Poznańskie Śluby :D - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 09:09   #1981
Pinesia7
Raczkowanie
 
Avatar Pinesia7
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 105
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Dzięki Kochana. Zdecydpwaliśmy się na Orange w Przeźmierowie. Jednak postawiliśmy na elegancje i nowoczesność trochę tylko trzeba będzie popracować nad przystrojeniem sali bo jest dość konferencyjna hotel natomiast rewelacja, pokoje super, cena za osobę bardzo dobra. Więc przyszły rok w sierpniu właśnie tam. Szkoda tylko że tak mało opini jest o tym Hotelu A jak z naukami? Wiecie Myszki gdzie można dość szybko je zrobić? Chodzi mi o Poznań, ewentualnie okolice.
Pinesia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 14:16   #1982
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Poznańskie Śluby :D

zajrzyj na stronkę archidiecezji poznańskiej, tam jest kalendarz, czasy trwania. Ja robiłam w parafii Rocha, 3 tygodnie, całkiem miło i sympatycznie, świetny proboszcz
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 22:59   #1983
izabella767
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Hej. I nie dotarłam do młynskiego koła. Byłam w karczmie podkowa leśna,super wystruj na wesele,ale jednak chyba zdecydowaliśmy się zrobić w boszkowie bo wyjdzie nas tyle samo tylko że zamiast transportu zapłace za nocleg i mam mniej problem z głowy. A dla innych kobietek poszukujących jak ja na forach informacji gdzie zrobic fajne wesele wklejam dwa linki
http://www.sulkowski.net.pl/wesela-bankiety/menu
http://www.darzbor.eu/
izabella767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 08:08   #1984
Pinesia7
Raczkowanie
 
Avatar Pinesia7
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 105
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Dzięki Miziol za odpowiedź Izabella cudowne miejsca podałaś, ceny pewnie też dają po oczach co? Możesz napisać jakie są koszty?
Pinesia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 10:58   #1985
izabella767
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Poznańskie Śluby :D

więc co dasz boru moge tylko powiedzieć że menu 155 zł ale podobno bardzo bogate,pokój dla nowożeńców gratisa a dla gości weselnych 100zł za pokój,nie byłam tam w sprawach organizacyjnych tylko moji znajomi. Jeżeli chodzi o hotel sulkowski to ja tam raczej wyprawie moje wesele więc znam więcej szczegółów menu podane na ich stronie kosztuje 150zł, nie płaci się korkowego,można przywieść dodatkowe soki swoje a można umówić się że gdy zabraknie dadzą swój, dekoracje stołu w cenie,acha i do menu dochodzą jeszcze 4 ciastka na osobę w cenie,pokój dla nowożeńców gratis a dla gość w sezonie ślubnym czyli od maja do września 60zł poza sezonem 50zł. Z zewnątrz hotel nie powala ale ta restauracja ma styl,jest dopracowana w szczegółach na sufitach żyrandole kryształowe krzesła obite fantastycznym materiałem rzeżbione i ściany pomalowane pod styl całej restauracji...i ten widok z restauracji na jeźioro,acha robią jeszcze wesela na plażyw wigwamie ale nie orientowałam się w cenie,wiem że jakbym chciała poprawiny w wigwamie to 500zł bez jedzenia,w wigwanie jest na środku ognisko. Byłam tam wczoraj sala wygląda bardzo elegancko.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

szukam teraz zespołu na wesele uświadomcie mnie prosze dziewczynki czy jeżeli nie chce tylko organków to muszę sie liczyć z ceną zaczynającą się od 3tys w góre? i czy możecie polecić jakiś fajny zespół
izabella767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 12:49   #1986
Pinesia7
Raczkowanie
 
Avatar Pinesia7
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 105
Dot.: Poznańskie Śluby :D

O matko! Dopiero zauważyłam gdzie to jest a ja z Poznania heh. Przepięknie faktycznie, ceny też atrakcyjne tylko ile to km...że też w naszych okolicach nie ma tak pięknych miejsc w tych cenach

