Żonki 2009 cz. XXXIV - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-21, 13:15   #4981
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

czuję się rozczarowana
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 14:01   #4982
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Ana - mój żłobek-przedszkole to dokladnie - niepubliczna forma edukacji przedszklnej, niepubliczne przedszkole
aha, na pewno się sprawdzisz! jak reakcja koleżanek?

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
zachowała sie jak burak taki jej standard, nie bylo jej kupe czasu sama przygotowalam dzieci do przedstawienia a z 3 latkami to nie lada wyczyn a ona weszla mi w zdanie podczas przedstawienia i nie dopuścila do glosu do konca a potem jeszcze tak budowala ton wypowiedzi że wyszlo ze sama je szykowala i piekla z nimi ciasta.. rownie dobrze moglo mnie tam nie byc...
terefere siedzac na ściemnianym l4...
suma sumarum podczas dekorowania ciastek dzieci same sie wysypaly ze piekly ze mną i że ich uczylam piosenek ale aura jaką stworzyla na przedstawieniu byla nie fajna...
pierwszy raz mialam taka styuacje... zwykle bylo tak ze prowadzimy grupe razem więc przedstawienia zebrania też.. ale na chama przerywac i nie dopuszczać do glosu... nie mialam "przyjemnosci"

maz to podsumowal tak ze "sukces ma wielu ojcow" grunt ze dyr sie podobalo a wie kto co robił... nawet motywacyjny mi podniosla

no i na mile zakonczenie dnia dostalam prawie 5 stow za nagdodziny.. milo zaszaleje ;D

jak ja to rozumiem... za nadto dobrze...
na szczęście w tym roku pod tym względem mam labę

ale dzieją się inne niefajne rzeczy... mało powiedziane - chamskie... nie spodziewałabym się...

Cześć Padam na twarz... spać mi się chce a syf mam w domu taki, ze hej... przenty niepopakowane i w ogóle choinka nie ubrana - nie wysprzątane - jutro mamy to robić... w ogóle nie gotowa do świąt...


Zamówiłam jednak dla rodziców te kielichy, bo stwierdziłam że pamiątka musi być, już przyszyły i bardzo mi się podobają wczoraj dokupiliśmy szampana . Zarezerwowaliśmy też stolik na kolację we dwoje... dzisiaj zrobiłam zaproszenie ... i zamówiliśmy mszę

chyba jeszcze kwiaty dokupię



Do tego wczoraj byliśmy w oknach, negocjowaliśmy cenę, zbiłam 1,5 tys zł i dzisiaj chyba pojedziemy podpisać umowę
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 14:03   #4983
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 15:43   #4984
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
zachowała sie jak burak taki jej standard, nie bylo jej kupe czasu sama przygotowalam dzieci do przedstawienia a z 3 latkami to nie lada wyczyn a ona weszla mi w zdanie podczas przedstawienia i nie dopuścila do glosu do konca a potem jeszcze tak budowala ton wypowiedzi że wyszlo ze sama je szykowala i piekla z nimi ciasta.. rownie dobrze moglo mnie tam nie byc...
terefere siedzac na ściemnianym l4...
suma sumarum podczas dekorowania ciastek dzieci same sie wysypaly ze piekly ze mną i że ich uczylam piosenek ale aura jaką stworzyla na przedstawieniu byla nie fajna...
pierwszy raz mialam taka styuacje... zwykle bylo tak ze prowadzimy grupe razem więc przedstawienia zebrania też.. ale na chama przerywac i nie dopuszczać do glosu... nie mialam "przyjemnosci"

maz to podsumowal tak ze "sukces ma wielu ojcow" grunt ze dyr sie podobalo a wie kto co robił... nawet motywacyjny mi podniosla

no i na mile zakonczenie dnia dostalam prawie 5 stow za nagdodziny.. milo zaszaleje ;D
Marta jak to "fajnie" przypisywać sobie czyjeś zasługi... dobrze, że dzieci są szczere i zreferowały jak było haha no i pani dyr ona chyba nie ma wątpliwości jak pracujesz. A koleżanka sie teraz nie odzywa bo pewnie ja srkęca z zawiści

