Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-20, 09:53   #211
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
heh kolejne nieporozumienie
Wystawili mi zmodyfikowany paragon, który uwzględnia rzeczy, których wg. Pani dzwoniącej o 9 nie ma.
Oczywiście dodzwonić się do nich nie można, a na gg piszą mi, że tego nie policzą..
no dobra tylko czy tzn., że wystawią nowy poprawny paragon heh, nie idzie się z nimi dogadać
Dokładnie, nie idzie kompletnie. Poza tym non stop kłamstwa i mataczenia z ich strony. Tak ja to odbieram.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Napisałam na gg... ale ja już naprawdę na nic nie liczę. Chciałabym tylko odzyskać pieniądze.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Dostałam nowy nr paczki i wynika z niego że mam dziś ją dostać. Oby bo jak znowu narobię sobie nadziei to nio ale chyba w takim razie już dziś dostanę.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 10:04   #212
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dokładnie, nie idzie kompletnie. Poza tym non stop kłamstwa i mataczenia z ich strony. Tak ja to odbieram.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Napisałam na gg... ale ja już naprawdę na nic nie liczę. Chciałabym tylko odzyskać pieniądze.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Dostałam nowy nr paczki i wynika z niego że mam dziś ją dostać. Oby bo jak znowu narobię sobie nadziei to nio ale chyba w takim razie już dziś dostanę.
Ja czekam dziś, jestem ciekawa czy zmienią ten rachunek....
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 10:05   #213
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Ja czekam dziś, jestem ciekawa czy zmienią ten rachunek....
Moja paka na stronie gls widnieje "w doręczeniu" więc powinnam też dziś mieć na pewno dam znać
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 12:46   #214
aanka0308
Rozeznanie
 
Avatar aanka0308
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 534
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Dziewczyny ja też mam ostatnio spore problemy z KrakVetem. Otóż zamówienie złożyłam 9 listopada (poniedziałek) na kwotę ponad 250 zł. Licząc, że przyjdzie do mnie ostatecznie przed weekendem. Nic bardziej mylnego. Kontaktowałam się w czwartek z nimi i Pan na gg mi napisał, że przesyłka dojdzie. W piatek dostałam telefon że zajęli się moim zamówieniem (dopiero?) i że kuwety, jedzenia brak. Po czym oświadczyli, że przesyłka przyjdzie w poniedziałek. To im znowu piszę, że jak mają mi dzielić przesyłke to niech złożą do kupy tylko byle przed kolejnym weekendem już była bo i tak musztarda po obiedzie (w ten weekend jechałam do siostry, która też potrzebowała dla swojego zwierzaka karmę). Paczka przyszła w poniedziałek oczywiście mnie nie posłuchali i wysłali to co mieli. Odpisali tyle, że reszta przyjzie później. W czwartek 19.11 od rana chciałam się do nich dodzonić ale wiecznie zajęte, na gg napisałam że rezygnuje z reszty zamówienia (odpisano mi jednym słowem "ok") i wysłałam maila, po czym zadzwonili do mnie w tego samego dnia, że kuwety nie ma i nie będzie do końca roku. Zrezygnowałam z ich usług.

A teraz polecę wam sklep który się dopiero rozwija. Jak zobaczyłam cenę kuwety, którą chciałam z KrakVetu 20 zł taniej to mnie szlak o mało co nie trafił. Również przesyłka od 99 zł za darmo na terenie Krakowa. Zamówiłam wczoraj, zadzwoniłam dziś a pan mi oświadczył że przesyłkę dostanę dzisiaj Sklep mieści się w Modlnicy koło Krakowa
http://www.psiraj.pl/

