Panny Młode 2019 cz. 4 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-05, 17:52   #841
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

hej

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Cześć i czołem!

Przepraszam za nieobecność - leczyłam nadgarstek i pisanie niekoniecznie mi wychodziło. Na ślub będę mieć chyba piękną bliznę od nadgarstka do końca paliczka kciuka (na razie mam leczenie zachowawcze, ale jak nie pójdzie to zapowiada się endoproteza) - taka tam choroba "zawodowa" xD.

Jesteśmy prawie w 1/4 zaproszeń i powiem tak - jestem towarzyska, ale obskoczenie kilku lokalizacji dziennie jest strasznie męczące, a herbaty i kawy wylewają się uszami xD.
Matko Kaś

pochwal się zaproszeniami

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystkie znaki na niebie i ziemi prowadzą do tego żebym się zwolniła. Dziś z mojej winy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zgadzam się z dziewczynami, może trochę przesadziłaś z tym tekstem, mógł się obrazić, ale skoro rozmawiacie na takie tematy, to powinien podłapać, że żartujesz. Poza tym pójście do przełożonego, serio? Zamiast porozmawiać z Tobą, że nie podoba mu się Twoje zachowanie, że go uraziłaś itd., to leci naskarżyć

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
<3 <3 <3

I tak załatwimy Ci tą suknię...
mogę pomóc taką ogarnąć
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 18:23   #842
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Balewska, ja Cię rozumiem bo sama mam podobne poczucie humoru fakt że kolesiowi mógł się tekst nie spodobać mnie nie dziwi za to sposób załatwienia sprawy z jego strony i przełożonych... No cyrk na kółkach. Przecież nie przyszłaś do niego z takim tekstem na dzień dobry tylko to wyszło z rozmowy i żartów. A tu foch z przytupem, w dupie mam twoje przeprosiny
Zwiewaj z tej firmy jak najszybciej i nie bądź dla siebie taka surowa

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 18:26   #843
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Rozmawiałam z tżtem, opowiedziałam mu sytuację słownie - wiadomo inaczej coś napisać a opowiedzieć - i stwierdził, że kolega faktycznie przegiął i że czas szukać nowej pracy. Dobrze się stało
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 18:34   #844
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Balewska
Jego zachowanie w tej sytuacji jest jak dla mnie śmieszne. A może on celowo to zrobił? Wiesz jacy ludzie są dwulicowi w dzisiejszych czasach. Najlepiej nikomu nie ufać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 19:27   #845
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Balewska no fakt, palnełaś no ale żeby do dyrektora.. Coś na zasadzie przedszkolnego "jesteś u pani" mi by było wstyd z takim czymś iść

Odezwała się babka z oprawy już myślałam że o mnie zapomniała, bo coś od początku nie idzie mi to

Tak apropo regionów to ja chyba sama jestem z opolskiego
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 19:38   #846
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry wieczór
Ja to dopiero jestem kurdupel. Mam 150 cm wzrostu, a waga 58 kg...
Jest ktoś z kujawsko-Pomorskiego?
Jutro idziemy obejrzeć sale i dowiedzieć się co i jak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 19:45   #847
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Balewska uciekaj stamtąd wiesz, że i Ty źle się zachowałaś, no ale zachowanie kolesia niczym gimbaza

Lika super

Waham się czy farbować włosy Tż mówi, że takie jakie mam mu się podobają, a ja jak to baba bym coś zmieniła
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-05, 19:53   #848
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Balewska uciekaj stamtąd wiesz, że i Ty źle się zachowałaś, no ale zachowanie kolesia niczym gimbaza

Lika super

Waham się czy farbować włosy Tż mówi, że takie jakie mam mu się podobają, a ja jak to baba bym coś zmieniła
A jak byś chciała zafarbować? Mi w końcu cały blond zszedł, ścielam wszystko, i kusi żeby coś zrobic
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 19:59   #849
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Pamiętacie moja rozmowę o pracę do paznokci? Dopiero babeczka zaprosiła mnie na dzień próbny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 20:13   #850
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Pamiętacie moja rozmowę o pracę do paznokci? Dopiero babeczka zaprosiła mnie na dzień próbny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W obliczu tego co dziś się stało wygląda jak "przeznaczenie" lub zrządzenie losu akurat jak myślisz o nowej pracy ktoś zaprasza Cię na dzień próbny a z tego co dziewczyny pisały jesteś w tym dobra i masz talent

