powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 223 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-09, 08:44   #6661
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Przeczytajcie:
ttp://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-profesjonalne/cena-urody_33909.html

Mya - może warto zapytać na:
http://www.prawo.med.pl/
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 11:24   #6662
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
MyaDiva,
nie wiem kochana naprawdę jak Ciebie pocieszyć chociaz pewnie na nic by sie to zdalo. Ty cierpisz, jesteś niezadowolon zefektu operacji, adoktorek wypiął za przeposzeniem d.... chyba właśnie to świadczy oj ego kompetncjach. SZkoda, ze nie mialam okazji sama tego zobaczyć , ale wirzę, ze bez powodu nikt drugi raz nie decyduje się na op.
Trzymam zatem kciuki za dr Skwiercz... żeby poprawila partaczy.:cmo k:

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------



Przecież ewidentnie widać, że implant sie przesunął ... jak mozna tak w żywe oczy kogoś oklaamywać??
Wiem, ze to ostatnia rzecz, o ktorej teraz myślisz, ale ... powalcz chociaż o odszkodowanie...
Ale oni mnie nie okłamywali,tylko powiedzieli że nawet teraz pierś wygląda rewelacyjnie-dacie wiare!!!!!

Nie będe zaśmiecać tego wątku moimi uwagami na temat tego wszystkiego- bo nie po to on jest.
O 15 mam USG-pan dr podszedł do mnie ze zrozumieniem i przyjmie mnie przed pacjentkami.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 11:36   #6663
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Mya - jednak jak ktoś wciska kit, że wszystko wygląda znakomicie (choć doskonale wie, że dzieje się coś niedobrego) to jest to kłamstwem w żywe oczy

Dobrze, że w końcu spotkałaś jakiegoś życzliwego lekarza na swojej drodze, mimo iż to tylko radiolog... Będę czekać na wieści, co wykazało usg

Trzymaj się Kochana
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 11:41   #6664
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Dzięk, dzięki.Dziś przeczytam wszystko od deski do deski.Poszperałam też troszkę sama.Nadzieja jest, więc będę próbować, nie mogę tak tego zostawić.
Zrobię dziś usg i będę wiedziała na czym stoję.Pierwsze co to spróbuje przyspieszyć poprawkę-bo ciężko mi trochę z tym bólem no i wyglądem.Przez te 9 msc miałam nadzieje, że będzie dobrze i trzeba czekać. Dziś bez tej nadziei nie chcę juz czekać ani chwilki dłużej.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 11:41   #6665
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Ale oni mnie nie okłamywali,tylko powiedzieli że nawet teraz pierś wygląda rewelacyjnie-dacie wiare!!!!!

Nie będe zaśmiecać tego wątku moimi uwagami na temat tego wszystkiego- bo nie po to on jest.
O 15 mam USG-pan dr podszedł do mnie ze zrozumieniem i przyjmie mnie przed pacjentkami.
MyaDiva łączę się z tobą w tej niedoli, rozmawiałam o tym z prawnikami znajomymi i wygląda to generalnie beznadziejnie, a jakby tak spróbować u Rzecznika Praw Konsumenta , bo porażający jest fakt że dr jest kompletnie bezkarny, trzymaj się kobieto i wal z każdym problemem jak w dym do nas my wszystkie będziemy stawać na rzęsach żeby cie wysprzeć
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 11:47   #6666
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
MyaDiva łączę się z tobą w tej niedoli, rozmawiałam o tym z prawnikami znajomymi i wygląda to generalnie beznadziejnie, a jakby tak spróbować u Rzecznika Praw Konsumenta , bo porażający jest fakt że dr jest kompletnie bezkarny, trzymaj się kobieto i wal z każdym problemem jak w dym do nas my wszystkie będziemy stawać na rzęsach żeby cie wysprzeć
Mnie cały czas nurtuje pytanie czy aby na pewno ten dopisek w zgodzie na zabieg o tym, że lekarz nie bierze odpowiedzialności za efekt op. jest dozwolony
Ruda - jak masz możliwość podpytania znajomych prawników to proszę
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 12:34   #6667
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

właśnie jestem po rozmowie z prawniczką i dostałam takie wytyczne żeby wysmarowała oficjalnie pismo do kliniki do dr i opisała sprawę że poddałaś się zabiegowi w celu poprawienia wyglądu a efekt operacji bardzo mocno odbiega od tego założenia poza tym od pewnego czasu nastąpilo pogorszenie wyglądu piersi ii dodatkowo ból , poza tym poprosiłaś innego lekarza o opinię i jest ona taka a taka (dobrze by było jakbys pisemnie dostała opinię od dr Skwiercz choć nie sądzę żeby na to poszła) w związku z zaistniałą sytuacją oczekujesz rekompensaty w postaci powtórnej operacji czy też finansowej, wysłać pisemko i czekać na odpowiedź
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 14:38   #6668
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

mydiva jakbym nie wiedziała że jesteś po powiekszeniu to nigdy bym nie pomyslała ze miałaś jakąkolwiek operacje na piersi,
Myślę że jakbyś narobiła większego rabanu w klinice, tak zeby cie wszyscy słyszeli to pewnie by ci zrobili poprawkę.
Ja bym tam jeszcze raz zawitała i powiedziała stanowczo, nawet bardzo stanowczo że albo poprawka albo zwrot kasy bo to jest żle zrobione i niech ci kitu nie wciskają. Jednym słowem zrób awanturę. O ile potrafisz.?
W przypadku dwóch moich koleżanek pomogło.
Powodzenia i trzymam mocno kciuki.

