Poznańskie Śluby :D - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-03, 16:32   #2041
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez Pinesia7 Pokaż wiadomość
Powiedziała, że 1500-1800 w zależności od koronki, jednak moje plany uległy zmianie. Poszłam przypadkowo poprzymierzać sukienki do Gracji w Poznaniu- tak żeby sprawdzić który krój mi leży i potem uszyć i.....kupiłam tam Była przecena 50% i zamiast 3tys zapłaciłam 1500
no to widzę, że ceny im się nie zmieniły.
Pinesia, ale super trafiłaś? Który to salon? Gdzieś na Głogowskiej?
Napisz chociaż co to za suknia, albo wklej zdjęcie. Gratuluję wyboru
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 08:43   #2042
Pinesia7
Raczkowanie
 
Avatar Pinesia7
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 105
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
no to widzę, że ceny im się nie zmieniły.
Pinesia, ale super trafiłaś? Który to salon? Gdzieś na Głogowskiej?
Napisz chociaż co to za suknia, albo wklej zdjęcie. Gratuluję wyboru

Na Strzeleckiej. Tak, super jest nie mogę tylko znaleźć jej na necie. Jedno jakies znalazłam ale nie oddaje zupełnie..Rybka delikatnie rozszerzająca się, ecri. Przymierzałam ją jako pierwszą i tak juz zostało. W kolejnych było coraz gorzej hehe więc stwierdziałam że nie będę kombinować tym bardziej że była ostatnia no i ta cena

Edytowane przez Pinesia7
Czas edycji: 2010-09-07 o 08:46
Pinesia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 07:29   #2043
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Mam pytanie odnośnie salonu MADONNA na ul.Głogowskiej, czy był ktoś tam może, jaka obsługa, wybór sukienek?
Bardzo podobają mi się w MADONNIE sukienki, ale do salonu jakoś jeszcze nie dotarłam
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 11:46   #2044
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez Nina Zyzio Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie salonu MADONNA na ul.Głogowskiej, czy był ktoś tam może, jaka obsługa, wybór sukienek?
Bardzo podobają mi się w MADONNIE sukienki, ale do salonu jakoś jeszcze nie dotarłam
Też zamierzam udac się do tego salonu bo wpadły mi w oko 3 modele. Moja przyjaciółka która wychodzi jutro za mąz, mówiła że była tam z mamą i panie nie są zbyt uprzejme, traktują klienkti dosc olewawczo Ja nie zamierzam sie zrażać. Planuje tez Julie Rose na ogrodowej
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 07:21   #2045
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Poznańskie Śluby :D

ja byłam ok lutego w salonie Julia Rossa na ul.Ogrodowej wraz z kumpelą, która wybierała suknie dla siebie na lipiec. Panie miłe,dawały wszytsko przymierzyć- goraco polecam. Koleżanka w cenie sukni dostała buty oraz welon.
Sukienki bardzo ładne, lecz ja szukam konkretnie tych. które widziałam,że ma w swojej ofercie MADONNA.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 18:15   #2046
Asiulka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Dziewczyny czy któraś z Was może coś napisać o OAZA Strzeszynek/Strzeszyn??
Restauracja Oaza
ul. Koszalińska 15
60-480 Poznań
Bardzo będę wdzięczna za wszystkie opinie
Asiulka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 13:25   #2047
Pinesia7
Raczkowanie
 
Avatar Pinesia7
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 105
Dot.: Poznańskie Śluby :D

heja. Byłam w Oazie. I tak jak wpisałam na forum do ktorego podaje linka pokoje były masakryczne -ale może to się juz zmieniło...cena też kiepska bo alkohol zdaje się trzeba u nich kupić jakieś korkowe coś. Piszą że 230za osobę z alkoholem (5strona) http://poznan.forumslubne.pl/viewtop...t=oaza&start=0
Pinesia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 17:19   #2048
Asiulka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Kurcze właśnie zależy mi o jakimś najnowszym info - wyszukałam, że ludzie generalnie cykają się bo właściciel jest matacz ale ludzie suma sumarum byli zadowoleni. Bardzo podoba mi się to miejsce ale boje się, żeby nas nie porobili na sianko.
Asiulka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:32   #2049
Pinesia7
Raczkowanie
 
