Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-28, 06:41   #4531
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez aabbbbbbbccccccccccc Pokaż wiadomość
witwm wszystkich, zajżałam tu z ciekawości,gdyż sama jestem fryzjerką, nie napisze gdzie pracuje, żeby nie było ogólnie jestem w szoku, od 11 lat pracuje jako fryzjerka, wiem że włosy to właściwie nr 1 jeśli chodzi o kobiety, chociaż nie tylko, Dziewczyny realia są takie nie ma opcji zrobienia kilku refleksów na cienkich włosach i koszt poniesiony przez fryzjera to około 5 zł to by dopiero był mistrz!!!! (środek rozjasniajacy+aktywator+p eleryna jednorazowa+folia+woda+sz ampon+odżywka+prąd-obojętnie czy zwykłe suszenie czy modelowanie,suszarki sa na prąd+środki do stylizacji+ewentualny zarobek+zus itp) a wogóle jak piszecie że np odżywka do włosów to jest za darmo to już mnie rozwaliło, owszem są "zakłady" fryzjerskie w których kąbinują z kosmetykami przelewają tańsze w droższe opakowania,itp. ale serio dziewczyny fryzjer to nie sponsor, prócz tego że ponosi koszty z wykonaniem usługi to on jeszcze musi na tym zarobic bo to jest jego praca i z tego żyje!!! życze aby każda znalazła tego swojego jedynego....fryzjera
ja ogólnie też jestem w szoku.
całe życie.


nie wiem skąd to nagłe oburzenie dotyczące kosztów związanych z polożeniem kilku pasemek - nikt nie napisał na wątku ,że fryzjer ponosi tak minimalne koszty ( skąd wzięlas to 5 zl to nie wiem) ,a zdziera z klienta .

Klientki mają prawo wyrażać swoje opinie ,zwłaszcza , że zazwyczaj cena koncowa usługi jest nieadekwatna do wykonanej pracy fryzjera .

Poza tym wszystko można przekalkulować i obliczyć bardzo prosto ,to nie jest zadna tajemnica ile wynosi zuzycie prądu,wody, srodkow pielęgnacyjnych ,etc etc. doliczając chocby i do tego koszty czynszu i cholera wie czego jeszcze. i na pewno nie są to tak duze sumy jakie przychodzi nam zapłacić w niektorych salonach.

Ale kazdy ma prawo wołać za usługę tyle ile uwaza za sluszne i nikt nie ma o to pretensji -o ile zasługuje na taką zaplatę ,bo tak jak napisalam wyżej w większości przypadków ceny są zbyt wygórowane w stosunku do jakości wykonania.
I proszę zdać sobie sprawę,że nie każdy zarabia tyle ile fryzjer i nie kazdego stać na wydatek rzędu 200 -400 zł ,bo za 400 zł to juz można poł miesiąca przeżyc ,więc jesli ktoś w wątku pisze ,że 170 zł czy 250 czy 340 zl to drogo, to chyba ma prawo ,zwłaszcza ,gdy nie zarabia kokosów ,a jeszcze wychodzi z salonu wsciekły ,niezadowolony czy z płaczem - o czym wiele postów na wątku świadczy ,poczytaj wątek dokładniej.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 09:58   #4532
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

ja po dłuuugim bo prawie rocznym odwyku od fryzjerów poznańskich postanowiłam odwiedzić salon Magia, tym bardziej, że była tam moja współlokatorka i jej siostra i obie bardzo zadowolone. Ja zadowolona jestem też, aczkolwiek cięcie bez szału bo tylko podcinałam włosy i grzywkę. Moje dziewczyny ścinały się na "boba" i tam pracuje chyba specjalistka od tych fryzur !
cięcie trwa króciutko, a włosy po umyciu układały się same ! jestem pełna podziwu tym bardziej, że nie sztuka wyciąć boba i go wymodelować, ale sztuka zrobić to tak, żeby każda dziewczyna mogła to sama wyczesać w domu
Także "bobowy" rispekt

Atmosfera bardzo miła, fryzjerki sympatyczne, aczkolwiek rozczaruje sie ten kto wymaga ciszy i powagi zarówno fryzjerkom jak i klientkom tego salonu nie zamykają się buzie, co mi akurat bardzo odpowiada

chcę jeszcze sprawdzić fresh looka, bo mam go prawie za ścianą, ale to może przed świętami albo na wiosne
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:34   #4533
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Miziol a kto Cie obcinał w magi??
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 11:22   #4534
skorpionica11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

dziewczynki, czy wiecie ile kosztuje obciecie u Łukasza Buhla na Piekarach? I czy ktoś może o nim napisać coś więcej? bardzo mi zależy na opiniach
skorpionica11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:33   #4535
susp
Raczkowanie
 