Ja mam ostatnio większego powera do pracy tym bardziej , że jest to zauważane i jakby nie patrzeć też doceniane, miło mi się przedwczoraj zrobiło jak zobaczyłam swoją premie roczna
Oprócz tego dostalismy kase za pranie i zamiast talonów, u mnie to x2, więc konto cieszy oko Ja już obkupiona, teraz czas zaplanować coś do domku

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Śliwieńko aaaaaa

My może dzisiaj ubierzemy choinkę, chociaż nie wiem czy po ciemku Tż znajdzie ja na strychu a jak nie to jutro na 100% bo w niedzielę tż ma służbę i schodzi dopiero w poniedziałek, a chcę w trójke ubrać.
nasza już stoi od 6 grudnia, TZ nie mógł się doczekać

Madzia mnie też się wydaje, że wpadka z pustą kopertą to czysty przypadek

Ale się zimno zrobiło, dziś przetestowałam nowe kozaki - super wygodne i ładnie leżą na nodze.

Tak w ogóle dzisiejszy wieczór mam zamiar spędzić na czytaniu, nic już mi sie nie chce robić. a od jutra zaczynam działać z pierogami
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 18:30   #4985
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
e tam!!! ubierać choinkę i to juz!!!!

my w tym roku na wigili u moich rodzicow potem na chwile do teściow, pierwszy dzien u teściów i przyjaciol drugi u moich rodzicow i przyjaciol

robie identycznie... ale irytuje mnie to strasznie.. dlatego wtedy najczęściej rozmawiam z kims i na nich nie patrze.. nie moja broszka

ale zakupyyy zazdroszcze D

tulę cie...

szczęsliwej podróży!!

trzymam cie za slowo!!!

spoko spoko celnik przeca wie ze sa swięta
moja też poczeka w kolejce

Madzialenka myslę ze tesciu mial wiecej kopert (kupil np dla wszystkich dzieci) i po prostu sie pomylił..


miałam dzis jasełka dla 3 latkow i wiecie 3 latki to byly bardziej rozbawione niż zestresowane każde tanczylo jak umialo tu klaskało tu sie kręcilo dłubało w nosie ale rodzice posikani z radości potem dekorowaliśmy pierniczki ktore tydzien temu z nimi upiekłam i siedzialy te smefry moje i malowały lukrem z rodzicami i jeden chlopiec wyskoczyl z tekstem ze kocha mnie i będzie moim męzem ;D buhahaha
uwielbiam je
choć moją zmienniczkę bym dziś zabila no ale
No to że tak powiem masz plan B dzieciaki są słodkie.

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Rosi - u nas realizacja zamówienia trwała 6 dni z weekendem włącznie - zamówiliśmy w sobotę a wczoraj książki doszły, mam nadzieję, że Twoje też dotrą

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
jaki koniec świata!! ja sie na sex z kolega umowilam!! ej ej

a tak na powaznie to ja slyszalam że będzie o 10 czyli już po

koleżanka w pracy nie zamieniła ze mna nawet zdania.. pomimo że byla przedszkolna wigilia \ mam ją w nosie do 7.01 jej nie widze!!!

jade zaraz na praktyki a co!!!
Urocza - nie powiem klasa sama w sobie.
Wydałaś już kasę?

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
aha, na pewno się sprawdzisz! jak reakcja koleżanek?

jak ja to rozumiem... za nadto dobrze...
na szczęście w tym roku pod tym względem mam labę

ale dzieją się inne niefajne rzeczy... mało powiedziane - chamskie... nie spodziewałabym się...

Cześć Padam na twarz... spać mi się chce a syf mam w domu taki, ze hej... przenty niepopakowane i w ogóle choinka nie ubrana - nie wysprzątane - jutro mamy to robić... w ogóle nie gotowa do świąt...

