Panny Młode 2019, cz.6 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-24, 19:12   #4231
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Niestety sama zamówiłam 2 ozdoby z allegro, na szczęście za przyzwoite kwoty ok. 35zł (uff że nie powyżej 50), i chyba też z allie. Bo miały taką wkładkę po chińsku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Dlatego ja biżuterię typu bransoletka czy kolczyki kupię raczej tam gdzie obrączki. Też alergiczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy przekichane można byłoby kupić po kosztach, a tak to $$$ się posypie


Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość

My nadal w lesie. Rozdaliśmy tylko 2 zaproszenia w ten weekend, a mieliśmy w planach 7. Niestety, plany się posypały, bo wczoraj nie zdążyliśmy, a dzisiaj rodzinie zwaliła się inna rodzina na głowę i o.



Super, że się dobrze bawiłaś No i dobrze, że te ślubne buty są wygodne.



Właśnie ja też dzisiaj dostałam SMS, że nadano do mnie paczkę i ogólnie glam mega zdziwiona, a teraz myślę że rzeczywiście to może być Ali Też zamawiałam welon w okolicach 10-tego, więc jestem w szoku że tak szybko. Spodziewałam się dostać go w okolicach kwietnia



Moim zdaniem powinien być wtedy obecny tłumacz przysięgły, bo jeśli nie, to dokumenty teoretycznie tracą ważność, skoro świadek teoretycznie nie wiedział, co podpisuje.


Zaraz mnie zbijecie, ale muszę wam to powiedzieć. Jakoś z 2 miesiące temu pisałam wam, że w okolicy powstaje nowa zaje*ista sala weselna, po prostu cudo. No ale wiadomo, że już wszystko zamówione u nas, zresztą tamta jeszcze w budowie, więc nie ma o czym mówić. A dzisiaj się dowiaduje że jednak RW się tam odbędzie Teraz już nie myślę o tym, ale powiem szczerze, że dupsko mnie zapiekło, bo zakochałam się w tej sali od pierwszego wejrzenia. Poza tym tam idą na tzw. gotowe, czyli nie zamawiają kucharki tak jak my. Ja też tak chciałam od samego początku, ale poszłam na kompromis, bo wiadomo taniej, a teściowie na kasie nie śpią.
No ale cóż, sprawdza się to, co mówiłam, czyli że księżniczka będzie dyktować warunki nawet nie pytając nikogo. Mam tylko nadzieję, że teściowie zobaczą, że w tym wszystkim, co tamta bedzie wyprawiać, moja chęć wzięcia ślubu jednostronnego nie była taka zła

A tymczasem, pół żartem, pół serio, życzę żeby budowa sali szła kiepsko

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Pewnie nasze welony leciały tym samym samolotem

Nie przejmuj się mało kto zwróci tak na prawdę na to uwagę ważne jak się będziecie bawić


Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Mam gałązkę na... wsuwkach

6 dni

Nasz pleban kazał nam przysłać świadków tuż przed ślubem, nie chciał danych żadnych wcześniej

Melduję - wszystko, co chciałam załatwić, jest załatwione Za 6 dni o tej porze będę kroić tort weselny

6 dni


Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Dziś na Rozsądnych chyba dziewczyna chwaliła się swoimi kolczykami z Yes, dokładnie taki sam model dziewczyny kupowały na alie (jeden z bardziej znanych modeli w sumie), tylko tam 250, a na ali 40

to przecież już!
No właśnie te ceny mnie przerażają
Ciekawe czy skoro były takie same to czy te z ali może jednak są ze srebra
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 19:13   #4232
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Mam gałązkę na... wsuwkach

6 dni

Nasz pleban kazał nam przysłać świadków tuż przed ślubem, nie chciał danych żadnych wcześniej

