Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-29, 17:26   #1891
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Edit - odezwa do posiadaczek mineralnego cienia Dare to Bare (wiem, że ma go na pewno Corii i Vanth ) - warto na niego polować? (wiem, wiem, jedno z mniej rozsądnych pytań ).
Olu, moje odczucia co DTB są czysto subiektywne. To w sumie jedyny cień z tej kolekcji który bardzo mi się spodobał. Jest fajny, zarówno kolor, jak i pigmentacja, jak na mineralny. Uroczo wygląda sam na powiece z kreską i tuszem, jak nie mamy czasu na zabawy rano. Rozswietla i odświeza spojrzenie. Jednak czy jest unikatowy? Raczje nie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-08-29 o 17:33
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 18:28   #1892
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To pierwsze koty za płoty . Dokupisz jeszcze Perky, a potem pójdzie z górki .
PP to naprawdę fajny wynalazek i w zależności od koloru może mieć sporo zastosowań.
będę eksperymentować
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 19:18   #1893
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, moje odczucia co DTB są czysto subiektywne. To w sumie jedyny cień z tej kolekcji który bardzo mi się spodobał. Jest fajny, zarówno kolor, jak i pigmentacja, jak na mineralny. Uroczo wygląda sam na powiece z kreską i tuszem, jak nie mamy czasu na zabawy rano. Rozswietla i odświeza spojrzenie. Jednak czy jest unikatowy? Raczje nie
Dzięki piękne za opinię
Ważne, że jesteś z niego zadowolona i nie masz jakichś zastrzeżeń .
Postanowiłam więc osobiście pomacać chociaż tester i jak mi się bardzo spodoba (oby tylko nie był za bardzo błyszczący), to może go sobie gdzieś kliknę. W sumie to ja lubię takie jasne kolorki i najwięcej ich używam, więc mnie do takich ciągnie .

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
będę eksperymentować
Powodzenia
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 20:25   #1894
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Ja używam tylko PP jako bazy pod cienie i trzymają mi się w niezmienionym stanie od wczesnego rańca do późnego wieczora (6:30-22) nawet kosmetyczka się dziwi jak chodze wieczorem na brwi, jak to możliwe że makijaż tak długo mi się trzyma, nie chce uwierzyć że nie był robiony chwilę przed wyjściem do niej

Z Nubile i Lets Skate zdecydowanie jestem za Nubile i chętnie bym go jeszcze przygarnęła jak się pojawi.

A nie wiecie czy ten Perky będzie podobny do Nubile czy raczej LS??
oj to Ci zazdroszczę, że tak możesz. U mnie nic bez bazy nie siedzi i wszystko się zbiera... :/
Perky będzie zdecydowanie w stylu Nubile. on będzie miał podejrzewam taki satynowy połysk...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 20:28   #1895
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bywa i tak
Nizej wstawiam fote z Palace w kaciku oka, abys zobaczyła, ze nic ciekawego z niego
Faktycznie, nieciekawy
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 22:06   #1896
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dla wszystkich PaintPotowców:

http://www.allurabeauty.com/2013/mac...13-paint-pots/


__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 22:27   #1897
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

lol. tylko Perky, nadal
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 22:36   #1898
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Mnie też do Perky ciągnie, chociaż ten jasnobłękitny rowniez mnie "woła"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 01:25   #1899
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Edit - odezwa do posiadaczek mineralnego cienia Dare to Bare (wiem, że ma go na pewno Corii i Vanth ) - warto na niego polować? (wiem, wiem, jedno z mniej rozsądnych pytań ).
Oczywiście obudziłam się zbyt późno, jak byłam w MACu w związku z wejściem Tropical Taboo to w ogóle zapomniałam przyglądnąć się cieniom z tej kolekcji, a teraz mi się zachciało Dare to Bare, jak już niedostępny jest (przynajmniej we Wro). No i teraz dumam, czy warto przepłacać za niego na Ebay'u, w sensie czy on unikatowy i super, czy dupowalny i można odpuścić .
Bardzo go lubię, ale, jak już Corii napisała - unikat to on nie jest. Mam wersje pół na pół - żółto różową i przyznam się, że różowej części używam zdecydowanie częściej - na moich powiekach daje taki mroźno - lawendowy połysk. I rzeczywiście wystarczy do tego kreska - i cały makijaż gotów. Moim zdaniem - warto polować.

