Panny Młode 2019 cz. 4 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-07, 19:24   #1021
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Maltra coś czuję, że za jakiś czas będziesz nam się tutaj chwalić

Patka a Ty na jakie zajęcia chodisz?

Ja z Mel b też ćwiczyłam, głównie te zestawy 10minutowe i dwa ma takie po 15 min cardio na rozgrzewkę
wiesz co ja chodzę na siłownie, jakoś zajęcia mnie nie kuszą

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Leleczka dodałam wizytówkę

Te sukienki, co zamówiłam :
http://allegro.pl/zwiewna-szyfonowa-...M2MwNmI4MDc%3D
http://allegro.pl/sukienka-dwie-falb...OTdkODhmZjA%3D

polecam! Jakby któraś była zainteresowana to podeślę zdjęcie na mnie

Idę ćwiczyć! Dziś klatka piersiowa, cardio i brzuch, już na samą myśl umieram ze swoją zerową kondycją i sflaczałymi mięśniami, które są bliskie zaniku... :P
bardzo fajne sukienki, w moim stylu

Karolina hejka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 19:27   #1022
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Szatynka wyślę Ci zdjęcia na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 19:34   #1023
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;84036171]
co się dzieje
[/QUOTE]

A coś ostatnio ciągle zmęczona jestem, nie wiem o co chodzi jutro robię badania tsh

I ćwiczyć też turbo mi się nie chce, trochę się zapusciłam, motywacji nie ma, a za niecałe dwa miesiące wylatujemy na wakacje
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 19:40   #1024
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj zapisać się do szkoły na higienistkę i o dziwo nie muszę startować od 1 roku tylko od razu 2 także jestem przeeeszczęśliwa !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oooo gratuluję!

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
A coś ostatnio ciągle zmęczona jestem, nie wiem o co chodzi jutro robię badania tsh

I ćwiczyć też turbo mi się nie chce, trochę się zapusciłam, motywacji nie ma, a za niecałe dwa miesiące wylatujemy na wakacje
ojej to minie i będzie lepiej
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 19:53   #1025
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Szatynka wyślę Ci zdjęcia na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok podeślij z chęcią zobaczę jak na żywo i na Tobie wygląda
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
A coś ostatnio ciągle zmęczona jestem, nie wiem o co chodzi jutro robię badania tsh

I ćwiczyć też turbo mi się nie chce, trochę się zapusciłam, motywacji nie ma, a za niecałe dwa miesiące wylatujemy na wakacje
U mnie w pracy większość tak ma i śmiejemy się że jakieś przesilenie ale badania dla spokoju warto zrobić.
Nie martw się nie jesteś sama ale mnie dziewczyny trochę "do pionu ustawily" i zmotywowaly - zaraz minie i będzie wszystko ok

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szatynkaa89
Czas edycji: 2018-06-07 o 20:17
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 20:04   #1026
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja wiem, że jakby teraz się dzidzia sama przytrafiła to bardzo bym się cieszyła. Mam 25 lat i domyślam się, że jakbyśmy chcieli czekać na odpowiedni moment to nie wiem kiedy on by nastąpił
W zasadzie chyba dobrze by było, jakby życie zdecydowało za mnie Za dużo w życiu planuję, za dużo...

Ślub mamy o 15 . Wybrałam pierdyliard sukien na Ali, które mi się podobają, w lipcu albo sierpniu idę przymierzać fasony na żywo i zamawiam .
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 20:19   #1027
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Wybrałam pierdyliard sukien na Ali, które mi się podobają, w lipcu albo sierpniu idę przymierzać fasony na żywo i zamawiam .
Nie boisz się zamawiać sukni przez Internet zwłaszcza jak będzie szła z daleka?I to są takie same czy tylko chcesz przymierzyć jakieś fasony żeby wiedzieć jak w danym wyglądasz? I jak to cenowo wygląda? Ja na Ali jeszcze nie byłam i nic nie szukałam ale dużo słyszałam

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-07, 20:22   #1028
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
W zasadzie chyba dobrze by było, jakby życie zdecydowało za mnie Za dużo w życiu planuję, za dużo...