Avatar Pinesia7
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 105
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Hmm. To tam nie pomogę natomist taniej napewno nie będzie. Jak juz to tylko drożej z upływem czasu, więc jeśli cena -którą wpisalam -Cię nie przeraża to może spróbuj np "Edison" -sale takie bez szału ale jest też super duży namiot, piękne położenie na wzgórzu jeziora, baardzo mi się tam podobało
Pinesia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 16:45   #2050
ania8628
Zadomowienie
 
Avatar ania8628
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 671
Dot.: Poznańskie Śluby :D

witam dziewczęta!
czy któraś z Was słyszała coś o restauracji Rosana w Klęce?
(jakieś 50 km od Poznania). planujemy tam wesele i chętnie usłyszę jakieś opinie na temat tej restauracji. jeśli coś wiecie lub tam byłyście - piszcie proszę!
ania8628 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:50   #2051
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Witam

Chyba zagoszczę u was troszeczkę

Potrzebuję namiary na jakieś fajne zespoły, zapewne już tutaj nieraz pisałyście ale dopiero zaczynam czytać wątki bo ślub to chyba w mracu weźniemy bo do września jakoś długo Szkoda że tak późno się zdecydowaliśmy na miejsce bo z braku terminu zostają nam 3 daty do wyboru no i chyba muszę się sprężyć A powracając do zespołu pewni ezanim dotrę do nich to może w tym czasie coś polecicie
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 18:45   #2052
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez ania8628 Pokaż wiadomość
witam dziewczęta!
czy któraś z Was słyszała coś o restauracji Rosana w Klęce?
(jakieś 50 km od Poznania). planujemy tam wesele i chętnie usłyszę jakieś opinie na temat tej restauracji. jeśli coś wiecie lub tam byłyście - piszcie proszę!

Moja babcia mieszkała kiedyś w Klęce
Ale Rosana już wtedy była, nigdy tam nie byłam, ale słyszałam pozytywne opinie wśród mieszkańców Ale mi osobiście nie podoba się, że jest tak od razu przy drodze.

Oliwka, zespół 5-osobowy może być? Pracowałam z facetem, który w nim gra, jak ustaliliśmy datę ślubu i szukaliśmy zespół, to na próbie stwierdziliśmy, że już dalej nie szukamy Głos wokalistki może się nie spodobać (niektórzy uważają, że ona bardziej krzyczy jak śpiewa, ale mi się jej głos podoba ), ale to wiadomo, wszystko najlepiej sprawdzić na żywo (czyli na próbie ). Jak chcesz to mogę Ci podać namiary na priv
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2010-10-25 o 18:53
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 19:43   #2053
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Poznańskie Śluby :D

A poproszę namiary na priv casting na zespół czas zacząć ;-)

Dziewczyny a powiedzcie mi proszę czy na oglądanie sali same jeździłyście z narzeczonym czy np z rodzicami bądź mamami??

My mamy niedaleko tż takie fajne miejsce podoba nam się bardzo tyle że jak dla mnie drogo no ale tż tam chce mi się też podoba tylko cena odstrasza no ale tak zostanie raczej bo wszystko jest w jednym miejscu nie trzeba jeździć i przyjęcie weselne i obok kapliczka w której można wziąć ślub i sesję w plenerze jak i w tym pałacyku. Więc jak dla mnie kompleksowo tyle że już dziś 1 starcie z tż mama jak powiedzieliśmy na co się zdecydowaliśmy to pierwsze słowa były czy nas stać na to to już z sił opadłam widząc pesymizm na szczęście tż tata stał obok i odpowiedział ;-) , bo dla niego nieważne jest za ile tylko że w końcu po tylu latach się zdecydowaliśmy.