Ja też myślę że chyba do ślubu będę niestety musiała pomalować włosy bo jak narazie tego nie robiłam bo nie musiałam i nie potrzebowałam
Jak zrobiło się tu trochę cicho zaczęłam czytać od początku ten wątek żeby się coś o was trochę dowiedzieć/poznać was bo czasami nie na bieżąco jestem ale jest tego tyle że doszłam do 1/5 pierwszego wątku i na dodatek tyle informacji że nie jestem w stanie tego zapamiętać ale mimo wszystko postaram się ogarnąć i przeczytać wszystko - jedna rzecz która mnie zasmuciła to że jesteście takie młode że zazdroszczę ale pociesza fakt że na pewno jedna dziewczyna jest chyba w moim albo podobnym wieku

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 20:14   #851
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Balewska nie przejmuj się i szukaj pracy !

dzisiaj pousuwałam wszystkie grupy ślubne na fb oprócz naszej i powiem wam ze jakos lepiej się czuję bo juz mnie tak wkurzały te same pytania, chwalenie się tymi samymi butami/zaproszeniami/obrączkami. Tylko troche żal fryzur bo niektóre szły na inspiracje moze za jakieś pół roku na 3 -4 miesiace znów dołącze i przed ślubem znow odejść zeby nie zwariować
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-05, 20:15   #852
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Pamiętacie moja rozmowę o pracę do paznokci? Dopiero babeczka zaprosiła mnie na dzień próbny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dobrze mówilyśmy że się nie skompromitowałaś tak jak nam tu napisałaś
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 20:21   #853
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry!
Skasowało mi całą wiadomość

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
U nas to samo z tym, że to ja chcę siedzieć z rodzicami, a Tż nie chce... A ja zupełnie nie rozumiem jak można siedzieć ze świadkami, skoro to rodzice są zaraz po młodych najważniejsi.
Są różne szkoły. Bardzo dawno nie byłam na weselu, na którym młodzi siedzieli z rodzicami. Nie oceniam oczywiście, wiadomo, że ktoś może tak woleć. My na pewno będziemy siedzieli ze świadkami.

Co do urlopu przed ślubem, ja planuję 2 dni max. Nie sądzę, żeby była jakaś straszna nawała spraw. Tuż po ślubie też bym wzięła nie za dużo, kilka dni dosłownie, żeby gdzieś się wyrwać; bo w weekend po nas bierze ślub para naszych przyjaciół i musimy (i chcemy!) na nim być. A prawdziwa podróż czeka nas latem/jesienią, więc sporo później.

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o wadze 64 kg przy 170 cm wzrostu dla przyszlej PM. To bardzo dużo, przyznam sie tyle obecnie ważę i jest to moja stała waga juz od kilku lat 62-65 kg, rozm. 40 - w takich granicach. Kazdy to mnie zna wie ze taka jestem i nikt sie nie dziwi ze gruba czy cos, raczej taka nieco mocniej zbudowana.Miałam schudnąc, a tu zaczeły sie grille, lody, komunie, wesela i popłynęłam troche, choc przybyło mi z 1 kg. Przez wakacje moze cos uda mi sie zrzucić zwyczajnie, bez jakich diet. Boje sie tylko, że ubędzie mi, a jesienią gdy bedzie juz suknia, zimą przytyje.

Później lub jutro poczytam co tam napisaliście, trzymajcie się. Dzis uciekam juz szykować sie do pracy.
Oj, to dla mnie ciężki temat, bo byłam dziś na kontroli u dietetyka i słabo idą te moje kilogramy...