Edytowane przez Pinesia7
Czas edycji: 2010-03-03 o 12:52
Pinesia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:53   #1987
izabella767
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Ja też jestem z poznania ale obliczyliśmy wszystko dokładnie korkowe i przystrojenie sal koło poznania i transport i doszlismy do wniosku że wychodzi nas prawie tyle samo co z noclegiem w boszkowie a o ile mniej załatwiania. Skusiła mnie oferta atrium w puszczykowie ale tam jest bez owoców i bez ciast i podliczając to wszystko stwierdziliśmy że stawiamy nocleg i tyle A teraz siędzimy przed komputerem i szukamy orkiestry i te ceny to dopiero mnie mnie przerażają
izabella767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 15:08   #1988
Pinesia7
Raczkowanie
 
Avatar Pinesia7
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 105
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Z poznania do Boszkowa jest jakieś ok 70km...o ile dobrze patrze
Pinesia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 16:25   #1989
izabella767
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Poznańskie Śluby :D

tak tak zgadza się jest 80kilometrów od poznania ale doszlismy do wniosku że wszyscy przyjadą samochodami swojimi a na następny dzień nimi wracają a ja nie zaprzątam sobie głowy transportami a najlepsze w tym wszystkim jest to że muszą odpbic do puszczykowa bo tam biorę ślub,zakochałam się w tamtym kościele,tzn mam nadzije że bedą mieć w tym kościele wolny termin bo tego jeszcze nie załatwiłam To dopiero będzie wycieczka krajoznawcza dla gości
izabella767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:34   #1990
Pinesia7
Raczkowanie
 
Avatar Pinesia7
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 105
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Dobra jesteś w tym roku wesele? słuchajcie myślałam o DJ Thomasie, czytałam dobre opinie -co myślicie? Nie jest jakiś smętny?
Pinesia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:48   #1991
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Ja mam DJ na swoim weselu I sądzę,że była to dobra decyzja Zawsze jest to muzyka orginalna a nie przerobiona przez kogoś...
Pinesia7: A czy Ty byłaś juz na imprezie na której grał DJ o którym mówisz?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 21:22   #1992
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 22:13   #1993
izabella767
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Biorę ślub w tym roku w październiku. W sumie to my juz mamy cywilny a teraz mamy 5 rocznice ślubu i sobie wymyśliliśmy że fajnie w rocznice wziąść ślub kościelny zwłaszcza że za pierwszym razem nic nie urządzaliśmy( poczęstunek dla najbliższych). I mam synka który będzie niusł obrączki Ale stres mam straszny ale dużo czasu do oswojenia się. Mam pytanie słyszałyście coś kiedykolwiek o takich zespołach...lets dens z gniezna, amanti z turka, cylar z dusznik bo znalazłam ich w internecie a nie wiem jak graja na żywo i czy potrafią zabawić gości i poderwać do tańca.
Jeżeli chodzi o dj to ja znam dj fąfra,śmieszny facet ale ma niesamowite umiejętności wodzirejowania,niestety nie orientuje się w jego cenniku
http://www.djfafer.pl/?did=1
izabella767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 09:32   #1994
Pinesia7
Raczkowanie
 
Avatar Pinesia7
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 105
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Nina Zyzio-nie nie byłam jak grał, ale wiecie co zdecydujemy się właśnie na niego. Jest mnustwo opinii o nim, naprawdę wiele osób go poleca więc co tam. Zreszta na nas też zrobił fajne wrażenie (spotkaliśmy się). Bierze 950zł więc to dobra cena. Fajnie prowadzi, ma ładne światła -nie jakieś przesadzone. Klamka zapadła
Pinesia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 09:59   #1995
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez Pinesia7 Pokaż wiadomość
Nina Zyzio-nie nie byłam jak grał, ale wiecie co zdecydujemy się właśnie na niego. Jest mnustwo opinii o nim, naprawdę wiele osób go poleca więc co tam. Zreszta na nas też zrobił fajne wrażenie (spotkaliśmy się). Bierze 950zł więc to dobra cena. Fajnie prowadzi, ma ładne światła -nie jakieś przesadzone. Klamka zapadła
Dziękuję za opinie
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 11:21   #1996
Pinesia7
Raczkowanie
 
