jaki pierscionek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-04, 19:26   #1
anteneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7

jaki pierscionek?


hej dziewczeta witam was serdecznie, mam nadzieje ze moze ktos pomoze, chodzi o pierscionek, zareczynowy, moze znacie jakies adresy www fajnych sklepow jubilerskich, moze byscie cos polecily, jabym chciala cos delikatnego i klasycznego najlepiej w bialym zlocie, nie mam cisnienia na brylanty, ale ja nie wiem same gnioty w tych sklepach dziwaczne...w ogole to jak to jest z tymi zareczynami? cos sie po nich zmienia? rzeczywiscie jest to tak fantastyczne przezycie? pozdrawiam cieplutko
anteneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 19:40   #2
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: jaki pierscionek?

wystarczy skorzystać z wyszukiwarki

na samej pierwszej stronie Pod-forum Jeszcze przed jest kilka wątków, w których znajdziesz i wzory i namiary, a nawet ceny pierścionków...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=237424
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=238577
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=75227
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 20:14   #3
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: jaki pierscionek?

Cytat:
Napisane przez anteneczka Pokaż wiadomość
hej dziewczeta witam was serdecznie, mam nadzieje ze moze ktos pomoze, chodzi o pierscionek, zareczynowy, moze znacie jakies adresy www fajnych sklepow jubilerskich, moze byscie cos polecily, jabym chciala cos delikatnego i klasycznego najlepiej w bialym zlocie, nie mam cisnienia na brylanty, ale ja nie wiem same gnioty w tych sklepach dziwaczne...w ogole to jak to jest z tymi zareczynami? cos sie po nich zmienia? rzeczywiscie jest to tak fantastyczne przezycie? pozdrawiam cieplutko
prosze:
http://www.wec.com.pl/ jeden z najtańszych sklepów
na tej stronie opórcz zakładki pierścionki zaręczynowe prawie w każdej zakładzce znajdziesz jakieś pierścionki
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 09:53   #4
Matplaneta
Raczkowanie
 
Avatar Matplaneta
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 361
Dot.: jaki pierscionek?

Cytat:
Napisane przez anteneczka Pokaż wiadomość
hej dziewczeta witam was serdecznie, mam nadzieje ze moze ktos pomoze, chodzi o pierscionek, zareczynowy, moze znacie jakies adresy www fajnych sklepow jubilerskich, moze byscie cos polecily, jabym chciala cos delikatnego i klasycznego najlepiej w bialym zlocie, nie mam cisnienia na brylanty, ale ja nie wiem same gnioty w tych sklepach dziwaczne...w ogole to jak to jest z tymi zareczynami? cos sie po nich zmienia? rzeczywiscie jest to tak fantastyczne przezycie? pozdrawiam cieplutko
Dlaczego Ty wybierasz sobie sama pierścionek?
Matplaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 06:52   #5
anteneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: jaki pierscionek?

gdyz mam taka ochote...
anteneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 17:03   #6
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: jaki pierscionek?

Cytat:
Napisane przez anteneczka Pokaż wiadomość
w ogole to jak to jest z tymi zareczynami? cos sie po nich zmienia? rzeczywiscie jest to tak fantastyczne przezycie?
U mnie tak:
Zmienia sie podejście rodziców na plus
Najfajniejsze jest, ze przedstawiam go per mój narzeczony a on mnie per moja narzeczona

Przeżycie dla mnie super, bo w zyciu sie nie spodziewałam, ze to bedzie tego dnia
Widzę, że macie podejście ala sama wybieram ppierścionek... tez tak kiedyś myśleliśmy, ale mój narzeczony wybadał teren - często cos kupujemy i jubilera i ja zawsze leciałam do poierścionków, więc mi towarzyszył i pokazywałam mu co mi się podoba. A ten zaręczynowy kupił mi sam i jestem z niego dumna, bo wybrał sliczny
Ja mam z białego złota z brylantem z apart. Jeżeli nie masz cisnienia na brylanty to popatrz na szafiry, sa bardzo ładne i niedrogie. Nie wiem jaki masz budżet, ale naprawdę nie trzeba wiele, żeby kupić ładny pierścionek.
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 18:31   #7
AgusiaGda
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaGda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 373
Dot.: jaki pierscionek?

poszłam z moim Mężem(wtedy chłopakiem) do jubilera, poprosiliśmy o katalog i wspólnie wybraliśmy pierścionek szafiry i cyrkonie były pod moje zamówienie nie podobają mi się pierścionki z 1 większym kamykiem (samym lub otoczonym mniejszymi - "kwiatek")


zdecydowaliśmy się w ciągu 20 minut wiele par ponoć przychodzi po 2-3 razy i za każdym razem spędzają tam po 1-2godz. zanim coś wybiorą



czy coś się zmieniło?


tak jak pisała Samoa plus moja świadomość, że robi się "poważnie" a nie takie tam zwyczajne chodzenie ze sobą jak było wcześniej
AgusiaGda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 22:16   #8
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: jaki pierscionek?

Cytat:
Napisane przez anteneczka Pokaż wiadomość
w ogole to jak to jest z tymi zareczynami? cos sie po nich zmienia? rzeczywiscie jest to tak fantastyczne przezycie? pozdrawiam cieplutko
u mnie się nic nie zmieniło. nie pomyślałam nagle: "o, to jest mój narzeczony!". moim takim cudownym momentem nie były same zaręczyny (bo to była tylko już formalność) a chwila, gdy mój TŻ wyznał mi miłość i że chciałby, żebym była matką jego dzieci. był taki słodki kiedy to mówił.....
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:39   #9
zuza_130
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 189
Dot.: jaki pierscionek?

U mnie się zminiło... na jeszcze lepiej Polecam pierscionki YES www.yes.pl

Do Twojego opisu pasuje np. taki: http://www.yes.pl/diamenty/pierscion...00-Y01-3353W08

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

aaa i dużo szczęścia życzę oczywiście
__________________

zuza_130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.