Powiem Ci, że to naprawdę sensowna waga. Nigdy bym nie powiedziała, że to "bardzo dużo", tak jak piszesz. Jeśli czujesz się dobrze ze sobą, to nie ma co się katować. Za to jeśli nie czujesz się do końca dobrze z obecnym stanem i nawet jak Ci powiemy, że to w porządku waga, to raczej nie zmienisz zdania, wiem, jak to działa ;-)
Ja ważę mniej, ale i jestem troszkę niższa, też właśnie próbuję te 3-4 kg zgubić Ale nie to, że na ślub, tylko tak po prostu - bo wolę, jak jest mnie odrobinę mniej
A druga sprawa że kilogramy kilogramom jednak nierówne. Kwestia budowy ciała, mięśni itd. A jeszcze inna sprawa, że mogą u kogoś te kilogramy się jakoś równiej rozłożyć i nie będzie widać; a u innych robią się boczki, oponki itd. No nie da się tak porównywać

Cytat:
Napisane przez Shalini Pokaż wiadomość
Jeszcze ja organizuje w mazowieckim to jest nas 3


Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystkie znaki na niebie i ziemi prowadzą do tego żebym się zwolniła. Dziś z mojej winy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Hahaha kocham Was, mimo, że jestem beznadziejna to mnie lubicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany, Balewska, ale sytuacja! dziewczyny napisały już wszystko: to, że pewnie lepiej by było takich rzeczy nie mówić, to jedno, ale to, jak ten gość zareagował, to jest w ogóle do niczego niepodobne rzeczywiście jak małe dziecko - polecieć i naskarżyć. No żenada.
Nie załamuj się. Nie jesteś beznadziejna! Kochamy Cię! Ale zwiewaj stamtąd!

Cytat:
Napisane przez Ingel Pokaż wiadomość
O dziewczyny, Wy juz dopracowujecie szczegoly...a ja sali szukam

Rozmawialam przez tel. z mama, mama oczywiscie - tylko nie bierz fotografa! - ja: ale dlaczego? - mama: bo on 5 tysiecy kosztuje!

Duza dziewczynka juz ze mnie i musze powiedziec mamie wyraznie, zeby sie nie wtracala...
Cos czuje, ze bedzie troche spiec ! Mama niby ' to wy decydujecie', ale swoje 5 groszy wtraci. Do tego jest dosyc uparta (ale ja jestem bardziej uparta od niej)

Jutro dzwonie do sali, ktora sobie upatrzylam

Aha dziewczyny, powiedzcie co sadzicie o Dju - znalazlam fajnego Dja z woj. lodzkiego, ktory ma duze doswiadczenie w weselach miedzynarodowych. Kontakt z nim swietny, to profesjonalista co widac od razu po jego stronie internetowej. Zreszta - na cale lato 2019 ma 3(!) wolne terminy, wiec chyba jest dobry.Cena wynosilaby 4 tysiace zlotych (ze wszystkim) - czy uwazacie, ze to duzo? Wesele na Kaszubach.

milego dnia!
W sprawie DJ-a ciężko mi coś powiedzieć, bo ja akurat na tym przygrażyniłam tzn. sala poleciła jakichś, z którymi najczęściej współpracuje, spotkaliśmy się z jednym, pogadaliśmy, muzycznie nadajemy na podobnych falach, wzięliśmy go z marszu
4k to dość sporo, ale jeśli jest dobry, to myślę, że warto. Wiem, że niektórzy tyle za zespół płacą (albo i mniej , ale ja akurat jestem z tych, że zespołu bym totalnie nie chciała.
Najwyżej przyoszczędzisz na czymś innym


Lika, super!
Kascysko, biednaś no i też jakoś nie załapałam, że Wy już zapraszacie! Pokazywałaś zaproszenia?

Odpisała mi dziś makijażystka, taka, której makijaże baaardzo mi się podobają. Napisała, że zazwyczaj umawia się na makijaż próbny dużo bliżej faktycznej daty ślubu (czyli w moim przypadku wiosną), ale ja się trochę cykam, że jeśli mi się nie spodoba, to potem ciężej mi będzie znaleźć sensowną alternatywę, bo wszyscy będą już zajęci. Co myślicie? Wydziwiam, że chciałabym już się tym zająć?
Druga sprawa jest taka, że ona także czesze - i zastanawiam się, czy by z tego też nie skorzystać. Mam nadzieję, że jest dobra i w tym, i w tym

