Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-29, 18:39   #3571
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

hej dziewczyny, Ja właśnie odwiedziłam salon na ul.Piątkowskiej hair-club. i powiem Wam że jestem zadowolona ale szału niemapisze o osobie Lukasz, ale obok miał swoje stanowisko właściciel tego sałonu o imieniu Piotr. To co on zrobił z włosami pewnej Pani zwaliło mnie niemal z fotelapoprostu tak ładnie jej sciał włoski, miała krótkie że jestm pewna podziwu. Teraz napewno też tam wróce tylko zastanawiam sie jak to zrbić zeby umówić sie do Piotra , mysle że Lukaszowi będzie przykro. Ale dziewczyny na cięcia włosów , malowanie to śmiało do niego, jest niesamowity.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 10:09   #3572
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
Teraz napewno też tam wróce tylko zastanawiam sie jak to zrbić zeby umówić sie do Piotra , mysle że Lukaszowi będzie przykro

eeee tam, przykro przecież nie jesteś jego stałą klientką, która chodzi do niego od lat i nagle zmienia na innego fryzjera z tego samego salonu. jest duża szansa, że nie będzie Cię nawet pamiętał...ja bym się*nie szczypała i umawiałą, się do Piotra, jeśli jego umiejętności zrobiły na Tobie takie wrażenie
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 18:31   #3573
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

bejka własnie tak zrobie czy jest na sali fryzjer? bo mam pytanie
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 20:21   #3574
Sen2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Czy któraś z was była w salonie fryzur Wella na ul. gwarnej?

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
bejka własnie tak zrobie czy jest na sali fryzjer? bo mam pytanie
jak długo czeka się na wizytę?
Sen2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 14:03   #3575
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

sen----nawet nie wiem ile do Piotra. ale do łukasza długo nie czekałam. pisz sie do Piotra będziesz zadwolona żałuje że tak pózno na nich trafiłam pewnie juz miała bym długie zadbane włosya nie spalne woda utlenioną buuuuu pracuja na ksmetykach keune, czy ktos wie gdzie mozna je kupic? bo na allegro nima
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 19:49   #3576
Sen2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Chyba zaryzykuje i umówię się jutro do tego Piotra. Bo wszyscy dobrzy fryzjerzy mają wolne terminy w styczniu a ja tak długo czekać nie mogę. Znalazłam ich stronę. Mam nadzieje że nie będę żałować.
Sen2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 20:24   #3577
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Czy możecie polecić jakiś salon, który pracuje na farbach L'oreal i przy okazji fryzjera, który umie dobierać kolor i nie wyczyści mi całego portfela?
Brzmi prawie jak "mission impossible", ale wierze, że ktoś taki się znajdzie
Będę wdzięczna za pomoc!

Edytowane przez pinivini
Czas edycji: 2009-12-03 o 16:53
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 09:20   #3578
Sen2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

No i umówiłam się do tego Piotra, faktycznie długo czekać nie trzeba (z jednej strony mnie to zmartwiło ale umówiłam się z samego rana i może dlatego). Oby ta wizyta dobrze się skończyła
Sen2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 15:04   #3579
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
no nie wiem, ja już dwa czy trzy razy próbowalam się do niego umówić i zawsze termin wynosił ok 6 tygodni ale mi też nie każda godzina pasuje



Moja przyjaciółka chwali sobie bardzo Waldka Wagnera z Dąbrowskiego (zapomniałam jak się nazywa jego salon) Sciął ją z półdługich na krótkie i od ponad dwóch lat sprawuje pieczę nad jej włosami
ja go też bardzo lubię, ale trzeba na niego uważać, bo czasami nie słucha klientek i realizuje swoje wizję
mnie kiedyś tak pocieniował, że przestałam do niego chodzić tak mnie wkurzył, bo prosiłam żeby nie przesadzał ze strzępieniem

zastanawiam się czy mu nie wybaczyć i nie wybrać się do niego ponownie
no własnie mam przyjaciółkę, która też jest bardzo Waldkiem zachwycona ! i ona zawsze ma swoją wizję, którą poprostu na początku wizyty mówi. nigdy nie zrobił jej "krzywdy" na głowie. z tego co wiem to niestety terminy do niego też kosmiczne !

ja w poniedziałek ide do Hair design na cięcie do Sebastiana to potem napiszę jak było
__________________
ale o so chosi ? :P