Ślub mamy o 15 . Wybrałam pierdyliard sukien na Ali, które mi się podobają, w lipcu albo sierpniu idę przymierzać fasony na żywo i zamawiam .
kascycko na Tobie ciąży odpowiedzialność godnego otwarcia naszego sezonu
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 20:34   #1029
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
blondynka28 A jak chcesz wrócić to czego chcesz się uczyć? Ja zrobiłam licencjat i czekałam tylko aż się skończy później miałam z rok czy dwa przerwy i poszłam na kurs 2letni dość nietypowy a jakiś czas temu myślałam nad kursem żeby mieć technika dentystycznego albo pomoc stomatologiczna ale narazie dałam sobie spokój


Co do godziny ślubu to u nas będzie 16 - taka mamy wstępnie zapisaną tak jak pisała meggie94 u nas na Lubelszczyźnie 16-17 to popularne godziny a wesele mamy jednodniowe na ok 120 osób

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Myślę nad ekonomia albo finanse i rachunkowość. Tż chce kiedys otworzyć własną firmę, przyda mu się pomoc księgowej,albo osoby znajacej chociaz podstawy działalności firmy. Nie wykluczam tez szumać kiedys pracy na etat właśnie w ksiegowosci. Poki co skonczyłam inż gospodarka przestrzenna, mgr administracja, a pracuje w markecie budowlanym(wreszcie umowa o pracę). Co prawda miałam staze w Urzedzie Skarbowym, w sądzie, sklepie spozywczym dwa razy i własnie w ksiegowosci, ale na etat to nie wystarczyło.

My ustaliliśmy, że godz. 15:00. A teraz zastanawiam się czy to nie za wcześnie. Dziewczynki zostało nam 365 dni do ślubu. Pełny rok ,o d juta mogę mówić, ze ślub za mniej niż rok 08.06. Dodatkowo wam powiem, że jutro ja mam wolne i Tż ma wolne, spędzamy ten dzień 8 razem. Musimy zrobić zakupy. W niedz przyjeżdżają przyszli teściowie do mnie i będziemy rozmawiać o weselu.
__________________
08.06.2019

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2018-06-07 o 20:38
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 20:41   #1030
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Myślę nad ekonomia albo finanse i rachunkowość. Tż chce kiedys otworzyć własną firmę, przyda mu się pomoc księgowej,albo osoby znajacej chociaz podstawy działalności firmy. Nie wykluczam tez szumać kiedys pracy na etat właśnie w ksiegowosci. Poki co skonczyłam inż gospodarka przestrzenna, mgr administracja, a pracuje w markecie budowlanym(wreszcie umowa o pracę). Co prawda miałam staze w Urzedzie Skarbowym, w sądzie, sklepie spozywczym dwa razy i własnie w ksiegowosci, ale na etat to nie wystarczyło.

My ustaliliśmy, że godz. 15:00. A teraz zastanawiam się czy to nie za wcześnie. Dziewczynki zostało nam 365 dni do ślubu. Pełny rok ,o d juta mogę mówić, ze ślub za mniej niż rok 08.06. Dodatkowo wam powiem, że jutro ja mam wolne i Tż ma wolne, spędzamy ten dzień 8 razem. Musimy zrobić zakupy. W niedz przyjeżdżają przyszli teściowie do mnie i będziemy rozmawiać o weselu.
To ja ogólnie skończyłam technikum hotelarskie, zrobiłam właśnie licencjat z ekonomii specjalność rachunkowość, a później ten kurs zakończyłam jako technik przeróbek kopalin stałych miałam staż w hotelu i pracowałam na słuchawce, a teraz pracuje w firmie telekomunikacyjnej od 6 lat i obecnie sprawdzam jakość wprowadzanyh zleceń, a umowę o pracę mam 1,5 roku także z tym wykształceniem różnie bywa
My też się zastanawialiśmy nad 15 ale wtedy z domu musiałabym wyjechać po 14 a błogosławieństwo itd to na 13:30 musiałabym być gotowa i stwierdziliśmy że za wcześnie no wy będziecie po a ja będe się jeszcze stresować to owocnego spotkania z teściami

