Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-06, 10:38   #1
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176

Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!


Szukalam,szukalam i nie znalazlam,a moze przeoczylam?
Bliznieta zapraszam!!!
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 10:41   #2
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Czekałam aż ktoś założy taki wątek zgłaszam się-3 czerwca
i wiecie co, sprawdza się że bliźnięta mają dwie natury- u mnie czasem spokojna czasem towarzyska i imprezowa Poza tym z tym krasomówstwem też- mam jakiśtam dar i wysławiam się bardzo dobrze a z wad? słomiany zapał,często przypisywany bliźniętom, ja mam niestety- interesuje się czymś parę dni i rzucam w kąt(np. jakieś hobby, zajęcie)... no ale bliźnięta są super.. i jeszcze jedno się zgadza u mnie- mam złe stosunki ze skorpionami, nie lubię ludzi z tego znaku(oczywiście to tylko astrologia i są wyjątki i na poważnie tego do końca nie biorę)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 10:49   #3
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Witam goraco!!!!!!!!!!!!!
A ja jestem z 30 maja!!!!Uwielbiam maj i czerwiec
Ja tez mam dwie natury.Raz jestem cicha,skryta w sobie,nic mi sie nie che,najchetniej zamknelabym sie w 4 scianach,a za chwile mam ochote poszalec,zabawic sie!!!
Hmm...no niestety jestem tez czasem strasznie wybuchowa i jak ktos mi zajdzie za skore.........oj potrafie pokazac pazurki...a mam bardzo ostre!!!!!!No a po chwili zaluje tego,ze kogos tak ostro podrapalam Ohhh ta moja blizniacza natura...........
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 10:55   #4
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez Vanessa176 Pokaż wiadomość
Witam goraco!!!!!!!!!!!!!
A ja jestem z 30 maja!!!!Uwielbiam maj i czerwiec
Ja tez mam dwie natury.Raz jestem cicha,skryta w sobie,nic mi sie nie che,najchetniej zamknelabym sie w 4 scianach,a za chwile mam ochote poszalec,zabawic sie!!!
Hmm...no niestety jestem tez czasem strasznie wybuchowa i jak ktos mi zajdzie za skore.........oj potrafie pokazac pazurki...a mam bardzo ostre!!!!!!No a po chwili zaluje tego,ze kogos tak ostro podrapalam Ohhh ta moja blizniacza natura...........
Ja też tak mam z tym-raz spokojna raz szalona Mój Tż jest wagą- dobrze się dogadujemy, z wodnikami też mam dobre układy. A najlepsze jest to, że urodzinki możemy wyprawić w takie ciepłe miesiące, pamiętam zawsze jak byłam mała, miałam urodziny w plenerze i duużo truskawek a tak poza tym...marzy mi się żeby mój ślub(o ile kiedyś bedzie) zrobić właśnie w moje urodziny- bedzie ciepło no i dwie okazje do świętowania
mam nadzieje, że zjawią się jeszcze jakieś bliźniaki
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 10:58   #5
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Slub w urodzinki???Swietny pomysl.



Napiszesz jeszcze cos o sobie?????My blizniaki musimy sie trzymac razem i troszke lepiej poznac



Ja tez mam nadzieje,ze dolacza do nas nowe siostry blizniaczki
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:04   #6
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez Vanessa176 Pokaż wiadomość
Witam goraco!!!!!!!!!!!!!
A ja jestem z 30 maja!!!!Uwielbiam maj i czerwiec
Ja tez mam dwie natury.Raz jestem cicha,skryta w sobie,nic mi sie nie che,najchetniej zamknelabym sie w 4 scianach,a za chwile mam ochote poszalec,zabawic sie!!!
Hmm...no niestety jestem tez czasem strasznie wybuchowa i jak ktos mi zajdzie za skore.........oj potrafie pokazac pazurki...a mam bardzo ostre!!!!!!No a po chwili zaluje tego,ze kogos tak ostro podrapalam Ohhh ta moja blizniacza natura...........
no no no ...ja też jestem z 30 maja!! zgłasza się kolejny bliźniaczek!
czytałam kiedyś że w całym zodiaku -to nasz znak jest najlepszy!! atu mały opis bliźniaków :

Ciekawość i inteligencja to główne cechy urodzonych pod znakiem Bliźniąt.
Znakiem tym włada planeta Merkury, kojarzona z bogiem handlu i przekazywania informacji.

