Czy faceta trzeba trzymac krótko ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-09, 12:06   #1
Bodzia76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 129

Czy faceta trzeba trzymac krótko ?


Co Wy na to dziewczyny ? jak sobie radzicie z niesfornymi zachowaniami TŻ-ów ? Jestem po kilku związkach i zawsze byłam trochę zaborcza , oczywiście bez przesady ale jak raz dałam większą swobodę to nie wyszło mi na dobre .... Niby jest zasada żeby dać facetowi wolność to będzie mu bardziej zależało i z tej wolności nie skorzysta ,ale cos mam wątpliwości co do tej zasady ...
__________________
W życiu możesz mieć wszystko co chcesz, bo jeśli tego nie masz, to znaczy że tego nie chciałeś...

Edytowane przez Bodzia76
Czas edycji: 2012-04-09 o 12:10
Bodzia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:09   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Cytat:
Napisane przez Bodzia76 Pokaż wiadomość
Co Wy na to dziewczyny ? jak sobie radzicie z niesfornymi zachowaniami TŻ-ów ? Jestem po kilku związkach i zawsze byłam trochę zaborcza , oczywiście bez przesady ale jak raz dałam większą swobodę to nie wyszło mi na dobre ....
Hmm to jest ciężki temat
Ogólnie raczej nie ma co "trzymać faceta krótko", bo na pewno nie sprawdzi się to na dłuższą metę. Przecież każdy potrzebuje odrobiny swobody, mężczyzna zbyt kontrolowany na pewno nie będzie w takim związku szczęśliwy. Moim zdaniem najlepiej na początku ustalić jakieś wspólne zasady i się ich trzymać. Jeżeli mężczyzna szanuje i kocha swoją kobietę to sam się będzie wystarczająco pilnować i trzymać zasad.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:13   #3
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:14   #4
Bodzia76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 129
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Hmm to jest ciężki temat
Ogólnie raczej nie ma co "trzymać faceta krótko", bo na pewno nie sprawdzi się to na dłuższą metę. Przecież każdy potrzebuje odrobiny swobody, mężczyzna zbyt kontrolowany na pewno nie będzie w takim związku szczęśliwy. Moim zdaniem najlepiej na początku ustalić jakieś wspólne zasady i się ich trzymać. Jeżeli mężczyzna szanuje i kocha swoją kobietę to sam się będzie wystarczająco pilnować i trzymać zasad.
To nawet nie chodzi o kontrole i zasypywanie smsami telefonami ,ale właśnie jak piszesz , zasady na złamanie których nie można przymknąć oka
__________________
W życiu możesz mieć wszystko co chcesz, bo jeśli tego nie masz, to znaczy że tego nie chciałeś...
Bodzia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:15   #5
UserOne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 511
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Jako facet powiem, że wszystko zależy od charakterów i nazwijmy to oględnie obycia obojga partnerów. Ktoś kto jest np. osobą wykształconą i spokojną, może potraktować takie trzymanie krótko, jako przejaw braku szacunku i podziękować za dalszą przygodę. Natomiast, np. ktoś kto jest cholerykiem i jest osobą, powiedzmy niezbyt skomplikowaną, może wręcz wymagać takiego traktowania. Więc kwestia bardzo indywidualna.
UserOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:15   #6
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:22   #7
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Masz psa czy faceta? Bo wypowiadasz się, jakby chodziło o tresurę.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 12:23   #8
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

ja myślę tak:
Po pierwsze-Facet to nie pies, żeby go trzymać krótko.
Po drugie-co rozumiesz pod stwierdzeniem "niesforne zachowanie"? jeśli np. będzie chciał zdradzić to zdradzi, a Ty nie będziesz miała na to żadnego wpływu.
Po trzecie-w związku dwóch kochających się osób nie trzeba ustalać zasad, bo one nasuwają się same z siebie.

no ale ja się pewnie nie znam
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:24   #9
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Krótko trzymać to można psa na smyczy, jeśli jest agresywny...
Mężczyźni to nie są podludzie, a my-kobiety nie jesteśmy treserami, którzy powinni tych mężczyzn nieszczęsnych wychowywać... Takie jest moje zdanie.

Zgadzam się co do ustalonych zasad. Aczkolwiek "przegadywanie" takich zasad nigdy nie miało miejsca np. w moim związku. Niektóre rzeczy wyszły w praniu, niektóre po prostu były oczywiste. Oboje dajemy sobie wolność, tworzymy związek na zasadzie partnerstwa, a nie na zasadzie treserka-pies. Ja wiem na ile "mogę sobie pozwolić", żeby nas związek nie ucierpiał. Mój TŻ również wie gdzie są granice tolerancji.


Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wszystko zależy od człowieka - tu się zgodzę. Jak ktoś chce zdradzić, albo zrobić coś, co drugiej stronie się nie podoba - to i tak to zrobi.
A zasady i granice są po to, że jak druga strona się w końcu o tym dowie... to nie zakłada wątku na Wizażu pt: "Zdradził mnie, ale ja go tak kocham" - tylko po prostu odchodzi.
I wiąże się z kimś, kogo traktuje na równi z sobą, kogo szanuje i kto odwdzięcza się tym samym.
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:25   #10
Ki@
Raczkowanie
 
Avatar Ki@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 273
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Moja babcia zawsze powtarzała: "Z krótkiego łańcucha pies się bardziej zrywa"

Nie chodzi tu o wolność całkowitą. Związek jest równoznaczny z odpowiedzialnością i z szacunkiem do siebie nawzajem.
Podstawą jest rozmowa. Z moim TŻ wspólnie ustalamy granice i staramy się ich nie przekraczać. Gdy mi się nie podoba jego zachowanie, mówię mu o tym, tłumacząc swoje odczucia.
Nie kontroluję, ale również wymagam aby działało to w obie strony...

Skoro z kimś jestem, to mu ufam. Jeśli nie ma zaufania, związek jest wtedy bez sensu.
Ki@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:27   #11
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Na szczęście mój TŻ nie przejawia niesfornych zachowań
Dobraliśmy się, bo mamy podobne charaktery. On nie miał zbyt wielu związkowych doświadczeń, więc gdy pierwszy raz podczas trwania związku chciałam się umówić z kolegą, to trochę mu się to nie spodobało. Ale pogadaliśmy spokojnie, jak wyobrażamy sobie nasz związek, takie wyjścia i spotkania i jest ok. On też jest wobec mnie w porządku, nie mam najmniejszego powodu, żeby mu nie ufać, więc ma dużą swobodę. Nie muszę go tresować czy trzymać krótko. Zależy mu na mnie, więc spokojną rozmową i odpowiednimi argumentami potrafimy się dogadać, zrozumieć, wypracować wspólne zasady. I oboje ich przestrzegamy, co zresztą przychodzi nam naturalnie, nie musimy się do niczego ograniczać i pilnować.

Cytat:
Zgadzam się co do ustalonych zasad. Aczkolwiek "przegadywanie" takich zasad nigdy nie miało miejsca np. w moim związku. Niektóre rzeczy wyszły w praniu, niektóre po prostu były oczywiste. Oboje dajemy sobie wolność, tworzymy związek na zasadzie partnerstwa, a nie na zasadzie treserka-pies. Ja wiem na ile "mogę sobie pozwolić", żeby nas związek nie ucierpiał. Mój TŻ również wie gdzie są granice tolerancji.
Dokładnie o to chodzi.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2012-04-09 o 12:29
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 12:29   #12
Bodzia76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 129
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Masz psa czy faceta? Bo wypowiadasz się, jakby chodziło o tresurę.
Mam na mysli faceta i nie porównywała bym tego do tresury , ale podobno faceci są jak dzieci a każde dziecko potrzebuje świadomości co można a co nie ... Nie mam tu na myśl żeby go strofować , karcić , kontrolować .
__________________
W życiu możesz mieć wszystko co chcesz, bo jeśli tego nie masz, to znaczy że tego nie chciałeś...
Bodzia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:32   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Moj TZ to czlowiek. Jest wolny i ja takze. Jednak wiemy oboje czego nie powinnismy robic zeby nie robic przykrosci drugiej osobie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:32   #14
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Cytat:
Napisane przez Ki@ Pokaż wiadomość
Nie chodzi tu o wolność całkowitą. Związek jest równoznaczny z odpowiedzialnością i z szacunkiem do siebie nawzajem.
( . . . )
Nie kontroluję, ale również wymagam aby działało to w obie strony...

Skoro z kimś jestem, to mu ufam. Jeśli nie ma zaufania, związek jest wtedy bez sensu.
Dokładnie tak. Podstawa to zaufanie, a nie regulacja długości łańcucha...