Melduję - wszystko, co chciałam załatwić, jest załatwione Za 6 dni o tej porze będę kroić tort weselny
Szkoda że Cię długo nie było, bo masz zupełnie inną perspektywę Pierwsza PM2019
Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Maria nic się nie martw, to, że sala będzie piękna jeszcze nie gwarantuje udanego wesela, tak naprawdę najwięcej zależy od kucharza i tego jakie będzie jedzenie. Jak masz kucharkę to będzie pysznie i dużo w fajnej cenie, a tam niekoniecznie.
No niby wiem, ale wzięli też zespół, który bardzo chciałam, ale moi rodzice powiedzieli, że za drogi
Oj, już teraz się nie przejmuję, serio. W pierwszej chwili było mi szkoda, ale potem powiedziałam do Tż, że najwyżej zmienię zdanie co do dzieci, zaciążymy 9 miesięcy przed i ojojoj, nie damy rady dotrzeć

Ipec, a sala to Rezydencja w Szczerym Polu.
Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Jeszcze mi się przypomniało:

Dziś na jednej z grup na fb dziewczyna pytała, który miesiąc wybrać na ślub lipiec czy sierpień. Jedna odpowiedź zwaliła mnie z nóg. Dziewczyna pisała, że właścicielka na sali bardzo odradzała im sierpień (dlatego zdecydowali się na czerwiec), bo UWAGA to czas, kiedy ludzie mają najmniej pieniędzy, bo są spłukani po wakacjach, mają wydatki związane ze szkoła i mogą nie przyjść, bo ich nie będzie stać na prezent. Dodatkowo ta dziewczyna pisała, że wybrali taki termin, żeby to było po wypłacie... zwątpiłam.
Trochę , a trochę

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 19:15   #4233
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Kasycko to już czekamy na relację

Jutro idę do chirurga na wyrwanie 8 :drzwi: :strach:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie bój się kochana nie ma czego
Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Mam gałązkę na... wsuwkach

6 dni

Nasz pleban kazał nam przysłać świadków tuż przed ślubem, nie chciał danych żadnych wcześniej

Melduję - wszystko, co chciałam załatwić, jest załatwione Za 6 dni o tej porze będę kroić tort weselny
Omg to prawie już super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 19:30   #4234
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Mam gałązkę na... wsuwkach

6 dni

Nasz pleban kazał nam przysłać świadków tuż przed ślubem, nie chciał danych żadnych wcześniej

Melduję - wszystko, co chciałam załatwić, jest załatwione Za 6 dni o tej porze będę kroić tort weselny
To prawie JUŻ!

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość

My nadal w lesie. Rozdaliśmy tylko 2 zaproszenia w ten weekend, a mieliśmy w planach 7. Niestety, plany się posypały, bo wczoraj nie zdążyliśmy, a dzisiaj rodzinie zwaliła się inna rodzina na głowę i o.



Super, że się dobrze bawiłaś No i dobrze, że te ślubne buty są wygodne.



Właśnie ja też dzisiaj dostałam SMS, że nadano do mnie paczkę i ogólnie glam mega zdziwiona, a teraz myślę że rzeczywiście to może być Ali Też zamawiałam welon w okolicach 10-tego, więc jestem w szoku że tak szybko. Spodziewałam się dostać go w okolicach kwietnia



Moim zdaniem powinien być wtedy obecny tłumacz przysięgły, bo jeśli nie, to dokumenty teoretycznie tracą ważność, skoro świadek teoretycznie nie wiedział, co podpisuje.


Zaraz mnie zbijecie, ale muszę wam to powiedzieć. Jakoś z 2 miesiące temu pisałam wam, że w okolicy powstaje nowa zaje*ista sala weselna, po prostu cudo. No ale wiadomo, że już wszystko zamówione u nas, zresztą tamta jeszcze w budowie, więc nie ma o czym mówić. A dzisiaj się dowiaduje że jednak RW się tam odbędzie Teraz już nie myślę o tym, ale powiem szczerze, że dupsko mnie zapiekło, bo zakochałam się w tej sali od pierwszego wejrzenia. Poza tym tam idą na tzw. gotowe, czyli nie zamawiają kucharki tak jak my. Ja też tak chciałam od samego początku, ale poszłam na kompromis, bo wiadomo taniej, a teściowie na kasie nie śpią.
No ale cóż, sprawdza się to, co mówiłam, czyli że księżniczka będzie dyktować warunki nawet nie pytając nikogo. Mam tylko nadzieję, że teściowie zobaczą, że w tym wszystkim, co tamta bedzie wyprawiać, moja chęć wzięcia ślubu jednostronnego nie była taka zła

