temat dla dziewczyn za szczupłych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-11, 20:45   #1
coccinella7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 31

temat dla dziewczyn za szczupłych


witam
czytam od kilku dni to forum i pomyślałam ,że dużo tu rad na odchudzanie a prawie żadnych na przytycie. Ja niestety jestem szkieletorkiem, przy 174 ważę 53 kg Mam bardzo chude nogi, nie łączą mi się w udach , do tego szerokie biodra 93 cm .Pomyślałam sobie, że może ćwiczenia na wyrobienie masy mięśniowej ud pomogą zmniejszyć mi dystans jaki je dzieli(ręce też miałam chude jak patyki ,aż pewnego lata zrobiły się normalne !czemu? bo nosiłam przez 1,5 miesiąca 20 kilowego,, brzdąca,,sprzątałam co się da i gdzie się da--babysitter)Ostatnio kupiłam stepper i skakankę (pół godziny dziennie na st. na piętach , 20 minut na skakance)do tego piję 2 razy dziennie Humanę mleko sojowe z bananami miodem i rodzynkami i jem 6 zdrowych posiłków dziennie.Czy ktoś doświadczony może wypowiedzieć się na temat moich wywodów dot ćwiczeń i koktailu.Niech piszą wszyscy którzy chcą przytyć Pozdrawiam
coccinella7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 20:54   #2
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: temat dla dziewczyn za szczupłych

było dużo tematów poruszanych na temat przytycia na forach fitness , dietetyka jak i forum plotkowania ... polecam wyszukiwarke
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 20:40   #3
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: temat dla dziewczyn za szczupłych

Na wyrobienie masy mięśniowej to raczej ćwiczenia siłowe i dieta z dodatnim bilnasem kalorycznym, a nie skakanka i mleko sojowe
No i wyszukiwarka
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 08:54   #4
coccinella7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 31
Dot.: temat dla dziewczyn za szczupłych

Dzięki za rady.Myślałam ,że ten wątek może być stałym zborczym tematem dla osób chcących przybrać na wadze,ale chyba nikt nie ma takiego problemu więc poproszę moderatora o usunięcie tematu
coccinella7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 20:02   #5
Agucia
Raczkowanie
 
Avatar Agucia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 289
GG do Agucia
Dot.: temat dla dziewczyn za szczupłych

Rozumiem twój problem, troszeczkę się z nim definiuję. Do piątego roku życia byłam najgrubszym dzieckiem na osiedlu, w wieku 20 lat z kolei byłam za chuda ( i robiłam wszystko, żeby przytyć, nic to nie dało) W wieku 22 lat zaszłam w ciąże i przytyłam 28 kilo. Po roku waga powróciła mi do normy. (Myślę,że to zasługa karmienia piersią). Teraz nadal jestem szczupła, lecz niestety tłuszczyku troszkę zgromadziło się tam gdzie nie trzeba. Dlatego teraz walczę z nim. Pomimo wszystko jestem szczupła w tych miejscach, gdzie wcale mi się to nie podoba. ćwiczę siłowo i aerobowo, ale to w moim przypadku nie daje dużych rezultatów.
Podsumowując;
Łatwiej jest schudnąć niż przytyć. Nie róbcie nic na siłe, bądźcie sobą, ćwiczcie, ujędrniajcie swoje ciałka, i bądźcie z nich dumne.
pozdrawiam
__________________
" O radę pytaj tego, kto sam sobie radzi...."
Agucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 21:03   #6
l_natalia_l
Raczkowanie
 
Avatar l_natalia_l
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 34
GG do l_natalia_l Send a message via Skype™ to l_natalia_l
Dot.: temat dla dziewczyn za szczupłych

Ja również mam taki problem- mam 169cm,i jestem szczupła, lecz nie chuda. Najbardziej nie podobają mi się moje nogi, są chude jak patyki ( no prawie ) i również mam między nimi przerwe, co wygląda nie ciekawie- widać to jedynie w kostiumie kąpielowym, ale jednak. Wszystko mi idzie w biodra i pupe, mam szerokie biodra i na dodatek to jeszzcze tam mi się odkłada tłuszcz- zamiast na nogach. Od miesiąca chodze na siłownię, jest super, czuję poprawe, moje nogi- szczególnie uda stały się ładniejsze, wyżeźbione i troche grubsze... trzeba ćwiczyć i ćwiczyć by utrzymać tkankę mięsniową.
l_natalia_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 10:44   #7
coccinella7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 31
Dot.: temat dla dziewczyn za szczupłych

Na jakich sprzętach ćwiczysz na siłowni? jak często? stosujesz jakąś dietę , jesz jakieś odżywki?ile pytań!! kupiłam sobie niedawno gainer no i zamierzam iść na siłownie
coccinella7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 22:02   #8
Kurpianka
Zadomowienie
 
Avatar Kurpianka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 095
Dot.: temat dla dziewczyn za szczupłych

Cytat:
Napisane przez coccinella7 Pokaż wiadomość
Na jakich sprzętach ćwiczysz na siłowni? jak często? stosujesz jakąś dietę , jesz jakieś odżywki?ile pytań!! kupiłam sobie niedawno gainer no i zamierzam iść na siłownie
Jestem również niezmiernie ciekawa jak wygladaja te ćwiczenia i na czym?
__________________
Wymianka!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post84634771

Zapraszam
Kurpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.