Przereklamowane marki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-08, 17:09   #1
Prezydent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4
Post

Przereklamowane marki


Witam.

Ostatnio, szukając czegoś nowego, dałem wiarę marce Bruno Banani. Będąc w perfumerii zdecydowałem się dla sprawdzenia na Bruno Banani Pure Man. Nie lubię ciągle pryskać się tym samym, więc po Calvin Klein Truth, który nota bene mogę polecić, zdecydowałem się właśnie na chwalony Bruno Banani Pure Man-na szczęście tylko 30ml.

Początkowo zapach wydawał się dość interesujący, jednak z każdą kolejną chwilą stawał się coraz bardziej mdły i ulotny. Krótko mówiąc, po godzinie już go nie było.

Przyjęło się, że dobre marki dobrze pachną i są trwałe, jednak zawsze należy pamiętać, które są naprawdę dobrymi markami, a które za takie tylko uchodzą...

Znacie jeszcze jakieś męskie niewypały, na które warto uważać?
Prezydent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 17:14   #2
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Przereklamowane marki

Uważałabym z taką generalizacją, bo im więcej perfum się zna i testuje, tym częściej okazuje się, że w ramach tej samej marki są i bestsellery, i buble, i bardzo interesujące zapachy w dobrym stosunku ceny do jakości. Poza tym, często kiepska trwałość perfum zależy od temperatury, skóry danej osoby, przechowywania produktu, daty produkcji...
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 17:24   #3
Prezydent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4
Dot.: Przereklamowane marki

To prawda, ale jeśli kupisz Playboya to raczej za Tobą cały dzień nie będzie "chodził" :P
Prezydent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 17:50   #4
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Przereklamowane marki

Cytat:
Napisane przez Prezydent Pokaż wiadomość
To prawda, ale jeśli kupisz Playboya to raczej za Tobą cały dzień nie będzie "chodził" :P
No jak ktoś sądzi, że Playboy ma dobrą "markę" jest niespełna rozumu, albo bardzo słabą wiedzę na temat perfum

Ja akurat o CK nie mam dobrej opinii, jeśli chodzi o męskie zapachy (poza Contradiction), nuda, brak mocy i trwałości to ich znaki rozpoznawcze. A Truth w szczególności, jak ktoś nie lubi się rzucać w oczy to są idealne.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 18:14   #5
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Przereklamowane marki

Luszku, bo Playboy to chyba był przykład kiepskich perfum, po których nie można spodziewać się dobrej trwałości na żadnej skórze
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 18:35   #6
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Przereklamowane marki

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;51330062]No jak ktoś sądzi, że Playboy ma dobrą "markę" jest niespełna rozumu, albo bardzo słabą wiedzę na temat perfum

Ja akurat o CK nie mam dobrej opinii, jeśli chodzi o męskie zapachy (poza Contradiction), nuda, brak mocy i trwałości to ich znaki rozpoznawcze. A Truth w szczególności, jak ktoś nie lubi się rzucać w oczy to są idealne.[/QUOTE]
a ja stanę w obronie CK ,a konkretnie Obsession men -na mnie pachnie fantastycznie, do trwałości też nie mam zastrzeżeń
Zgadzam się z opinią, że nie można generalizować, że mrka jest dobra albo zła, każda marka posiada hity i kity
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 19:18   #7
Prezydent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4
Dot.: Przereklamowane marki

Ja akurat o Truth mam dobrą opinię. Zapach nie jest mocny i działający na otoczenie, ale przecież perfumujesz się dla siebie czyż nie tak? Trzyma jakieś 8 godzin, więc jak za tą cenę myślę, że jest ok.

Z tym Playboyem chodziło mi o to, że powinna być różnica między perfum, który kosztuje 30 ml za ok 100zł, a właśnie takim Playboyem. Jeśli nie ma to coś jest nie tak...

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Zgadzam się, że w każdej marce mogą być hity lub buble, ale niektóre marki wydają się być wręcz przepromowane. Płacimy za markę, a nie jakoś.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Nie spotkałem się jeszcze z datą produkcji, choć ogólnie zwracam na to uwagę... To nie mleko z datą przydatności do użycia... Masz tylko oznaczenie ile po otwarciu są "dobre"
Prezydent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-08, 22:10   #8
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Przereklamowane marki

Cytat:
Napisane przez Prezydent Pokaż wiadomość
Ja akurat o Truth mam dobrą opinię. Zapach nie jest mocny i działający na otoczenie, ale przecież perfumujesz się dla siebie czyż nie tak? Trzyma jakieś 8 godzin, więc jak za tą cenę myślę, że jest ok.

Z tym Playboyem chodziło mi o to, że powinna być różnica między perfum, który kosztuje 30 ml za ok 100zł, a właśnie takim Playboyem. Jeśli nie ma to coś jest nie tak...

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Zgadzam się, że w każdej marce mogą być hity lub buble, ale niektóre marki wydają się być wręcz przepromowane. Płacimy za markę, a nie jakoś.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Nie spotkałem się jeszcze z datą produkcji, choć ogólnie zwracam na to uwagę... To nie mleko z datą przydatności do użycia... Masz tylko oznaczenie ile po otwarciu są "dobre"
Nie spotkales? To czego uzywales? Nie slyszales o kodach?
A to "ile po otwarciu sa dobre" mozna sobie wlozyc....w kazda czesc ciala Sa dobre dopoki sie nie zepsuja, nawet i 10 lat, a nie zadne wytyczne w postaci rysunkow na nalepce.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 10:08   #9
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Przereklamowane marki

Co do tematu, to ja może nie nazwałabym perfum bublem, może prędzej wielkim rozczarowaniem i miałam takie- chanel chance eau fraiche. Perfumy drogie a ulotne i bez mocy. Dlatego po testach wielkiich marek przychodzi czas kiedy człowiek zagłębia się w niszę w poszukiwaniu swojej perelki
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-09 11:08:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.