A tymczasem, pół żartem, pół serio, życzę żeby budowa sali szła kiepsko

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


U nas zostało 11 do rozdania i nie wiem, jak się za to zabrać, niby wszyscy blisko, ale jakoś niemoc czujemy

Dzięki Ogromnie się cieszę, że buty się tak dobrze sprawdziły

A co do sali... powiem Ci, że ja rozumiem, mnie też by dupsko zapiekło, jeśli ktoś taki jak Gwiazda z RW miałby wesele na mojej sali marzeń, na którą ja nie miałabym szans. Choć racjonalnie to oczywiście bez sensu, mało kto zwraca uwagę na salę, najważniejsze to pyszne jedzonko, dobra muzyka i oczywiście super ludzie, a w tej ostatniej konkurencji bijecie RW na głowę To młodzi i goście tworzą klimat wesela, a sala, dekoracje, jedzenie, alko itd. - ważne, żeby było, ale samo w sobie nie "zrobi" fajnej imprezy

Aaaaa, i jeszcze dwie obserwacje z wczorajszego wesela:

- było baaardzo mało dekoracji kwiatowych na stole i nie były szczególnie atrakcyjne wizualnie, ale nikt na to nie zwrócił żadnej uwagi, a nawet ludzie się cieszyli, że dekoracje nie zajmują miejsca na stole, bo było tam milion talerzy, salaterek, półmiseczków itd.

- para młodych na parkiecie działała jak magnes jak ich nie było, to od razu na parkiecie było luźniej.

Sami mówili potem, że wiele razy słyszeli, że wbrew pozorom to nie jest tak, że młodzi się nie bawią na własnym weselu, że to impreza tylko dla gości - i potwierdzają, na żadnym weselu się lepiej nie wybawili niż na własnym

I tego ostatniego też nam wszystkim tu życzę
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 19:37   #4235
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
To prawie JUŻ!









U nas zostało 11 do rozdania i nie wiem, jak się za to zabrać, niby wszyscy blisko, ale jakoś niemoc czujemy



Dzięki Ogromnie się cieszę, że buty się tak dobrze sprawdziły



A co do sali... powiem Ci, że ja rozumiem, mnie też by dupsko zapiekło, jeśli ktoś taki jak Gwiazda z RW miałby wesele na mojej sali marzeń, na którą ja nie miałabym szans. Choć racjonalnie to oczywiście bez sensu, mało kto zwraca uwagę na salę, najważniejsze to pyszne jedzonko, dobra muzyka i oczywiście super ludzie, a w tej ostatniej konkurencji bijecie RW na głowę To młodzi i goście tworzą klimat wesela, a sala, dekoracje, jedzenie, alko itd. - ważne, żeby było, ale samo w sobie nie "zrobi" fajnej imprezy



Aaaaa, i jeszcze dwie obserwacje z wczorajszego wesela:



- było baaardzo mało dekoracji kwiatowych na stole i nie były szczególnie atrakcyjne wizualnie, ale nikt na to nie zwrócił żadnej uwagi, a nawet ludzie się cieszyli, że dekoracje nie zajmują miejsca na stole, bo było tam milion talerzy, salaterek, półmiseczków itd.



- para młodych na parkiecie działała jak magnes jak ich nie było, to od razu na parkiecie było luźniej.