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Pamiętacie moja rozmowę o pracę do paznokci? Dopiero babeczka zaprosiła mnie na dzień próbny

Nooooo, równowaga jakaś jest Superowo!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Jak zrobiło się tu trochę cicho zaczęłam czytać od początku ten wątek żeby się coś o was trochę dowiedzieć/poznać was bo czasami nie na bieżąco jestem ale jest tego tyle że doszłam do 1/5 pierwszego wątku i na dodatek tyle informacji że nie jestem w stanie tego zapamiętać ale mimo wszystko postaram się ogarnąć i przeczytać wszystko - jedna rzecz która mnie zasmuciła to że jesteście takie młode że zazdroszczę ale pociesza fakt że na pewno jedna dziewczyna jest chyba w moim albo podobnym wieku

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Haha, ja jestem w podobnym wieku, a nawet oczko starsza ale tu chyba nie ma czego zazdrościć, grunt, że wszystkie doczekałyśmy tego pięknego momentu
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 20:33   #854
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Ja jestem już dojrzałą kobietą przecież!! 26 lat!
(A życie jakbym się na 6 zatrzymała )

Szatynka zapraszam na mój insta: brilliant_mani

Słyszałyście o nowennie do Matki Bożej rozwiązującej węzły? Pytanie głównie do wierzącej części Was bo najprędzej mogłyście słyszeć. Modliłam się o rozwiązanie problemów z pracą, bym miała pracę, w której będę się spełniać. Wczoraj ją skoczyłam. a było mi tak ciężko ją odmawiać przez ten czas jak nigdy.

Niektórzy powiedzą, że to przypadek ale ja wierzę, że ktoś nade mną czuwa
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 20:33   #855
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
...dzisiaj pousuwałam wszystkie grupy ślubne na fb oprócz naszej i powiem wam ze jakos lepiej się czuję...
Do tego jeszcze nie doszłam że macie grupę na fb - a jak się nazywa jeśli można wiedzieć?

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
... Odpisała mi dziś makijażystka, taka, której makijaże baaardzo mi się podobają. Napisała, że zazwyczaj umawia się na makijaż próbny dużo bliżej faktycznej daty ślubu (czyli w moim przypadku wiosną), ale ja się trochę cykam, że jeśli mi się nie spodoba, to potem ciężej mi będzie znaleźć sensowną alternatywę, bo wszyscy będą już zajęci. Co myślicie? Wydziwiam, że chciałabym już się tym zająć?
Druga sprawa jest taka, że ona także czesze - i zastanawiam się, czy by z tego też nie skorzystać. Mam nadzieję, że jest dobra i w tym, i w tym [COLOR="Silver"]
Haha, ja jestem w podobnym wieku, a nawet oczko starsza ale tu chyba nie ma czego zazdrościć, grunt, że wszystkie doczekałyśmy tego pięknego momentu
Myślę że to normalne że chce się znaleźć kogoś kto nam pasuje nie raz słyszałam że dziewczyny mają np jakieś wesele rok wcześniej i idą na makijaż próbny żeby sprawdzić czy im się podoba i jak się trzyma a nie szukać kogoś w ostatniej chwili i być złym albo mieć makijaż o 7 rano jak jeszcze by fajnie czesala to dwie rzeczy za jednym razem z głowy także jak najbardziej to nie jest wydziwianie
Tak masz rację piękny moment jest najważniejszy, ale dobrze jest mieć tą myśl że nie tylko samemu dopiero w tym wieku się doczekało
Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Ja jestem już dojrzałą kobietą przecież!! 26 lat!
(A życie jakbym się na 6 zatrzymała )

Szatynka zapraszam na mój insta: brilliant_mani

Słyszałyście o nowennie do Matki Bożej rozwiązującej węzły? Pytanie głównie do wierzącej części Was bo najprędzej mogłyście słyszeć. Modliłam się o rozwiązanie problemów z pracą, bym miała pracę, w której będę się spełniać. Wczoraj ją skoczyłam. a było mi tak ciężko ją odmawiać przez ten czas jak nigdy.

