Odbarwianie włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-27, 07:58   #1
bibi22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Lightbulb

Odbarwianie włosów?


Witam.jestem naturalną ciemną blondynką,ale od 2 lat farbowałam włosy na czarno i to farbą.W te wakacje chciałam odbarwić włosy na blond.Kupiłam więc odbarwiaczy chyba z 4 roznych firm i zrobiłam 4 sesje odbarwiające.Niestety tylko 5 cm od skory glowy wlosy maja kolor blond,ponizej maja kolor silnie pomaranczowy.Prosze o rade i pomoc,czy jest możliwe odbarwienie włosów na całej ich długości?Pozdrawiam
bibi22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 08:26   #2
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Odbarwianie włosów?

Gdy ja miałam odbarwiane włosy (co prawda jestem naturalna brunetką, a wtedy miałam jeszcze na włosach także ciemną farbę) to także na odrostach miałam włosy żółte, a na reszcie włosów - "marchewkę". Ale po nałożeniu farby we właściwym kolorze wszytkie te "pomarańczowaści" się schowałay. Fryzjerka powiedziała mi wtedy, że rozjaśnianie trzeba robić stopniowo. Nie da się z czarnego, farbowanego koloru odrazu przejść do zupełnie jasnego blondu, niespalając przy tym włosów.
Na zdjęciu niżej jest dobry przykład tego, jak wyglądało przechodzenie z czarnego do jasnego blondu, u Ashlee Simpson.
Btw, czy po użyciu dekoloryzatora, farbowałaś włosy? Sam dekoloryzator, nie jest farbą. Po jego użyciu trzeba dopiero ufarbowac włosy na wybrany kolor. To, że masz marchewkę na głowie, jest normalne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1.jpg (81,0 KB, 226 załadowań)
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.