Avatar Pinesia7
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 105
Dot.: Poznańskie Śluby :D

no problemos
Pinesia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 20:50   #1997
izabella767
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Poznańskie Śluby :D

dziewczyny a co z kwiatami? czy macie może namiary na jakąś dobrą i nie maskarycznie nie drogą florystkę? Zastawnaiwam się czy one też mają takie straszne terminy jak sala,orkiestra i cała reszta
izabella767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 11:52   #1998
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Siema dziwczyny ^^ Wpadłam tylko na chwilkę, bo ja co prawda mieszkam pod Warszawą, ale z TŻ zastanawiamy się nad wzięciem DJ z Poznania- DJ Jerzman. Krzyknął nam 2500zł razem z dojazdem i nie mamy nawet pojęcia czy rzeczywiście fajnie prowadzi wesela.
Jeśli słyszałyście coś o nim proszę o info (swoja drogą zastanawiam się czy aby nie krzyknął nam tyle bo napisałam ze wesele będzie pod warszawą ;/ dojazd dojazdem ale może chce wyciągnąć więcej kasy...)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 20:09   #1999
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Poznańskie Śluby :D

takaya, wystarczy zapytać raz, nie trzeba pytać o coś w kilku miejscach, bo wprowadza to zamęt.
Co do meritum, 2500 za DJ to nie jest mała kwota, ale nie jest też wygórowana, mogę powiedzieć, że wielu DJ bierze podobną stawkę. Poproś go o demo tego, co robi, powinien coś takiego mieć w swoich zasobach.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 07:34   #2000
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Ale cisza na poznańskim forum..
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 23:22   #2001
kura aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Ahoj! Ja jestem "nowa"!
Ślub 27.08.2010. Zaręczeni jesteśmy od miesiąca i jak na razie nam się udaje z wszystkim wyrobić i ze spokojem załatwiać (nie, nie jestem w ciąży ) Właśnie jesteśmy na etapie ustalania kościoła, mamy salę (w Puszczykowie), druga część imprezy weselnej będzie na naszym ogródku (dla kuzynostwa i znajomych). Nauki załatwione, chociaż dużo jeszcze przed nami biegania - mamy ślub mieszany (ja jestem prawosławna a TŻ katolikiem). Sukienkę szyje koleżanka ze scenografii, DJem będzie kolega, fotograf - na pewno się znajdzie. I już
kura aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 14:06   #2002
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Poznańskie Śluby :D

a któraś jeszcze szuka sukienki?
bo mamy dwie w akcji charytatywnej (poza maluchem nikt się nie wzbogaca)
empire i tradycyjna
po kliknięciu w odpowiedni link widać fotki
cena dobra i cel szczytny
__________________

Edytowane przez ava80
Czas edycji: 2010-04-28 o 14:11
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 15:08   #2003
haniaaaa199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Witam!
Dziewczyny moje wesele planuję w sierpniu bądź wrzesniu 2011r. Jestem na etapie szukania ładnej sali max 150zł za osobę, do 30 km od Poznania. Bardzo proszę was o rady, może znacie jakąś godną polecenia salę???
haniaaaa199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 13:41   #2004
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Proponuję poczytać na forum
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 21:25   #2005
kura aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez haniaaaa199 Pokaż wiadomość
Witam!
Dziewczyny moje wesele planuję w sierpniu bądź wrzesniu 2011r. Jestem na etapie szukania ładnej sali max 150zł za osobę, do 30 km od Poznania. Bardzo proszę was o rady, może znacie jakąś godną polecenia salę???
Co prawda nie robimy tam w końcu wesela ale byliśmy na rozmowie w Lacercie w Luboniu. O szczegóły musisz jednak pytać osobiście, bo każde wesele to sprawa indywidualna, poza tym nie napisałaś żadnych szczegółów...


