schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-17, 09:21   #31
Anioleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Witam.
Wrzucam fotkę koloru 542 srebrzysty średni popielaty blond- może kogoś zainteresuje. Ja bym tego nie nazwała blondem a raczej jasnym brązem i z całą pewnością nie jest to kolor widoczny na opakowaniu.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2079.jpg (97,9 KB, 420 załadowań)
Anioleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 08:26   #32
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

a możecie polecić kolor ciemny ale żeby nie wyglądał sztucznie i był z ciepłym odcieniem...?
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 13:22   #33
Oliszyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Szczerze mówiąc słyszałam o tej farbie różne opinie, ale ja z odcienia 534 jestem bardzo zadowolona..Zawsze farbuję włosy na jasny blond, ale tym razem wystąpiły różne komplikacje i miałam biało - żółty czubek głowy..po zastosowaniu tego odcienia kolor się wyrównał..jest taki dokładnie jak na opakowaniu..jasny i naturalny na tej stronce macie wszystkie odcienie dokładnie przedstawione http://www.naturalandeasy.schwarzkop...igeblonde.html ;D
Oliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 15:17   #34
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

dzięki za "ściągę"
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 19:07   #35
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

macie jakieś doświadczenie z kolorem MUSZKATAŁOWY ŚREDNI BRĄZ 670...?
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 15:15   #36
luna2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Natural & easy 670 jest rewelacyjna. Jedyna farba, ktora daje naturalne refleksy i swietny polysk. Problem jest taki , ze nie moge jej juz nigdzie kupic Probowalam innych i jestem wsiekla bo zadna inna jej nie zastapi Wiecie moze czy jest jeszcze gdzies w sprzedazy??
luna2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 17:39   #37
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Cytat:
Napisane przez luna2015 Pokaż wiadomość
Natural & easy 670 jest rewelacyjna. Jedyna farba, ktora daje naturalne refleksy i swietny polysk. Problem jest taki , ze nie moge jej juz nigdzie kupic Probowalam innych i jestem wsiekla bo zadna inna jej nie zastapi Wiecie moze czy jest jeszcze gdzies w sprzedazy??

dzięki luna.
Własnie dzisiaj poszłam do drogerii aby ją kupić i też byłam rozczarowana, cała gama kolorów była dostępna tylko tej o dziwo nie było ... a już się zdecydowałam na zakup
Kupiłam N&E 575 Średni złocisty brąz, niby różni się tylko tym że 670 miał w nazwie muszkatałowy a ten jest złoty.
Tak czy siak jestem po farbowaniu więc jutro podzielę się opinią

P.S. masz może zdjęcia z odcienia 670 .... ??

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

i jak zobacze ją gdzieś dam znać
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 17:54   #38
luna2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Witaj Bahamadia_25 niestety nie zrobilam zdjecia. Nie spodziewalam sie, ze tak szybko zaczna je wycofywac ( Wkazdym razie kolorek wyszedl mi na wlosach jak na opakowaniu a na moich dlugich wyglada to naprawde super i bardzo naturalnie. Ja farbe trzymam na wlosach zawsze max 15 min efekt jest delikatniejszy. Probowalam innych farb z tej firmy i z innej i zadna nie daje takich efektow i polysku jak natural & easy. I ca maja zrobic te biedne czlowieki ktore farbuja wlosy tym samy kolorem a pozniej z dnia na dzien znika farba ze sprzedazy :'( to jest chore.
luna2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 20:42   #39
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

DOKŁADNIE TO CHORE
nie mam pojęcia czemu tak się dzieję ...
Jestem już po farbowaniu i powiem Ci że jestem pozytywnie rozczarowana.
Wiadomo są ciemne bo chciałam taki i podkład miałam ciemny poza tym to średni brąz
Mam naturalny kolor, jednolity, trochę przebijają refleksy które miałam, ale to z mojej winy bo wzięłam 1 op i po prostu nie starczyło farby na całość, ale nie ma tragedii
Trzymałam ok 20 min + ok 5 min czasu nakładania.
Ogólnie rzecz biorąc dużżżyyy pluss
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 16:45   #40
luna2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Super Te farby naprawde sa swietne. Szukalam juz chyba wszedzie i nigdzie nie ma 670 a i cala reszta tez sie konczy Szkoda
luna2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 19:45   #41
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

tzn że cały N&E pójdzie w niepamięć:O
skąd to wiesz....;>?
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 10:20   #42
luna2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Nie wiem czy caly. Ale nie ma juz wiekszosci odcieni i wyglada na to, ze ich juz nie bedzie. Wymienia je pewnie na cos innego. Nie wiem
luna2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 17:43   #43
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

