Kosmetyki M.A.C - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-15, 10:24   #4951
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http:www.zeberka.pl/art.php?id=736

Tu też trochę o tych podrabianych pigmentach i cieniach jest chociaż wprawione osoby , znajace je to pewnie wiedzą, ale wklejam bo są tu i nowi Macomani.

Edytowane przez kkknnn
Czas edycji: 2009-06-15 o 10:27
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 10:28   #4952
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Poza tym juz kiedys proponowałam zeby przypiąc na początku wątku "pigułkę informacyjna"
Np. linki do spektry jak odróznic podróbke, spis kolorów pigmentów, link do fotek itd.
Niestety pomysł nie został podchwycowny. Jest szansa w drugiej odsłonie
Geonia, mówisz same mądre rzeczy, dlatego ja proponuję, żebyś to ty założyła nowy wątek myślę, że reszta się zgodzi
I oprócz linków ze specktry można wrzucić to co napisałaś wyżej - konkretne foty z konkretnymi opisami. To zawsze pomaga. A jak coś, to zawsze można edytować pierwszy post.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 10:39   #4953
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Geonia, mówisz same mądre rzeczy, dlatego ja proponuję, żebyś to ty założyła nowy wątek myślę, że reszta się zgodzi
I oprócz linków ze specktry można wrzucić to co napisałaś wyżej - konkretne foty z konkretnymi opisami. To zawsze pomaga. A jak coś, to zawsze można edytować pierwszy post.

Nie ukrywam, ze mam ostatnio mało czasu. Moze nevada by mi pomogła i wspólnie zrobiłybyśmy to jakoś fajnie i czytelnie.

Agatko, gdzie jesteś? Co Ty na to?
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 11:18   #4954
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
http:www.zeberka.pl/art.php?id=736

Tu też trochę o tych podrabianych pigmentach i cieniach jest chociaż wprawione osoby , znajace je to pewnie wiedzą, ale wklejam bo są tu i nowi Macomani.
Niestety tutaj są tylko podstawowe informacje, problem podróbek pigmentów jest bardziej złożony, teraz robią niemalże doskonałe podróbki, różnicę można zobaczyć dopiero rozcierając oryginał i podróbkę na dłoni, warto też zwracać uwagę na czcionkę, podróbki mają jakby cieńszą-mniejszą czcionkę - widać to dopiero przy porównaniu z oryginałem
Moim zdaniem teraz aby mieć 100% pewność trzeba kupować pigmenty w sklepie MAC lub u osoby ,której naprawdę się ufa i wiadomo ,że jest uczciwa, jeżeli mamy się opierać na zdjęciach nie gwarantuje to 100% sukcesu i zakupu oryginału.

Macie rację z założeniem tego wątku informacyjnego, jeśli mogę pomóc to chętnie aczkolwiek tak jak napisałam to bardzo skomplikowana sprawa i generalnie moje zdanie o zakupach wyraziłam wyżej.
Warto spisać listę wiarygodnych sprzedawców choć pominęłyście jednego
Jeśli mam Ci pomóc Geoniu to musimy się jakoś zgadać, ja też nie mam zbyt wiele czasu, głównie najwięcej czasu zabiera mi praca nad blogiem, miałam nawet tam zamieścić swego czasu przewodnik dotyczący jak uniknąć podróbek jednak ilość informacji i wątpliwości mnie przytłoczyła, nie ma jednego rodzaju podróbek, jest ich kilka rodzai, jedne różnią się wagą, inne napisami, jeszcze inne czcionką, jedne mają to czego nie mają drugie, a trzecie mają to co drugie, ale nie mają tego co te pierwsze,a jeszcze czwarte są ''zlepkiem'' wszystkich trzech i przede wszystkim potrafią niemalże wiernie kopiować oryginał...badałam tą sprawę wnikliwie i poprzez złożoność/wielkość problemu ,a brak czasu nie udało mi się dotrzeć do końca (jestem dokładną osobą)...a jeśli miałby w takim rozrachunku badać każdą aukcję laik to nie widzę dużych szans na zakup oryginału - podróbek aż się roi na ebay, allegro... dlatego nawołuje do zakupów w sklepie MAC lub u osób zaufanych, nie chodzi tylko o komentarze, bo na Ebayu i na Allegro takie rzeczy można włożyć pomiędzy bajki, tam nawet Ci co sprzedają podróbki mają bardzo dobre komentarze...

