Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 08:02   #4111
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Podobno miał się przenieść o pare kamienic dalej. Miał zacząć pracować po długim weekendzie ale z tego co wiem to go okradli
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:38   #4112
revolta09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Słuchajcie!

Chcę zrobić sobie dość ekstrawagancką fryzurę, którą mam na zdjęciu jedynie.
Do kogo najlepiej iść, by wypowiedział się, czy jest to fryzura w ogóle do moich włosów i czy nie będę źle w niej wyglądała??
I chciałabym sie wyrobić z tym w maju jeszcze.
Proszę napiszcie coś. Dzwoniłam do Adama z Czesanki ale on ma wolne terminy na koniec czerwca/ początek lipca... :/

Kogo polecacie do cięć odważnych,awangardowych, ekstrawaganckich?????
Proszę o pomoc.

__________________
Flames to dust, lovers to friends, why do all good things come to an end.
revolta09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:05   #4113
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

revolta09,

a może wkleiłabyś to zdjęcie? wtedy łatwiej byłoby nam kogoś polecić.
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 15:46   #4114
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez revolta09 Pokaż wiadomość
Słuchajcie!

Chcę zrobić sobie dość ekstrawagancką fryzurę, którą mam na zdjęciu jedynie.
Do kogo najlepiej iść, by wypowiedział się, czy jest to fryzura w ogóle do moich włosów i czy nie będę źle w niej wyglądała??
I chciałabym sie wyrobić z tym w maju jeszcze.
Proszę napiszcie coś. Dzwoniłam do Adama z Czesanki ale on ma wolne terminy na koniec czerwca/ początek lipca... :/

Kogo polecacie do cięć odważnych,awangardowych, ekstrawaganckich?????
Proszę o pomoc.

ja pisalam wyzej ze byla zadowolona z ekstarwaganckiego ciecia bartka z mono hair. przeczytaj kilka postow wstecz, tam jest moja szczegolowa wypowiedz.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 16:12   #4115
revolta09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Masz rację zuzannaaa
__________________
Flames to dust, lovers to friends, why do all good things come to an end.
revolta09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 16:21   #4116
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez revolta09 Pokaż wiadomość
Masz rację zuzannaaa
ja mam identyczna tylko ta czesc wlosow ktora jest dluga - mam troche krotsza. ale tez mam czesc glowy podgolone. moim zdaniem spokojnie wal do mono hair do bartka, ale powiedz dosadnie jakie chcesz miec dlugie i nie daj sobie sciac wiecej bo on lubi przycinac
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 16:33   #4117
revolta09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
ja mam identyczna tylko ta czesc wlosow ktora jest dluga - mam troche krotsza. ale tez mam czesc glowy podgolone. moim zdaniem spokojnie wal do mono hair do bartka, ale powiedz dosadnie jakie chcesz miec dlugie i nie daj sobie sciac wiecej bo on lubi przycinac
No właśnie odwiedziłam ich stronę i chyba tam się wybiorę
Dziekuję w ogólę za odpowiedź, a skoro mówisz, że masz identyczną to tym bardziej... A proszę napisz jeszcze jeśli możesz czy układa Ci się ta fryzurka bez problemu? Nie "zniekształca się" po jakimś czasie, że tak powiem? Zapewne rozumiesz co mam na myśli
A i przynajjmniej mają cennik na stronie I nie ma tragedi z cenami.
Dzieki raz jeszcze za odp
__________________
Flames to dust, lovers to friends, why do all good things come to an end.
revolta09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 16:42   #4118
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

jest ok, tylko najgorzej z tymi wlosami co spadaja na twarz, trzeba rano zawse psiknac lakierem bo spadaja mi na oczy (ale ja mam krotsze, moze jak bedziesz miala dluzsze to nie bedziesz miala problemu).
no i troche roboty jest z tym podgolonym fragmentem, bo po ok 2 tyg on juz odrasta i wyglada srednio atrakcyjnie a np po 3 tyg to tragedia. wiec najlepiej by bylo jakbys miala maszynke w domu i zeby Ci ktos podgalal systematycznie ten fragment - no bo raczej do fryzjera co 2 - 3 tyg nie bedziesz chodzila
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 16:54   #4119
revolta09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

OK. Dzięki!
W takim razie idę do nich. Jak już sobie to zrobie to napiszę Wam jakie wrażenia
__________________
Flames to dust, lovers to friends, why do all good things come to an end.
revolta09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 22:34   #4120
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez revolta09 Pokaż wiadomość
OK. Dzięki!
W takim razie idę do nich. Jak już sobie to zrobie to napiszę Wam jakie wrażenia