Zamówiłam jednak dla rodziców te kielichy, bo stwierdziłam że pamiątka musi być, już przyszyły i bardzo mi się podobają wczoraj dokupiliśmy szampana . Zarezerwowaliśmy też stolik na kolację we dwoje... dzisiaj zrobiłam zaproszenie ... i zamówiliśmy mszę

chyba jeszcze kwiaty dokupię

Do tego wczoraj byliśmy w oknach, negocjowaliśmy cenę, zbiłam 1,5 tys zł i dzisiaj chyba pojedziemy podpisać umowę
Sporo po wybudowaniu domu będziesz specem w negocjacjach

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Marta jak to "fajnie" przypisywać sobie czyjeś zasługi... dobrze, że dzieci są szczere i zreferowały jak było haha no i pani dyr ona chyba nie ma wątpliwości jak pracujesz. A koleżanka sie teraz nie odzywa bo pewnie ja srkęca z zawiści

Ja mam ostatnio większego powera do pracy tym bardziej , że jest to zauważane i jakby nie patrzeć też doceniane, miło mi się przedwczoraj zrobiło jak zobaczyłam swoją premie roczna
Oprócz tego dostalismy kase za pranie i zamiast talonów, u mnie to x2, więc konto cieszy oko Ja już obkupiona, teraz czas zaplanować coś do domku

nasza już stoi od 6 grudnia, TZ nie mógł się doczekać

Madzia mnie też się wydaje, że wpadka z pustą kopertą to czysty przypadek

Ale się zimno zrobiło, dziś przetestowałam nowe kozaki - super wygodne i ładnie leżą na nodze.

Tak w ogóle dzisiejszy wieczór mam zamiar spędzić na czytaniu, nic już mi sie nie chce robić. a od jutra zaczynam działać z pierogami
To co? Nowe buty czy coś do domu?

Właśnie sączę sobię herbatkę z prądem, ale chyba z nim przesadziłam, bo zaczyna kopać
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 18:48   #4986
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
To co? Nowe buty czy coś do domu?

Właśnie sączę sobię herbatkę z prądem, ale chyba z nim przesadziłam, bo zaczyna kopać
Iwka w związku z tym, że wczoraj zakupiłam buty to teraz coś do domu Ale sama nie wiem co, chyba zainwestuję w baterie lub oświetlenie do górnej łazienki, bo na razie jeszcze nie jest zupełnie wykończona

A kozaki kupiłam takie jak na zdjęciu, zwykłe oficerki, ale leża super zgrabnie na nodze. Zachorowałam jeszcze na bardzo podobny model, ale w brązie. Niestety przez cenę zakup raczej będę musiała przełożyć na przyszła zimę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 37302-czarny-1_380zl-2.jpg (24,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37302-czarny-1_380zl-1.jpg (26,8 KB, 13 załadowań)
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 18:52   #4987
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
O tak!!!!! Nasz bohater


Martuś ale burak z tej twojej zmienniczki, pusty śmiech mnie ogarnia!
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia

Edytowane przez ktosia86
Czas edycji: 2012-12-21 o 18:54
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 19:26   #4988
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Iwka w związku z tym, że wczoraj zakupiłam buty to teraz coś do domu Ale sama nie wiem co, chyba zainwestuję w baterie lub oświetlenie do górnej łazienki, bo na razie jeszcze nie jest zupełnie wykończona

A kozaki kupiłam takie jak na zdjęciu, zwykłe oficerki, ale leża super zgrabnie na nodze. Zachorowałam jeszcze na bardzo podobny model, ale w brązie. Niestety przez cenę zakup raczej będę musiała przełożyć na przyszła zimę
śliczne uwielbiam oficerki,mam je na liście "do kupienia w Polsce"
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 20:02   #4989
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
ale dzieją się inne niefajne rzeczy... mało powiedziane - chamskie... nie spodziewałabym się...
co sie dzieje?