Avatar susp
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 445
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

a ja mam jeszcze pytanie czy wiecie ile kosztuje farba w Tupecie?
susp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 16:07   #4536
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Ponawiam pytanie dotyczące fryzjera, który dobrze farbuje włosy. Chcę wrócić do naturalnego koloru ale również chcę mieć ładne refleksy na włosach, dobrane do mojego koloru włosów czy któraś z dziewczyn zna kogoś takiego? Cena nie gra roli ale czas czekania na wizytę owszem
monoika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 14:28   #4537
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witam Dawno nie przyłączałam się do dyskusji, gdyż ratowałam moje włoski po Castingu L'Oreala, który zrobił z nich takie siano, że nie chciałam ich katować kolejna dawką farby...z resztą wychodziły całymi garściami i były pokruszone...
Niemniej moja czupryna wołała już o pomstę do nieba i po długiej przerwie wybrałam się ponownie do Farouk Systems. Swojego czasu byłam tam bardzo zadowolona z koloru ( co do cięcia nie potrafię się wypowiedzieć). Stwierdziłam zatem, że wybiorę się ponownie mimo, że te rejony Poznania są mi zupełnie nie po drodze.
Nie byłam tym razem u Pani Sylwii jednak kolor znowu super! Stwierdzam, że będę musiała pokonać moje lenistwo i wyruszać na Słowiańską raz na jakiś czas
Chciałam popielaty brąz i mam popielaty brąz! Nareszcie! Kolor wygląda bardzo naturalnie, w zasadzie jak mój własny Nie jest tez za ciemny- co często miało miejsce w innych salonach. Jestem niesamowicie zadowolona, pierwszy raz od dawna. Cenowo jak na Poznań nienajgorzej a nawet całkiem ok- za długie włosy 140zł.
Co do strzyżenia nadal się nie wypowiem bo skracałam tylko grzywkę
Mam nadzieję, że opinia komuś się przyda, bo widzę ,że dziewczyny już troszkę w desperacji Aha! z terminem nie miałam problemu (3 dni )
Pozdrawiam dziewczyny! życzę znalezienia fryzjera, który spełni Wasze oczekiwania Aussie
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 18:21   #4538
molly_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

orientujecie sie może,jaki jest koszt podcięcia i farbowanie długich włosów - w sumie pasemka - w "Maestro" w starym browarze? byłabym wdzięczna za odpowiedź.
molly_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 18:32   #4539
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez molly_89 Pokaż wiadomość
orientujecie sie może,jaki jest koszt podcięcia i farbowanie długich włosów - w sumie pasemka - w "Maestro" w starym browarze? byłabym wdzięczna za odpowiedź.
ja za samo cięcie w maestro płaciłam 170zł
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 18:36   #4540
molly_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

czyli 300 zł lekko wejdzie eh ;]
molly_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 06:51   #4541
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez juhu84 Pokaż wiadomość
Miziol a kto Cie obcinał w magi??
nie pamiętam jak ani miała na imię ale wiem, że jest po "urlopie macierzyńskim" była wtedy chyba 1 dzień w pracy
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 11:41   #4542
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

ja bylam ostatnio u Bartka w monohair

za strzzenie i farbowanie wlosow do ramion placilam 180 zlotych z modelowaniem.

fajnie mi je skrocil za ucho i trochę pocieniowal (taki nibybob, ale wlosy są pocieniowane zeby sie unosily)
bardzo jestem zadowolona i polecam
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 13:34   #4543
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
ja bylam ostatnio u Bartka w monohair

za strzzenie i farbowanie wlosow do ramion placilam 180 zlotych z modelowaniem.

fajnie mi je skrocil za ucho i trochę pocieniowal (taki nibybob, ale wlosy są pocieniowane zeby sie unosily)
bardzo jestem zadowolona i polecam
Marta, a jak z terminami ? Dlugo czekalas na wizytę ?
I z jakiej długości skracałaś włosy ?

A ,no i czy określiłaś się konkretnie o jaką fryzurę Ci chodzi ,czy dałaś wolną rękę Bartkowi ?
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:12   #4544
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

wlosy mialam do ramion, a skrocone zostaly na takie 3 cm za ucho dlugosc.

w sumie dalam Bartkowi wolną rękę- tylko powiedzialam, ze chcę miec taka dluzszą grzywkę na bok. On mnie pytal, czy moze skrocic, czy zachowac dlugosc (powiedzialam, ze moze skrocic). Stwierdzil, ze tak obetnie, zeby się bardziej unosily do gory (bo mialam klapiaki).

zaproponowal tez 2 kolory (ja wspomnialam, ze braz ma byc).
wybralismy ciemniejszy, zeby sie nie splukiwal tak bardzo (jego slugestia)

jestem bardzo zadowolona!
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:54   #4545
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

o dzięki serdeczne za info .
ja też potrzebuję podniesienia włosów ,bo mam klapiaki.
Chyba się zdecyduję jednak na MH ,póki co dosc pochlebne opinie mają.