Potwierdzam, z taką fryzurką śmiało bym uderzyła do Bartka z mono i ręczę za niego Przy czym dopilnuj by obcinał Cię Bartek a nie ten drugi chłopak.
Ale ostrzeżenie....licz się ze stałymi wydatkami, taka fryzura wymaga odświeżenia co 3-4 tygodnie...a koszt ścięcia ok. 80zł...Do tego niezbędne jest układanie włosów, bo taka fryzura zostawiona sama sobie nie robi zbyt dobrego efektu....wygląda jakbyś miała zabieg chirurgiczny i Ci włosy odrastają...konieczne są preparaty do stylizacji..i gęste, lekko falujące ale nie puszące się włosy....Bartek zobaczy i najwyżej skutecznie Ci odradzi
Ja ze swojej strony odradzam z 3 powodów:
- jest się zmuszonym przycinać włosy co 3-4 tyg, co wiąże się z kosztami i czasem, a że Bartek cieszy się zainteresowaniem to wiąże się to również z wcześniejszą rezerwacją terminu i uzależnieniem swojego czasu od dostępności fryzjera
- odrastanie jest masakryczne! Strasznie się męczyłam z zapuszczeniem podgolonego boku (a jestem fryzjerką). Trzeba przy zapuszczaniu mocno je cieniować i używać past itp. i robić taki bałagan na głowie...bo inaczej wygląda się jak debil.
- obecnie to zajeżdża wiochą...ja miałam taką dawno temu...jak była nowością w kolekcji T&G...teraz w Polsce to jest fryzura na Kukulską i każdy o tym wie...pełno dziewczyn sobie ją robi za nią....a chcesz mieć to co inni zrobili bo tak zrobiła sobie jakaś piosenkarka?

I pamiętaj taka fryzura wymaga odpowiedniego stylu bycia...
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 22:51   #4121
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
- obecnie to zajeżdża wiochą...ja miałam taką dawno temu...jak była nowością w kolekcji T&G...teraz w Polsce to jest fryzura na Kukulską i każdy o tym wie...pełno dziewczyn sobie ją robi za nią....a chcesz mieć to co inni zrobili bo tak zrobiła sobie jakaś piosenkarka?
weź, jak ja się cięłam to nie wiedziałam nawet ze kukulska ma taka fryzure dzis sie dowiedzialam w zasadzie
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 23:17   #4122
revolta09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, z taką fryzurką śmiało bym uderzyła do Bartka z mono i ręczę za niego Przy czym dopilnuj by obcinał Cię Bartek a nie ten drugi chłopak.
Ale ostrzeżenie....licz się ze stałymi wydatkami, taka fryzura wymaga odświeżenia co 3-4 tygodnie...a koszt ścięcia ok. 80zł...Do tego niezbędne jest układanie włosów, bo taka fryzura zostawiona sama sobie nie robi zbyt dobrego efektu....wygląda jakbyś miała zabieg chirurgiczny i Ci włosy odrastają...konieczne są preparaty do stylizacji..i gęste, lekko falujące ale nie puszące się włosy....Bartek zobaczy i najwyżej skutecznie Ci odradzi
Ja ze swojej strony odradzam z 3 powodów:
- jest się zmuszonym przycinać włosy co 3-4 tyg, co wiąże się z kosztami i czasem, a że Bartek cieszy się zainteresowaniem to wiąże się to również z wcześniejszą rezerwacją terminu i uzależnieniem swojego czasu od dostępności fryzjera
- odrastanie jest masakryczne! Strasznie się męczyłam z zapuszczeniem podgolonego boku (a jestem fryzjerką). Trzeba przy zapuszczaniu mocno je cieniować i używać past itp. i robić taki bałagan na głowie...bo inaczej wygląda się jak debil.
- obecnie to zajeżdża wiochą...ja miałam taką dawno temu...jak była nowością w kolekcji T&G...teraz w Polsce to jest fryzura na Kukulską i każdy o tym wie...pełno dziewczyn sobie ją robi za nią....a chcesz mieć to co inni zrobili bo tak zrobiła sobie jakaś piosenkarka?

I pamiętaj taka fryzura wymaga odpowiedniego stylu bycia...