I tak sobie myślę jak można być taką świnią i dziewczynie taki kit wciskać , patrząc jej w oczy
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 16:17   #6669
czekoladowa_sowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 228
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Zaczynam nadrabiac. Witam znad popoludniowej kawki. MyaDiva a co lekarze powiedzieli na fakt, ze odczuwasz ból. Masz z tym "żyć". Przeciez bol nie wział sie znikąd i sam nie odejdzie.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Wierzyła byś przede wszystkim w to,że lekarz nie zrobi Ci krzywdy a jak już coś się stanie to i tak Ci pomoże, mimo tego oświadczenia. A ta zgoda to pewnie po to by się taki sławny lekarz zabezpieczył jak mu się jakiś obłąkany pacjent trafi.
A dzis zobaczyłam , że ich nic a nic nie obchodzi że zawiedli moje zaufanie.Słowo zaufanie jest gówno warte. Nie zrobiło na nich najmniejszego wrażenia że potrzebuje pomocy, i że coś jest zle-a ja zrozumiałam że lekarz nie może upaść już niżej.
a czy ja dobrze kojarze, ze Ty potem jeszcze u nich wlasnie radiage robilas.
czy to u innego lekarza bylo?
czekoladowa_sowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 17:34   #6670
molinezja75
Raczkowanie
 