Widziałam cienie Indulge'owe. I na żywo jeszcze bardziej, niźli na swatchach mi się podobają, ale tradycyjnie - umówiłam się na makijaż i dopiero po nim zdecyduje się, co brać (choć 7 sztuk odłożone czeka ). Jedynie Guilty Morsel był wielkim rozczarowaniem - może to i Luster z nieco lepszych, lecz mimo to - pigmentacja słaba, sam blask na mojej bladawcowej skórze, dodatkowo nieco żółto - sinawy i aplikacja do nie najłatwiejszych należny - nierówno się rozprowadza.

Z nowych Paint Potów kusi mnie Stormy Pink. Ale ja z tych zdecydowanie fioleto - lubnych.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 09:12   #1900
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Vanth - dziękuję za podzielenie się spostrzeżeniami .

Mnie z Paint Potów podoba się nadal Perky (dzięki Kasiu za zwrócenie na niego uwagi ), ale też Stormy Pink wydaje mi się bardzo interesujący. Na swatchach Allury jeszcze Camel Coat wpadł mi w oko, ale tylko zesłoczowany na ręce (gdzie wychodzi bardziej szaro), niż w słoiczku, gdzie wydaje się cieplakiem

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-08-30 o 09:53
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 09:36   #1901
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Przeprosiłam się wczoraj z moim Nubile i przez Was jestem chyba na drodze do polubienia PaintPotów nałożylam go bez bazy, potem na niego jakieś cielaki z Urban Decay i się trzymał ok. 12 godzin bez zmian cały makijaż. będę go męczyć w najbliższym czasie, może w końcu się przekonam.
oczywiście im więcej swatchy PP oglądam tym bardziej mam na nie ochotę, na Perky i Layin' Low albo Camel Coat, ale póki co rozsądek mnie od tego odwodzi jutro jadę do Złotych na macanie, zobaczymy jaki będzie tego efekt końcowy...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 09:45   #1902
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Perky i Stormy pink, ktoś chce na pól ? i moze Layin'Low
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 10:00   #1903
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Przeprosiłam się wczoraj z moim Nubile i przez Was jestem chyba na drodze do polubienia PaintPotów nałożylam go bez bazy, potem na niego jakieś cielaki z Urban Decay i się trzymał ok. 12 godzin bez zmian cały makijaż. będę go męczyć w najbliższym czasie, może w końcu się przekonam.
oczywiście im więcej swatchy PP oglądam tym bardziej mam na nie ochotę, na Perky i Layin' Low albo Camel Coat, ale póki co rozsądek mnie od tego odwodzi jutro jadę do Złotych na macanie, zobaczymy jaki będzie tego efekt końcowy...
Z Paint Potami to jest jeszcze tak, że zależy, ile się go nałoży i w jakim czasie zaaplikuje się potem cienie. Wg moich obserwacji rolowanie może wystąpić wtedy, gdy PP nałoży się za dużo. Poza tym od Macówek słyszałam, że cień dobrze jest nakładać na PP, zanim PP nie zdąży na dobre zastygnąć na powiece. Tak też staram się robić.

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Perky i Stormy pink, ktoś chce na pól ? i moze Layin'Low
Ja Perky będę brać raczej cały, bo będę się dzielić z siostrą, ale Stormy Pink chętnie wzięłabym na pół (najchętniej ze słoiczkiem ). Może też przygarnęłabym połowę Camel Coat .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-08-30 o 10:17
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 10:20   #1904
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość


Ja Perky będę brać raczej cały, bo będę się dzielić z siostrą, ale Stormy Pink chętnie wzięłabym na pół (najchętniej ze słoiczkiem ). Może też przygarnęłabym połowę Camel Coat .
To weź lovin zamiast camel i poprzekladam pól jeden w drugi i każdy bedzie miał elegancko w sloiczku mogę ci dac nieco groundwork w prezencie bo chyba nieco podobny do camel edit, a moze jednak wole camel

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

http://www.theshadesofu.com/2008/02/...omparison.html

Lovin i Perky
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2013-08-30 o 10:24
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 10:23   #1905
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
To weź lovin zamiast camel i poprzekladam pól jeden w drugi i każdy bedzie miał elegancko w sloiczku mogę ci dac nieco groundwork w prezencie bo chyba nieco podobny do camel

