Zachodniopomorskie Panny Młode - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 16:05   #2041
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez molly18 Pokaż wiadomość
koperte hihihihi zartuje oczywiscie tak mi sie skojarzylo tylko z naszym wierszykiem z zaproszenia ze wszystko mamy
Mi sie tez wydaje ze alkohol i np. fajna fotka wystarczy. Chyba ze cos nam przyjdzie do glowy w miedzyczasie.

A ja w sobote ide w koncu mierzyc moja suknie! Jest juz w salonie od tygodnia (miala byc 18 sierpnia w ogole). No i z jednej strony bardzo sie ciesze i nie moge sie juz doczekac ale z drugiej troche sie denerwuje, ze suknia bedzie za mala! Bo jak mierzylam to byla za duza i zamowilam o rozmiar mniejsza, niby pani mnie mierzyla w salonie i spisala wszystko, ale teraz sie denerwuje ze cos okaze sie nie tak.
bedzie dobrze Molly

Moja suknia bedzie na mnie czekala w salonie od pazdziernika a ja do przymiarki dopiero w grudniu sie zjawie (okazalo sie ze uda nam sie przyjechac na swieta bozego narodzenia na Pl hmm ale czy salon bedzie otwarty)ale i tak przelezy to 'cudo' do marca/maja w salonie.
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 17:36   #2042
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
bedzie dobrze Molly

Moja suknia bedzie na mnie czekala w salonie od pazdziernika a ja do przymiarki dopiero w grudniu sie zjawie (okazalo sie ze uda nam sie przyjechac na swieta bozego narodzenia na Pl hmm ale czy salon bedzie otwarty)ale i tak przelezy to 'cudo' do marca/maja w salonie.

A pokazesz nam ten swoj cud? Ja bede swoja mierzyc dopiero we wrzesniu a juz mi sie codziennie sni za ja zakladam
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 17:36   #2043
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Ja myślę nad upominkami dla Świadków... jakieś propozycje?
My teraz po fakcie oprawimy im w ramki nasze wspólne foto we czwórkę z dnia ślubu
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 17:41   #2044
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Miziol czekamy, czekamy

Ja myślę nad upominkami dla Świadków... jakieś propozycje?

Kude zapomnialabym o swiadkach Kiedy wrecza im sie upominki? W trakcie wesela? Rodzicom to wiem, ze przed podaniem tortu

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
My teraz po fakcie oprawimy im w ramki nasze wspólne foto we czwórkę z dnia ślubu


Mozna i po slubie dac zdjecie, ale fajnie byloby im wreczyc jakis drobiazg w dniu slubu Co myslicie?
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 19:52   #2045
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
A pokazesz nam ten swoj cud? Ja bede swoja mierzyc dopiero we wrzesniu a juz mi sie codziennie sni za ja zakladam
kilka stron wczesniej dalam foto, ale moge jeszcze raz umiescic. Tylko zanzaczam ze rozni sie od rzeczywistosci np. tym ze moja jest ekri.

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Kude zapomnialabym o swiadkach Kiedy wrecza im sie upominki? W trakcie wesela? Rodzicom to wiem, ze przed podaniem tortu

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------





Mozna i po slubie dac zdjecie, ale fajnie byloby im wreczyc jakis drobiazg w dniu slubu Co myslicie?
W sumie tez niepomyslalam o swiadkach... Tak dla zartu powiem: to chyba dam po slubie z tego wzgledu aby uzaleznic prezent od tego jak sie starali na slubie ...
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:11   #2046
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

chyba wiem, co zrobimy na podziękowanie świadkom, które bedzie w trakcie wesela Nie moge teraz napsiać, bo świadkowa też siedzi na tym forum, a co to by była za neispodzianka
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:28   #2047
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
kilka stron wczesniej dalam foto, ale moge jeszcze raz umiescic. Tylko zanzaczam ze rozni sie od rzeczywistosci np. tym ze moja jest ekri.


W sumie tez niepomyslalam o swiadkach... Tak dla zartu powiem: to chyba dam po slubie z tego wzgledu aby uzaleznic prezent od tego jak sie starali na slubie ...