Sami mówili potem, że wiele razy słyszeli, że wbrew pozorom to nie jest tak, że młodzi się nie bawią na własnym weselu, że to impreza tylko dla gości - i potwierdzają, na żadnym weselu się lepiej nie wybawili niż na własnym



I tego ostatniego też nam wszystkim tu życzę
No właśnie oni nie zjednują sobie ludzi, a Gwiazda to wiadomo, na wszystko kręci nosem i mega się wywyższa, także na własnym weselu będzie z siebie robić jeszcze większą gwiazdę, niż jest

O i mam nadzieję, że wszystkie właśnie tak przeżyjemy nasze wesela Niech to będzie dla nas najlepsza impreza w życiu

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 19:46   #4236
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
O wow!! Jest stresik? Koniecznie musisz nam zdac relacje
W ogóle, bo i czym się tu stresować? Raczej unikam stresujących sytuacji jak mogę i gdybym się spodziewała nerwów z powodu organizacji wesela, to bym sobie darowała imprezę dwudniową na 250 osób
Lekką nutkę niepewności miałam tylko na pierwszej przymiarce (pół roku po dotarciu mojej sukni z Ali), czy aby się w nią zmieszczę
Cytat:
Napisane przez 86534657
Szkoda że Cię długo nie było, bo masz zupełnie inną perspektywę Pierwsza PM2019
Powiadam - przy pracy na 2,5 etatu i tylu gościach do zaproszenia nie da się tutaj regularnie siedzieć
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 20:01   #4237
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Maria slyszalam o tej sali. Zapowiada sie fajnie ale nie wiem czy bym sie zdcydowala na cos co mozna poogladac tylko na wizualizacjach ;-) Wiesz ile placa za talerzyk?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-24, 20:06   #4238
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Maria slyszalam o tej sali. Zapowiada sie fajnie ale nie wiem czy bym sie zdcydowala na cos co mozna poogladac tylko na wizualizacjach ;-) Wiesz ile placa za talerzyk?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
200 zł, bez owoców, alkoholu i ciasta.

No właśnie powiem Ci, że ja też bym się nie zdecydowała na salę, która fizycznie jeszcze nie stoi, a mają już tyle zamówień, że RW musiało się przesunąć na 2021, bo na przyszły rok było zajęte dosłownie wszystko. W mojej rodzinie była sytuacja, że zamówili salę rok przed weselem, która była już w trakcie budowy (ta rezydencja chyba nawet fundamentów nie ma) i w pewnym momencie coś się zepsuło, budowa stanęła, a kuzynka znalazła się w czarnej

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 20:07   #4239
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

maria - mysle ze gwiazda bedzie tak gwiazdorzyc ze nic nie pomoze piekna sala - tak jak wspominalam kiedys udane wesele to moim zdaniem fajne zachowanie PM

ja kupilam dzisiaj dwa piekne srebrne swieczniki , oczywiscie nie nowe bo to pewnie jakies wiekowe wymagaja wyczyszczenia ale sa sliczne i moga byc na 3 swiecie, lub na 1 tz sie pyta czy uzyjemy na naszym przyjeciu i teraz oczywiscie bym chciala je uzyc, a tam mialy byc zlote i miedziane patery i zlote podtalerze i musze z czegos zrezygnowac - raczej padnie na te plastikowe podtalerze bedzie starodawnie
swieczniki kupilam bo byly w ok cenie i przydadza mi sie do czegos

maria no wlasnie, ja chyba tez nie chcialabym czegos czego nawet jeszcze nie ma, a przede wszystkim nie widzialabym tej sali.. i na pewno nie przesunelabym o rok az wesela ze wzgledu na sale ktorej nie ma

Edytowane przez ckin2u
Czas edycji: 2019-02-24 o 20:08
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 20:15   #4240
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
200 zł, bez owoców, alkoholu i ciasta.

