plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy! - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 16:50   #3271
anna42
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-08-03 o 06:32
anna42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 18:07   #3272
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 00:25   #3273
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Z pewnością policja byłaby zainteresowana niezgodną z prawem sprzedażą leków na receptę.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 14:01   #3274
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Nie kleił się? Ja 5 lat je przykleiłam i powiem szczerze, ze nigdy nie mialam z tym problemow. Zawsze na brzuchu, po ogoleniu i przemyciu alkoholem.

Zauważylam tylko, ze nie niektore partie slabiej sie kleja do ciala. Choc przetestowalam juz i nawet jak jest polowa przyklejona, działa
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 23:59   #3275
asiunia89
Rozeznanie
 
Avatar asiunia89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 522
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Mam pytanie. Czy jeżeli przykleiłam plaster dzisiaj (1 dzień, nie w dzień wystąpienia miesiączki), to mogę 5 dnia uprawiać seks bez zabezpieczenia? Nie chodzi mi o jakieś długie szaleństwa, tylko żeby poczuć jak to jest "bez"
asiunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 00:07   #3276
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Nie możesz.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:19   #3277
3dy513q
Przyczajenie
 
Avatar 3dy513q
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 20
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie nie stricte plastrów ale przesunięcia "okresu" a dokładniej tego krwawienia, które występuje po odstawieniu, za pomocą plastrów. Wyczytałam, że to jest ta sama zasada jak w przypadku tabletek. Jednak ja chciałabym przesunąć okres nie o te 21 dni (czyli nie przyklejam dwóch opakowań pod rząd) a o dwa tygodnie, czy jest to możliwe? Czy wyglądałoby to tak, że po 3 plastrze, nie robię 7-dniowej przerwy, a przyklejam następne dwa plastry przez kolejne dwa tygodnie, w których nie chce by pojawił się okres? A następnie odklejam plaster (w tym przypadku 5) i dopiero robię 7-dni przerwy?
Bardzo proszę o wyjaśnienie sprawy i o ewentualne rady.
3dy513q jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 21:40   #3278
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Dziewczyny czy można przedłużyć sobie cykl o 1 plaster, czyli przykleić 4 i dopiero zrobić przerwe?
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:24   #3279
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

mam pytanie, w srode czyli wczoraj powinnam odkleic 3 plaster i zrobic tydzien przerwy na okres, ale byłam na wkaacjach, przez kilka kapieli w wodzie i pewnie temp zaczał niedokladnie przylegac, postanowiłam odkleic go w poniedziałek i poczekac az wystapi okres, mogłam tak zrobic? nastepuje oczywiscie dzien zmiany plastra, na poniedziałek
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:08   #3280
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

rowan berry i antidotum89
wydaje mi się, że nie mozna jednak naklejać i zdejmować plastar jak sie chce !
cykl powinien być pełny :
- rowan berry chciałaś przedłuzyć to trzebabyło kolejne 3 przyklejać
- antidotum89 tak to na pewno nie mozna, trzebaby było przykleic nowego do środy i w srode zdjąć
generalnie mozna robić wszystko co się chce tylko nie dziwcie się jak będą potem jakieś kłopociki bo plastry to też hormony i maja swoją równowagę, którą każde takie działanie zaburza
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:10   #3281
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

ja rozumiem, ale nie miałam nowego plastra, dodam tylko ze w ciagu tego tygodnia nie wspólzyłąm, raz doszło do stosunku ale bez "konczenia w srodku" chyba w czwartek. mam nadzieje ze okres nadejdzie, zawsze po odklejeniu dostawałam 3 dni pozniej, wiec wypada mi dzisiaj,
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 18:35   #3282
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
rowan berry i antidotum89
wydaje mi się, że nie mozna jednak naklejać i zdejmować plastar jak sie chce !
cykl powinien być pełny :
- rowan berry chciałaś przedłuzyć to trzebabyło kolejne 3 przyklejać
- antidotum89 tak to na pewno nie mozna, trzebaby było przykleic nowego do środy i w srode zdjąć
generalnie mozna robić wszystko co się chce tylko nie dziwcie się jak będą potem jakieś kłopociki bo plastry to też hormony i maja swoją równowagę, którą każde takie działanie zaburza
Dzięki za info. Na razie mam naklejony 3 plaster, więc wszystko jest tak jak powinno. Pytałam o to, bo wcześniej brałam pigułki i tam można było sobie w miarę dowolnie regulować, np. dobrać kilka dodatkowych pigułek na koniec cyklu. Ale widać z plastrami jest inaczej. Zrobię przerwę normalnie, po co sobie mieszać.
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 18:53   #3283
kejti1987
Raczkowanie
 
