Keratynowe prostowanie -część II - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-19, 10:06   #1741
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
odnośnie formaldehydu - jak czesto malujesz paznokcie???
Odnośnie formaldehydu - jak często się dusisz malując paznokcie?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 10:33   #1742
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Boooooze, bez przesady juz. Kazdy robi to co chce i tyle. Nikomu nic do tego. jeden bedzie robil encanto na balkonie, zeby tego nie wdychac, a drugi w zamknietym pomieszczeniu wdychajac... kazdy robi to co chce. ja osobiscie robilam encanto i po tym co przeczytalam wczesniej wiem, ze qod by nie dal rady na moje skrecone wlosy, dlatego go odpuszczam, nawet kosztem tego, ze nie ma formaldehydu... zycie.
krotka pilka
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 14:33   #1743
gorąca_czekolada
Raczkowanie
 
Avatar gorąca_czekolada
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 240
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny to i ja dołączam do grona osób, które zrobiły sobie zabieg Zakupiłam na allegro zestaw 50ml QOD Max. Mam włosy na długość nieco za ramiona i mi starczyło keratyny dosłownie na styk. Jutro wieczorem minie 72h od zabiegu i w końcu umyję włosy oraz będę mogła ocenić zabieg. Porobiłam zdjęcia przed zabiegiem, od razu po, a jutro po umyciu zrobię następne zdjęcia i Wam wrzucę, żebyście osobiście mogły ocenić efekty Mam nadzieję, że się nie rozczaruję...
gorąca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 14:40   #1744
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

mam glupie pytanie
otoz, robilam tydzien temu encanto, pofarbowalam pozniej wlosy ale niestety kolor mi sie szybko wyplukuje i musze zafarbowac wlosy jeszcze raz. to pewnie znacznie wyplucze mi keratyne prawda?kurcze....zostalo mi troszeczke zestawu i tak mysle czy nie poprawic go pozniej tylko na koncowkach? zawsze sie troche jeszcze wlepi we wlosy?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:11   #1745
agrhhh
Przyczajenie
 
Avatar agrhhh
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Czy mógł by ktoś wreszcie odpowiedzieć na moje pytanie??

Jakiego lakieru do włosów mogę używać po ENCANTO??
__________________
Rządzi mną pożądanie


18,12,2011r - pierwsze Encanto :P
agrhhh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:59   #1746
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
Odnośnie formaldehydu - jak często się dusisz malując paznokcie?
encanto mnie nie dusi, szczypie mnie tylko w oczy jak szuszarke mam nie w tym kierunku, i DRAPIE w gardło, rozne osoby roznie reaguja. Kiedys laska napisała ze nic ją nie gryzło i nie dusiło i zapach nawet jej sie podobał różni ludzie róźne upodobania

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
mam glupie pytanie
otoz, robilam tydzien temu encanto, pofarbowalam pozniej wlosy ale niestety kolor mi sie szybko wyplukuje i musze zafarbowac wlosy jeszcze raz. to pewnie znacznie wyplucze mi keratyne prawda?kurcze....zostalo mi troszeczke zestawu i tak mysle czy nie poprawic go pozniej tylko na koncowkach? zawsze sie troche jeszcze wlepi we wlosy?
włosy są oblepione keratyna, aczkolwiek powinno coś Ci się farbnąć. Nie powtarzaj zabiegu tylko powtórz farbe za 2-3tyg

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez agrhhh Pokaż wiadomość
Czy mógł by ktoś wreszcie odpowiedzieć na moje pytanie??

Jakiego lakieru do włosów mogę używać po ENCANTO??

yyyyy.... wszystkich ;]
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 09:00   #1747
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
encanto mnie nie dusi, szczypie mnie tylko w oczy jak szuszarke mam nie w tym kierunku, i DRAPIE w gardło, rozne osoby roznie reaguja. Kiedys laska napisała ze nic ją nie gryzło i nie dusiło i zapach nawet jej sie podobał różni ludzie róźne upodobania



włosy są oblepione keratyna, aczkolwiek powinno coś Ci się farbnąć. Nie powtarzaj zabiegu tylko powtórz farbe za 2-3tyg