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2010-10-25 o 19:45
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:13   #2054
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Świniaczku, możesz umieścić te namiary w wątku myślę, że może się przydać także innym poznaniankom przy wyborze zespołu.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 12:25   #2055
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Zespół zwie się Rudi Band, są z Wrześni, bez problemu dojeżdżają nawet bardzo daleko to co najbardziej mi u nich pasuje, to fakt, że prawie nie grają disco polo (chyba, że ktoś chce) i nie robią dwuznacznych zabaw
Numery kontaktowe, a podają zawsze kilka : 601-237-636; 603-466-842 i 500-155-885.


Oliwka, my najpierw jechaliśmy sami z TŻ, jak zapadła decyzja, że listopad 2011 może być (chcieliśmy wrzesień albo październik, ale to był pierwszy wolny termin na "naszej" sali... ), to zabraliśmy rodziców, żeby im pokazać i od razu się podpisało umowę. Ale rodziców zabraliśmy tylko moich, bo przyszli teście to mają zlewkę na całe przygotowania tak totalną (bynajmniej nie chodzi mi o brak zaangażowania finansowego z ich strony, w końcu to nie ich ślub, więc nie widzę powodu, dla którego mieliby się dokładać), że aż mnie to irytuje momentami
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2010-10-26 o 12:28
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 12:40   #2056
Pinesia7
Raczkowanie
 
Avatar Pinesia7
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 105
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Hej
My wzieliśmy dj Thomasa ze Złotnik ponieważ czytałam o nim wiele pozytywnych opinii (negatywy zawsze ktoś napisze ale były nieznaczne w stosunku do całości). A tu wczoraj dostaje maila od jakiejś dziewczyny że jest fatalny że miała go na weselu i zawiedli się strasznie....Już mamy umowę z nim dawno podpisana więc zaczynam się bać...a raczej jestem podłamana
Pinesia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 18:51   #2057
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Ja ogólnie do dj nie jestem jakoś przekonana mój brat miał na weselu no niby wszytsko fajnie tylko później zadużo wypił i wiecej siedział na fajce niż grał ale to taki szczegół wydaje mi się że jak wesele to musi być orkiestra no nie wiem jakoś tak mi pasuje dj to ja mogę na poprawiny wziąśc
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:02   #2058
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Na poprawiny będziemy ustalali listę piosenek o wiele prędzej, utworzy się listę w winampie ;p czy innym dziadostwie i pożyczy się sprzęt od kuzyna TŻ i ten sam kuzyn ma ogólnie muzykę dopilnować, ale my listę ustalimy, żeby genialnie nie puścił nam czegoś pokroju "weź go do buzi" i innych okropniaczków Będzie sobie leciało w tle, jak kogoś najdzie na tańce to się zrobi głośniej (ale na tyle, że i tak bez problemu da się porozmawiać ) i tyle
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 20:28   #2059
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Pinesia, parę lat temu też zastanawiałam się nad dj Thomas, ale zrezygnowaliśmy, bo nam się nie spodobał i też faktycznie trafiliśmy na b. złe opinie. Ale może się poprawił...
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 08:25   #2060
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Poznańskie Śluby :D

A ja mam DJ Sebastiana z Pniew. BYłam na 2 weselach gdzie grał i bardzo mi się podobało
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 09:30   #2061
izabella767
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Hej dziewczyny. Ja miałam ślub w hotelu sułkowskim na 50osób w boszkowie z noclegami dla gości i poprawinami w wigwamie nad jeziorem z ognioskiem, obsługa fantastyczna, widok z restauracji na jezioro. Okolica piękna,a restauracja z klimatem. Naprawde polecam jedzenia mnóswto i ciepłe,w cenie menu są ciasta i napoje. Jak dla mnie rewelacja i gościom też bardzo się podobało. Jet to co prawda 70km od poznania ale warto bo cenowo jest atrakcyjnie a sala stylowa. Polecam z czystym sumieniem. Tylko mi orkiestra nawaliła więc jakbyście kiedys gdzieś trafiły na zespół cyral to uciekajcie pozdrawiam
http://www.sulkowski.net.pl/wesela-bankiety
izabella767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 11:57   #2062
slash52
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Hej Kochaniutkie!

