revlon color stay - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-07, 17:08   #151
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: revlon color stay

Kajuśka, ja używam dokładnie tego podkładu od kilku dni. Zależy, jak jasną masz cerę, dla mnie odcień jest odpowiedni, choć gdyby był jaśniejszy, wcale bym się nie obraziła Moim zdaniem spisuje się nieźle, ładnie stapia się z buzią, całkiem przyzwoicie kryje i matuje bez tworzenia efektu maski. Nie wiem, jak efekty uboczne, o których dziewczyny wcześniej pisały, ponieważ mam go krótko, ale na razie niczego niepokojącego nie zauważyłam.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 15:23   #152
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: revlon color stay

Dziewczyny, proszę o radę. Planuję sama wykonać makijaż ślubny i muszę zaopatrzyc się w dobry podkład. Zdecydowałam się na Revlon colorstay . Pojechałam do Wrocławia aby dobrać odpowiedni kolor i co?...nie mieli go ani w sephorze ani w douglasie . Dali mi próbkę podkladu Clinique super balance odcień 06, ale niestety....to nie to. Czy pomożecie mi dobrać kolor z revlona? Mam Dream matte mousse 040 fawn i jest kolorystycznie odpowiedni.

pozdrawiam, Renia.
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 18:46   #153
kinnia90
Raczkowanie
 
Avatar kinnia90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 38
Dot.: revlon color stay

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
doszedl moj ukochany revlon kolor buff jesy idealny ,dobrze zrobilam ze zaryzykowalam i kupilam ten odcien bo jednak sand beige bylby za ciemny a ten idealnie stapia sie ze skora ,dlugo sie trzyma jest po prostu boski oczywiscie nie jest to podklad do uzywania na codzien ale na jakies wieksze okazje jest po prostu idealny na codzien uzywam max factor lasting performance 105 ,na przemian z kolastyna satin make up
To sie ciesze ze pasuje ja uzywam revlona na codzien bo inne mi spływają
__________________
Jestem Nowa Ale Się Staram
kinnia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 10:14   #154
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: revlon color stay

Podbijam, może jakaś dobra duszyczka mi doradzi?
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 10:45   #155
kinnia90
Raczkowanie
 
Avatar kinnia90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 38
Dot.: revlon color stay

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Podbijam, może jakaś dobra duszyczka mi doradzi?
ja bym stawiała na revlon bardziej ale wiadomo ze musisz uzyc bazy pod podkład i na to jakis utrwalacz bo na parkiecie mimo wszystko moze spłynąc kazdy nawet najlepszy podkład jesli niemozesz dostac go w drogerii to zamów na allegro co do koloru to niestety nic nie pomoge
__________________
Jestem Nowa Ale Się Staram
kinnia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 11:13   #156
werca18
Raczkowanie
 
Avatar werca18
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 35
Dot.: revlon color stay

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o radę. Planuję sama wykonać makijaż ślubny i muszę zaopatrzyc się w dobry podkład. Zdecydowałam się na Revlon colorstay . Pojechałam do Wrocławia aby dobrać odpowiedni kolor i co?...nie mieli go ani w sephorze ani w douglasie . Dali mi próbkę podkladu Clinique super balance odcień 06, ale niestety....to nie to. Czy pomożecie mi dobrać kolor z revlona? Mam Dream matte mousse 040 fawn i jest kolorystycznie odpowiedni.

pozdrawiam, Renia.
Witaj, moim zdaniem wykonanie makijażu ślubnego lepiej zostawić na taki dzień profesjonalistom, ale jeśli już zdecydowałaś się zrobić to sama to podkład revlonu to dobry wybór Jest bardzo trwały, ma dużą gamę kolorystyczną i na pewno znajdziesz swój odcień. W jego dobraniu niestety Ci nie pomogę, bo nie znam kolorytu Twojej buzi
BYć może odcień Early tan, ale lepiej wybierz się np. do Galerii centrum i wybróbuj odcień w Swietle DZIENNYM. Przed nałożeniem na wielką uroczystość tego podkłądu pamiętaj o zastosowaniu bazy pod makijaż i krem nawilżającego
Od revlona pod względem trwałości lepszy jest tylko Double Wear od Estee Lauder-ale on z kolei ma ubogą gamę kolorystyczną.
Pozdrawiam
werca18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 11:35   #157
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: revlon color stay

