Zachodniopomorskie Panny Młode - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-05, 14:51   #1621
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez OliwiaAnita Pokaż wiadomość
Bo Panie się przeniosły z Limanowskiego i nadały nową nazwę
mówisz o tym nowo powstałym instytucie kosmetologi fryzjerskiej (czy jakos tak)? Jeżeli tak to jestem bardzo ciekawa twojej opinii o nim no i o stawkach jakie tam panują chociaż tak w przybliżeniu )
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 14:51   #1622
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
spędzam weekend z Tż

a jak wyszła suknia? wszystko dopasowane? Biżu pasuje?
Kurczę, nie spodziewałabym, że będziesz się smucić z powodu spędzenia weekendu z TŻ

A suknia już bardzo ładnie dopasowana Wisi u współlokatorów w pokoju, żeby TŻ jej nie zobaczył Biżuteria też idealna - co jest sukcesem biorąc pod uwagę moją chudość i to, że zawsze wszystko jest za duże
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 15:51   #1623
Diankusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin/Stargard
Wiadomości: 203
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

No właśnie co z tym winkiem dziewczęta?
Ja trichomed polecam, to dziewczyny ktore wczesniej miały salon na Limanowskiego właśnie. Co prawda na fryzure tam nigdy nie poszłam, ale za to byłam na sciąganiu farby. Zdjęły mi prawie czarną farbę, do ładnego jasnego brązu, bez rozjaśniania i niszczenia włosów. Znają się na rzeczy.
Diankusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 21:27   #1624
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez paulinka009 Pokaż wiadomość
mówisz o tym nowo powstałym instytucie kosmetologi fryzjerskiej (czy jakos tak)? Jeżeli tak to jestem bardzo ciekawa twojej opinii o nim no i o stawkach jakie tam panują chociaż tak w przybliżeniu )
Tak , chociaż on nie jest nowo powstały tak naprawdę, tylko przeniesiony z Limanowskiego Ja tam chodzę na farbowanie i jestem bardzo zadowolona z makijażu i fryzury zdam relacje po próbnej

Cytat:
Napisane przez Diankusia Pokaż wiadomość
No właśnie co z tym winkiem dziewczęta?
Ja trichomed polecam, to dziewczyny ktore wczesniej miały salon na Limanowskiego właśnie. Co prawda na fryzure tam nigdy nie poszłam, ale za to byłam na sciąganiu farby. Zdjęły mi prawie czarną farbę, do ładnego jasnego brązu, bez rozjaśniania i niszczenia włosów. Znają się na rzeczy.
No bo kobiety są tam świetnie wykształcone i wyszkolone
__________________
62->61->60->59->58->57
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 07:45   #1625
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Kurczę, nie spodziewałabym, że będziesz się smucić z powodu spędzenia weekendu z TŻ

A suknia już bardzo ładnie dopasowana Wisi u współlokatorów w pokoju, żeby TŻ jej nie zobaczył Biżuteria też idealna - co jest sukcesem biorąc pod uwagę moją chudość i to, że zawsze wszystko jest za duże
nie, z powodu braku czasu na winko w piątek
Cytat:
Napisane przez Diankusia Pokaż wiadomość
No właśnie co z tym winkiem dziewczęta?
Ja trichomed polecam, to dziewczyny ktore wczesniej miały salon na Limanowskiego właśnie. Co prawda na fryzure tam nigdy nie poszłam, ale za to byłam na sciąganiu farby. Zdjęły mi prawie czarną farbę, do ładnego jasnego brązu, bez rozjaśniania i niszczenia włosów. Znają się na rzeczy.
ooo a ile zapłąciłaś za ten zabieg? Bo ja też muszę to zrobić ;/

A na winko/kawę chętnie się umówię ale w Stargardzie popołudniami od poniedziałku do czwartku

Ten Trichomed jest na Reja tak?
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2010-05-06 o 07:49
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 08:04   #1626
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Ten Trichomed jest na Reja tak?
tak

Chciałabym być już poooo i się śmiać z nerwów moich
Jak kiedyś przeglądałam rankingi sytuacji pod względem siły stresu i widziałam jak wysoko jest -- ślub , to się śmiałam że jak taka uroczystość może stresować... ale teraz to już nie jest mi do śmiechu
__________________
62->61->60->59->58->57

Edytowane przez OliwiaAnita
Czas edycji: 2010-05-06 o 08:07
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 08:11   #1627
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez OliwiaAnita Pokaż wiadomość
tak