Avatar molinezja75
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez KUBUŚ Pokaż wiadomość
Myślę że jakbyś narobiła większego rabanu w klinice, tak zeby cie wszyscy słyszeli to pewnie by ci zrobili poprawkę.
Ja bym tam jeszcze raz zawitała i powiedziała stanowczo, nawet bardzo stanowczo że albo poprawka albo zwrot kasy bo to jest żle zrobione i niech ci kitu nie wciskają. Jednym słowem zrób awanturę.
Słuszna uwaga!!! Słuchajcie kobitki moje kochane, dopiero teraz sobie to uświadomiłam!!!! Skoro naszej kochanej MyaDivy doktorek się mówiąc grzecznie i delikatnie wypiął (bo kłamstwa w żywe oczy to wybitne spławienie niewygodnej pacjentki) i klinika też jakoś nie przejmuje się całą sprawą to ja wam teraz coś opowiem.
Wcześniej nie wspominałam o tym bo to był epizod podczas mojego zabiegu ale w obecnej sytuacji może to mieć znaczenie dla Ewuni.
Otóż jak większość pamięta ja decyzje o zabiegu podjęłam w sposób bardzo zwariowany. Kilka maili, konsultacja rano zabieg po południu..... jak czytałam że wy dziewczyny miałyście nieraz po kilka konsultacji u różnych lekarzy i czekałyście długo na zabieg to się za głowę łapałam żem taka stuknięta i że jak coś nie wyjdzie to będzie moja wina że jestem taka w gorącej wodzie kąpana. Ale do rzeczy : gdy byłam na etapie maili z kliniką zostałam poinformowana o tym że muszę mieć aktualne badania i USG, badanie na krzepliwość i grupę krwi. Ponieważ aktualne miałam tylko USG i grupę krwi poinformowano mnie że badania mogę zrobić na miejscu w klinice (krew) i że kosztuje to 10 zł. Pomyślałam super - bo w przychodni to się tylko wyczekam. No i co sie okazało ? Owszem zrobiono mi w klinice badania zaraz po konsultacji ale jak płaciłam za konsultację pani mnie poinformowała ze za badania tez muszę. Ok, byłam na te 10 zł przygotowana :P ale usłyszałam cene 270 zł No, powiem trochę mną telepło ale zaraz pomyślalam że mi sie co s pomyliło. Zapłaciłam i po sprawie. Ale nie dawało mi to spokoju.... po powrocie do domu przetrząsnęłam wszystkie maile czytając je uważnie i cholera pisze jak wół 10 zł !!!! Oraz ze jest to cena całości badań a nie na przykład jednego podstawowego. Oj wkurzyłam sie i dzwonie. Pani do mnie że cena 270 zł wynika z tego ze zrobiono mi morfologie, OB, krzepliwość, AIDS i ze trzy jakieś tam jeszcze.... a ja do niej że ja to rozumiem, tylko nie rozumiem dlaczego dostałam informacje że te badania kosztują 10 zł bo w takiej sytuacji mogłam je śmiało zrobić w przychodni na kasę chorych. Powiedziała mi Pani grzecznie że to sprawdzi jeszcze.... i teraz meritum sprawy: oddzwonił do mnie właściciel kliniki!!! Baaaaaaaaardzo długo mnie przepraszał za nieporozumienie, tłumaczył pracownicę swoją że się pomyliła i że jeżeli ja się czuję z tego powodu oszukana to klinika zwróci mi te 270 zł !!!!! On wręcz nalegał. Ponieważ ja wiem że badania prywatnie faktycznie tyle kosztują oczywiście dałam sobie spokój ze sprawą i nie domagałam się zwrotu kasy bo pobyt w klinice miałam super i wizyty pooperacyjne też ok wiec nie chciałam już stwarzać niemilej atmosfery.
Zmierzam jednak do tego że jak się okazuje są lekarze i kliniki które dbają o pacjentów i w sumie klientów. I ja nie robiłam wielkiego rabanu !!! A teraz MyaDiva właśnie powinna zrobić mega raban!!!
Co do opinii Pani doktor - moim zdaniem - jeżeli jest to rzetelny lekarz - bez problemu powinna ci swoją opinię wystawić również pisemnie. A jak już uzyskasz taki papierek - to na bank masz sprawę w sądzie wygraną. Niekoniecznie pierwszą ale są odwołania! Oglądałam program kiedyś właśnie o operacjach nieudanych piersi jak się kobitki sądziły i miały przejścia z lekarzami ale zauważyłam że te które zrobiły dużo szumu wokół swojej sprawy - odszkodowania wywalczyły i to z bonusem bo lekarze obawiali się że niepochlebna opinia się rozniesie za bardzo i stracą klientele i bądź co bądź niezły biznes. Kochana MyaDiva, wybacz że potraktowałam twoje piersiątka biedne przedmiotowo ale to w szczytnym celu !!! Kochana, powiedz tylko słowo a całe to forum zrobi akcje antyreklamową twojemu doktorkowi na taka skalę że się chłopina pożegna z karierą chirurga do końca życia Bencwał jeden :/ Kłamczuch paskudny !!!!!! przepraszam że normalnie taka paskudna jestem ale mnie to normalnie telepie jak słyszę że ktoś taką postawę reprezentuje jak ten doktorek z bożej łaski !!!!!!
Ewuniu, widziałam jedyną tylko fotkę, ale to mi wystarczy. Wpatrywałam się w nią jak głupia i mi świeczki stanęły w oczach. Wybacz ale efekt jest ..... ;(
Ja Ci się wcale nie dziwie że jesteś zdegustowana efektem i chcesz poprawek ale teraz jak jeszcze widać wyraźne przesunięcie implantu (nawet dla takiego laika jak ja) to jest już masakra. Chylę czoła przed Twoim optymizmem i siłą
Jesteś wielka ale doktorkowi trzeba dokopać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeszcze Cię będzie prosił o przyjście na zabieg !!!!
__________________
Mentor 225cc anatomiczne, dr.J.Obrocki, lipiec.2009
Małe jest PIĘKNE
molinezja75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 18:23   #6671
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez molinezja75 Pokaż wiadomość
Słuszna uwaga!!! Słuchajcie kobitki moje kochane, dopiero teraz sobie to uświadomiłam!!!! Skoro naszej kochanej MyaDivy doktorek się mówiąc grzecznie i delikatnie wypiął (bo kłamstwa w żywe oczy to wybitne spławienie niewygodnej pacjentki) i klinika też jakoś nie przejmuje się całą sprawą to ja wam teraz coś opowiem.
Wcześniej nie wspominałam o tym bo to był epizod podczas mojego zabiegu ale w obecnej sytuacji może to mieć znaczenie dla Ewuni.
Otóż jak większość pamięta ja decyzje o zabiegu podjęłam w sposób bardzo zwariowany. Kilka maili, konsultacja rano zabieg po południu..... jak czytałam że wy dziewczyny miałyście nieraz po kilka konsultacji u różnych lekarzy i czekałyście długo na zabieg to się za głowę łapałam żem taka stuknięta i że jak coś nie wyjdzie to będzie moja wina że jestem taka w gorącej wodzie kąpana. Ale do rzeczy : gdy byłam na etapie maili z kliniką zostałam poinformowana o tym że muszę mieć aktualne badania i USG, badanie na krzepliwość i grupę krwi. Ponieważ aktualne miałam tylko USG i grupę krwi poinformowano mnie że badania mogę zrobić na miejscu w klinice (krew) i że kosztuje to 10 zł. Pomyślałam super - bo w przychodni to się tylko wyczekam. No i co sie okazało ? Owszem zrobiono mi w klinice badania zaraz po konsultacji ale jak płaciłam za konsultację pani mnie poinformowała ze za badania tez muszę. Ok, byłam na te 10 zł przygotowana :P ale usłyszałam cene 270 zł No, powiem trochę mną telepło ale zaraz pomyślalam że mi sie co s pomyliło. Zapłaciłam i po sprawie. Ale nie dawało mi to spokoju.... po powrocie do domu przetrząsnęłam wszystkie maile czytając je uważnie i cholera pisze jak wół 10 zł !!!! Oraz ze jest to cena całości badań a nie na przykład jednego podstawowego. Oj wkurzyłam sie i dzwonie. Pani do mnie że cena 270 zł wynika z tego ze zrobiono mi morfologie, OB, krzepliwość, AIDS i ze trzy jakieś tam jeszcze.... a ja do niej że ja to rozumiem, tylko nie rozumiem dlaczego dostałam informacje że te badania kosztują 10 zł bo w takiej sytuacji mogłam je śmiało zrobić w przychodni na kasę chorych. Powiedziała mi Pani grzecznie że to sprawdzi jeszcze.... i teraz meritum sprawy: oddzwonił do mnie właściciel kliniki!!! Baaaaaaaaardzo długo mnie przepraszał za nieporozumienie, tłumaczył pracownicę swoją że się pomyliła i że jeżeli ja się czuję z tego powodu oszukana to klinika zwróci mi te 270 zł !!!!! On wręcz nalegał. Ponieważ ja wiem że badania prywatnie faktycznie tyle kosztują oczywiście dałam sobie spokój ze sprawą i nie domagałam się zwrotu kasy bo pobyt w klinice miałam super i wizyty pooperacyjne też ok wiec nie chciałam już stwarzać niemilej atmosfery.
Zmierzam jednak do tego że jak się okazuje są lekarze i kliniki które dbają o pacjentów i w sumie klientów. I ja nie robiłam wielkiego rabanu !!! A teraz MyaDiva właśnie powinna zrobić mega raban!!!
Co do opinii Pani doktor - moim zdaniem - jeżeli jest to rzetelny lekarz - bez problemu powinna ci swoją opinię wystawić również pisemnie. A jak już uzyskasz taki papierek - to na bank masz sprawę w sądzie wygraną. Niekoniecznie pierwszą ale są odwołania! Oglądałam program kiedyś właśnie o operacjach nieudanych piersi jak się kobitki sądziły i miały przejścia z lekarzami ale zauważyłam że te które zrobiły dużo szumu wokół swojej sprawy - odszkodowania wywalczyły i to z bonusem bo lekarze obawiali się że niepochlebna opinia się rozniesie za bardzo i stracą klientele i bądź co bądź niezły biznes. Kochana MyaDiva, wybacz że potraktowałam twoje piersiątka biedne przedmiotowo ale to w szczytnym celu !!! Kochana, powiedz tylko słowo a całe to forum zrobi akcje antyreklamową twojemu doktorkowi na taka skalę że się chłopina pożegna z karierą chirurga do końca życia Bencwał jeden :/ Kłamczuch paskudny !!!!!! przepraszam że normalnie taka paskudna jestem ale mnie to normalnie telepie jak słyszę że ktoś taką postawę reprezentuje jak ten doktorek z bożej łaski !!!!!!
Ewuniu, widziałam jedyną tylko fotkę, ale to mi wystarczy. Wpatrywałam się w nią jak głupia i mi świeczki stanęły w oczach. Wybacz ale efekt jest ..... ;(
Ja Ci się wcale nie dziwie że jesteś zdegustowana efektem i chcesz poprawek ale teraz jak jeszcze widać wyraźne przesunięcie implantu (nawet dla takiego laika jak ja) to jest już masakra. Chylę czoła przed Twoim optymizmem i siłą
Jesteś wielka ale doktorkowi trzeba dokopać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeszcze Cię będzie prosił o przyjście na zabieg !!!!
Wow Moli. Ostro i konkretnie