Edytowane przez aanka0308
Czas edycji: 2009-11-20 o 14:07
aanka0308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 13:17   #215
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez aanka0308 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja też mam ostatnio spore problemy z KrakVetem. Otóż zamówienie złożyłam 9 listopada (poniedziałek) na kwotę ponad 250 zł. Licząc, że przyjdzie do mnie ostatecznie przed weekendem. Nic bardziej mylnego. Kontaktowałam się w czwartek z nimi i Pan na gg mi napisał, że przesyłka dojdzie. W piatek dostałam telefon że zajęli się moim zamówieniem (dopiero?) i że kuwety, jedzenia brak. Po czym oświadczyli, że przesyłka przyjdzie w poniedziałek. To im znowu piszę, że jak mają mi dzielić przesyłke to niech złożą do kupy tylko byle przed kolejnym weekendem już była bo i tak musztarda po obiedzie (w ten weekend jechałam do siostry, która też potrzebowała dla swojego zwierzaka karmę). Paczka przyszła w poniedziałek oczywiście mnie nie posłuchali i wysłali to co mieli. Odpisali tyle, że reszta przyjzie później. W czwartek 19.11 od rana chciałam się do nich dodzonić ale wiecznie zajęte, na gg napisałam że rezygnuje z reszty zamówienia (odpisano mi jednym słowem "ok") i wysłałam maila, po czym zadzwonili do mnie w tego samego dnia, że kuwety nie ma i nie będzie do końca roku. Zrezygnowałam z ich usług.

A teraz polecę wam sklep który się dopiero rozwija. Jak zobaczyłam cenę kuwety, którą chciałam z KrakVetu 20 zł taniej to mnie szlak o mało co nie trafił. Również przesyłka od 99 zł za darmo. Zamówiłam wczoraj, zadzwoniłam dziś a pan mi oświadczył że przesyłkę dostanę dzisiaj Sklep mieści się w Modlnicy koło Krakowa
http://www.psiraj.pl/
To złożyłaś zamówienie wtedy co ja...




edit przeglądnęłam ofertę sklepu psiraj i bardzo atrakcyjna cenowo
Z Krakvetu zrezygnowałam , już nigdy tam nie zamówię, w grudniu skuszę się na psi raj lub zoologic
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."



Edytowane przez justysia171
Czas edycji: 2009-11-20 o 13:21
justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 13:33   #216
aanka0308
Rozeznanie
 
Avatar aanka0308
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 534
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
To złożyłaś zamówienie wtedy co ja...

edit przeglądnęłam ofertę sklepu psiraj i bardzo atrakcyjna cenowo
Z Krakvetu zrezygnowałam , już nigdy tam nie zamówię, w grudniu skuszę się na psi raj lub zoologic
Mało tego ... prosiłam o przesyłkę z psiegoraju przed 15 i Pan zadzwonił ze bardzo przeprasza ale dostawcy stoją w korkach i jedna z rzeczy, którą zamówiłam dojeżdża. Czy byłby ogromny problem gdyby przyjechał o 15:30-16. No masakra
aanka0308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 13:39   #217
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez aanka0308 Pokaż wiadomość
Mało tego ... prosiłam o przesyłkę z psiegoraju przed 15 i Pan zadzwonił ze bardzo przeprasza ale dostawcy stoją w korkach i jedna z rzeczy, którą zamówiłam dojeżdża. Czy byłby ogromny problem gdyby przyjechał o 15:30-16. No masakra
Oglądnęłam całą ich ofertę dla kotów i jest naprawdę atrakcyjna.
Nawet jedyna rzecz z Whiskasa, którą kupuje mojej małej - mleczko kosztuje 3,69 zł, gdzie w większości miejsc jest po 4 - 4,1 zł.
Jej ulubione gąbczaste piłki 1,1 zł a najtaniej do tej pory płaciłam 1,5 zł, podobnie piórka na patyku 3,2 zł , najtaniej udało mi się kupić za 4 zł.
Cena 2 puszek Gimpet poniżej 8 zł, Animonda też dobra cena, podobnie Royal, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli.
Także za jakieś 3 tygodnie składam zamówienie u nich
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 13:52   #218
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Dziewczyny to ja później- wieczorkiem też zerknę na ofertę psiegoraju Z Krkavetu zrezygnuję jednak po wieczność i wypiszę sobie na czole, rękach jakby mi z czasem złość minęła, że już nigdy więcej.