Slicznusia ta Twoja sukienka Bardzo mi sie podoba Ja tez nie bede dluzna i wkleje moja kiecka, ma byc w kolorze ivory. To moj taki cukiereczek
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 20:30   #2048
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Chyba zdjecia sie nie zaladowaly jak trzeba
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:33   #2049
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

załadowały się
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:36   #2050
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
chyba wiem, co zrobimy na podziękowanie świadkom, które bedzie w trakcie wesela Nie moge teraz napsiać, bo świadkowa też siedzi na tym forum, a co to by była za neispodzianka

Mozna zadedykowac im jakas fajna pioseneczke, wreczyc swiadkowej kwiatki (ale nie te ktore wczesniej dostalismy od gosci) a dla swiadka buteleczke whisky

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
załadowały się

Dopiero co mi sie otworzyly A juz myslalam, ze cos zle zrobilam
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:52   #2051
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Slicznusia ta Twoja sukienka Bardzo mi sie podoba Ja tez nie bede dluzna i wkleje moja kiecka, ma byc w kolorze ivory. To moj taki cukiereczek
Bardzo ladna i urokliwa oraz bedzie optycznie powiekszac biust A powiedz mi czy byla ciezka jak ja mierzylas? Bo jedna ktora mi sie podobala byla bardzo ciezka i stwierdzilam ze to mi za bardzo przeszkadza i szukalam dalej. I jak widac znalazlam jest bardzo leciutka i rozkloszowana taka jaka chcialam.
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 21:30   #2052
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
Bardzo ladna i urokliwa oraz bedzie optycznie powiekszac biust A powiedz mi czy byla ciezka jak ja mierzylas? Bo jedna ktora mi sie podobala byla bardzo ciezka i stwierdzilam ze to mi za bardzo przeszkadza i szukalam dalej. I jak widac znalazlam jest bardzo leciutka i rozkloszowana taka jaka chcialam.

We wrzesniu bede ja mierzyc po raz pierwszy ale znam ta suknie od podszewki, duzo czytalam na temat tego modelu ( czy jest ciezka, czy bolerko nie drapie itd) i opieralam sie na opiniach dziewczyn ktore juz ja mialy wiec nie powinno byz z nia problemow Zaplacilam juz zaliczke (troche w ciemno) ale w razie gdyby mi sie cos w niej nie podobalo moge wybrac inny model, tak sie ugadalam z wlascicielka salonu. Zaznaczam, ze moje rozmiary byly idealne do tej sukni Wiec zobaczymy jak bedzie lezec. Juz sie nie moge doczekac:jupi :
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 11:37   #2053
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Dzien dobry kochane Dawno mnie nie bylo..... tymczasowo pracuje w innym miejscu, gdzie mam dostepu do internetu a po pracy, nie mam juz sily na nic. Ale powiem wam, ze widze dobre strony tej sytuacji, bo ani sie obejrzalam a tu juz koniec lipca prawie, a ja nie mysle wogole o slubie i wszystkich tych sprawach, wobec czego czas plynie jakby szybciej. Dzis i jutro jestem w starym miejscu, wiec ponadrabialam troszke


Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Mala mysz, ale Gwiazdeczka dopiero za rok w sierpniu..
Więc podobnie, jak my, z tym, że ma utrudnienia, bo nie ma jej w Polsce.
Gwiazdeczka popraw mnie, jak się mylę.
Wszystko sie zgadza a najbardziej te utrudnienia hehe

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
kupuje teraz, czas realizacji zamówienia to 4 miesiące wiec w marcu ją już przymierze Co do fotek to mam tylko z katalogu bo pani nie pozwoliła robić zdjec:/ i szczerze mówiąc troche jest roznica. Ja mam ekri a tu jest biala.
.

suknia przepiekna


Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
Cześć Kobietki mój ślub we wrześniu jestem na etapie szukania sukienki poprawinowej i kreacji dla mamy i teściówki, zjechałyśmy już cały koszalin i kołobrzeg , teraz mamy zamiar jechać do szczecina ale nie wiem gdzie, może coś podpowiecie, błagam.... oby dwie mają już niezłą jazdę aż się boję co będzie w dniu ślubu
Czesc. a moze poopowiadasz cos o sobie, pochwalisz sie swoja sukienka i cala reszta???

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich! Jestem nowa na tym forum ale od dluzszego czasu podczytywalam co nieco Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie do swojego grona. Moj slub odbedzie sie 10 wrzesnia 2011 roku w Pogorzelicy Nie moge sie doczekac i podobnia jak gwiazdeczka mieszkam w Anglii, wiec duzo rzeczy zalatwiam za sprawa telefonu i internetu

Witaj serdecznie ciesze sie, ze nie jestem jedyna z tymi wszystkimi utrudnieniami
A co juz masz zalatwione??


Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Slicznusia ta Twoja sukienka Bardzo mi sie podoba Ja tez nie bede dluzna i wkleje moja kiecka, ma byc w kolorze ivory. To moj taki cukiereczek
Piekna suknia

ja mam troche swoich faworytow w sukniach, ale poczekam do przymiarek, zeby zobaczyc czy takie style mi odpowiadaja. Bardzo podobaja mi sie suknie z kolekcji Urszuli Mateji, ale chyba nie ma ich w Koszalinie i okolicach. I chyba bede musiala miec suknie z ramiaczkami lub inna ozdobna gora, poniewaz mam nieladne kosci obojczyka i ramiona. Moj TZ mowi, ze jestem po prostu za chuda i niefajnie to wyglada...
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 12:52   #2054
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Mój ślub jeśli dobrze policzyłam za ok 7 tygodni, mamy jeszcze sporo do załatwienia,
suknie się jeszcze nawet nie szyje, ostateczne pobranie miary za dwa tygodnie bo waga mi leci w dół jak szalona już 7kg mniej ale mam jeszcze z czego gubić z Tż jest podobnie także garnitur też jeszcze nie kupiony,

za tydzień dopiero spisujemy protokół, w końcu zebraliśmy wszystkie dokumenty i proboszcz też już będzie po urlopie

zaproszenia rozdane 90osób potwierdziło, 12 odmówiło, na 18 czekamy...

wklejam parę fotek, dajcie znać co myślicie
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 13:56   #2055
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość

Ja myślę nad upominkami dla Świadków... jakieś propozycje?
pierwsze słysze
jak dla mnie to juz zaczyna byc lekkie przegięcie z tymi prezentami "dla wszystkich".

my nic takiego nie robiliśmy i nie robimy, na moich ziemiach się tego nie praktykuje
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 17:56   #2056
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Dzien dobry kochane Dawno mnie nie bylo..... tymczasowo pracuje w innym miejscu, gdzie mam dostepu do internetu a po pracy, nie mam juz sily na nic. Ale powiem wam, ze widze dobre strony tej sytuacji, bo ani sie obejrzalam a tu juz koniec lipca prawie, a ja nie mysle wogole o slubie i wszystkich tych sprawach, wobec czego czas plynie jakby szybciej. Dzis i jutro jestem w starym miejscu, wiec ponadrabialam troszke



Wszystko sie zgadza a najbardziej te utrudnienia hehe



suknia przepiekna



Czesc. a moze poopowiadasz cos o sobie, pochwalisz sie swoja sukienka i cala reszta???



Witaj serdecznie ciesze sie, ze nie jestem jedyna z tymi wszystkimi utrudnieniami
A co juz masz zalatwione??



Piekna suknia

ja mam troche swoich faworytow w sukniach, ale poczekam do przymiarek, zeby zobaczyc czy takie style mi odpowiadaja. Bardzo podobaja mi sie suknie z kolekcji Urszuli Mateji, ale chyba nie ma ich w Koszalinie i okolicach. I chyba bede musiala miec suknie z ramiaczkami lub inna ozdobna gora, poniewaz mam nieladne kosci obojczyka i ramiona. Moj TZ mowi, ze jestem po prostu za chuda i niefajnie to wyglada...

Czesc gwiazdeczka Na obecna chwile mamy zaklepany zespol, sale w osrodku wypoczynkowym+noclegi dla gosci, fotografa i kamerzyste, dekoratorke sali, pani od ciast (ciasta musimy zorganizowac we wlasnym zakresie) i suknie. Tak naprawde to zadnej z tych rzeczy nie widzialam na zywo,moi przysli tesciowie wszystkim sie zajeli a suknie zaklepalam przez internet 6go wrzesnia bede w Polsce to bede miala okazje oczy nacieszyci popodpisywac umowy i powplacac zaliczki

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
Mój ślub jeśli dobrze policzyłam za ok 7 tygodni, mamy jeszcze sporo do załatwienia,
suknie się jeszcze nawet nie szyje, ostateczne pobranie miary za dwa tygodnie bo waga mi leci w dół jak szalona już 7kg mniej ale mam jeszcze z czego gubić z Tż jest podobnie także garnitur też jeszcze nie kupiony,

za tydzień dopiero spisujemy protokół, w końcu zebraliśmy wszystkie dokumenty i proboszcz też już będzie po urlopie

zaproszenia rozdane 90osób potwierdziło, 12 odmówiło, na 18 czekamy...