To o czym napisałaś mimo wszystko jeszcze, aż tak nie zniechęca.
Jeśli fryzjer jest dobry to w moim przypadku pieniądze nie grają roli, poza tym z tymi terminami to bym tak nie tragizowała...Dziś umówiłam się na następny piątek (bo mi tak pasowało) i jeszcze sobie sama godzinę mogłam wybrać. Wiec luz
Poza tym, jeśli chodzi o modę...jakoś mnie to nie obchodzi i chyba znają się na tym ci, którzy w tym siedzą, albo laski, które naprawdę się tym interesują. I jakoś tej "pełności" dziewczyn z tą fryzurą jeszcze nie widziałąm.
Podoba mi się, bo jest oryginalna i nie każdy odważyłby się zrobić sobie coś takiego na głowie.
Styl bycia? A nie wystarczy być sobą? Co jeszcze trzeba ze sobą robić?


Dzięki za odp Dziewczyny tak na marginesie
__________________
Flames to dust, lovers to friends, why do all good things come to an end.
revolta09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:11   #4123
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
weź, jak ja się cięłam to nie wiedziałam nawet ze kukulska ma taka fryzure dzis sie dowiedzialam w zasadzie
dokładnie, kiedyś miałam taką fryzurką - chciałam do niej wrócić ale natknęłam się na zdjęcie Kukulskiej no i rację miałam, że teraz co druga będzie chciała taką fryzurę myśląc że jest awangardowa.
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:55   #4124
Afrykaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
dokładnie, kiedyś miałam taką fryzurką - chciałam do niej wrócić ale natknęłam się na zdjęcie Kukulskiej no i rację miałam, że teraz co druga będzie chciała taką fryzurę myśląc że jest awangardowa.
a mimo wszystko nie jest??
__________________
Ogólnie zaś chodzi o to, żeby nie być idiotą. Zapuszczaj swój włos i motor. Nie śpij z byle ho-hołotą. .
Afrykaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 18:38   #4125
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

z definicji nie... fryzura "jak u kogoś" tym bardziej u tzw gwiazdy awangardową być nie może.

Agniesia666 - a może to kukulska się Twoją fryzurką zainspirowała, w końcu miałaś ją pierwsza .
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 19:09   #4126
Afrykaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
z definicji nie... fryzura "jak u kogoś" tym bardziej u tzw gwiazdy awangardową być nie może.

Agniesia666 - a może to kukulska się Twoją fryzurką zainspirowała, w końcu miałaś ją pierwsza .


Błyskotliwe
__________________
Ogólnie zaś chodzi o to, żeby nie być idiotą. Zapuszczaj swój włos i motor. Nie śpij z byle ho-hołotą. .
Afrykaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:20   #4127
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witajcie...Czy którakolwiek z Was dziewczyny była tutaj: http://www.stylista-fryzjer.pl/ ? Szukam w miarę dobrego stylisty za niewysoką aktualnie cenę chciałabym coś takiego...(oczywiście chodzi o ścięcie, nie kolor dość mocno pocieniowane włosy...) z góry dzięki za poradę!
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 23:35   #4128
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez revolta09 Pokaż wiadomość
To o czym napisałaś mimo wszystko jeszcze, aż tak nie zniechęca.
Jeśli fryzjer jest dobry to w moim przypadku pieniądze nie grają roli, poza tym z tymi terminami to bym tak nie tragizowała...Dziś umówiłam się na następny piątek (bo mi tak pasowało) i jeszcze sobie sama godzinę mogłam wybrać. Wiec luz
Poza tym, jeśli chodzi o modę...jakoś mnie to nie obchodzi i chyba znają się na tym ci, którzy w tym siedzą, albo laski, które naprawdę się tym interesują. I jakoś tej "pełności" dziewczyn z tą fryzurą jeszcze nie widziałąm.
Podoba mi się, bo jest oryginalna i nie każdy odważyłby się zrobić sobie coś takiego na głowie.
Styl bycia? A nie wystarczy być sobą? Co jeszcze trzeba ze sobą robić?


Dzięki za odp Dziewczyny tak na marginesie





Mnie w tym tylko tygodniu już dwie dziewczyny prosiły o taką fryzurę...
Oczywiście zrobisz jak zechcesz, najwyżej wspomnisz moje słowa jak przyjdzie czas zapuszczania Szybko Bartek miał wolny termin...no chyba, że do tego drugiego chłopaka jesteś zapisana...a że on ma wolne to mnie nie dziwi
Co do stylu bycia...taka awangardowa fryzura wymaga odpowiedniego ubioru....w innym przypadku staje się kiczowata...
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 15:49   #4129
Furia202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam ja poszukuje fryzjera dobrego w Belgii ......mieszkam w Lanaken pewnie nic wam to nie powie ale nawet jestem sklonna jezdzic do Antwerpii albo Brukselii ,najbardziej zalezalo by mi aby to byla Polka .....poniewaz ja nie znam jezyka i sie nie dogadam .......moze kogos znacie ???????????????
Furia202 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 14:26   #4130
Alicja z Krainy Magii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ej dziewczyny co się dzieje z Tomkiem?
Jego strona internetowa jest nieaktywna a na salonie wywieszona kartka "do wynajęcia"
Czy wiecie co jest grane?Jakieś szczegóły?
Pozdarwiam Was
Alicja z Krainy Magii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 14:52   #4131
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
Szybko Bartek miał wolny termin...no chyba, że do tego drugiego chłopaka jesteś zapisana...a że on ma wolne to mnie nie dziwi
ja u Bartka dostalam termin tez bardzo szybko, wiec to raczej u niego normalne ze ma terminy na za tydzien - max za 2.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 17:45   #4132
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