No właśnie powiem Ci, że ja też bym się nie zdecydowała na salę, która fizycznie jeszcze nie stoi, a mają już tyle zamówień, że RW musiało się przesunąć na 2021, bo na przyszły rok było zajęte dosłownie wszystko. W mojej rodzinie była sytuacja, że zamówili salę rok przed weselem, która była już w trakcie budowy (ta rezydencja chyba nawet fundamentów nie ma) i w pewnym momencie coś się zepsuło, budowa stanęła, a kuzynka znalazła się w czarnej

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jestem w szoku. Az mnie zatkalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 20:20   #4241
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Jestem w szoku. Az mnie zatkalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ze względu na cenę czy ilość zamówień?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-24, 20:23   #4242
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Kascysko o ja ! 6 dni super
Pixie nieźle z tą dziewczyną co na kasę czeka a my wybraliśmy początek września ,to dopiero nie dość że po wakacjach to nowy rok szkolny haha ale ludzie nie przestają mnie zadziwiać
Maria Ty się nic nie martw skoro oni zmieniają zdanie teraz co do sali może wcale tego nie ugadali z teściami a jednak teście nie dadzą im kasy na tą sale.
Cos czuje ,że będzie się u nich to wszystko zmieniac albo ona może wie ,że Ty ja chcialas musisz mieć coś w sobie ,że ona wszystko chce za Wami zgapic
A ja witam się po marszu 9 km sporo ostatnio mam takich wypadków ! Oby jak najwięcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 20:27   #4243
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Ilosc zamowien na sale ktora nie istnieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 20:30   #4244
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Ilosc zamowien na sale ktora nie istnieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie czasy chyba kupuje sie mieszkania ktorych nie ma, rezerwuje sie sale ktorych nie ma
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 20:32   #4245
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Takie czasy chyba kupuje sie mieszkania ktorych nie ma, rezerwuje sie sale ktorych nie ma
Cos w tym jest ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 20:32   #4246
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Ilosc zamowien na sale ktora nie istnieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja powiem szczerze, że też byłam zdziwiona. Oni i tak chcieli październik, a to nie jest szczyt sezonu ślubnego. To jest straszne, ile potrafią teraz zdziałać social media. Sala jest dość intensywnie promowana od jakichś 2 miesięcy, ma już sporo lajków, a w rzeczywistości jest pole i plac budowy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 21:07   #4247
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Maria przepraszam, że tak zapytam... Ale skoro rodzice uznali, że zespół który chcesz jest za drogi, to dlaczego po prostu go nie wybraliście i nie zapłaciliście za niego? Koszt zespołu to nieduży % kosztu wesela na tyle osób przecież.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 21:20   #4248
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Maria przepraszam, że tak zapytam... Ale skoro rodzice uznali, że zespół który chcesz jest za drogi, to dlaczego po prostu go nie wybraliście i nie zapłaciliście za niego? Koszt zespołu to nieduży % kosztu wesela na tyle osób przecież.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo nas osobiście na niego nie stać A nie chcieliśmy sytuacji, gdzie za zespół płacilibyśmy z kopert, bo to dla nas trochę chore. My sami płacimy za suknię, garnitur, obrączki, kwiaty i tego typu głupoty, a rodzice za salę, jedzenie i usługodawców. Gdybyśmy sami mieli wszystko opłacać, to w ogóle nie robilibyśmy wesela. Już dawno temu o tym pisałam

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-25, 04:54   #4249
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Dzień dobry!
Poniedziałek zapowiada się intensywnie. W szkole mam hospitację , do ogarnięcia konkurs recytatorski, a po lekcjach jadę wpłacić zaliczkę za noclegi gości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-25, 06:21   #4250
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Hej

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Kasycko to już czekamy na relację

Jutro idę do chirurga na wyrwanie 8 :drzwi: :strach:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oj

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Poniedziałek zapowiada się intensywnie. W szkole mam hospitację , do ogarnięcia konkurs recytatorski, a po lekcjach jadę wpłacić zaliczkę za noclegi gości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Powodzenia