Niektórzy powiedzą, że to przypadek ale ja wierzę, że ktoś nade mną czuwa
Balewska no tak nie mówię że nie dojrzała ale prawie tyle to ja miałam jak zaczęłam być z moim TŻ w sumie jak narazie mam tylko fb ale zawsze się zastanawiałam nad insta o modlitwie nie słyszałam ale wierzę że takie rzeczy też mogą mieć wpływ na to co się dzieje, zwłaszcza jak ktoś w to mocno wierzy bo u mnie to różnie bywa

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szatynkaa89
Czas edycji: 2018-06-05 o 20:40
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 20:47   #856
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Ja jestem już dojrzałą kobietą przecież!! 26 lat!
(A życie jakbym się na 6 zatrzymała )

Szatynka zapraszam na mój insta: brilliant_mani

Słyszałyście o nowennie do Matki Bożej rozwiązującej węzły? Pytanie głównie do wierzącej części Was bo najprędzej mogłyście słyszeć. Modliłam się o rozwiązanie problemów z pracą, bym miała pracę, w której będę się spełniać. Wczoraj ją skoczyłam. a było mi tak ciężko ją odmawiać przez ten czas jak nigdy.

Niektórzy powiedzą, że to przypadek ale ja wierzę, że ktoś nade mną czuwa
Pierwsze słyszę, poczytałam trochę, może kiedyś nawet skorzystam... Myślę, że to nie ważne czy się wierzy w Chrystusa, Allaha, czy Latającego Potwora Spaghetti, wiara czyni cuda , albo nasz umysł pod wpływem wiary...
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 20:56   #857
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

szatynka patrząc na Twój nick jesteś raptem 4 lata starsza ode mnie mój wiek też już zaokrągla się w górę
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 21:04   #858
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Balewska 4 lata to już troszkę pocieszam się że na ślubie nie będę miała jeszcze 30stki a znalazłam Twoje paznokcie na fb i są piękne i dobrze dziewczyny mówiły że masz talent szczególnie podoba mi się Babyboomer i takie nawet mogłabym mieć na ślubie a Ty idziesz na ten dzień próbny?

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 21:08   #859
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Idę idę oczywiście, że idę

Chociaż na rozmowie jak byłam to wypadłam bardzo słabo bo mam malutkie doświadczenie w żelach, malusieńkie w zdobieniach i żadne praktycznie w pedicure.

To, że sobie dziubię w domu to jedno, ale iść do salonu to drugie dlatego się tam skompromitowałam.

Po rozmowie chciała, żebym jej jeszcze frencha wysłała. To ściągnęłam mojego tżta siostrę, żeby jej szybko zrobić. Pierwszy w życiu a mimo wszystko mnie zaprasza


Głupia byłabym jakbym nie poszła
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-05, 21:13   #860
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

No też myślę że musisz iść na pewno nie było tak źle tylko to było Twoje odczucie bo skoro Cię zaprosili to zrobiłaś bardzo dobre wrażenie a jak nawet nie masz doświadczenia to na pewno wyczuły że to lubisz/to twoja pasja i Ci wychodzi a wyszkolić się można albo może oni Cię wyślą na szkolenia i doświadczenie też będzie przychodzić z czasem czasem lepiej kogoś wyszkolić i w niego "zainwestować" niż wziąć gwiazdkę która będzie się uważała za nie wiadomo kogo i wymagała nie wiadomo czego trzymam w takim razie kciuki za ten dzień

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 21:19   #861
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dziękuję

Właścicielka(z mojego roku) prowadzi szkolenia i pytał mnie czy byłabym chętna na szkolenia

Zobaczymy co wyniknie
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 21:20   #862
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dużo.... :/Jak to? Prosicie już? Bo chyba coś mnie ominęło

]
Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
To szybko zapraszacie ja właśnie też się obawiam że to czasochłonne i męczące ale tak trzeba i nie dziwie się że masz dość kawy i herbaty
Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
A co Ci się stało w nadgarstek?
Już zapraszacie na marzec? ;o Szybciutko! I jak ludzie reagują? A jakie macie zaproszenia, bo się nawet nie pochwaliłaś!
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;83989481]
pochwal się zaproszeniami
[/QUOTE]