Aha, i jesli mozesz napisz jeszcze jak z terminami wyglądają -tzn czy długo czekałas na wizytę.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 10:09   #4546
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

co do terminow, to czekalam chyba miesiac, ale dlatego ze chcialam sobotę
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 10:19   #4547
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

ok.
no tak ,soboty są dosc oblegane.
Mc to sporo ,ale też nie tragicznie.
dzięki!
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 16:53   #4548
LucynaR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Ostatnimi czasy odwiedziłam wiele salonów fryzjerskich, o tym postanowiłam napisać...
Jest to salon w Poznaniu na ul. Adama Mickiewicza 24 jest to przytulny, utrzymany w starym stylu, ciepły z miłymi dziewczynami (i jednym panem } salon...
O salonie usłyszałam w Multikinie na seansie Kino Na Obcasach i postanowiłam się któregoś dnia do nich wybrać....
Padło na poniedziałek...na dworze zimno, nieprzyjemnie...dzień nieciekawy...wchodzę do środka......
Tam cieplutko, miło, podchodzi do mnie pani Justyna, proponuje kawę a ja nie odmówię w końcu trochę zmarzłam....siadamy na fotelu i dobieramy kolor...padło na kasztan z blond pasemkami (wyszło bosko :P).....potem poszło już szybciutko, mycie-farba-gazetka-mycie-przycięcie i koniec
cena: 160zł + prezent dla mamy zestaw Lanzy 280zł
polecam fryzjerkę panią Justynę (którą serdecznie pozdrawiam }
polecam także salon MIASTO KOBIET
LucynaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 15:46   #4549
UrbangirlPOZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Exclamation Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez LucynaR Pokaż wiadomość
Ostatnimi czasy odwiedziłam wiele salonów fryzjerskich, o tym postanowiłam napisać...
Jest to salon w Poznaniu na ul. Adama Mickiewicza 24 jest to przytulny, utrzymany w starym stylu, ciepły z miłymi dziewczynami (i jednym panem } salon...
O salonie usłyszałam w Multikinie na seansie Kino Na Obcasach i postanowiłam się któregoś dnia do nich wybrać....
Padło na poniedziałek...na dworze zimno, nieprzyjemnie...dzień nieciekawy...wchodzę do środka......
Tam cieplutko, miło, podchodzi do mnie pani Justyna, proponuje kawę a ja nie odmówię w końcu trochę zmarzłam....siadamy na fotelu i dobieramy kolor...padło na kasztan z blond pasemkami (wyszło bosko :P).....potem poszło już szybciutko, mycie-farba-gazetka-mycie-przycięcie i koniec
cena: 160zł + prezent dla mamy zestaw Lanzy 280zł
polecam fryzjerkę panią Justynę (którą serdecznie pozdrawiam }
polecam także salon MIASTO KOBIET
dawno takiego lukru nie czytałam
pozdrawiamy Panie z Miasta Kobiet ...
UrbangirlPOZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 21:10   #4550
niobee
Raczkowanie
 
Avatar niobee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Hej dziewczyny

Pilnie poszukuje numeru telefonu do Pani Sylwii Która kiedyś pracowała w Kenzo.
Przez kilka lat chodziłam tylko do niej, a teraz po jej wyjezdzie do Irlandii kontakt się urwał.

Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez niobee
Czas edycji: 2010-12-03 o 22:15
niobee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 22:02   #4551
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez monoika Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie dotyczące fryzjera, który dobrze farbuje włosy. Chcę wrócić do naturalnego koloru ale również chcę mieć ładne refleksy na włosach, dobrane do mojego koloru włosów czy któraś z dziewczyn zna kogoś takiego? Cena nie gra roli ale czas czekania na wizytę owszem
ja nie farbuje, ale moja mama miala taki sam problem i poszla do sylwii z farouk (ul. slowianska) wyszla bardz zadowlona i chyba juz od roku do niej chodzi regularnie na farbowania w cieciu dziewczyna szalowa nie jest, ale kolory dobiera idealnie, moim zdaniem.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 00:09   #4552
niobee
Raczkowanie
 
Avatar niobee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Czy możecie polecic jakies salony fryzjerskie w Swarzędzu?
niobee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 10:11   #4553
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez niobee Pokaż wiadomość
Czy możecie polecic jakies salony fryzjerskie w Swarzędzu?
na pewno NIE idź do salonu kleopatra - czwartakow 24, zaraz za przystankiem autobusowym. Absolutna tragedia, bylam tam raz i wyszlam zaryczana, calkowicie cos innego niz chcialam, fryzjerka niemila - zeby nie powiedziec ze CHAMSKA.
stanowczo nie polecam
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 12:10   #4554
niobee
Raczkowanie
 