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Ja mam ostatnio większego powera do pracy tym bardziej , że jest to zauważane i jakby nie patrzeć też doceniane, miło mi się przedwczoraj zrobiło jak zobaczyłam swoją premie roczna
Oprócz tego dostalismy kase za pranie i zamiast talonów, u mnie to x2, więc konto cieszy oko Ja już obkupiona, teraz czas zaplanować coś do domku
Ale się zimno zrobiło, dziś przetestowałam nowe kozaki - super wygodne i ładnie leżą na nodze.

Tak w ogóle dzisiejszy wieczór mam zamiar spędzić na czytaniu, nic już mi sie nie chce robić. a od jutra zaczynam działać z pierogami
no jak pięknie być docenionym w pracy!!!
a buty cudowne!!!

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Urocza - nie powiem klasa sama w sobie.
Wydałaś już kasę?
dziś nie ale jutro wydam ale tylko troche bo reszta na szkole


Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Martuś ale burak z tej twojej zmienniczki, pusty śmiech mnie ogarnia!
i witki opadają no nie



bylam na praktykach mialam terapie z dzieckiem zaburzonym sensorycznie i z autystykiem, jestem zakochana w pracy terapeuty! wiem że kolejny etap nauki to będzie terapia SI ! a co!
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 20:13   #4990
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cześć

Marta nieźle... myślałam, że jednak laska się odezwie, a tu proszę

India kozaki super.

Ana fajnie, ze się cenę udało zbić.

Dzis za mną tak kapusta kiszona chodziła, że uległam pokusie i po pracy sobie kupiłam mniami
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 20:15   #4991
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Ja mam ostatnio większego powera do pracy tym bardziej , że jest to zauważane i jakby nie patrzeć też doceniane, miło mi się przedwczoraj zrobiło jak zobaczyłam swoją premie roczna
Oprócz tego dostalismy kase za pranie i zamiast talonów, u mnie to x2, więc konto cieszy oko Ja już obkupiona, teraz czas zaplanować coś do domku

echh fajnie...
u nas na święta ani grosza nie dali Były tylko paczki dla dzieci (ale bez szału).. premie motywacyjne z kwartału na kwartał są coraz niższe... zaraz przestanie się je zauważać... zawsze na koniec roku dyr sypał kasą z oszczędności ale w tym roku cisza jak makiem zasiał.... uroki pracy w budżecie u mnie są własnie takie no i od 3 lat ani grosza podwyżki i ani centymetra awansu

u tz trochę lepiej...paczka z jedzonkiem (gotowiec z almy), kasa na konto i paczka dla dziecka... ale tz nie w budżetówce


a buty
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 20:40   #4992
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Właśnie sączę sobię herbatkę z prądem, ale chyba z nim przesadziłam, bo zaczyna kopać
haha będzie się lepiej spało

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
śliczne uwielbiam oficerki,mam je na liście "do kupienia w Polsce"
powodzenia w zakupach niestety o tej porze już różnie bywa z rozmiarówką. Gdyby babka w sklepie mnie nie namówiła nawet bym ich nie przymierzyła, bo był juz tylko romiar 37(normalnie nosze 38, a kozaki z zeszłego roku nawet 39 . Ale dałam się przekonać bo mi się b.spodobały. Przymierzam a tu 37 idealne na moją nózkę i nawet dostałam 30zł rabatu

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
co sie dzieje?


no jak pięknie być docenionym w pracy!!!
a buty cudowne!!!


dziś nie ale jutro wydam ale tylko troche bo reszta na szkole




i witki opadają no nie



bylam na praktykach mialam terapie z dzieckiem zaburzonym sensorycznie i z autystykiem, jestem zakochana w pracy terapeuty! wiem że kolejny etap nauki to będzie terapia SI ! a co!
dokładnie
dzięki
Marta trzeba rozwijać swoje pasje i poszerzać horyzonty

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Cześć

Marta nieźle... myślałam, że jednak laska się odezwie, a tu proszę

India kozaki super.

Ana fajnie, ze się cenę udało zbić.