W takim razie nie wiem co mają na celu...
nie ma to jak pech.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 03:23   #44
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Dodam swoją opinie, bo długo nimi włosy farbowałam (brązami i raz rudą).
Dla mnie jest to ulubiona seria farb, bo włosy po nich wyglądają niemal jak nie farbowane, moje bardzo zniszczone i jednolite nabierały zawsze bardzo naturalnego i zdrowego o dziwo wyglądu. Kolory jak dla mnie również są bardzo ładne i naturalne. Ja jestem na +
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 17:02   #45
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Reddishh;

Święta prawda
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 22:03   #46
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Farbowałam tą farbą w środę o ile się nie mylę. więcej zdjęc dodam jutro. Farbowałam średni miedziany blond. Farba baaardzo mi się podobała. Dobrze, że odrazu są tubki do mieszania farb. (strasznie nie lubię jak nie ma). Kolor mi się baaardzo podoba farba prawie wogóle amoniakiem nie śmierdziała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (27,6 KB, 495 załadowań)
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 13:39   #47
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

podbijam temat, ma ktos cos wiecej do powiedzenia na temat tej farby? ja zamierzam wkrótce pomalować na kolor 560 kaszmirowy jasny brąz, a mam włosy srednio ciemne blond;Dwstawie zdjęcie jak ten kolor się u mnie prezentuje, ale chcialabym wiedzieć czy to prawda ze wszystkie kolory wychodza raczej ciemne? i czy lepiej trzymać po prostu krócej?
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 13:58   #48
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Witajcie,
Wczoraj po raz pierwszy farbowałam włosy Natural & Easy odcieniem 566 cynamonowy intensywny brąz.
Od razu zaznaczę, że wyszło OK.
Na moim średnim brązie (zaczynającym spierać się do rudego brązu) z jasnymi refleksami farba ładnie złapała na odcień można by rzec - mleczna czekolada ze złotym połyskiem. Całkiem fajnie, na pewno nie jest to ciemny brąz (pisały dziewczyny wcześniej, że farba lubi wychodzić ciemniej niż pisze producent). Odcień wielotonowy, ale nie wiem czy to zasługa farby czy tego, że miałam pasmami rozjaśnione włosy więc teraz nie mam tzw hełmu na głowie. Efekt ciekawy.
A co kondycji - trochę wysuszyła mi włosy, jednak ładnie błyszczą i przede wszystkim jestem zadowolona z koloru. Chyba skuszę się jeszcze nie raz na tą farbę, choć pewnie będę szaleć z innymi odcieniami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg N&E_566_Cynamonowy_intensywny_braz.jpg (39,6 KB, 110 załadowań)

Edytowane przez littlei
Czas edycji: 2011-06-03 o 14:01
littlei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 16:47   #49
XxToxicDiamondxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 38
GG do XxToxicDiamondxX
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

a ja chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was farbowała odcieniem z `cynamonowej kolekcji` 565 'cynamonowy złocisty brąz'? bo bardzo mnie kusi ten kolor, ale nie wiem czego się spodziewać. poza tym nie jestem pewna co mogłoby wyjść na moim brązie z rozjaśnionymi pasemkami.. marzeniem jest uzyskać ładny, delikatny brąz ze złotymi refleksami
ahaa, i jeszcze chciałam zapytać czym wg Was różni się ten odcień od 'zwykłego' 565 migdałowego, jasnego brązu? bo buszując po sklepach nie potrafię trafić na ten cynamonowy; jest tylko migdałowy..