Mya była dzisiaj na USG - radiolog powiedział, że wygląda to nie na podwinięcie implantu tylko pęknięcie torebki i w konsekwencji przesunięcie się żelka Ma dzisiaj skontaktować się z panią dr - sama jestem ciekawa co ustalą...
Mam nadzieję, że Ewunia napisze nam dzisiaj więcej szczegółów
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 18:34   #6672
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

mojej kumpeli to trzech lekarzy wciskało że wszystko jest ok z piersiami, 2 godziny z nimi walczyła żeby jej poprawkę zrobili i wywalczyła, a chcieli kasę ale powiedziała ze ona żadnej kasy nie będzie płacić , bo lekarz powiedział że ma sie o nic nie marwić że będzie wszystko dobrze.
w końcu zrobili jej podwieszenie / a powinna mieć za pierwszym razem/, a doktorek tylko włożył 420cc anatomy, tak że wygladała jak murzynka.Przy podwieszeniu wymienił wkładki na 450cc okrągłe bo już się kieszeń rozciągnęła.

My diva ja bym naprawdę zrobiła tam awanturę, już nie chcę mówić co Horo by zrobiła?!!! już ona by im tam dała!!

a czemu ta torebka pękła?
cały dzień o tej sprawie myśle i jestem zbulwersowana



Nie odpuszczaj!!! to jego błąd, dlaczego masz jeszcze raz płacić?!

Edytowane przez KUBUŚ
Czas edycji: 2009-09-09 o 18:56
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 18:46   #6673
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Kubuś - no właśnie też mnie zastanawia dlaczego torebka pękła (po 9 m-cach!) Dwóch niezależnych lek. u których Mya była na konsultacji stwierdziło dobre wytworzenie torebki, poza tym też mi ciężko uwierzyć, aby pękła ona podczas czynności nie wymagającej dużego wysiłku fizycznego
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 19:06   #6674
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

jak ostatnio byłyśmy z horo w klinice to takiej dziewczynie po 2miesiacach też implant się obsunął, wypadł z tej torebki w konsekwencji czego pierś jej bardzo spuchła, szew pękł i zacząl wydostawac się jakiś płyn. Usunieto jej implant i po 3 miesiącach zrobiono poprawkę, oczywiście nieodpłatnie. Podobno to przez jakąś bakterie
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 19:18   #6675
bankierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 196
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

dziewczynki kochane czemu teraz takie smutne tematy...Boże płakać mi się chce,,,strasznie mi szkoda Mya ...i przy okazji bardziej sie martwie o mój zabieg dzisiaj dzwonili do mnie z kliniki,umówiłam się na piątek pomierze jeszcze raz żelki ,zdecyduje w końcu jaki rozmiar,pokaże dr.wyniki badań i zamęcze go moimi obawami...