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

http://www.theshadesofu.com/2008/02/...omparison.html

Lovin i Perky
Dobra, niech będzie . Przemyśl jednak, może jednak zamiast Lovin jednak Camel ?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 10:25   #1906
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dobra, niech będzie . Przemyśl jednak, może jednak zamiast Lovin jednak Camel ?
Chyba masz racje
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 10:28   #1907
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Chyba masz racje
Ostateczną decyzję pozostawiam Tobie, co tam w końcu wybierzesz, to wezmę. Taka jestem spolegliwa (mimo wszystko optuję za Camel ).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 10:30   #1908
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A ten Grey ?
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 10:36   #1909
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
A ten Grey ?
Kurka, też fajny. Tylko może trochę jednak za ciemny się okaże . W sumie to trudno po słoczach decydować. Jeśli chodzi o słocze Allury, to bardziej jednak Camel (byle tylko nie wyszedł za ciepły). A zresztą już sama nie wiem, do podejmowania decyzji to straszna jestem .
Ja w niedzielę będę w MAC to pomacam, a Ty kiedy byś kupował?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 10:47   #1910
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Podoba mi się jeszcze Camel Coat, ale tak jak i Oli zesłoczowany na ręce, bo wtedy wydaje się być chłodnym odcieniem

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Perky i Stormy pink, ktoś chce na pól ? i moze Layin'Low
Jakby co to ja jestem chętna na połowę Perky i połowę Camel Coat
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 11:09   #1911
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Jakby co to ja jestem chętna na połowę Perky i połowę Camel Coat
Też bym chciała te 2 więc jak po podziale Kamila nie starczy (bo ja już się pogubiłam jakie bierze i z kim dzieli ) to możemy wziąć te 2 na spółkę.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 11:15   #1912
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Też bym chciała te 2 więc jak po podziale Kamila nie starczy (bo ja już się pogubiłam jakie bierze i z kim dzieli ) to możemy wziąć te 2 na spółkę.
OK
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 15:05   #1913
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, jeśli któraś z Was chciałaby się pozbyć rozświetlacza soft &gentle obojętnie czy nowy, czy stary, czy resztka to proszę pamiętajcie o mnie
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 16:32   #1914
Salamka
Raczkowanie
 
Avatar Salamka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

hej drogie wizażanki, co uważacie o fluidzie Studio Fix? zastanawiam się nad kupnem.. jestem bardzo, bardzo blada, więc zachęca mnie najjaśniejszy odcień z gamy. mam cerę mieszaną, tłustą strefa T i średnio suche policzki. oczekuję średniego krycia, więc nie wiem czy ten fluid mi to da? co uważacie? z góry dziękuję
__________________
Nienawiść najwiekszym wrogiem!
Salamka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 16:57   #1915
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie z Paint Potów podoba się nadal Perky (dzięki Kasiu za zwrócenie na niego uwagi ), ale też Stormy Pink wydaje mi się bardzo interesujący. Na swatchach Allury jeszcze Camel Coat wpadł mi w oko, ale tylko zesłoczowany na ręce (gdzie wychodzi bardziej szaro), niż w słoiczku, gdzie wydaje się cieplakiem
ten Perky to w ogóle chyba jest repromote, tak mi się wydaje, że gdzieś już taki pp był
Mi się jeszcze Fresco Rose marzy... szkoda, że go nie ma..
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Przeprosiłam się wczoraj z moim Nubile i przez Was jestem chyba na drodze do polubienia PaintPotów nałożylam go bez bazy, potem na niego jakieś cielaki z Urban Decay i się trzymał ok. 12 godzin bez zmian cały makijaż. będę go męczyć w najbliższym czasie, może w końcu się przekonam.
oczywiście im więcej swatchy PP oglądam tym bardziej mam na nie ochotę, na Perky i Layin' Low albo Camel Coat, ale póki co rozsądek mnie od tego odwodzi jutro jadę do Złotych na macanie, zobaczymy jaki będzie tego efekt końcowy...
bo to też chyba od powieki zależy... czasem to sie zmienia, mi się tak a przykład zmieniła tolerancja na bazy - kiedyś np. Lumene mi działała i w którymś momencie przestała...

