Budzenie się w nocy o tej samej godzinie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-30, 12:08   #61
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

dzisiaj po przeczytaniu waszych egzorcyzmow obudzilam sie ROWNO o 3
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 12:33   #62
Vixy
Rozeznanie
 
Avatar Vixy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 599
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Jak dobrze wiedzieć, że nie jest się jedyną wariatką jeżeli chodzi o jakieś nocne lęki
Ja też miałam fazę z budzeniem się o 5.00 - samo przeszło. Ostatnio do WC też parę razy się budziłam - a nie zdarza mi się to praktycznie nigdy.
Jeżeli chodiz o horrory to staram się unikać. Za bardzo mi w bani ryją, a TŻ się potem nabija
Vixy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 16:22   #63
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

a ja od jakiegos tygodnia moze dluzej budze sie CO NOC o 3:37 , raz tylko udalo mi sie rpzespac cala noc a tak to budze sie w nocy patrze na telefon : 3:37 irytuje mnie to już strasznie :/
w ogole masz jeszcze 'przygode' z jedna godzina , ktora ''przeslauje'' mnie od jakiegos roku niemalże codziennie i mam pewna teorie na ten temat ale nie bede chyba tu tego pisać bo uznacie mnie za wariatke ;p.(

Edytowane przez jlys
Czas edycji: 2010-12-30 o 16:26
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 16:53   #64
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

a napisz,nikt cie tutaj nie uzna za wariatke
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:13   #65
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

dokladnie,nikt cie za wariatke nie uzna. Ja tez mam czasem takie fazy,ze masakra...
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:29   #66
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

no dobra , najwyzej potem usunie sie post a wię to troszke historia z innej ''beczki'' ale ma cos zwiazane z zegarkiem ;p.
A wiec prawie 5 lat temu dokladnie 2 kwietnia 2006 roku , bylam z klasa z gimnazjum na Mszy Sw. w intencji Papieża (tego dnia byla 1 rocznica jego smierci), zemdlaam na tej Mszy i tego samego dnia udalam sie do lekarza , po paru dniach trafilam do szpitala , okazalo sie , ze mam raka. Nigdy nie bylam jakos bardzo wierzaca , ale pomyslalam sobie : kurde to może jakis znak , że stalo sie to wlasnie tego dnia , bo gdyby nie to ze tam zemdlalam , dzis mgloby mnie nie byc ( mialam katastrofalne wyniki , lekarz powiedzial mi ze 2 tyg i juz by moglobyc tragicznie)No i teraz od jakiegos roku , kiedy nie spojrze na zegarek ( nie robie tego specjalnie, ot surfuje po necie , patrze która godzina : 21:37 (a jak wiemy to godzina o której zmarŁ Jan Pawel II),dostaje sms : 21:37 , dzowni ktoś do mnie: 21:37 ..na poczatku to bagatelizowalam , aleod pewnego czasu mam tego poprostu już dość , bo zaczynam sobie jakies historie w glowie tworzyc typu , ze to moze jakies znaki czy cos;p. no naprawde nie wiem co o tym myśleć, może to naprawde tylko przypadek ..Jak już pisalam , nigdy nie bylam i nadal jakos wierzaca bardzo nie jestem , nawet moge nazwac sie agnostykiem , ale jednak zaczelam sie w tych zdarzeniach doszukiwać czegoś ''glebszego''a Wy co myślicie?Odbilo mi juz totalnie , czy to tylko taki przypadek ?
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 20:13   #67
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
no dobra , najwyzej potem usunie sie post a wię to troszke historia z innej ''beczki'' ale ma cos zwiazane z zegarkiem ;p.
A wiec prawie 5 lat temu dokladnie 2 kwietnia 2006 roku , bylam z klasa z gimnazjum na Mszy Sw. w intencji Papieża (tego dnia byla 1 rocznica jego smierci), zemdlaam na tej Mszy i tego samego dnia udalam sie do lekarza , po paru dniach trafilam do szpitala , okazalo sie , ze mam raka. Nigdy nie bylam jakos bardzo wierzaca , ale pomyslalam sobie : kurde to może jakis znak , że stalo sie to wlasnie tego dnia , bo gdyby nie to ze tam zemdlalam , dzis mgloby mnie nie byc ( mialam katastrofalne wyniki , lekarz powiedzial mi ze 2 tyg i juz by moglobyc tragicznie)No i teraz od jakiegos roku , kiedy nie spojrze na zegarek ( nie robie tego specjalnie, ot surfuje po necie , patrze która godzina : 21:37 (a jak wiemy to godzina o której zmarŁ Jan Pawel II),dostaje sms : 21:37 , dzowni ktoś do mnie: 21:37 ..na poczatku to bagatelizowalam , aleod pewnego czasu mam tego poprostu już dość , bo zaczynam sobie jakies historie w glowie tworzyc typu , ze to moze jakies znaki czy cos;p. no naprawde nie wiem co o tym myśleć, może to naprawde tylko przypadek ..Jak już pisalam , nigdy nie bylam i nadal jakos wierzaca bardzo nie jestem , nawet moge nazwac sie agnostykiem , ale jednak zaczelam sie w tych zdarzeniach doszukiwać czegoś ''glebszego''a Wy co myślicie?Odbilo mi juz totalnie , czy to tylko taki przypadek ?