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

jak zalogowałam się 3 m-ce temu wszystkie były szczęsliwe z op.cycuszków z wyjatkiem HORO i jej autostrady chociaż mi ona pewnie tak bardzo tez by nie przeszkadzała bo bym ją na maxa sciskała i musiałabym z nią żyć-niestety nie stać mnie na jakąkolwiek POPRAWKĘ więc to powiem odrazu doktorkowi!!!!!!!!!
__________________
22,09,2009 dr.Jarliński okrągłe 325 cc Mentor
bankierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 19:33   #6676
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Mya,
w życiu nie odpuściłabym takim partaczom, ktorzy na domiar zlego, zamiast przyznać się do błędu i starać się zrekompensować Tobie wszystko, jeszcze bezczelnie wmawiają , ze jest tak, jak być powinno.
Wprawdzie podpisuje się , ze doktor nie jest odpowiedzialny za efekt operacji, ktory moze być inny niz nasze oczekiwania, ale... tutaj chodzi o poprawnie wykonana operację a nie o udaną próbę okaleczenia pacjentki. Zresztą tak mi to tłumaczył mój doktorek... ze ten oczekiwany efekt, to np. pragnę mieć cycuchy jak Iga Wyrwał ... owszem, mogłabym otrzymać implanty takiej wielkości jak jej piersi, ale ... musiałąbym mieć wszystko takie jak ona, zeby dane implanty wyglądały tak, jak u niej
Ja dostałam implanty mieszczące się w granicach norm, pasujących do mojej budowy, zero dolegliwości, żadnych powiklań czy "przykrych niespodzianek", a doktorek i klinika zgodzili mi sie je wymienić, bo coś mi tam się nie podobało... taki mój kaprys... jak to powiedziała Pani menadżer _ "idą mi na rękę, zebym była w pełni usatysfakcjonowana z zabiegu" i chyba o to chodzi
Dla mnie takie potraktowanie Ciebie jest karygodne... przewróciłabym klinike do góry nogami, a doszłabym swoich racji A doktorek nie dość, ze zwróciłby mi kasę za nieudaną operację, za dodatkowe badania, ktore w zwiazku z jego "nieudolnie wykonana pracą" musialam wykonać, to jeszcze zapłaciłby za to, zebym zniknęła z jego gabinetu... na zawsze i uwierz, ze to jego klinika poniosłaby koszty operacji poprawkowej u innego doktora. I jesteś w stanie wygrać tę sprawę !!! Tylko walcz... bo warto
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 19:35   #6677
czekoladowa_sowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 228
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

i ten lekarzyna wczoraj nie "wyczuł" peknietej torebki?
to tylko na usg można stwierdzic?
czekoladowa_sowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 19:48   #6678
angel26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 20
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

1985SIWA,mam do Ciebie takie pytanie, bo ja też zamierzam robić operacje u Kasprzyka, mam bardzo podobne do Ciebie wymiary 162 cm i 44 kg, pod biustem 65 cm i też najbardziej boję się narkozy, też kojarzy mi się z umieraniem. Może my to jakieś siostry bliźniaczki jesteśmy ?

No ale do rzeczy kiedy zamierzasz robić op.? Bo ja dopiero za rok we wrześniu. Byłaś już na konsultacji? Ja już bym z ciekawości poszła na konsultacje zobaczyć co mi doktorek zaproponuje. Chyba coś pisała, że nie chcesz dużych wkładek, to tak jak ja.

Najbardziej to zależałoby mi na tym, żeby robić op. u dr Skwiercz, stwierdzając po Waszych opiniach to chyba jest to kobieta anioł, a do tego geniusz plastyczny. No, ale ja jestem z samego południa Polski, więc troszkę mnie to zniechęca tym bardziej że po 10 dniach znowu trzeba jechać na zdjęcie szwów, potem ewentualnie jakieś wizyty gdyby coś mnie niepokoiło z piersiami, jechałam kiedyś do Trójmiasta pociągiem 18 godzin z przesiadkami i miałam dosyć, a co dopiero taka obolała.

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

A czy ten partacz Sankowski to on czasem nie robił operacji w programie "Chcę być piękna"?
angel26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 19:54   #6679
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Bankierko - nie zakładaj z miejsca, że może coś pójść nie tak... Pamiętaj jednak o tym, aby nie podpisywać czegoś, co wydaje się podejrzane i zwalnia lekarza od odpowiedzialności za efekty jego pracy

Co do pękniętych torebek - i mnie dość długo (dłużej niż zwykle) trwał proces wytwarzania torebki łącznotkankowej - dr macając mi piersi była w stanie stwierdzić, w jakim stopniu doszło do wykształcenia się torebki. Poinformowała mnie, że w takiej sytuacji muszę bardzo uważać i się nie forsować, aby właśnie nie doszło do jej pęknięcia. Ale też uprzedziła, że nawet gdyby doszło do takiej sytuacji to prawidłowo umieszczony żelek (tzn. umieszczony w dobrze wykształconej kieszonce) nie ulegnie przemieszczeniu (zakładając oczywiście, że będę uważna i nie będę wykonywać forsownych czyności, bądź gwałtownych ruchów), tyle że znowu trzeba będzie czekać, aż wytworzy się nowa torebka. Z drugiej strony pęknięcie torebki i ponowne jej wytworzenie sprzyja jej przerostowi