Pozdrawiam wszystkie obrończynie MACowego dorobku
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 11:48   #4955
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
właśnie widziałam.. też patrzyłam na jego cienie i mam chętkę.. baardzo kusząca cena.. i wyglądają na oryginalne.. dostałaś już je? skąd pewność, że to oryginały?
Poison Pen oglądałam w sklepie - w Krakowskim MACu jest taki "zakamarek" na starocie. A potem porównałam - oczywiście nie w samym sklepie, więc może percepcja się trochę zniekształciła, ale na moje oko się zupełnie nie różnią; zwłaszcza po roztarciu.
Stormwatch to limitowanka z kolekcji z przed prawie dwóch lat, więc tu takiej pewności już nie miałam, ani okazji do porównań, ale jak się już jakiś czas używa MACa to szybko wyczuwa się różnicę (teraz to mam wrażenie, że wszystkie cienie wszystkich innych firm to tylko marne podróbki w porównaniu do tego co oferuje MAC ). Poza tym tak na logikę, to ten odcień jest za mało atrakcyjny/popularny, żeby się opłacało go podrabiać, no i pewnie nie byłby jedyny na allegro. No i na stronie MACa jest wyszukiwarka wycofanych odcieni - bardzo przydatna, zwłaszcza, że proponują od razu zamiennik z dostępnej oferty
Oczywiście potwierdzam oryginalność tylko cieni, które kupiłam - co do reszty się nie wypowiadam
Co do jego pigmentów to nie miałam zaufania - no i Geonia potwierdziła, że są podrabiane.

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2009-06-15 o 12:06
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 14:33   #4956
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Niestety tutaj są tylko podstawowe informacje, problem podróbek pigmentów jest bardziej złożony, teraz robią niemalże doskonałe podróbki, różnicę można zobaczyć dopiero rozcierając oryginał i podróbkę na dłoni, warto też zwracać uwagę na czcionkę, podróbki mają jakby cieńszą-mniejszą czcionkę - widać to dopiero przy porównaniu z oryginałem
Moim zdaniem teraz aby mieć 100% pewność trzeba kupować pigmenty w sklepie MAC lub u osoby ,której naprawdę się ufa i wiadomo ,że jest uczciwa, jeżeli mamy się opierać na zdjęciach nie gwarantuje to 100% sukcesu i zakupu oryginału.

Macie rację z założeniem tego wątku informacyjnego, jeśli mogę pomóc to chętnie aczkolwiek tak jak napisałam to bardzo skomplikowana sprawa i generalnie moje zdanie o zakupach wyraziłam wyżej.
Warto spisać listę wiarygodnych sprzedawców choć pominęłyście jednego
Jeśli mam Ci pomóc Geoniu to musimy się jakoś zgadać, ja też nie mam zbyt wiele czasu, głównie najwięcej czasu zabiera mi praca nad blogiem, miałam nawet tam zamieścić swego czasu przewodnik dotyczący jak uniknąć podróbek jednak ilość informacji i wątpliwości mnie przytłoczyła, nie ma jednego rodzaju podróbek, jest ich kilka rodzai, jedne różnią się wagą, inne napisami, jeszcze inne czcionką, jedne mają to czego nie mają drugie, a trzecie mają to co drugie, ale nie mają tego co te pierwsze,a jeszcze czwarte są ''zlepkiem'' wszystkich trzech i przede wszystkim potrafią niemalże wiernie kopiować oryginał...badałam tą sprawę wnikliwie i poprzez złożoność/wielkość problemu ,a brak czasu nie udało mi się dotrzeć do końca (jestem dokładną osobą)...a jeśli miałby w takim rozrachunku badać każdą aukcję laik to nie widzę dużych szans na zakup oryginału - podróbek aż się roi na ebay, allegro... dlatego nawołuje do zakupów w sklepie MAC lub u osób zaufanych, nie chodzi tylko o komentarze, bo na Ebayu i na Allegro takie rzeczy można włożyć pomiędzy bajki, tam nawet Ci co sprzedają podróbki mają bardzo dobre komentarze...