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------




yyyyy.... wszystkich ;]

niec chodzi mi o to ze farba nie zlapie po keratynie bo farbowalam juz po niej, i nigdy nie odczekuje tych 2 tygodni. chodzi mi o to czy farbowanie podwojne po prostowaniu znacznie ja wyplucze? i czy nie powtorzyc chcociaz w polowie wlosow tego prostowania?
moje wlosy ostatnio sporo wycierpialy i nawet po karatynie nie sa mega gladkie jak kiedys, wydaje mi sie ze jedno prostowanie poprostu malo im pomoglo
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 09:52   #1748
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

wg mnie to już kwestia indywidualna. Jeśli czujesz potrzebę zrobienia i widzisz że włosy nie sa dostatecznie satysfakcjonujące wykonaj ponownie zabieg
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 10:54   #1749
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

tylko mam tego resztki, chce go zrobic tak na koncowkac, w takich miejscach gdzie wlosy mam bardziej podatne na krecenie, no i nie wiem czy to polepszy ich stan? czy np tamten zabieg sie zmarnuje
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 12:35   #1750
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

szukasz jakiegoś guru, który Ci powie TAK ZRÓB TO lub NIE NIE RÓB NIE WOLNO, by móc później na niego zawalić że Ci nie wyszło? ;p;p Nie kochana, decyzja należy do Ciebie, a jak czekasz że ktoś odpisze Ci że miał tak samo i podzieli sie wrażeniami to możesz sie nie doczekać )
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 13:18   #1751
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ale pamietam ze niektore dziewczyny powtarzaly zabieg i jestem ciekawa czy widzialy duza roznice, moze to mi pomoze
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 13:22   #1752
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ale pamietam ze niektore dziewczyny powtarzaly zabieg i jestem ciekawa czy widzialy duza roznice, moze to mi pomoze

zabieg w całości wiele robiło ponownie, ja 4x
ale Tobie chodzi o końcówki a nie całe włosy. Z mojego pkt widzenia jak i z tego co pamiętam kilku innych Pań, z każdym zabiegiem jest lepiej
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 15:58   #1753
gorąca_czekolada
Raczkowanie
 
Avatar gorąca_czekolada
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 240
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Zgodnie z zapowiedziami zamieszczam swoje zdjęcia. Pierwsze jest przed zabiegiem, drugie od razu po, natomiast trzy ostatnie zostały zrobione dziś po południu, po całym dniu pracy, były wystawione na śnieg i wilgoć, umyte zostały rano. Końcówki włosów trochę się "siepią", ale i tak jestem bardzo zadowolona Wyglądają o wiele lepiej niż wcześniej. Mam nadzięję, że ten efekt utrzyma się trochę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 054.jpg (172,5 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 056.jpg (48,8 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0106.jpg (82,0 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0108.jpg (190,9 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0115.jpg (193,6 KB, 116 załadowań)
gorąca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 16:15   #1754
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a musisz je modelowac na szczotke? mi jak wysusze sie normalnie to sie wywijaja do zewnatrz...kurcze po kazdym prostowaniu tak mam
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 16:41   #1755
gorąca_czekolada
Raczkowanie
 
Avatar gorąca_czekolada
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 240
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a musisz je modelowac na szczotke? mi jak wysusze sie normalnie to sie wywijaja do zewnatrz...kurcze po kazdym prostowaniu tak mam

Najpierw suszyłam bez szczotki, dopiero pod koniec suszenia modelowałam na szczotce, bo zauważyłam, że mi się zaczynają wywijać na zewnątrz. Ale jestem w stanie do przeżyć, najważniejsze, że teraz wyglądają w miarę przyzwoicie i nie muszę ich katować prostownicą.
gorąca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 17:15   #1756
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

nie no wiadomo, wiadomo ze lepiej suszyc na szczotke niz je puzniej prostowac jeszcze
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 18:10   #1757
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gorąca_czekolada Pokaż wiadomość
Zgodnie z zapowiedziami zamieszczam swoje zdjęcia. Pierwsze jest przed zabiegiem, drugie od razu po, natomiast trzy ostatnie zostały zrobione dziś po południu, po całym dniu pracy, były wystawione na śnieg i wilgoć, umyte zostały rano. Końcówki włosów trochę się "siepią", ale i tak jestem bardzo zadowolona Wyglądają o wiele lepiej niż wcześniej. Mam nadzięję, że ten efekt utrzyma się trochę...