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szatynkaa89
Czas edycji: 2018-06-07 o 20:45
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 20:50   #1031
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
To ja ogólnie skończyłam technikum hotelarskie, zrobiłam właśnie licencjat z ekonomii specjalność rachunkowość, a później ten kurs zakończyłam jako technik przeróbek kopalin stałych miałam staż w hotelu i pracowałam na słuchawce, a teraz pracuje w firmie telekomunikacyjnej od 6 lat i obecnie sprawdzam jakość wprowadzanyh zleceń, a umowę o pracę mam 1,5 roku także z tym wykształceniem różnie bywa

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Mój dział to ogród zewnętrzny, wiec ma to jakiś związek z planowaniem przestrzeni żywe rośliny, krzewy, nawozy, opryski, ziemia, kora, grys, płoty, palisady, donice i doniczki, akcesoria dla zwierząt i szkło, winiarstwo, słoje. Teraz jest taki ruch jak w spozywczaku po ciepłe bułeczki. Schodzi bardzo duzo towaru, sezon trwa. Aczkolwiek w takim sklepie trzeba mieć wiedze takze na temat mat. budowlanych, elektryki, farby, narzędzi i innych działów. Nie zawsze pracownicy działow są w danym momencie. Czasem kilka godz nie ma nikogo na dziale, maja urlopy, dni wolne. Np dziś ja miałąm 2 zmiane, od 12 ,a koleżanka zmieniczka z działu wolny dzień, wiec od 7-12 nie było nikogo na naszym dziale, a klienci są zawsze. Ja ciągle sie uczę, Moj Tż pracuje w budowlance, wiec ucze sie od niego.

Pilnuje sie zamówień, dostaw, dokłada towar, a juz nabardziej lubię przy roślinach, podlewanie. Zajmuje to godz. czasu . Praca 8 godz na nogach, ale nie narzekam

Szukałam pracy biurowej, ale nie miałam jakoś szczęścia. W biurze fajnie, miło i wygodnie, czysto i cieplutko, no ale...Bardziej lubię tą pracę na dziale, niż kasjer- sprzdawca w spozywczym, gdzie liczy się gotówke, pieczywo i odpowiada za mieso-wedliny nigdy więcej...a pieniadze minimalna krajowa.
__________________
08.06.2019

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2018-06-07 o 21:07
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-07, 21:06   #1032
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Mój dział to ogród zewnętrzny, wiec ma to jakiś związek z planowaniem przestrzeni żywe rośliny, krzewy, nawozy, opryski, ziemia, kora, grys, płoty, palisady, donice i doniczki, akcesoria dla zwierząt i szkło, winiarstwo, słoje. Teraz jest taki ruch jak w spozywczaku po ciepłe bułeczki. Schodzi bardzo duzo towaru, sezon trwa. Aczkolwiek w takim sklepie trzeba mieć wiedze takze na temat mat. budowlanych, elektryki, farby, narzędzi i innych działów. Nie zawsze pracownicy działow są w danym momencie. Czasem kilka godz nie ma nikogo na dziale, maja urlopy, dni wolne. Np dziś ja miałąm 2 zmiane, od 12 ,a koleżanka zmieniczka z działu wolny dzień, wiec od 7-12 nie było nikogo na naszym dziale, a klienci są zawsze. Ja ciągle sie uczę, Moj Tż pracuje w budowlance, wiec ucze sie od niego.

Pilnuje sie zamówień, dostaw, dokłada towar, a juz nabardziej lubię przy roślinach, podlewanie. Zajmuje to godz. czasu . Praca 8 godz na nogach, ale nie narzekam
To owszem jakiś delikatny związek z wykształceniem jest i wierzę że w takich marketach jest duuuużo pracy i wiedzę trzeba mieć jak ludzie pytają czasami o "ciekawe rzeczy" a dział teraz na Topie ciepło i ludzie urządzają ogrody, do tego przetwory, a jak się ma dom to zawsze coś się jeszcze przyda i coś się dokupuje jak się chociaż trochę lubi swoją pracę to ten czas szybciej leci a wszędzie zawsze znajdzie się coś ze trzeba poszerzyć swoją wiedzę a jak się ma od kogo to super