Pozdrawiam wszystkie obrończynie MACowego dorobku
Myślę, że nawet taka informacja, którą zamieściłaś, jest już i tak niezłym pierwszym postem
Można by też wstawić sprawdzonych przez użytkowników spectry sprzedawców z ebaya. Mam takich trzech, sama nie sprawdzałam, ale towar wygląda przekonująco...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 17:13   #4957
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziś dostałam od Martusi paczkę z nowym cieniem w wykończeniu matowym : newly minted ( tez zielony, reszta cieni w paletce jest od kiedyś )
Jak na moje standardy jest to dosc odwazny kolor, fajna zimna miętowa zieleń, dosc intensywna. Jest w wykończeniu matowym, więc trzeba sie z nią napracowac na oku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac.jpg (108,4 KB, 55 załadowań)
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA


Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2009-06-15 o 17:16
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 17:16   #4958
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dubel
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 18:20   #4959
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mnie się spodobał ten cień Deep Truth, ale na stronie MAC nie ma tego odcienia (w zakładce 'Goodbyes').
A sorki, jest ten odcień w dostępnych jeszcze produktach
Jednak nie potrafię stwierdzić, czy ten na aukcji jest prawdziwy.

Póki co to na razie się chyba wstrzymam przed niepewnymi zakupami na aukcjach, ale śledzić ten wątek będę nadal i to z przyjemnością
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 18:22   #4960
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

szkoda ze newly minted jest wycofywany, bo jest sliczny!
co to za cien obok niego i ten brązowy pod nim? ten po skosie to satin taupe ? paletka wygląda bardzo ładnie! jako limited edition pewnie zrobilaby furore, bo one zawsze mają 5razy wiecej zainteresowania

Edytowane przez Zahran
Czas edycji: 2009-06-15 o 18:24
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 18:35   #4961
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
szkoda ze newly minted jest wycofywany, bo jest sliczny!
Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
co to za cien obok niego i ten brązowy pod nim? ten po skosie to satin taupe ? paletka wygląda bardzo ładnie! jako limited edition pewnie zrobilaby furore, bo one zawsze mają 5razy wiecej zainteresowania
Dziękuje Paletka jest na razie tymczasowa, zbieram się, żeby kupic w końcu 15tkę <jupi>

Newly minted jest sam w sobie sliczny, jednak nie wiem czy do mnie pasuje, nadal z nim się oswajam

Obok miety siedzi sobie Vex ( frost ), pod spodem ciemny matowy brąz - Spice Chocolate ( z quadu Spice chocolate - kolekcja cult of cherry), obok jest Restles (satyna z quadu Take Wings ).

Satin taupe nie mam, ale juz od jakiegoś czasu mam na niego chrapkę
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 21:49   #4962
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A przeknonana byłam, ze restless to satin taupe Satin taupe jest moim ukochanym cieniem, jedyny który już skończylam i mam drugi Naprawdę lubie jak komponuje sie z moimi oczami(ciemnobrązowe) i fajnie je podkreśla, polecam.
Ileś razy przymierzałam się do vex, ale jakoś za każdym razem jak sprawdzam, to uznaję że nie będę go używać. ale w pojemniczku wygląda ślicznie!
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 12:34   #4963
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny z Wrocławia i/lub Warszawy: Czy nie zostało w którymś z "waszych" MACów różu z Hello Kitty Tippy (ten różowy)? Testowałam u koleżanki i nagle strasznie na niego zachorowałam. Może gdzieś się jeszcze ostał? W Krakowie w zeszłym tygodniu mieli jeszcze jakieś resztki z HK
Byłabym bardzo wdzięczna za info
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 14:32   #4964
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Wrocławia i/lub Warszawy: Czy nie zostało w którymś z "waszych" MACów różu z Hello Kitty Tippy (ten różowy)? Testowałam u koleżanki i nagle strasznie na niego zachorowałam. Może gdzieś się jeszcze ostał? W Krakowie w zeszłym tygodniu mieli jeszcze jakieś resztki z HK
Byłabym bardzo wdzięczna za info
Jak byłam ostatnim razem we Wrocławiu to nie widziałam już nic z HK.
__________________
Kliknij prosze ->->->->->->