ładny kolor oby zabieg jak najdłużej służył
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 23:29   #1758
tofzz
Przyczajenie
 
Avatar tofzz
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cześć! Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad zabiegiem i w końcu się przełamałam. Zamówiłam zestaw na allegro 3 x 50 ml, a zabieg robiła znajoma fryzjerka. Całość trwała 3,5 h, a preparat strasznie szczypał w oczy. Z zabiegu jestem zadowolona, ale nie byłabym sobą, gdybym się do czegoś nie przyczepiła, mianowicie końcówki nadal się wywijają, ale myślę, że jest to spowodowane beznadziejnym cięciem, które uwidoczniło prostowanie oraz tym, że koleżanka prostowała mi włosy wywijając końcówki na zewnątrz. Po zabiegu nie myłam włosów przez 2 dni z nadzieją, że przedłuży to trwałość zabiegu. Mam włosy bardzo cienkie, niefarbowane, ale z tendencją do kręcenia, falowania i puszenia.

Załączam zdjęcia przed, od razu po zabiegu i po pierwszym myciu i 3-minutowym suszeniu głową do dołu i przeplataniu palcami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (213,4 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (177,4 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (169,5 KB, 170 załadowań)
tofzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 07:21   #1759
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gorąca_czekolada Pokaż wiadomość
Zgodnie z zapowiedziami zamieszczam swoje zdjęcia. Pierwsze jest przed zabiegiem, drugie od razu po, natomiast trzy ostatnie zostały zrobione dziś po południu, po całym dniu pracy, były wystawione na śnieg i wilgoć, umyte zostały rano. Końcówki włosów trochę się "siepią", ale i tak jestem bardzo zadowolona Wyglądają o wiele lepiej niż wcześniej. Mam nadzięję, że ten efekt utrzyma się trochę...
wow ! piękny efekt i cudowny kolor

ja jestem już 2 miesiące po zabiegu, jestem nadal przeszczesliwa z efektu
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 10:34   #1760
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez tofzz Pokaż wiadomość
Cześć! Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad zabiegiem i w końcu się przełamałam. Zamówiłam zestaw na allegro 3 x 50 ml, a zabieg robiła znajoma fryzjerka. Całość trwała 3,5 h, a preparat strasznie szczypał w oczy. Z zabiegu jestem zadowolona, ale nie byłabym sobą, gdybym się do czegoś nie przyczepiła, mianowicie końcówki nadal się wywijają, ale myślę, że jest to spowodowane beznadziejnym cięciem, które uwidoczniło prostowanie oraz tym, że koleżanka prostowała mi włosy wywijając końcówki na zewnątrz. Po zabiegu nie myłam włosów przez 2 dni z nadzieją, że przedłuży to trwałość zabiegu. Mam włosy bardzo cienkie, niefarbowane, ale z tendencją do kręcenia, falowania i puszenia.

Załączam zdjęcia przed, od razu po zabiegu i po pierwszym myciu i 3-minutowym suszeniu głową do dołu i przeplataniu palcami.

Jej ja myślałam że to farbowane włosy zazdroszczę takiej czerni naturalnej
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 10:48   #1761
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez agrhhh Pokaż wiadomość
Czy mógł by ktoś wreszcie odpowiedzieć na moje pytanie??

Jakiego lakieru do włosów mogę używać po ENCANTO??
Jakby Ci się zechciało przeczytać parę ostatnich stron tego wątku to dowiedziałabyś się z mojego posta, czemu lepiej nie stosować lakieru (a przynajmniej- niezbyt często) po Encanto. Chyba, że myjesz włosy szamponem z SLES. Lakiery zawierają substancje powłokotwórcze, które mogą się nadbudowywać na włosach przy braku odpowiedniego oczyszczania włosów.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 11:14   #1762
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
Moje włosy dwa tygodnie po QOD na dowód tego, że formaldehyd do niczego potrzebny nie jest polecam QOD bo jest zdecydowanie prostszy do przeprowadzenia i bezpieczny przede wszystkim. Zdjęcie w świetle dziennym bez lampy. Włosy są tuż po myciu, po prostu wysuszone. Używam szamponu Babydream (4 zł w Rossmanie) i odżywki Anti Age Keratin System, ktoś tu wklejał linka, na allegro kosztuje 30 zł z przesyłką, włosy są super mięciutkie
a gdzie zdjęcie przed?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 11:56   #1763
tofzz
Przyczajenie
 
Avatar tofzz
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
Jej ja myślałam że to farbowane włosy zazdroszczę takiej czerni naturalnej
Dzięki Dużo osób pyta, czy farbuję włosy, a jak nie włosy, to chociaż brwi Lubię swój czarny kolor, ale nawet gdybym nie lubiła, to nie byłabym w stanie robić im krzywdy farbowaniem ze względu na ich ilość i stan.
tofzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 14:21   #1764
gorąca_czekolada
Raczkowanie
 