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 21:11   #1033
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Achhh to wykształcenie kontra rzeczywistość... :P

Za 21 dni będę mgr administracji, a jestem przedstawicielką handlową... :P A licencjat to już w ogóle mam ze stosunków międzynarodowych :P Ale na licencjat bardziej poszłam z zainteresowania tematem niż planem pracy w tym kierunku

Szatynka wysłałam Ci priv wcześniej nie wiem czy widziałaś
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 21:15   #1034
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
To owszem jakiś delikatny związek z wykształceniem jest i wierzę że w takich marketach jest duuuużo pracy i wiedzę trzeba mieć jak ludzie pytają czasami o "ciekawe rzeczy" a dział teraz na Topie ciepło i ludzie urządzają ogrody, do tego przetwory, a jak się ma dom to zawsze coś się jeszcze przyda i coś się dokupuje jak się chociaż trochę lubi swoją pracę to ten czas szybciej leci a wszędzie zawsze znajdzie się coś ze trzeba poszerzyć swoją wiedzę a jak się ma od kogo to super

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Jestem typem osoby wychowanej na wsi, gdzie zawsze dookoła jest zieleń, rośliny, owoce. Sama ma swój ogród, działkę, warzywka i lubię o nie dbać, tazke praca jest dla mnie ciekawa.Nie wyobrażąm sobie mieszać w bloku. Moze na jakis czas, aby odpoczac, ale na stałę w zadnym wypadku , ja musze miec przestrzeń. Gorzej po sezone, jak ogrod zamiera, wtedy to juz pomaga sie innym pracownikom.
__________________
08.06.2019

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2018-06-07 o 21:17
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 21:22   #1035
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Nie boisz się zamawiać sukni przez Internet zwłaszcza jak będzie szła z daleka?I to są takie same czy tylko chcesz przymierzyć jakieś fasony żeby wiedzieć jak w danym wyglądasz? I jak to cenowo wygląda? Ja na Ali jeszcze nie byłam i nic nie szukałam ale dużo słyszałam
A czego tu się bać? Jakby co kupię na miejscu 2-3 miechy przed . Na razie ta, która podoba mi się najbardziej kosztuje 170zł . Mam już stamtąd podwiązkę, biżuterię i ozdobę (chociaż zastanawiam się jeszcze nad kupieniem tiary).

Ogólnie jestem człowiek praktyczny bardzo i mimo, że mnie stać to już 2000zł za kieckę na jedną imprezę to dla mnie abstrakcja . Na swoją przeznaczę max. 500zł, i to z bólem serca . A nawet liczę, że w tej cenie kupię dwie, także na "poprawiny".
Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
kascycko na Tobie ciąży odpowiedzialność godnego otwarcia naszego sezonu
Presji nie czuję w ogóle, stresu pewnie nie poczuję w ogóle .
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 21:22   #1036
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

No między wykształceniem, a rzeczywistością i realiami pracy jest wielka czarna dziura chociaż nie mówię niektórym się udaje, żeby nie było

meggie94 Dziękuję bardzo za zdjęcia Właśnie zobaczyłam - na Tobie wyglądają jeszcze ładniej ja mam 10 cm wzrostu więcej i pewnie szersza jestem ale powinna być ok będzie trochę przed kolano bardziej spodobała mi się ta z rękawem ale jak zobaczyłam ta druga to też jest ładna

blondynka28Ja mieszkam od dziecka w bloku, ale sama marzę o domku i własnym ogródku jak pojadę do swojego TŻ to całkiem inne życie jak można posiedzieć na dworze czy nawet idzie coś zbierać na świeżym powietrzu także świetnie Cię rozumiem

kascysko w sumie racja jeśli wcześniej zamówisz i będzie coś nie tak to w razie czego możesz kupić nową na miejscu ja to jednak trochę bym się bała że będę niezadowolona chociaż jak koleżanka mi mówiła że teraz dała za sukienkę 3600 to nie powiem zmartwilam się i mam nadzieję że znajdę jakąś ładną chociaż za te 2000 zł
Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szatynkaa89
Czas edycji: 2018-06-07 o 21:27
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 21:25   #1037
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
No między wykształceniem, a rzeczywistością i realiami pracy jest wielka czarna dziura chociaż nie mówię niektórym się udaje, żeby nie było