Avatar kejti1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
Dzięki za info. Na razie mam naklejony 3 plaster, więc wszystko jest tak jak powinno. Pytałam o to, bo wcześniej brałam pigułki i tam można było sobie w miarę dowolnie regulować, np. dobrać kilka dodatkowych pigułek na koniec cyklu. Ale widać z plastrami jest inaczej. Zrobię przerwę normalnie, po co sobie mieszać.
Moja poprzednia ginekolog powiedziała, że można sobie przykleić 4 czy 5 i ja tak sobie często robiłam, zwłaszcza w zeszłe wakacje, kiedy wyjeżdżałam. Ale to, że akurat nie zaszłam w ciążę nie oznacza, że to było poprawne stosowanie plastrów i teraz już tego nie robię.
__________________
- Cicho! .. bo nie słyszę..
- Czego nie słyszysz?
- Ciszy..
kejti1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 22:20   #3284
littleangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 247
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

tez stosuje od niedawna plastry, przeszlam z novynette, ale jakos nie do konca im ufam, czy chronia przed ciaza tak samo jak tabsy?
littleangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 12:47   #3285
wampa
Raczkowanie
 
Avatar wampa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolina muminków
Wiadomości: 204
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez littleangel Pokaż wiadomość
tez stosuje od niedawna plastry, przeszlam z novynette, ale jakos nie do konca im ufam, czy chronia przed ciaza tak samo jak tabsy?
stosuje 3 lata i bez wpadki więc chronią
__________________
...wiosna już dorosła naboje ma w kieszeniach.. ;]
wampa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 14:00   #3286
littleangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 247
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

dzieki za odpowiedz, a powiedzcie mi jak jest z alkoholem przy plastrach? Można okazyjnie piwko czy to osłabi działanie?
littleangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 15:06   #3287
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez littleangel Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz, a powiedzcie mi jak jest z alkoholem przy plastrach? Można okazyjnie piwko czy to osłabi działanie?
ja tam nigdy nie zwracałam na to uwagi - mi alkohol osłabia ciagotki do "działania" w tym sensie wiec nie wiem

wracając do poprzedniego wątku :
rowan berry wierzyć mi się nie chce, że ginekolog tak mówił z tymi tabletkami ja kiedyś raz zapomniałam wziąć i miałam taki sajgon do końca cyklu, że nie wyobrażam sobie jakbym miała brać ich więcej lub mniej
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 14:59   #3288
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Witam
Właśnie odebrałam z apteki moje pierwsze plasterki.
Zmieniam z pigułek. Postanowiłam dać trochę odpoczynku mojej wątrobie, więc padło na plasterki.
Za ok tydzień naklejam pierwszy plasterek. Mam nadzieję, że nie dopadnie mnie żadne wypadanie włosów, albo odklejanie się plasterków.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 09:55   #3289
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

A u mnie znowu niespodzianka - okres tydzień wcześniej
Dziś przyklejam ostatni z opakowania plasterek, a tu wczoraj się zaczęło. I to łącznie z krwawieniem z nosa Zobaczymy ile okres będzie trwał. Bo ostatnio, ten przyspieszony, to prawie 2 tyg.
Przeziębiona jestem i się zastanawiam czy to z osłabienia, przez polopirynę (spotkałam się z opinią, że 'rozrzedza' krew) czy ki czort??
W czwartek mam wizytę u gina. Zobaczymy...
Ale nie podobuje mi się to

Edytowane przez 8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Czas edycji: 2010-09-04 o 09:57
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 14:12   #3290
karolinazorawska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Plasterki antykoncepcyje

Cytat:
Napisane przez cheetah Pokaż wiadomość
MartychaK napisał(a):
> a mnie interesuje czy dawki hormonow sa takei same jak w tabletkach? bo jesli tak to czy nie powoduja tycia i innych typowych dla tabletek skutkow ubocznych??