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Angel - dokładnie tak, ten sam
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 20:32   #6680
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Bankierko - nie zakładaj z miejsca, że może coś pójść nie tak... Pamiętaj jednak o tym, aby nie podpisywać czegoś, co wydaje się podejrzane i zwalnia lekarza od odpowiedzialności za efekty jego pracy

Co do pękniętych torebek - i mnie dość długo (dłużej niż zwykle) trwał proces wytwarzania torebki łącznotkankowej - dr macając mi piersi była w stanie stwierdzić, w jakim stopniu doszło do wykształcenia się torebki. Poinformowała mnie, że w takiej sytuacji muszę bardzo uważać i się nie forsować, aby właśnie nie doszło do jej pęknięcia. Ale też uprzedziła, że nawet gdyby doszło do takiej sytuacji to prawidłowo umieszczony żelek (tzn. umieszczony w dobrze wykształconej kieszonce) nie ulegnie przemieszczeniu (zakładając oczywiście, że będę uważna i nie będę wykonywać forsownych czyności, bądź gwałtownych ruchów), tyle że znowu trzeba będzie czekać, aż wytworzy się nowa torebka. Z drugiej strony pęknięcie torebki i ponowne jej wytworzenie sprzyja jej przerostowi

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Angel - dokładnie tak, ten sam
Listopadowa,
wystraszyłaś mnie trochę Czyli jeśli ja teraz przesadzam z wysiłkiem fizycznym (praktycznie juz od 3 doby po operacji robie doslownie wszystko), to czy moze coś się "przydarzyć" moim torebkom
Nie czuję żadnego bólu po operacji i być moze dlatego się nie oszczędzam... do tego dochodzi dwójka malutkich (wnoszonychj i znoszonych z 4 piętra ) dzieci i całe mieszkanie na mojej glowie

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez KUBUŚ Pokaż wiadomość
jak ostatnio byłyśmy z horo w klinice to takiej dziewczynie po 2miesiacach też implant się obsunął, wypadł z tej torebki w konsekwencji czego pierś jej bardzo spuchła, szew pękł i zacząl wydostawac się jakiś płyn. Usunieto jej implant i po 3 miesiącach zrobiono poprawkę, oczywiście nieodpłatnie. Podobno to przez jakąś bakterie
A do tego, doktor ją zapewnił, ze jeśli ta operowana pierś nie zrówna się z ta zrobioną w lutym (chodzi o wysokość, o kształt), to również nieodplatnie wykonaja korektę . Bo teraz miala operowaną tylko tę jedną pierś i sama bardzo obawia się, czy oby na pewno będą one identyczne.
Więc klinika nie wypięła się... wręcz przeciwnie - staje na wysokości zadania
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 20:40   #6681
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Listopadowa,
wystraszyłaś mnie trochę Czyli jeśli ja teraz przesadzam z wysiłkiem fizycznym (praktycznie juz od 3 doby po operacji robie doslownie wszystko), to czy moze coś się "przydarzyć" moim torebkom
Nie czuję żadnego bólu po operacji i być moze dlatego się nie oszczędzam... do tego dochodzi dwójka malutkich (wnoszonychj i znoszonych z 4 piętra ) dzieci i całe mieszkanie na mojej glowie
Horo - super, że nie czujesz bólu- to zresztą było do przewidzenia, bo tkanki nie zostały tak drastycznie naruszone jak przy pierwszej op. Jednak pamiętaj o tym, że torebki wytwarzają się w ciągu 3 tyg (a w moim przypadku trwało to dłużej), więc każdy wysiłek fizyczny, podnoszenie rąk do góry czy dźwiganie dzieci jest zdecydowanie niewskazane w tym okresie. Ja przez 1,5 m-ca mogłam na jedną rękę dźwigać do 2,5 kg, a nawet teraz po prawie 2,5 miesiącach na jedną rękę mogę dźwigać 5 kg! Ręcę do góry podnosić już oczywiście mogę, ale nadal nie mogę się forsować.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 20:51   #6682
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

cały dramat tej sytuacji jest taki że to wszystko dałoby się zrobić tylko trochę dobrej woli ze strony lekarza i kliniki i po krzyku ale cóż są ludzie i ludziska musimy wspierać Mya i dawać jej siłę do działania
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 21:50   #6683
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez angel26 Pokaż wiadomość
1985SIWA,mam do Ciebie takie pytanie, bo ja też zamierzam robić operacje u Kasprzyka, mam bardzo podobne do Ciebie wymiary 162 cm i 44 kg, pod biustem 65 cm i też najbardziej boję się narkozy, też kojarzy mi się z umieraniem. Może my to jakieś siostry bliźniaczki jesteśmy ?

No ale do rzeczy kiedy zamierzasz robić op.? Bo ja dopiero za rok we wrześniu. Byłaś już na konsultacji? Ja już bym z ciekawości poszła na konsultacje zobaczyć co mi doktorek zaproponuje. Chyba coś pisała, że nie chcesz dużych wkładek, to tak jak ja.

Najbardziej to zależałoby mi na tym, żeby robić op. u dr Skwiercz, stwierdzając po Waszych opiniach to chyba jest to kobieta anioł, a do tego geniusz plastyczny. No, ale ja jestem z samego południa Polski, więc troszkę mnie to zniechęca tym bardziej że po 10 dniach znowu trzeba jechać na zdjęcie szwów, potem ewentualnie jakieś wizyty gdyby coś mnie niepokoiło z piersiami, jechałam kiedyś do Trójmiasta pociągiem 18 godzin z przesiadkami i miałam dosyć, a co dopiero taka obolała.

