Drogeria Natura - cz. V - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-17, 12:34   #4741
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez ainut Pokaż wiadomość
In The Flesh jest jedną z najczęściej noszonych przeze mnie szminek na co dzień Nie kupowałam jeszcze kolejnej sztuki tylko dlatego, że... jest w zasadzie identyczna jak masełko z Astora Musiałam kilka zdjęć zrobić, żeby jakąś różnice uchwycić masełko jest tak odrobineczkę ciemniejsze
Ale pięknie wygląda na Twoim swatchu
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 13:08   #4742
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Jaki kolor ?

I co faktycznie coś taniej z tą kartą ?
Coś na fb widziałam "Drodzy Klubowicze, już tydzień jesteście z nami i jest Was naprawdę wielu. Z tej okazji mamy dla Was coś WOW. Tylko w ten weekend, z kartą klubu Natura, rabat do -40% na wybrane zapachy marek: Beyonce, Kate Perry, Iceberg, Zippo, Bruno Banani."

Tylko oczywiście "do" i "wybrane"
Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
A mnie wlasnie wrecz przeciwnie-to calkowicie moj kolor, praktycznie jako jedyny z calej gamy kolorystycznej tych pomadek, mimo, ze gama jest dosc szeroka. Mam jedna i pomadka jest na prawde swietna, bardzo trwala, nie wysusza ust, ale kolor nie do konca moj, chociaz i tak juz sie troche do niego przekonalam. A tego odcienia co mi sie tak podoba to nie moge dostac
A moze ktos moglby polecic z tych podamek jeszcze jakis fajny odcien bardziej stonowany, niezbyt krzykliwy taki nadajacy sie na co dzien?

Wysłane z jeżynki
Sama oceń który to stonowany :P


Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Zależy jaka to praca . Na przykład panie w Douglasie chodzą wysmarowane czerwoną szminką.
W Sephorach, Inglotach i generalnie drogeriach, perfumeriach to już chyba standard jeśli chodzi o czerwoną szminkę i zazwyczaj czarny mundurek, ale też w sklepach Mohito widzę mają dziewczyny coś czerwonego na ustach.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 13:14   #4743
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Aaaaa, chcę "Dollhouse Pink" Czemu u mnie nie ma tej marki
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 13:46   #4744
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez ainut Pokaż wiadomość
In The Flesh jest jedną z najczęściej noszonych przeze mnie szminek na co dzień Nie kupowałam jeszcze kolejnej sztuki tylko dlatego, że... jest w zasadzie identyczna jak masełko z Astora Musiałam kilka zdjęć zrobić, żeby jakąś różnice uchwycić masełko jest tak odrobineczkę ciemniejsze
Kupiłam niedawno In The Flesh i na moich ustach ma zupełnie inny kolor niż masełko Astora

Wczoraj widziałam ich sporo w łódzkiej Sukcesji, w tej chwili są w promocji po 6,99.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 14:04   #4745
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Aaaaa, chcę "Dollhouse Pink" Czemu u mnie nie ma tej marki
Ja mam tę z prawej w kolorze malwy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 14:28   #4746
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Aaaaa, chcę "Dollhouse Pink" Czemu u mnie nie ma tej marki
U mnie tez nie ma, wiec kupuje internetowo na stronie natury.





Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kupiłam niedawno In The Flesh i na moich ustach ma zupełnie inny kolor niż masełko Astora

Wczoraj widziałam ich sporo w łódzkiej Sukcesji, w tej chwili są w promocji po 6,99.
To dlaczego na stronie natury ich nie ma!!!
Co za pech

Wysłane z jeżynki

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja mam tę z prawej w kolorze malwy.
Ja wlasnie tez ja mam ale nie bardzo nadaje sie na co dzien, przynjamniej u mnie

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 14:54   #4747
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Zastanawialam sie nad tym odcieniem tylko co zdjecie to on wyglada inaczej. Raz jakos trupio, innym razem wpada w pomarancz, ciezko wybierac opierajac sie na zdjeciach w necie, wiec wole pytac co kto ma i jak wyglada faktycznie na ustach ja za swoja placilam niecale 11 zl, kupowalam na stronie natury. Dla mnie to jedna z lepszych pomadek jakie mialam pod wzledem i intensywnosci koloru i przede wszystkim trwalosci.
U mnie przetrwala dobrych pare h w tym jedzenie i picie w stanie praktycznie nienaruszonym.