A ja szukam fryzjera w Poznaniu. Jestem poirytowana moją fryzura, wyglądam źle i nie mam na nią żadnego pomysłu. Dlatego też szukam fryzjera z wizją ktoś może mi coś polecić?? nie chciałabym jednak wydawac więcej niż 80 zł, wiec nie wie czy to w ogole mozliwe??
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 09:29   #4133
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Polecam fresh look z Winograd. W szczególności Dominikę (moja żona bardzo zadowolona).Poproś o nową kolekcję strzyżenia. Ceny nie znam. Szukaj i pytaj o promocje.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 14:34   #4134
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Polecam fresh look z Winograd. W szczególności Dominikę (moja żona bardzo zadowolona).Poproś o nową kolekcję strzyżenia. Ceny nie znam. Szukaj i pytaj o promocje.
to jest ten w ptbs'ach ?
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:30   #4135
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Tak w Ptbsach.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 14:55   #4136
aleksandra c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Potrzebuję pomocy. Poszukuję pani Moniki z salonu Escape z Głogowskiej (wcześniej Kanałowej). Z oczywistych względów szefowa nie chciała podać mi namiarów...
Byłam już u kilku niby suuuper fryzjerów z tego forum, ale efekty były odmienne od oczekiwanych. Zawsze miałam pięknie zrobione włosy, a teraz mam fryzurę jak po sianokosach. Postrzępione, a na dodatek źle dobrany kolor. Tragedia. Płakać mi się chce. Pomóżcie
aleksandra c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 19:08   #4137
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Polecam fresh look z Winograd. W szczególności Dominikę (moja żona bardzo zadowolona).Poproś o nową kolekcję strzyżenia. Ceny nie znam. Szukaj i pytaj o promocje.
a mają www?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 21:46   #4138
revolta09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Szczerze polecam MONO - a konktretnie Bartka. Strzyżenie rewelacyjne, ma facet charakter i wie co robi. Widać, że sprawia mu to przyjemność
Przy okazji to bardzo sympatyczny człowiek, można z nim pogadać. No cóż tu pisać. Super po prostu
Możecie śmiało do niego iść i myślę, że nie pożałujecie


http://www.monohair.pl/ ---> tu jest wszystko
__________________
Flames to dust, lovers to friends, why do all good things come to an end.
revolta09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 23:05   #4139
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

czy nie macie wrażenia, że adam z czesanki dość mocno znizył loty ostatnimi czsy?
ja nie wiem co się dzieje, ale go nie poznaję.
nie przykłada się, nie pyta czego chcę czego nie chcę..leci rutyna aż boli....
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 09:13   #4140
Yo soy Juanita
Raczkowanie
 
Avatar Yo soy Juanita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 43
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez pinivini Pokaż wiadomość
czy nie macie wrażenia, że adam z czesanki dość mocno znizył loty ostatnimi czsy?
ja nie wiem co się dzieje, ale go nie poznaję.
nie przykłada się, nie pyta czego chcę czego nie chcę..leci rutyna aż boli....
oj pinivini zmartwilas mnie. Ostatni raz u fryzjera byłam prawie rok temu, właśnie u Adama. Wyszłam zadowolona. Zapuszczałam włosy, ale trzeba je trochę ogarnąc i umowiłam się do Adama znowu - dwa miesiące temu - w środę mam termin. Cieszyłam się na wizytę, m. in. dlatego, że on pytał mnie co robimy, co bym chciała, sam coś proponował. A Ty piszesz, że takie rzeczy. Hmm. Zastanawiałam się też nad Bartkiem z mono i może jednak pójdę do Bartka? Nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto, a chcę mieć ładną fryzurę i przede wszystkim nie za mocno ścięte włosy, bo nadal mimo wszystko zapuszczam.
No to mi teraz podałaś temat do myślenia a powiedz mi kiedy byłaś i co konkretniej było nie tak.
Yo soy Juanita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.