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

A czy ten partacz Sankowski to on czasem nie robił operacji w programie "Chcę być piękna"?
hehehe może nie no raczej mało prawdopodobne chyba, że jestes łudzaco podobna do tego oszołomka w moim avku hehehe
ja chce piersi solidne , ale takie do mojej sylwetki, czyli podejrzewam, że mały implant da duzy efekt
Nie wiem kiedy zrobie bo narazie jestem na etapie zbierania pieniedzy
Na konsultacji jeszcze nie byłam.
Puki co zbieram wiadomosci o wszystkim
Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Bankierko - nie zakładaj z miejsca, że może coś pójść nie tak... Pamiętaj jednak o tym, aby nie podpisywać czegoś, co wydaje się podejrzane i zwalnia lekarza od odpowiedzialności za efekty jego pracy

Co do pękniętych torebek - i mnie dość długo (dłużej niż zwykle) trwał proces wytwarzania torebki łącznotkankowej - dr macając mi piersi była w stanie stwierdzić, w jakim stopniu doszło do wykształcenia się torebki. Poinformowała mnie, że w takiej sytuacji muszę bardzo uważać i się nie forsować, aby właśnie nie doszło do jej pęknięcia. Ale też uprzedziła, że nawet gdyby doszło do takiej sytuacji to prawidłowo umieszczony żelek (tzn. umieszczony w dobrze wykształconej kieszonce) nie ulegnie przemieszczeniu (zakładając oczywiście, że będę uważna i nie będę wykonywać forsownych czyności, bądź gwałtownych ruchów), tyle że znowu trzeba będzie czekać, aż wytworzy się nowa torebka. Z drugiej strony pęknięcie torebki i ponowne jej wytworzenie sprzyja jej przerostowi

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Angel - dokładnie tak, ten sam
A wygladał na takiego kompetentnego
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2009-09-09 o 21:52
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 22:06   #6684
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cześć moje Kochane, jesteście Niezastąpione
Przed pierwszą operacją dostałam na tym forum duże wsparcie, alo to co dałyście mi teraz....chyba się rozpłacze-DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM

A teraz wszystko Wam opowiem i mam nadzieję skończę tym ten smutny temat,by nasz wątek był znowu taki jak kiedyś.

Na usg wyszło iż implant nie jest podwinięty-niestety, bo to by świadczyło jasno o błędzie lekarza. Radiolog obejrzał mnie dokładnie, obmacał i powiedział, że na jego oko torebka sie przerwała i implant się przemieścił-ale to jest tylko jego gdybanie bo on jest radiologiem, a na usg tego nie zobaczy.Na rezonansie magnetycznym też nie.
Załamałam się strasznie, trzy godziny przesiedziałam w Mcdonalds nad frytkami.Taka opinia oddaliła mnie od możliwości skargi, byłam teraz dużo dalej .......i w tym momencie przyszedł sms od Listopadowejtak mi się miło zrobiło, że ktoś myśli o mnie.Skończyłam frytki i zebrałam się do kupy.
Zadzwoniłam do dr Skwiercz. Po opisie telefonicznym powiedziała , że mogło dojść to przerwania torebki-choć to dziwne, bo pamiętała że przy badaniu torebki określiła na mocne.Prawdopodobnie wytworzyły się dwie komory,bądz była jedna za duża - torebka się przerwała i implant wskoczył w drugą kieszeń lub zmienił położenie w za dużej . Teraz torebka musi zrosnąć się ponownie bądz wytworzyć się od nowa w części uszkodzonej. Może dojść do nałożenia sie dwuch procesów gojenia co prowadzić może do ztwardnienia torebki. Muszę też uważać by nie doszło do licznych zrostów -teraz implant jest ruchomy, w nowym niewygodnym miejscu i każdy ruch może spowodować zerwanie tego co się goi. Tak więc podtrzymujący staniczek i bezruch. Boleć będzie ze trzy tyg. Za trzy miesiące na usg może da się ocenić czy są dwie kieszenie. Zabieg najszybciej za trzy msc-więc w grudniu.

I w tym punkcie jestem teraz-zabieg w grudniu .

Co zrobić z całą resztą ? Na pewno potrzebna jest mi pisemna opinia lekarza chirurga, ale gdzie ją uzyskać? Dziś nie mam siły o tym myśleć, musze odetchnąć.

I niech ten wątek znów będzie radosny. Ja już mogę odliczać
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 22:16   #6685
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Ciesze sie, że Ty sie cieszysz, naprawde
Wszystko sie ułoży
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 22:40   #6686
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

[ Czekoladowa-sowa ]a czy ja dobrze kojarze, ze Ty potem jeszcze u nich wlasnie radiage robilas.
czy to u innego lekarza bylo?[/QUOTE]

Tak radiage robiłam w tej klinice ale to inny lekarz się tam tym zajmuje. Z radiagu jestem bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Ciesze sie, że Ty sie cieszysz, naprawde
Wszystko sie ułoży
wszystko można u mnie poprawić-więc nie jest tak zle. Trzy miesiące zlecą szybciutko. Wow-ale bedę miała prezent pod choinką

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Ciesze sie, że Ty sie cieszysz, naprawde
Wszystko sie ułoży
A do kogo się na konsultacje wybierasz, masz już kogoś na oku?