Póki co paka nie dojechała, ale gls u mnie zawsze jest późno więc wciąż mam nadzieję

Poza tym po tej przygodzie chyba trochę trudno będzie mi zmienić sklep, więc póki co będę wierna animalii, a jak kiedyś najdzie mnie na próbowanie to chętnie z tym, że też jak już pisałam wcześniej tylko za pobraniem będę kupować.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 16:46   #219
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Fajne ceny mają w tym sklepie Psiraj, kto już tam kupował ?
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 18:32   #220
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Melduję, że dostałam paczkę. Brakuje w niej jednej puszki karmy oraz obcinaka do paznokci na kwotę ok. 20 zł. Napiszę im o tym na gg, ale nie liczę, że szybko i łatwo dostanę pieniążki. Z tym, że nawet stratę 20 zł przeżyję i nie będę się żyłować. Traktuję to już jak praktycznie koniec mojej przygody z krakvet.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 18:39   #221
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Melduję, że dostałam paczkę. Brakuje w niej jednej puszki karmy oraz obcinaka do paznokci na kwotę ok. 20 zł. Napiszę im o tym na gg, ale nie liczę, że szybko i łatwo dostanę pieniążki. Z tym, że nawet stratę 20 zł przeżyję i nie będę się żyłować. Traktuję to już jak praktycznie koniec mojej przygody z krakvet.
melduje, że ja paczki nie mam i pewnie już dziś nie dostanę....
po godzinie 21 zamawiam w takim razie w innym sklepie

co do zwrotu to nie chce straszyć, ale na innym wątku dziewczyna czeka od 2 tygodniu na zwrot 70 zł
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 19:49   #222
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
melduje, że ja paczki nie mam i pewnie już dziś nie dostanę....
po godzinie 21 zamawiam w takim razie w innym sklepie

co do zwrotu to nie chce straszyć, ale na innym wątku dziewczyna czeka od 2 tygodniu na zwrot 70 zł
Też na zwrot z krakvetu ta dziewczyna czeka? masakra! a ja się nie "boję" bo to już żaden majątek te 20 zł i szkoda mi czasu i nerwów, żeby się żyłować, choć dla tzw. zasady napiszę do nich w poniedziałek. Matko, ale dobrze by było żeby ludzie wiedzieli co się wyprawia, bo tu 20 zł, tam 70 zł i Bóg raczy wiedzieć ile jeszcze to może się uzbierać okrągła suma. To nie są małe błędy, to poważne działanie na niekorzyść klientów.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 20:25   #223
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Też na zwrot z krakvetu ta dziewczyna czeka? masakra! a ja się nie "boję" bo to już żaden majątek te 20 zł i szkoda mi czasu i nerwów, żeby się żyłować, choć dla tzw. zasady napiszę do nich w poniedziałek. Matko, ale dobrze by było żeby ludzie wiedzieli co się wyprawia, bo tu 20 zł, tam 70 zł i Bóg raczy wiedzieć ile jeszcze to może się uzbierać okrągła suma. To nie są małe błędy, to poważne działanie na niekorzyść klientów.
tak też z Krakvetu
Daj spokój gdyby to była 1 zł to i tak są Twoje pieniądze!!
Ja bym traciła nerwy i czas dla zasady
Mojej paczki nie ma, żenada tyle powiem...............

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Przed minutą dzwonił do mnie kurier z Krakvetu
Ma moją paczkę i czekam pod moją pracąTydzień temu zmieniłam adres dostawu jednak na adres domowy, było to ustalane mailowo,przypomniane codziennie na gg i telefonicznie!
Krakvet to potwierdził i co nie przekazali kurierowi!!
Poza tym kwota pobrania zawiera 2 rzeczy, o których dziś rano mnie telefonicznie informowano, że ich nie ma.
Po mojej interwencji (jak zobaczyłam, że na stronie zaktualizowali zamówienie ale uwzględnili te 2 rzeczy, o których mówili że nie mają)mieli zmienić paragon na poprawny ale jak widać nie zrobili tego!

Cóż mam powiedzieć - kurier ma opisać paczkę i oddać, ja już nigdy nic tam nie kupię i odradzam wszystkim!!!!!
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 21:00   #224
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
tak też z Krakvetu
Daj spokój gdyby to była 1 zł to i tak są Twoje pieniądze!!
Ja bym traciła nerwy i czas dla zasady
Mojej paczki nie ma, żenada tyle powiem...............