Edytowane przez miziol
Czas edycji: 2009-12-04 o 15:06
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 15:55   #3580
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
no własnie mam przyjaciółkę, która też jest bardzo Waldkiem zachwycona ! i ona zawsze ma swoją wizję, którą poprostu na początku wizyty mówi. nigdy nie zrobił jej "krzywdy" na głowie. z tego co wiem to niestety terminy do niego też kosmiczne !
do nowego roku odpuszczam sobie fryzjerów (nie mówię, że nie przydałoby się zrobić coś*z włosami) ale nigdy nie mogę wstrzelić się z wizytą, tak, żeby mi pasowało a nie chcę iść do kofgoś niesprawdzonego, ba zapuszczam włosy i każdy cm na wagę złota
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 18:44   #3581
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

sen koniecznie napisz jak poszło u Piotra mysle że będziesz zadowolona. Ktoś sie pytał o farby loreal i fryzjera, wiec jak najbardziej Klaudiusz z Kościelnej 34b tel.663 18 48. kiedys tam chodziłąm do niego, ale znam jego szefową z którą średnio sie dogaduje więc zeby jej nie widzieć tam nie chodze, ale gdyby zmienił prace odwiedziła bym gopracuja na lorealu. hmmmm,......a wiecie ze kusi mnie ten Adam z czesanki.....chciała bym tez tam sie wybrac.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 20:09   #3582
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

hmm ja chyba przeprosze się z FArouk bo zależy mi na ładnym kolorze. w poprzednim salonie w którym byłam (Bukowska) cięcie super ale kolor już mnie nie powalił, natomiast moja koleżanka zachwycona była jedym i drugim. salon ogólnie na plus

Co do Sebastiana z Hair Design to byłam i wyszłam bardzo niezadowolona. W ogóle nie słuchał co się do niego mówi i jak spaprał jeszcze próbował mi wmówić że jest inaczej. (od niezbyt ciemnego brązu do czerni jednak jest troszkę daleko) nie mówię że skreślam zaraz cały salon ale tego pana serdecznie NIE POLECAM
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 21:08   #3583
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
hmm ja chyba przeprosze się z FArouk bo zależy mi na ładnym kolorze. w poprzednim salonie w którym byłam (Bukowska) cięcie super ale kolor już mnie nie powalił, natomiast moja koleżanka zachwycona była jedym i drugim. salon ogólnie na plus

a konkretnie o jakim salonie przy Bukowskiej mowa?
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 04:48   #3584
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

o salonie Pieczyńscy. ja byłam u Pana Robertabardzo miły, skromny człowiek i dokładnie ścina.
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 07:48   #3585
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

nie no jeżeli już ktoś partaczy kolory ciemne to już naprawde zle, tak naprawde to tylko blondy są bardzo wymagające i trzeba miec duża wiedze żeby uzyskać kolor oczekiwany żeby nie były żówte itd. Dziewczyny a ten Adam z czesanki ile ma lat?plus minus
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 08:19   #3586
Sen2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

On jest studentem i tak na oko jakieś 23-25.
Ja u niego byłam, dobrze ścina ale bez rewelacji. Można śmiało do niego iść bo na pewno nikogo nie skrzywdzi
Sen2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 10:01   #3587
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość

Co do Sebastiana z Hair Design to byłam i wyszłam bardzo niezadowolona. W ogóle nie słuchał co się do niego mówi i jak spaprał jeszcze próbował mi wmówić że jest inaczej. (od niezbyt ciemnego brązu do czerni jednak jest troszkę daleko) nie mówię że skreślam zaraz cały salon ale tego pana serdecznie NIE POLECAM
nie strasz ! na kolor nie idę tylko na cięcie. widziałam na głowie mojej szefowej jego ciecia i nie było źle
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 11:30   #3588
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

sen dzienki no to młody, hmmmm trochy mi to da do myslenia.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 11:56   #3589
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Hej,
chciałabym się Was poradzić. Chce farbować włosy w jednym salonie a ściąć w innym. Zastanawiam się, w jakiej kolejności to zrobić. Najpierw farbować a później ściąć czy na odwrót??
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 15:02   #3590
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez hanka04 Pokaż wiadomość
Hej,
chciałabym się Was poradzić. Chce farbować włosy w jednym salonie a ściąć w innym. Zastanawiam się, w jakiej kolejności to zrobić. Najpierw farbować a później ściąć czy na odwrót??
zazwyczaj chyba fryzjerzy najpierw farbują potem ścinają.
przynajmniej w moim przypadku tak bylo,a włosy juz farbuję od 15 lat u fryzjerów ( oczywiscie byly przerwy na domowe farbowania )