Urodzeni pod znakiem Bliźniąt to osoby wyjątkowo bystre i inteligentne. Uwielbiają zdobywać i przekazywać wiadomości. Są niezastąpionym źródłem informacji o bliższym i dalszym otoczeniu, a jeśli czegoś nie wiedzą, to nadrobią to inteligentną miną.

Doskonała pamięć, olbrzymi zasób słów i błyskawiczny czas reakcji czynią z nich trudnych przeciwników podczas dysput i sporów. Bliźnięta posiadają wielodzielną uwagę - bez problemów wykonują kilka czynności na raz, czym zadziwiają inne Znaki Zodiaku.

Często jednak spotykają się z zarzutem powierzchowności. Aby osiągnąć prawdziwy sukces powinny nauczyć się koncentracji i wytrwałości. Bliźnięta bez trudu odnajdują się w każdych warunkach, łatwość przystosowania się należy do ich największych życiowych atutów.

System nerwowy Bliźniąt jest jednak bardzo delikatny, a bezustanny wewnętrzny dialog skutkuje migrenami. Przedstawiciele tego Znaku często zapominają o swoich potrzebach. Bliźnięta powinny więcej dbać o siebie, służy im zwłaszcza wypoczynek w górskiej okolicy.

Przedstawiciele tego Znaku dbają, aby zawsze iść z duchem czasu - interesują się nowinkami i ploteczkami. W głębi serca Bliźnięta nie dorośleją nigdy - ich wesołe usposobienie i żywy umysł pozwala im łamać pokoleniowe bariery.

Odpowiedzialność i brak nowych pomysłów przerażają je. Dobierając znajomych i przyjaciół nie patrzą na status społeczny, z wdziękiem omijają zakazy i normy.

Wedle tradycji zawody odpowiednie dla Bliźniąt to dziennikarz, handlowiec, prawnik i aktor. Bliźnięta radzą też sobie świetnie w świecie reklamy, biur podróży i firm komputerowych. Kontakt z ludźmi jest tym co Bliźnięta lubią najbardziej. Zdolności językowe i talent literacki należą do ich atutów. Zadania trudne i żmudne męczą Bliźnięta - księgowość nie jest ich mocną stroną. Jako szef Bliźniak jest sympatyczny, nie wywyższa się i ceni układ partnerski. Jako podwładny lubi mieć wolną rękę, zachwycają go służbowe wyjazdy i szkolenia. Bliźnięta bywają jednak roztrzepane i mogą mieć problemy z dotrzymywaniem terminów.

Nie wiem jak u ws Kochane - ale wiele z tych opisanych tu rzeczy pasuje do mnie ja jako typowy bliźniak - jestem bardzo ciekawska , trudno usiedzieć mi w miejscu...tak jak napisano służy mi wypoczynek w górach - które po prostu uwielbiam
a z minusów - hm..no jestem roztrzepanalubi ę ploteczki i faktycznie księgowość itp do nie dla mnie! ale bracuje w biurze podrózy - czyli tak jak napisano w opisie to praca dla mnie




Ciekawość i inteligencja to główne cechy urodzonych pod znakiem Bliźniąt.
Znakiem tym włada planeta Merkury, kojarzona z bogiem handlu i przekazywania informacji.

Urodzeni pod znakiem Bliźniąt to osoby wyjątkowo bystre i inteligentne. Uwielbiają zdobywać i przekazywać wiadomości. Są niezastąpionym źródłem informacji o bliższym i dalszym otoczeniu, a jeśli czegoś nie wiedzą, to nadrobią to inteligentną miną.

Doskonała pamięć, olbrzymi zasób słów i błyskawiczny czas reakcji czynią z nich trudnych przeciwników podczas dysput i sporów. Bliźnięta posiadają wielodzielną uwagę - bez problemów wykonują kilka czynności na raz, czym zadziwiają inne Znaki Zodiaku.

Często jednak spotykają się z zarzutem powierzchowności. Aby osiągnąć prawdziwy sukces powinny nauczyć się koncentracji i wytrwałości. Bliźnięta bez trudu odnajdują się w każdych warunkach, łatwość przystosowania się należy do ich największych życiowych atutów.

