Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-30, 12:31   #3901
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Lil'_Tina, iwONKA595,a uzywalyscie wax zgodnie z 'instrukcja'?. ja robie to tak,ze po nalozeniu waxa zakladam foliowy czepek i podgrzewam suszarka okolo minuty. nastepnie szybko zakladam gruba,zimowa czapke i podgrzewam jakies 2 minuty. co okolo 8 minut podgrzewam ponownie suszarka. calosc trzymam 30 minut. po zdjeciu tego wszystkiego kiedy dotykam skore glowy -jest ciepla (ale bez przesady) jak robilam na poczatku tak,ze tylko czapke dawalam to efektu zadnego nie bylo-cieplo znikalo b. szybko.. jutro waxa uzyje
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 15:59   #3902
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
Lil'_Tina, iwONKA595,a uzywalyscie wax zgodnie z 'instrukcja'?. ja robie to tak,ze po nalozeniu waxa zakladam foliowy czepek i podgrzewam suszarka okolo minuty. nastepnie szybko zakladam gruba,zimowa czapke i podgrzewam jakies 2 minuty. co okolo 8 minut podgrzewam ponownie suszarka. calosc trzymam 30 minut. po zdjeciu tego wszystkiego kiedy dotykam skore glowy -jest ciepla (ale bez przesady) jak robilam na poczatku tak,ze tylko czapke dawalam to efektu zadnego nie bylo-cieplo znikalo b. szybko.. jutro waxa uzyje
czyli foliowy czepek trzyma ciepło tak?
chyba wypróbuje
ostatnio to nawet robiłam tak, ze załozyłam ręcznik i siedziałam z głowa oparta grzejnik

a jeszcze innym razem to przez pół godziny lezałam z głową na termoforze

cuda niewidy.

domownicy czasem tak dziwnie na mnie patrzą


teraz spróbuje z tym czepkiem.. w weekend
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 17:51   #3903
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

A ja dzis zaczynam eksperymenty z tym cudownym Waxem,tak mnie zakrecily wasze doswiadczenia ze zachecona pragnieniem posiadania dlugich ,gestych wlosow polecialam do apteki i mam!kupilam tez Belisse zeby dac powera od srodkazobaczymy co z tego wyjdzie!Juz nie moge sie doczekac!:jup i:
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 18:16   #3904
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

brzoooza88,tak. nie wiem jak mozna bez czepka foliowego sobie poradzic,aby cieplo nie uciekalo . tylko pamietaj zeby co jakis czas podgrzewac suszarka czapke.
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 19:34   #3905
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
brzoooza88,tak. nie wiem jak mozna bez czepka foliowego sobie poradzic,aby cieplo nie uciekalo . tylko pamietaj zeby co jakis czas podgrzewac suszarka czapke.
ok bede probowac tylko najpierw muze nabyc takowy czepek.
dostanego normalnie w drogerii?
a jest cos zastepczego?
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 20:51   #3906
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

ja nakładałam ręcznik, pod to jakąś folię i zcapkę zimową... dawało jakieś tam ciepło, ale po pewnym czasie chyba się przyzwyczaiłam i już tak nie czułam że mi w mózg grzeje
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 20:54   #3907
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

brzoooza88,ja pare czepkow takich mam ze wzgledu na to,ze byly dolaczane do farb jak kiedys farbowalam mysle,ze nie powinnas miec zadnego problemy z kupnem,w rossmanie moga byc ewentualnie mozesz uzyc poprostu worka foliowego..tylko musialabys jakos scisnac go,aby powietrze trzymal-moze byc ciezko..trzeba kombinowac z tym bawieniem sie waxem
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-30, 21:25   #3908
karolcia777
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z domu? Warszawa
Wiadomości: 5
GG do karolcia777
Talking Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Jestem nowicjuszką na forum.
Ale szukam kogoś, kto używał szamponu z Czarnej Rzepy - Ziaja.
Kupiłam taki ostatnio, zastanawiając się, czy coś pomoże mi (włosy mam ledwo do ramion - dzieło fryzjera - 'podcięcie końcówek')

No... ale zapuszczę! Jutro kupię WAX.
TRZYMAJCIE KCIUKI! :P
karolcia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 12:50   #3909
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
brzoooza88,ja pare czepkow takich mam ze wzgledu na to,ze byly dolaczane do farb jak kiedys farbowalam mysle,ze nie powinnas miec zadnego problemy z kupnem,w rossmanie moga byc ewentualnie mozesz uzyc poprostu worka foliowego..tylko musialabys jakos scisnac go,aby powietrze trzymal-moze byc ciezko..trzeba kombinowac z tym bawieniem sie waxem
ok poprobuje