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Patka ja myślę ,że takich rzeczy nie można przewidzieć. Może i się gorzej u nich układało ,ale pewnie zakładał ,że dojda do porozumienia . zastanawiam się tylko dlaczego on wgl nie będzie na weselu i rezygnuje ze swiadkowania ? Przez te problemy właśnie ?
No a kogo wybraliście teraz na świadka ? kurcze dziwna sytuacja , współczuję . Niestety takie rzeczy się dzieją i każdą z nas mogą spotkać i tego nie da się przewidzieć oby Wam udało się załatwić wszystko u księdza i wgl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Powiedział, ze po pierwsze musi zdać ich obecne mieszkanie do 28.04 (wesele jest 27.04) i musi przeprowadzić się do innego mieszkania, a dodatkowo powiedział, ze nie potrafiłby się cieszyć z naszego szczęścia, jeżeli sam jest w takiej sytuacji, po prostu byłoby mu z tym ciezko

Kas o kurczę jak ten czas leci

Maria mnie z jednej strony by to zabolało, ale z drugiej miałabym obawy czy sala bedzie wybudowana na czas bo ile razy zdarza sis, ze odbiór jest przesuwany, bocośtam? Nie to, ze życzę RW żeby cos takiego się stało, ale

Ja wczoraj tez dostałam smsa z poczty, także welon na dniach u mnie bedzie


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-25, 06:57   #4251
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86535903]Hej




Oj




Powodzenia




Powiedział, ze po pierwsze musi zdać ich obecne mieszkanie do 28.04 (wesele jest 27.04) i musi przeprowadzić się do innego mieszkania, a dodatkowo powiedział, ze nie potrafiłby się cieszyć z naszego szczęścia, jeżeli sam jest w takiej sytuacji, po prostu byłoby mu z tym ciezko

Kas o kurczę jak ten czas leci

Maria mnie z jednej strony by to zabolało, ale z drugiej miałabym obawy czy sala bedzie wybudowana na czas bo ile razy zdarza sis, ze odbiór jest przesuwany, bocośtam? Nie to, ze życzę RW żeby cos takiego się stało, ale

Ja wczoraj tez dostałam smsa z poczty, także welon na dniach u mnie bedzie


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]

To teraz mam już pewność, że to welon, skoro we 3 zamawiałyśmy w tym samym czasie i dostałyśmy wczoraj smsy że idzie paczka




My trochę tak zrobiliśmy z salą co prawda remont to nie budowa, ale jednak jak decydowaliśmy się na salę, to akura była w trakcie remontu z tym, że oni mają 2 sale, więc spodziewaliśmy się jak ta będzie wyglądała, a po drugie, byliśmy w styczniu zeszłego roku, a remont miał trwać do kwietnia, więc to itak na ponad rok przed naszym ślubem ale nie wyobrażam sobie sytuacji, w której ktoś decyduje się na salę, która w ogóle nie istnieje
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-25, 07:24   #4252
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Panny Młode 2019, cz.6

A mój welon chyba gdzieś utknął, a nie umiem sprawdzić przesyłki na chińskim trackingu zamawiałam 7 lutego.

Ja tam rozumiem, że ludzie do mieszkania kupują dziury w ziemi, bo to jednak na całe albo większość życia, więc się chce mieć jakieś tam wymarzone. Ale sala weselna, która jest na jeden/dwa dni? Dla mnie to przesada. Nasza „wymarzona” sala miała na ten rok wolny tylko 26.10. co nam nie pasowało, ale uznaliśmy, że to chore odkładać ślub o rok tylko z takiego powodu, skoro są inne sale w okolicy. Na salę i tak nikt nie zwraca uwagi, tylko na jedzenie i obsługę jak już.