Dzis za mną tak kapusta kiszona chodziła, że uległam pokusie i po pracy sobie kupiłam mniami
dzieki

uwielbiam kiszonkę

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
echh fajnie...
u nas na święta ani grosza nie dali Były tylko paczki dla dzieci (ale bez szału).. premie motywacyjne z kwartału na kwartał są coraz niższe... zaraz przestanie się je zauważać... zawsze na koniec roku dyr sypał kasą z oszczędności ale w tym roku cisza jak makiem zasiał.... uroki pracy w budżecie u mnie są własnie takie no i od 3 lat ani grosza podwyżki i ani centymetra awansu

u tz trochę lepiej...paczka z jedzonkiem (gotowiec z almy), kasa na konto i paczka dla dziecka... ale tz nie w budżetówce


a buty
neska my też budżetówka, ale na szczęście ten rok jeszcze taki tragiczny nie jest. Co prawda podwyżek też nie było, dzis mieliśmy spotkanie i wiadaomo, że w 2013 też nie będzie, ale jakoś to trzeba przetrwać. U nas jak komuś należał sie awans to dostał, ale od samego początku to wcale nie było takie pewne. Mi awans wg lat przypada dopiero w 2014 roku wiec jeszcze sobie muszę poczekać Ale fajnie, że zamienili talony na kasę, oby ten pomysł przenieśli na kolejne lata
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 21:05   #4993
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Hej
Własnie skończyłam lepić pierogi i uszka ufff....
Dziś byliśmy po choinkę mamy żywy świerk srebrzysty wysoki aż do sufitu
Teraz jeszcze przepakować prezenty, bo okazyjnie tacie dokupiliśmy co nieco i jutro generalne sprzątanie.
Czytam Was, czytam, ale mam takie zaległości, że nawet nie odpisuję - ale jestem w temacie - to najważniejsze
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 21:17   #4994
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
dokładnie
dzięki
Marta trzeba rozwijać swoje pasje i poszerzać horyzonty
no ba! pewnie że trzeba tylko si kosztuje kupe kasy i trzeba spelnić mnostwo wymagan ale tż mnie motywuje! a co! jak szalec to szalec
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 21:44   #4995
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
no ba! pewnie że trzeba tylko si kosztuje kupe kasy i trzeba spelnić mnostwo wymagan ale tż mnie motywuje! a co! jak szalec to szalec
Zawsze to jakiś cel, do którego można dązyć Tym bardziej, że Wu wspiera. A co się kruje pod określeniem "kupa kasy"?
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 21:51   #4996
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
e tam!!! ubierać choinkę i to juz!!!! :D:D:D

my w tym roku na wigili u moich rodzicow :D:D:D:D potem na chwile do teściow, pierwszy dzien u teściów i przyjaciol drugi u moich rodzicow i przyjaciol :D:D



robie identycznie... ale irytuje mnie to strasznie.. dlatego wtedy najczęściej rozmawiam z kims i na nich nie patrze.. nie moja broszka :D


ale zakupyyy zazdroszcze D:D:D


tulę cie...


szczęsliwej podróży!!


trzymam cie za slowo!!! :D:D


spoko spoko celnik przeca wie ze sa swięta :D:D
moja też poczeka w kolejce :D:D

Madzialenka myslę ze tesciu mial wiecej kopert (kupil np dla wszystkich dzieci) i po prostu sie pomylił..


miałam dzis jasełka dla 3 latkow :D i wiecie 3 latki to byly bardziej rozbawione niż zestresowane każde tanczylo jak umialo tu klaskało tu sie kręcilo dłubało w nosie ale rodzice posikani z radości potem dekorowaliśmy pierniczki ktore tydzien temu z nimi upiekłam i siedzialy te smefry moje i malowały lukrem z rodzicami i jeden chlopiec wyskoczyl z tekstem ze kocha mnie i będzie moim męzem ;D buhahaha
uwielbiam je :)
choć moją zmienniczkę bym dziś zabila no ale :D:D
Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Cześć Kobitki :D



Mocno Cię przytulam :glasiu:



Myślę, że nie zrobił tego specjalnie. A co do takiej histerii na widok teścia, u nas też się zdarzało, pomimo że nie widujemy się rzadko:rolleyes:



Mam nadzieję, że jednak obejdzie sie bez zgrzytów, że przeważy jednak "wygodnictwo" tych pań i nie będą ci potem robić na ścieżkę.