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=452402

Dziekuje
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 15:45   #4965
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Jeszcze jedno pytanie: Czy Paint Pot Girl Friendly to była jakaś limitowanka? Czy stała oferta? Czy w ogóle istnieje? Bo na stronie MACa nie mogę znaleźć, a wydaje mi się, że gdzieś miałam z nią ostatnio do czynienia podróbka
Do końca tygodnia nie mam możliwości podskoczenia do MACa, więc jakby się ktos orientował, to z góry dzięki za odpowiedź

Black Lady dziękuję za odpowiedź. Podejrzewam, że w Wawie tym bardziej pustki. W Krakowie to jednak nie ma takiego szaleństwa przy nowych kolekcjach, zawsze nawet sporo rzeczy bardzo długo im zostaje.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 15:52   #4966
monia285
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki M.A.C

czesc dziewczyny gdzie moge porozmawiac na temat rozstepow/?> na ktorym z forum???
monia285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 15:55   #4967
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziewczyny gdzie najlepiej wybrać się do MACa? bliżej mam do Warszawy, ale do Wrocławia też mogę pojechać.. gdzie lepiej? gdzie mają większy wybór, zwłaszcza wkładów do cieni i paletek?
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 16:12   #4968
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie najlepiej wybrać się do MACa? bliżej mam do Warszawy, ale do Wrocławia też mogę pojechać.. gdzie lepiej? gdzie mają większy wybór, zwłaszcza wkładów do cieni i paletek?
W Warszawie są dwa sklepy MAC, a we Wrocławiu chyba tylko jeden. Więc jak nie znajdziesz czegoś w jednym, to może w drugim.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 16:20   #4969
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
W Warszawie są dwa sklepy MAC, a we Wrocławiu chyba tylko jeden. Więc jak nie znajdziesz czegoś w jednym, to może w drugim.
no właśnie też tak pomyślałam..

a myślicie, że jakbym zadzwoniła np dzień czy dwa przed planowanym wyjazdem do nich, to powiedzą mi czy mają na stanie to co mnie interesuje..
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 16:52   #4970
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no właśnie też tak pomyślałam..

a myślicie, że jakbym zadzwoniła np dzień czy dwa przed planowanym wyjazdem do nich, to powiedzą mi czy mają na stanie to co mnie interesuje..
Powiedzą
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 16:53   #4971
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie: Czy Paint Pot Girl Friendly to była jakaś limitowanka? Czy stała oferta? Czy w ogóle istnieje? Bo na stronie MACa nie mogę znaleźć, a wydaje mi się, że gdzieś miałam z nią ostatnio do czynienia podróbka
Do końca tygodnia nie mam możliwości podskoczenia do MACa, więc jakby się ktos orientował, to z góry dzięki za odpowiedź

Black Lady dziękuję za odpowiedź. Podejrzewam, że w Wawie tym bardziej pustki. W Krakowie to jednak nie ma takiego szaleństwa przy nowych kolekcjach, zawsze nawet sporo rzeczy bardzo długo im zostaje.
To był limitowany Paint Pot z kolekcji Fafi: http://www.makeupandbeautyblog.com/p...i-do-for-love/

Proszę bardzo


Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no właśnie też tak pomyślałam..

a myślicie, że jakbym zadzwoniła np dzień czy dwa przed planowanym wyjazdem do nich, to powiedzą mi czy mają na stanie to co mnie interesuje..
Powinni powiedzieć. Ja czasami dzwonię do wrocławskiego MACa i nie ma problemu z uzyskaniem informacji czy mają daną rzecz lub w jakiej jest cenie, więc zakładam że w Warszawie też tak jest
__________________
Kliknij prosze ->->->->->->