jak wcześniej któraś pytała o czekoladę mokkę-jakiś rok temu przetestowałam go na sobie; z tego, co pamiętam był to ładny, głęboki brąz, ale (całe szczęście) nie czarny pamiętam, że niektóre dziewczyny pytały czym farbowałam, że uzyskałam taki ładny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg N&E_565_Cynamonowy_zlocisty_braz.jpg (39,6 KB, 88 załadowań)
XxToxicDiamondxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 18:18   #50
IwonaxD
Przyczajenie
 
Avatar IwonaxD
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
GG do IwonaxD
Smile Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Witam
Zakupiłam dzisiaj farbe nr 570 (kasztanowy średni brąz). Farba na pudełku ma świetny kolor, zobaczymy co to wyjdzie na moich dość ciemnych włosach Jak już ufarbuję, to wrzucę fotkę jakąś dla następnych pokoleń, haha Trzymajcie kciuki, żeby ładnie wyszło
__________________
Jeśli wierzysz we własne sny, masz pewność że żadna siła, tornado, wulkan, tajfun nie odbierze ci miłości. Bo miłość istnieje sama przez się...
*Johnny Depp (Axel Blackmar "Arizona Dream")
IwonaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 12:47   #51
yyamahaa371
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Smile Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Czy któraś z Was próbowała odcienia 545 ciepły cynamonowy blond?? Wczoraj kupiłam farbkę, ale jestem jeszcze przed farbowaniem..
yyamahaa371 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 14:32   #52
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Cytat:
Napisane przez XxToxicDiamondxX Pokaż wiadomość
a ja chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was farbowała odcieniem z `cynamonowej kolekcji` 565 'cynamonowy złocisty brąz'? bo bardzo mnie kusi ten kolor, ale nie wiem czego się spodziewać. poza tym nie jestem pewna co mogłoby wyjść na moim brązie z rozjaśnionymi pasemkami.. marzeniem jest uzyskać ładny, delikatny brąz ze złotymi refleksami
ahaa, i jeszcze chciałam zapytać czym wg Was różni się ten odcień od 'zwykłego' 565 migdałowego, jasnego brązu? bo buszując po sklepach nie potrafię trafić na ten cynamonowy; jest tylko migdałowy..

jak wcześniej któraś pytała o czekoladę mokkę-jakiś rok temu przetestowałam go na sobie; z tego, co pamiętam był to ładny, głęboki brąz, ale (całe szczęście) nie czarny pamiętam, że niektóre dziewczyny pytały czym farbowałam, że uzyskałam taki ładny kolor
Farbowałam włosy tą farbą na rozjaśniany brąz i wszystko było ok, niemalże jak na zdjęciu. Ten kolor jest właśnie taki, jaki chcesz uzyskać, brąz złocisty, ale myśle że na ciemniejszych włosach te refleksy mogą być mniej widoczne.

Czym różnią się od siebie te dwie farby? - na pierwszy rzut oka widać po prostu że cynamonowy 566 jest po prostu ciemniejszy niż 565. Nawet numery farb nie są odległe. Więc nie różnią się raczej niczym innym. Może jeszcze tym, że jak jest w nazwie wpada faktycznie bardziej w cynamonową poświatę, czego u 565 nie ma.

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-06-05 o 14:39
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 08:06   #53
yyamahaa371
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