Cytat:
Napisane przez karolcia777 Pokaż wiadomość
Jestem nowicjuszką na forum.
Ale szukam kogoś, kto używał szamponu z Czarnej Rzepy - Ziaja.
Kupiłam taki ostatnio, zastanawiając się, czy coś pomoże mi (włosy mam ledwo do ramion - dzieło fryzjera - 'podcięcie końcówek')

No... ale zapuszczę! Jutro kupię WAX.
TRZYMAJCIE KCIUKI! :P

bede trzymac kciuki
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 13:00   #3910
Pipi6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Akurat witaminy z grupy B nie jest łatwo przedawkować, bo nadmiar jest wydalany wraz z moczem. Ale te 300-600% dziennej dawki trochę mną wstrząsnęło. Pipi6, jakie witaminy dokładnie bierzesz?
No więc biorę Perfectil, tu jest skład http://www.vitabiotics.com/perfectil...til_form2.aspx

A jak mnie nie stać, to kupuję trochę tańsze o podobnym składzie.

I jak pisałam, biorę je przez około trzy miesiące, potem miesiąc przerwy i znowu. Na opakowaniu zalecają przynajmniej 3 miesiące, ale myślę, że trzeba dać ogranizmowi trochę odsapnąć od nadmiaru dobrego. Kilkukrotne dawki dzienne w tym produkcie to głównie witaminy z grupy B właśnie, też wydawało mi się to podejrzane, ale biorę, żyję, ktoś to dopuścił do sprzedaży, a moje włosy też wyglądają coraz lepiej, więc się nie obawiam przedawkowania. Myślałam tez o tym, żeby np. brać je cały czas, co drugi dzien i nie robić tej miesięcznej pzrerwy, może kiedyś się przestawię, w sumie nie wiem co lepsze.

Edytowane przez Pipi6
Czas edycji: 2007-10-31 o 13:03 Powód: błąd w nazwie
Pipi6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 13:54   #3911
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

zazywałam belisse, uzywałam waxa i nic:/ jakos nei zauważyłamzeby mi szybciej rosly. weic tera nei zazywam nic, uzywam ejdwabiu na koncowki, nie porstuje, odczasu doc zasu susze suzszarka ic zekam. moze mi kiedys urosną
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 15:15   #3912
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

ja od miesiaca stosuje kuracje i cos uroslo czyli: belissa, seboradin, nafta, olejek ryc. i wax.

a co do waxa, to ja podrzewam suszarka wlosy i czapke od srodka. wkladam czape. na to jeszcze recznik cieplo sie bardzo dlugo trzyma i nie trzeba podgrzewac kilka razy
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 19:43   #3913
sooonieczka
Raczkowanie
 
Avatar sooonieczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 52
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

A ja mam metodę nieco niekonwencjonalną
Farbuję włoski już od 3 lat.. prostuję bardzo często.. reasumując są biedne przy mnie.. były okropnie zniszczone.. dlatego ścinałam je calyczas.. bo myślałam, że to coś da.. ale później zaczęłam stosować odżywki.. Goldwella, AR Loreala, Kallosa no poprostu całą serię fryzjerskich odżywek.. owszem efekty były.. ale krótkotrwałe.. już nie wspominam o tym.. że mi kompletnie nie rosły.. nieraz po 4 miesiacach nie miałam w ogóle odrostów..

ażżż.. 2 miesiące temu odstawiłam wszystkie odżywki, myje włosy szamponem dla dzieci iiii... spłukuje zimną wodą a ostatnio nawet lodowatą przez 2-3 min i niedość, że mam włoski piękne, mocne i lśniące to przez ten czas włosy urosły mi juz ponad 4 cm !!
Zimna woda pobudza krążenie skóry głowy co za tym idzie ma zbawienny wpływ dla cebulek włosów
Polecam choć początki są ciężkie
sooonieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 19:50   #3914
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

centralnie zima [lodowata] woda,czy taka chlodna?
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 19:58   #3915
sooonieczka
Raczkowanie
 
