Jak stosować cały zestaw kosmetyków na cellulit? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-09, 10:20   #1
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198

Jak stosować cały zestaw kosmetyków na cellulit?


Mam pytanie odnośnie całych serii kosmetyków na cellulitis- jak stosujecie te kosmetyki??
Np. firma eveline ma krem, serum wyszczyplające, oraz serum na rozstępy. Czy stosuje się jednocześnie wszystkie te kosmetyki- tzn najpierw serum wyszczyplające, jak się wchłonie to smarujecie kremem, a nastepnie serum na rozstępy, czy może stosujecie je naprzemian np rano krem, wieczorem serum???
Dodam, że mam duży cellulitis, jak i widoczne rozstępy.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 15:55   #2
Julka-ztx
Raczkowanie
 
Avatar Julka-ztx
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Jak stosować cały zestaw kosmetyków na cellulitis?

Zasada ogólna- najpierw serum, na to krem. Acz w przypadku rozstępów i cellulitu naraz trzeba znaleźć krem na jedno i drugie łącznie( chyba takie są). Ja w sumie też mam ten problem, ale moje rozstępy są już srebrne i nie da sie nic z nimi zrobić toteż stosuje tylko kremy ujędrniające.
Julka-ztx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 16:27   #3
gosiek82
Raczkowanie
 
Avatar gosiek82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 373
Dot.: Jak stosować cały zestaw kosmetyków na cellulitis?

Firma eveline oferuje akurat wpierw zastosowanie żelu peelingującego podczas kąpieli, a następnie serum a na to krem.

Ta seria jest akurat bardzo fajna ze względu na właściwości chłodzące, natomiast jeśli chodzi o zauważalny efekt wyszczuplenia to raczej nic takiego u siebie nie zauważyłam - niestety ale zachęcam do prób, może akurat pomoże
gosiek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 11:50   #4
efajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 27
Thumbs up Dot.: Jak stosować cały zestaw kosmetyków na cellulitis?

Osobiście polecam firmę Eris ( z serii Lirene ). Firma ta oferuje charakterystyczną linię antycellulitową w pomarańczowych opakowaniach. Są jakby cztery stopnie kuracji: 1-żel do mycia, 2-peelning, 3-żel na dzień, 4- serum na noc. Żel do mycia stostuje sie 1-2 razy dziennie, jest bardzo fajny, lekki, ma przyjemny pomarańczowy zapach, zawiera kofeinę i olejki eteryczne - jest świetny. Peeling stosuje się 1-2 razy w tygodniu, bardzo dobrze złuszcza, skóra jest wygładzona i miękka. Żel na dzień szybko się wchłania, jest lekki i pachnie tak jak żel do mycia. Natomiast serum na noc ma działanie intensywinie spalacjące tłuszcz. Czasem zdarza się , że można kupić zestaw czterech kosmetyków za ok 36 zł - bardzo się to opłaca. Osobno produkty sa o wiele droższe. Uważam, że kosmetyki te są dość skuteczne ( przynajmniej dla mnie, stusuję je systematycznie już prawie miesiąc i musze przyznać że uda mi nieco wyszczuplały ). Polecam.
efajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.