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Przed minutą dzwonił do mnie kurier z Krakvetu
Ma moją paczkę i czekam pod moją pracąTydzień temu zmieniłam adres dostawu jednak na adres domowy, było to ustalane mailowo,przypomniane codziennie na gg i telefonicznie!
Krakvet to potwierdził i co nie przekazali kurierowi!!
Poza tym kwota pobrania zawiera 2 rzeczy, o których dziś rano mnie telefonicznie informowano, że ich nie ma.
Po mojej interwencji (jak zobaczyłam, że na stronie zaktualizowali zamówienie ale uwzględnili te 2 rzeczy, o których mówili że nie mają)mieli zmienić paragon na poprawny ale jak widać nie zrobili tego!

Cóż mam powiedzieć - kurier ma opisać paczkę i oddać, ja już nigdy nic tam nie kupię i odradzam wszystkim!!!!!
O mamuniu! współczuję!!! Czyli miałabyś zapłacić za coś czego w paczce nie ma, cudownie wprost!!!
Oj ten sklep chyba już długo nie pociągnie swojej działalności Przecież tam powinni pracować ludzie, inteligentni, obrotni, zatwierdzający informację, zmieniający tok postępowania itp. ot zakupy drogą internetową. A to jest jakiś koszmar!

Ja napiszę, napiszę do nich w poniedziałek o te 20 zł... tylko ciekawa jestem ile potrwa zwrot i czy w ogóle nastąpi.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 22:16   #225
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
O mamuniu! współczuję!!! Czyli miałabyś zapłacić za coś czego w paczce nie ma, cudownie wprost!!!
Oj ten sklep chyba już długo nie pociągnie swojej działalności Przecież tam powinni pracować ludzie, inteligentni, obrotni, zatwierdzający informację, zmieniający tok postępowania itp. ot zakupy drogą internetową. A to jest jakiś koszmar!

Ja napiszę, napiszę do nich w poniedziałek o te 20 zł... tylko ciekawa jestem ile potrwa zwrot i czy w ogóle nastąpi.
Uważam temat tego sklepu za zamknięty, szkoda nerwów...

Zrobiłam sobie zamówienie w psimraju
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 08:09   #226
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Uważam temat tego sklepu za zamknięty, szkoda nerwów...

Zrobiłam sobie zamówienie w psimraju
Daj znać jak dojdzie paka z psiegoraju
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 12:13   #227
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Ja polecam sklep Glonojad we Wrocławiu i w Warszawie.
Ja zakupuje tam produkty dla moich gryzoni - wybór towaru nie powala ale jeżeli chodzi o ceny produktów, które ja kupuje są tańsze w porównaniu do innych internetowych sklepów. Jak się komuś tyłka nie chce ruszać zbytnio do centrum po odbiór osobisty to może zamówić dostarczenie pod drzwi za 10 zł - albo dogadać się z dostarczycielem, bo może się okazać, ze będzie on w najbliższym czasie w naszej okolicy
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:26   #228
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Ja rowniez zlozylam zamowienie w Krakvecie za ok.120zl. Zamowienie zlozylam rano 16.11. Troche o nim zapomnialam, poza tym kupowalam w tym czasie z 6 innych miejsc i wszyscy mi ladnie potwierdzali, wysylali itd. Obudziłam się 20stego i akurat wtedy dostalam telefon- nie ma karmy TOTW. Mam podobno dostac jeszcze telefon w poniedzialek. Niby ma byc dostawa. Nie wiem czy brac reszte rzeczy, bo bez tej karmy nie przekrocze 99zl. Poza tym to akurat karma byla najwazniejsza z calego zamowienia. Kurcze co moj kot ma teraz jesc....
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 19:17   #229
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
Ja rowniez zlozylam zamowienie w Krakvecie za ok.120zl. Zamowienie zlozylam rano 16.11. Troche o nim zapomnialam, poza tym kupowalam w tym czasie z 6 innych miejsc i wszyscy mi ladnie potwierdzali, wysylali itd. Obudziłam się 20stego i akurat wtedy dostalam telefon- nie ma karmy TOTW. Mam podobno dostac jeszcze telefon w poniedzialek. Niby ma byc dostawa. Nie wiem czy brac reszte rzeczy, bo bez tej karmy nie przekrocze 99zl. Poza tym to akurat karma byla najwazniejsza z calego zamowienia. Kurcze co moj kot ma teraz jesc....
Na animalii jest TOTW zaglądałam ostatnio bo słyszałam dobre opinie o tej karmie Jeśli chcesz to ryzykuj z Krakvetem, ale sama możesz poczytać co się ostatnio dzieje. Ja już bym się bała
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 11:27   #230
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Na animalii jest TOTW zaglądałam ostatnio bo słyszałam dobre opinie o tej karmie Jeśli chcesz to ryzykuj z Krakvetem, ale sama możesz poczytać co się ostatnio dzieje. Ja już bym się bała
Poczekam jeszcze do poniedzialku-wtorku na telefon. N
Na animalii tez w tej chwili nie maja i czekaja 1-3dni na dostawe- jak na krakvecie
poza tym na animalii karma 2,4kg jest 10zl drozsza. Inne produkty ktore akurat zamowilam i szybko porownalam ceny tez sa wyzsze. Nawet glupi zwirek i neutralizator zapachu. No i jeszcze na animalii trzeba doliczyc koszty wysylki.
Moze jestem za bardzo ufna... okaze sie.
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 06:54   #231
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