szczerze to ma to ręce i nogi
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 20:47   #68
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

no ja nie wiem co o tym myslec..dzis upadl mi telefon podnosze i znow ta godzina. nie wiem naprawde dzwne to jest i zaczyna mnie irytować ;p staralam sie o tym jakos w ogole nie myslec ale niestety co z tgo ze w ciagu dnia nie mysle, jak przychodzi wieczor i przypadowe spojrzenie na zegarek itd i znów ta godzina..
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 22:07   #69
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
no ja nie wiem co o tym myslec..dzis upadl mi telefon podnosze i znow ta godzina. nie wiem naprawde dzwne to jest i zaczyna mnie irytować ;p staralam sie o tym jakos w ogole nie myslec ale niestety co z tgo ze w ciagu dnia nie mysle, jak przychodzi wieczor i przypadowe spojrzenie na zegarek itd i znów ta godzina..
kiedys jechalam pociagiem i dpkladnie o 21,37 stanał z niewyjasnionych przyczyn, moze Ty nim jechałas ;p
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 08:21   #70
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

jlys-ale rozumiem,ze juz jestes zdrowa tak? Moim zdaniem to omdlenie i ta cala historia stala sie nie przypadkiem ... Sadze,ze (mozecie mnie uznac za idiotke ) ta sytuacja miala cie zblizyc do Boga... albo to wszystko stalo sie dlatego, zebys docenila zycie...
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 10:23   #71
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

nie jestem jeszcze zdrowa calkowicie, niby choroba w fazie remisji ale niestety raz lepiej , raz gorzej...
no wlasnie tez myslalam ze moze to ma mnie zblyzc jakos czy cos ale cos nie wychodzi ;p
doduŚ - nie jechalam tym pociagiem
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 14:28   #72
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

tez nie jestem wierząca, ale gdybym miała takie jazdy, to pewnie bardzo bym się nad tym zastanowiłam może to faktycznie jakis znak? może powinnaś pójść do zakonu?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 16:22   #73
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

hahaha oj chyba nie ,nie wiem czy mój TŻ byby zadowolony a ja tym bardziej. Nie wiem ale jak to bedzie trwac dluzej to chyba sie zbiore na jakas msze czy cos takiego ;p
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 18:28   #74
Emily95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Ja już nie raz budziłam sie o 3 w nocy Ani trochę mi to nie przeszkadzał do czasu jak się tak budziłam później nie mogłam zasnąć i wychodziłam na dwór,może to głupie ale czułam się jakbym nie miała ciała...
Emily95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 19:53   #75
imersja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 733
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

tez tal mam zawsze budzę się punkt 3.00
imersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 13:40   #76
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Dziewczyny,ostatnio na Polsacie były "Egzorcyzmy Emily Rose",nie oglądałyście czasem? Bo tam też ta dziewczyna budziła się punkt 3.00
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 21:46   #77
paula3312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

A ja trochę odnowie temat, choć mam przed nim okropnego pietra....

Od kilku dni mam problemy ze spaniem. Nie mogę zasnąć, męczę się przez 1-1,5 żeby zasnąć, a nawet jeśli zasnę chwilkę po 2, to i tak obudzę się przed 3, na dodatek nie mogę później znowu zasnąć. Wszystko zaczęło się od nocy, gdy spałam sama w pokoju, bo zawsze dzielę pokój z siostrą, ale wyjechała na wakacje. No i zbytnio nie przejęłabym się tą 3, gdyby nie fakt, że oglądaliśmy na religii egzorcyzmy, a ja przed horrorami, a w szczególności egzorcyzmami, nie mówiąc już o opartych na faktach, bronię się rękami i nogami... Macie jakiś pomysł, żeby tego się pozbyć? Bo popadam w jakąś paranoję. ;p
paula3312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.