Ale czad z tym przedstawieniem, no i bezpośredniość dzieci powala:D Zmienniczka, no cóż zołza, ale myślę, że rodzice dobrze wiedzą, że to ty przygotowałaś, bo na pewno rozmawiają z dziećmi, a dzieciaki zawsze się chwalą "pani Marta nas nauczyła nowej piosenki". Nie dziwię się jednak twojemu wkurzeniu, bo bym chyba jej oczy wydrapała;)

Rosi przykro mi,że nie możecie mieć choinki. A jakby małą postawić na meblach? Ale to pewnie też kocur wskoczy i dopiero będzie bałagan:rolleyes: Moich rodziców znajomi jak kiedyś nie mogli postawic choinki to zrobili ją z lampek na ścianie:D


Ciasteczka upieczone, Marcelina miała frajdę, mąż jeszcze większą:D Trochę zmodyfikowałam znaleziony przepis i wyszły przepyszne.


I chciałam zgłosić zażalenie, że Guci tak długo nie ma, czuję się zaniedbana i niedopieszczona ot co!
dzięki

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Marta jak to "fajnie" przypisywać sobie czyjeś zasługi... dobrze, że dzieci są szczere i zreferowały jak było haha no i pani dyr ona chyba nie ma wątpliwości jak pracujesz. A koleżanka sie teraz nie odzywa bo pewnie ja srkęca z zawiści

Ja mam ostatnio większego powera do pracy tym bardziej , że jest to zauważane i jakby nie patrzeć też doceniane, miło mi się przedwczoraj zrobiło jak zobaczyłam swoją premie roczna ;)
Oprócz tego dostalismy kase za pranie i zamiast talonów, u mnie to x2, więc konto cieszy oko ;) Ja już obkupiona, teraz czas zaplanować coś do domku ;)


nasza już stoi od 6 grudnia, TZ nie mógł się doczekać :D

Madzia mnie też się wydaje, że wpadka z pustą kopertą to czysty przypadek ;)

Ale się zimno zrobiło, dziś przetestowałam nowe kozaki - super wygodne i ładnie leżą na nodze.

Tak w ogóle dzisiejszy wieczór mam zamiar spędzić na czytaniu, nic już mi sie nie chce robić. a od jutra zaczynam działać z pierogami :)
fajne :love: gdzie i za ile?

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Cześć :D

Katunia ooo przegapiłam :D piszesz przewodnik?

Kliwia spóźnione życzenia dla małej :*

Samba :*

Anika :glasiu: tulę.

śliweńko u nas tez tylko pierwszego dnia weszła pod choinkę i gryzła stojak a tak to nawet na nią nie patrzy.

Ja to w sumie jestem jeszcze w proszku przed świętami. Mieszkanie posprzątane w połowie, bo robimy to tak mega generalnie. Jak ostatnio do dokumentów przysiadłam to pół wieczoru mi to zajęło ;)

Słuchajcie był dziś u nas teść :D Jak wszedł to Maja się tak na jego widok rozdarła, że nie mogliśmy jej uspokoić. Płakała i co chwila głowkę odwracała i zerkała na tescia. To jest jedyna osoba, której sie wystraszyła. Potem niby już nie płakała, ale jak chciał jej dac rękę, to od razu była minka w podkówkę i łzy w oczach. Nieźle. A przecież tyle obcych ludzi widziała, normalnie na ręcę ją brali a ta się tylko cieszyła a tu taki numer ;) Dostaliśmy od teścia prezenty na święta. 3 koperty tylko, ze jedna była pusta :cojest: wtopa.
dzięki
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 21:54   #4997
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Dziewczyny dziś teściu dzwonił do męża bo się kapnął, że jedna koperta była pusta (nie wiem, może mu kasa została? nie wnikałam). Akurat mąż był na zakupach to powiedział aby podjechał i mu dał kasę
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 22:07   #4998
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
dzięki



fajne gdzie i za ile?