Chciałabym być już poooo i się śmiać z nerwów moich
Jak kiedyś przeglądałam rankingi sytuacji pod względem siły stresu i widziałam jak wysoko jest -- ślub , to się śmiałam że jak taka uroczystość może stresować... ale teraz to już nie jest mi do śmiechu
Hahaha A takie to się wydawało przyjemne i piękne, a jak coraz bliżej to wysokość przerazenia/stresu/nerwów wzrasta niemiłosiernie
W sumie niedługo bedzie po, a potem pewnie będzie nam szkoda, że to już, że minęło
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 08:17   #1628
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Pewnie tak ostatnio znajoma mi powiedziała, że życie w pewnym momencie polega na ...
- czekaniu i planowaniu ślubu
- planowaniu dzieci
-... a potem to już tylko rutyna haha...
pożyjemy to zobaczymy
__________________
62->61->60->59->58->57
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 08:27   #1629
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez OliwiaAnita Pokaż wiadomość
Pewnie tak ostatnio znajoma mi powiedziała, że życie w pewnym momencie polega na ...
- czekaniu i planowaniu ślubu
- planowaniu dzieci
-... a potem to już tylko rutyna haha...
pożyjemy to zobaczymy

Przynajmniej mamy plan
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 09:43   #1630
molly18
Raczkowanie
 
Avatar molly18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 321
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

oj, dziewczyny tak czytam Wasze posty i tez sie stresowac zaczynam!
wczoraj caly dzien chodzilam za butami slubnymi i nic, masakra. W salonach strasznie drogie a w innych sklepach albo nie ma wcale albo sa beznadziejne. Mierzylam jedne calkiem dajne za 130 zl, satynowe. I tak mysle czy ich nie brac. Wprawdzie to nie byly takie jakie sobie wymarzylam, ale ogolnie ladne no i wygodne.

Ostatnio tez zaczelam sie rozgladac za fryzjerem i wizazystka, tylko ze chcialabym zeby to gdzies blisko mnie bylo (prawobrzeze Szczecina) albo zeby do domu przyjechali. Pytalam sie tam gdzie normalnie chodze do fryzjera, to mi babka zaproponowala taki pakiet slubny: makijaz i fryzura (probne i slubne), henna i regulacja, manicure, pedicure, oczyszczanie i pielegnacja 2 tyg przed, zabieg upiekszajacy (cokolwiek to jest) i to wszystko za 800zl. Kurcze, ja sie nie znam, ale chyba drogo, nie?
A Wy w ogole jakies zabiegi zobie robicie? oczyszcajace czy cos takiego u kosmetyczki? bo ja mowiac szczerze to sie w ogole na tym nie znam.
molly18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 09:49   #1631
Diankusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin/Stargard
Wiadomości: 203
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość

ooo a ile zapłąciłaś za ten zabieg? Bo ja też muszę to zrobić ;/

A na winko/kawę chętnie się umówię ale w Stargardzie popołudniami od poniedziałku do czwartku
Trochomed na reja zgadza się.
To ściąganie farby polega na tym że nakładaja Ci na włosy specyfik i jednokrotne nałożenie kosztowało 40 zl. Cena nie jest zalezna od dlugosci bo ja mam dlugie a też płaciłam 40 ale od tego ile razy nakładają ten specyfik, czyli jak szybko on odbarwia farbę, ja musiałam nałożyć 2 razy. A potem od razu u nich farbowałam, razem wyszło około 250 zł, ale nie musisz farbować u nich ja wolałam nie ryzykować. Ale fajne były włosy po zdjeciu farby a jeszcze przed farbowaniem, taki fajny czerwony
A na winko musimy się jakoś umówić.
Diankusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 11:13   #1632
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez molly18 Pokaż wiadomość
oj, dziewczyny tak czytam Wasze posty i tez sie stresowac zaczynam!
wczoraj caly dzien chodzilam za butami slubnymi i nic, masakra. W salonach strasznie drogie a w innych sklepach albo nie ma wcale albo sa beznadziejne. Mierzylam jedne calkiem dajne za 130 zl, satynowe. I tak mysle czy ich nie brac. Wprawdzie to nie byly takie jakie sobie wymarzylam, ale ogolnie ladne no i wygodne.

