Laserowe Usuwanie Pieprzyków - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-12, 10:55   #1081
MichalKulturysta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Thumbs up Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Jeśli znamię odrośnie, należy pójść do kliniki, gdzie był wykonywany zabieg. Lekarz wykona kolejny bezpłatnie. Tak było w moim przypadku.

Edytowane przez MichalKulturysta
Czas edycji: 2014-09-12 o 11:03
MichalKulturysta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 12:26   #1082
Ozona_President
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cześć,

Umówiłem się we Wrocławiu do Centrum terapii laserowej na usunięcie pieprzyków, jeden wielkości ziarnka grochu, koloru skóry, na głowie, o niego się obawiam, sądzicie,że usunięcie jego będzie możliwe za pomocą lasera? I czy przypadkiem nie będę musiał ścinać włosów na głowie? :/

Pozdrawiam
Ozona_President jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 08:58   #1083
MichalKulturysta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Ozona_President Pokaż wiadomość
Cześć,

Umówiłem się we Wrocławiu do Centrum terapii laserowej na usunięcie pieprzyków, jeden wielkości ziarnka grochu, koloru skóry, na głowie, o niego się obawiam, sądzicie,że usunięcie jego będzie możliwe za pomocą lasera? I czy przypadkiem nie będę musiał ścinać włosów na głowie? :/

Pozdrawiam
Tak, laserem można wypalić płaskie oraz wypukłe znamiona. Co do reszty wątpliwości - rozwieje je specjalista podczas wizyty w CTL. Z laserem problem jest taki, że znamię w wyniku zabiegu trafia do atmosfery, co za tym idzie - nie można wykonać badania histopatologicznego, a jedynie dermatoskopowe. Pozdro.
MichalKulturysta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 19:18   #1084
muchacita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ktos może usuwał w Katowicach albo w okolicach i moze polecic ?
__________________
''It's only after we've lost everything that we're free to do anything.."
"Even when someone is miles away, always remember that we are under the same sky, looking at the same sun, moon, and stars."
muchacita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 21:05   #1085
Ozona_President
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Pieprzyk wielkości tego(może trochę większy) :

http://w-spodnicy.ofeminin.pl/g/Kobi...Opryszczka.jpg

Ale nie czerwony, tylko bardziej tej barwy :

http://www.szmurlo.waw.pl/images/f0/Znamie_skorne.jpg

Sądzicie,że można laserem, czy tylko skalpel? Wiem,że oceni to specjalista, ale wolałbym choć trochę się uspokoić
Ozona_President jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 15:05   #1086
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Proszę Was o poradę. Z racji tego, że mam na twarzy, w widocznym miejscu pieprzyk, zdecydowałam się go usunąć laserowo. Jednakże, lekarz u którego byłam na konsultacji powiedział, że owszem, można usunąć go w taki sposób, ale z racji tego, że pieprzyk ten w swoim obrębie posiada brązowy barwnik (dosłownie małą kropeczkę) istnieje szansa, że barwnik ten "przechodzi" przez cały pieprzyk i nawet po usunięciu go laserem, zostanie ten barwnik w miejscu pieprzyka. Doktor mówił też, że wówczas barwnik ten może się "rozlać" i wówczas trzeba będzie usunąć go jedynie chirurgicznie. Oczywiście pieprzyk ten mogłabym usunąć od razu u chirurga, ale miałam już kiedyś jeden usuwany właśnie w ten sposób i zostały małe blizny. Czy ktoś z Was miał podobny problem do mojego? Bardzo boję się, że po jego laserowym usunięciu rozleje mi się ten barwnik i będę musiała usunąć to chirurgicznie...
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 20:09   #1087
ptysiu871
Raczkowanie
 
Avatar ptysiu871
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trzebnica
Wiadomości: 40
GG do ptysiu871
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Hej dziewczyny ,
nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale zaryzykuję ;-)
Mam pytanie do dziewczyn które usuwaly pieprzyki z twarzy za pomocą lasera . Czy skóra w miejscu po pieprzyku wam się opala czy zostają białe ślady ?
ptysiu871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 16:36   #1088
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez ptysiu871 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ,
nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale zaryzykuję ;-)
Mam pytanie do dziewczyn które usuwaly pieprzyki z twarzy za pomocą lasera . Czy skóra w miejscu po pieprzyku wam się opala czy zostają białe ślady ?
Hej,ja usuwałam pieprzyk laserem w sierpniu w tamtym roku,nadal mam ślad biały,coraz mniejszy,ale nadal jest. Mam nadzieję,że niedługo zniknie,bo jednak minęło już trochę czasu
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 12:28   #1089
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