System nerwowy Bliźniąt jest jednak bardzo delikatny, a bezustanny wewnętrzny dialog skutkuje migrenami. Przedstawiciele tego Znaku często zapominają o swoich potrzebach. Bliźnięta powinny więcej dbać o siebie, służy im zwłaszcza wypoczynek w górskiej okolicy.

Przedstawiciele tego Znaku dbają, aby zawsze iść z duchem czasu - interesują się nowinkami i ploteczkami. W głębi serca Bliźnięta nie dorośleją nigdy - ich wesołe usposobienie i żywy umysł pozwala im łamać pokoleniowe bariery.

Odpowiedzialność i brak nowych pomysłów przerażają je. Dobierając znajomych i przyjaciół nie patrzą na status społeczny, z wdziękiem omijają zakazy i normy.
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:04   #7
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez Vanessa176 Pokaż wiadomość
Slub w urodzinki???Swietny pomysl.



Napiszesz jeszce cos o sobie?????My blizniaki musimy sie trzymac razem i troszke lepiej poznac



Ja tez mam nadzieje,ze dolacza do nas nowe siostry blizniaczki
Ojej coś o sobie...z perspektywy znaku zodiaku to już wszystko napisałam,czasem jestem bardzo gadatliwa(niby cecha bliźniąt) czasem nie chce mi się nic gadać jestem humanistką (studiuję filozofię ) i od dziecka mam uzdolnienie plastyczne (wszyscy się śmieją że to wynik leworęczności) co do zainteresowań,jak już mówiłam mam słomiany zapał,jedyne co na dłużej przetrwało to zaintereswanie mangą,anime,japońską kuturą(moda!),
a tak poza tym to interesuję się modelingiem,modą, fotografiami modowymi... no i jak każda kobieta lubię szleć z ciuchami i kosmetykami
Od dziecka lubiłam czytać,wręcz pochłaniałam książki(Tż zawsze sie dziwki że bardzo szybko potrafię czytać).... co by tu jeszcze napisać- że lubię niezdrowe żarcie-cheesburgery,spaghetti,pi zze-jem wszystko i dużo i nie tyję bo taką mam już przemianę materii...a od chipsów i słodyczy jestem uzależniona

szkoda że tak daleko do naszych urodzinek... moja ulubiona pora roku to wiosna-lubie patrzeć jak wszystko rozkwita i robi się zielone, dostaję powera i chce mi się żyć, a maj i czerwiec to moje ulubione miesiące bo robi się ciepło i wszędzie są kwiatki,mlecze żółte, truskawki... no i urodziny

Ewulinek witamy!!!
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 11:08   #8
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Witamy ewulinek@vp.pl!!!!!!


To bedziemy razem swietowac urodzinki!!!!
Szkoda,ze do maja jeszcze troszke zostalo.......
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:11   #9
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Dziewczyny a rozrzutnosc to tez cecha blizniat?????
Kurcze ja jakos nie umiem nic zaoszczedzic!!!!Wszystkie pieniadze wydaje na kosmetyki i ciuchy,ktore oczywiscie po paru zalozeniach juz mi sie nie podobaja Nie moge wyjsc do sklepu z portfelem,bo zawsze na cos sie skusze
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:13   #10
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez Vanessa176 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a rozrzutnosc to tez cecha blizniat?????
Kurcze ja jakos nie umiem nic zaoszczedzic!!!!Wszystkie pieniadze wydaje na kosmetyki i ciuchy,ktore oczywiscie po paru zalozeniach juz mi sie nie podobaja Nie moge wyjsc do sklepu z portfelem,bo zawsze na cos sie skusze
Ja jestem wiecznie bez kasy wszystko co dostane wydaje-ciuchy,kosmetyki..jak sobie coś odłożę to góra tydzień:/ mam już 30błyszyków mama mnie wyzywa że musiała mi dać kolejną szfę na kosmetyki hehe ale myślę że jakbym miała ważny cel np. zbieranie na mieszkanie,oszczędzanie na wspólne życie to by mi się udało....
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:15   #11
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