Ostatnio tez zaczelam sie rozgladac za fryzjerem i wizazystka, tylko ze chcialabym zeby to gdzies blisko mnie bylo (prawobrzeze Szczecina) albo zeby do domu przyjechali. Pytalam sie tam gdzie normalnie chodze do fryzjera, to mi babka zaproponowala taki pakiet slubny: makijaz i fryzura (probne i slubne), henna i regulacja, manicure, pedicure, oczyszczanie i pielegnacja 2 tyg przed, zabieg upiekszajacy (cokolwiek to jest) i to wszystko za 800zl. Kurcze, ja sie nie znam, ale chyba drogo, nie?
A Wy w ogole jakies zabiegi zobie robicie? oczyszcajace czy cos takiego u kosmetyczki? bo ja mowiac szczerze to sie w ogole na tym nie znam.
jejciu strasznie dużo!!!! oszaleli!!!
Cytat:
Napisane przez Diankusia Pokaż wiadomość
Trochomed na reja zgadza się.
To ściąganie farby polega na tym że nakładaja Ci na włosy specyfik i jednokrotne nałożenie kosztowało 40 zl. Cena nie jest zalezna od dlugosci bo ja mam dlugie a też płaciłam 40 ale od tego ile razy nakładają ten specyfik, czyli jak szybko on odbarwia farbę, ja musiałam nałożyć 2 razy. A potem od razu u nich farbowałam, razem wyszło około 250 zł, ale nie musisz farbować u nich ja wolałam nie ryzykować. Ale fajne były włosy po zdjeciu farby a jeszcze przed farbowaniem, taki fajny czerwony
A na winko musimy się jakoś umówić.
sporawo za całą operację
a winko chetnie, chętnie
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 11:25   #1633
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez molly18 Pokaż wiadomość
oj, dziewczyny tak czytam Wasze posty i tez sie stresowac zaczynam!
wczoraj caly dzien chodzilam za butami slubnymi i nic, masakra. W salonach strasznie drogie a w innych sklepach albo nie ma wcale albo sa beznadziejne. Mierzylam jedne calkiem dajne za 130 zl, satynowe. I tak mysle czy ich nie brac. Wprawdzie to nie byly takie jakie sobie wymarzylam, ale ogolnie ladne no i wygodne.

Ostatnio tez zaczelam sie rozgladac za fryzjerem i wizazystka, tylko ze chcialabym zeby to gdzies blisko mnie bylo (prawobrzeze Szczecina) albo zeby do domu przyjechali. Pytalam sie tam gdzie normalnie chodze do fryzjera, to mi babka zaproponowala taki pakiet slubny: makijaz i fryzura (probne i slubne), henna i regulacja, manicure, pedicure, oczyszczanie i pielegnacja 2 tyg przed, zabieg upiekszajacy (cokolwiek to jest) i to wszystko za 800zl. Kurcze, ja sie nie znam, ale chyba drogo, nie?
A Wy w ogole jakies zabiegi zobie robicie? oczyszcajace czy cos takiego u kosmetyczki? bo ja mowiac szczerze to sie w ogole na tym nie znam.
Fryzura próbna - 50 zł
Fryzura ślubna - ok. 100 zł zależy od długości włosów
Makijaż próbny - 50 zł
Makijaż ślubny - ok. 90 zł
Regulacja brwi - 10 zł
Henna - 10 zł
Manicure - 20-30 zł
Pedicure - 30-40 zł
Oczyszczanie twarzy - ok 150 zł ( zależy od cery)
zabieg upiekszający - ?
To są ceny "nie w Szczecinie" a tam może być drożej, więc te 800 zł nie jest takie złe... jeśli salon jest dobry, masz do nich zaufanie, chodzisz do nich "na codzień" to warto iść
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:24   #1634
Diankusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin/Stargard
Wiadomości: 203
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

chilanes owszem za wszystko sporo, ale za samo sciagniecie farby nie tak duzo, a na upartego mozesz sama w domu pofarbowac.
Ale jak chcesz sciagac farbe to polecam, warto troche wiecej wydac ale miec włosy w dobrym stanie, bo po rozjasnianiu to bedziesz miala same szope a i tak nie wiadomo jaki kolor wyjdzie. A po ich zabiegu wyszła z włosami w lepszym stanie niz przyszłam.
Diankusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 06:43   #1635
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

zastanowię się, mam tańszą ofertę o połowę, też zdjęcie koloru
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 15:40   #1636
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

chciałam powiedzieć helou !
przejrzałam forum - zesr*** jestem
wy macie jeszcze tyle czasu a już wsio pozałatwiane a mi zostały dwa miechy i nic nie mam ... zaczynam lekko panikować :/
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 20:14   #1637
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
chciałam powiedzieć helou !
przejrzałam forum - zesr*** jestem
wy macie jeszcze tyle czasu a już wsio pozałatwiane a mi zostały dwa miechy i nic nie mam ... zaczynam lekko panikować :/