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2019-02-25 o 07:25
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-25, 07:35   #4253
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Dzień dobry

Mój welon musiał lecieć z Waszymi rzeczami, bo wczoraj też dostałam takiego smsa śniło mi się za to,że zamiast welonu przyszedł jakiś biały ręcznik

Wiolka a pudełko też z allegro,wpisałam na allegro pudełko na koperty i raka biała skrzyneczka z otworem, nawet na pierwszej stronie już się wyświetliła

W tym tygodniu chcemy transport ogarnąć, bo robi się krucho z czasem
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-25, 07:38   #4254
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Jeszcze mi się przypomniało:

Dziś na jednej z grup na fb dziewczyna pytała, który miesiąc wybrać na ślub lipiec czy sierpień. Jedna odpowiedź zwaliła mnie z nóg. Dziewczyna pisała, że właścicielka na sali bardzo odradzała im sierpień (dlatego zdecydowali się na czerwiec), bo UWAGA to czas, kiedy ludzie mają najmniej pieniędzy, bo są spłukani po wakacjach, mają wydatki związane ze szkoła i mogą nie przyjść, bo ich nie będzie stać na prezent. Dodatkowo ta dziewczyna pisała, że wybrali taki termin, żeby to było po wypłacie... zwątpiłam.
to a chyba nic nie dostane, nie dość że sierpień to jeszcze na koniec


Dzień dobry
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-25, 08:40   #4255
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
to a chyba nic nie dostane, nie dość że sierpień to jeszcze na koniec


Dzień dobry


Ja to w ogóle przegryw, bo nie dość, że koniec sierpnia, to jeszcze w lipcu jest inne wesele w rodzinie
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-25, 09:32   #4256
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
A mój welon chyba gdzieś utknął, a nie umiem sprawdzić przesyłki na chińskim trackingu zamawiałam 7 lutego.

Ja tam rozumiem, że ludzie do mieszkania kupują dziury w ziemi, bo to jednak na całe albo większość życia, więc się chce mieć jakieś tam wymarzone. Ale sala weselna, która jest na jeden/dwa dni? Dla mnie to przesada. Nasza „wymarzona” sala miała na ten rok wolny tylko 26.10. co nam nie pasowało, ale uznaliśmy, że to chore odkładać ślub o rok tylko z takiego powodu, skoro są inne sale w okolicy. Na salę i tak nikt nie zwraca uwagi, tylko na jedzenie i obsługę jak już.


Skopiuj sobie numer przesyłki i sprawdź na stronie Alipaczka.pl tam jest dokładniejszy update co do tego gdzie jest przesyłka


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-25, 09:48   #4257
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle przegryw, bo nie dość, że koniec sierpnia, to jeszcze w lipcu jest inne wesele w rodzinie
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-25, 09:51   #4258
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Wczoraj byliśmy u Tżta i oczywiście ogrom pytań co tam załatwialiśmy itp. i potem było pytanie czy mamy wybraną piosenkę na pierwszy taniec, a my że tak,ale niespodzianka, no ale dalej drążą, ktoś tam że obstawia walca,a teściowa o nie nie tylko nie walc,to się zdziwi
Wszyscy teraz wujki i ciocie dobre rady
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-25, 10:02   #4259
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
to a chyba nic nie dostane, nie dość że sierpień to jeszcze na koniec


Dzień dobry
haha ja powiem szczerze kierowalam sie szkola w wyborze terminu, bo sami chcielismy na koniec sierpnia, ale wtedy jest poczatek roku szkolnego i stwierdzilismy ze lepiej nie, ale na pewno nie kierowalam sie tym, ze ktos mi prezent mniejszy da
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-25, 10:49   #4260
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Wczoraj byliśmy u Tżta i oczywiście ogrom pytań co tam załatwialiśmy itp. i potem było pytanie czy mamy wybraną piosenkę na pierwszy taniec, a my że tak,ale niespodzianka, no ale dalej drążą, ktoś tam że obstawia walca,a teściowa o nie nie tylko nie walc,to się zdziwi
Wszyscy teraz wujki i ciocie dobre rady
Ale że myśli że nie będziecie dobrze wygladac w walcu? A nam powiesz jaką macie piosenkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-13 16:28:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.