Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-25, 14:09   #4411
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez przestrach Pokaż wiadomość
Zostań, pogadamy, szef zapłaci za nadgodziny, będzie na jakieś minizamówienie
przydałoby się
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 14:10   #4412
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez przestrach Pokaż wiadomość
Najbardziej z P&R lubię krem do rąk właśnie żurawina i trwa cytrynowa, pachnie cuuudnie, mam nadzieję, że masło też będzie ok
też miałam te kremiki, fajne masło to takie stwierdzenie na wyrost raczej przez nich nadane, bo moim zdaniem one mają konsystencję kremową, typowe masła to np. The Body shop ale niech im będzie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 14:11   #4413
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
zapach ciekawe czy Ci się spodoba w ogóle mam też ten ich peeling w ilości 500ml i zmeczyć go nie mogę, okropny zostawia taką białą klejąco-tłustą warstwę brrrrrr
Oj, kolejna zła opinia i peelingu cukrowym wolę solne a tę próbkę wzięłam tylko dla zapachu - niestety masła otulającego nie było

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No to życzę powodzenia i Ja nie mam takiej silnej woli


Mój wyznaje zasadę: po to zarabiam, żeby było mi przyjemnie. Kasy kisić w skarpetach nie będę, wolę umrzeć szczęśliwy, że coś miałem/kupiłem/byłem/używałem I ja go nie odciągam od wyznawania tej zasady, oby jak najdłużej
Czasami nawet jest tak, że jak się zastanawiam czy mam coś kupić, to sam mnie namawia, bo potem twierdzi, że jestem upierdliwa i nie do wytrzymania, a on bardzo ceni sobie spokój

To też moje motto życiowe
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 14:14   #4414
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Oj, kolejna zła opinia i peelingu cukrowym wolę solne a tę próbkę wzięłam tylko dla zapachu - niestety masła otulającego nie było

o ja tez zdecydowanie solne, wszystkie z resztą tylko nie ten to za zapach
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 14:15   #4415
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
o ja tez zdecydowanie solne, wszystkie z resztą tylko nie ten to za zapach
Dzięx
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 14:17   #4416
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość




To też moje motto życiowe
że tak powiem Carpe diem
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 14:18   #4417
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
że tak powiem Carpe diem
Zgadza się

I tym filozoficznym akcentem żegnam się życząc miłego wieczorka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 14:50   #4418
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;52533907]Jak dobrze, że w zeszłe święta mnie tu jeszcze nie było
Na wrzesień daję sobie bana, z małym odstępstwem na urlop Nic, null, zero: ciuchów, kosmetyków, dodatków. Rzekłam.

Ciekawe czy chociaż tydzień wytrzymam[/QUOTE]

założe się o mini-zamówienie w D że nie wytrzymasz

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

to moja najczęstsza wymówka
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 14:51   #4419
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
założe się o mini-zamówienie w D że nie wytrzymasz


Nadrobiłam dzisiejsze zaległości w pracy przez te ranne i popołudniowe forumowanie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 14:53   #4420
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez przestrach Pokaż wiadomość
Też zamówiłam P&R przez Was
Mam nadzieję, że w piątek dostanę przelew, bo będę głodować.

Chociaż nie, kocia karma jest w domu
o rany dobrze że mi przypomniałaś. Miałam kocią karmę kupić kot by z głodu padł przez mój kosmetykocholizm

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
zapach ciekawe czy Ci się spodoba w ogóle mam też ten ich peeling w ilości 500ml i zmeczyć go nie mogę, okropny zostawia taką białą klejąco-tłustą warstwę brrrrrr
też miałam ten peeling i mnie wkurzała ta warstwa którą zostawiał. Nie lubię cukrowych peelingów szkoda że nie mają żurawinowego w wersji solnej
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 15:26   #4421
przestrach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 110
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
o rany dobrze że mi przypomniałaś. Miałam kocią karmę kupić kot by z głodu padł przez mój kosmetykocholizm

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------



też miałam ten peeling i mnie wkurzała ta warstwa którą zostawiał. Nie lubię cukrowych peelingów szkoda że nie mają żurawinowego w wersji solnej
Ja teraz nie zapomnę o kocie, mam dopiero lokatora od pół miesiąca, ciągle się o niego martwię Kocia wyobraźnia nie przestanie mnie zadziwiać nigdy.
przestrach jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 15:33   #4422
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Witajcie!
A ja styknęłam się z produktami P&R, dzięki ówczesnej wspólokatorce (niejedną beczkę piwa wypiłyśmy, a tak oficjalnie o niej mówię, haha) która miałą to szczęście promować markę w S. czy D.
No i tak, któregoś dnia dostała całą siatę kosmetyków Rusinowej do domu- już w sporej części używaną, no bo to spadek po poprzedniej promotorce, czarną przymałą koszulkę i nakaz pomalowania ust na czerwono. Tak się jakoś złożyło, że wystapiłam w roli klienta, testera. Oczywiście szpatułka i minimalna ilość produktu poszła w ruch. I wiecie co? Kurcze, tak jakoś spodziewałam się wielkiego WOW, a minę miałam taką raczej skwaszoną. Ani żurawina do mnie nie przemówiła, ani kokos i trawa cytrynowa, czekolada to już w ogóle. Ale za to spodobały mi się dwie rzeczy: peeling do ust cukrowy jakiś cytrusowy i olejek z drobinkami złota.
Myślę, że świetnymi masłami, a mało popularnymi i niedocenianymi są te z Flos-leku. Miałam herbaciane i poziomkowe i jak dla mnie BOMBA. Ładne, niedrażniące zapachy, zbita maślano-jogurtowa konsystencja, porządne nawilżenie, polski producent.


