do zoorientowanych Avonek.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-03, 12:14   #1
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274

do zoorientowanych Avonek..


Zbliza sie okres na nowe zamowienia i bardzo mnie pociaga ten nowy kremik na noc z kwasem hialuronowym, obiecuja duze stezenie ! ale jakie? i czy to jest ten krem z tych kwasowych po ktorym trzeba zwracac szczegolna uwage na ochrone filtrami w dzien, czy ktos ma jakies wiadomości na ten temat?
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-03, 18:15   #2
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz
Re: do zoorientowanych Avonek..

Hmmm nie wiem czy w pełni zaspokoję Twoją ciekawość, ale napiszę to co wyczytałam o tym kwasie..Kwas hialuronowy łączy ze sobą włókna kolagenowe i elastynowe. Przede wszystkim ma właściwości nawilżające, wiąże wodę, chroni przed wysuszeniem, wspiera właściwości ochronne. Produkty z tym kwasem można bezpiecznie stosować zimą, bo w przeciwieństwie do kremów, gdzie czynnikiem nawilżającym jest woda nie powoduje rozszerzania naczynek krwionośnych. Ponadto kwas ten osłania warstwę rogową naskórka, by nie wnikały tam bakterie.
Nie wiem dokładnie w jakim stężeniu będzie on w kremie Accolade, ale pewnie nie większym niż 4% Choć mogę się mylić.. Pamiętam jak kiedyś kupiłam mamie lifting z Matisa i tam była zawartość kwasy h. 4%
Bo zakładam oczywiście, że wiesz, iż jest to krem dla cery dojrzałej?

Pozdrawiam cieplutko
Aneta
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-04, 09:20   #3
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: do zoorientowanych Avonek..


dziekuje bardzo za doinformowanie
Hmm prawde powiedziawszy nie wiedziałam ze to do cery dojrzałej ,wiec podejrzewam ze po 40 roku zycia ja juz jestem po 30stce wiec lubie eksperymenty na takich kremach, pewnie mi nie zaszkodzi, ale to mnie denerwuje w Avonie ze dopiero z ulotki mozena sie dowiedziec cos o specyfiku, szczegolnie nowym ,a moze jestem niezorientowana..

Przymierzam sie do kuracji kwaskami w okolicach grudnia, ale typowo mam na celu nawilzenie i odnowienie naskórka (bo zadnych wyprysków nie posiadam przebarwien tez raczej nie) ale pociagaja mnie nowosci kosmetyczne i potraktuje to jako kuracje nawilzajaca, Anetko moze jestes zorientowana czy jako drugi krem na ten z kwaskiem powiedzmy o stezeniu 12% mozna bedzie nałozyc ten Accolade(intuicja mi podpowiada że to bezsensowne)
wiec wymysliłam taka opcje ze zaczne od tego Accolade a w okolicach lutego przeprowadze sobie kuracje nawilzajaca kremem o wiekszym stezeniu..a moze sie okazac ze juz nie bede potrzebowała..Pozdrawiam miłego dnia
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.