Avatar sooonieczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 52
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Zawsze jak zaczynam.. to ciepłą.. później chłodną.. i coraz zimniejszą aż lodowatą ale ostatnio nie mam czasu i odrazu leję lodowatą moja głowa już się przywyczaiła
sooonieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 20:26   #3916
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

dziekuje za odpowiedz sprobuje bawic sie z ta zimna woda marze zeby jak najszybciej wlosy urosly mi 10 cm,bo potem to juz z gorki..
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 20:32   #3917
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sooonieczka Pokaż wiadomość
Zawsze jak zaczynam.. to ciepłą.. później chłodną.. i coraz zimniejszą aż lodowatą ale ostatnio nie mam czasu i odrazu leję lodowatą moja głowa już się przywyczaiła
jejku
brrrr az mnie ciarki przeszły
ja to zawsze spłukuje chłodna...
a raz nie było u nas pradu... i w zbiorniku była niepodgrzana woda( czytaj :lodowata)
a głowe musiałam umyc...
przy płukaniu, miałam takie wrażenie, ze wszystkie włsoy stoja mi dęba
straszne uczucie
nawet potem recznik na głowie nie pomagał
wciąz było mi tak zimno...

zostaje przy chłodnej wodzie
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 21:18   #3918
sooonieczka
Raczkowanie
 
Avatar sooonieczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 52
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz sprobuje bawic sie z ta zimna woda marze zeby jak najszybciej wlosy urosly mi 10 cm,bo potem to juz z gorki..
Dagna Jak zauważysz jakieś efekty to daj znać i życzę wytrwałości i nie zniechęcaj się odrazu.. bo początki są naprawde trudne, ale potem to już z górki Ja byłam zdesperowana ale opłacało się

Cytat:
Napisane przez brzoooza88 Pokaż wiadomość
jejku
brrrr az mnie ciarki przeszły
ja to zawsze spłukuje chłodna...
a raz nie było u nas pradu... i w zbiorniku była niepodgrzana woda( czytaj :lodowata)
a głowe musiałam umyc...
przy płukaniu, miałam takie wrażenie, ze wszystkie włsoy stoja mi dęba
straszne uczucie
nawet potem recznik na głowie nie pomagał
wciąz było mi tak zimno...

zostaje przy chłodnej wodzie
Brzoooza88 kwestia przyzwyczajenia ja też sobie kiedyś tego nie wyobrażałam.. raz jak miałam już nałożoną farbę na włosach.. akurat junkres mi się zepsuł i musiałam myć lodowatą, myślałam że umrę.. a tu brudna woda dalej leciała.. ale teraz to dziwnie się aż czuje jak myje głowe ciepłą :P tak nieswojo i odrazu płucze lodowatą
sooonieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 10:47   #3919
sweet_sport
Raczkowanie
 
Avatar sweet_sport
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

lodowatą?

brrr nie mogłabym

za zimno xP
sweet_sport jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 11:06   #3920
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Trzeba będzie wypróbować tą lodowatą wodę Chociaż ze skrajnościai różnie to bywa.. Przypomina mi to tę metodę w której włosy myje sie przez 2 miesiące samą wodą - tego sobie nie potrafię wyobrazić bo jednorazowo używam tak ze 3 szamponów
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 14:00   #3921
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Polewam czasami wlosy zimna woda,bo to zamyka luski wlosa.Pieknie sie potem blyszcza Ale nigdy nie polewalam glowy.Za duzy szok Ale chyba poprobuje,kazdy sposob jest dobry
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 14:02   #3922
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Polewam czasami wlosy zimna woda,bo to zamyka luski wlosa.Pieknie sie potem blyszcza Ale nigdy nie polewalam glowy.Za duzy szok Ale chyba poprobuje,kazdy sposob jest dobry

Kurcze,ja nie potrafie okreslic,czy wlosy rosna mi szybciej,czy nie Nie farbuje,nie mam pasemek.Moje wlosy za kazdym razem ukladaja sie inaczej:mocniej lub slabiej sie faluja.Wiec nie jestem w stanie tak po prostu patrzac na nie okreslic,czy szybciej rosna a chcialabym to sprawdzic
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 14:16   #3923
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

moren,wystarczy je mierzyc co jakis czas ja akurat po odrostach widze,nie farbuje juz od jakiegos czasu,wiec odrosty mierze i sprawdzam w moich notatkach
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 14:45   #3924
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Witam po przerwie.Włosy zdaje się że ruszyły bo zauważyłem że widzę swoją grzywkę przy myciu a jeszcze nie tak dawno nie widziałem jej, i jak włosy są mokre i oklapnięte to grzywka ładuje mi się do oczu.Jeśli chodzi o ich kondycję to w normie, na szczęście brak połamanych i rozdwojonych końcówek, reszta też w normie nie wypadają nadmiernie , przy czesaniu sporadycznie wypadnie kilka sztuk czyli tak jak być powinno.
Ale przetłuszczanie nie ustało max 2 dni mogę ich nie myć na 3 dzień mam już istny smalec na głowie, teraz włączyli na całego centralne to się mniej będą tłuszczyć od suchego powietrza, ale za to się zaczną elektryzować
no cóż..taka ich uroda widocznie.Może niedługo dam nową fotkę to będzie widać czy i ile urosły.w lutym-marcu planuję podciąć o 1-1,5cm końcówki
myślę że dobrze im to zrobi bo jak narazie od 7,5 miesiąca nie podcinałem nawet milimetra.Pozdrawiam