Tu mam dwa pytania.
Co to był za sklep, polecany przez Was z "tanimi", oryginalnymi kosmetykami selektywnymi? I nie chodzi mi o perfumerie.
I drugie. Który podkład Mac polecałyście?
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 15:59   #4423
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

AnulaQa Chodzi Ci o http://www.proste zakupy.pl/ (spacja)?

Wszystkie podkłady MAC są niezłe. Używam w pracy od 3lat.

Studio Fix Fluid (popularny odcień to N15) daje mocne krycie, gęsta konsystencja, zastygająca formuła. Pro Longwear bardzo ładne trwałe wykończenie,lżejsze krycie od SFF, a
Mineralize Moisture lekkie krycie, ale dobre właściwości nawilżające.

Żałuję, że nie kupiłam więcej SFF jak kod rabatowy -20% wchodził na MAC. Teraz mam niby kupon rabatowy, ale są słabe prezenty i kody.

Czy aktualnie w D. działają tylko poniższe?
10 D
15D
20D
PANTONE

Czekam na czwartek, może coś nowego się pojawi.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-25 o 16:23
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 16:11   #4424
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Witajcie!
A ja styknęłam się z produktami P&R, dzięki ówczesnej wspólokatorce (niejedną beczkę piwa wypiłyśmy, a tak oficjalnie o niej mówię, haha) która miałą to szczęście promować markę w S. czy D.
No i tak, któregoś dnia dostała całą siatę kosmetyków Rusinowej do domu- już w sporej części używaną, no bo to spadek po poprzedniej promotorce, czarną przymałą koszulkę i nakaz pomalowania ust na czerwono. Tak się jakoś złożyło, że wystapiłam w roli klienta, testera. Oczywiście szpatułka i minimalna ilość produktu poszła w ruch. I wiecie co? Kurcze, tak jakoś spodziewałam się wielkiego WOW, a minę miałam taką raczej skwaszoną. Ani żurawina do mnie nie przemówiła, ani kokos i trawa cytrynowa, czekolada to już w ogóle. Ale za to spodobały mi się dwie rzeczy: peeling do ust cukrowy jakiś cytrusowy i olejek z drobinkami złota.
Myślę, że świetnymi masłami, a mało popularnymi i niedocenianymi są te z Flos-leku. Miałam herbaciane i poziomkowe i jak dla mnie BOMBA. Ładne, niedrażniące zapachy, zbita maślano-jogurtowa konsystencja, porządne nawilżenie, polski producent.


Tu mam dwa pytania.
Co to był za sklep, polecany przez Was z "tanimi", oryginalnymi kosmetykami selektywnymi? I nie chodzi mi o perfumerie.
I drugie. Który podkład Mac polecałyście?
Prostezakupy? Trojmiejskaperfumeria?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 16:12   #4425
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Czy aktualnie w D. działają tylko poniższe?
10 D
15D
20D
PANTONE
Spróbuj:
SENSAI555
PACO
GLOW
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 16:17   #4426
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Kliknęłam masło w P&R ze zniżką -20% z newslettera z paczkomatem wyszło 37zł - do przeżycia
:brawo: Tylko tak się tam opłaca kupować

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
co do maseł P&R to warto ! miałam żurawinę i wersję otulającą i pod względem właściwości to jedne z lepszych maseł jakie miałam okazję używać, do otulającego wrócę na pewno, zapach cudo, żurawina mi nie pasowała ale wiadomo zapach kwestia gustu
O tak, otulające uzależnia. Miałam olejek i balsam i oszczędzam końcówkę, a zwykle wykańczam czym prędzej na siłę

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez przestrach Pokaż wiadomość
Też zamówiłam P&R przez Was
Mam nadzieję, że w piątek dostanę przelew, bo będę głodować.

Chociaż nie, kocia karma jest w domu
Śmiejesz się, a koleżanka chrupała zawsze przed tv zamiast popcornu

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
jak żyć, jak żyć?