Chodzilo mi o prace gdzie jednak stroj i makijaz musza byc stonowane i zadne krzykliwosci nie wchodza w gre

Wysłane z jeżynki
Jakby u mnie te pomadki były to na pewno bym ja sobie sprawiła

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Coś na fb widziałam "Drodzy Klubowicze, już tydzień jesteście z nami i jest Was naprawdę wielu. Z tej okazji mamy dla Was coś WOW. Tylko w ten weekend, z kartą klubu Natura, rabat do -40% na wybrane zapachy marek: Beyonce, Kate Perry, Iceberg, Zippo, Bruno Banani."

Tylko oczywiście "do" i "wybrane"


Sama oceń który to stonowany :P



W Sephorach, Inglotach i generalnie drogeriach, perfumeriach to już chyba standard jeśli chodzi o czerwoną szminkę i zazwyczaj czarny mundurek, ale też w sklepach Mohito widzę mają dziewczyny coś czerwonego na ustach.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-17, 16:34   #4748
ainut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 19
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kupiłam niedawno In The Flesh i na moich ustach ma zupełnie inny kolor niż masełko Astora

Wczoraj widziałam ich sporo w łódzkiej Sukcesji, w tej chwili są w promocji po 6,99.

Serio? Jak porównywałam te pomadki ze sobą, to pomalowałam usta lewą stronę masełkiem, prawą In The Flesh i w zasadzie mogłabym tak z domu wyjść
ainut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 17:13   #4749
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

nie ma nikt gazetki?
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 18:11   #4750
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

A online nie ma aktualnej?

Do tematu Natury wracając... Wracając ze spaceru zaszłam i wyszłam z kilkoma łupami. Wśród nich kabuki z Natura Accessories i takie oto opalizujące cudeńko do powiek z MySecret.

Btw. widziałam takie kremy do stóp Natura Care - to jakaś nowość? Miała któraś? Bo ich nie znam.

KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 18:54   #4751
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez KentuckyG Pokaż wiadomość
A online nie ma aktualnej?

Do tematu Natury wracając... Wracając ze spaceru zaszłam i wyszłam z kilkoma łupami. Wśród nich kabuki z Natura Accessories i takie oto opalizujące cudeńko do powiek z MySecret.

Btw. widziałam takie kremy do stóp Natura Care - to jakaś nowość? Miała któraś? Bo ich nie znam.

Kupiłam z Aloesem. Jeszcze nie stosowałam, ale dziękuję za przypomnienie Ale jedno muszę przyznać - pachnie cudnie
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-17, 19:03   #4752
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez KentuckyG Pokaż wiadomość
A online nie ma aktualnej?

Do tematu Natury wracając... Wracając ze spaceru zaszłam i wyszłam z kilkoma łupami. Wśród nich kabuki z Natura Accessories i takie oto opalizujące cudeńko do powiek z MySecret.

Btw. widziałam takie kremy do stóp Natura Care - to jakaś nowość? Miała któraś? Bo ich nie znam.

Nie miałam, ale regenerujący krem do rąk tej firmy był swego czasu moim ulubieńcem.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 21:33   #4753
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość

Sama oceń który to stonowany :P
Pierwsze 4 u mnie odpadają...byłby efekt braku ust ale kilka ciekawych odcieni widzę
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 21:55   #4754
AlbaNegra
Przyczajenie
 
Avatar AlbaNegra
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 18
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Pierwsze 4 u mnie odpadają...byłby efekt braku ust ale kilka ciekawych odcieni widzę
w serii Velvet Matte są chyba ładniejsze 'dzienniaczki'. z W`n`W mam 4 kolory, właśnie te raczej ciemne - Ravin` Rasin, Cinnamon Spice, Mocha Licious i Sugar Plum Fairy. odcienie są piękne, ale trwałością to one nie grzeszą...
AlbaNegra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 06:05   #4755
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez AlbaNegra Pokaż wiadomość
w serii Velvet Matte są chyba ładniejsze 'dzienniaczki'. z W`n`W mam 4 kolory, właśnie te raczej ciemne - Ravin` Rasin, Cinnamon Spice, Mocha Licious i Sugar Plum Fairy. odcienie są piękne, ale trwałością to one nie grzeszą...
No to moze trwalosc zalezy od odcienia, bo ja mam jedna wnw i jak pisalam juz wczesniej jest bardzo trwala u mnie przetrwala dobrych pare h z jedzeniem i piciem wlacznie. Trwalsza szminke mam tylko jedna-matte me sleeka.
O jakiej serii velvet matte piszesz? Z GR?

