Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :)) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-30, 15:09   #4981
Kurzoslawa
Wtajemniczenie
 
Avatar Kurzoslawa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe...
Wiadomości: 2 395
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Do małżona właśnie dzwoniłam, tak się zestresowałam tymi kółkami, ale są napompowane super ponoć i mają się doskonale to mi ulżyło... bo już miałam wizję trzasniętych oponek

Brrrr dziewczyny może nam się uda bez wywoływania... bez przesady, żeby tym dzidziolom było aż tak dobrze, że nie chcą wyłazić

Kasiu
a jak to u ciebie wygląda?Termin dalej żelaznie na 22 lipca czy prognozują cos szybciej?

U nas lało,taka szybka półgodzinna burza ze wszystkimi efektami specjalnymiSzkoda tylko że teraz znowu jest słonecznie az do przesady i temperatura wyzsza niż wczesniej była Moje stopy bedą znowu miały cieżki wieczór
__________________

Kurzoslawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 15:12   #4982
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

zrobiłam szyszki ryż preparowany z roztopionymi krówkami. Niech tz pozna moje serce on uwielbia więc będzie bardzo szczęśliwy
bolą mnie krzyże

a do puchnących stóp trzeba się przyzwyczaić bo mi nic innego nie pozostało kompresy żelowe dają wielką ulgę ale opuchlizna nie schodzi. Spanie z nogami w górze coś daje, ale nei za wiele. Ale lepsze to niż nic
Asiula_n śliczny pokoik dla małego
livdragon czekamy na zdjęcia dzieciątka
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 15:12   #4983
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

Malatd czy Ty na prawde wierzysz w te wszystkie metody wywołania porodu? Myślę, że jak masz jeszcze 2 tyg. to maluszek i tak bedzie chcial w srodku siedziec i tak łatwo go nie wykurzysz. Pozatym, niby jest juz donoszony, ale chyba bezpieczniej jest urodzic go w terminie. A trzecia sprawa, te Twoje sposoby moga wam w koncu zaszkodzic. Przeciez takie oczyszczanie to nie najlepsza sprawa dla organizmu i ogromny wysilek, a Twoj org. chyba jest juz wystarczajaca nadwyrezony.

Ależ mi ten moj malec wierci dziury! A do tego caly czas wystawia swoje konczyny w strone moich zeber i naciaga mi strasznie skórę- boli jak cholera.
Mnie na szczescie omija widmo opuchniętych nóg. Cały dzień dziś chodzę i cos robię i mam tylko delikatnie większe niż normalnie-na szczęście.
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 15:16   #4984
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

po którym tygodniu zaczyna się pić tą herbatke zliści malin?
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 15:18   #4985
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

ja bym chętnie poczekala az sama wyjdzie... tyle ze nie w samotności... to jest dla mnie najgorsze ze siedze sama w wielkim mieszkaniu i juz nie wytrzymuje... jeszcze mama co chwilę dzwoni... a to maly mojej siostry w tle szaleje a to słysze ich wszystkich... ile dni mam płakac z tego powodu ze zostałam ukarana ze musze tu siedziec... a oni nie rozumieja ze tak bardzo chce juz do domu
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 15:18   #4986
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

Kurzosławko mnie gieniowa jeszcze 4.06. na wizycie mówiła, że powinno być coś wcześniej i że dzidzia będzie raczej duża, ale w sumie to nie wiem jak wyjdzie w praniu ja bym strasznie chciała wcześniej bo chciałabym móc urodzić naturalnie jeśli to byłoby możliwe w moim przypadku, jakaś panika mnie przed cesarką wzięła, choć wcześniej tak nie odczuwałam.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 15:23   #4987
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

Judi, ver_ona, afro_dyta85, pomysł świetny. Zastasowałabym go już dawno... gdybym tylko wiedziała gdzie mój cudny mąż trzyma klucze imbusowe Bez nich to ja sobie mogę skoczyć.

Cytat:
Napisane przez kristi75 Pokaż wiadomość
Cestia jeszcze masz sporo czasu na łóżeczko tymbardziej że mówisz że macie mały pokój a złożenie łóżeczka to szybka spraw a poporodzie w szpitalu jeszcze będziesz kilka dni
a jak koniecznie chcesz mieć to już z głowy to poprostu mu powiedz że czujesz że to już niedługo może jeszcze dziś góra jutro to się wystraszy i szybko poskłada a faceci i tak nie czują tego co my to się nie zorjętuje
Czasu jeszcze miesiąc, to fakt. Ale ja po prostu chcę mieć je już... zresztą z tego co widziałam to nie tylko ja mam takie zachcianki więc...
A pokoik owszem mały, ale to pokój mojej córci w którym tylko śpimy (bo tam jest wygodniejsze łóżko), a do dyspozycji mamy całe mieszkanie bo mieszkamy sami