Dzwonię do Tż i mówię, że przyszła mi kolejna paczka, której nie pamiętam i jutro moja Syfora, a on na to: Tylko dwie, do mnie jutro mają przyjść rękawice motocyklowe i zegarek, więc trzeba kasę zostawić sąsiadom, żeby nam odebrali A ja głupia czekałam na jakieś kazanie. Uwielbiam jego podejście do moich zakupów
Jak miło zazdroszczę podjęcia
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 17:13   #4427
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

zapytam i tutaj ^_^
potrzebuję kupić olaplex no 3, są teraz jakieś kody do hair2go, albo innego włosiarskiego sklepu, który ów cudo sprzedaje?
pomocy *_*
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 17:49   #4428
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

5-6 września będzie rabat 20% hasło wlosy20
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2015-08-25 o 17:50
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 18:08   #4429
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Prostezakupy? Trojmiejskaperfumeria?
O, totototo!
Dzięki

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
AnulaQa Chodzi Ci o http://www.proste zakupy.pl/ (spacja)?

Wszystkie podkłady MAC są niezłe. Używam w pracy od 3lat.
Dziękuję
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 18:38   #4430
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

a te proste zakupy.pl to oryginalne produkty sprzedają? jakieś purchawy?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 18:41   #4431
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
a te proste zakupy.pl to oryginalne produkty sprzedają? jakieś purchawy?
Świeże i oryginalne. To ta sama firma, która prowadzi i-perfumy: Internet shop s.r.o. z siedzibą w Czechach.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-25 o 18:44
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 18:44   #4432
_Karina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale ja upolowałam ten portfel były bodajże 2 ostatnie
A to gratuluję
_Karina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 19:56   #4433
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

[/COLOR]
Śmiejesz się, a koleżanka chrupała zawsze przed tv zamiast popcornu[COLOR="Silver"]

No proszę Cię! Nie wierzę
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 20:04   #4434
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

W Sephorze w dn. 26.08-06.09 Vipy kod 815TBU - -15%
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 20:25   #4435
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
założe się o mini-zamówienie w D że nie wytrzymasz [COLOR="Silver"]
Już chciałam pisać, że ok, deal - ale potem poczułam, jak bardzo mnie to przeraziło
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 21:03   #4436
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W Sephorze w dn. 26.08-06.09 Vipy kod 815TBU - -15%
Na wszystko i bez progu?

Dzisiaj koleżanka mnie poinformowała, że nie ma już makijaży za 5zł i 20zł w HEBE.
Wiecie może od kiedy je zlikwidowali? Jakoś przeoczyłam ten moment.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-25 o 21:19
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 21:04   #4437
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W Sephorze w dn. 26.08-06.09 Vipy kod 815TBU - -15%

To tylko on-line, czy do satcjo też jakiś kod jest ??
Planuję zakup "Semi sweet chocolate bar", ale chcę kupić samą paletę bez mamiących mnie on-line miniaturek i gifcików, więc zależy mi na niskiej cenie


Darmowa dostawa w ladymakeup od 30zł tylko w środę (już działa) Kliknęłam hakuro do bronzera... teraz tylko bronzer dorwać jakiś
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 21:18   #4438
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
To tylko on-line, czy do satcjo też jakiś kod jest ??
Planuję zakup "Semi sweet chocolate bar", ale chcę kupić samą paletę bez mamiących mnie on-line miniaturek i gifcików, więc zależy mi na niskiej cenie


Darmowa dostawa w ladymakeup od 30zł tylko w środę (już działa) Kliknęłam hakuro do bronzera... teraz tylko bronzer dorwać jakiś
Stacjo i online. Ja dostałam pocztą kartkę ze zniżką i kodem. Zniżka powinna być też widoczna na Twojej karcie.
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 21:18   #4439
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Śmiejesz się, a koleżanka chrupała zawsze przed tv zamiast popcornu[COLOR="Silver"]

No proszę Cię! Nie wierzę
Haha, poważnie. Potem jej z...hmm...pyszczka, śmierdziało. Dziewczyna 24 lata, ale pomysły rodem z gazety Kaczor Donald, którą czytała jeszcze do niedawna Chrupki podobno słone i bez smaku, "ale fajnie chrupią"
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 21:22   #4440
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
To tylko on-line, czy do satcjo też jakiś kod jest ??
Planuję zakup "Semi sweet chocolate bar", ale chcę kupić samą paletę bez mamiących mnie on-line miniaturek i gifcików, więc zależy mi na niskiej cenie


Darmowa dostawa w ladymakeup od 30zł tylko w środę (już działa) Kliknęłam hakuro do bronzera... teraz tylko bronzer dorwać jakiś
Mogę polecić taniutki brozer z W7. Chodzi mi o ten bez drobinek do konturowania. Ostatnio wstawili szafy W7 do Natury i z tej okazji była zniżka -50% na drugi produkt z W7. Wychodziło bardzo tanio.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-29 08:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.