dzięki
firma nessi, po rabacie 370zł

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś teściu dzwonił do męża bo się kapnął, że jedna koperta była pusta (nie wiem, może mu kasa została? nie wnikałam). Akurat mąż był na zakupach to powiedział aby podjechał i mu dał kasę
pewnie niezręcznie mu się zrobiło i wolał szybko nadrobić wpadkę
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 22:10   #4999
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

India pewnie tak
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 08:44   #5000
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Zawsze to jakiś cel, do którego można dązyć Tym bardziej, że Wu wspiera. A co się kruje pod określeniem "kupa kasy"?
pierwszy etap od 980 zl do 1100 - i kurs jest dla lekarzy, fizjoterapeutów, logopedów, terapeutów zajęciowych, pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów, posiadających tytuł magistra, technika lub licencjat w/w zawodów (nie studia podyplomowe czy kursy kwalifikacyjne).
na przyszly rok miejsc brak, trwa ok 5 dni
i po tym nie masz kwalifikacji
żeby mieć kwalifikacje musisz pracować rok jako terapeuta (roznymi metodami nie si) mieć wyksztalcenie jak wyżej mieć 1 etap za soba i zrobić 2 etap
2 etap kosztuje 4900 i trwa okolo miesiąca najpierw masz kilka dni teortyczyno praktycznych potem pracujesz tą metodą trochę potem masz 3 superwizje ta metodą a potem masz egzamin i na 2 etap jest kilka miejsc
i dopiero wtedy kwalifikacje
i co 3 lata musisz isc na kurs taki jakby przypominający mowiący o nowościach weryfikujący pracę tą metoda - żeby byla czysta bez jakiś dziwnych udziwnień samowolki, jak nie pojdziesz to ci przepada

więc ja i tak bym się decydowala to musialabym sie zapisac w przyszlym roku na 2014 i modlić się zeby moj refleks był dobry zebym zdarzyla - bo o okreslonej godzinie sa wrzucane listy i kto pierwszy ją wypelni ten się dostanie.. a tylko polskie towarzystkow integracji sensorycznej je organizuje...


Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś teściu dzwonił do męża bo się kapnął, że jedna koperta była pusta (nie wiem, może mu kasa została? nie wnikałam). Akurat mąż był na zakupach to powiedział aby podjechał i mu dał kasę
myśle że bylo tak jak pisałyśmy mial kilka kopert bo przeciez córkom też chcial pewnie dac kase i wyciagnął nie te a jak chcial dac kase corce ktorejś to wyciagnął koperty a tam kasa
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 09:17   #5001
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Iwka w związku z tym, że wczoraj zakupiłam buty to teraz coś do domu Ale sama nie wiem co, chyba zainwestuję w baterie lub oświetlenie do górnej łazienki, bo na razie jeszcze nie jest zupełnie wykończona

A kozaki kupiłam takie jak na zdjęciu, zwykłe oficerki, ale leża super zgrabnie na nodze. Zachorowałam jeszcze na bardzo podobny model, ale w brązie. Niestety przez cenę zakup raczej będę musiała przełożyć na przyszła zimę

piękne
jak zawsze masz dobry gust
mam nadzieję że cen pójdzie w parze z jakością

madzia
dobrze że zajarzył teść
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 09:18   #5002
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

martucha mi sie dzisiaj snilas
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 11:28   #5003
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
haha będzie się lepiej spało


powodzenia w zakupach niestety o tej porze już różnie bywa z rozmiarówką. Gdyby babka w sklepie mnie nie namówiła nawet bym ich nie przymierzyła, bo był juz tylko romiar 37(normalnie nosze 38, a kozaki z zeszłego roku nawet 39 . Ale dałam się przekonać bo mi się b.spodobały. Przymierzam a tu 37 idealne na moją nózkę i nawet dostałam 30zł rabatu