meggie94 Dziękuję bardzo za zdjęcia Właśnie zobaczyłam - na Tobie wyglądają jeszcze ładniej ja mam 10 cm wzrostu więcej i pewnie szersza jestem ale powinna być ok będzie trochę przed kolano bardziej spodobała mi się ta z rękawem ale jak zobaczyłam ta druga to też jest ładna

blondynka28Ja mieszkam od dziecka w bloku, ale sama marzę o domku i własnym ogródku jak pojadę do swojego TŻ to całkiem inne życie jak można posiedzieć na dworze czy nawet idzie coś zbierać na świeżym powietrzu także świetnie Cię rozumiem

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Dziękuję <3

Szersza na pewno nie jesteś Ja mam jak już pisałam 160 cm i ważę 56 kg. Ale sukienki są super, bo są luźne i na gumkach, więc wszystko zakryją

Ja też całe życie w bloku i z jednej strony mega się cieszę z naszej budowy, a z drugiej boję, bo to dla mnie coś totalnie nowego :P
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 21:31   #1038
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Dziękuję <3

Szersza na pewno nie jesteś Ja mam jak już pisałam 160 cm i ważę 56 kg. Ale sukienki są super, bo są luźne i na gumkach, więc wszystko zakryją

Ja też całe życie w bloku i z jednej strony mega się cieszę z naszej budowy, a z drugiej boję, bo to dla mnie coś totalnie nowego :P
A ja tak jak pisałam mam 170 cm i waże ok 70 kg ale poważnie się nad nimi zastanowię bo fajna sprawa na lato
Myślę że będziesz mega zadowolona i szybko się odnajdziesz mimo że to coś nowego i serio zazdroszczę mam nadzieję że nam się też kiedyś uda wybudować własny dom


Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 21:34   #1039
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
kascysko w sumie racja jeśli wcześniej zamówisz i będzie coś nie tak to w razie czego możesz kupić nową na miejscu ja to jednak trochę bym się bała że będę niezadowolona chociaż jak koleżanka mi mówiła że teraz dała za sukienkę 3600 to nie powiem zmartwilam się i mam nadzieję że znajdę jakąś ładną chociaż za te 2000 zł
Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Nadal nie wiem czego się bać - jak nie będę zadowolona to opylę i kupię kolejną

Kwoty jakie mi podrzucasz niestety są poza granicami mojej wyobraźni kieckowej
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-07, 21:51   #1040
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Nadal nie wiem czego się bać - jak nie będę zadowolona to opylę i kupię kolejną

Kwoty jakie mi podrzucasz niestety są poza granicami mojej wyobraźni kieckowej
Ja po prostu mam jakieś uprzedzenie do kupowania ubrań których nie można przymierzyć bo kilka razy się sparzylam a co dopiero mówić o kupnie takiej sukni ale broń boże nie neguje wręcz gratuluję zaradności/ekonomiczności no dla mnie kwota 3600 to też dużo dlatego mam nadzieję że znajdzie się coś taniej... Ciekawe co będzie teraz w modzie bo jeśli podobne jak w poprzednich to też można kupić suknie z poprzednich sezonów taniej w salonie a po ślubie/weselu i sesji zamierzam swoją suknie uprac i oddać do komisu

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 21:58   #1041
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

My tez poznaliśmy się przez Internet.

Ja w dniu ślubu będę miała 29 lat tż 30 , chociaż jesteśmy z tego samego roku.

Kobietki z krk polecacie jakiegoś foto I kamerzyste?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 22:04   #1042
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Szatynka89
Ja akurat już się wcześniej dowiedziałam apropo wyprzedaży w salonach ale w Krakowie. Wyprzedaże są mniej więcej koło października, wtedy też wchodzi nowa kolekcja i suknię można kupić na promocji ;D także będę miała z czego wybierać. Akurat w salonach, które zamierzam odwiedzić to ceny na wyprzedaży są do maks 1500zł. Dla mnie kwota idealna, bo również nie uśmiecha mi się wydawać kilka tysięcy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez taka ja Pokaż wiadomość
My tez poznaliśmy się przez Internet.