Kinnia 90 i Werca 18, dziękuję za odpowiedzi . Już piszę jak to było. Na wesele koleżanki poszłam do profesjonalistki aby mnie ładnie umalowała i przy okazji zobaczę jak maluje (taki próbny ślubny ). Po wyjściu stwierdziłam, że sama sie tak umaluję.....nic szczególnego. A nawet rzęsy gorzej niz sama sobie zrobię . Także CHYBA w dniu ślubu sama wykonam makijaż. Zainwestuje w dobre kosmetyki i potrenuję w zaciszu domowym . Bazę już zakupiłam z Sephory matującą. Specjalnie pojechałam do Wrocka po ten puder ale nie mieli. Także zamówię z allegro, ale tak w ciemno wybierac kolor....hmmm. Myślałam, ze jak podam jaki używam z DMM to mniej więcej ktoś mi doradzi odpowiednik z revlona. A potestowac u mnie w mieście nie mam jak, bo niestety nie ma.

A jeśli chodzi o cerę to mam delikatne przebarwienia i czasem policzki czerwone. Stosuję krem L'oreal happyderm. I regularnie peeling z Avonu. Dziś chciałam zamówic ten podkład ale nie mam pojęcia co do koloru.
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 17:22   #158
kinnia90
Raczkowanie
 
Avatar kinnia90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 38
Dot.: revlon color stay

Jesli chodzi o kolor to dobrze by było jakbys poszła do sklepu ze swoim obecnym podkładem i tam dobrała sobie kolor Revlona. Tylko szkoda ze nie maja tam gdzie byłas. Dobre by były nawet głupie próbki ale niestety ja tez musiałam kupowac w ciemno kolor zawsze jednak lepiej kupic za jasny niz za ciemny pamietaj
__________________
Jestem Nowa Ale Się Staram
kinnia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 20:12   #159
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: revlon color stay

Cytat:
Napisane przez kinnia90 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o kolor to dobrze by było jakbys poszła do sklepu ze swoim obecnym podkładem i tam dobrała sobie kolor Revlona. Tylko szkoda ze nie maja tam gdzie byłas. Dobre by były nawet głupie próbki ale niestety ja tez musiałam kupowac w ciemno kolor zawsze jednak lepiej kupic za jasny niz za ciemny pamietaj



O rany!! Hehe, juz zamówiłam na allegro w ciemno 10natural tan na zdjęciu wyglada na taki nie za ciemny. Jak otworzyłam wieczko DMM to dopiero jest ciemny, ale na buzi jest jasniejszy. Jejku, mam nadzieję, ze chociaż mniej więcej trafiłam w kolor....nie widziałam nigdy tych podkładów na oczy i gdybym miala możliwość w sklepie sama dobrac, to nie zawracałabym Wam główki . Chodzi mi o odcień taki, zeby nie wpadał w różowy - raczej zółtawy, ciepły. Mam nadzieję, ze nie przyślą mi rózowego , na zdjęciu może całkiem inaczej wyglądać. Jak nie trafiłam, to zamówię następny


A tak zapytam jeszcze - jakis puderek matujący do poprawek to jaki najlepiej do tego revlona?
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 21:02   #160
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: revlon color stay

kinia dobrze ze cie posluchalam

reniabg wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia ,mam nadzieje ze trafilas w odcien tak czy siak pewnie za podklad revlona zapalcilabys w sklepie ok 75zl jak nie iwecej a na allegro masz 38zl z przesylka juz jesli chodzi o puder matujacy to chyba max factor najlepszy cream puff koszt ok 30zl na allegro ,pozdrawiam
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 21:23   #161
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: revlon color stay

Dziekuję Jennifer własnie zastanawiam się nad creme puff a rimmel stay matte - ktory lepszy? Na razie zamówiłam tylko revlon a nad wykończeniowym pomyśle i może jutro polece do drogerii potestować kolorki .

Ja tez mam nadzieje, ze trafiłam w kolor. Na pewno zdam relacje jak go otrzymam. Pozdrowionka!!
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 21:47   #162
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: revlon color stay

mialam rimmel stay matt uwazam ze max factor jest bezkonkurencyjny rimmel sie nie sprawdzil ,cera szybko sie swiecila
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 09:10   #163
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: revlon color stay

ja w poszukiwaniu swojego pierwszego podkładu pojechałam do Galerii Krakowskiej. tam ew drogierii sprzedawczyni mi doradziła podkład ColorStay z Softiflex'em i byl to dobry wybór. mam jasną karnację i odcień Buff jest prawie idealny - nawet mógłby być jeszcze jaśniejszy mimo to nie tworzy efektu maski i na wiele godzin bardzo ładnie kryje zaraz po kupieniu poddalam go cięzkiej próbie - dwudniowym intensywnym warsztatom tanecznym i zdał
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:09   #164
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: revlon color stay