mi zostały 3 tygodnie
__________________
62->61->60->59->58->57
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 22:04   #1638
Diankusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin/Stargard
Wiadomości: 203
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
zastanowię się, mam tańszą ofertę o połowę, też zdjęcie koloru
Jeżeli ufasz że to będzie zdjęcie koloru jako właśnie zdjęcie a nie dekoloryzacja (która i mi gdzies proponowano) a ktora bardzo niszczy włosy to idz. Bo przy takiej tradycyjnej dekoloryzacji (mam nadzieje ze nie myle pojec ) to włosy mimo wszystko się niszcza, a te babki z trichomedu same robia taka mieszanke a nie korzystają z gotowej.

Jak tam dziewczynki majowe stresik? U mnie dużo roboty wiec nie mam na niego czasu ;-)

Edytowane przez Diankusia
Czas edycji: 2010-05-07 o 22:10
Diankusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 23:16   #1639
hajduczkawojtusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 459
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Współczuję tym, które muszę się poddać dekoloryzacji. Też planuję coś zrobić z włosami z okazji ślubu np. balejaż...myślę, że na moich włosach wyjdzie to nawet dobrze, ponieważ od kilku lat nie farbuję włosów. Przynajmniej mam taką nadzieję
__________________
Czyżby Stanisław był gejem?
hajduczkawojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 08:58   #1640
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

A ja byłam wczoraj na przymiarkach sukni jaka ciężka jest no ale dam rade

Najbardziej sie wkurzamy bo jeszcze garnitur nie doszedł do salonu
__________________
62->61->60->59->58->57
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 07:45   #1641
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Diankusia Pokaż wiadomość
Jeżeli ufasz że to będzie zdjęcie koloru jako właśnie zdjęcie a nie dekoloryzacja (która i mi gdzies proponowano) a ktora bardzo niszczy włosy to idz. Bo przy takiej tradycyjnej dekoloryzacji (mam nadzieje ze nie myle pojec ) to włosy mimo wszystko się niszcza, a te babki z trichomedu same robia taka mieszanke a nie korzystają z gotowej.

Jak tam dziewczynki majowe stresik? U mnie dużo roboty wiec nie mam na niego czasu ;-)
jeszcze się zastanawiam
Cytat:
Napisane przez hajduczkawojtusia Pokaż wiadomość
Współczuję tym, które muszę się poddać dekoloryzacji. Też planuję coś zrobić z włosami z okazji ślubu np. balejaż...myślę, że na moich włosach wyjdzie to nawet dobrze, ponieważ od kilku lat nie farbuję włosów. Przynajmniej mam taką nadzieję
szczęściara! że też człowiek był głupi i farbował ;/
Cytat:
Napisane przez OliwiaAnita Pokaż wiadomość
A ja byłam wczoraj na przymiarkach sukni jaka ciężka jest no ale dam rade

Najbardziej sie wkurzamy bo jeszcze garnitur nie doszedł do salonu
uuu jak cieżka to niedobrze
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 08:18   #1642
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez OliwiaAnita Pokaż wiadomość
A ja byłam wczoraj na przymiarkach sukni jaka ciężka jest no ale dam rade
Mój materiał na suknię jak był w torbie to też sporo ważył - mam nadzieję, że jak to będzie na mnie w innej formie to odczucie się zmieni
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 08:54   #1643
Diankusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin/Stargard
Wiadomości: 203
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Moja na szczęście jest nie jest ciężka a poza tym idealnie trzyma się ciała i ciężar jest rozłożony na biodrach wiec wcale nie przeszkadza.
Ale może Wasze tylko w pierwszym momencie daja takie wrazenie, trzeba troche pochodzic zeby sie przyzwyczaic
Diankusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 11:23   #1644
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Zazdroszcze wam ze juz macie swoje suknie. Nie moge sie juz doczekac szukania sukni, wybierania i mierzenia. Mam nadzieje ze nie bede miala problemu z decyzja, bo czesto podoba mi sie kilka rzeczy i kompletnie nie umiem sie zdecydowac na jedna. A czasem zdarza sie, ze wybieram w koncu cos, a pozniej zaluje, ze jednak nie wzielam tej drugiej rzeczy
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 14:24   #1645
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Mój materiał na suknię jak był w torbie to też sporo ważył - mam nadzieję, że jak to będzie na mnie w innej formie to odczucie się zmieni
na pewno , w końcu będzie miarowo rozłożony