Chyba muszę zastosować się do rady Kasiulki. Zobaczymy ile z tego "kobiecego uroku" mam w ciąży

MaladT, dziewczyno coś Ty się tak uwzięła? W ten sposób chcesz się odegrać na wszystkich, nie zważając na dobro swojego dziecka? Myślę, że taka intensywna biegunka tylko pogorszy Twoje samopoczucie, a co za tym idzie samopoczucie Wiktorii, a ona i tak wyjdzie wtedy kiedy przyjdzie na to czas.
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 15:27   #4988
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

Cytat:
Napisane przez dorbar Pokaż wiadomość
Witajcie Kobietki.
U mnie coraz ciężej, nogi coraz mocniej puchną, pogoda mnie wykańcza i coraz więcej problemów. Ale wyjaśniło się coś odnośnie ojca mojego dziecka.
kurka ,Dorbar wspołczuje, takie niusy pod koniec ciąży, trzymaj sie dzielnie, masz racje taki facet nie jest Ciebie wart

livdragon i jak sie czujesz? taki pewnik , dokladna data przyjscia na swiat kruszynki chyba ze juz wczesniej mialas planowaną cesarkę? bo ja sie dowiedzialam w niedziele ze bede miala w srode i jakos tak jeszcze do mnie powoli dociera

MaladT jak ja Cie kobietp kopnę to sama po tym oleju wyskoczysz dajzesz spokój małej jak bedzie gotowa to sie wykula, jeszcze po tym oleju tylko tylek Cie bedzie szczypał, z biegunki oczywiscie. Ciesz sie wolnoscią bo to ostatnie dni, gdzie Ci sie tak spieszy do nieprzespanych nocy, obolałych sutków, smierdzących pieluch itd
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 15:33   #4989
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

Też myśle, że MaladT nie powinnaś stosowac tego spospobu. Mała wyjdzie już nieługo, spoko.
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 15:35   #4990
Sosnowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 163
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

Maladt, a nie możesz przekonać rodziców, żeby Cię do siebie wzięli?? Może ono nie czają do końca, ze Ci tam samej źle. Mówiłaś, że we środę mama przyjeżdza, to weź zrób wszystko, zeby się z nią zabrać...
Sosnowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 15:38   #4991
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

Cytat:
Napisane przez Sosnowa Pokaż wiadomość
Maladt, a nie możesz przekonać rodziców, żeby Cię do siebie wzięli?? Może ono nie czają do końca, ze Ci tam samej źle. Mówiłaś, że we środę mama przyjeżdza, to weź zrób wszystko, zeby się z nią zabrać...

No własnie Kochana wróc z mamą, napewno Cie weźmie.
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 15:39   #4992
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

dzis wyłam jej do telefonu ze chce juz do domu, ale jest nieugięta... mam urodzic i dopiero mnie wezmą... czyzbym dostała kolejną karę od losu??
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 15:40   #4993
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

Cytat:
Napisane przez maladT Pokaż wiadomość
dzis wyłam jej do telefonu ze chce juz do domu, ale jest nieugięta... mam urodzic i dopiero mnie wezmą... czyzbym dostała kolejną karę od losu??

Głowa do góry.

Ide troche nózki wyciągnąć
do poźnije Kochane pa pa
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 15:44   #4994
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

Judi robi szyszki

ooo będą w tym tygodniu co najmniej dwa bobaski super już nie mogę się doczekać na zdj
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 15:46   #4995
Kurzoslawa
Wtajemniczenie
 
Avatar Kurzoslawa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe...
Wiadomości: 2 395
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

JUDI jak sie dokładnie te szyszki robi?Mi już ślina po pysku cieknie na sama myśl
__________________

Kurzoslawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 16:07   #4996
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

mama mojej kolezanki robila nam takie w dziecinstwie, polewala je dodatkowo jeszcze czekoladą, ale tez nie wiem dkladnie jak sie je robi wiec Judi czekamy na przepis

a ja wywiesilam ostatnie pranie jutro tylko wyprasuje i wszystko gotowe. A mamusia kupila mi dzis mega mięciutkie papcie z atlantica będą do szpitala
zastanawiam sie czy musze brac do szpitala tyle podkladow i podpasek ile do normalnego porodu, jak to jest? i czy tantum rosa mi sie przyda? chyba nie, co?
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 16:08   #4997
afro_dyta85
Zadomowienie
 
Avatar afro_dyta85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Starogard Gda�ski
Wiadomości: 1 260
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

Cytat:
Napisane przez dorbar Pokaż wiadomość
po którym tygodniu zaczyna się pić tą herbatke zliści malin?
Na szkole rodzenia położna mówiła że od 36 tygodnia można. Ale ponoc to bujda że poród przyspiesza... Tylko go ułatwia.