Avatar niobee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
na pewno NIE idź do salonu kleopatra - czwartakow 24, zaraz za przystankiem autobusowym. Absolutna tragedia, bylam tam raz i wyszlam zaryczana, calkowicie cos innego niz chcialam, fryzjerka niemila - zeby nie powiedziec ze CHAMSKA.
stanowczo nie polecam
Heheh oki nie pójde, kiedyś się tam nawet zapisałam na upiecie przed weselem, ale znalazłam na wizazu nie fajne opinie i odmówilam wizyte w tym salonie.
Poszłam wtedy do studio Viktoria na Dąbrowszczaków. Czesała mnie właścicielka i muszę powiedziec za moje upięcie było genialne, dokładnie takie jak chciałam, przepiękne. Ta pani naprawde się na tym zna, uczesała mnie w 45 min.(włosy mam do łopatek). Płaciłam 70 zł. Fryzura ładnie sie trzymala przez całe wesele.
Niestety nie wiem jak z cięciem i farbowaniem, ale z tego co widziałam mają tam spory ruch, a ceny nie są jakies małe. Pracują tam fryzjerki które, same są dobrze obciete i ładnie pofarbowane.

Edytowane przez niobee
Czas edycji: 2010-12-04 o 17:38
niobee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:25   #4555
niobee
Raczkowanie
 
Avatar niobee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Czy któraś z was była może w salonie fryzjerskim Global keratin na ul. Polskiej 74?
niobee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 09:16   #4556
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

moje drogie - po długich walkach ze sobą zapisałam się do P. Krzysztofa
zdesperowana jestem bo taki mróz a ja moje kłaki susze po 2 godziny suszarka
naturalnie to tak po 14 są suche, a na dworze taki mróz, że boję się, że zatoki mi padną

Była któraś z Was ostatnio u niego? (mam miesiąc czekania więc otwartam na rady, ostrzeżenia i takie tam)

Talienko pamiętam o Twojej wizycie i na wejściu krzyczeć będę: nie szaleć z cieniowaniem!!!
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 09:57   #4557
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
moje drogie - po długich walkach ze sobą zapisałam się do P. Krzysztofa
zdesperowana jestem bo taki mróz a ja moje kłaki susze po 2 godziny suszarka
naturalnie to tak po 14 są suche, a na dworze taki mróz, że boję się, że zatoki mi padną

Była któraś z Was ostatnio u niego? (mam miesiąc czekania więc otwartam na rady, ostrzeżenia i takie tam)

Talienko pamiętam o Twojej wizycie i na wejściu krzyczeć będę: nie szaleć z cieniowaniem!!!

Orenda helou!
nie bylam i raczej do niego nie pojdę,ale trzymać kciuki będę by dobrze zająl się Twoimi wlosami. A kiedy wizyta ?

Ja po dlugich walkach ze sobą zapisalam się do Monohair.
po wizycie opiszę wrażenia .
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 10:00   #4558
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Orenda helou!
nie bylam i raczej do niego nie pojdę,ale trzymać kciuki będę by dobrze zająl się Twoimi wlosami. A kiedy wizyta ?

Ja po dlugich walkach ze sobą zapisalam się do Monohair.
po wizycie opiszę wrażenia .

hej Słońce

wizyta dopiero pod koniec grudnia , ale przyznaję bez bicia, że się pękam
czekam na Twoje refleksje po MH - mam nadzieję, że będziesz zadowolona.

Na kiedy masz termin? (ale zabrzmiało )
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 10:06   #4559
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
hej Słońce

wizyta dopiero pod koniec grudnia , ale przyznaję bez bicia, że się pękam
czekam na Twoje refleksje po MH - mam nadzieję, że będziesz zadowolona.

Na kiedy masz termin? (ale zabrzmiało )
wierzę ,że pękasz ,bo zaufać fryzjerowi to graniczy z cudem.
oo, to masz jeszcze trochę czasu do wizyty.
ja też się pękam jak nie wiem co.

Termin ( ) mam na wtorek ,czyli prawie za chwilę !
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 10:36   #4560
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
wierzę ,że pękasz ,bo zaufać fryzjerowi to graniczy z cudem.
oo, to masz jeszcze trochę czasu do wizyty.
ja też się pękam jak nie wiem co.

Termin ( ) mam na wtorek ,czyli prawie za chwilę !

ło matko to za moment dosłownie - dobrze, bo się nie zdążysz postresować za dużo

(farbujesz też, czy tylko tniesz?)
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.