No to chyba jednak jest cecha blizniat


Oj jak mi zimno dzisiaj.Taka okropna pogoda!Az sie nie chce z domu wychodzic
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 11:15   #12
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ojej coś o sobie...z perspektywy znaku zodiaku to już wszystko napisałam,czasem jestem bardzo gadatliwa(niby cecha bliźniąt) czasem nie chce mi się nic gadać jestem humanistką (studiuję filozofię ) i od dziecka mam uzdolnienie plastyczne (wszyscy się śmieją że to wynik leworęczności) co do zainteresowań,jak już mówiłam mam słomiany zapał,jedyne co na dłużej przetrwało to zaintereswanie mangą,anime,japońską kuturą(moda!),
a tak poza tym to interesuję się modelingiem,modą, fotografiami modowymi... no i jak każda kobieta lubię szleć z ciuchami i kosmetykami
Od dziecka lubiłam czytać,wręcz pochłaniałam książki(Tż zawsze sie dziwki że bardzo szybko potrafię czytać).... co by tu jeszcze napisać- że lubię niezdrowe żarcie-cheesburgery,spaghetti,pi zze-jem wszystko i dużo i nie tyję bo taką mam już przemianę materii...a od chipsów i słodyczy jestem uzależniona

szkoda że tak daleko do naszych urodzinek... moja ulubiona pora roku to wiosna-lubie patrzeć jak wszystko rozkwita i robi się zielone, dostaję powera i chce mi się żyć, a maj i czerwiec to moje ulubione miesiące bo robi się ciepło i wszędzie są kwiatki,mlecze żółte, truskawki... no i urodziny

Ewulinek witamy!!!
Witam Kochane

wklejam jeszcze opis jakie są Bliźnięta na randce :

"Bliźnięta nie muszą kochać czy być zakochane, żeby zdecydować się na rozbieraną randkę..."
Bliźnięta są mistrzami w romansach i flirtach... słownych. Potrafią zwodzić kilka osób naraz, a potem udać, że przecież to nie było nic poważnego. Bliźnięta najbardziej w świecie boją się nudy. Dlatego z przerażeniem myślą o stałym związku, który mógłby ograniczyć ich swobodę poruszania się i... flirtowania. Najlepiej się czują, kiedy mają co najmniej dwóch adoratorów lub dwie kobiety do romansów i erotycznych rozkoszy. Niektóre Bliźnięta prowadzą nawet podwójne życie. Dzięki wykonywanemu zawodowi (dziennikarz, handlowiec, biznesmen, podróżnik) mają w kilku miastach - niczym marynarze w każdym porcie - kilka przystani, w których można się do kogoś przytulić, a przede wszystkim z kimś porozmawiać...

Główną motywacją, która popycha Bliźnięta do działania, jest przede wszystkim ciekawość. Trzeba więc je zwodzić i nie mówić im wszystkiego o sobie. Wtedy jest szansa nawet na kilka randek, zanim ich bystre oko i umysł nie odkryją wszystkiego same. Bliźnięta nie muszą kochać czy być zakochane, żeby zdecydować się na rozbieraną randkę. Robią to z czystej ciekawości i dla eksperymentu - jak będzie tym razem? Mają również bardzo krótką pamięć i szybko zapominają gdzie, z kim i dlaczego. Przyłapane na niewygodnych dla nich faktach kłamią jak z nut i mówią, że to inaczej, niż się myśli...

Bliźnięta zdobywa się słowami. Dobór komplementów i zaklęć miłosnych jest więc bardzo ważny. Bliźnięta lubią również miłosną korespondencję - piszą często listy, SMS-y czy e-maile, a nawet wysyłają namiętne faksy. Same też uwielbiają je dostawać. Nieraz Bliźnięta są bardziej podniecające i interesujące przez telefon, niż na żywo... W łóżku Bliźnięta potrafią zagadać partnera na śmierć. Jednak jeśli rzeczywiście ktoś lub coś zrobi na nich wrażenie - cichną i dadzą ze sobą zrobić wszystko. Jako namiętni kochankowie Bliźnięta ustępują innym Znakom Zodiaku. Mogą nawet zdekoncentrować partnera zadając mu w kulminacyjnym momencie pytanie zupełnie nie związane z dramaturgią wydarzeń. Trzeba dużego refleksu i silnych nerwów, żeby to znieść. Bliźnięta natomiast pięknie mówią o miłości i prawią w łóżku podniecające komplementy. Po wspólnej nocy Bliźnięta uroczo wymykają się z miejsca wydarzeń i biegną, aby wszystko - ze szczegółami - opowiedzieć przyjaciółce czy przyjacielowi lub przynajmniej opisać w pamiętniku. Na pewno ubarwią swoją relację. Bo jeśli chodzi o seks, to lubią o nim przede wszystkim rozmawiać.