W zasadzie wydaje mi się ,że to też zalezy czy chcesz krotką fryzurę ,czy tylko podcięcie, bo jesli krotka calkiem ,to wiadomo, ,że gdy pofarbujesz najpierw i np po tygodniu pojdziesz obciąc zwlaszcza wlosy na szyi ,to może byc widac juz odrost, lub jakies niedopatrzenia fryzjera ( bo roznie to bywa ).
Ale to tylko moje przemyslenia, moze zadnej róznicy nie ma.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 15:54   #3591
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Sen2000 Pokaż wiadomość
On jest studentem i tak na oko jakieś 23-25.
Ja u niego byłam, dobrze ścina ale bez rewelacji. Można śmiało do niego iść bo na pewno nikogo nie skrzywdzi
z tego co ja wiem Adam ma 27 lat
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:08   #3592
Sen2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez zuzannaaa Pokaż wiadomość
z tego co ja wiem Adam ma 27 lat
To pewnie masz racje Mi wyglądał na młodszego, ale ja ogólnie często się mylę jeśli chodzi o wiek.
Sen2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 21:21   #3593
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
nie strasz ! na kolor nie idę tylko na cięcie. widziałam na głowie mojej szefowej jego ciecia i nie było źle
Nie wiem jak tnie może i dobrze (ja podcinałam wtedy akurat tylko końcówki a to tyle co nic ) nie byłam natomiast zadowolona z koloru. ("specjalnie dałem ciemniejszy żeby sie tak szybko nie wypłukał" )tiaa a kto Cię prosił???
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 16:29   #3594
konwalia1107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

hej. chcę rozjaśnić bardzo ciemny brąz i ufarbować na brąz lub jasny brąz.kogo dobrego w farbowaniu możecie polecić?
p.s. mam bardzo długie włosy, więc trochę zachodu fryzjer będzie miał, dlatego chciałabym, żeby znał się na rzeczy.
konwalia1107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 12:54   #3595
jadwisiamink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość
ja powoli zaczynam sie bać.Umówiłam sie do La Granda do pani Karoliny i po przeczytaniu kilku postów troszke sie przestraszyłam.wiadomo, ze każdy ma inne wymagania i oczekuje innego efektu, ale płacąc 0k 300 zł (mam długie włosy) chciałabm mieć ładnie zrobione a nie *******nik na głowie.
Ktoś ma jeszcze jakies doswiadczenia fryzjerskie od tej Pani??
hmmm no cóż mam Ci powiedzieć, ja byłam u tej Pani, i szkoda że nie posłuchałam jednej z dziewczyn z tego form i nie zrezygnowalam z tej wizyty, jak dla mnie to była pomyłka która kosztowała mnie 300zł, i pierwszy raz w życiu po dwóch tygodniach poprawiałam kolor u innego fryzjera. Ale człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach.
jadwisiamink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 14:09   #3596
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ooooooooo matko! 300zł, ja wydałam 200zł ale byl to balejaż i dla mnie to mega duzo jeju dziewczyny to kupcie sobie fabre w sklepie fryzjerskim i zrobie Wam to za darmo he he nie żartuje .
konwalia----dekoloryzacja włosów wymaga bardzo dokładnosci , wiedzy, zniszczyć włosy bardzo można łatwo(sama ostatnio doświadczyłam;(....)zdecy dowanie powinnaś poszukać prfesionalisty. Ja nawet nie wiem kgo mogła bym Ci polecić bo aktualnie sama szukam takiej osoby która zna sie na dekoloryzacji.