Po 4 latach bycia razem w końcu podjęliśmy tę decyzję
Na moją głowę spadł ciężar wszelakich przygotowań, wyboru sali, fotografa, makijażystki, kamerzystki, sukni.... długo bym mogła tak wymieniać
Salę już mamy, jest to Poznański Meridian. Wnętrze ciekawe, a sala dość spora, myślę że był to dobry wybór.
Fotografa www.czesnakowski.pl poleciła mi znajoma, była bardzo zadowolona z jego usług. Oglądałam jej album i przypadł mi do gustu. Na dniach zamierzamy podpisać umowę, więc problem fotografa już odpada
Zastanawiamy się również nad kamerzystą, jednakże nie mamy żadnego na oku. Widzieliśmy materiały kilku "kręcikorbków"i delikatnie mówiąc nie przypadły nam do gustu. Może znacie dziewczęta kogoś wartego polecenia? Jeżeli nie znajdziemy osoby, której praca nam się spodoba będziemy musieli zrezygnować z opcji nakręcenia naszego ślubu
Do naszego ślubu jest jeszcze trochę czasu bo odbędzie się 23.07.2011, ale przygotowania idą już pełną parą!

Pozdrawiam Klaudia
slash52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 08:03   #2063
geko
Przyczajenie
 
Avatar geko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 26
Dot.: Poznańskie Śluby :D

helllooo dziewczyny, czytam Was i podgladam i potrzebuje rady...jako ze w grupie sila i ta grupa silna jest niewatpliwie to mama pytanie odnosnie obraczek...gdzie w Poznaniu lub okolicy mozna kupic klasyczne zlote obraczki w przystepnej cenie, bo przyznam ze pochodzilam po kilku jubilerach i kosmos doslownie
__________________
jesli cos sie zaczelo to nie moze sie skonczyc...jesli sie skonczy, to znaczy ze nigdy sie nie zaczelo :PP



a ŚLUB będzie 17.09.2011
geko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 08:55   #2064
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Poznańskie Śluby :D

w Kruku są fajne ceny i najwiekszy wybór na ul.Paderewskiego My sami szuakliśmy prostych i w miare tanich i właśnie tam znaleźliśmy
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 09:51   #2065
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Poznańskie Śluby :D

geko, możesz też sprawdzić w pracowni jubilerskiej na Hetmańskiej przy Głogowskiej (naprzeciw Krautchofera), są dobrzy i tani. To się nazywa chyba Mabro, czy jakoś podobnie.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 13:09   #2066
geko
Przyczajenie
 
Avatar geko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 26
Dot.: Poznańskie Śluby :D

dzieki wielkie skarbnica wiedzy normalnie
__________________
jesli cos sie zaczelo to nie moze sie skonczyc...jesli sie skonczy, to znaczy ze nigdy sie nie zaczelo :PP



a ŚLUB będzie 17.09.2011
geko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 15:20   #2067
Pinesia7
Raczkowanie
 
Avatar Pinesia7
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 105
Dot.: Poznańskie Śluby :D

GEKO -bardzo polecam Aweg na Starym Rynku -sama tam kupię. Również interesuje mnie klasyczny wzór a ceny tam mają naprawde atrakcyjne! Kruka odradzam-moja siora tam robila (tylko z łączonego żółtego złota i białego złota) i żółte im schodzi-zostaje srebrny pierścień! Już dwa razy dawali do poprawki a są trzy lata po ślubie.
Pinesia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 15:35   #2068
neusia83
Rozeznanie
 
Avatar neusia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 527
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez slash52 Pokaż wiadomość
Hej Kochaniutkie!