W końcu zdecydowałam się na farbowanie kolorem 545 Cynamonowy ciepły blond.. niestety nie jestem zadowolona. Spodziewałam się średniego, ciepłego blondu, a tu niespodzianka BRĄZ.. Stosowałam na włosy rozjaśniane z niewielkim odrostem. Włosy nie zostały pokryte idealnie, ale tragedii nie ma. Mam nadzieję, że kolor trochę się wypłucze, bo nie czuję się dobrze w tak ciemnych włosach..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 545.jpg (42,1 KB, 113 załadowań)
yyamahaa371 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 16:03   #54
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Cytat:
Napisane przez yyamahaa371 Pokaż wiadomość
W końcu zdecydowałam się na farbowanie kolorem 545 Cynamonowy ciepły blond.. niestety nie jestem zadowolona. Spodziewałam się średniego, ciepłego blondu, a tu niespodzianka BRĄZ.. Stosowałam na włosy rozjaśniane z niewielkim odrostem. Włosy nie zostały pokryte idealnie, ale tragedii nie ma. Mam nadzieję, że kolor trochę się wypłucze, bo nie czuję się dobrze w tak ciemnych włosach..
No niestety w Twoim przypadku to nie jest wina farby a właśnie rozjaśniania. Jak już się rozjaśni to najlepiej poczekać około 2 tygodni zanim się pofarbuje, bo farba wychodzi na włosach dokładnie tak, jak opisałaś. Dodatkowo na włosach rozjaśnianych farba łapie "bardziej" czyli bardziej absorbuje kolor, dlatego najczęściej jest on o wiele ciemniejszy, niż być powinien.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 16:14   #55
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Cytat:
Napisane przez IwonaxD Pokaż wiadomość
Witam
Zakupiłam dzisiaj farbe nr 570 (kasztanowy średni brąz). Farba na pudełku ma świetny kolor, zobaczymy co to wyjdzie na moich dość ciemnych włosach Jak już ufarbuję, to wrzucę fotkę jakąś dla następnych pokoleń, haha Trzymajcie kciuki, żeby ładnie wyszło
wrzuć fotke bo ineteresuje mnie ten kolor
__________________
zapuszczam włoski Nie prostuję!
Nie suszę!
* skrzypowita
* seboradin
*drożdże
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 21:57   #56
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Cytat:
Napisane przez Edycia15 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie własnie kolorek sredni miedziany blond i jest bardzo ładny dokładnie taki jak chciałam jednak z blondem to on ma tylko nazwę wspólna bo jest to po prostu miedź ( na pewno nie jasna). A czy będą zniszczone poczekam zobaczę. Natomiast odżywka jest wydajna starczyc powinna na trzy razy bez problemu. Aha i jeszcze jedno nie spływa z głowy czerwona woda przy myciu głowy tylko taka delikatnie pomarańczowawa może tak szybko sie nie zmyje ten kolorek.
Też nim robiłam, jakieś 9 miesięcy temu i byłam zadowolona śliczna miedź
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 17:05   #57
olutek
Raczkowanie
 
Avatar olutek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 128
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
podbijam temat, ma ktos cos wiecej do powiedzenia na temat tej farby? ja zamierzam wkrótce pomalować na kolor 560 kaszmirowy jasny brąz, a mam włosy srednio ciemne blond;Dwstawie zdjęcie jak ten kolor się u mnie prezentuje, ale chcialabym wiedzieć czy to prawda ze wszystkie kolory wychodza raczej ciemne? i czy lepiej trzymać po prostu krócej?
Farbowałam tym kolorem ze 2 lata temu, ale pamiętam, że wyszedł śliczny. Byłam bardzo zadowolona, włosy nie ucierpiały pomimo tego, że są cienkie. Po dwóch myciach włosy wyglądały dokładnie tak jak na opakowaniu.
Bardzo mnie kusi teraz nr 530, robiła któraś z Was ?
olutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 11:18   #58
Antalaja
Przyczajenie
 
Avatar Antalaja
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Dziewczyny, a czy któraś z Was miała może do czynienia z odcieniem 650 Ciemny Blond Amaretto? Na próbniku w sklepie wygląda bardzo ładnie, taki jaśniuteńki brązik. A właśnie o taki efekt mi chodzi. Boję się, żeby włosy nie wyszły mi za ciemne. Obecnie mam całkiem sprany ciemny blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g1309d.jpg (38,3 KB, 85 załadowań)

Edytowane przez Antalaja
Czas edycji: 2011-06-28 o 11:19
Antalaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 17:33   #59
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Kochane mam pytanie co do tych farb. Widział je ktoś może w UK/Irlandii?
Bardzo lubię tą serię tak jak pisałam wcześniej i niedługo będę potrzebowała jakichś brązów ale nigdzie ich nie widziałam..
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 13:45   #60
dodiiikk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Ja dziś zakupiłam kolorek 546 - średni miedziany blond jestem ciekawa czy wyjdzie mi taki zblizony jak na opakowaniu ... a moje włosy mają odcien średniego brązu z refleksami rudawego pod słonce..
dodiiikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 21:52:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.