wklejam parę fotek, dajcie znać co myślicie

Przepiekna sala, ja to tylko moge o takiej pomarzyc heh. Moje wesele odbedzie sie w osrodku wypoczynkowym wiec na cuda nie licze hehe. Co prawda dekoratorka sali bedzie ja upiekszac, ale nie ma to jak sala przeznaczona wylacznie na wesela A i obraczki w moim stylu ja jeszcze sie nie zdecydowalam co do modelu, moze w Polsce cos znajde. A tak przy okazji wiecie gdzie najlepiej "uderzac" w poszukiwaniu obraczek pieknych i w rozsadnych cenach?
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 06:34   #2057
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
pierwsze słysze
jak dla mnie to juz zaczyna byc lekkie przegięcie z tymi prezentami "dla wszystkich".

my nic takiego nie robiliśmy i nie robimy, na moich ziemiach się tego nie praktykuje
Nie robię prezentów "dla wszystkich"
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:12   #2058
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

My świadkom zamierzamy podziękować po weselu, zorganizujemy jakieś kameralne spotkanko z dobrym żarełkiem ale bez żadnych prezentów.

Obrączki robiliśmy na zamówienie z własnego z złota, w sumie nie wyszło dużo bo 490zł, na początku miały być z białego złota ale w ostatnim momencie zmieniliśmy zdanie.

A teraz jestem na etapie szukania biżuterii i podziękowań dla rodziców.

Moja sala też jest w ośrodku wypoczynkowym, tylko że oni akurat się specjalizują w weselach
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:33   #2059
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Chilanes - wlasnie zobaczylam, ze wcielo mi cytowanie twoich postow Wszystko co pokazalas, bardzo do siebie pasuje-szkoda, ze nie mozemy zobaczyc sukni-dopelnila by calosci
Makijaz bardzo ladny, a kolor oczu to masz po prostu boski


Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
Mój ślub jeśli dobrze policzyłam za ok 7 tygodni, mamy jeszcze sporo do załatwienia,
suknie się jeszcze nawet nie szyje, ostateczne pobranie miary za dwa tygodnie bo waga mi leci w dół jak szalona już 7kg mniej ale mam jeszcze z czego gubić z Tż jest podobnie także garnitur też jeszcze nie kupiony,

za tydzień dopiero spisujemy protokół, w końcu zebraliśmy wszystkie dokumenty i proboszcz też już będzie po urlopie

zaproszenia rozdane 90osób potwierdziło, 12 odmówiło, na 18 czekamy...

wklejam parę fotek, dajcie znać co myślicie
7 tygodni to jeszcze sporo czasu, napewno zdazysz ze wszystkim
Suknia mimo, ze raczej skromna to bardzo ladna, no i mozesz poszalec z ozdobami
Sala i obraczki rowniez fajne. Bedziemy czekac na relacje ze slubu i fotki z niecierpliwoscia


Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość



Czesc gwiazdeczka Na obecna chwile mamy zaklepany zespol, sale w osrodku wypoczynkowym+noclegi dla gosci, fotografa i kamerzyste, dekoratorke sali, pani od ciast (ciasta musimy zorganizowac we wlasnym zakresie) i suknie. Tak naprawde to zadnej z tych rzeczy nie widzialam na zywo,moi przysli tesciowie wszystkim sie zajeli a suknie zaklepalam przez internet 6go wrzesnia bede w Polsce to bede miala okazje oczy nacieszyci popodpisywac umowy i powplacac zaliczki