Ale po pierwsze tabletki nie powoduja tycia, a wzmagaja apetyt, jak juz bylo pisane, a po drugie nie kazda kobieta ma takie objawy o jakich piszesz.

Cheetah
mam pytakanko czy jak zrobilam sobie przerwe w 3 tygodniu i nie przykleilam plasta czy nic sie stalo prosze o odp
karolinazorawska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 13:13   #3291
3dy513q
Przyczajenie
 
Avatar 3dy513q
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 20
Dot.: Re: Plasterki antykoncepcyje

jeżeli odkleiłaś go po 3 tygodniu (tak jakby w dzień zmiany plastra) to nic sie nie stało, musisz po prostu po 7 dniach przerwy przykleić plaster w "dzień zmiany plastra" (ten tydzien to czas w którym powinno wystąpic krwawienie) jednak jeżeli odkleiłaś go w trakcie 3 tygodnia i nie przykleiłaś nowego w ciągu 24h od odklejenia to nie jesteś już chroniona i jest możliwość zajścia w ciążę. Przyklej plaster jak najszybciej i ten dzień zmieni się na Twój "dzień zmiany plastra"

Edytowane przez 3dy513q
Czas edycji: 2010-09-08 o 13:14
3dy513q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 07:44   #3292
suchemajtki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkie Miasto Koszalin
Wiadomości: 20
Dot.: plastry antykoncepcyjne

Cześć dziewczyny.
Od tygodnia używam plastrów anty. Evra.
Jestem póki co z nich zadowolona, fakt faktem okres miałam zawsze 4 dni a teraz mi leci około 6.
Czytałam wiele wpisów na temat Evry,że brzydka obwódka się robi,ale mi to nie przeszkadza bo przyklejam plaster na pośladku i nie widać nic i nie peszy wygląd.

Czy wy też miałyście skierowanie na USG piersi kiedy przepisywał wam plaster/tablety??
__________________
"Kochasz go. W porządku. Wszyscy o tym wiedzą, włącznie z nim, a ty się zastanawiasz co masz robić. Nie rób nic. Prędzej czy później zrozumie, że jest szczęściarzem, bo z tylu chłopaków wybrałaś właśnie jego, a jemu to nie pasuje. Powiedz mu, że go kochasz."
suchemajtki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 08:08   #3293
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Kupiłam po raz pierwszy plastry z importu z doz. Cieszyłam się, bo niecałe 40 zł. A teraz mam podejrzenia, że nie działają... Otóż dwa plastry nakleiłam z normalnego opakowania i trzeci był z importu. No i się zaczęło.. w poprzednią środę przykleiłam, a w poniedziałek ni z gruszki ni z pietruszki dostałam krwawienia (!), nie plamienia. Wczoraj go odkleiłam, krwawię od poniedziałku, a w sobotę powinnam mieć krwawienie z odstawienia Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Co robić? Planuję po ustaniu krwawienia iść do ginekologa, a póki co to boję się kochać, bo nie wiem co jest grane. Miała któraś z Was coś takiego?
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:10   #3294
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Właśnie jestem po wizycie u ginekologa. Nowa pani ginekolog odmówiła przepisania tabletek anty z powodu kamicy pęcherzyka żółćiowego. Oczywiście zdrowie najważniejsze... Przedtem brałam przez półtora roku oc 35.
Rozważam więc plastry antykoncepcyjne. I tutaj moje podstawowe pytanie, jak zachowywała się Wasza cera po plastrach?
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 14:02   #3295
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po wizycie u ginekologa. Nowa pani ginekolog odmówiła przepisania tabletek anty z powodu kamicy pęcherzyka żółćiowego. Oczywiście zdrowie najważniejsze... Przedtem brałam przez półtora roku oc 35.
Rozważam więc plastry antykoncepcyjne. I tutaj moje podstawowe pytanie, jak zachowywała się Wasza cera po plastrach?
Bez problemów.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:01   #3296
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Kupiłam po raz pierwszy plastry z importu z doz. Cieszyłam się, bo niecałe 40 zł. A teraz mam podejrzenia, że nie działają... Otóż dwa plastry nakleiłam z normalnego opakowania i trzeci był z importu. No i się zaczęło.. w poprzednią środę przykleiłam, a w poniedziałek ni z gruszki ni z pietruszki dostałam krwawienia (!), nie plamienia. Wczoraj go odkleiłam, krwawię od poniedziałku, a w sobotę powinnam mieć krwawienie z odstawienia Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Co robić? Planuję po ustaniu krwawienia iść do ginekologa, a póki co to boję się kochać, bo nie wiem co jest grane. Miała któraś z Was coś takiego?
dziewne... a jak konczysz opakowanie i odstawiasz na tydzien plastry to w ktory dzien dostajesz krwawienia?? bo to jest 5 jesli nie działałyby... troche długo, ale moze Ty tak masz... zapytaj lekarza, a co do kochania to na wszelki wypadek zabezpieczcie sie dodatkowo gumka