Ps.Polecam szampony z serii FRUCTIS , najlepsze na delikatne i rzadkie włosy ! Szczególnie nutri-gładki jest fajny trochę trzyma w ryzach włosy jeśli oczywiście ma się kręcone albo tak jak ja lekko falowane.
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 14:54   #3925
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
moren,wystarczy je mierzyc co jakis czas ja akurat po odrostach widze,nie farbuje juz od jakiegos czasu,wiec odrosty mierze i sprawdzam w moich notatkach
Chyba jedyna mozliwosc w moim przypadku
Szukam dobrego dla siebie szmponu.Chyba postawie na jakies naturalne,jak Eva Natura,albo moze cos z Ziaji.Fructisow nie znosze.Nie wiem wlasciwe czemu.Albo powoduja lupiez,albo po prostu mi nie leza
Zaczynam odmierzanie od wlosow dlugosci 33 cm (mierzone od karku po koniuszek cienkiego pasma wlosow)
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 15:06   #3926
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

moren, mi takze fructis nie odpowiada. jaki masz kolor wlosow? jezeli blond (lub chcesz rozjasnic obecny kolor) to polecam z evy natury rumiankowy. po tygodniu uzywania tego szamponu wlosy troche mi sie rozjasnily szampon jest naprawde delikatny,wlosy po nim sa mile,wydaja sie zdrowsze i troche blyszcza kupilam takze polecany na wizazu szampon barwa tataro-chmielowy,ale jeszcze go nie przetestowalam. zaczne dopiero jak skoncze eve natura,aby wlosy mi sie nie przyzwyczaily do niego,bo to dla mnie jest cudo

moren,a powiedz do jakiej dlugosci wlosow dazysz? ja mam 2-3 cm za ramiona i chcialabym tak do zapiecia stanika wiec troche czekania bedzie.. ale jak urosnie mi te 10 cm to mysle,ze pozniej bedzie z gorki..
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 17:30   #3927
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Ja mam ciemniutkie wlosy-bardzo ciemny chlodny braz Raczej ide w kierunku przyciemniania,niz rozjasniania Chociaz ostatnio marza mi sie bardzo jasne pasemka.Ale to dopiero zobacze
Wlosy mam dosc mocno wycieniowane.Najdluzsze wlasnie gdzies do zapiecia stanika.Ale zapuszczam,ile sie da Kiedys mialam do pasa.I znowu chce takie czyli czeka mnie zapuszczenie jeszcze 30-50 cm wlosow
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 18:17   #3928
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Właśnie skończyłam opakowanie Bellissy, (50 tabletek, witaminy i skrzyp).Jestem dumna z siebie, bo naprawdę rzadko zdażyło mi się zapomnieć o wzięciu tabletki. Efekt jest, bo włosy nie wypadaja kiedy np. przejade reką po kucyku. Zastanawiam się, czy powinnam sięgnąc po nastepne opakowanie czy np. po preparat z krzemem i siarką, choćby Bio-Urodę: http://www.domzdrowia.pl/59118,bio-uroda-60-tabl.html. No i czy nie zrobić sobie jakiejś krótkiej przerwy?
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 18:29   #3929
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
moren,wystarczy je mierzyc co jakis czas ja akurat po odrostach widze,nie farbuje juz od jakiegos czasu,wiec odrosty mierze i sprawdzam w moich notatkach
a jak wy dziewczyny mierzycie? miarka??
bo ja nie mam farbowanych włosów..więc cięzko bedzie zobaczyc odrosty
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 18:39   #3930
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez brzoooza88 Pokaż wiadomość
a jak wy dziewczyny mierzycie? miarka??
bo ja nie mam farbowanych włosów..więc cięzko bedzie zobaczyc odrosty
Ja sobie zmierzylam centymetrem krawieckim Wloski rosnace na karku,bo tam bedzie mi najlatwiej (tak,zeby potem zmierzyc znow te same w tym samym miejscu)
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.