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------




Przepiekna sala, ja to tylko moge o takiej pomarzyc heh. Moje wesele odbedzie sie w osrodku wypoczynkowym wiec na cuda nie licze hehe. Co prawda dekoratorka sali bedzie ja upiekszac, ale nie ma to jak sala przeznaczona wylacznie na wesela A i obraczki w moim stylu ja jeszcze sie nie zdecydowalam co do modelu, moze w Polsce cos znajde. A tak przy okazji wiecie gdzie najlepiej "uderzac" w poszukiwaniu obraczek pieknych i w rozsadnych cenach?
No to i tak calkiem niezle sobie radzisz hehe, zwlaszcza, ze tesciowie wiekszosc za ciebie zalatwiaja
A sala sie nie przejmuj. Dekoratorka napewno zrobi z niej cudo. Ja tez mam wesele w osrodku wypoczynkowym, wiec palacu to nie przypomina Ale sala jest ladna i duza, a przeciez najwazniejsza jest dobra zabawa i atmosfera.
Obraczek rowniez nie wiem gdzie szukac, trzeba po prostu przejsc sie po wszelkich dostepnych miejscach.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 14:38   #2060
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Nie robię prezentów "dla wszystkich"
oj chilanes przeciez wiesz o co mi chodzi
podziekowania dla gości, rodziców, pudełeczka na ciasta ... niedługo będzie tak, że to goście będą z wesela wychodzić z prezentami a nie młodzi
kiedyś czegos takiego nie było i nikt nie czuł sie jakis zaniedbany.

chodzi mi o to, że czuję już coraz większą przesadę na weselach i sprawdzanie się przysłowia "zastaw się, a postaw się" !
oczywiście jeśli ktoś ma fundusze to prosze bardzo, ale dla mnie jest to zbędny wydatek ... z mojego wesela każda para wyszła z flaszką weselną bo tyle ich zostało i starczy !
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 15:04   #2061
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

ja takze nie robie prezentow dla swiadkow. ale tez sama zorganizuje wieczor panienski. nie chce obciazac swiadkowej, zreszta ona nie ma pojecia o slubnych zwyczajach a dla mnie jest wazna z miliona roznych powodow.
wiem ze kazdy z nas ma inny pomysl i inny styl i to jest fajne. jakbysmy byly wszystkie takie same to byloby nudno
ja glowie sie nad makijazem slubnym i usiluje poszukac opinii o jakiesc dobrej kosmetyczki. jak narazie slabo mi idzie.
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:26   #2062
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
My świadkom zamierzamy podziękować po weselu, zorganizujemy jakieś kameralne spotkanko z dobrym żarełkiem ale bez żadnych prezentów.

Obrączki robiliśmy na zamówienie z własnego z złota, w sumie nie wyszło dużo bo 490zł, na początku miały być z białego złota ale w ostatnim momencie zmieniliśmy zdanie.

A teraz jestem na etapie szukania biżuterii i podziękowań dla rodziców.

Moja sala też jest w ośrodku wypoczynkowym, tylko że oni akurat się specjalizują w weselach


A moglabys zdradzic w jakim osrodku organizowane jest Twoje wesele i w jakiej miejscowosci? Ta sala jest po prostu przepiekna I le zaplacilas za osobe i co nie wchodzi w cene?

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
oj chilanes przeciez wiesz o co mi chodzi
podziekowania dla gości, rodziców, pudełeczka na ciasta ... niedługo będzie tak, że to goście będą z wesela wychodzić z prezentami a nie młodzi
kiedyś czegos takiego nie było i nikt nie czuł sie jakis zaniedbany.

chodzi mi o to, że czuję już coraz większą przesadę na weselach i sprawdzanie się przysłowia "zastaw się, a postaw się" !
oczywiście jeśli ktoś ma fundusze to prosze bardzo, ale dla mnie jest to zbędny wydatek ... z mojego wesela każda para wyszła z flaszką weselną bo tyle ich zostało i starczy !

O co chodzi z tymi pudeleczkami na ciasta?

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez mala mysz Pokaż wiadomość
ja takze nie robie prezentow dla swiadkow. ale tez sama zorganizuje wieczor panienski. nie chce obciazac swiadkowej, zreszta ona nie ma pojecia o slubnych zwyczajach a dla mnie jest wazna z miliona roznych powodow.
wiem ze kazdy z nas ma inny pomysl i inny styl i to jest fajne. jakbysmy byly wszystkie takie same to byloby nudno
ja glowie sie nad makijazem slubnym i usiluje poszukac opinii o jakiesc dobrej kosmetyczki. jak narazie slabo mi idzie.

