Nawilżający krem do twarzy z zaskórnikami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-02, 10:06   #1
arek6861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2

Nawilżający krem do twarzy z zaskórnikami


Hej. Potrzebuję kremu do twarzy:

-Lekki

-bardzo dobrze Nawilzajacy

-Na dzień i na noc

-Regulujacy sebum

-Przeciw zaskórnikom i wagrom



Z góry dziękuję
arek6861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 10:27   #2
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Nawilżający krem do twarzy z zaskórnikami

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...wilzajacy.html

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 10:39   #3
arek6861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Nawilżający krem do twarzy z zaskórnikami

A coś przeciw zaskórnikom i regulujące sebum?
arek6861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 21:23   #4
LadyNataliaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 124
Dot.: Nawilżający krem do twarzy z zaskórnikami

Wiem ze bardzo często polecane są kremy sylveco dostępne w drogerii natura. Cena takiego kremu wynosi mniej więcej 30 zł. Uważam ze za taki wspaniały skład ten krem jest wart każdych pieniędzy. Jest on krotki prosty i przede wszystkim odpowiedni. Nie powinien cie zapychac. W ofercie sylveco znajdziesz mnóstwo kremow jedne są lekkie z fajna higieniczne pompka a drugie bardziej treściwe na noc zamknięte w okrągłym pojemniczku. Poczytaj o tych kremach na KWC. Sama mam zamiar zakupić brzozowy na noc. Nie jest to co prawda krem na trądzik ale cera odwdziecza się podobno dzięki niemu ładnym wyglądem. Jest nawilzona ładna gładka. A jeżeli chodzi o kremy typowo do cery tradzikowej to slyszalam wiele dobrego o ziaji med najlepiej wypróbować cala serię ( żel tonik i krem) wiem ze polecany jest również iwostin

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

To zależy tez od tego jakie są to zaskorniki ... Jeżeli mowa tu o podskórnych grudkach to ciężko będzie ci tego się pozbyć. Wiem z własnego doświadczenia. Zakupiła ostatnio pastę z ziaji z seri - liście manuka. Ta pasta to w sumie taki mocny peeling który stosuje od czasu do czasu. Pomocne mogą okazać się maseczki z glinki. Albo wyprobuj jakoś masc na te podskórne Mendy ! Ja ostatnio czytalam o maści acne - derm. Jest do kupienia w aptece bez recepty za ok. 20 zł. Wiec może warto zainwestować ? Sama się nad nią zasranawiam. Tak naprawdę jest to krem trochę się o nim na czytalam i jestem prawie przekonana do jego kupna na następnych zakupach. Niestety ale może spowodować z poczatku wysyp ale potem wszystko ma się właśnie zniwelować. Trochę obawiam się tego wysypu ale chyba zaryzykuje. Mam nadzieje ze nie będę potem płakać patrzat w lustro. Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się o tym kremie to napisz. a jeżeli zas chodzi ci o czarne kropeczki najczęściej występujące wokół nosa ( tez się z nimi borykam ) to może spróbuje jakiś pasków na noc ? Do kupienia w drogerii albo wyprobuj jakieś domowe sposoby. Kto wie może okażą się skuteczne
LadyNataliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 22:04   #5
Agnieszka_Wro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 29
Dot.: Nawilżający krem do twarzy z zaskórnikami

Z mojej strony mogę polecić dwa kremy, które u mnie dały dość fajne efekty za czasów kiedy moja cera była pełna zaskórników i wyprysków.
La Roche Poseay - Effaclar Matt - krem nawilżajacy na całą buzię, któy zmniejszył mi ilość zaskórników i pojedynczych wyprysków.
Effaclar Duo - to punktowy krem na pryszcze i zaskórniki któy podczas nocy potrafi zdziałać cuda!
Dość dobrze poradził sobie u mnie także Anti Acne Cream z Organique, który stosowałam głównie na noc i może nie spektakularne, ale efekty były
Agnieszka_Wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 18:46   #6
agata_1501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 53
Dot.: Nawilżający krem do twarzy z zaskórnikami

Ja kiedyś też stosowałam ten z xxx to w sumie nieźle dawał radę, ale wypryski mam raz na jakiś czas, więc też nie musiał z dużym problemem sobie radzić.
Jeżeli chodzi o fajny nawilżający krem to do tej pory moim ulubieńcem jest Hydra Vegetal z Yves Rocher. Właśnie lekka konsystencja, świetnie nawilża, naprawdę polecam. YR też ma linię Pure System dla cery trądzikowej, to może to by pomogło ogólnie na wszystkie problemy

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-07-25 o 09:56 Powód: reklama
agata_1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-19 19:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.