Ja w dniu ślubu będę miała 29 lat tż 30 , chociaż jesteśmy z tego samego roku.

Kobietki z krk polecacie jakiegoś foto I kamerzyste?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do fotografa nie pomogę ponieważ jak szukałam i pisałam wiadomości do tych wybranych to wszyscy mieli pozajmowane terminy i musiałam szukać z innego miasta..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 22:11   #1043
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Witamy! Jak wyjazd się udał?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyjazd mega udany! Wróciłam opalona i z nowymi siłami do działania.


Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość

karolina hej wita świeżynka

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Cześć!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 22:54   #1044
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Wyjazd mega udany! Wróciłam opalona i z nowymi siłami do działania.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zazdroszczę!!! Przekaż mi choć odrobinę tej energii....

Jest zaraz północ, a ja siedzę i dokonuję poprawek w pracy magisterskiej.... Promotor ma nas w du...żym poważaniu, nic nie wiemy, a obrona 28 czerwca... A jutro rano do pracy -.- A w domu jeszcze burdel na kółkach, bo w trakcie malowania.... Więc kochana przekaż mi trochę pozytywnej energii...
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 22:58   #1045
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Szatynka89
Ja akurat już się wcześniej dowiedziałam apropo wyprzedaży w salonach ale w Krakowie. Wyprzedaże są mniej więcej koło października, wtedy też wchodzi nowa kolekcja i suknię można kupić na promocji ;D także będę miała z czego wybierać. Akurat w salonach, które zamierzam odwiedzić to ceny na wyprzedaży są do maks 1500zł. Dla mnie kwota idealna, bo również nie uśmiecha mi się wydawać kilka tysięcy
Ja mniej więcej obserwuje salony w Lublinie o których słyszałam dobre opinie i patrze co się w nich dzieje i jakie są suknie ale muszę się jakoś przejechać może we wrześniu i dowiedzieć jak z promocjami i wyprzedażami dziękuję za info może będzie podobnie

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Wyjazd mega udany! Wróciłam opalona i z nowymi siłami do działania.
Ja przez to że nowa trochę nie na czasie, więc można wiedzieć gdzie byłaś?

meggie94 a gdzie robisz tego mgr? aż mi się przypomina moja obrona jak też było dużo na ostatnią chwilę i mało wiedziałam a nie chciał mi zbytnio sprawdzać pracy, ale dobrze się skończyło i u Ciebie też tak będzie

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 23:17   #1046
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
meggie94 a gdzie robisz tego mgr? aż mi się przypomina moja obrona jak też było dużo na ostatnią chwilę i mało wiedziałam a nie chciał mi zbytnio sprawdzać pracy, ale dobrze się skończyło i u Ciebie też tak będzie

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Na UMCS..... Jak słowo daję, każdemu znajomemu odradzam tą uczelnię ;/ Totalny burdel, nikt nic nie wie, wykładowcy mają wszystkich w głębokim poważaniu... Na licencjacie byłam u siebie w Chełmie na PWSZ i kurde o niebo lepiej!!! Lepsza atmosfera, wykładowcy nas wszystkich znali, interesowali się ... Wyniosłam z licencjatu duuużo więcej wiedzy niż z tego osławionego UMCS...
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 23:35   #1047
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Na UMCS..... Jak słowo daję, każdemu znajomemu odradzam tą uczelnię ;/ Totalny burdel, nikt nic nie wie, wykładowcy mają wszystkich w głębokim poważaniu... Na licencjacie byłam u siebie w Chełmie na PWSZ i kurde o niebo lepiej!!! Lepsza atmosfera, wykładowcy nas wszystkich znali, interesowali się ... Wyniosłam z licencjatu duuużo więcej wiedzy niż z tego osławionego UMCS...
Ja licencjat robiłam zaocznie na WSEI. To nie powiem niektórzy się nami interesowali ale ogólnie chyba na każdej uczelni gdzieś mają bałagan i nikt nic nie wie a o UMCS też słyszałam od ludzi takie opinie a o uczelni w Chełmie też ogólnie słyszałam ze względu na kierunek górniczy i inne też ale ludzie ogólnie chwala


Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 23:42   #1048
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Skoro wszystkie tak polecacie tą Mel B to chyba się skuszę i też zacznę ćwiczyć jeszcze jak każda mówi że ćwiczy (a figurę macie na pewno lepszą odemnie) to mam wyrzuty sumienia/doła że taki leń jestem i może w końcu mnie to zmotywuje kwestia zacząć i się wciągnąć mój TŻ na pewno by się ucieszył byłam właśnie na spacerze z bratowa i chrześnica i zaczęłam się zastanawiać nad siłownia na powietrzu co jest niedaleko mojego bloku do tego dietka i już oczami wyobraźni widzę jak za kilka miesięcy chociaż niektóre sukienki będą ładnie leżeć


Zaraz wyjdzie że większość się poznała przez internet - jakie my nieśmiałe jesteśmy
Zaawsze dla własnego samopoczucia warto się ruszyć .ja jakoś wtedy lepiej czuję się sama ze sobą, jestem weselsza i pewniejsza siebie
To my nie poznaliśmy się przez internet ale znaleźliśmy się w jednym miejscu o jednym czasie, ale można by rzec , że internet nam później pomógł, bo nie wymieniliśmy się numerami telefonów, tylko wiedziałam jak ma na imię i skąd jest i jakimś cudem później go znalazłam, a mieścina nie była mała i jakoś tak się zaczęło

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
My też się zastanawialiśmy nad 15 ale wtedy z domu musiałabym wyjechać po 14 a błogosławieństwo itd to na 13:30 musiałabym być gotowa i stwierdziliśmy że za wcześnie no wy będziecie po a ja będe się jeszcze stresować to owocnego spotkania z teściami

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
No właśnie u mnie Tż będzie miał jeżdżenia.. bo najpierw do mnie, potem znowu powrót tą samą drogą do Kościoła, później razem na salę, to dojazdy też trochę zajmą... chłopina wcześniej będzie musiał się szykować

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Ja mniej więcej obserwuje salony w Lublinie o których słyszałam dobre opinie i patrze co się w nich dzieje i jakie są suknie ale muszę się jakoś przejechać może we wrześniu i dowiedzieć jak z promocjami i wyprzedażami dziękuję za info może będzie podobnie
a gdzie w Lu planujesz iść?
No w październiku już raczej nowe kolekcje, zależy gdzie, a wyprzedaże są wcześniej raczej, chociaż ja planuję ograniczyć się do 2-3 salonów, żeby potem nie mieć mętlika w głowie, no ale liczę na strzał amora i nie będę musiała tyle łazić


Karolina widziałam fotki z wyjazdu, super
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-08, 03:21   #1049
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
A czego tu się bać? Jakby co kupię na miejscu 2-3 miechy przed . Na razie ta, która podoba mi się najbardziej kosztuje 170zł . Mam już stamtąd podwiązkę, biżuterię i ozdobę (chociaż zastanawiam się jeszcze nad kupieniem tiary).

Ogólnie jestem człowiek praktyczny bardzo i mimo, że mnie stać to już 2000zł za kieckę na jedną imprezę to dla mnie abstrakcja . Na swoją przeznaczę max. 500zł, i to z bólem serca . A nawet liczę, że w tej cenie kupię dwie, także na "poprawiny".

Presji nie czuję w ogóle, stresu pewnie nie poczuję w ogóle .
Widzę że mamy takie samo podejście Ja też już mam upatrzoną suknie na Alie za niecałe 200 zł tylko że chce z długim rękawem a nie dokonują poprawek i nie wiem czy krawcowa mi coś pomoże :-( najwyżej mam zapisane inne ;-) pokażesz jaką Ty wybrałaś?
Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Wyjazd mega udany! Wróciłam opalona i z nowymi siłami do działania.



Cześć!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że się wyjazd udał mi też przydałoby się naładować akumulatory bo jakos bez życia jestem ostatnio :-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-08, 04:00   #1050
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Meggie, pozytywna energia wędruje do Ciebie!

Szatynka, byłam z dzieciakami na Zielonej Szkole.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 19:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.