Po 4 latach bycia razem w końcu podjęliśmy tę decyzję
Na moją głowę spadł ciężar wszelakich przygotowań, wyboru sali, fotografa, makijażystki, kamerzystki, sukni.... długo bym mogła tak wymieniać
Salę już mamy, jest to Poznański Meridian. Wnętrze ciekawe, a sala dość spora, myślę że był to dobry wybór.
Fotografa www.czesnakowski.pl poleciła mi znajoma, była bardzo zadowolona z jego usług. Oglądałam jej album i przypadł mi do gustu. Na dniach zamierzamy podpisać umowę, więc problem fotografa już odpada
Zastanawiamy się również nad kamerzystą, jednakże nie mamy żadnego na oku. Widzieliśmy materiały kilku "kręcikorbków"i delikatnie mówiąc nie przypadły nam do gustu. Może znacie dziewczęta kogoś wartego polecenia? Jeżeli nie znajdziemy osoby, której praca nam się spodoba będziemy musieli zrezygnować z opcji nakręcenia naszego ślubu
Do naszego ślubu jest jeszcze trochę czasu bo odbędzie się 23.07.2011, ale przygotowania idą już pełną parą!

Pozdrawiam Klaudia
Ja mogę ci podać tel do naprawdę fajnego kamerzysty, kręcił na moim weselu 2 lata temu i w tym roku w sierpniu u mojej siostry. Jest świetny, żadnych problemów jak po obejrzeniu filmu chcesz żeby coś zmienił, dograł. Daj znać na priv to podam namiary ale muszę sprawdzić w domku(teraz jestem w pracy) jak sie nazywa.
neusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 06:55   #2069
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Poznańskie Śluby :D

ja miałam Panią kamerzystkę z Opalenicy, Pani Agnieszka. niedrogo i bardzo fajnie, a przy tym Pani Agnieszka jest bardzo miłą i wyluzowaną osobą

emocje opadły teraz pora pomyśleć o sprzedaży sukni - znacie może dziewczyny jakieś komisy w Poznaniu ?
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 07:27   #2070
geko
Przyczajenie
 
Avatar geko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 26
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Miziol moge prosic na priv jakies namiary na pania kamerzystke i cennik pytalam obraczki i moge sie czyms nowym podzileic mialam w domku troche zlota tzw zlomu (pozrywane bransoletki lancuszki, stare kolczyki ktorych nie cierpie etc.) zanieśliśmy to wszystko do jubilera z pytaniem ile by kosztowaly obraczki jesli to zostawiloby sie w rozliczeniu bylismy w trzech pracowniach jubilerskich i w kazdej byla inna odpowiedz...jedna pani powiedziala ze mamy sobie to wsadzic gdzies (no nie doslownie ale sens wlasnie taki) druga ze odkupi to od nas w dwoch wariantach po 14zl za gram jesli tylko sprzedajemy i nic nie kupujemy i po 40 zl za gram jesli kupimy u niej obraczki, a trzecia pani powiedziala ze nie skupuje zlota ale mamy tego tyle ze zrobi nam z tego obraczki i w pln wyszlo to tak: pierwsza pania pomijam, u drugiej za zwykle tradycyjne zlote polokragle obraczki szerokosc 5mm gramatura obydwu cos kolo 9 gram zaplacilibysmy 760zl, natomiast u pani ktora robi z naszego zlota zaplacimy 300zl-sama robocizne obraczki beda mialy 11gram prawie 12 bo tyle mielismy zlota i szerokie na 6mm, trzeba pochodzic bo mozna sie latwo naciać, jubiler jubilerowi nierowny tym sposobem robiac uzytek z czegos co i tak lezalo (i wartosci nie mialo gdyby chcialo sie sprzedac) zaoszczedzilismy na obraczkach niemalze 1000zł, uwazam ze calkiem milo
__________________
jesli cos sie zaczelo to nie moze sie skonczyc...jesli sie skonczy, to znaczy ze nigdy sie nie zaczelo :PP



a ŚLUB będzie 17.09.2011
geko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-17 08:05:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.