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli któraś z Was chciałaby się pozbyć rozświetlacza soft &gentle obojętnie czy nowy, czy stary, czy resztka to proszę pamiętajcie o mnie
ale jak chcesz nowy to nie prościej iść do sklepu i kupić?
Cytat:
Napisane przez Salamka Pokaż wiadomość
hej drogie wizażanki, co uważacie o fluidzie Studio Fix? zastanawiam się nad kupnem.. jestem bardzo, bardzo blada, więc zachęca mnie najjaśniejszy odcień z gamy. mam cerę mieszaną, tłustą strefa T i średnio suche policzki. oczekuję średniego krycia, więc nie wiem czy ten fluid mi to da? co uważacie? z góry dziękuję
SF to mój ulubiony podkład z MACa - choć mam cerę suchą do mieszanej - ale sprawdza się na różnych skórach - m.in. na dość tłustej skórze mojej siostry. Ten fluid da Ci bardzo ładne krycie, raczej mocniejsze niż średnie.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 17:22   #1916
Salamka
Raczkowanie
 
Avatar Salamka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
SF to mój ulubiony podkład z MACa - choć mam cerę suchą do mieszanej - ale sprawdza się na różnych skórach - m.in. na dość tłustej skórze mojej siostry. Ten fluid da Ci bardzo ładne krycie, raczej mocniejsze niż średnie.
dziękuję bardzo, krycie, o które mi chodzi to właśnie takie średnie w kierunku mocniejszego, bo mam trochę przebarwień no i innych niefajnych sprawek na twarzy. dziękuję, w takim razie muszę go zakupić
__________________
Nienawiść najwiekszym wrogiem!
Salamka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 17:56   #1917
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Salamka Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo, krycie, o które mi chodzi to właśnie takie średnie w kierunku mocniejszego, bo mam trochę przebarwień no i innych niefajnych sprawek na twarzy. dziękuję, w takim razie muszę go zakupić
oj z przebarwieniami sobie poradzi na bank, dobry jest na to. Ja go bardzo lubię, fajnie się go nakłada pędzlem. nie zasycha tak szybko jak na przykład colorstay więc można go wpracować w skórę. Mnie nie wysusza, nie podkreśla mi suchych skórek.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 19:05   #1918
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ten Perky to w ogóle chyba jest repromote, tak mi się wydaje, że gdzieś już taki pp był
Mi się jeszcze Fresco Rose marzy... szkoda, że go nie ma..
Perky był w kolekcji Fafi (chyba 2008 r.). Tak w każdym razie mi wyszło przy okazji poszukiwania słoczy . Przy tej też okazji wpadł mi w oko Girl Friendly, ale podobnie jak Fresco Rose raczej nie zdobycia
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 19:13   #1919
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Hej dziewczyny Podczytuję was od jakiegoś czasu i wreszcie (po tylu latach...) będę miała okazję zakupić sobie mój pierwszy produkt Mac i przyznam że jestem absolutnie totalnie skołowana... Na pewno nie potrzebuję podkładu, pudru i bronzera ale koniec końców nie wiem na co sie zdecydować. Przytłacza mnie trochę ilość tego wszystkiego a nie chciałabym popełnić błędu i zrazić sie do firmy przez jeden drogi nieudany zakup. Możecie mi polecić coś dobrego na początek przygody z Mac'iem?

Wiem że to może troche dziwne pytanie w końcu każdy ma inny gust i potrzeby ale może wasze propozycje nasuną mi jakikolwiek pomysł (swoją drogą tak długo czekałam na wyprawę do Mac'a a teraz nie wiem co wybrać )

Może dla nakierowania - biorę pod uwagę szminkę raczej z gamy jasnych róży bądź jakąś naprawdę szaloną, rozświetlacz, róż lub pigment który mógłby mi służyć jako cień i rozświetlacz.

Co byście wybrały na początek?
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 19:14   #1920
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja miałam Fresco Rose i zbyłam na wyminakowym, bo zadna rewelka byl
Z tych niby Perky chciałam, ale coraz bardziej skłaniam się jednak ku Tailor Grey lub Layin, ewentualnie Camel Coat.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.