Cytat:
Napisane przez maladT Pokaż wiadomość
dzis wyłam jej do telefonu ze chce juz do domu, ale jest nieugięta... mam urodzic i dopiero mnie wezmą... czyzbym dostała kolejną karę od losu??
Ej! A co oni się tak uparli? No sory! Ja bym się wluliła do samochodu i koniec.
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!

Mój blog









afro_dyta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 16:18   #4998
Sosnowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 163
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość
mama mojej kolezanki robila nam takie w dziecinstwie, polewala je dodatkowo jeszcze czekoladą, ale tez nie wiem dkladnie jak sie je robi wiec Judi czekamy na przepis

a ja wywiesilam ostatnie pranie jutro tylko wyprasuje i wszystko gotowe. A mamusia kupila mi dzis mega mięciutkie papcie z atlantica będą do szpitala
zastanawiam sie czy musze brac do szpitala tyle podkladow i podpasek ile do normalnego porodu, jak to jest? i czy tantum rosa mi sie przyda? chyba nie, co?
Z Tantum Rosa to nie wiem, ale podpasek i podkładów to trzeba mieć chyba tyle, co po zwykłym porodzie. Bo mimo, że dzidziola wyjmą górą, to krwawi się dołem tak jak po porodzie sn... (może Ela nam coś podpowie jak się zjawi)
A tantum rosa to ma właściwości odkażające, więc w sumie może się przydać. W upale, na pożywce z krwi bakterie łatwo się mnożą. A zaszkodzić chyba nie zaszkodzi. No nie wiem... ekspertem nie jestem
Sosnowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 16:21   #4999
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

to poczekam na Ele, w kazdym razie dziekuje.
załamałam sie, zajrzałam na konto i dostalam wypłaty 600 zł mniej na L4 niz normalnie zdzierstwo
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 16:31   #5000
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

wiedziałam ze narobię wam smaka :
wiec tak kupujecie krówki, ja miałam ze 40 deko i ryż - ja miałam paczkę 250 gram-taka dość duża. Ale czego ile dacie to zależy od was. Więc wszystkie krówki topicie w garnku, najpierw na dno polałam trochę mleka i dałam troszkę masła bo zanim sie te pierwsze krówki roztopią to chwile minie więc żeby się nie przypaliło to mleko i masło. Krówki się topią i jak już jest jedna masa to dosypujecie ryżu. tak żeby ryż był ładnie oblepiony krówkami i czekacie aż będzie letnie, żeby móc rączkami utoczyć kulki co by się nie oparzyć także tu nie ma żadnych proporcji bo w zależności ile dacie krówek to tyle wejdzie wam ryżu wszystko na oko chcę powiedzieć, ze miałam nie jeść a zjadlam już 5
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 16:34   #5001
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

no Ania do roboty. zamykaj
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 16:45   #5002
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

Taka sobie podkłady musisz mieć, jeśli nie dają ich w szpitalu leci podobnie jak po sn - przez kurczenie się macicy. czy t. rosa potrzebna to nie wiem, mi wydaje się, że wystarczy zwykły płyn do hig. intymnej, bo przecież tam nic nie ucierpi
trzymam kciuki za Ciebie i bobasa i czekam na zdj
tylko pamiętaj nie jeść nic po 22.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 16:50   #5003
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=262752

zapraszam
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 16:52   #5004
Kurzoslawa
Wtajemniczenie
 
Avatar Kurzoslawa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe...
Wiadomości: 2 395
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe - część trzecia!!! :))

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
wiedziałam ze narobię wam smaka :
wiec tak kupujecie krówki, ja miałam ze 40 deko i ryż - ja miałam paczkę 250 gram-taka dość duża. Ale czego ile dacie to zależy od was. Więc wszystkie krówki topicie w garnku, najpierw na dno polałam trochę mleka i dałam troszkę masła bo zanim sie te pierwsze krówki roztopią to chwile minie więc żeby się nie przypaliło to mleko i masło. Krówki się topią i jak już jest jedna masa to dosypujecie ryżu. tak żeby ryż był ładnie oblepiony krówkami i czekacie aż będzie letnie, żeby móc rączkami utoczyć kulki co by się nie oparzyć także tu nie ma żadnych proporcji bo w zależności ile dacie krówek to tyle wejdzie wam ryżu wszystko na oko chcę powiedzieć, ze miałam nie jeść a zjadlam już 5


Jolu
dzieki za przepisJeszcze dzisiaj zrobie te sysunieI tak znajac zycie wiekszośc pochlonie mój mąz Jest taki łasy na słodycze jak małe dziecko
__________________

Kurzoslawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.