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
On też jest wobec mnie w porządku, nie mam najmniejszego powodu, żeby mu nie ufać, więc ma dużą swobodę. Nie muszę go tresować czy trzymać krótko. Zależy mu na mnie, więc spokojną rozmową i odpowiednimi argumentami potrafimy się dogadać, zrozumieć, wypracować wspólne zasady. I oboje ich przestrzegamy, co zresztą przychodzi nam naturalnie, nie musimy się do niczego ograniczać i pilnować.
Dokładnie, jeśli dwie osoby są w związku to z założenia ufają sobie i się szanują... dlatego wszelkie "ograniczenia" przychodzą naturalnie. Nie ze względu na "długość łańcucha", ale właśnie przez szacunek i zaufanie.
Nie łamiemy zasad przez strach, tylko dlatego, że kochamy...
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:35   #15
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:36   #16
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Cytat:
Napisane przez Bodzia76 Pokaż wiadomość
Mam na mysli faceta i nie porównywała bym tego do tresury , ale podobno faceci są jak dzieci a każde dziecko potrzebuje świadomości co można a co nie ... Nie mam tu na myśl żeby go strofować , karcić , kontrolować .
Z całym szacunkiem, ale określenia "czy faceta trzeba trzymać krótko", albo "faceci są jak dzieci" świadczą (według mnie) o Twojej niedojrzałości... z takim podejściem szczęśliwego, zdrowego związku nie stworzysz...

Nienawidzę traktowania mężczyzn jak niedorozwiniętych umysłowo.
Fakt, że się różnimy, ale bez przesady.
Faceci są jak dzieci, trzeba trzymać ich krótko, wytresować, a na meblach porozwieszać karteczki z podpisami, żeby umieli poruszać się po domu...
Paranoja.
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:37   #17
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Cytat:
Napisane przez Bodzia76 Pokaż wiadomość
Mam na mysli faceta i nie porównywała bym tego do tresury , ale podobno faceci są jak dzieci a każde dziecko potrzebuje świadomości co można a co nie ... Nie mam tu na myśl żeby go strofować , karcić , kontrolować .
- nie, mężczyźni są ludźmi, tak jak kobiety; z dzieckiem nie wchodzę w związki i nie uprawiam seksu.
I jeśli wybierzesz właściwego, który będzie kochał i szanował, nie będziesz miała takiego podejścia. Punkt wyjścia: właściwy wybór faceta + świadomość, czego nie jesteś w stanie zaakceptować.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:38   #18
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem, ale określenia "czy faceta trzeba trzymać krótko", albo "faceci są jak dzieci" świadczą (według mnie) o Twojej niedojrzałości... z takim podejściem szczęśliwego, zdrowego związku nie stworzysz...

Nienawidzę traktowania mężczyzn jak niedorozwiniętych umysłowo.
Fakt, że się różnimy, ale bez przesady.
Faceci są jak dzieci, trzeba trzymać ich krótko, wytresować, a na meblach porozwieszać karteczki z podpisami, żeby umieli poruszać się po domu...
Paranoja.
dokładnie

Masz takiego faceta jakiego sobie wybrałaś, jeśli jest dzieckiem to Twój problem.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:38   #19
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Moj TZ to czlowiek. Jest wolny i ja takze. Jednak wiemy oboje czego nie powinnismy robic zeby nie robic przykrosci drugiej osobie.
Dokładnie.
A dziecko to dziecko. Mój Tż dzieckiem nie jest.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 12:39   #20
ISthereanyHope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 79
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Miło jest być w relacji, w której oboje dba o wzajemne dobre samopoczucie. Jeśli partner/ka ma zamiar zrobić coś, co drugiej osobie nie do końca pasuje, warto jest jasno zakomunikować swój dyskomfort psychiczny, by była szansa, żeby partner wykazał się, na ile to co czuje druga osoba jest dla niego ważne

Edytowane przez ISthereanyHope
Czas edycji: 2012-04-09 o 12:48
ISthereanyHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:40   #21
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

trzymać to można psa na smyczy. piszesz, że tylko raz 'dałaś facetowi trochę wolności' i nie wyszło Ci to na dobre. a co z faktem, że tamte poprzednie związki też są przeszłością? zastanów się, czy szukasz partnera czy podnóżka.
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:42   #22
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- nie, mężczyźni są ludźmi, tak jak kobiety; z dzieckiem nie wchodzę w związki i nie uprawiam seksu.
I jeśli wybierzesz właściwego, który będzie kochał i szanował, nie będziesz miała takiego podejścia. Punkt wyjścia: właściwy wybór faceta + świadomość, czego nie jesteś w stanie zaakceptować.
Niektóre laski to chyba wręcz mają jakąś misję. Wybierają sobie te najgorsze przypadki, próbują zmienić albo liczą, że sami się zmienią z miłości A potem żalą się na wizażu, że misio woli kolegów i imprezy, że flirtuje z innymi, że nic nie robi w domu, nie stara się, woli komputer etc. One takie zakochane, a on biedne dziecko, które sobie z niczym nie radzi, bo mamusia tak wychowała, bo była dziewczyna zdradzała i trzeba mu wszystko wybaczać i prowadzić za rączkę.