dystrybutorem TOTW jest www.e-karma.pl
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 10:10   #232
janee
Przyczajenie
 
Avatar janee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Wyślij wiadomość przez ICQ do janee
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Ja z kolei mam bardzo pozytywne doświadczenia ze sklepem ZOO DRAGON. Zawsze kupujemy tam karmę, dostarczana jest błyskawicznie przez kuriera, zwykle z różnymi gratisami, opakowanie nigdy nie było uszkodzone.
__________________
http://praca-wsieci.webnode.com
janee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 10:59   #233
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Też na zwrot z krakvetu ta dziewczyna czeka? masakra! To nie są małe błędy, to poważne działanie na niekorzyść klientów.
No ja tak sobie wesoło czekam od 6.11.2009 ... z Krakvetu, rzecz jasna... Pisałam o tym na "kotach", bo tam się właściwie gadka o sklepach internetowych zaczęła. Dopiero potem powstał ten wątek. (i bardzo dobrze )

Zredukowali moje zamówienie o połowę (bo nie mieli towaru) i są mi winni ok. 70 zł. Napisałam do nich maila w zeszłym tygodniu - bez odzewu.

Właśnie sobie wydrukowałam potwierdzenie przelewu na 143 zł i paragon na 74 zł. Wyślę to razem z wezwaniem do zwrotu nadpłaty, listem poleconym. Z adnotacją, że kolejny taki list dostaną już od prawnika. Ja zostawiłam u nich niemałe pieniądze, nie dostałam za to asortymentu, a kot przecież jeść coś musi. i za co mam kupić jedzenie dla niego? Skoro mam 70 zł zamrożone przez Krakvet?
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 11:37   #234
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez Isia83 Pokaż wiadomość
No ja tak sobie wesoło czekam od 6.11.2009 ... z Krakvetu, rzecz jasna... Pisałam o tym na "kotach", bo tam się właściwie gadka o sklepach internetowych zaczęła. Dopiero potem powstał ten wątek. (i bardzo dobrze )

Zredukowali moje zamówienie o połowę (bo nie mieli towaru) i są mi winni ok. 70 zł. Napisałam do nich maila w zeszłym tygodniu - bez odzewu.