Cytat:
Napisane przez Diankusia Pokaż wiadomość
Moja na szczęście jest nie jest ciężka a poza tym idealnie trzyma się ciała i ciężar jest rozłożony na biodrach wiec wcale nie przeszkadza.
Ale może Wasze tylko w pierwszym momencie daja takie wrazenie, trzeba troche pochodzic zeby sie przyzwyczaic
moja też nie była jak ją kupowałam haha ale jak postałam w niej poobkręcałam się to poczułam ją no ale czego się nie robi dla takiego dnia dodam jeszcze tylko, że to normalne ponoć że hiszpańskie suknie są ciężke bo nawet nici ich się różnią od tych polskich... tak mówiła mi krawcowa... dzwoniłam do mojej kolezanki co miała suknie szytą i mówi że jej też ważyła i miała wrażenie że suknia jest ogromna no ale na codzień najczęściej latam w jeansach więc akurat gabarety sukni wiadomo że są dla mnie przerażające

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze wam ze juz macie swoje suknie. Nie moge sie juz doczekac szukania sukni, wybierania i mierzenia. Mam nadzieje ze nie bede miala problemu z decyzja, bo czesto podoba mi sie kilka rzeczy i kompletnie nie umiem sie zdecydowac na jedna. A czasem zdarza sie, ze wybieram w koncu cos, a pozniej zaluje, ze jednak nie wzielam tej drugiej rzeczy
Każdy tak ma ja akurat zbytnio się nie naszukałam sukni... a myślałam , że to będą wielkie wyprawy w poszukiwaniu sukni tej jedynej , a tu pierwszy salon , 3ecia suknia i wiedziałam, że to ta
__________________
62->61->60->59->58->57
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 15:10   #1646
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze wam ze juz macie swoje suknie. Nie moge sie juz doczekac szukania sukni, wybierania i mierzenia. Mam nadzieje ze nie bede miala problemu z decyzja, bo czesto podoba mi sie kilka rzeczy i kompletnie nie umiem sie zdecydowac na jedna. A czasem zdarza sie, ze wybieram w koncu cos, a pozniej zaluje, ze jednak nie wzielam tej drugiej rzeczy

a ja mam odwrotnie tzn. nic mi się nie podoba ) a jak juz mi sie podoba to nie ma na mnie rozmiaru ;DD o tyle dobrze ze w razie co mogę szyć u krawcowej )
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 08:14   #1647
Diankusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin/Stargard
Wiadomości: 203
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze wam ze juz macie swoje suknie. Nie moge sie juz doczekac szukania sukni, wybierania i mierzenia. Mam nadzieje ze nie bede miala problemu z decyzja, bo czesto podoba mi sie kilka rzeczy i kompletnie nie umiem sie zdecydowac na jedna. A czasem zdarza sie, ze wybieram w koncu cos, a pozniej zaluje, ze jednak nie wzielam tej drugiej rzeczy
Ja to momentami mam tak że jak widze zdjecie jakiejs sukni ktora mi sie podoba to sie zastanawiam czy dobrze wybrałam ale wybór juz podjety i nie ma odwrotu choc jakbym mogła to bym chyba zalozyla kilka tak jak miała właścicielka jednego z salonow slubnych w Szczecinie, jak mierzyłam u niej suknie to mi wlasnie opowiadała że ona miała 3 różne suknie, inną do kościoła inna na wesele a inna na sesje, no ale ona to mogła wybierac sobie suknie z własnego salonu

OliwiaAnita tego jednego dnia kiedy jest się najważniejsza trzeba wszystko znieść nawet gabaryty sukni, choc podejrzewam ze po chwili zabawy sie do niej przyzwyczaisz, albo inaczej, nauczysz się w niej bawic
A jak przygotowania powiedz? bo slubujemy tego samego dnia ja staram sie teraz jak najwiecej pozałatwic zeby na ostatnia chwile zostały tylko te rzeczy ktorych nie da rady zrobic wczesniej
Teraz np zabieram sie za zdobienie kieliszkow i przygotowanie kwiatków do wazonów ze swieczkami
Diankusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 09:16   #1648
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Ja się melduję też.. ))
Ślub 11.06.2011!!!
Niecały tydzień po zaręczynach doszło do spotkania rodziców, mimo sporej odległości, a tydzień po spotkaniu zaklepaliśmy salę.
Jeszcze orkiestra i przygotowania na pół roku z głowy.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:15   #1649
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

wika witam, dopisałam do kalendarza
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2010-05-11 o 10:23
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:56   #1650
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Dzięki Chilanes
Widzę, że u Ciebie, już wielkimi krokami zbliża się wielki dzień.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 17:55:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.