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 10:14   #4756
AlbaNegra
Przyczajenie
 
Avatar AlbaNegra
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 18
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
No to moze trwalosc zalezy od odcienia, bo ja mam jedna wnw i jak pisalam juz wczesniej jest bardzo trwala u mnie przetrwala dobrych pare h z jedzeniem i piciem wlacznie. Trwalsza szminke mam tylko jedna-matte me sleeka.
O jakiej serii velvet matte piszesz? Z GR?

Wysłane z jeżynki
tak, tak, z GR, tylko chodzi mi o te klasyczne pomadki, a nie kredki. Crayons się miło nosi, ale znacznie szybciej schodzą niż te zwykłe szminki. polecam numery 1,2,3,10 i 12. idealne na dzień.
AlbaNegra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 11:07   #4757
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez AlbaNegra Pokaż wiadomość
tak, tak, z GR, tylko chodzi mi o te klasyczne pomadki, a nie kredki. Crayons się miło nosi, ale znacznie szybciej schodzą niż te zwykłe szminki. polecam numery 1,2,3,10 i 12. idealne na dzień.
Mi akurat nie podpasowaly te szminki, wysuszaja mi usta i szybko je zjadam. Wole juz crayon, chociaz tez szybko sie zjadaja, ale ladniej wygladaja na ustach, velvet mi sie brzydko zbierala zanim calkiem zniknela. Kolory maja faktycznie fajne, mam kilka, ale nie jestem z bich zadowolona.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 11:09   #4758
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Pierwsze 4 u mnie odpadają...byłby efekt braku ust ale kilka ciekawych odcieni widzę
Eeee nawet Sandstorm? On nie wygląda na zbyt jasny. Najgorszy to jest Pink Suga zalatuje tandetą i raczej najmniej twarzowy z wszystkich In The Flesh, Rose-bud, Mauve Outta Here, Wine Room są jeszcze z tych mniej krzykliwych, ale konkretniejszych kolorów.

A tak poza tym widziałyście

i jeszcze to obśliniłam się na ten duochrom na środku dłoni i jej brzegu taki na niebieskawo opalizujący <3<3<3<3

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-07-18 o 11:12
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 11:22   #4759
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Co to jest, to na dłoni?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 11:25   #4760
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Co to jest, to na dłoni?
Jeszcze nie wiadomo, może cienie może pigmenty dla Kobo i mają być przełom września/października.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 11:26   #4761
AlbaNegra
Przyczajenie
 
Avatar AlbaNegra
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 18
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Eeee nawet Sandstorm? On nie wygląda na zbyt jasny. Najgorszy to [IMG][/IMG]jest Pink Suga zalatuje tandetą i raczej najmniej twarzowy z wszystkich In The Flesh, Rose-bud, Mauve Outta Here, Wine Room są jeszcze z tych mniej krzykliwych, ale konkretniejszych kolorów.

A tak poza tym widziałyście

i jeszcze to obśliniłam się na ten duochrom na środku dłoni i jej brzegu taki na niebieskawo opalizujący <3<3<3<3
miałam Sandstorm na łapce i faktycznie - zalicza się raczej do tych ciemnych. ja takie kolory uwielbiam, więc bym go wzięła, gdyby nie to, że jest bardzo ciepły, a przy takim odcieniu zęby będą wyglądać jak skórka z cytryny. :P

Mam jeden bronzer z MS, tylko cieplejszy jak wrócę do siebie do miasta, to będę polować na ten ze zdjęcia. wygląda mi na chłodny.


Edytowane przez AlbaNegra
Czas edycji: 2016-07-18 o 11:33
AlbaNegra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 11:42   #4762
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Ciekawy jest ten Face strobing na stronie My Secret, napisane że ma kremowo-musową formułę. Ma kosztować 14,99 zł. Fajnie że za parenaście złotych można coraz ciekawsze kosmetyki nabyć
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 11:46   #4763
AlbaNegra
Przyczajenie
 
Avatar AlbaNegra
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 18
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

dla MS produkuje Pierre Rene, więc wiadomo, że to raczej dobre produkty mam słabość do francuskich kosmetyków
AlbaNegra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 11:57   #4764
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez AlbaNegra Pokaż wiadomość
dla MS produkuje Pierre Rene, więc wiadomo, że to raczej dobre produkty mam słabość do francuskich kosmetyków
A Pierre Rene nie jest polska Siedzibę mają w Ustce, aczkolwiek na stronie maja napisane, że współpracują z najlepszymi za świecie producentami opakowań oraz mas kosmetycznych z Włoch, Niemiec, Francji, Szwecji oraz Hiszpanii.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 12:02   #4765
cola201
Rozeznanie
 