Odpowiedni partnerzy dla Bliźniąt to Waga i Wodnik. Z nimi znajdą wiele tematów do rozmów i wspólnych obserwacji. Będą to również na tyle wolne związki, żeby zawsze czuć się swobodnie i nieskrępowanie. Szaloną parę tworzą Bliźnięta ze Strzelcami - to najbardziej energetyczny i ekscentryczny związek w całym Zodiaku.


Chii1986 pogrubiłam w Twoim tekście to co nas łączy
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:18   #13
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

i ja dołączam 25 maj:-D
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:18   #14
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
i ja dołączam 25 maj:-D
no super.... powiększa się nam grono
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:20   #15
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
Witam Kochane

wklejam jeszcze opis jakie są Bliźnięta na randce :

"Bliźnięta nie muszą kochać czy być zakochane, żeby zdecydować się na rozbieraną randkę..."
Bliźnięta są mistrzami w romansach i flirtach... słownych. Potrafią zwodzić kilka osób naraz, a potem udać, że przecież to nie było nic poważnego. Bliźnięta najbardziej w świecie boją się nudy. Dlatego z przerażeniem myślą o stałym związku, który mógłby ograniczyć ich swobodę poruszania się i... flirtowania. Najlepiej się czują, kiedy mają co najmniej dwóch adoratorów lub dwie kobiety do romansów i erotycznych rozkoszy. Niektóre Bliźnięta prowadzą nawet podwójne życie. Dzięki wykonywanemu zawodowi (dziennikarz, handlowiec, biznesmen, podróżnik) mają w kilku miastach - niczym marynarze w każdym porcie - kilka przystani, w których można się do kogoś przytulić, a przede wszystkim z kimś porozmawiać...

Główną motywacją, która popycha Bliźnięta do działania, jest przede wszystkim ciekawość. Trzeba więc je zwodzić i nie mówić im wszystkiego o sobie. Wtedy jest szansa nawet na kilka randek, zanim ich bystre oko i umysł nie odkryją wszystkiego same. Bliźnięta nie muszą kochać czy być zakochane, żeby zdecydować się na rozbieraną randkę. Robią to z czystej ciekawości i dla eksperymentu - jak będzie tym razem? Mają również bardzo krótką pamięć i szybko zapominają gdzie, z kim i dlaczego. Przyłapane na niewygodnych dla nich faktach kłamią jak z nut i mówią, że to inaczej, niż się myśli...

Bliźnięta zdobywa się słowami. Dobór komplementów i zaklęć miłosnych jest więc bardzo ważny. Bliźnięta lubią również miłosną korespondencję - piszą często listy, SMS-y czy e-maile, a nawet wysyłają namiętne faksy. Same też uwielbiają je dostawać. Nieraz Bliźnięta są bardziej podniecające i interesujące przez telefon, niż na żywo... W łóżku Bliźnięta potrafią zagadać partnera na śmierć. Jednak jeśli rzeczywiście ktoś lub coś zrobi na nich wrażenie - cichną i dadzą ze sobą zrobić wszystko. Jako namiętni kochankowie Bliźnięta ustępują innym Znakom Zodiaku. Mogą nawet zdekoncentrować partnera zadając mu w kulminacyjnym momencie pytanie zupełnie nie związane z dramaturgią wydarzeń. Trzeba dużego refleksu i silnych nerwów, żeby to znieść. Bliźnięta natomiast pięknie mówią o miłości i prawią w łóżku podniecające komplementy. Po wspólnej nocy Bliźnięta uroczo wymykają się z miejsca wydarzeń i biegną, aby wszystko - ze szczegółami - opowiedzieć przyjaciółce czy przyjacielowi lub przynajmniej opisać w pamiętniku. Na pewno ubarwią swoją relację. Bo jeśli chodzi o seks, to lubią o nim przede wszystkim rozmawiać.