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=452402

Dziekuje
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 17:04   #4972
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

super dzięki dziewczyny będę w Polsce dopiero w sierpniu, ale już robię plan działania
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 17:32   #4973
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no właśnie też tak pomyślałam..

a myślicie, że jakbym zadzwoniła np dzień czy dwa przed planowanym wyjazdem do nich, to powiedzą mi czy mają na stanie to co mnie interesuje..
W Warszawie w Złotych Tarasach oczywiście powiedzą, a nawet odłożą, jeśli będzie to ostatni kosmetyk. To jest nr: 697-161-170.
Ja zawsze tak robię.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 17:50   #4974
NiceKitty
Raczkowanie
 
Avatar NiceKitty
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Skoro już jesteśmy przy temacie dostępności różnych kosmteków w MAC powiedzcie mi proszę czy jest jeszcze szansa na dostane pigmentu Mutiny z kolekcji Rose Romance ? Nie wiem czy fatygować koleżankę do GK
NiceKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 18:45   #4975
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
W Warszawie w Złotych Tarasach oczywiście powiedzą, a nawet odłożą, jeśli będzie to ostatni kosmetyk. To jest nr: 697-161-170.
Ja zawsze tak robię.
dziękuję Ci bardzo za numer już zapisuję
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 19:38   #4976
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Może któraś z was ma ochotę na cień wkład do paletki w kolorze Texture ? to jasny ciepły rudawy brązik, dostałem chybiony prezent i szkoda żeby leżał bo mam prawie identyczny cień z Dior'a, był tylko przetestowany. Chetnie wymienie na inny wkładzik nawet bardzie zużyty albo odsprzedam go tak jak będą kosztowały po zniżce cienie czyli 30pln, może którejś z was się spodoba i skorzysta

nieaktualne, juz cień znalazł nowy dom
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-06-16 o 21:36
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 21:13   #4977
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez NiceKitty Pokaż wiadomość
Skoro już jesteśmy przy temacie dostępności różnych kosmteków w MAC powiedzcie mi proszę czy jest jeszcze szansa na dostane pigmentu Mutiny z kolekcji Rose Romance ? Nie wiem czy fatygować koleżankę do GK
Jak byłam tam (o Galerię Krakowską chodzi, tak?) w zeszłą środę to był
W ogóle jeszcze dużo rzeczy mieli z RR (poza 2 pudrami, Circa Plum i jakimś błyszczykiem).
Myślę, że możesz pofatygować koleżankę - możliwe, że przez ten tydzień nie zniknął. W Krakowskim MACu to wielki szał był tylko przy Hello Kitty, ale i tak tylko przy pierwszej dostawie, nawet coś im jeszcze zostało.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez BlackLady Pokaż wiadomość
To był limitowany Paint Pot z kolekcji Fafi: http://www.makeupandbeautyblog.com/p...i-do-for-love/

Proszę bardzo
oh, szkoda, bo spodobał mi się i chciałam kupić
dzięki

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2009-06-16 o 21:11
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 22:11   #4978
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dzisiaj dokupilam 3 cienie do palety i do zapelnienia 15 brakuje mi tylko jednego ;] Jestem ciekawa jak wygladaja Wasze palety. Moze wkleilybyscie fotki wraz z opisami kolorow?
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 22:31   #4979
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dokupilam 3 cienie do palety i do zapelnienia 15 brakuje mi tylko jednego ;] Jestem ciekawa jak wygladaja Wasze palety. Moze wkleilybyscie fotki wraz z opisami kolorow?
wkleje w czwartek, musze zdjęcia zrobić i trochę będzie do opisywania
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 22:34   #4980
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dokupilam 3 cienie do palety i do zapelnienia 15 brakuje mi tylko jednego ;] Jestem ciekawa jak wygladaja Wasze palety. Moze wkleilybyscie fotki wraz z opisami kolorow?
Wkleje z opisami postaram się jutro bratowa wyciągnąc na fotki

Skoro jesteśmy przy cieniach, jaka tasme magnetyczną polecicie do zdepotowanych wkładów , żeby przymocowac do paletki?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.