Właśnie sobie wydrukowałam potwierdzenie przelewu na 143 zł i paragon na 74 zł. Wyślę to razem z wezwaniem do zwrotu nadpłaty, listem poleconym. Z adnotacją, że kolejny taki list dostaną już od prawnika. Ja zostawiłam u nich niemałe pieniądze, nie dostałam za to asortymentu, a kot przecież jeść coś musi. i za co mam kupić jedzenie dla niego? Skoro mam 70 zł zamrożone przez Krakvet?
Od momentu gdy wysłałaś im maila się nie odezwali? żądnej wiadomości w ich stylu - pieniądze zaraz będą na Pani koncie?

przelew idzie 1 dzień roboczy, jak widać lecą sobie w kulki z klientami
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 18:26   #235
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Przepraszam za post pod postem ale jakiś zastój tu


sklep - psiraj ma u mnie plusa już na wstępie
Zamówienie złożyłam w piątek późnym wieczorem, przelałam pieniądze od razu (ale wiadomo weekend, więc księgowane dziś pewnie koło 13-14).
Dziś do mnie zadzwonili, że nie mają z mojej listy zamówienia kamyków i przywiozą mi dziś wszystko prócz kamyków, a w środę je dowiozą.
Powiedziałam ,że nie ma sensu, żeby 2 razy jeździli i umówiliśmy się na środę.
Pan powiedział, że kamyki będą na 99% a gdyby jakimś cudem nie było to dadzą mi 2razy po 5 l (wyjdzie to 5 zł więcej niż worek 10 l, który ja zamawiałam) i nie będę do tego dopłacać.
Bardzo spodobało mi się to, że zadzwonili zaraz po złożeniu zamówienia (a nie jak Krakvet po tygodniu).
Teraz czekamy na paczkę do środy
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:18   #236
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Współczuje ogromnie, ja policzyłam i mnie są winni "jedynie" 17,98 zł dziś napisałam reklamację i dostałam błyskawicznego maila że przepraszają i w ciągu 48 h otrzymam przelew ja się nie nastawiam absolutnie. Poczekamy zobaczymy 70 zł to już jest sporo pieniędzy jak dla mnie i sporo karmy można za to kupić. Ja przez Krakvet i ich zwłokę mam zdublowane karmy bo nabyłam jeszcze na animalii, ale nie zmarnują się
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 09:50   #237
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

nastraszyłyście mnie troche tym krakvetem, mam nadzieje ze to nie jakis zmasowany atak konkurencji przegldam wlasnie stronej psiegoraju i moze sie skusze nastepnym razem (choc ja posiadaczka kotów jestem )
widział ktoś moze gdzies w ofercie promocyjne karmy royal canin?? kiedys kupowalam takie 400g + 400g gratis w bardzo fajnej cenie a teraz juz ich nie moge dorwac
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 09:59   #238
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
nastraszyłyście mnie troche tym krakvetem, mam nadzieje ze to nie jakis zmasowany atak konkurencji przegldam wlasnie stronej psiegoraju i moze sie skusze nastepnym razem (choc ja posiadaczka kotów jestem )
widział ktoś moze gdzies w ofercie promocyjne karmy royal canin?? kiedys kupowalam takie 400g + 400g gratis w bardzo fajnej cenie a teraz juz ich nie moge dorwac
Ja konkurencją nie jestem
Zresztą wystarczy wpisać w googlach opinie o krakvecie i większość to negatywy.
O ile jeszcze moje 1 zamówienie było ok , to 2 to totalna porażka
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 10:18   #239
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Krakvet napisał mi w odpowiedzi na info o negatywnych opiniach wobec nich, że stosuje metode/zasadę Pareto wobec klinetów itd

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zasada_Pareto

Edytowane przez sunshain
Czas edycji: 2009-11-24 o 10:20
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 13:18   #240
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Ja mam dzis dostac paczke od Krakvetu.
Powiem tak- babeczka ktora tam pracuje jest po prostu straszna
za to jakis Pan, ktory sie mna pozniej zajal wszystko zrobil tak jak chcialam. Dzwonil do mnie mnoistwo razy i konsultowal kolor kazdej pileczki itd.
Paczka BYla wyslana wczoraj. Spradzalam na stronie GLS. Zastanawia mnie tylko czemu nie pojechala ona do Szczecina (gdzie mieszkam) tylko do KOszalina. I w ogole z godz.8:44 jest napisane: wejście EPL, godz. 9:25 Zle kodowana. I tak mnie to troche martwi co to moze oznaczac....
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-14 12:19:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.