Odpowiedni partnerzy dla Bliźniąt to Waga i Wodnik. Z nimi znajdą wiele tematów do rozmów i wspólnych obserwacji. Będą to również na tyle wolne związki, żeby zawsze czuć się swobodnie i nieskrępowanie. Szaloną parę tworzą Bliźnięta ze Strzelcami - to najbardziej energetyczny i ekscentryczny związek w całym Zodiaku.


Chii1986 pogrubiłam w Twoim tekście to co nas łączy



Ojejku!!!!!!!
Moj TŻjest wodnikiem!!!! To chyba dlatego nasz zwiazek jest taki udany!!!
Dziekujemy Kochana za te info o nas
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:21   #16
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
i ja dołączam 25 maj:-D
Witamy nowa blizniaczke!!!! : cmok:
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:22   #17
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
Witam Kochane

wklejam jeszcze opis jakie są Bliźnięta na randce :

"Bliźnięta nie muszą kochać czy być zakochane, żeby zdecydować się na rozbieraną randkę..."
Bliźnięta są mistrzami w romansach i flirtach... słownych. Potrafią zwodzić kilka osób naraz, a potem udać, że przecież to nie było nic poważnego. Bliźnięta najbardziej w świecie boją się nudy. Dlatego z przerażeniem myślą o stałym związku, który mógłby ograniczyć ich swobodę poruszania się i... flirtowania. Najlepiej się czują, kiedy mają co najmniej dwóch adoratorów lub dwie kobiety do romansów i erotycznych rozkoszy. Niektóre Bliźnięta prowadzą nawet podwójne życie. Dzięki wykonywanemu zawodowi (dziennikarz, handlowiec, biznesmen, podróżnik) mają w kilku miastach - niczym marynarze w każdym porcie - kilka przystani, w których można się do kogoś przytulić, a przede wszystkim z kimś porozmawiać...

Główną motywacją, która popycha Bliźnięta do działania, jest przede wszystkim ciekawość. Trzeba więc je zwodzić i nie mówić im wszystkiego o sobie. Wtedy jest szansa nawet na kilka randek, zanim ich bystre oko i umysł nie odkryją wszystkiego same. Bliźnięta nie muszą kochać czy być zakochane, żeby zdecydować się na rozbieraną randkę. Robią to z czystej ciekawości i dla eksperymentu - jak będzie tym razem? Mają również bardzo krótką pamięć i szybko zapominają gdzie, z kim i dlaczego. Przyłapane na niewygodnych dla nich faktach kłamią jak z nut i mówią, że to inaczej, niż się myśli...

Bliźnięta zdobywa się słowami. Dobór komplementów i zaklęć miłosnych jest więc bardzo ważny. Bliźnięta lubią również miłosną korespondencję - piszą często listy, SMS-y czy e-maile, a nawet wysyłają namiętne faksy. Same też uwielbiają je dostawać. Nieraz Bliźnięta są bardziej podniecające i interesujące przez telefon, niż na żywo... W łóżku Bliźnięta potrafią zagadać partnera na śmierć. Jednak jeśli rzeczywiście ktoś lub coś zrobi na nich wrażenie - cichną i dadzą ze sobą zrobić wszystko. Jako namiętni kochankowie Bliźnięta ustępują innym Znakom Zodiaku. Mogą nawet zdekoncentrować partnera zadając mu w kulminacyjnym momencie pytanie zupełnie nie związane z dramaturgią wydarzeń. Trzeba dużego refleksu i silnych nerwów, żeby to znieść. Bliźnięta natomiast pięknie mówią o miłości i prawią w łóżku podniecające komplementy. Po wspólnej nocy Bliźnięta uroczo wymykają się z miejsca wydarzeń i biegną, aby wszystko - ze szczegółami - opowiedzieć przyjaciółce czy przyjacielowi lub przynajmniej opisać w pamiętniku. Na pewno ubarwią swoją relację. Bo jeśli chodzi o seks, to lubią o nim przede wszystkim rozmawiać.

Odpowiedni partnerzy dla Bliźniąt to Waga i Wodnik. Z nimi znajdą wiele tematów do rozmów i wspólnych obserwacji. Będą to również na tyle wolne związki, żeby zawsze czuć się swobodnie i nieskrępowanie. Szaloną parę tworzą Bliźnięta ze Strzelcami - to najbardziej energetyczny i ekscentryczny związek w całym Zodiaku.