Od kilku dni też jestem posiadaczka revlon colorstay z soft flexem.
W drogerii byl najjasniejszy odcien 110 ivory i jeszcze 100 lp maxfactora wzielam revlon i teraz nie wiem czy dobrze zrobilam

Uzylam go dpoiero 4x. Za pierwszym razem bylo dobrze bo mialam tylko umyta buzke i minimalna ilosc podkladu. Kolejne 2x juz na krem mi nie wyszly:/ (Nieststy to opakowanie jest ulomne) i przez pierwsze 2h mialam piekna maske na twarzy.
Za to podobal mi sie efekt z filtrem, gladko sie rozsmarowal i nie bylo maski- tylko bylo za ciezko dla mojej skory

A teraz pytanie do dziewczyn ktore mialy odcien buff i ivory. Czy buff jest podobie jasny jak ivory tylko odrobine cieplejszy, bo wydaje mi sie ze cieplejszy odcien wygladalby na mnie lepiej?

A tak nawiasem jak juz w koncu kupilam sobie dobrze kryjacy podklad to okazalo sie ze dostalam lek ktory zacza dzialac i moge wrocic do lzejszych podkladow...
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 21:51   #165
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: revlon color stay

ja przed chwilą zamówiłam podkład Revlona Color Stay 04 sand beige i się boję o ten kolorek czy on jest mocno ciemny?? ma ktoś może możliwość zrobienia fotki jak wygląda na skórze?? przed ślubem odwiedze kilka razy solarium więc taka blada nie bede!!
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 22:07   #166
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: revlon color stay

trudno powiedzieć czy nie będzie dla Ciebie za ciemny, ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć że to piękny kolorek, jasny, o ciepłym odcieniu, bez żadnego różu. Zastanów się nad pudrem sypkim Clinique, Blended Face Powderque nr 03, jest idealny do Sand Beige, wspaniale wykańcza makijaż polecam
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 22:47   #167
Amelia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: revlon color stay

witam tak sobie czytam Wasze opinie,ale widze,ze chyba zadna z Was nie uzywała revlonu do cery suchej.Chciałabym sobie kupic ten podkladzik,ale zastanawiam sie czy tak samo dobrze kryje,bo zalezy mi na pokryciu rumiencow,ktore pojawiaja mi sie na mrozie
Amelia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 23:59   #168
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: revlon color stay

Cytat:
Napisane przez Amelia83 Pokaż wiadomość
witam tak sobie czytam Wasze opinie,ale widze,ze chyba zadna z Was nie uzywała revlonu do cery suchej.Chciałabym sobie kupic ten podkladzik,ale zastanawiam sie czy tak samo dobrze kryje,bo zalezy mi na pokryciu rumiencow,ktore pojawiaja mi sie na mrozie
Powinien ukryć
Na policzki najlepiej nałóż zawsze trochę więcej podkładu. A pod podkład wcześniej zielony korektor- działa cuda z czerwienią na twarzy.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 14:30   #169
Amelia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: revlon color stay

dziękuje Ci bardzo za szybką odpowiedzwczoraj w nocy znalazlam ku mojemu zdziwieniu probke tego podkladu i nalozyłam go na twarz i co sie okazalo:swietnie wyglada,ale godzine pozniej tak mnie piekla twarz ,ze szybko go zmylam,chyba jestem uczulona na alkohol,ktory niestety jest w skladzie.A juz sie ucieszylam,ze jutro sobie go kupiei teraz mam ten sam dylemat co zawsze,czyli wybor podkladu na zime.Ostatnio miałam Gosh X-ceptional wear,ale na mojej suchej skorze nie wyglada wspaniale,a rczej powiedziałabym ,ze sztucznie.Ostatnio uzyłam najnowszy Max Factor Miraculum Touch czy cos w tym stylu i tez mam wrazenie,ze maska.Tyle juz tych podkladow mialam,ze az zrezygnowanie mnie opadlodziewczynki jedyna w Was nadzieja,mam suchą skore,zazwyczaj podklady włazą mi w pory,do tego jestem blada jak trup,a na mrozie (i teraz od uczulenia)czerwona jak burak!!w ogole mam bladą cere ,ale ze sklonnosciami rumieniowymi,czyli troche pod naczynkowca podchodze.I dlatego mam tak straszny problem z dobraniem podkladu.licze na Was moje drogie*
Amelia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 10:14   #170
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: revlon color stay