dokładnie
dzięki
Marta trzeba rozwijać swoje pasje i poszerzać horyzonty


dzieki

uwielbiam kiszonkę



neska my też budżetówka, ale na szczęście ten rok jeszcze taki tragiczny nie jest. Co prawda podwyżek też nie było, dzis mieliśmy spotkanie i wiadaomo, że w 2013 też nie będzie, ale jakoś to trzeba przetrwać. U nas jak komuś należał sie awans to dostał, ale od samego początku to wcale nie było takie pewne. Mi awans wg lat przypada dopiero w 2014 roku wiec jeszcze sobie muszę poczekać Ale fajnie, że zamienili talony na kasę, oby ten pomysł przenieśli na kolejne lata
Oj dobrze się spało dobrze Gdzie kupiłaś oficerki? W jakiejś sieciówce może? Kurczę, wiem, że może być ciężko z rozmiarami ... chociaż ja mam problem zazwyczaj z obwodem w łydce, zazwyczaj są za duże

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
pierwszy etap od 980 zl do 1100 - i kurs jest dla lekarzy, fizjoterapeutów, logopedów, terapeutów zajęciowych, pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów, posiadających tytuł magistra, technika lub licencjat w/w zawodów (nie studia podyplomowe czy kursy kwalifikacyjne).
na przyszly rok miejsc brak, trwa ok 5 dni
i po tym nie masz kwalifikacji
żeby mieć kwalifikacje musisz pracować rok jako terapeuta (roznymi metodami nie si) mieć wyksztalcenie jak wyżej mieć 1 etap za soba i zrobić 2 etap
2 etap kosztuje 4900 i trwa okolo miesiąca najpierw masz kilka dni teortyczyno praktycznych potem pracujesz tą metodą trochę potem masz 3 superwizje ta metodą a potem masz egzamin i na 2 etap jest kilka miejsc
i dopiero wtedy kwalifikacje
i co 3 lata musisz isc na kurs taki jakby przypominający mowiący o nowościach weryfikujący pracę tą metoda - żeby byla czysta bez jakiś dziwnych udziwnień samowolki, jak nie pojdziesz to ci przepada

więc ja i tak bym się decydowala to musialabym sie zapisac w przyszlym roku na 2014 i modlić się zeby moj refleks był dobry zebym zdarzyla - bo o okreslonej godzinie sa wrzucane listy i kto pierwszy ją wypelni ten się dostanie.. a tylko polskie towarzystkow integracji sensorycznej je organizuje...

myśle że bylo tak jak pisałyśmy mial kilka kopert bo przeciez córkom też chcial pewnie dac kase i wyciagnął nie te a jak chcial dac kase corce ktorejś to wyciagnął koperty a tam kasa
A ja myślałam, że te czasy już minęły i decyduje kolejność zgłoszen albo co
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 11:37   #5004
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 13:38   #5005
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Oj dobrze się spało dobrze Gdzie kupiłaś oficerki? W jakiejś sieciówce może? Kurczę, wiem, że może być ciężko z rozmiarami ... chociaż ja mam problem zazwyczaj z obwodem w łydce, zazwyczaj są za duże

A ja myślałam, że te czasy już minęły i decyduje kolejność zgłoszen albo co
Iwka nie kupowałam w sieciówce, tylko w starówkowym sklepie z obuwiem skórzanym polskich producentów te akurat są firmy nessi. Ja mam problem z łydką ale w druga stronę, zazwyczaj są ciasne te też były, ale drugi dzien noszę i już się poluźniły

wróciłam z ostatnich zakupów, portfel dla taty kupiony i już wszystkich mam z głowy, no prawie tylko TZ został, ale on to sam sobie chce kupić, bo się boi, że źle wybiore
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 19:42   #5006
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

ale tu cichoooo
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 19:48   #5007
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
ale tu cichoooo
nie cicho jesteśmy w kolejnej częsci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=664403
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.