U mnie to nawet nie wiem czy wieczor panienski bedzie mial sens Mieszkam w Anglii a przed slubem bede pewnie tylko z tydzien w Polsce, wiec nie bede miala czasu na imprezki przedweselne. Moze cos zorganizuje tutaj na miejscu z kolezankami z pracy i sciagne moja swiadkowa, ktora mieszka jakies 1,5 godz drogi ode mnie "Sie zobaczy"
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 18:25   #2063
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Ośrodek Omega w Grzybowie to jest pod Kołobrzegiem, 230 z poprawinami w sumie sporo ale warte ceny w 100% w cenę nie wchodzi alkohol i napoje, za dekorację z żywych kwiatów płacimy 1500 robią ją sami, ciasta owoce i tort jest w cenie.
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 18:43   #2064
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
Ośrodek Omega w Grzybowie to jest pod Kołobrzegiem, 230 z poprawinami w sumie sporo ale warte ceny w 100% w cenę nie wchodzi alkohol i napoje, za dekorację z żywych kwiatów płacimy 1500 robią ją sami, ciasta owoce i tort jest w cenie.


Mysle, ze warto bo sala naprawde piekna. Na ile osob jest przeznaczona sala i ile kosztuje nocleg? Pytam sie bo do Grzybowa mam blisko i moge jeszcze zmienic zdanie co do mojego Osrodka. Ja place 160zl- w tym wliczone sa poprawiny, ale nie jest wliczona dekoracja, tort, alkohol, napoje, owoce i ciasta.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Albo poprostu podsune mojej dekoratorce pomysl na wyglad sali i tez bedzie dobrze
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 19:50   #2065
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

do 120 os, noclegi u niego 40 ale my wynajmujemy w pensjonacie obok po 25
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 20:15   #2066
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
do 120 os, noclegi u niego 40 ale my wynajmujemy w pensjonacie obok po 25


U mnie 35zl/osobe bez lazienki albo 45zl/osobe z lazienka w pokoju. To widze,ze nie tak tanio w porownaniu u Ciebie.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Moze cos utarguje przy podpisywaniu umowy
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 22:29   #2067
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Wiecie, co.. Ja tam zamierzam wręczyć gościom na pożegnanie, po poprawinach wódkę weselną, chyba absoluta i tyle. Świadkom dziękować specjalnienie będę, ale świadkową jest moja siotra, a świadkiem - brat TŻta, więc to poniekąd ich obowiązek. :P

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
U mnie 35zl/osobe bez lazienki albo 45zl/osobe z lazienka w pokoju. To widze,ze nie tak tanio w porownaniu u Ciebie.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Moze cos utarguje przy podpisywaniu umowy
U mnie 45,- za nocleg, po negocjacjach, z tym że ja mam ogólnie drogo, ale co zrobić, skoro miejsce idealne, dojazdy i te sprawy..

Edytowane przez wika82
Czas edycji: 2010-07-23 o 22:31 Powód: literóka
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 08:13   #2068
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Wiecie, co.. Ja tam zamierzam wręczyć gościom na pożegnanie, po poprawinach wódkę weselną, chyba absoluta i tyle. Świadkom dziękować specjalnienie będę, ale świadkową jest moja siotra, a świadkiem - brat TŻta, więc to poniekąd ich obowiązek. :P

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------



U mnie 45,- za nocleg, po negocjacjach, z tym że ja mam ogólnie drogo, ale co zrobić, skoro miejsce idealne, dojazdy i te sprawy..

A ile placisz za sale od osoby i gdzie organizujesz wesele? Ja sprobuje i tak cos wynegocjowac jak bede podpisywac umowe we wrzesniu tym bardziej, ze organizuje nocleg na dwie noce dla wszystkich gosci a niektorzy przedluzaja sobie pobyt o kilka dni zaraz po slubie w tym samym osrodku.
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 16:10   #2069
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość


O co chodzi z tymi pudeleczkami na ciasta?

-
no niektórzy zamawiają więcej ciasta i takie specjalne jakies ozdobne pudełeczka żeby gościom dać na drogę
u mnie na poprawinach było 35 stopni w cieniu - bardzo kiepski byłby to pomysł, miałabym na sumieniu potem jakąś strutą ciotkę
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 18:55   #2070
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
no niektórzy zamawiają więcej ciasta i takie specjalne jakies ozdobne pudełeczka żeby gościom dać na drogę
u mnie na poprawinach było 35 stopni w cieniu - bardzo kiepski byłby to pomysł, miałabym na sumieniu potem jakąś strutą ciotkę


Ja raczej nie bede szykowac pudeleczek dla gosci Po pierwsze moze byc upal a po drugie wiekszosc gosci przyjedzie z daleka tzn z drugiej czesci Polski, oni wlasnia beda chcieli przedluzyc sobie pobyt nad morzem po moim weselu wiec zadne ciasta nie wchodza w gre.
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 17:55:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.