Avatar cola201
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: KrakĂłw- miasto KrĂłlĂłw Polskich
Wiadomości: 536
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
A Pierre Rene nie jest polska Siedzibę mają w Ustce, aczkolwiek na stronie maja napisane, że współpracują z najlepszymi za świecie producentami opakowań oraz mas kosmetycznych z Włoch, Niemiec, Francji, Szwecji oraz Hiszpanii.
Pierre Rene podobnie jak Golden Rose nie jest polskim producentem. Mimo wszystko bardzo lubię obie marki
__________________
_________________________ ___

Zapraszam do obejrzenia mojego świątecznego rękodzieła!





https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post53652022


_________________________ ___________

Moje motto:
"Wystarczy chcieć"
cola201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 12:03   #4766
AlbaNegra
Przyczajenie
 
Avatar AlbaNegra
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 18
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

na opakowaniach mają napisane, że kosmetyki produkowane są w Paryżu. może z nimi jest tak jak z Golden Rose? GR to turecka marka, ale polską filię mają w Łodzi.
AlbaNegra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 12:07   #4767
cola201
Rozeznanie
 
Avatar cola201
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: KrakĂłw- miasto KrĂłlĂłw Polskich
Wiadomości: 536
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez AlbaNegra Pokaż wiadomość
na opakowaniach mają napisane, że kosmetyki produkowane są w Paryżu. może z nimi jest tak jak z Golden Rose? GR to turecka marka, ale polską filię mają w Łodzi.
Chyba dokładnie tak jest, że filie te firmy mają w Polsce
__________________
_________________________ ___

Zapraszam do obejrzenia mojego świątecznego rękodzieła!





https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post53652022


_________________________ ___________

Moje motto:
"Wystarczy chcieć"
cola201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 12:14   #4768
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez AlbaNegra Pokaż wiadomość
na opakowaniach mają napisane, że kosmetyki produkowane są w Paryżu. może z nimi jest tak jak z Golden Rose? GR to turecka marka, ale polską filię mają w Łodzi.
No chyba nie do końca, bo wiele kosmetyków jest produkowana w Chinach np. marek Sleek, Freedom Makeup czy Makeup Revolution, albo nawet Wibo, co nie oznacza że firmy są chińskie. PR jest na rynku od 2001 i jak najbardziej jest polska aż sobie zerknęłam w ich KRS. Jak produkują w Paryżu to super, zawsze to lepiej brzmi niż Chiny

EDIT.
Co do GR to nie do końca jestem pewna na ile jest polska a na ile turecka, w każdym razie GR jest w Polsce zarejestrowana od 2002 i jest częścią tureckiego koncernu Erkul Cosmetics i wyłącznym dystrybutorem marek Golden Rose, Classic, Miss Selene, Roxanne w Polsce. TU jest napisane więcej.

Ostatnio sporo oglądałam zagranicznych kanałów na yt pod względem matowych pomadek i np. bardziej wnikliwi porównywali pomadki Kylie Jenner do innych dostępnych popularnych u nich marek jak ColourPop i taka Kylie przecież nie ma własnej fabryki kosmetyków, owszem firma i marka jest jej, ale że fabryk produkujących kosmetyki na świecie jest kilka, to siłą rzeczy będzie współpracować z którąś z nich tak by jej się to opłacało.
Można się pokusić o stwierdzenie, że często dostajemy te same kosmetyki tylko różnie opakowane. Może formuła delikatnie się różnić no i jakość opakowania będzie wpływać na cenę, ale reszta to marketingowa otoczka osoby która sobie wymyśliła biznes.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-07-18 o 13:34
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 14:41   #4769
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Cytat:
Napisane przez cola201 Pokaż wiadomość
Pierre Rene podobnie jak Golden Rose nie jest polskim producentem. Mimo wszystko bardzo lubię obie marki
Obie firmy są w polskimi spółkami i jeśli zamysł powstania i kapitał jest polski, to dla mnie to są polskie firmy, co innego kwestia produkcji i współpracy z fabrykami umieszczonymi za granicą. Essence też produkuje w Polsce czy we Włoszech ale nadal to niemiecka firma
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 15:04   #4770
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Drogeria Natura - cz. V

Znalazłam coś takiego:
http://pierrerene.co.uk/about/
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-29 10:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.