Żałosne.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:45   #23
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Cytat:
Napisane przez ISthereanyHope Pokaż wiadomość
Miło jest być w relacji, w której oboje dba o wzajemne dobre samopoczucie. Jeśli partner/ka ma zamiar zrobić coś, co drugiej osobie nie do końca pasuje, warto jest jasno zakomunikować swój dyskomfort psychiczny, by była szansa, żeby partner wykazał się, na ile to co czuje druga osoba jest dla niego ważne
Dokładnie. Nigdy nie rozumiałam zabraniania, kontrolowania itp.
Jak mój TŻ zrobi lub ma zamiar zrobić coś, co mnie się nie podoba, to po prostu mówię mu, że mi się to nie podoba, jestem niezadowolona...
A jego decyzja czy to powtórzy/zrobi wiedząc, że ja jestem całą sobą "przeciw".
Na tym według mnie polega wolność w związku.
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:54   #24
Bodzia76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 129
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Oki widzę ze na wizażu wszytskie dziewczyny maja cudownych TŻ- tów , ja nie pisze o swoim obecnym związku , tylko rzuciłam luźno temat . Spostrzeżenia z przeszłości , nie chodzi mi o trzymanie na łańcuchu czy jakiejś syczy co piszecie i kontrole , nie chodzi o związek bez zaufania . Skoro macie facetów którzy zawsze sa oki i nigdy was nie zdeneruja to gratuluje i zazdroszczę
__________________
W życiu możesz mieć wszystko co chcesz, bo jeśli tego nie masz, to znaczy że tego nie chciałeś...
Bodzia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:55   #25
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Co do teorii,ze faceci sa nieco jak dzieci (bardziej niz kobiety), to sie zgadzam..
Nie przejmuja sie tyloma rzeczami, co my (wygladem do przesady np, dietami), ciesza ich proste czynnosci, nie maja wahan nastrojow i ogolnie mowia,co mysla Nie "bitchuja" innych z byle powodow, potrafia dogadac sie z kazdym osobnikiem swojej plci bez takich problemow jak maja niektore dziewczyny itp. Taka jest moja obserwacja.
Zaznaczam,ze to mi sie w nich podoba
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:55   #26
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Cytat:
Napisane przez Bodzia76 Pokaż wiadomość
Oki widzę ze na wizażu wszytskie dziewczyny maja cudownych TŻ- tów , ja nie pisze o swoim obecnym związku , tylko rzuciłam luźno temat . Spostrzeżenia z przeszłości , nie chodzi mi o trzymanie na łańcuchu czy jakiejś syczy co piszecie i kontrole , nie chodzi o związek bez zaufania . Skoro macie facetów którzy zawsze sa oki i nigdy was nie zdeneruja to gratuluje i zazdroszczę
zawsze sa klotnie. zawsze sa jakies nieporozumienia.
w kazdym nawet najlepszym zwiazku.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:56   #27
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:56   #28
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Mamy takich TŻtów jakich sobie wybrałyśmy
Są to inteligentni mężczyźni, których nie trzeba trzymać krótko, bo sami dobrze wiedzą na ile mogą sobie pozwolić i jak się w związku zachować. A denerwować na pewno nas denerwują, jak każdy każdego, to normalne. I co w związku z tym?
Ty masz problem, który dotyczy tego jak przedmiotowo i stereotypowo traktujesz mężczyzn.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:57   #29
Bodzia76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 129
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nigdy nie rozumiałam zabraniania, kontrolowania itp.
Jak mój TŻ zrobi lub ma zamiar zrobić coś, co mnie się nie podoba, to po prostu mówię mu, że mi się to nie podoba, jestem niezadowolona...
A jego decyzja czy to powtórzy/zrobi wiedząc, że ja jestem całą sobą "przeciw".
Na tym według mnie polega wolność w związku.
No widzisz i o to chodzi wasnie ze w ten sposób jakieś zasady jednak ustalasz okazując mu swoje niezadowolenie . O to własnie pytałam
__________________
W życiu możesz mieć wszystko co chcesz, bo jeśli tego nie masz, to znaczy że tego nie chciałeś...
Bodzia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 13:05   #30
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Czy faceta trzeba trzymac krótko ?

__________________
"Ja mieszkać w Polska i robić kariera
my mieć samochód i bullterriera"
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.