Zapraszamy, bo 1 września chciałabym już być po etapie objeżdżania rodziny (teraz mam trochę luzów, bo mniej korepetycji i lekcji w szkole, a od września szkoła z wychowawstwem, doktorat i korki, czyli znów praca 7 dni w tygodniu ) i równo mi wisi, co na ten temat myślą zapraszani . Wiem, że ciężko i im i pewnie Wam będzie w to uwierzyć, ale od września 2017 roku do kwietnia 2018 roku miałam równo 2 (słownie: DWA) dni wolne od pracy i to tylko dlatego, że wtedy nie nadawałam się do niczego przez jakąś kontuzję albo chorobę. Mój pracoholizm jest znany, chyba dopiero w ciąży siądę trochę na

Zaproszeniom zrobię zdjęcie, jak dodrukujemy i dolakujemy (robimy sami), ale żadnych wodotrysków nie ma - jasne z zewnątrz + bordowa pieczęć i prosty tekst z jednym kwiatowym ornamentem

A nadgarstek to nienastawione wybicie stawu z dzieciństwa połączone z pracą pipetą i przy komputerze = zwyrodnienie stawu śródręczno-garstkowego i śródręczno-czworobocznego. A w gratisie w obu nadgarstkach mam cieśń xD. Nie polecam, boli szczególnie w nocy w bezruchu xD.

Edytowane przez kascysko
Czas edycji: 2018-06-05 o 21:24
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 21:23   #863
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Balewski super wiadomość co do modlitwy to tej nie znam, ale kiedyś jak szukałam prace to znalazłam modlitwę dla szukających pracy i modlitwę o dobry dzień w pracy

Kas dobrze, ze chociaż jest nadzieja na odpoczynek w czasie ciąży


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 21:29   #864
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;83995106]
Kas dobrze, ze chociaż jest nadzieja na odpoczynek w czasie ciąży
[/QUOTE]

Jest nadzieja, że może wtedy mi się coś we łbie poprzestawia
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 21:29   #865
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Jest nadzieja, że może wtedy mi się coś we łbie poprzestawia


Tez tak pomyslałam, ale nie chciałam juz tego pisać


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 21:30   #866
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

o babeczki w klubie mogę Wam pokazać jutro zaproszenia na TO wesele
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 21:36   #867
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Balewska mam dobre przeczucia i widzisz połączysz przyjemne z pożytecznym zaproszenia zawsze można zobaczyć może będzie jakaś inspiracja

kascysko to wiele wyjaśnia dlaczego tak wcześnie i dobrze że jest ta ciąża z zaproszeniami lepiej teraz niż za późno czekamy na zdjęcia a z powodu nadgarstka współczuję

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szatynkaa89
Czas edycji: 2018-06-05 o 21:40
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 21:49   #868
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
kascysko to wiele wyjaśnia dlaczego tak wcześnie i dobrze że jest ta ciąża z zaproszeniami lepiej teraz niż za późno czekamy na zdjęcia a z powodu nadgarstka współczuję
Ciąża to dopiero co najwyżej może być, ale raczej kilka lat po ślubie
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 21:56   #869
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Pamiętacie moja rozmowę o pracę do paznokci? Dopiero babeczka zaprosiła mnie na dzień próbny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wierze... Jak mogli wziąć taką beznadziejną dziewczynę, która skompromitowała się na rozmowie....

Haha żartuję oczywiście! Gratulacje kochana!!!! Widzisz! My w Ciebie wierzyłyśmy cały czas!

Nie słyszałam o tej nowennie, ale poczytam

Kascysko to oby już nie doczukał nadgarstek albo dokuczał jak najmmniej !

Zrobiłam sobie wiosenne pazurki Żółto-....jakieś kurde, co to za kolor? taki neonowy koralowy? Nie wiem w sumie
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 22:01   #870
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
o babeczki w klubie mogę Wam pokazać jutro zaproszenia na TO wesele
dawaj

meggie ja czekam na sobotę, bo wtedy wrócę do domu i zrobię sobie nowe hybrydy tylko standardowo nie wiem jaki kolor wybrać
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 19:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.