to ja mam gorzej bo zamiast bialego sladu po usunietym pieprzyku z szyi ciagle mam okropny czerwony slad i czekam az mi to zblednie a juz jestem pol roku po usunieciu , a jak juz zostanie ten czerwony ? ;// o nie
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 16:54   #1090
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Nie zostanie, na pewno nie
Ja też miałam dłuuugo czerwony ślad. I w końcu prawie nic nie widać
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 21:37   #1091
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

w miejscu tego zaczerwienienia gdy przejade palcem wyczuwam lekkie wybrzuszenie , czy to normalne? czy nie powinno byc plaskie? moze to blizna przerosla, co mam z tym zrobic ?
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 19:28   #1092
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ja mam trochę wypukłe,nie jest w tym miejscu płasko tylko delikatnie widać gdzie był usunięty pieprzyk.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 20:19   #1093
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

a masz czerwone ?
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 20:44   #1094
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Prawie niewidoczne. Jest prawie biale.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 13:17   #1095
xbasiach
Raczkowanie
 
Avatar xbasiach
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 64
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Hej dziewczyny!
Usuwałam 2 pieprzyki na twarzy ponad rok temu. Opowiem jak wygląda moja sytuacja teraz. W miejscu pieprzyków mam małe białe, lekko wklęsłe ślady, nie są bardzo widoczne. Na pewno czuje się teraz dużo lepiej niż z pieprzykami na twarzy, więc o tyle o ile jestem zadowolona. Ale chciałabym, żeby było bardziej perfekcyjnie, w związku z tym myślę o usunięciu tych małych 'blizn' metodą lasera frakcyjnego CO2, jest to jednak dość drogie. Gdyby ktoś spotkał się z osobą, która tym sposobem miała je usuwane proszę o kontakt
__________________


02.11.2013

najszczęśliwsza!




xbasiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 14:05   #1096
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez xbasiach Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Usuwałam 2 pieprzyki na twarzy ponad rok temu. Opowiem jak wygląda moja sytuacja teraz. W miejscu pieprzyków mam małe białe, lekko wklęsłe ślady, nie są bardzo widoczne. Na pewno czuje się teraz dużo lepiej niż z pieprzykami na twarzy, więc o tyle o ile jestem zadowolona. Ale chciałabym, żeby było bardziej perfekcyjnie, w związku z tym myślę o usunięciu tych małych 'blizn' metodą lasera frakcyjnego CO2, jest to jednak dość drogie. Gdyby ktoś spotkał się z osobą, która tym sposobem miała je usuwane proszę o kontakt
Ja miałam laserowo usuwanego pieprzyka na początku grudnia ubiegłego roku. Za dużo czasu od zabiegu nie minęło, ale jeśli masz jakieś pytania, to pisz, może będę w stanie na nie odpowiedzieć
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 16:31   #1097
NinaB
Przyczajenie
 
Avatar NinaB
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Hej dziewczyny! Ja miesiac temu usunelam lekko wypuklego pieprzyka z nosa i teraz zostala mi po nim dziurka.
Mozecie mi powiedziec czy tez mialyscie dziure i czy wam zginela? jestem przerazona!...
dzieki!!
NinaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 18:32   #1098
xbasiach
Raczkowanie
 
Avatar xbasiach
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 64
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez NinaB Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja miesiac temu usunelam lekko wypuklego pieprzyka z nosa i teraz zostala mi po nim dziurka.
Mozecie mi powiedziec czy tez mialyscie dziure i czy wam zginela? jestem przerazona!...
dzieki!!
Dziurki są normalne i zazwyczaj znikają po jakimś czasie jeśli poczytałabyś wcześniejsze strony to tam dużo dziewczyn o tym pisało.
W każdym rzie ja mam dwa lekko wklęsłe miejsca ale nie tak jak na początku, nie widać żeby były zagłebione dopiero jak się przypatrzysz.