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2009-12-07 o 14:16
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 17:32   #3597
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez konwalia1107 Pokaż wiadomość
hej. chcę rozjaśnić bardzo ciemny brąz i ufarbować na brąz lub jasny brąz.kogo dobrego w farbowaniu możecie polecić?
p.s. mam bardzo długie włosy, więc trochę zachodu fryzjer będzie miał, dlatego chciałabym, żeby znał się na rzeczy.

mam włosy gdzieś do połowy pleców, gęste. Dekoloryzowałam włosy u Adama i nadal są ok. Nie są zniszczone,nie wychodzą garściami. Wiadomo, że trzeba zainwestować też w dobrą odżywkę bo to jednak rozjaśnienie.Osobiście do dekoloryzacji polecam Adama lub Waldka Wagnera. No i oczywiscie trzeba sobie zarezerwować więcej czasu...oraz gotówki bo troszkę trzeba zapłacić, u mnie to bylo ponad 300zl. Pozdrawiam
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 17:48   #3598
konwalia1107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Avent333-no właśnie wiem, dlatego obawiam się okrutnie pójść do kogoś niesprawdzonego. Jedna z forumowiczek poleciła mi p.Grzegorza z La Lumiere, podobno jest mega dobry. Kiedyś pracowała tam p.Ania-od znajomych wiem, że odstawiała super robotę. Niestety już nie pracuje w La Lumiere. Umówiłam się więc do p.Grzegorza na next wtorek, zdam relację oczywiście. Jeśli któraś z Was była-napiszcie co i jak. W każdym razie nadal czekam na propozycje kobitek, które z autopsji mogą kogoś polecić.

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
mam włosy gdzieś do połowy pleców, gęste. Dekoloryzowałam włosy u Adama i nadal są ok. Nie są zniszczone,nie wychodzą garściami. Wiadomo, że trzeba zainwestować też w dobrą odżywkę bo to jednak rozjaśnienie.Osobiście do dekoloryzacji polecam Adama lub Waldka Wagnera. No i oczywiscie trzeba sobie zarezerwować więcej czasu...oraz gotówki bo troszkę trzeba zapłacić, u mnie to bylo ponad 300zl. Pozdrawiam
anussie31-A gdzie dokładnie jest ich salon? Masz w sumie o tyle lepiej,że masz gęste włoski...a moje długie,ale cieniutkie i strach taki, że koniec. Ale pomyślę, poczytam jeszcze. Dzięki za pomoc girls
konwalia1107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:21   #3599
___ sylvviia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
GG do ___ sylvviia
Exclamation Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam Drogie Panie
Czy któraś z Was jest stałym klientem pracowni fryzjerskiej Adama Żolika w Spocie? Czesanka.
Wczoraj tam byłam, lokal ma fajny design, jest przyjemnie i leci naprawdę dobra muzyka
Byłam umówiona do Łukasza.. Mam krótkie włosy, blond rozjaśniane. Regularnie, od roku jakoś robię podcinkę i farbowanko w ten sam deseń. Poszłam do Łukasza od razu z pomysłem, szybko załapał moją wizję, dopracował. Zrobił fajną fryzurkę, ale niestety jednak do mnie nie pasuję. Rozczarowałam się trochę, ale absolutnie nie mam mu tego za złe, bo sama chciałam się tak ściąć. Jedna strona włoski krócej, druga dłużej. Zaczesane z tyłu głowy na przód, to akurat był jego pomysł. Wydawało mi się, że będzie si. Niestety średnio wyszło. W sensie nie wyglądam dobrze z taką fryzurą, ale już trudno, odrosną. Z czym jest większy problem. Łukasz dwa razy nakładał mi rozjaśniacz, ponieważ za pierwszym razem, oczywiście już po stonowaniu odrost był żółtawy! Po drugim razie (pomijając już to, że myślałam, że głowa mi odpadnie, nawdychałam się tyle tej chemii, że dziwię się, że nie zeszłam mu tam na tym krześle:p) odrost wyglądał nieco lepiej. Ułożenie fryzury si, żadnych przedziałków, ciężko na pierwszy rzut oka się dopatrzeć. Dzisiaj umyłam włoski, inaczej się uczesałam, zauważyłam jak bardzo odrost różni się od reszty włosów. Zapłaciłam 200zł. Myślę, że Łukasz nawet wziąłby więcej jeśli tylko sam by uważał, że rzeczywiście odwalił kawał dobrej roboty. Ja nawet bez żadnych oporów zapłaciłabym mu więcej, ale uważam, że 200zł za żółte odrosty jest niewyobrażalnym nieporozumieniem. Siedziałam u niego prawie 4h, a efekty kiepskie i bardzo niefajne odczucia. Żałuję, że nie zauważyłam od razu i że nie powiedziałam co jest nie halo.
___ sylvviia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 07:25   #3600
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

sylvia-----------czyli tam pracuje 2 panów? Adam i Łukasz jeszcze ? Zówty odrost ?ups!!!
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.