (zdjęcia niżej) może najpierw zrobić kąpiel rozjaśniającą a nastepnie położyć farbę?
kąpiel niepoptrzebna
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:32   #4072
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
kąpiel niepoptrzebna
To jaką farbę radzisz położyć?
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 10:00   #4073
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
To jaką farbę radzisz położyć?
zerknij na mój blog tam jest cała strona poświęcona
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 12:03   #4074
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

a ja teraz zanim nałożę jakiś rudy to muszę rozjaśnić chyba...
teraz mam takie włosy jak na zdjęciu. Chciałam zaczać od mango l'oreal moja koleżanka właśnie zrobiła na blond włosy i wyszedł super...
problem w tym, że nie wiem jak zabrać za rozjaśnianie myslałam o rozjaśniaczu Joanny bo ma dobre recenzje na kwc nawet. I pewnie kolor wyjdzie żółty tak?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (42,1 KB, 20 załadowań)
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 14:09   #4075
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
a ja teraz zanim nałożę jakiś rudy to muszę rozjaśnić chyba...
teraz mam takie włosy jak na zdjęciu. Chciałam zaczać od mango l'oreal moja koleżanka właśnie zrobiła na blond włosy i wyszedł super...
problem w tym, że nie wiem jak zabrać za rozjaśnianie myslałam o rozjaśniaczu Joanny bo ma dobre recenzje na kwc nawet. I pewnie kolor wyjdzie żółty tak?

Jeżeli chcesz rozjaśnić włosy to nie radzę Joanną. Po pierwsze mogą wyść kurczakowate a po drugie może nie równo złapać. Ja ze swojej strony polecam rozjaśniacz Elgon bez amoniaku Amonia free do włosów delikatnych. Tu możesz kupićhttp://www.elgon.pl/sklep/product_info.php?products _id=416& Za rozjaśniacz i wodę utlenioną razem z przesyłką zapłaciłam około 25 zł. Wrzucam zdjęcia koloru przed i po rozjaśnianiu.


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_8172.jpg (34,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8190.jpg (46,1 KB, 31 załadowań)
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:51   #4076
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Kathy, mam w domu Vitalitys 8.44, utleniacz 6% i 9%. chciałabym uzyskać kolor jasnej marchewki. ostatnim razem farbowałam mieszanką farby i utleniacza (9%) w stosunku 1:1,5. farba się wypłukała, z tym, że utleniacz zniszczył mi końcówki. jeśli nałożę mieszankę 6% i farby, to wyjdzie mi ciemniejszy odcień. myślałam, żeby wymieszać dwa utleniacze, ale są one innych firm i nie wiem czy sobie tym nie zaszkodzę. co o tym myślisz? i w jakich proporcjach mogłabym wymieszać farby? teraz mam na głowie coś a la złoty blond/copper.

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2012-11-16 o 16:05
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:59   #4077
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

miszona a ile mam do tego dodac utleniacza? tzn w jakim stosunku? 50g rozjaśniacza i ile wody? i jaką? 6% czy więcej?
mam praktycznie identyczną długość włosów i identyczny kolor jak Ty przed rozjaśnianiem...
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 16:46   #4078
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
miszona a ile mam do tego dodac utleniacza? tzn w jakim stosunku? 50g rozjaśniacza i ile wody? i jaką? 6% czy więcej?
mam praktycznie identyczną długość włosów i identyczny kolor jak Ty przed rozjaśnianiem...

To są zdjęcia sprzed kilku lat. Teraz mam dłuższe włosy.
Jeżeli masz podobny kolor do mojego który jest na zdjęciu to 6% woda w zupełności wystarczy. Ja taką robiłam i byłam zadowolona z efektu.
Sposób użycia z opakowania: zmieszać 25g z 50 ml utleniacza. Czyli jak chcesz całą saszetkę to wtedy 100 ml utleniacza.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 14:13   #4079
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

miszona dzięki bardzo, w przyszłym tyg jak będę mieć pieniążki to zainwestuje w rozjaśniacz i może pochodzę trochę w blondzie by włoski odpoczeły
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 20:50   #4080
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Kathy, mam w domu Vitalitys 8.44, utleniacz 6% i 9%. chciałabym uzyskać kolor jasnej marchewki. ostatnim razem farbowałam mieszanką farby i utleniacza (9%) w stosunku 1:1,5. farba się wypłukała, z tym, że utleniacz zniszczył mi końcówki. jeśli nałożę mieszankę 6% i farby, to wyjdzie mi ciemniejszy odcień. myślałam, żeby wymieszać dwa utleniacze, ale są one innych firm i nie wiem czy sobie tym nie zaszkodzę. co o tym myślisz? i w jakich proporcjach mogłabym wymieszać farby? teraz mam na głowie coś a la złoty blond/copper.
daj spokojnie 6% kolor nie wyjdzie ciemniejszy
Ja bym nie mieszała 2 utleniaczy z różnych firm (ale po co chcesz to zobic?- z 9% można łatwo zrobic 6% dodając wody), jeden może być innej firmy.
Vitalitys mieszaj 1:1.5 przy 1:1 kolor będzie ciemniejszy.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz rozjaśnić włosy to nie radzę Joanną. Po pierwsze mogą wyść kurczakowate a po drugie może nie równo złapać. Ja ze swojej strony polecam rozjaśniacz Elgon bez amoniaku Amonia free do włosów delikatnych. Tu możesz kupićhttp://www.elgon.pl/sklep/product_info.php?products _id=416& Za rozjaśniacz i wodę utlenioną razem z przesyłką zapłaciłam około 25 zł. Wrzucam zdjęcia koloru przed i po rozjaśnianiu.

bardzo ładnie ci wyszło
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.