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez thewerka27 Pokaż wiadomość
Ja miałam laserowo usuwanego pieprzyka na początku grudnia ubiegłego roku. Za dużo czasu od zabiegu nie minęło, ale jeśli masz jakieś pytania, to pisz, może będę w stanie na nie odpowiedzieć
Chodzi mi tylko o osobę która usuwała blizny laserem frakcyjnym CO2, myślę że moje małe ślady się nie zmienią więc chciałabym doprowadzić do perfekcji pozostałości po nich choc nie sa bardzo przeszkadzające
__________________


02.11.2013

najszczęśliwsza!




xbasiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 22:17   #1099
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez xbasiach Pokaż wiadomość
Chodzi mi tylko o osobę która usuwała blizny laserem frakcyjnym CO2, myślę że moje małe ślady się nie zmienią więc chciałabym doprowadzić do perfekcji pozostałości po nich choc nie sa bardzo przeszkadzające
Teraz już rozumiem W takim razie dołączam się do prośby, sama zastanawiam się nad laserowym usunięciem blizny, więc jestem ciekawa jak to wygląda.
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 00:58   #1100
xbasiach
Raczkowanie
 
Avatar xbasiach
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 64
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez thewerka27 Pokaż wiadomość
Teraz już rozumiem W takim razie dołączam się do prośby, sama zastanawiam się nad laserowym usunięciem blizny, więc jestem ciekawa jak to wygląda.
Jest tutaj wątek na wizażu, ale tak na prawdę nic z niego nie można się dowiedzieć. Żadnych konkretów, większość osób które nie są zadowolone skarżą się po prostu na beznadziejny personel. Jeśli uda Ci się znaleźć forum z dobrymi opiniami w sensie konkretnymi lub znajdziesz osobę która miała taki zabieg to możesz napisać
__________________


02.11.2013

najszczęśliwsza!




xbasiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 10:24   #1101
NinaB
Przyczajenie
 
Avatar NinaB
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

[QUOTE=xbasiach;49849292]Dziurki są normalne i zazwyczaj znikają po jakimś czasie jeśli poczytałabyś wcześniejsze strony to tam dużo dziewczyn o tym pisało.
W każdym rzie ja mam dwa lekko wklęsłe miejsca ale nie tak jak na początku, nie widać żeby były zagłebione dopiero jak się przypatrzysz.


Hej! dzieki za odpowiedz! no wlasnie czytalam ale wszyscy sie skarzyli ze mieli wglebienia ale juz potem nikt nic nie pisal czy one zniknely czy nie.
No nic, potrzeba mi cierpliwosci...a jako ze pieprzyk byl na czubku nosa to tej cierpliwosci brak bo za kazdym razem jak spogladam w lustro to widze dziure...
a jakies masci na blizny stosowalas?
lekarz powiedzial bym stosowala trybiotyk 7 dni po zabiegu i potem tylko kremy z filtrem...

Pozdrawiam
NinaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 20:45   #1102
xbasiach
Raczkowanie
 
Avatar xbasiach
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 64
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

[QUOTE=NinaB;49858701]
Cytat:
Napisane przez xbasiach Pokaż wiadomość
Dziurki są normalne i zazwyczaj znikają po jakimś czasie jeśli poczytałabyś wcześniejsze strony to tam dużo dziewczyn o tym pisało.
W każdym rzie ja mam dwa lekko wklęsłe miejsca ale nie tak jak na początku, nie widać żeby były zagłebione dopiero jak się przypatrzysz.


Hej! dzieki za odpowiedz! no wlasnie czytalam ale wszyscy sie skarzyli ze mieli wglebienia ale juz potem nikt nic nie pisal czy one zniknely czy nie.
No nic, potrzeba mi cierpliwosci...a jako ze pieprzyk byl na czubku nosa to tej cierpliwosci brak bo za kazdym razem jak spogladam w lustro to widze dziure...
a jakies masci na blizny stosowalas?
lekarz powiedzial bym stosowala trybiotyk 7 dni po zabiegu i potem tylko kremy z filtrem...

Pozdrawiam
Używałam najpierw Cepan, później Contractubex. Niewiele albo praktycznie nic mi nie pomogły. Potem próbowałam colagenu ale też nic. Wiadomo, na każdego działa coś innego. Ale zacząć smarować powinno się po całkowitym zagojeniu rany. Zawsze możesz próbować, może Tobie pomogą Powodzenia
__________________


02.11.2013

najszczęśliwsza!




xbasiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 21:06   #1103
ptysiu871
Raczkowanie
 
Avatar ptysiu871
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trzebnica
Wiadomości: 40
GG do ptysiu871
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Dziewczyny ja wam kategorycznie odradzam ten laser frakcyjny . Wy głośno myslicie a ja właśnie w taki sposób juz zadzialalam bo chciałam usunąć wglebienie po usunieciu pieprzyka i to był najwiekszy błąd w moim życiu ... ślad nie zniknął a na tym samym policzku mam większą i gorsza blizne po poparzeniu właśnie tym laserem !! Polecam za to zapoznanie się z tematem derma rollera lub dermapen działanie to samo a taniej i mniej ryzykownie ...
ptysiu871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 23:53   #1104
xbasiach
Raczkowanie
 