ja jestem szczesliwa posiadaczka tego podkladu i powiem wam ze jakies 2 lata temu kupilam po raz pierwszy ten podkladf ,nie trafilam w kolor niestety bo byl leciutko za ciemny i uzywalam go codziennie i tak jak dziewczyny pisalyzaczely mi wyskakiwac podskorne ropne pryszczepelno ,a nigdy ni mialam wczesniej takich problemow z cera kiedy przestalam go uzywac cera ozdrowiala ,zero pryszczy ,postanowilam jednak zaryzykowac i zamowic go po raz drugi ostatnio w kolor trafilam idealnie a podkladu nie uzywam na codzien tylko na wieksze wyjscia i na razie z cera nic sie nie dzieje .

kiedys w moim miescie przyjechala wizazystka z prezentacja kosmetyko revlon akurat zalapalam sie na bezplatny makijaz i p i powiedziala mi ona ze raczej nie jestto podklad do codziennego uztwania poniewaz zawiera silikony ktore niszcza skore i jest po drugie zbyt ciezki
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 08:28   #171
kinnia90
Raczkowanie
 
Avatar kinnia90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 38
Dot.: revlon color stay

Mnie pryszcze nie wyskakuja. Ale pryszczy nie zakrywa niestety a macie jakis dobry i w miare tani korektor pod Colorstay Buff?
__________________
Jestem Nowa Ale Się Staram
kinnia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 12:48   #172
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: revlon color stay

ja ostatnio zamówiłam colorstay sand beige 04 i jest idealny na teraz , super stapia się z cerą! ale na ślub chcę troszkę ciemniejszy odcień i nie wpadający w róż! który to może być polećcie dziewczyny!!
zastanawiam sie nad numerem 10 natural tan i 11 early tan , który z nich jest ciemniejszy? czy wpadają one w róż!? prosze o pomoc
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 13:53   #173
kaaSkaa
BAN stały
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 862
Dot.: revlon color stay

Cytat:
Napisane przez kinnia90 Pokaż wiadomość
Mnie pryszcze nie wyskakuja. Ale pryszczy nie zakrywa niestety a macie jakis dobry i w miare tani korektor pod Colorstay Buff?
Dermacol 217 w moim przypadku zakryje wszystko
kaaSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 09:51   #174
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: revlon color stay

hej odpowie ktoś na moje powyższe pytanko??
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 14:04   #175
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: revlon color stay

ja zuzylam niecala pierwsza butelke tego podkladu bo uczulil mnie strasznie!!!na calej twarzy powyskakiwaly mi krosty, szczegolnie na czole gdzie nigdy nie mialam nawet jednego. walcze z nimi juz 2 tyg. troche juz lepiej ale nadal jestem przerazona tym co mi sie stalo, wygladalam potwornie.
a zaluje bardzo bo te pudry ogolnie sa fajne, dobrze sie stapiaja ze skora.
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 14:35   #176
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: revlon color stay

dziewczyny mnie rownież ten podkład kusi ale niemam jak sprawdzic kolorku na żywo a na necie to hm różnie bywa z tymi odcieniami ale mysle ze sand beż byłby taki naturalny co sądzicie ???
ogolnie uzywamn loreala honey czy któras była by mi w stanie pomoc okreslic ten kolorek z revlona czy to taki naturalny naprawde
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 10:18   #177
paulinkaliterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: revlon color stay

a czy dobrze dobralas podklad do rodzaju cery bo sa dwa rodzaje do suchej i do tlustej?
paulinkaliterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 19:40   #178
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: revlon color stay

Ten klasyczny Revlon to ten? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 20:01   #179
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Prosze o szybka pomoc

chce zakupic podklad REVLON COLORSTAY SOFTFLEX na allegro noi mam takie pytanie czym sie rozni ten podklad ktorego nazwe wyzej napisalam od tego:REVLON COLORSTAY (ten ma inne troszke opakowanie z taka pompka) cenowo jest tanszy o jakies 15zl wiec nie wiem czy jest jakis inny???ten i ten sa do cery suchej....prosze pomozcie
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 20:05   #180
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Prosze o szybka pomoc

Szybka, nie szybka, nie zwalnia z używania wyszukiwarki. Wątek o Colorstayu już istnieje.

Łączę i pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.