A my w końcu mamy zaklepany kościół w Puszczykowie, ślub 27.08.2010 o 19.00, potem wesele kilkugodzinne w Leśnym Ośrodku Szkoleniowym, a następnego dnia impreza dla znajomych i kuzynostwa w naszym ogródku w Poznaniu Mmm, jeszcze 4 miesiące i w końcu zamieszkamy razem
kura aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 22:14   #2006
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 18:29   #2007
kura aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: Poznańskie Śluby :D

A gdzie idziecie? My właśnie szukamy poradni małżeńskiej...
kura aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 21:23   #2008
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 23:02   #2009
robazka
Raczkowanie
 
Avatar robazka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 149
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez kura aga Pokaż wiadomość
Co prawda nie robimy tam w końcu wesela ale byliśmy na rozmowie w Lacercie w Luboniu. O szczegóły musisz jednak pytać osobiście, bo każde wesele to sprawa indywidualna, poza tym nie napisałaś żadnych szczegółów...


A my w końcu mamy zaklepany kościół w Puszczykowie, ślub 27.08.2010 o 19.00, potem wesele kilkugodzinne w Leśnym Ośrodku Szkoleniowym, a następnego dnia impreza dla znajomych i kuzynostwa w naszym ogródku w Poznaniu Mmm, jeszcze 4 miesiące i w końcu zamieszkamy razem
Czy mogłabyć podać jakieś szczegóły odnośnie wesela w LOSz ? Cena, co się zawiera itp? z góry dziękuję
__________________
"Wierność psa zależy niekiedy od wytrzymałości smyczy"
robazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:35   #2010
kura aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Hej! Mogę Ci wysłać na meila ich ofertę. Każda jest wyceniana indywidualnie, my płacimy za całość 103 zł/os (obiad, słodkie, kolacja [17:30 - 24:00]). W cenę mamy wliczoną dekoarcję, jeśli chcemy własną to możemy, ale z ceny i tak nie zejdą. Alkohol każdy przywozi swój, korkowe 3zł/os. o ile dobrze pamiętam. Ciasta i tort można brać tylko z cukierni BJB, ale moim zdaniem mają tam dobre pieczywo, do tego tanie, więc nie narzekamy. Dodatkowo można zamówić cos ekstra w stylu leśnym czyli ognisko, pieczoną gęś z kasza, prosiaka itp.

Moim zdaniem położenie jest super, ale sam ośrodek i sale średnie, gdybyśmy mieli większe wesele (a mamy na 40 osób) i dłużej, to bym się raczej nie zdecydowała... Wtedy w cenie ok. 150 zł można znaleźć coś lepszego. My wesele mamy w sali konferencyjnej (i tak faktycznie wygląda, przynajmniej wszystko jest nowe ), bo ta na dole jest zajęta przez balujących na 50leciu ślubu jakiś dziadków Mamy gratis pokój dla małżonków, ale nie zmienił się raczej od czasów PRLu i chyba nie będziemy chcieli w nim spędzić swojej pierwszej nocy

Aha, jedno jest trochę podejrzane, ale mam nadzieję, że nic z tego złego nie wyniknie. Jak podpisujesz umowę to właściwie nie masz jeszcze ustalonej dokładnie ceny i tego, co będzie. O szczegółach mamy rozmawiać jak już podpiszemy :/ Wycenę oczywiście mamy, ale czy nam coś zmienią to się dowiem dopiero w sierpniu Gdyby teściowa tak bardzo nie chciała wesela, to byśmy robili w restauracji, ale ona nie chce stypy Szczerze mówiąc trochę mi zwisa to wesele, bo robimy je dla babć, cioć i rodziców, a wesele naszego pomysłu robimy następnego dnia
kura aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-17 08:05:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.