rozciąganie butów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-09, 20:46   #1
marteczka1629
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2

rozciąganie butów


Pomocy Dziewczyny ! Kupiłam sobie buty w Aldo www.aldoshoes.com są one dobre na długość, ale bardzo, bardzo wąskie w palcach. Nie wiem co robić, w sklepie wydawały się dobre, a teraz z ogromnym trudem zakładam je na cienkie rajstopy, przez co odpadają takie sposoby jak np. zakładanie ich na mokre skarpetki itp. Wiem że nie raz był taki wątek, ale błagam o jakąś radę.

ps. są bardzo, bardzo wąskie, przyszedł mi na myśl szewc, ale czy to faktycznie na mój problem zadziała !?
marteczka1629 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 21:06   #2
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: rozciąganie butów

Cytat:
Napisane przez marteczka1629 Pokaż wiadomość
Pomocy Dziewczyny ! Kupiłam sobie buty w Aldo www.aldoshoes.com są one dobre na długość, ale bardzo, bardzo wąskie w palcach. Nie wiem co robić, w sklepie wydawały się dobre, a teraz z ogromnym trudem zakładam je na cienkie rajstopy, przez co odpadają takie sposoby jak np. zakładanie ich na mokre skarpetki itp. Wiem że nie raz był taki wątek, ale błagam o jakąś radę.

ps. są bardzo, bardzo wąskie, przyszedł mi na myśl szewc, ale czy to faktycznie na mój problem zadziała !?
Najlepiej je oddaj, bez sensu chodzić w niewygodnych butach.
Szewca odradzam mógłby rozbić skórę, ale nie wiadomo czy nie uszkodziłby obuwia. Ewentualnie kup specjalny środek do rozciągania butów, ale on też niewiele pomoże.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.