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
cały dramat tej sytuacji jest taki że to wszystko dałoby się zrobić tylko trochę dobrej woli ze strony lekarza i kliniki i po krzyku ale cóż są ludzie i ludziska musimy wspierać Mya i dawać jej siłę do działania
hi hi- gdyby nie listopadowa do tej godziny siedziała bym nad tymi frytkami. Dziękuje, że jesteście:cmo k:
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 23:27   #6687
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Ja do Kasprzyka, Kraków klinika Art&Med na 95%
Bo z opin jakie czytałam o lekarza, nie miał prawie wogóle negatywnych a i jakie ma piersi na stronie to zakochałam sie odrazu bossskie, bosssskieeeeee
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 23:59   #6688
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Ja do Kasprzyka, Kraków klinika Art&Med na 95%
Bo z opin jakie czytałam o lekarza, nie miał prawie wogóle negatywnych a i jakie ma piersi na stronie to zakochałam sie odrazu bossskie, bosssskieeeeee
Super wybór. Też był na mojej liście Zajrzyj jeszcze w opinie o nim na znanylekarz.pl-ja niestety rok temu nie znałam tego adresu
Za ile planujesz zabieg? Do niego długo się czeka-w sumie może być nawet około 10msc.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 00:02   #6689
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Ciezko powiedziec ile mi to zajmie, dopiero zaczełam odkładać pieniądze jaaaaka masakra
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 08:01   #6690
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Cześć moje Kochane, jesteście Niezastąpione
Przed pierwszą operacją dostałam na tym forum duże wsparcie, alo to co dałyście mi teraz....chyba się rozpłacze-DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM

A teraz wszystko Wam opowiem i mam nadzieję skończę tym ten smutny temat,by nasz wątek był znowu taki jak kiedyś.

Na usg wyszło iż implant nie jest podwinięty-niestety, bo to by świadczyło jasno o błędzie lekarza. Radiolog obejrzał mnie dokładnie, obmacał i powiedział, że na jego oko torebka sie przerwała i implant się przemieścił-ale to jest tylko jego gdybanie bo on jest radiologiem, a na usg tego nie zobaczy.Na rezonansie magnetycznym też nie.
Załamałam się strasznie, trzy godziny przesiedziałam w Mcdonalds nad frytkami.Taka opinia oddaliła mnie od możliwości skargi, byłam teraz dużo dalej .......i w tym momencie przyszedł sms od Listopadowejtak mi się miło zrobiło, że ktoś myśli o mnie.Skończyłam frytki i zebrałam się do kupy.
Zadzwoniłam do dr Skwiercz. Po opisie telefonicznym powiedziała , że mogło dojść to przerwania torebki-choć to dziwne, bo pamiętała że przy badaniu torebki określiła na mocne.Prawdopodobnie wytworzyły się dwie komory,bądz była jedna za duża - torebka się przerwała i implant wskoczył w drugą kieszeń lub zmienił położenie w za dużej . Teraz torebka musi zrosnąć się ponownie bądz wytworzyć się od nowa w części uszkodzonej. Może dojść do nałożenia sie dwuch procesów gojenia co prowadzić może do ztwardnienia torebki. Muszę też uważać by nie doszło do licznych zrostów -teraz implant jest ruchomy, w nowym niewygodnym miejscu i każdy ruch może spowodować zerwanie tego co się goi. Tak więc podtrzymujący staniczek i bezruch. Boleć będzie ze trzy tyg. Za trzy miesiące na usg może da się ocenić czy są dwie kieszenie. Zabieg najszybciej za trzy msc-więc w grudniu.

I w tym punkcie jestem teraz-zabieg w grudniu .

Co zrobić z całą resztą ? Na pewno potrzebna jest mi pisemna opinia lekarza chirurga, ale gdzie ją uzyskać? Dziś nie mam siły o tym myśleć, musze odetchnąć.

I niech ten wątek znów będzie radosny. Ja już mogę odliczać
KOchana,
teraz to trzymamy kciuki za Twoje nowe piersi

I wszystkie szukamy "sposobu", zeby to dr Sankowski pokrył koszty Twojej kolejnej operacji

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Horo - super, że nie czujesz bólu- to zresztą było do przewidzenia, bo tkanki nie zostały tak drastycznie naruszone jak przy pierwszej op. Jednak pamiętaj o tym, że torebki wytwarzają się w ciągu 3 tyg (a w moim przypadku trwało to dłużej), więc każdy wysiłek fizyczny, podnoszenie rąk do góry czy dźwiganie dzieci jest zdecydowanie niewskazane w tym okresie. Ja przez 1,5 m-ca mogłam na jedną rękę dźwigać do 2,5 kg, a nawet teraz po prawie 2,5 miesiącach na jedną rękę mogę dźwigać 5 kg! Ręcę do góry podnosić już oczywiście mogę, ale nadal nie mogę się forsować.
Listopadowa,
wysiłek niewskazany, ale u mnie niestety konieczny... codziennie odkurzanie, mycie podlog, sięganie gdzieś tam po coś, no i te maluchy... po 14 kg na każdą rękę na raz z 4 piętra i z powrotem
Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, ze nic się złego nie stanie, skoro do tej pory jest ok... to juz przeszło tydzień po operacji
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.