Chii1986 pogrubiłam w Twoim tekście to co nas łączy
Oj coś w tym jest...w tym, że bliźnieta zdobywa słowami ale nie tylko o mojej podwójnej naturze może świadczyć fakt spotkania z Tżtem-pierwsza ranka(poznaliśmy się na gg,mieliśmy tylko swoje zdjęcia i to mało aktualne,nie znaliśmy się na żywo)... otóż ja, spokojna,wręcz nieśmiała osoba na pierwszej randce z Tżtem posunełam się bardzo daleko... nie skończyło się tylko na całowaniu u niego w piwnicy(dobre miejsce na randkę).. i co najdziwniejsze Tż nie podobał mi się jakoś specjalnie-był normalny i tyle,a o zakochaniu od pierwszego wejrzenia nie było mowy...ale jak widać coś we mnie wstąpiło zakochałam się po paru spotkaniach i jesteśmy razem już 2.5roku...
ale w życiu nie podejrzewałabym siebie że mogę tak ostro zachowywać się na pierwszej randce... no ale byłam młoda hehe a jednym słowem...bliźnięta są nieprzewidywalne i potrafią zaskakiwać

A widzicie,sprzwdziło się, że dobrze dogaduję się z Wagą i Wodnikiem

P.S. Wczoraj nagrałam Tżtowi striptiz kamerą w telefonie..dziś Mu pokażę
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:23   #18
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

a mój TŻ jest Raczkiemteż nam sie układa..myslę że dobrze uzupelniamy się raczkiem ktory jest wrażliwy, spokojny
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:25   #19
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
i ja dołączam 25 maj:-D
Hej Paula zapomniałam że Ty przecież też bliźniak dziewczyny- phdwao i Ja jesteśmy koleżankami z jednego miasta i studiów
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 11:25   #20
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Oj coś w tym jest...w tym, że bliźnieta zdobywa słowami ale nie tylko o mojej podwójnej naturze może świadczyć fakt spotkania z Tżtem-pierwsza ranka(poznaliśmy się na gg,mieliśmy tylko swoje zdjęcia i to mało aktualne,nie znaliśmy się na żywo)... otóż ja, spokojna,wręcz nieśmiała osoba na pierwszej randce z Tżtem posunełam się bardzo daleko... nie skończyło się tylko na całowaniu u niego w piwnicy(dobre miejsce na randkę).. i co najdziwniejsze Tż nie podobał mi się jakoś specjalnie-był normalny i tyle,a o zakochaniu od pierwszego wejrzenia nie było mowy...ale jak widać coś we mnie wstąpiło zakochałam się po paru spotkaniach i jesteśmy razem już 2.5roku...
ale w życiu nie podejrzewałabym siebie że mogę tak ostro zachowywać się na pierwszej randce... no ale byłam młoda hehe a jednym słowem...bliźnięta są nieprzewidywalne i potrafią zaskakiwać

A widzicie,sprzwdziło się, że dobrze dogaduję się z Wagą i Skorpionem

P.S. Wczoraj nagrałam Tżtowi striptiz kamerą w telefonie..dziś Mu pokażę
mój TŻ jest spod znaku Strzelca- ale to też dobry znak dla bliźniąt, jesteśmy już prawie 5 lat razem
Chii1986 - striptiz kamerką w telefonie...hmm...fajnie: D musiałabym wypróbować...

Widzę że jesteście z Wielkopolski- a skąd ?? ja studiuje turystykę w Poznaniu !!
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::

Edytowane przez ewulinek@vp.pl
Czas edycji: 2007-09-06 o 11:26 Powód: dopiska
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:26   #21
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
mój TŻ jest spod znaku Strzelca- ale to też dobry znak dla bliźniąt, jesteśmy już prawie 5 lat razem
Chii1986 - striptiz kamerką w telefonie...hmm...fajnie: D musiałabym wypróbować...
To gratuluję a w moim poście się pomyliłam-miało być Wagą i Wodnikiem a ja pomyłkowo napisałam Skorpionem-już poprawiłam
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:29   #22
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Ja w moim TŻcie tez sie nie zakochalam od razu.
To ja mu sie spodobalam,zabiegal o mnie a ja go ciagle odtracalam.Nawet do glowy by mi nie przyszlo,ze mozemy byc razem.....A tu prosze....w grudniu beda 2 latka!