Avatar gorąca_czekolada
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 240
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
ładny kolor oby zabieg jak najdłużej służył
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
wow ! piękny efekt i cudowny kolor

ja jestem już 2 miesiące po zabiegu, jestem nadal przeszczesliwa z efektu
Dzięki dziewczyny tak naprawdę kolor był inny, ale po kilku myciach się wypłukał i zostało coś takiego... To trzymajcie mocno kciuki, żeby efekt się utrzymał, żebym znowu nie musiała się męczyć z sianem na głowie zamiast włosów A tak na marginesie ten super efekt mega śmietnika na głowie uzyskałam rozjaśniając włosy z czarnego na jasny blond, więc jakby komuś przyszedł do głowy taki pomysł, to niech ku przestrodze na moje zdjęcie sobie zerknie... myślę, że skutecznie odstraszy ehhh to była największa głupota jaką zrobiłam
gorąca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 15:59   #1765
patryszia6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 52
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

gorąca_czekolada- ale piękne, sama żałuje, że nie zrobiłam zdjęć od razu po zabiegu .
patryszia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 18:30   #1766
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam was

Moje drogie, powiedzcie mi proszę, bo przyczytałam tyyyyle stron wątku i nie wiem na czym polega te nakładanie encanto na cienkie wlosy zeby nie stracily objętości? Ja mam ich duzo i strasznie szybko się kładą, a nie chciałabym żeby straciły objętośc...

No i wrzuce jeszcze zdjeicie moich wlosow, zebyscie ocenily czy encanto sie do nich nadaje w ogole
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sam0256n.jpg (77,1 KB, 144 załadowań)
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 21:28   #1767
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Witam was

Moje drogie, powiedzcie mi proszę, bo przyczytałam tyyyyle stron wątku i nie wiem na czym polega te nakładanie encanto na cienkie wlosy zeby nie stracily objętości? Ja mam ich duzo i strasznie szybko się kładą, a nie chciałabym żeby straciły objętośc...

No i wrzuce jeszcze zdjeicie moich wlosow, zebyscie ocenily czy encanto sie do nich nadaje w ogole
nie nakłada się preparatów zbyt blisko skóry. Odstęp ok. 5cm (to zależy od preferencji, można mniej, można nałożyć nawet od połowy włosów)
Ale z autopsji wiem że to i tak nie działa- oklapus i tak będzie

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

według mnie masz piękne włosy. Gdybym ja miała takie, Encanto nie byłoby mi potrzebne
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 23:45   #1768
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Witam was

Moje drogie, powiedzcie mi proszę, bo przyczytałam tyyyyle stron wątku i nie wiem na czym polega te nakładanie encanto na cienkie wlosy zeby nie stracily objętości? Ja mam ich duzo i strasznie szybko się kładą, a nie chciałabym żeby straciły objętośc...

No i wrzuce jeszcze zdjeicie moich wlosow, zebyscie ocenily czy encanto sie do nich nadaje w ogole
Zgadzam się z aanneett- jeśli to nie są wyprostowane włosy, to ja bym się nie bawiła w Encanto Po co Ci to? Masz piękne, gładkie, lśniące włosy. Jak pobieżnie przeglądałam tę stronę wątku to pomyślałam, że chwalisz się efektem po zabiegu
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 00:27   #1769
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Zgadzam się z aanneett- jeśli to nie są wyprostowane włosy, to ja bym się nie bawiła w Encanto Po co Ci to? Masz piękne, gładkie, lśniące włosy. Jak pobieżnie przeglądałam tę stronę wątku to pomyślałam, że chwalisz się efektem po zabiegu
hehe ja też
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 00:52   #1770
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Zgadzam się z aanneett- jeśli to nie są wyprostowane włosy, to ja bym się nie bawiła w Encanto Po co Ci to? Masz piękne, gładkie, lśniące włosy. Jak pobieżnie przeglądałam tę stronę wątku to pomyślałam, że chwalisz się efektem po zabiegu

Nie, nie,po prostownicy mam wlasnie oklaple strasznie, to sa wymodelowane na suszarke okragla taka obrotowa.

No jesli specjalistki tak mowia, to moze rzeczywiscie nie warto, ale strasznie sie napalilam na ten blask i miekkosc po zabiegu moje wlosy sa niestety porowate i sianowate :P
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.