Avatar xbasiach
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 64
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez ptysiu871 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja wam kategorycznie odradzam ten laser frakcyjny . Wy głośno myslicie a ja właśnie w taki sposób juz zadzialalam bo chciałam usunąć wglebienie po usunieciu pieprzyka i to był najwiekszy błąd w moim życiu ... ślad nie zniknął a na tym samym policzku mam większą i gorsza blizne po poparzeniu właśnie tym laserem !! Polecam za to zapoznanie się z tematem derma rollera lub dermapen działanie to samo a taniej i mniej ryzykownie ...
Głośno myślimy, ponieważ chcemy dowiedzieć się od osób 'doświadczonych' jakie sa tego skutki. Dziękuję, że napisałaś, bardzo przydatna rada którą biorę do serducha. Pozostałe dwie opcje, które wymieniłaś podziałały na Ciebie?
__________________


02.11.2013

najszczęśliwsza!




xbasiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 22:25   #1105
xbasiach
Raczkowanie
 
Avatar xbasiach
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 64
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Swoją drogą słyszałam, że mikrodermabrazja pomaga spłycić zmarszczki i blizny, ktoś miał z tym do czynienia?
__________________


02.11.2013

najszczęśliwsza!




xbasiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 21:17   #1106
mil244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez xbasiach Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Usuwałam 2 pieprzyki na twarzy ponad rok temu. Opowiem jak wygląda moja sytuacja teraz. W miejscu pieprzyków mam małe białe, lekko wklęsłe ślady, nie są bardzo widoczne. Na pewno czuje się teraz dużo lepiej niż z pieprzykami na twarzy, więc o tyle o ile jestem zadowolona. Ale chciałabym, żeby było bardziej perfekcyjnie, w związku z tym myślę o usunięciu tych małych 'blizn' metodą lasera frakcyjnego CO2, jest to jednak dość drogie. Gdyby ktoś spotkał się z osobą, która tym sposobem miała je usuwane proszę o kontakt
Ja miałam usuwane laserem 3 pieprzyki na twarzy w listopadzie 2013. Niestety po usunięciu zostały dość duże wgłębienia, dlatego około 2 miesiące po miałam robiony w tych miejscach fraxel. Jedna blizna bardzo się spłyciła od razu, pozostałe dwie nie zareagowały aż tak szybko, ale ich wygląd teraz w porównaniu do tego co było przed zabiegem to niebo a ziemia. Jest jeszcze minimalne wgłębienie, ale trzeba się dobrze przypatrzeć i widać je tylko jak sztuczne światło padnie pod konretnym kątem - myśle, że mozna zalozyc, ze tylko ja to widze. Poza tym, mimo, ze minal juz ponad rok, caly czas widze, ze blizny sie poprawiaja i wygladzaja. Z mojego doswiadczenia moge stwierdzic, ze fraxel na pewno nie zaszkodzi, a jak widac moze pomoc. Najlepiej gdyby zrobil Ci ten zabieg ten sam lekarz, ktory usuwal Ci pieprzyki, moze zrobi Ci to za darmo w ramach poprawki.

Edytowane przez mil244
Czas edycji: 2015-02-01 o 21:18
mil244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 22:44   #1107
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Czy ktoras z was miala lekko wypukly slad po usuwaniu pieprzyka ? kazda z was pisze ze ma wklesly , a ja mam wlasnie taki wypukly lekko i czerwony ,nie wiem co z tym zrobic zeby zbledlo bo wyglada to w tym miejscu jakbym miala jakas kroste;/ to juz wolalam pieprzyka ktorego mialam ...nie wiem znowu na to laser ?
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 22:53   #1108
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez julkadwa Pokaż wiadomość
Czy ktoras z was miala lekko wypukly slad po usuwaniu pieprzyka ? kazda z was pisze ze ma wklesly , a ja mam wlasnie taki wypukly lekko i czerwony ,nie wiem co z tym zrobic zeby zbledlo bo wyglada to w tym miejscu jakbym miala jakas kroste;/ to juz wolalam pieprzyka ktorego mialam ...nie wiem znowu na to laser ?
Ja mialam wypukly. Z czasem skora sie wyyrownala , no moze troche ,delikatnie mam wypukle.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 13:50   #1109
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

a ile czasu minęło w twoim przypadku zanim slad czerwony zbledl ?
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 23:28   #1110
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Rok.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 17:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.