"P.S. Wczoraj nagrałam Tżtowi striptiz kamerą w telefonie..dziś Mu pokażę[/QUOTE]"

Tez juz od adwna marzy mi sie striptiz dla mojego Misia,ale taki na zywo...Niestety jeszcze sie nie odwazylam.
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:30   #23
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

mieszkamy pod poznaniem, mała mieścinka,razem dojeżdżamy pociągiem
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:30   #24
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

chii ma walory do sriptizu:p
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:33   #25
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Hej Paula zapomniałam że Ty przecież też bliźniak dziewczyny- phdwao i Ja jesteśmy koleżankami z jednego miasta i studiów
O jak fajnie!!!!I spotkalyscie sie na wizazu???????
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:34   #26
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez Vanessa176 Pokaż wiadomość
"

Tez juz od adwna marzy mi sie striptiz dla mojego Misia,ale taki na zywo...Niestety jeszcze sie nie odwazylam.
Kochana jak na Bliźniaka przystało- pójdz na żywioł

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
mieszkamy pod poznaniem, mała mieścinka,razem dojeżdżamy pociągiem
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
chii ma walory do sriptizu:p
ja jestem z Kujaw - niedaleko Gniezna , studiuje zaocznie i też pociągiem sobie śmigam do Poznania !!

wiem jeszcze że żywiołem Bliźniąt jest powietrze - najodpowiedniejszymi osobami dla nas - są znaki których żywioł to powietrze lub ziemia. małe konflikty możemy mieć z żywiołem ogień ( czy jakoś tak kumpela co się tym interesuje mi tak powiedziała
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:34   #27
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez Vanessa176 Pokaż wiadomość
Ja w moim TŻcie tez sie nie zakochalam od razu.
To ja mu sie spodobalam,zabiegal o mnie a ja go ciagle odtracalam.Nawet do glowy by mi nie przyszlo,ze mozemy byc razem.....A tu prosze....w grudniu beda 2 latka!


"P.S. Wczoraj nagrałam Tżtowi striptiz kamerą w telefonie..dziś Mu pokażę
"

Tez juz od adwna marzy mi sie striptiz dla mojego Misia,ale taki na zywo...Niestety jeszcze sie nie odwazylam.[/quote]

Ja też się na żywo nie odważyłam..dlatego najpierw na telefonie..może mnie to ośmieli
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
chii ma walory do sriptizu:p
Dziękuję wyszło nawet fajnie, dodało mi pewności siebie- nie wiedziałam, że umiem tak prowokacyjnie tańczyć
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:37   #28
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
"

Tez juz od adwna marzy mi sie striptiz dla mojego Misia,ale taki na zywo...Niestety jeszcze sie nie odwazylam.
Ja też się na żywo nie odważyłam..dlatego najpierw na telefonie..może mnie to ośmieli


Dziękuję wyszło nawet fajnie, dodało mi pewności siebie- nie wiedziałam, że umiem tak prowokacyjnie tańczyć [/quote]

wyślij mu ten filmik jeśli masz możliwość...na pewno chłopak będzie miło zaskoczony!!
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:37   #29
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez Vanessa176 Pokaż wiadomość
O jak fajnie!!!!I spotkalyscie sie na wizazu???????
wcześniej na studiach..tam zgadałśym się o wizażu, a teraz chii śmiga po nim jak szkolna, że niedługo moderatorki wygryzie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:39   #30
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Zodiakalne Bliznieta jestescie????????!!!

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
Ja też się na żywo nie odważyłam..dlatego najpierw na telefonie..może mnie to ośmieli


Dziękuję wyszło nawet fajnie, dodało mi pewności siebie- nie wiedziałam, że umiem tak prowokacyjnie tańczyć
wyślij mu ten filmik jeśli masz możliwość...na pewno chłopak będzie miło zaskoczony!![/quote]
On wie i doczekać się nie może

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
wcześniej na studiach..tam zgadałśym się o wizażu, a teraz chii śmiga po nim jak szkolna, że niedługo moderatorki wygryzie
Heheh ale to się skończy bo od października studia i znów te codzienne dojazdy:/ nie bede miała czasu na naukę a co dopiero Wizaż;-)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.