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po wizycie u ginekologa. Nowa pani ginekolog odmówiła przepisania tabletek anty z powodu kamicy pęcherzyka żółćiowego. Oczywiście zdrowie najważniejsze... Przedtem brałam przez półtora roku oc 35.
Rozważam więc plastry antykoncepcyjne. I tutaj moje podstawowe pytanie, jak zachowywała się Wasza cera po plastrach?
troche sie poprawiła
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:17   #3297
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po wizycie u ginekologa. Nowa pani ginekolog odmówiła przepisania tabletek anty z powodu kamicy pęcherzyka żółćiowego. Oczywiście zdrowie najważniejsze... Przedtem brałam przez półtora roku oc 35.
Rozważam więc plastry antykoncepcyjne. I tutaj moje podstawowe pytanie, jak zachowywała się Wasza cera po plastrach?

Moja się równiez poprawiła
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:28   #3298
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Dzięki za odpowiedź! Też mnie to właśnie zastanawia. W ciągu prawie trzech lat nic takiego się nie zdarzyło.A mam pytanie kupujecie plastry z doz z importu przez internet? Ja właśnie kupiłam po raz 1, no i taki cyrk. No, a w sobotę powinnam dostać krwawienie z odstawienia. Ech
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:43   #3299
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź! Też mnie to właśnie zastanawia. W ciągu prawie trzech lat nic takiego się nie zdarzyło.A mam pytanie kupujecie plastry z doz z importu przez internet? Ja właśnie kupiłam po raz 1, no i taki cyrk. No, a w sobotę powinnam dostać krwawienie z odstawienia. Ech
kupuje na dozie ale normalne... jakos nie mam zaufania, chociaz powinny byc te same. Jednak zapytaj lekarza dlaczego tak sie stało
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:48   #3300
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź! Też mnie to właśnie zastanawia. W ciągu prawie trzech lat nic takiego się nie zdarzyło.A mam pytanie kupujecie plastry z doz z importu przez internet? Ja właśnie kupiłam po raz 1, no i taki cyrk. No, a w sobotę powinnam dostać krwawienie z odstawienia. Ech
Ja raz kupiłam z importu i powiem szczerze, że więcej nie kupię. Jak używałam ich to miałam plamienie w trakcie cyklu. Po 1,5 roku używania. Następne już były normalne i więcej się nie powtórzyły takie objawy.

Może to zbieg okolicznoścni, ale wolę kupić normalne też na dozie

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez suchemajtki Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Od tygodnia używam plastrów anty. Evra.
Jestem póki co z nich zadowolona, fakt faktem okres miałam zawsze 4 dni a teraz mi leci około 6.
Czytałam wiele wpisów na temat Evry,że brzydka obwódka się robi,ale mi to nie przeszkadza bo przyklejam plaster na pośladku i nie widać nic i nie peszy wygląd.

Czy wy też miałyście skierowanie na USG piersi kiedy przepisywał wam plaster/tablety??
Nie, ja miałam tylko próby wątrobowe
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.